Evropská Unie: ANO x NE (2): Jak hlasovali?

euanone2
Obsahuje 5 Usnesení EP z období 2014-19, doložená hlasování českých zástupců, ukázky přímo z textu usnesení. Rozšířeno o výroky: Charanzové, Pospíšila, Hlaváčka (ČSSD, č.3), Teličky, které se k tématu váží, pocházející z předvolebních debat na ČRo květen 2019 a které v kontextu doložených hlasování ukazují a odhalují různé věci, o kterých politici už lidem neříkají. V popisu videa na Youtube jsou plné odkazy na zdroje textů a hlasování. Každý si tedy může ověřit informace sám. Ve videu je i souhrnná tabulka všech pěti hlasování, aby divák měl před očima možnost posouzení a srovnání.

Toto video může:
1) poskytnout další důkazy o situaci (ne každý o všech hlasování a jak hlasovali "CZ" zástupci možná ví)
2) po volbách do EP předložit jakýsi obraz stavu české společnosti, třeba k zamyšlení na téma:
Pokud je (byla) česká společnost proti kvótám, jak je možné, že zvolí (s velkou pravděpodobností) ty osoby, které žádaly Komisi o zavedení závazných kvót. Europoslanců bylo celkem 10 (doloženo ve videu).
3) Či jiné téma - co vypovídá o stranách, které zde odsuzovaly kvóty skutečnost, že na čelní místa byly opět dány osoby, které žádaly jejich zavedení.Video předkládá ještě některé další otázky v oblasti mediální sféry a kdo tu vlastně fakticky dezinformuje českou společnost.

Výše uvedené by mohlo opět zase lidem otevřít oči o českých stranách, jejich rétorice apod. směřováno k příštím sněmovním volbám.
8 Komentářů k Evropská Unie: ANO x NE (2): Jak hlasovali?

 1. Eschatolog napsal:

  lotři mají 3 dny na zfslšováni podle svých potřeb

  • John_Pitralon napsal:

   Neni ani třeba falšovat. Koblížci, který šli jakože volit "Babiše", to ve skutečnosti masově naházeli frakci ALDE - takže zajistili křesla těm největším eurohujerákům - Verhofstadt, Macron. To jim samozřejmě Babinskej neřek. Ten mluvil před volbama o Salvinim, jako by to byl jeho největší kámoš.

  • proud napsal:

   Nepotrebujou falsovat a kompromitovat se,v klidu si pockaji a pak si zpracujou novy tvare k obrazu svymu a daj jim patricnej aktualni program podle svyho a situace,viz a viz strana piratu.......to by melo bejt pro kazdyho dostatecny pouceni jak to funguje.

   • proud napsal:

    Nakonec:"Kdo chce s vlky byti,musi s nimi vyti!" To prece funguje odjakziva a spolehlive.Taky je dobre videt kolik prasat se mezi vlky cpe(omlouvam se tem pravejm prasatum).

 2. Jan napsal:

  Jestli Telicka, komousskej zmetek a prevlikac kabatu, utecenec z ANO se svym hnutim uspeje, tak se stydim, ze jsem Cech.
  Jako Stetinac a jina svoloc, co si udelali zivnost z uplatku (Platu) EU v parlantu, ktere slouzi ke korumpovani poslancu!

 3. hel napsal:

  tohle mě taky štve, babiš si se svými voliči hraje jako kočka s myší a podle výsledků voleb jsou z toho jeho myši nadšeny

 4. John_Pitralon napsal:

  Prej si má dát Putin pribiňáka.

  Ruský agent s rádiem volá Putinovi ohledně raket https://www.youtube.com/watch?v=aK5oQuJGnRI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!