Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 27.5.2019

bogatstvo_01; Ukrajina: Proč chudí hlasují pro bohaté? V chudých zemích, jako je Ukrajina, demokracie a volby nefungují, protože chudí lidé ochotně prodávají svůj hlas.

2; Je v Bělorusku možný ukrajinský scénář? Lze zastavit proces oddělení ruského a běloruského národa? Může se Bělorusko stát součástí protiruského světa? To vše jsou témata velmi zajímavé besedy novináře Igora Šiškina a člena Rady pro mezinárodní vztahy Bogdana Bezpalka.

3; Ukrajinci nadále věří tomu, že Západ jim přeje jen to nejlepší. Poté, co kolektivní Západ učinil s Ukrajinou, tomu mohou věřit jen krajně naivní lidé.

4; Zelenskij nijak zvlášť nezmění dosavadní politiku, spíš budou změny kosmetického charakteru.

5; Spiklenci sami dávají Zelenskému trumfy do rukou. Ještě nic neskončilo, protože politické zvrhlosti se léčí dlouho a těžce.

6; Americké volby, rozkol ve světovém pravoslaví a vzájemné zájmy Ruska a USA. . Bylo zveřejněno video Jurije Podoljaky s každotýdenním přehledem nejzajímavějších událostí ve světě.

7; Ukrajinskou politickou scénu přirovnali ke kanibalům a radioaktivní zóně. Ukrajinské kanibaly, kteří jsou schopni obětovat svůj národ v zájmu svých zisků, lze jen těžko převychovat na vegetariány. Ukrajinská moc je „radioaktivní zónou“ za ostnatým drátem cynismu, násilí a zrady.

8; Lid Osetie pro lid Donbasu: Smuteční akce u příležitosti vzpomínek na velitele batalionu Doněcké republiky Olega Mamijeva se konaly ve Vladikavkazu.

9; Ukrajina může přijít o „tomos“ kvůli Filaretovi, říká metropolita Makarij. Nedávno Filaret mluvil o úmyslu provést změny ve Stanovách rozkolnické Pravoslavné církve Ukrajiny s cílem získání nezávislosti na Ekumenickém patriarchátu.

10; Pět let války v Donbasu. Ukrajinští fašisté a desítky tisíc mrtvých a zraněných. 26. května 2014, tj, přesně před pěti lety, ukrajinští fašisté zahájili drsným způsobem bombardování civilního obyvatelstva Donbasu.

11; Šéf ukrajinské vlády zradil Porošenka a rozhodl se jít do předčasných parlamentních voleb samostatně se svou vlastní stranou.

12; Na Uralu neurochirurgové doslova poslepovali lebku dítěte, které vypadlo z okna. Operace proběhla úspěšně a dítě už běhá a hraje si.

13; Kruté boje v Sýrii, Ruské letectvo a syrská armáda vytlačily ozbrojence z města v Idlíbské zóně. Syrská armáda se zmocnila velkého množství bojové techniky ozbrojenců.

14; Nová vzpoura politiků na Ukrajině. Co lze čekat od bitvy o moc? Ukrajinští poslanci se bouří proti zrušení většinového systému a tvrdí, že je to nedemokratické. Proč ale?

15; V Rusku budou zpřísněna pravidla povolávání do armády. Na jaře 2018 bylo do armády povoláno 128 tisíc branců. Podzimní fáze se dotkla 132,5 tisíce novobranců.

16; V Litvě mají nového prezidenta, stoupence normálních vztahů s Ruskem. Na Dalii Grybauskaité je možné konečně zapomenout.

17; Tlačili na mě ukrajinští vyšetřovatelé. Maksakova učinila prohlášení ohledně vraždy svého manžela, ruského poslance Voroněnkova. Odvolala své někdejší tvrzení, kterým obvinili z vraždy svého bývalého manžela Vladimira Ťurina.

18; Blahopřejeme k narozeninám, Novorusko! Bývalý mluvčí parlamentu Novoruska Oleg Carjov patří nemnoha čestným ukrajinským politikům. 24. května 2014 podepsaly Doněcká a Luganská republika dokument o sjednocení do jednotného státu Novoruska.

19; Gorlovka je od rána pod palbou ukrajinských okupantů.

20; Na Ukrajině chtějí obnovit Stranu regionů. Na scéně je opět Janukovič. Ukrajina stojí na prahu tvrdé bitvy oligarchů Kolomojského a Achmetova.

21; V evropských volbách zvítězili „Putinovi lidé“. Výsledky včerejších voleb do Evropského parlamentu demonstrují suverénní vítězství „Putinových přátel“ v mnoha zemích EU včetně těch největších. Je zcela lhostejné, že svými odpůrci tyto strany bývají „nacionalistickými“, „pravicově populistickými“, „euroskeptickými“ či „protiunijními“.

22; Hraniční přechody v Donbasu přecházejí na letní režim. Rozvrh fungování se mění s cílem zjednodušení podmínek pro překročení hranice občany obou stran.

23; V Kremlu reagovali na požadavek tribunálu OSN pro námořní právo propustit ukrajinské námořníky a lodě zadržené v Kerčském průlivu. Moskva svůj postoj nemění, a to nejméně do doby, než skončí vyšetřování v souvislosti s porušením zákona o státní hranici a proběhne soud, prohlásil Dmitrij Peskov.

24; Putin podpořil myšlenku vybudování námořního přístavu v Kaliningradské oblasti. O projektu se mluví už od počátku století.

25; Grojsman reagoval na neochotu Vladimira Zelenského spolupracovat se stávající vladou. Bude to prý mít za následek pozastavení veškeré státní agendy do zformování nové vlády po předčasných volbách.

26; Šéf okresu v Republice Chakasie napadl novináře. Šéf Širinského okresu ruské Chakasie tvrdí, že byl vyprovokován. Ze zveřejněného vide ale vyplývá, že k útoku přešel poté, co novinář položil nepříjemné otázky. Funkcionář novináře fyzicky napadl, snažil se ho vytlačit z místnosti, snažil se mu vytrhnout mikrofon a nakonec s novinářem švihnul o zem. Probíhá vyšetřování incidentu.

27; Gamblerství a únavový syndrom. Světová zdravotnická organizace aktualizovala seznam onemocnění. Byla schválena už jedenáctá verze Mezinárodního klasifikace chorob.

28; Do Ruska se vrací výkup láhví. Obchodní sítě začnou opět přijímat vratné skleněné obaly. Pilotní projekty mohou být spuštěny už letos.

29; Zelenskij vysvětlil poslancům, jak mohou získat zpět důvěru lidí. Svou dosavadní činnosti poslanci prakticky zlikvidovali legitimitu Nejvyšší rady, ale mají prý ještě šanci to napravit. Stačí hlasovat pro reformátorské návrhy zákonů zpracované ukrajinskými a západními experty. Zatím leží nepovšimnuty, přestože na ně čekají občané a celá země.

30; Velká ruská města doženou Moskvu až za sto let. Milionová města Ruské federace budou potřebovat 100 let, než se propracují k dnešnímu hospodářskému výkonu ruského hlavního města.

31; Donbas nezapomíná. Konalo se shromáždění na památku obětí prvního leteckého úderu ukrajinských fašistů na Doněck. Lidé přicházeli na náměstí navzdory lijáku.

32; Zelenského poradce Dmitrij Razumkov stanul v čele strany Sluha národa. Připomeňme, že strana Zelenského stoupenců neustále zvyšuje svou popularitu mezi Ukrajinci.

33; Krvavá vzpoura v Oděse. Hoří budova věznice, vězni hromadně utíkají. V Oděse začala vzpoura v nápravném zařízení č. 51.

34; Pentagon nakoupí ruskou munici. Americké ministerstvo podalo žádost o nákup munice, kterou nevyužívá NATO.

35; Kolomojskij informoval o tom, co ho rozhádalo s Porošenkem. Konflikt dvou nechvalně známých ukrajinských oligarchů probíhá už několik let. Na začátku stály Porošenkovy výhrady k redakční politice podnikatelovy televizní stanice „1+1“.

36; Zelenskij ponižuje Nejvyšší radu, říká Parubij. Prezident předal Nejvyšší radě velmi ponižující a urážlivé prohlášení, zdůraznil předseda parlamentu.

37; Vzpoura v oděské věznici: Národní policie informovala o zraněných pracovnících nápravného zařízení. Požár vznikl od hořícího auta. Ke konfliktu došlo kvůli špatné kvalitě stravy.

38; V Kremlu komentovali odchod Medvedčuka z rozhovorů o Donbasu. Byl způsoben neshodami v řadě zásadních otázek s prezidentem Zelenským.

39; V garáží místostarosty Nikolajeva byla nalezena vojenská munice. Jurij Stěpaněc, druhý muž města, si v minulosti stihl zaválčit v Donbasu.

40; Vladimir Putina a patriarcha Kirill projednali výstavbu chrámu v Jekatěrinburgu. Hlava státu a patriarcha pravoslavné církve si už tradičně vyměňují názory na ty nejaktuálnější otázky.

41; Tak to je tedy fiasko... Zatímco na „Kličkově“ skleněném mostě (postaveném podle ukradeného projektu) opravovali prasklá skla, praskala další. Most byl otevřen teprve předvčírem. První trhliny byly připsány skákajícím vandalům, ale ty další už není na koho to svést.

42; Do rakety Sojuz udeřil blesk. K mimořádné události došlo ihned po startu.

43; Bylo zveřejněno mimořádné prohlášení Armády Doněcké republiky ohledně agrese ukrajinské armády. V okamžiku, kdy nově zvolený prezident vyjadřuje vůli k urovnání konfliktu v Donbasu, zločinné vojenské velení navzdory slovům vrchního velitele destabilizuje situaci na východě země.

44; Vzpoura v oděské věznici. Vzbouřenci vzali jako rukojmí tři zdravotníky a tři členy ochranky.

45; Nebezpečný bordel. Ukrajinské letadlo Společnosti MAU z Kyjeva do Oděsy odletělo z letiště Borispol bez části cestujících, které posádka zapomněla na letišti. Poté, co se cestující z prvního autobusu usadili v letadle, posádka zavřela dveře a letadlo šlo na start. Druhý autobus se zbytkem cestujících zůstal na letišti. Incident od sebe oddělil členy rodin. „Zapomenutým“ cestujícím nebylo přistaveno náhradní letadlo, nýbrž jen autobus do Oděsy.

46; V EU byl vynesen rozsudek nad „stážcem šariatské policie“. Soud ve Wuppertalu vynesl odsuzující rozsudek proti členům saláfistické organizace.

47; Byli odhaleni vojáci Sil zvláštních operací ukrajinské armády, kteří destabilizují situaci v Rusku a v Donbasu. Úplný seznam osob bude předán Vyšetřovacímu výboru Ruské federace.

48; Na Krymu bude otevřena rusko-syrská banka. Mezi Krymem a Sýrii bude zahájeno námořní spojení.

49; Show pokračuje: Komik ze skupiny „Kvartal 95“ bude kandidovat do Nejvyšší rady. Jurij Korjavčenkov (Juzik) se chce stát poslancem Nejvyšší rady.

50; Únosy lidí, loupeže a rabování. Bývalý velitel batalionu informoval o zločinech „Ajdaru“. Podle jeho informací byly hlavními místy páchání zločinů obce Rubežnyj, Severodoněck, Svatovo, Starobelsk a Polovinkino.

51; Ukrajinský voják si našel dost radikální způsob jak nemuset ostřelovat své příbuzné v Donbasu. Voják jedné z jednotek měl být poslán do zóny OOS (ATO), přitom žádal o zrušení rozhodnutí, protože v Luganské republice žijí jeho příbuzní. Nebylo mu vyhověno. Voják nakonec spáchal sebevraždu.

52; Zákon o jazyce zlikviduje ukrajinská média. Vydávání periodik výhradně v ukrajinské verzi znamená ztrátu většiny čtenářů. List bude okamžitě ztrátový, říká šéfredaktorka novin „Segodňa“ (Dnes). V ukrajinštině nás budou číst jen ve Lvově, Ivano-Frankovsku, Těrnopolu, možná v Užgorodu a v několika dalších městečkách a vesnicích převážně na západě Ukrajiny. Vzniklé ztráty by měl listu vykompenzovat stát.

53; Ukrajinští diverzanti byli zajati díky agentovi tajných služeb Doněcké republiky. Hlavní podmínkou spolupráce z jeho strany bylo zachování života všech členů diverzní skupiny.

54; Porošenko byl obviněn z uzurpování soudní moci. Právník Andrej Portnov obvinil Porošenka z pokusu o uzurpování soudní moci.

55; Ukrajina: Byla zveřejněna šokující statistika o epidemii spalniček. Na Ukrajině od počátku roku 2019 onemocnělo už 50 tisíc lidí.

56; Trumpův advokát Rudolf Giuliani zveřejnil tvrdá obvinění proti bývalé velvyslankyni USA na Ukrajině Mary Jovanović.

57; Srbský prezident poděkoval Rusku a Putinovi za pomoc v otázce Kosova. Dále poděkoval Čínské lidové republice a její vedení za pomoc v hospodářském rozvoji Srbska.

58; Zelenskij přijel na frontovou linii v Donbasu. Nově zvolený prezident uskutečnil svou první pracovní návštěvu Donbasu.

59; „Bude viset na Kreščatiku“. Fašista Dmitrij Jaroš vyhrožuje Zelenskému. „Jestli zradí Ukrajinu, bude viset na nějakém stromě na Kreščatiku, prohlásil.

60; Smrt hospodářství. Jaceňuk zareagoval na Kolomojského návrh vyhlásit státní bankrot. Samozřejmě vychválil své hospodářské reformy a uvedl několik čísel z let své vlády, která údajně svědčí o tom, že pro takový krok je méně důvodů než v roce 2014.

61; V Rusku učinili závěrečnou tečku za společné výrobě letadel s Ukrajinou. Zástupci Sjednocené letecké korporace požádali soud, aby uzavřel podnik společný s ukrajinským koncernem Antonov.

62; Izraelské letectvo zaútočilo letecky na objekty syrské armády. Státní agentura SANA informuje, že jsou zranění a poškozená technika.

63; U Zelenského odpověděli na Kolomojského návrh na státní bankrot. Prezidentův poradce prohlásil, že s takovým krokem se nepočítá kvůli možným dopadům na obyvatelstvo.

64; Prezidenta Srbska vyzvali k integraci s Ruskem. Integrace Srbska s Ruskem, Běloruskem a Kazachstánem by byla pro Bělehrad ekonomicky výhodná a donutila by Západ přistoupit na velké ústupky, prohlásil Vojislav Šešelj.

65; Dmitrij Jaroš vtrhl se sekerou a noži na tiskovou konferenci o cikánských pogromech. Akci přenášel po sítí Facebook.

66; Nepřítel Ukrajiny Galusťan se dostal na seznam Mirotvorec. Ruský herec a humorista Michail Galusťan byl 27. května zařazen do databáze skandální stránky Mirotvorec.

67; Strana Odstupující britské premiérky prohrála volby do Europarlamentu. Zvítězila strana Migela Farage s 31,5% hlasů.

68; Ve volbách do Evropského parlamentu v Polsku zvítězila vládnoucí Kaczyńského strana Právo a spravedlnost.

69; Sebastian Kurz prohrál v rakouském parlamentu hlasování o vyslovení nedůvěry. Končí celá vláda.

70; Bývalý šéf Katalánska Carles Puigdemont, který se skrýval před španělskými soudy v Belgii, se dostal do Evropského parlamentu.

71; Čína zavádí antidumpingová opatření na dovoz fenolu z USA a EU, ale také z Japonska, Jižní Koreje a Thajska.

72; Trump během své návštěvy Japonska oznámil svou připravenost jednat s Íránem.

73; V Rusku se objeví dělostřelecká munice ráže 57 mm s řízenou explozí. Ráže 30 mm už není efektivní.

74; Ukrajinský poslanec: Po vyhlášení bankrotu by dolar mohl stát 70 až 80 hřiven.

75; Bývalý ukrajinský ministr Červoněnko odhadl ztráty v důsledku zhoršení vztahů s Ruskem. Podle jeho slov by mohl Kyjev mít velký zisk, pokud by přes její území jezdily vlaky z Číny do Evropy. Kvůli konfliktu s Moskvou bude inkasovat tuto výhodu Bělorusko.

76; Poslanec Rabinovič se postavil proti v\hlášení bankrotu, ale v minulosti k něčemu podobnému vyzýval. Kdysi trval na tom, aby Ukrajina odmítla platit své dluhy, což není nic jiného než vyhlášení bankrotu.

77; Poslanec Rabinovič obvinil odcházející moc z pokusu zahladit stopy po zločinech na Majdanu. Na Instituské ulici, kde se odehrály tragické události v roce 2014, probíhá výměna úplně všeho.

78; Ve společnosti Huawei se vyslovili proti odvetným opatřením Číny vůči společnosti Apple. Apple je přední světová společnost, bez které by vůbec neexistoval mobilní internet.

79; Kolomojskij prohlásil, že jeho případná podpora Grojsmanovy strany bude záviset na tom, s kým a s jakými hesly půjde do voleb.

80; Strelkov se vyjádřil k „neznámé válce“ v Donbasu a ústupu ze Slavjanska. V létě 2014 byl v Doněcké republice velký nedostatek munice a techniky.

81; Kolomojskij prohlásil o Zelenském, že je velmi hubatý. Podle jeho slov Zelenskij přemýšlel o prezidentství už od roku 2015.

82; Kolomojskij vyzval Západ, aby odpustil Ukrajině dluhy za utrpení způsobené Ruskem.

83; V Rusku bude zpřísněna kontrola taxislužeb a trh uzavřen pro zahraniční společnosti.

84; Bývalý prezident Kirgizie Almazbek Atambajev opustil stranu, kterou sám zakládal.

85; Kamarádíme spolu. Kolomojskij pomůže Timošenkové ve volbách.

86; V Kanadě ve městě Winnipeg byla nalezena uražená hlava z pomníku knížete Vladimira. Pomník poškozený vandalem může být obnoven.

87; Nejvyšší soude Ukrajiny nechal Kirilla Vyšinského ve vazbě. Zamítli mu kasační žalobu.

88; Smartpohny Huawei jsou v Rusku prodávány takřka zdarma. Společnost informovala své obchodní partnery v Rusku, že kvůli nedostupnosti Androidu je příchod nových smartphonů do Ruské federace velmi nejistý.

89; Peskov nepotvrdil Surkovovo odstoupení. Prezidentův tiskový mluvčí podotkl, že v administrativě hlavy státu nejsou zvyklí komentovat fámy o kádrových změnách.

90; Na Zelenského podali žalobu kvůli zrušení Porošenkových výnosů. Žaluje ho nově jmenovaný a Vladimirem Zelenským opět odvolaný člen Národní rady pro televizní a rozhlasové vysílání Vladimir Gorkovenko.

91; Zelenského poradce oznámil pokračování spolupráce s MMF.

92; OSN schválila běloruskou rezoluci o zločinnosti. Dokument obsahuje řadu prakticky orientovaných doporučení směřujících k většímu zapojení společnosti jako celku i jejích segmentů, jako jsou vláda, církevní společenství, školy či soukromý sektor, do prevence zločinnosti.

93; Dmitrij Medveděv podepsal ustanovení o zrušení vnitrosíťového roamingu v Rusku.

94; Tlak na Srbsko sílí, Sandžak požaduje nezávislost. Bosňácké nacionální shromáždění založilo „Iniciativu na řešení statusu Bosňáků a statusu regionu Sandžak.

95; Přišel jsem zabíjet. Ve Stavropolu duševně nemocný člověk s nožem napadl novináře listu Rodina (Vlast). Zranil čtyři novináře.

96; Státní dluh Ukrajiny se blíží k hodnotě 80 miliard dolarů. Z informací Ministerstva financí vyplývá, že dluh vzrostl na 79,82 miliardy dolarů.

97; Timošenková soudí, že bankrot je hospodářský úpadek, který bude trvat léta. Je přesvědčena, že za hovory o bankrotu se skrývají politické intriky a boj o křesla v mocenských strukturách.

98; Putin se zúčastní zasedání Nejvyšší Eurasijské hospodářské rady.

99; Microsoft pozastavuje spolupráci s Huawei,protože čínský výrobce byl zapsán na černou listinu USA.

100; Pět navrátilců, kteří mohou rozvrátit Ukrajinu. Po odchodu Petra Porošenka z funkce se na Ukrajinu vracejí nechvalně známí politici a podnikatelé: Dmitrij Firtaš, Michail Saakašvili, Alexandr Oniščenko, Anatolij Šaríj, Viktor Janukovič.

101; Lavírování Zelenského v otázce rozhovorů s Ruskem znejišťuje jeho voliče, řekl politolog Michail Pogrebinskij.

102; Klimkin oznámil, jak velí poslancům Europarlamentu. Myslí si, že v Evropském parlamentu jsou lidé, kteří podpoří Ukrajinu.

103; Nejvyšší soud se odmítl zabývat žalobou na nezákonnost rozpuštění Nejvyšší rady prezidentem Zelenským.

104; Jedna z nejnižších byla volební účast v evropských volbách v Lotyšsku. V průměru byla volební účast 50,95% V Lotyšsku 33,6%. V celoevropském měřítku drží prvenství Slovensko s účastí 22,74%.

105; Prezident Zelenskij vyhlásil konec kuloárových dohod v Nejvyšší radě. Nehodlá podepisovat zákony, které byly Nejvyšší radou schvalovány opakovaně a s porušením pravidel.

106; FSB varovala před hrozbou nových ukrajinských diverzí na Krymu. Mohou být páchány provokace vůči ruským i zahraničním plavidlům vplouvajícím do krymských přístavů.

107; Světová zdravotnická organizace uznala „emocionální vyhoření“ za oficiální diagnózu.

108; Volby do Nejvyšší rady mohou být odloženy. Na tiskové konferenci to oznámila tajemnice Ústřední volební komise Natalja Bernackaja.

109; Po výbuchu v Lyonu byli zadrženi čtyři členové rodiny původem z Alžírska.

110; Pět let poté: Jak dnes vypadá letiště v Doněcku a jeho okolí? Mezinárodní letecký uzel nesoucí jméno Sergeje Prokofjeva byl totálně zničen během bojových operací a před několika lety zcela přerušil svou činnost.

111; Rusové v Číně byli varováni před domovními prohlídkami a kontrolami telefonů v Číně.

112; Kyjev drze požaduje po Moskvě zveřejnění data a místa předání zadržených námořníků a lodí. Rusko zůstává v klidu a asertivně opakuje, že k jakémukoli dalšímu vývoji může dojít až poté, co proběhne řádný soud.

113; Pařížský soud uznal aktivistky hnutí Femen vinnými z exhibicionismu. Dvě členky tohoto hnutí byly odsouzeny k pokutě ve výši jednoho tisíce eur za akci, kterou uspořádaly v listopadu 2018 v Paříži.

114; Izraelský Knesset schválil návrh zákona o seberozpuštění.

115; Na záchranu 600 tisíc dětí v Afghánistánu je naléhavě nutných 7 milionů dolarů, zveřejnil UNICEF v Ženevě.

116; Vláda Německa zaručuje všem židům v zemi bezpečné nošení jarmulky.

117; Kudrin předpověděl Rusku ekonomický růst ve výši 1%.

118; Patriarcha Kirill. Protesty proti výstavbě chrámů jsou v Rusku velmi vzácný jev.

119; Dron ukrajinské armády zaútočil na obytný dům v Gorlovce.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
2 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 27.5.2019

 1. .lak napsal:

  Něco pro boriše po skalinách. :lol:
  Z AE
  Tralala
  Američané nechtějí přímo zasáhnout v Kosovu, protože se bojí, že by to poškodilo jejich pověst v Evropě. Evropané už mají amerických grázlů a jejich vojenských provokací plné zuby, jen politici jim připosraně lezou stále do zadku….a že takových řiťolezců máme …..ve vládě, v parlamentu , v senátu ,nakonec nedělají to zadarmo. Babiš, Koudelka, Petříček dostali noty, medaile a už panáčci skáčí. Na nákup vojenské techniky se nebude vypisovat žádný tendr, jednoduše to dodá USA …..pozvat burany z východní pidizemičky stálo za těch 21 miliard…..Do scénáře konfliktu docela zapadá nedávný požadavek Babiše, aby naši vojáci byli posílání do akcí NATO bez souhlasu parlamentu….a jsme doma, to byl taky jeden z požadavků kačera, když hostil čobola v bílé chatrči. I to vojenské cvičení NATO a přesuny vojsk které nyní probíhají jsou součástí plánu. /// Amerika v Evropě v tichosti připravuje další válečný konflikt /// a jak je vidět naši přizdisráči jim při tom vydatně pomáhají. O tom by bylo dobré napsat článek, podklady pro to redakční tým určitě má. Bylo by to pro nás mnohem potřebnější, než neustálé okopávání kotníků SPD. O konfkliktu v Kosovu na našich zprávách ani prd , jen ochrance v letadle s Babišem selhala pistole, beze ztrát, …. samé jalové zprávy , o tom, že nám spojenci chystají válku se cudně mlčí…..
  _____________

  A prý se lítadlo po detonaci chvjelo - no bodejť by ne když je to nafouknutý papundekl pro let. °!° °!°
  ____________
  420 OdpovězKvě 29, 2019 15:45
  .lak
  Návštěvník
  .lak
  Amerika nemá přátele jen zájmy. Už nevím kdo to řekl ale platí to až tak že i vlastní obyvatelstvo bere tak jako české vlády tvůrce hodnot od pozvratu. No a divte se potom když gangy ghet u nich mají navrch, v evropě nogouzóny a v kotlince bratrsva kočičích pracek a korunu tomu nasazují zamýšlenou korektností v cenzuru netu. Obludy
  Obávám se že většinové školství páchá zločiny největší na důvěřivých a ohlupovaných idealismem pro následné v oběti. Hmmm, běžte snad zas radši mávat válečné výzbroji z jiného kontinentu a nepřemýšlejte, není to zhusta vaše vina ale následky, ty následky.

  7-1 OdpovězKvě 29, 2019 23:47

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!