PRO TEBE, SPRAVEDLIVÝ DEMONSTRANTE!!!

46501979_995687237305421_1800208904731230208_oPokud se budeš dívat na kauzu "Babiš" pomocí kaleidoskopického myšlení, tedy bez sebemenší znalosti celé mozaiky, tak ji samozřejmě vyhodnotíš jednoznačně. Uvidíš ho jako bývalého práskače STB, oligarchu, který se dostal k velkým penězům doslova "zázračně" přes noc, chlápka co šidí na dotacích, na kvalitě svých potravinářských výrobků, muže co jde přes mrtvoly i přes zdraví vlastních dětí, slovenskou "náplavu", likvidátora zemědělství (řepka), lháře a vůbec podvodníka, majitele médií, které mu uměle zvedají rating, vychcánka, který si mění pravidla ve svůj prospěch a dosazuje si jako premiér do vysokých funkcí "své" lidi, kteří ho ochrání před stíháním a který se neustále jen zaklíná slovy - "je to proti mě cíleně vedená kampaň a není na tom zbla pravdy".

A protože se považuješ za svobodomyslného a slušného občana, který má smysl pro spravedlnost, tak je logické, že tě tento nemorální člověk natolik vadí, že jsi ochoten vyjít do davu podobně slušných občanů, aby ses proti němu vymezil, volal po jeho odvolání a šířil ve svém okolí informační pole jaký je to šmejd. A to celé děláš proto, aby jsi zlepšil situaci v ČR, protože ti jde o naši krásnou zemi, aby se tu všem lépe žilo, aby v čele byli morálnější a mnohem slušnější lidé, než nějací Babišové a Zemani, kteří jsou jen pro ostudu. Jde ti o to, aby se naše děti měli lépe, protože kdyby jsi dnes nic neudělal, tak by jsi přeci nemohl ze svých dětí vychovat slušné lidi se smyslem pro fair-play, no a aby jsi potomkům ukázal jak moc je to důležité, tak je vezmeš sebou, aby nasáli atmosféru protestu a pochopili, že za demokracii se má bojovat.

Popsal jsem tě přesně, že? Dá se ti něco vytknout? Zkusme to spolu trochu rozebrat.

Přesně jako ty uvažovali lidé, kteří vyšli do ulic proti prezidentu Jankukovyčovi na Ukrajině, který byl obrovsky zkorumpovaný a dokonce zamlada seděl za krádež a ublížení na zdraví. Výsledkem se stal tzv. Majdan, který se stal symbolem toho, kdy z venku (!!!) řízené protesty mají za cíl dehonestovat (a následně zlikvidovat) legitimně zvolenou vládu a změnit politické klima ve společnosti tak, aby si lidé, "spravedliví lidé" mysleli, že se vše odehrálo jejich přičiněním a oni nebyli jen loutkami těch, kteří chápou více. A co tam bylo výsledkem? Krize okolo Krymu, občanská válka s již tisíci mrtvými a nástup nejčistšího fašismu "na trůn" od Druhé světové války v Evropě, kdy se jedna z hlavních tříd v Kyjevě jmenuje po válečném zločinci Banderovi a kdy vrazi z jeho jednotek začali pobírat důchody za vraždění nevinných civilistů. Žije se jim tam po tom jejich "spravedlivém" boji za demokracii lépe? Mají se dobře ti, co vyšli do ulic, aby si poslechli místní kulturní "elitu", tedy herce, zpěváky, sportovce, kteří jim říkali jak se likvidací demokraticky zvolené vlády budou mít skokově lépe? Dnes jich několik miliónů žije raději v zahraničí, protože jejich země již není k žití - tedy pokud se tam jako ten "spravedlivý" nepřidáš k banderovcům.

Vzpomínáš na Kaddáfího? Jeho země se z části také postavila proti němu a výsledkem bylo uvolnění migrační hráze a záplava muslimů do Západní Evropy. A co se děje nyní přímo tam? Po letech vraždění a chaosu zkouší maršál Haftár porazit, většinou západních zemí uznanou džihádistickou vládu, která se opírá jen o vojenské síly islamistických žoldáků z celého světa a má minimální podporu vlastního obyvatelstva. Opravdu toto chtěli ti "spravedliví", když za jásání zabíjeli, dle nich také zkorumpovaného, vůdce?

Vzpomínáte na Irák, kde se ti "spravedliví" vrhli na diktátora Husseina, když se přidali na stranu "demokratických" okupačních vojsk US army? Myslíte si, že toho dnes litují, nebo jsou za to šťastní? Saddám prý ročně zlikvidoval několik stovek svých oponentů, ale po vstupu "demokracie" bylo zavražděno v této zemi již přes milión osob. Opravdu to tak ti "spravedliví" chtěli?

Vzpomínám si jak na Novinkách dali před lety pod sebe dva články o Sýrii. Jeden byl o tom, jak ti "spravedliví" bojují proti "vražednému diktátoru" Asadovi (který se stal "vražedným" až když přestal plnit přání Západu, do té doby se o něm psalo jako o "našem příteli Asadovi") a to všemi možnými prostředky a že jsou ozbrojeni hlavně loveckými puškami, meči a jezdí na terénních autech firmy Toyota. A hned pod ním byl článek o tom, jak na tyto povstalce Asad poslal tankovou divizi a jak ji povstalci odrazili a zničili jim pět strojů (!!!). Má smysl psát o tom, že jeden, nebo možná oba, články byly jen propagandistickou kampaní? Dnes se stále v Sýrii bojuje. Většina těch "spravedlivých" brzy pochopila, že "protiasadovská aliance" je pouze Západem vycvičená banda džihádistů a přešla zpět na stranu Damašku. Přesto se tam zabíjí dodnes a to v zemi, která byla nejliberálnější v celém islámském světě.

Že přeháním? Nic takového u nás nehrozí?

Na Slovensku se zbavili Ficovy vlády, protože...Proč vlastně? Byl prý zkorumpovaný a rozhodně určitě nějak mohl za smrt mladého novináře (jinak samozřejmě bílého koně, kterému zvedli uměle rating tím, že ho doslova přitáhli ke kauze "Panamské dokumenty") a jeho přítelkyně. Vzpomínáte jak se Ficovi mnozí smáli, když tvrdil, že se celý slovenský "majdan" domluvil měsíce před tím, když se osobně setkal loutka Kiska se Sorosem? Ještě dnes se tomu směješ, protože ten starý židovský "podnikatel a filantrop" rozhodně není žádný kouzelník, který by dokázal odstranit celou vládu jedné země? A myslíš si, že je náhoda, že je dnes p-rezidentkou na Slovensku osoba právě z jeho stáje napojená na jeho neziskovky? Ale je fakt, že se na ni dívá mnohem lépe, než na vetchého staříka o holi, který plive jed jen otevře ústa. To, že jej používá na vlastizrádce nevidíš, protože pro tebe to jsou "elity" národa, které ovšem pracují pro národy zcela jiné.

Takže milý demonstrante, pokud ti nevadí, že pracuješ v cizím zájmu a to pro loutkovodiče různých Kalousků, kteří jsou roky řízeni US státními elitami, trockistických Pirátů řízených svou mezinárodní Internacionálou z Bruselu, různými Fialy z ODS, kteří jsou předsedy Panevropské unie, kterou řídí šéf Landsmančaftu, jenž chce zrušit Benešovy dekrety, různými zblblými kašpary a šašky co mají mandát jen díky tomu, že hrají v tvých oblíbených pořadech, tak pokračuj dál a přiveď naši zemi do stejné politické krize jaká je nyní v Rakousku, kde se také připravil vynikající "majdan" (tam to šlo ovšem i bez demonstrantů). Že tomu tak není? Že to oni protestují spolu s tebou a nikoliv ty s nimi? Jenže svou účastí všem těmto zrádcům národa dáváš politický MANDÁT k tomu, aby svou činností dál rozbíjeli naši státnost!!!

Že tě nikdo neřídí? Nezačalo to náhodou tím, že byl o Babišovi natočen dokument německou (neomarxistickou) stanicí ZDF? Nenásledoval v rychlém sledu útok z ODS, KDU a Pirátů? Nepřišla hned vzápětí, samozřejmě zcela "náhodou", další zpráva z OLAFu? Nezaútočil pak na Babiše i přímo opilec Juncker? Nejsi nikým řízen? A co těmi co pořádají tyto akce? Kdyby je nepropagovali, neuspořádali, tak by tě napadlo vyrazit do ulic? Myslíš si, že jsou tyto akce zadarmo? Že nikoho nic nestojí? Že to celé řídí tři mladíci z nichž dva studují teologii a říkají si Milion chvilek bla bla?

Položil sis někdy otázku jestli jsi pouze hlupák a nebo skutečně nepřítel národa? Pokud to první, tak se s tím dá něco dělat. Položil sis někdy otázku CO OPRAVDU CHCEŠ? Aby padla vláda, nastaly další zbytečné volby ve kterých vyhraje opět ANO a ty jsi zase mohl demonstrovat za "demokracii" tím, že popřeš demokratické volby? Nebo chceš občanskou válku? Skutečný, krvavý Majdan? Pro koho makáš? Opravdu nevidíš jak moc velký jsi kretén, když demonstruješ na akci a okolo tebe vlají vlajky trockistických Pirátů a extrémistické Antify? Nepřijde ti ani trochu divné, že ti co chtějí odvolání Babiše a řídí tyto procesy jsou kompletně pro migraci a on je naopak proti ní? Opravdu si myslíš, že po něm přijde obrovský morál typu Gándhí, který svou politikou ahinsá (nenásilí) rozpoutal největší pogrom v historii Indie, který si vyžádal přes milion, nikoliv chvilek, ale mrtvých? Opravdu jsi tak naivní hlupáček a myslíš si, že v systému "člověk člověku vlkem" se nahoru ze všech "vlků" zázračně dostanou ti morální?

Nepodporuj lidi ani strany, ale procesy, které jsou ku prospěchu naší země. Aby jsi věděl jaké to jsou, tak začni studovat jak fungují složité sociální supersystémy, jinak budeš i dál za hloupou ovci, která běhá po náměstích a bečí jak strašně moc chce být zaříznuta od hospodáře o kterém nemá ani tušení, že existuje.

Pokud nejsi schopen některé momentálně prospěšné procesy podporovat svou účastí, třeba z antipatie k hlavním aktérům, tak se jim aspoň nesnaž házet klacky pod nohy a jdi jim z cesty, tedy pokud se chceš opravdu někdy podívat svým dětem do očí s tím, že se nebudeš muset stydět za to, že jsi byl tupou figurkou ve hře, které jsi díky svým neznalostem a mnohdy i vlastnímu nabubřelému egoismu neviděl, nebo nechtěl vidět.

Pochopil jsi už, že nejsi "spravedlivý", ale jen tupá ovce?
18 Komentářů k PRO TEBE, SPRAVEDLIVÝ DEMONSTRANTE!!!

 1. Eschatolog napsal:

  zmrdi aka blaničtí rytíři, ó jak alternativní , chá chá chá , koukám jak jsou slova kluzká, zum Beispiel jews x jaws

 2. proud napsal:

  "Položil sis někdy otázku jestli jsi pouze hlupák a nebo skutečně nepřítel národa? Pokud to první, tak se s tím dá něco dělat. Položil sis někdy otázku CO OPRAVDU CHCEŠ? Aby padla vláda, nastaly další zbytečné volby ve kterých vyhraje opět ANO a ty jsi zase mohl demonstrovat za „demokracii“ tím, že popřeš demokratické volby?"....................hezky pocteni ale celkove v tom taky trosku plaves podobne jako ti ktery kritizujes:-)))).Nic ve zlym,kdekdo z nas to mysli dobre a nejlip a stejne delame chyby:-).Co takhle uz zadna vlada,zadny strany,ale jen jedna jedina a rozhodujici vetsina,vetsina celyho naroda a referenda? Hodne zhruba napsany? Je v tom ta logika,ze at zvolis koho chces,jsou sily co si ho pak zpracujou podle potreby,s celym narodem by to mely mnohem tezsi,troufnu si rict ze rovnou nemozny ;-)

 3. Jan napsal:

  Demonstrace jsou organizovane a financovane, demonstranti svazeni autobusy. Snahou je odstranit Babise a nahradit ho 100 % loutkou USA a zem promenit v 100% poslusnou kolonii USA. CR pak bude koridorem pro transporty k valce s Ruskem a Evropa bude bojistem.

 4. Ruda napsal:

  Bohužel tzv.protesty proti Babišovi,Benešové či Zemanovi neorganizuje tlupa studentských deviantů ale zločinecké režimy z venku za pomoci
  5 kolony.Ti udělali za peníze vše možné za každého režimu.Bohužel jdou s nimi i lidé,kteří vlastně ani neví o co jde.Tak jako v 1989 ,kdy nám jidáš ožrala za cizí žold sliboval modré z nebe.Nyní přes naši rozbitou a rozkradenou zemi neustále mašírují okupační vojska režimu SS.Údajně na cvičení.Kolik se těch žoldáků vrátilo zpět a kolik je jich nasazeno u hranic Ruska s těžkými zbraněmi?Proč z Německa netáhnou přes Rakousko?Měli by to snadnější.Kolik létá přes nás velkých bezpilotních letadel s bombami či raketami?Proč nebylo oznámeno kdo to za nás povolil a kdy?

 5. proud napsal:

  Pisete jako by onen RABIS!!!! byl nejaka vyhra.pro me byl,je a zustane spinavym xindlem co v CESKY!!!! vlade nema co delat,at si tahne mezi svy cigose na Slovac,ten zmrd a svou repku at si veme sebou a kurvi si svou Slovenskou prirodu!!!!

  • proud napsal:

   Tady ten hajzl nema co delat!!!

   • proud napsal:

    Nejak vam nechce dojit ze i on byl pripravenej davno pred onou saskarnou kterou nazvali "revoluci"!

  • Petr C napsal:

   No tak tam supnete, pokud znate, nekoho lepsiho. Jinak je to stejny vyber jak u nas. Spatny a nebo jeste horsi. Do politiky solidni clovek nepujde. Proti Babisovi rvou jen proto ze v americke prdeli jen po ramena, oproti organizatorum protestu, kteri tam jsou az po paty. Babis krade hlavne pro sebe a na ty druhe toho uz tak moc nezbude. O nic jineho tam nejde.

   • proud napsal:

    Tak,ted jsi to trefil,seru na politiku,ale neprominu zadnymu rabisovi a zlodejovi ze okrada ostatni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A v politice ma v tomhle Rabis pravdu,stejne jako u "velkejch penez" kdyz rika ze: "VSETCI KRADNU!!!" Proto s nima se vsema do pici a at si lidi sami vladnou a spravujou to co stejne vyrabej sami,jen za to dostavaji hovno od tech co je okradaji!!!

    • proud napsal:

     Neni potreba s nasi praci a nasima vyrobkama smelit a sproste nas okradat a nicit,je potreba se je naucit rozdelovat a vyrabet podle potreby a ne na sklad aby si nakej srac nahrabal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     • proutek napsal:

      Ahoj kundo, zase jsi se včera wožral jako prase?.....proutek

      • proud napsal:

       Kdyz trpis samomluvou,nemusis se sebemrskat verejne..........

       • proutek napsal:

        já a samomluwou...to myslíš jako real ty howado jedno ožraté?...máš 3 komenty za sebou sám na sebe a já trpím samomluwou?...mám 1-2 komenty za měsíc....běž se už konečně vyhodit před úřad wlády, až seš užitečnej aspoň něčemu proude......prout

    • Petr C napsal:

     Tu nastava jedna otazka. Co by se stalo kdyby lide vymydlili vsechny profesionalni politiky -stejne jsou od reality zivota obycejneho zivota vzdaleni- a misto toho by rozhodoval snem, ktery by zasedal jednou za pul roku a bylo by v nem vic zastupcu lidu.

     • proud napsal:

      Jiste by to bylo lepsi,ale i tak bys porad nastrkoval GP teleso ktery by se naucil ovladat a strasit.Proto je mi referendum a jedina "strana",tedy narod,milejsi!

 6. Marco napsal:

  Mě přijde pravděpodobnější varianta Aeronetu. Protesty organizuje Sorosova klika ve spolupráci s Němci, jelikož nechtějí, aby se u nás USA moc zabydlelo. To bylo řečí jak cizí armády na našem území už nikdy nebudou a oni měli tehdy na mysli jen tu ruskou. Stále jde o to stejné. O nadvládu nad informacemi. Takže si necháme zase spálit vlastní dějiny a nahradíme je západními pohádkami jako mnohokrát v minulosti. Co by jsme asi věděli dnes, kdyby se západní národy neustále nesnažili mazat paměť východních národů. Narážím tím na několik krizových vyprav, které měli jediný účel a to podpálení knihoven s vědomostmi Slovanů.

 7. Dsx napsal:

  Lol, Babiš je proti migraci asi tak, jako je proti dotacím. Na papíře se může jevit jako nikoliv-vítač, ve finále je s nimi provázán - dojde-li na lámání chleba a vytáhnou na něj třeba drogovej biz s Balkánem, stoupne si dopředu a zklame vás úplně stejně jako lidumil Havel s Jugoslávií.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!