Spojenci nebo…..?

1196210Přes území ČR projíždí konvoje armády USA našeho spojence v NATO. Ptám se zda je náhodné, že přesun je organizován v termínu celoevropských voleb do parlamentu EU? Platí stále cosi co se nazývá Ženevské konvence? Podle těchto pravidel je dohodnuté, že pokud projíždí cizí vojsko přes území jiného státu, musí mít zakryté a zaplachtované VŠECHNY pevně namontované zbraně. Dnes jsem potkal při průjezdu Rozvadovskou spojkou jeden z konvojů v počtu asi 20 vozidel Stryker a pár Humvee. Při letmém pohledu mne zaujalo, že těžké dělostřelecké zbraně jsou zakryty, nicméně všechny zbraně do kalibru .50 včetně jsou odkryté, vybavené pásy s municí a též obranné granátomety proti protitankovým střelám jsou NABITÉ!

Má snad náš spojenec v NATO US army nějaké informace o možném útoku teroristů na území svého spojence České Republiky, které naše státní orgány nemají? Tají snad náš spojenec USA něco před naší vládou anebo tají naše vláda tyto informace před svými občany? Jak jinak si vysvětlit u všech konvojů US připravenost k okamžité palbě a krytí bojovými vrtulníky v závěsu za konvojem ze vzduchu? Je možné, že vyhodnocenou hrozbou pro US konvoje jsme my občané České republiky? Pokud by tomu tak bylo, nejedná se o průjezdy spojeneckých, ale OKUPAČNÍCH jednotek!!!

Množství cizí bojové techniky v Evropské kamufláži nacházející se momentálně na území ČR je alarmující a nikdy v minulosti nebylo tak vysoké. Přesun těchto jednotek přes ČR do Maďarska směrem k Srbským hranicím může být pod zástěrkou cvičení jen opakovaní zneužití naší země při útoku na Srbsko podobně jako v roce 1999. Nedávným podobným příkladem je též událost odvolaného útoku na Bělorusko na podzim 2018, kdy byl rychle po důrazném varování RF plán změněn na zpackané cvičení Trident Juncture, kdy se dokonce potopila jedna z Norských nejmodernějších fregat.

Všechny tyto události ve mě vyvolávají nepříjemnou zásadní otázku zda prezident Trump má již plně pod kontrolou armádu USA.

Naše země může být potenciálně zavlečena do válečného konfliktu dříve než se nadějeme.

atFZQzRxHww

Kdekoli se objeví ukrajinská vlajka, jedná se o výhrůžku ČR, že budeme zmajdanováni

kPVKaTzPEVE

Odkryté zbraně

GqaqfqCy6yM

5 vrtulníků Apache při přeletu dnes kolem Ruzyně
10 Komentářů k Spojenci nebo…..?

 1. toja napsal:

  vím, že se snaží zastrašit Srbsko, případně ho napadnout, kdyby se chtěli bránit proti kosovským teroristům (muslimové), ale jak jste přišli na toto: "Nedávným podobným příkladem je též událost odvolaného útoku na Bělorusko na podzim 2018, kdy byl rychle po důrazném varování RF plán změněn na zpackané cvičení Trident Juncture"?

  • Jan napsal:

   Vidite to presne jak to je. USA siri vsude nenavist a nepokoje, aby z toho tezily. V Kosovu maji nejvetsi vojenskou zakladnu v Evrope . Bondsteel. Proto napadli Srbsko bombami a vyclenili Kosovo, aby se tam mohli usadit, ovladat Srbsko a provokovat Rusko.

 2. Josef Švejk napsal:

  Vezeme vám dobro, radujte se a poděkujte, nebo vám rozbijeme držku.

  • toja napsal:

   nelži, správně má být "nebo vás prostě povraždíme, my jsme nadlidi, i když reálně podřadní, ale co, aspoň máme penízky" :)

 3. Josef Švejk napsal:

  Lidstvo degeneruje. Hannibal lehce přešel Alpy, popíjeje při tom importovaný Portáš ze Slovenska, jak praví rčení "Hannibal ante portas" a nejmodernější armáda světa se po 2000letech nedostane ani přes Ťokův průsmyk.

 4. Jan napsal:

  Kolonialni moc USA nam transporty vojenskeho srotu ukazuje, ze si uz u nas muze delat co chce. Neozvou se politici ani media proti!!!!. Jsme naprosty vazal a kolonie USA! Ktery idiot to nevidi, neni mu pomoci! Udelaji z nas spaleniste ve valce s Ruskem, kde US Zide se potrebuji zmocnit ruskych surovin. Zarveme my i ti US vojaci v zajmu US kapitalu!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!