Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 20.05.2019

pjakin2017

Aktuální situace na Ukrajině a kde, jak a kým bylo rozhodnuto o inauguraci Zelenského prezidentem, jak a proč je Čína jako nástroj globalistů v konfliktu s Ruskem a jak se tomu současné vedení Ruska brání, konflikt kolem výstavby kostela v Jekatěrinburgu jako projev morálního úpadku ruské pravoslavné církve a snahy vyvolat občanskou válku v Rusku, kdo jak a proč zneužíval moc v bývalých socialistických státech, např. v NDR, jaký je rozdíl mezi historickým fašismem 20. století a současným korporátním fašismem a co mají společného, a další
16 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 20.05.2019

 1. UPRCHLÍCI Z NDR 1989 napsal:

  Putin v letech 1985–1990 působil jako sovětský agent na území NDR v Drážďanech.

  Mě by zajímalo, co Putin a blbá KGB ve východním Německu dělali, že v roce 1989 čuměli na uprchlíky z východního do západního Německa a nehli ani prstem!!! A padnout socialismus!!!

  Nebo to byla nějaká špinavá dohoda KGBáků se CIA???

  MIGRAČNÍ INVAZE v roce 1989 byla úspěšně použita K PORÁŽCE NAIVNÍHO SOCIALISTICKÉHO BLOKU a teď to NĚMCI ZKOUŠEJÍ ZNOVA, s africkými migranty a ve větším rozsahu, K PORÁŽCE EVROPY!!!

  "Pražské velvyslanectví Spolkové republiky Německo se v létě 1989 stalo útočištěm pro tisíce východních Němců, kteří doufali, že se jim prostřednictvím ambasády podaří dostat na Západ. Celkem prošlo západoněmeckým velvyslanectvím v Praze na Západ ve třech vlnách kolem 15 000 uprchlíků.

  V létě 1989 se komunistický režim ve východním Německu začal nezadržitelně hroutit. Občané NDR, zatím v malém měřítku, hledali útočiště na ambasádách Spolkové republiky Německo – ve východním Berlíně, v Maďarsku, Polsku a také Československu. Zejména československá vláda byla ve shodě s východoněmeckým režimem, že je chování východních Němců nelegální. V této fázi téměř nikdo nepochyboval o tom, že se podaří situaci zvládnout a nic výjimečného se nestane. Představitelé NDR jednoduše zvyšovali tlak na západní Německo a předpokládali, že po uzavření ambasády v Berlíně 8. září a vykázání občanů NDR zpět dosáhnou toho samého i v ostatních zemích. Jenže narazili na neústupného protivníka. Západoněmecký ministr zahraničí Hans-Dietrich Genscher kategoricky odmítl uzavření dalších ambasád a naopak nakázal zaměstnancům velvyslanectví v Praze, Budapešti a Varšavě, aby neodmítali další uprchlíky z NDR. A tak se tisíce uprchlíků daly do pohybu, jejich nejčastějším cílem byla Praha, která je východoněmeckým hranicím nejbližší. Genscher nakonec využil setkání ministrů na zasedání OSN v New Yorku, které probíhalo od 27. do 29. září v New Yorku. Chytře mířeným zákulisním nátlakem na představitele NDR a Sovětského svazu dosáhl toho, že uprchlíci na půdě západoněmeckých ambasád mohli volně projet vlakem na Západ. Večer 30. září Genscher osobně přijel do Prahy, aby oznámil radostnou novinu. Krátce nato mohla první tisícovka šťastlivců, kteří několik týdnů i měsíců přespávali na schodištích nebo pod stany (ambasáda pro děti uprchlíků vytvořila v jednom velkém stanu i improvizovanou školu), beztrestně vyrazit na nádraží a 1. října v 6 hodin ráno vystoupit z vlaku v bavorském Hofu. Sice bez pasu – cestovní doklady jim zabavili východoněmečtí úředníci, kteří dohlíželi na převoz uprchlíků – ale konečně svobodní. Jen první den se takto dostalo přes západoněmeckou hranici údajně až 6000 východních Němců. Lavinu už nešlo zastavit. Stejným způsobem z NDR uprchlo ještě několik tisíc občanů, brzy ale nebylo takových komplikací potřeba. Dne 9. listopadu 1989 se poprvé otevřela Berlínská zeď a v následujících dnech se komunistický režim v Německu zhroutil."

  Před 30 lety musela ambasáda SRN v Praze čelit náporu uprchlíků
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pred-20-lety-musela-ambasada-srn-v-praze-celit-naporu-uprchliku.A090820_130326_domaci_pje

  • Eva napsal:

   Vy nevíte co to byla Perestrojka a Glasnosť? Jinak by jste takovou blbost napsat nemohl.
   Prostě Gorbačov to celé spustil o dobré 2 roky dříve.
   A osobně jsem byla ráda, že ten systém padl. To že se to potom takhle zvrtlo je bohužel práce sil tajných služeb. Dnes už jde jen o návrat k fašistické diktatuře.

   • proud napsal:

    Problem je ze nejde napsat: "dobre ze system padl" a ze "se to potom zvrtlo". Tak prosty to urcite neni a nebylo.Protoze ten bejvalej system stalo za to zachovat,ale urcite dukladne vycistit,prehodnotit a castecne zmenit,coz pro zapad tehdejsi i soucasnej a tenhle soucasnej pasquil u nas(ani ryba ani rak),rozhodne neplati ani naznakem,natoz castecne!

   • Maroš napsal:

    Román Enza Russa z roku 1986 - "Štrnásta nula" je cezhraničný odkaz svetového zločineckého sion-syndikátu budúcim členom Syndikátu vo Východnom Bloku - aby sa pripravili na zmenu a budúce procesy. U nás to vyšlo v rokoch 1991-92 a o.i. je tam aj zmienka o tom, ako sa ČSSR rozdelí v roku 19992. Súvislosti - perfektný dokument vtedajšej ČTV - "Vysoké hry ruskej mafie" - o prepojení boľševikov so Syndikátom už od VOSR /organizovaná bola z Wall Street/- teda aj o perestrojke a nomenklatúre zločineckek polit-moci. STAV TRVÁ! Dokument je na Mojevideo.sk

    • proud napsal:

     "....... „Vysoké hry ruskej mafie“ – o prepojení boľševikov so Syndikátom už od.........."..............vydis jak jsi blbej a neprestanes s tim,njn,komu neni rady........ Opravim ti to,jestli te treba nekdy "trkne": " „..........Vysoké hry ruskej mafie“ – o prepojení trockistov so Syndikátom už od............

     PS.: boľševik neni nic jinyho a nikdo jinej,nez ruskej vlastenec!!! A vlastenci jsou jak znamo pro narod,nikoliv pro jakykoliv "mafie".Ve spojeni s mafii bych uz spis videl nacionalisty,ale rozhodne ne vlastence!

     • proud napsal:

      Takze jednou provzdy plati,ze: Vlastenec stal vzdycky proti trockistovi,stal proti vsem kdo ohrozovali jeho narod a zemi! Takze asi tezko spolupracoval s kymkoliv kdo by jednomu,nebo druhymu skodil.

 2. proud napsal:

  :-)))))))))))))))))))))))))),libi se mi jak se divis:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).O takzvany sedy vlade a GP jsi uz slysel,nebo si porad jeste naivne myslis ze nam vsem,at v nasi "vesnici",Rusku,Britanii,nebo Americe ci kdekoliv jinde vladnou "prejnasi" voleni(chachachaaaa) "zatupitele" co vydavaj zakony proti nam v zastoupeni a kradou jako straky za odmenu ze poslouchaji "panicka" kterym my ale nejsme? ;-)

  • proud napsal:

   Lehce uhodnes i jak je to zrejmy,proste proto,ze takovy seky jaky politici delaji,by za normalnich okolnosti,nebejt to na prikaz,nikdy, zadnej aspon prumerne rozumnej clovek, neudelal!!!!!

   • Rocco napsal:

    Hm. Ale Putin byl jen major, o ničem nerozhodoval.

    • proud napsal:

     No vsak,o nicem nerozhodujou,az na "nedulezity" veci,vsechno osdtatni je rozhodovano za ne a oni to musej zrealizovat a tvarit se ze je to z jejich hlav,eto vsjo,Puin neni vyjimkou!!! Jinak by nebyl kym a kde je!

 3. Rocco napsal:

  jejky, tady píšou, že Putin zachránil v roce 1989 kolegy ze Stasi a KGB s pistolí v ruce.

  Ruská státní televize odvysílala v roce 2009 dokument, že dav Němců demonstrantů se shromáždil před budovou Stasi v Drážďanech a chystal se k útoku na budovu. V budově pracoval také Putin a jeho sovětští špioni.

  Putin úspěšně přesvědčil dav, aby se stáhli. Mával před davem s pistolí a přesvědčil je plynulou němčinou.

  "Tohle je sovětské území a vy stojíte na našich hranicích," řekl jim Putin se svou typickou sebejistotou. "Myslím to vážně, když říkám, že budu střílet narušitele".

  Putin v dokumentu říká, že Německo nikdy nemělo být rozděleno. (Tak to já si myslím opak, že Německo mělo zůstat rozdělené, žádné znovusjednocení). Jeho pocity o zániku SSSR jsou rozporuplné. Putin v záznamu nazývá následný sovětský kolaps jako "největší geopolitickou katastrofu dvacátého století."

  Vladimir Putin saved KGB offices from East German looters
  https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/russia/6455858/Vladimir-Putin-saved-KGB-offices-from-East-German-looters.html

  Tak z toho vyplývá, že KGB neměla situaci v NDR vůbec pod kontrolou.

 4. proud napsal:

  "Putin v dokumentu říká, že Německo nikdy nemělo být rozděleno. (Tak to já si myslím opak, že Německo mělo zůstat rozdělené, žádné znovusjednocení)."............... :-))))))))))))))))))))))))))))),vy jste vsichni dobraci:-))))))))))))))))))))))),ono totiz zadny "Nemecko" ani nemelo nikdy jako umelej utvar vzniknout,vazeni!!! Vzniklo na nasi Slovansky zemi,kurva!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Eva napsal:

   To si také myslím, to byla největší chyba, možná by nedošlo ani k těm válkám v Jugoslávii v takovém rozsahu.

   • proud napsal:

    Nedoslo,protoze by Slovanska vec byla tak silna uzemne,ze by to ani nikoho nenapadlo,tolik riskovat sam sebe.Problem je v minulosti a podle vseho se domnivam ze bud v prirodni katastrofe,nebo v jednani "zvenci"(coz uz je silna konspirace o Zemi vnitrni a vnejsi)kdy doslo prakticky malem ke zniceni a silnymu rozdrobeni Slovanstva jako takovyho,cehoz pochopitelne vyuzili "zivlove" a dostali svet na pokraj dnesni zkazy.

    • proud napsal:

     Ovsem at se mi to libi,nebo nelibi,musim dodat,ze to vsechno jen "pravdepodobne",a porad to bude jenom MOZNA!!!,dokud se o sobe a nasi minulosti nedozcvime surovou pravdu!!!!!!!! Vedy a vsechno jejich uceni je jen "dedukci",mozna a v mnoha pripadech doufam ze urcite pravdivou,ale porad je to jen o "MOZNA" a to plati hlavne,ale nejen o uceni o rodech a tehdejsim "zrizeni"! Pochopitelne je moje "zbozny" prani aby vsechno to dobry co se o nas pise a tvrdi,bylo pravdivy,ale sam k sobe ferove si musim priznat,ze nevim,bohuzel.

     • proud napsal:

      A na zaklade ony nejistoty a onoho nevim si myslim,ze je tedy lepsi si vysnit spravedlivou a pratelskou budoucnost a za tim snem jit a uvadet ho v zivot,protoze na tom delat muzu,at uz byla moje a nase minulost jakakoliv,s tou uz nic neudelam,jen se ji muzu dozvedet a poucit se!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!