Stádečko

demokraticky-blokV souvislosti s předběžnou zprávou Bruselu o Babišově Ptačím hnízdě jako by se s tím roztrhl pytel. Myslím tím vpády zástupců našeho tzv. demobloku na obrazovky našich televizorů. Zaplní ji vždy celou, vlevo stojí muž dosud mi neznámý, podsaditý a černovlasý, vpravo pirát Bartoš, uprostřed a vedle sebe Fiala z ODS a Pospíšil z TOP 09, a mezi nimi, respektive v druhé řadě za touto elitou pak zbytek: Gazdík, Kalousek, Pekarová Adamová, Udženija a další. A za všechny tyto shromážděné pak mluví o hrůze, která na nás z Bruselu padla a která se prý hrozí rozšířit až do rozměrů biblických, vždy jen jeden. Zatím to byli onen mě neznámý černovlasý, poté Fiala a naposledy Pospíšil.

Ale řeči, které vedou, nejsou ani pro ně samé tak důležité a podstatné, jako dojem vizuální, který se snaží v obecenstvu vyvolat. Má to být důstojnost, solidnost a nejvyšší odpovědnost, kterou tito shromáždění moudří a vážení nabízejí národu v okamžiku velkého nebezpečí, který na něj uvrhla nezodpovědná vláda. Takže tou důstojností, solidností a odpovědností se teď snaží vyplnit své tváře, ladí je do výrazů vážných až tragických, a čím mocněji tuto svou snahu napínají, tím jsou směšnější, protože jejich lidská podstata se veškeré důstojnosti či solidnosti vzpírá. Jsou směšní a ubozí, je to zástup nikoli vážných a starostlivých tribunů lidu, ale stádečko grázlů, hlupáků a podvodníků. A všichni přihlížející to vidí, nedá se to zapřít a proměnit, ale na jedno si i tak můžete vsadit.

A totiž na to, že jejich nebetyčná komedie jen tak hned neskončí. Že se bude hrát dál, a že komedianti v ní vystupující, budou i nadále věřit, že oblafovat lidi se jim znamenitě daří. A aby se tak dařilo i dál, k tomu si všichni svorně potřesou rukama. A plni důvěry i v časy příští zamíří k východu budovy na Malé straně.
15 Komentářů k Stádečko

 1. Lukaš napsal:

  Kdo pak to demonstruje,odstavené Havlove loutky.
  Prvopočátek jejich akcí bych uvedl,že to přišlo po prohraných prezidentských volbách Schwarzenbergem.Celou dobu útočí na Zemana a jak prohrál Drahoš demonstrace zesílily a nejen na Zemana,ale i na Babiše.Takže za celou organizací demonstrací stojí demoblok.
  Jenže,také můžou prohrát zas,pokud by byly předčasné volby,málokdo chce zpátky mafiáni z ODS TOP,STAN,KDU,Piráti.

 2. vilon napsal:

  Pred pár rokmi sa na Slovensku, tiež dalo dokopy niekoľko zneuznaných politstrán, s výzvou dostať na kolena vládnúcu stranu Smer. Predseda tejto strany výstižne nazval toto stádo = ZLEPENEC . Ako vidíme, aj u vás sa tento model dostal do praxe. stádečko, je tiež veľmi výstižný názov pre zneuznané politstrany, holdujúce deštrukcii štátu. Držíme vám palce odolávať tejto zberbe.

 3. Rocco napsal:

  Dalík (ODS) tě volá, Babiši! Do basy.

 4. Rocco napsal:

  Pane Mane, nejsme zvědaví na kleptokracii, ani Babišovu, ani Demobloku.

  "Kleptokracie je „ukradený stát“, který místo občanům patří zlodějům. V kleptokracii je korupční jednání normou a prostředkem udržení moci."

 5. Eschatolog napsal:

  vedlejší efekty, boj o blbečka, koho smradlavej chleba žerete, toho píseň zpíváte, milí alternativci, kdopak vám sype? :-)

 6. Marco napsal:

  Sranda jak se stále jedná o stejnou věc zabalenou v jiném obalu. Když to nezabere s růžovým obalem, nastoupí hnědý ale uvnitř je stále identický balíček uzurpování moci a brebent, na které si za těch 30let už zvykli a necjtějí se jich vzdát. Že přišli o granty a další šmeliny by nikoho na náměstí nevyhnalo, tak to zabalí do Babiše a ohrožené justice. Že tu právě za této skvadry řádili soudci Berkové, už nikdo nevidí. Justice i mésia jsou ohroženy, jelikož se stále více oddělují od těchto samozvaných blbečků. Nejlepší na tom je, že tomu sami nevěří a jen kvákají a kvákají.

  • Jan napsal:

   Justice i policie jsou naprosto zkorumpovane, neschopne zajistit obcanum pravni jistotu. Komous Rychetsky je zarukou, aby to neskoncilo.

 7. Jan napsal:

  Konglomerat blbecku zapasicich na hrane volby do snemovny nam tady stale zapacha a nic pozitivniho neprinasi. Honba na Babise a prezidenta, aby byli nahrazeni zlodeji a loutkami, pracujicimi v cizim zajmu proti nam a nasi republice! Cernoprdum a jejich komplicum nejde o nasi zemi, jde jim o 100 % vazalstvi a poslusnost ke USA! Honba na Babise i neustale kopani do prezidenta a jeho zarezavani k tomu slouzi! Sakra prestante uz chlastat pivo kreteni i vazeni obcane a zamyslete se na tim!

  • proud napsal:

   Spis se zamejslim nad tim,kdoze je vsechen vsim moznym vinnej,kdyz ja muzikant prece nic...........kdo za vsechno muze kdyz ja si neumim rict a zustat duslednej v tom koho jakkoliv podporim a koho necham bez zajmu a pomoci zdechnout........na koho nahazu vlastni zodpovednost a neschopnost ;-)

 8. Jan napsal:

  Stovku za ucast ne demonstraci nekdo inzeroval v novinach. Nestaci jim dotace od NGOs a Sorose. Luza co tam rve s penou u huby je stejna jako na demonstracich v r. 1948, ktera na zavedla do riti na 41 let!

  • proud napsal:

   Vidim zes tu podle tebe "rit" nezazil,mladej a blbej vole :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))),ne ze by to bylo neco kor extra,ale rozhodne to bylo o 300 procent lepsi nez dnesek!

 9. Vaska napsal:

  No tak to dělejte jako já: tak ty "umělce" prostě bojkotujte.
  Do divadla na ty lepšolidi nechodím, kino už dávno vynechávám, koncerty fluse a spol. mě nezajímaj a v televizi sleduju nanejvíš cestopisné dokumenty (a to které nekomentujou soudruzi bartoška a donutil)
  Tak to lidi udělejte jako já a voni to brzo pocejtěj.
  A garantuju Vám že o nic nepřijdete - na ty slátaniny se stejnak koukat nedá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!