HEGEMON A MULTIKULTI

5739059_d1-kolaps-babis-kolony-v2USA vs ČÍNA?
Dovedete si představit, že by v době vlády Obamy, Bushe nebo Clintona, premiér pidi-republiky jménem ČR rozhodl telefonátem s generálním štábem o tom, že se vojenský konvoj US army, který blokuje dopravu má zastavit, rozdělit na několik částí a počkat až do noci, kdy bude menší provoz? A ještě to okomentoval takto?: „Musí opustit dálnici a počkají si do noci” a „Oni mají stále poruchy, defekty a navíc do nich narazil polský kamion”. Stát se to kdysi, tak by rozhořčené útoky z US ambasády (což byl před Trumpem všude po světě úřad protektora) nebraly konce. Naprosto tím Babiš dehonestoval "světového četníka", tedy bývalého Hegemona a je ticho, protože tak to má právě v tuto dobu být. Dnes je již mnoha lidem, i těm bez konceptuálních znalostí, jasné, že novým nástupcem v roli světového lídra bude Čína.

Tzv. "obchodní válka", kterou rozpoutal Trump, kádr Globálních elit (GE), jenž má za úkol/cíl sesadit USA ze světového "trůnu", není ničím jiným než řídícím manévrem, který má osekat veškeré obchodní a ekonomické vazby mezi oběma státy, protože nový Hegemon musí být zcela samostatný ve veškerých aspektech řízení a fungování vlastní země. Právě proto mezi sebou Čína a USA vypovídají jednu smlouvu za druhou, přestávají obchodovat v klíčových komoditách, spolupracovat na projektech atd. Čína musí být zcela samostatná, pevně stát na nohách a proto musí získat vlastní zdrojovou stabilitu. Že snad tvrdím, že Trump pracuje v zájmu Číny? V žádném případě, "pouze" plní úkoly jejichž cílem je výše popsané. Tím, že osekává v řízení chapadla US státních elit a dělá ze Států zcela běžnou zemi, zbavuje svět obrovské krize, která by skončila globálním válečným konfliktem. Stačí se podívat na, od řízení "odstřelené", jestřáby z Pentagonu a hysterickou Clintonovou.

MYANMAR a zajímavý příběh o multikulturalismu

V Praze se otevře, po příjezdu státní poradkyně Myanmaru (Barmy) Su Ťij, jejich ambasáda. Možná si vzpomenete, že paní Su Ťij se proslavila svým nenásilným odporem proti vojenské juntě, za což byla řadu let držena v domácím vězení a nakonec i internována, aby se po letech dostala na příčky nejvyšší. Byla také kamarádkou p-rezidenta Havla a získala za svou činnost ve jménu humanity Nobelovu cenu míru. Jenže před několika málo lety došlo v Myanmaru k zajímavé události. Muslimští Rohingové napadli několik policejních stanic, zabili místní úředníky a začali násilím řešit to, že jako nepřizpůsobivá "náplava" v buddhistické zemi, neměli místní občanství. A co udělala nositelka míru? To co by udělal, každý člověk, který neposlouchá instrukce zvenčí, není ničí loutkou a má jako prioritu chránit vlastní občany, tedy něco, co hoši a dívky poslouchající Brusel (a díky tomu US státní elity) ani náhodou nemají (že paní Merkel?). Poslala na nepřizpůsobivou menšinu armádu, která jich mnoho vyhnala (a také zabila) na území sousední Bangladéše, aby pak za nimi celé území zaminovali, aby se nemohli vrátit. Tvrdé opatření? Pokud nechcete dopadnout jako Srbové s Kosovem, tak vám nic jiného nezbývá. Jak řekl jeden místní buddhistický mnich "Vaše srdce může přetékat láskou, ale vedle vzteklého psa se nevyspíte". Dnes je tento mnich stíhán místní vládou, protože i když armáda vše na čas uklidnila, tak on na ni neustále útočí, aby byla v ochraně svých občanů důslednější. A jak se vlastně Rohingové na Barmu dostali? Přivezli je tam samozřejmě britští kolonizátoři, což dělali běžně. V době druhé světové války udělali Britové z Rohingů speciální úderné jednotky pro boj s Japonskými okupanty, ale nepodařilo se to v míře jakou očekávali. Sotva Rohingy vycvičili a vyzbrojili, tak ti místo, aby začali bojovat proti Japonsku, tak začali s vražděním buddhistické většiny. A čím je tento příběh Su Ťij zajímavý? Že můžete být indoktrinovaný jakýmikoliv smyšlenými bláboly o multikulturalismu a liberalismu, můžete si před spaním pouštět Havlovy proslovy, nebo číst Halíkovy imitačně-provokační materiály, ale když se dostanete do skutečného střetu s jinou fanatickou kulturou, tak jde propaganda a nesmysly stranou. Multikulturalismus je lež, je to pouze nástroj těch co chápou více, jak přeformátovat svět ve svůj vlastní prospěch, s ohledem na kvalitnější způsoby řízení ovcí. To, že se u nás otevře ambasáda Myanmaru, který je liberály a jejich užitečnými idioty brán skoro jako "fašistický" (Buddha by jistě zíral) stát, říká mnohem více o procesech v naší zemi, než ze zahraničí vyprovokované a řízené protesty proti naší vládě. Někteří lidé, ale udělají cokoliv, jen aby mohli být nástrojem v cizích rukou.

Všimli jste si kdy "může" multikulturalismus bez výrazných krizí fungovat? Když celé území ovládá jeden despota, tedy diktátor, který drží vše silou za pomoci represí. Je jedno jestli to byl trockista Tito v Jugoslávii, britští kolonizátoři v Indii, na Srí Lance, Barmě, Africe atd., vojenská junta v Myanmaru, Kaddáfí v Lybii, Asad v Sýrii, marxisté v SSSR, mudžahedíni v Afghánistánu atd. Jakmile byli tyto diktátorské režimy svrženy a to buď změnou politiky (britský kolonialismus) a nebo zvenčí dovezeným "majdanem", tak došlo vždy okamžitě k občanské válce, rozpadu státu na menší celky, k etnickým čistkám atd., jak nám dokonale načrtla válka na Ukrajině. Apropo Broz Tito - věděli jste o něm, že na jedné straně bojoval za bolševiky v Rusku a to přímo proti našim legionářům a na druhé svolal tisíce vojenských dobrovolníků na pomoc naší krásné zemi, když nás zradili v Mnichově? Pokud bychom do toho šli, tak by Jugoslávci (hlavně prý vlastenečtí Srbové, za což jsme se jim "odměnili" při Jugoslávském konfliktu ) stáli po našem boku jako první. Ano, svět není černobílý, jak nám zkouší nalhat různí "dobroserové"

 

TRUMP a "KRÁLOVNA"

Trump navštívil "Velkou" Británii, tedy tu zemi, ve které GE umožnili referendum o Brexitu s kladným výsledkem, který má ovšem zcela jiný řídící důvod, než jaký "exiťáci" zamýšleli. Cílem nebyla "svoboda a samostatnost ostrovanů nad byrokratickým molochem EU", ale naprostá dehonestace země v očích zbytku světa. K tomu si připočtěte nárůst neomarxismu a postupnou islamizaci a máte tu dalšího padlého "hegemona", který již není střediskem koncentrace řízení. V celém světě se zase objevila videa, ve kterých to prý Trump "zpackal" a neuklonil se, (otáčel se k ní zády atd.) královně matce, byť prý byl v protokolu pečlivě školen. A jeho paní snad školena nebyla, protože se chovala naprosto stejně? To co někdo považuje za chybu v řízení, je pro druhého naopak cílem. Trumpovi symbolicky zcela jasně ukázali, kde je místo "Velké" Británie v potravním řetězci a že jejich dřívější "sláva" je již minulostí.

Ti co tyto změny v celosvětovém řízení chápou "musí" být odstraněni nohsledy US státních elit. V ČR je to jeden zkorumpovaný oligarcha a jeden stařec o holi. Je správné místo nich dosadit jen další loutky a krizi dál prodlužovat? Co myslíte?
36 Komentářů k HEGEMON A MULTIKULTI

 1. .lak napsal:

  ///V ČR je to jeden zkorumpovaný oligarcha a jeden stařec o holi. Je správné místo nich dosadit jen další loutky a krizi dál prodlužovat? Co myslíte?///
  :lol: Že právě to loutky nejsou a ani tedy tarzani a již to dokázali na rozdíl bačených ovčanů loutkami loutkářů.
  Pěkný filmík.
  https://uloz.to/!2sY6riqbWsyp/legenda-o-tarzanovi-the-legend-of-tarzan-2016-cz-dabing-avi

  • .lak napsal:

   Zajímavý a realistický názor z PL

   Jak vidíte budoucnost Evropy?

   Podle mého názoru Evropa už nemá šanci vyhnout se občanské válce. Jak dopadne je jen na nás, ale věřím, že dokážeme vyhrát. Vše záleží na přípravě a na tom, zda lidé tady konečně přestanou žít v růžové mlze a začnou vnímat realitu takovou, jaká skutečně je.
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Bezpecnostni-expert-z-Izraele-Evropane-si-vykrmuji-aligatora-Ja-s-Araby-zil-vim-co-jsou-zac-Ted-potrebujete-skutecne-vudce-583851

  • Kastor napsal:

   Dobre napísané pre tých, čo nič nevedia. Ale podstatné je niečo iné. Čo vedia viac vidia veci s nadhľadu.
   Mjanmar - Budhizmus ukazuje ideu globalizácie - šudri- biely, páni modrí, žltí, siví. Pantheon Budhizmu - najvyšší modrý "Boh" (mäkkýše, reptily, insekty) druhí nižší "boh" žltí - výkonní sluhovia, vyšší intelekt a schopnosti, najnižší Sivý "Boh" - donucovanie, bezduchí, najnižší intelekt - Práve preto "žltí" mohli vyhnať ako nadradení "nižších" sivitov-moslimov z Mjanmarska a rázne...
   Siví plnia jedine deštrukčnú, degeneratívnu úlohu, predovšetkým nanbielej božej rase - žltú zatiaľ nemôžu tak degenerovať, aby predbehla bielu...
   Dejiny - zničený biely antickí svet, ukazuje na inváziu na Zem. Vy biely ste dnes len torzá, ktoré požiera temný svet a kradne Vám DNK. O skutočnej funkčnosti DNK neviete nič, inak by ste svoje unikátne schopnosti vedeli obnoviť - teraz sa blížite k opiciam - 1%akože poznanej určuje len fyzický zjav, DNK má i hologram funkcie... Máte implantovaný gén smrti prostredníctvom Adama Evy (čiernookých a bradatých, čiernochlpatých, tmavých), žili ste stovky rokov ešte celkom nedávno... Kto vie o DNK, vie získať Vašu podobu, ale zachovať si pamäť v novom tele... Afrika, Južná Amerika bola osídlená bielymi... Južnú Afriku zničila obrovská vlna od rozorvaného vzniknuvšieho "Drakeovho" prielivu, spláchla celú pôdu až na podstatu zeme, zanechala slané jazerá vo vnútrozemí južnej Afriky... Búrske vojny? Proti komu bojovali Angličania? Proti tým istým bielym ako Portugalci, Španiely v povodí Konga... Keď od 2 sv.v. vojny sa Afrika namnožila 8x a Európa o pár percent, z akého množstva sa namnožila biela Afrika a biela Ázia za posledných pár storočí od zničenia antického sveta?

   Problém USA je len jediný - temné svety zničili, degenerovali, premiešali obyvateľstvo USA - nie je už schopné nielen rozvoja, ale ani zachovania súčasnej technologickej úrovne... To môže zabezpečiť mimo bielu rasu len Čína, kde je jeden duch - rovnakú krvnú skupinu má vyše 90% číňanov...
   Cieľ v USA rovnaký ako bol v Afrike, Južnej Amerika, o pár generácií si nikto nespomenie, že v USA žili biely - budú im to pripomínať rovnako ako dnes v Afrike - len albíni-cez ktorých sa občas prederie pôvodná DNK na svetlo Božie...ale tí, ktorých predkovia všetko vytvorili, zostanú na okraji spoločnosti...

   A mnohí zostávate v úrovni levelu myslenia - pán o paličke a biznismen...
   Akú ničotu voči horeuvedenému predstavujú všetci tí drobní korupčníci v politike, prokuratúre, "tajných" službách, súdoch, podnikoch, slniečkáry, liberasti - vreckár pouličný národný zlodejíček Havel a kreatúry pražskej kavárny sediaci vo svojej "kotlinke"... a divadlo "svetovej politiky"...

 2. proud napsal:

  Nenechte se hlavne mylit a blbnout si hlavy,zadny multikulti neexistuje,ani nemuze existovat,jediny co existuje(usa) jsou nikoliv spolu,ale vedle sebe zijici komunity na jejichz vzajemnejch "hranicich" je kazdodenne poradne husto a to jeste diky tomu ze jde o policejni zemi,kde je bengu na kazdym rohu nekolik,jinak by se to vrazdilo otevrene a verejne! Jak moc,to zalezi o ktery komunity konkretne se jedna,ale rozhodne ne zadny multikulti,protoze to odsuzujou vsechny komunity spolecne,bez rozdilu,zadna ten pasquil nechce!

 3. PUTINA NEPOZVALI, BABIŠ OSLAVUJE VYLODĚNÍ napsal:

  Britská vláda, respektive královna Alžběta II., nepozvala ruského prezidenta Putina do britského přístavu Portsmouth na dnešní oslavy 75. výročí vylodění spojenců v Normandii!!!!!!!!!!!

  Spojenci se vylodili v červnu 1944, až když Rudá armáda rozhodla válku a Sovětský svaz měl 20 milionů obětí!!!!!!!!!!

  Ale pozvali tunelářské zločinecké prase Babiše, který ukradl půl České republiky. Babiš stál hned za královnou a vedle Trumpa! Vsadím se, že nikdo z rodiny Babišových ve 2. světové válce nebojoval!

  Fuj!

  Hanba Británii!

  Hanba královně, doufám, že přišel blbec Harry v nacistické uniformě!

  Babiš slavil Den D, dostal místo hned za královnou. A promluvil si s Trumpem
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/608814/babis-slavil-den-d-dostal-misto-hned-za-kralovnou-a-promluvil-si-s-trumpem.html

  "For the first time since 2004, Russian President Vladimir Putin was not invited to the celebration of the anniversary of the Allied landings in Normandy on June 6, 1944, which is also known as Overlord Operation. This is reported by Ukrinform.

  “For the first time since 2004, (when the 60th anniversary of D-Day was celebrated) president Putin was not invited to the event,” the report said."

  Putin not invited to celebration of Allied landings in Normandy anniversary
  https://112.international/politics/putin-not-invited-to-celebration-of-allied-landings-in-normandy-anniversary-40316.html

  France Confirms Russian President Putin Not Invited to D-Day Ceremony in June
  https://sputniknews.com/world/201905211075196368-france-russia-putin-d-day/

  • proud napsal:

   Nejel bych ani kdyby me zvali,stejne tak zrejme Putin,proto ho nepozvali,aby nedostali za usi,opet a zase.No co,dostanou jindy a jinde :-))))))))))))))))))))))))))))

   • .lak napsal:

    No, třeba by taky třeba na pronesený dotaz co máte s Assangem mektali.

    • proud napsal:

     Assange a to kolem nej je kapitolou samou pro sebe,pro nas ale poucny,ze nic neni jak to vypada,bohuzel ani to Rusko uplne ne...............i kdyz,neni divu,s tim veskerym "prolinanim se".......

 4. Eschatolog napsal:

  tak ještě vrchní vojevůdce, a pak už zbývá největší básník , geniální metoda jak uvidět kdo koho platí, hluboká modrost a obzory alternativců náhle vidí 10000 let agrofrcu v záři slunečního boha, čuráci ood narození nebo od výplaty ? :-)

 5. proud napsal:

  "i těm bez konceptuálních znalostí"...................ktera zase kunda se dela "chytrym" ,abysme vsichni vedeli kam jednou zabodnout nuz? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Az jednou nekdo dokaze napsat celej srozumitelnej clanek cesky na ceskym netu(nejaka "konceptualni" pica,treba),ja snad vyvesim vlajku............

   • .lak napsal:

    To musíš sám ale Pjakin co 80% toho co ví neřekne aby to oslovilo jen chápavé nejsi-sme. Nejsou kádry co nežvaní ale činí. Radši zhoupnem žejdlíky, jak kdo no.
    Taky to není zadarmo a některé to vybudí na řešení k pohodlí což nejde v bordelu, ksakru. :lol:

    • proud napsal:

     Zapomen na Pjakina,nebo kohokoliv jinyho o kom urcite nevis komu a k cemu ve skutecnosti slouzi.Stejne jako zapomen na pohrbivani jednoho zpusobu mysleni ve prospech druhyho a kdyz se to tak chce mit,ptej se proc a hledej odpoved ;-),atd. atd......

 6. proud napsal:

  Popremejslej o tom proc neverim uplne SlovanskoArijskym vedam,ac bych chtel,prostoze se cejtim bejt plnym Slovanem a proc hlidam takzvane kazdej krok GP a elit,kazdy selhani a kazdej "trest",zpusob jejich uvazovani,a snazim se odhadnout kam a proc jdou uz prej tisice let a snazim se videt vsechny lzi a manipulace na jejich ceste........to vsechno svym zpusobem s ucenim se k tomu dobrejm vecem kterou napriklad prave Pjakin nenabizi ani jedinou,jen zasirani mozku jakejmasi tlustejma knihama ke kterejm potrebujes jeste tlustsi prekladace a slovniky cizich slov a ptej se jestli je to skutecne proto aby vybral hehehehe nejchytrejsi,nebo proto aby zamezil jakykoliv snaze o zmenu odspoda atd..... ;-) a dobre si ho prohlidni,i s jeho vystupovanim ;-)...........Uvedom si ze je nam lhano a jsme podvadeni na vsech urovnich a frontach,od krasne a dobre,pokud mozno rozumne a vlidne podany lzi tvarici se jako pomoc,az po neurvaly lhani nacku a fasistu a podobne,je prece treba obelhat vsechny vrstvy,ovcany ,ale i opatrny obcany co jsou porad ve strehu a nepustit je k intuici ktera lez nezna,jen pravdu!......

  • proud napsal:

   Od intuice a Sily odvadet vsechny a zakecavat byt i jen nepatrny poodhaleni cehokoliv tomu jenom i blizkyho a nabizeni hromad zbytecnejch a zavadejicich "uceni" a "technologii",prestoze tisice let(pravdepodobne) zname veci jednoduchy a pochopitelny,davajici smysl a vysledky(lepsi uz je psat "znali jsme").............premejslej proc to tak je a pak si k tomu dosad vsechny ty Pjakiny a verozvesty,co uz jich bylo a jeste bude...........

 7. John_Pitralon napsal:

  No Bejros prodává svojí nahotu v Praze a má 20 tisíc za vystoupení.
  Na základce jsem měl na občanskou nauku jednoho tlustýho komanče, ktere dicky žvanil moudra pak položil otázku a vyvolal mě. Můj úkol bylo odpovědět NATO "Třídní boj!" a to dicky fungovalo. Sice nevim proč zrovna na mě si zased s třídním bojem, ale po několika opakováních už mi to bylo jedno. Asi aby to bylo ňák zajímavější.

  "MacIntyre: Najdrsnejšie mestá sveta - Washington DC (SK Dabing)"
  https://www.youtube.com/watch?v=lrTkpm38y4g

 8. John_Pitralon napsal:

  Já a ten kozí chlívek za 300,- a Máňa kozatá, to by vlastně šlo. Ale teď abych nenapsal blbost. Jo v Praze prej teď chytaj toho Vetřelce, co jim tam běhal po metru a žral je, už ho složitě zkoumaj nějak v tajnosti.

 9. John_Pitralon napsal:

  jo vim kde to je ta Mořina, sem tam chodil ale na Ameriku, z Dobřichovic přes Karlík ale to už je dávno. Dochází mi neviditelnej inkoust musim končit.

 10. John_Pitralon napsal:

  MC Hemr, Dýdldžej Che Pička, Jánský a MC Vagina chybí. Jsem tu jen já, DJ Napiczu vrátil jsem se od psychocholoušky. Cvoknem tu - z Amiků.

  REDNECK GOES TO FRANCE!! https://www.youtube.com/watch?v=35Ry9RU8WmI

 11. John_Pitralon napsal:

  Já Yee Frankfurt nemůžu rozdejchat. Koho to napadlo dát na orbit drcadlo, s DJ Vaginou byl jsem poránu sám u jednoho stolu... Jsem tý holce nejspíš k smíchu. Tak dem NATO.

  Colu pijeme Colu https://www.youtube.com/watch?v=cfu4JQy2MXY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!