P.C.Roberts: Válka o pravdu

17-0305s-blog-450x450

Nikdy nekončící války, výhradně založené na lžích, sloužících skrytým agendám, zlikvidovaly představu lidí o Západu jako nadějí na život humánní a lidský. Síla jemná, s níž západní skryté agendy dříve operovaly, zmizela a nahradila ji síla otevřená a brutální, kterou v čase přítomném drží na řetězu už jen vojenská síla Ruska a Číny. A poslední volby do EU prokázaly, že Britové i Evropané svou víru v mnohokulturnost i mnohonárodnost Evropy už vyčerpaly. Jestliže je totiž Izrael pro Židy, pak Francie muže být pro Francouze, Německo pro Němce a Britanie pro Brity – a možná, snad - i Amerika pro Američany. Sionistická idea, že země bělochů – kromě Izraele – jsou pro každého, ve volbách do EU propadla.

Propadnout by měl i současný policejní stát, který se už dlouhé roky jako morová nákaza ukládá do struktur zemí západních. Poprvé se tento policejní stát rozkročil nad celým Západem po 11. září 2001 a po jeho následně vyhlášené válce proti teroru, ve které občanské svobody utržily více ran než teroristé, a to ať už domnělí, nebo skuteční.

Konstrukce policejního státu je totožná jak pro národy evropské, tak americké, a přispívá do ní mnoho lidí, mezi nimi i takoví, které vedou úmysly pospěšné a humánní. Tak např. ti, kteří navrhli projekt „Obhájce dítěte“ si nejspíš neuvědomili, k jak absurdním koncům může policejní stát jejich snahu dovést. V USA dnes např. stačí, abyste si na minutu odskočili pro cosi do obchodu a nechali dítě v kočárku bez dozoru, a americké gestapo, zvané Dětská ochranná služba, se vašeho dítěte zmocní a bude vás stát mailant i vaše zdraví, než se vám podaří dostat dítě ze spárů této organizace zpět. S tím samozřejmě důsledkem, že vaše dítě si po této dramatické zkušenosti ponese šrám na duši už po celý život.

Obelhávané vlastenecké kruhy americké společnosti věří, že naši vojáci bojují proto, „aby zachovali naši svobodu“, ale ve skutečnosti, jak nám prozradil admirál Smedley, nejdekorovanější důstojník v historii amerických ozbrojených sil, umírají naši vojáci za materiální zájmy naší vládnoucí oligarchie. www.paulcraigroberts.org/2019/05/27/something-to-think-about-on-memorial-day/

Bez ohledu na ústavní zákony proti mučení, vrátil Washington mučení zpět do našeho života. Mučení použila americká armáda i CIA v Abu Ghraib v Iráku, na Guantamanu a na bezpočtu dalších utajovaných míst, a mučení se stalo běžnou praxí i v běžných amerických věznicích. V současnosti je mu z rukou jedné z největších demokracií – Velké Britanie – vystaven i Julian Assange. Nils Metzer, zvláštní zpravodaj OSN pro záležitosti možného mučení oznámil, že na Assangem jsou patrny symptomy typické pro osobu, která je podrobena prodlužovanému psychologickému týrání. Assange je „systematicky týrán...až k očekávanému bodu, kdy jej zlomí“. https://www.rt.com/news/460721-nils-melzer-assange-torture/

Západní civilizace vytvořila v minulosti vládu práva, aby jakékoli vládě jiné zabránila uchýlit se k tyranii.

Bez svobody slova lži, ze kterých jsou tvořena oficiální vysvětlení, začínají nabírat vrch. A z lidí se stávají vězňové Matrixu vysvětlení kontrolovaných.

Tento vývoj pokročil dnes už tak daleko, že i videa hry pro mládež slouží potřebám propagandy.

A Assange je jen jednou z prvních obětí washingtonské války proti pravdě. Další budou následovat a bude těch obětí přehršel.

A přitom dnes nikdo – s výjimkou individuálních osob – pravdu nepodporuje a nebrání, a nad vodou ji tedy drží jen pár jednotlivců.

Takže zda pravda převáží, záleží na nás všech.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/06/03/the-war-on-truth/

 
13 Komentářů k P.C.Roberts: Válka o pravdu

 1. .lak napsal:

  Famózní shrnutí záměrů kořistníků dehonestace užívaných specifickými kanibaly úžerů životů.
  Polopravdami horších lží tkz. korektností starty obluzených na krize jež nejsou nutné ale vyvolávané systémem tržníků odstraňování konkurencí na dominantní postavení místo spoluprací a nenažraných k fatálním koncům.
  https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0
  https://www.youtube.com/watch?v=52zIso8OEuQ

  • John_Pitralon napsal:

   Pro mě třídní boj byla jen sci-fi. Jeden komanč na základce mě tim soustavně mučil, ale to bylo jako z jinýho světa.

   • .lak napsal:

    Tlačili někdy něco než bludy? I když s jejich úrovní by si je nepřesvědčil - co je psáno to je dáno :lol:
    Komenský taky musel do exilu ač učitel národů a svým výrokem že by se jal vzít holí nezbedné palice učitelských sborů si to zpečetil.

 2. Kontrola myšlení na AERONETU napsal:

  Ach jo, válka o pravdu se vede těžce, když údajná opozice AERONET mohutně maže diskuzní příspěvky jak Zuckerbergův FACEBOOK.....

  Na AERONETU mi nebyl propuštěn následující diskuzní příspěvek, na AERONETU se smí jen chválit mafián Babiš:

  Nevadí vám, že Babišovy slevy na jízdném pro lidi pod 26 a nad 65 let, zvýšení rodičovského příspěvku, zvýšení důchodů o devět set korun a zvýšení platů pro státní zaměstnance ruinují stát?

  Babišův nákup voličů, zejména voličů důchodců a státních zaměstnanců, vyjde Českou republiku draho!!!!!!!!

  Ke konci května deficit – 51 miliard, ve skutečnosti - 70 miliard, když budou pokračovat Babiš (ANO) a Hamáček (ČSSD) stejným tempem, budeme na konci roku v mínusu – 200 miliard!!!!!!!!!

  Tím Babiš a Hamáček trumfnou i vládu Topolánka (ODS) a Kalouska (TOP09), kteří měli v roce 2009 deficit státního rozpočtu nejvyšší za celou dobu existence ČR, – 192 miliard korun.

  Sobotka (ČSSD) předvedl v roce 2003 také vysoký rozpočtový deficit – 109 miliard a v době konjunktury, jenže to bylo po povodních 2002.

  Dá se říct, že Babiš je fiskálně horší než povodeň.

  Parlamentní listy: “Jak se na dotační problém dívat ve světle toho, že státní rozpočet je již v květnu schodkový o téměř 51 miliard korun? Čím si vysvětlujete, že tento problém médii spíše pouze prolétl?”

  Poslanec Okamurovců Radovan Vích (SPD): “Je to ve skutečnosti téměř 70 miliard korun, protože 18 miliard korun byla „vzato“ z pozůstatku Fondu národního majetku po divoké privatizaci v devadesátých letech. Vláda podle všeho nebude schopna splnit programové prohlášení. Je výpadek v příjmech státního rozpočtu a navíc neustále vzrůstající nároky ČSSD, které systematicky ruinují státní rozpočet. Podle všeho tímto způsobem již vůbec nepůjde sestavit vyrovnaný státní rozpočet na rok 2021. Probruselská média o tom moc nemluví, protože tím hrozí další oslabení již tak křehké vládní koalice případným poklesem volebních preferencí zejména ČSSD, ale také ANO.”

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kalousek-mluvi-o-lupicich-Obeznameny-poslanec-SPD-Vich-pripomnel-jeho-kauzy-s-armadou-584266

  • proud napsal:

   Co te na tom prekvapuje,nebylo uz driv jasne napsany ze prichazi doba vymezovani se a jasnejsich kontur dobra ,ale i zla? ;-). Tak tady to mas,ptej se komu slouzej.............Je dobry ,primo vynikajici,ze se viditelne a jasne oddeluje zrno od plev!

  • .lak napsal:

   Ten nebo podobný tam je. Ro..,?

 3. proud napsal:

  Tak podobne bych si predstavoval i nase deti a ochranu republiky...... https://www.biosferaklub.info/samostatnost-japonskych-deti/

 4. Petr C napsal:

  No jo, ale co z toho, kdyz ghttps://www.theguardian.com/world/2013/oct/20/young-people-japan-stopped-having-sex

  • proud napsal:

   My nejsme Japonci:-),jednak,a podruhy asi vedi proc,problem bude rozvetvenejsi,nikde neni napsano ze nevychovavaj deti dobre jenom napul...............a ta tendence bude podle me stoupajici vsude kde je to o prachach az teprve v prvni rade.Uz jsem prece psal nejednou ze penize jsou platidlem az kdovi v kolikaty rade,hlavne jsou to ovladace lidi,donucujici prostredky a podobne,problemy je potreba vnimat spolu,ne kazdej zvlast a podle toho a tak je taky resit.

  • proud napsal:

   Ja si,po svym "bourlivym" zivote uz taky ziju sam a naramne si to uzivam,ver,nebo never...............nikdo mi do zivota nekafra,casto pitome ;-)

 5. Petr C napsal:

  Jo svet je v prdeli. Ja si samotu take uzivam, ale jen proto ze nejsem sam.

  • proud napsal:

   Kazdymu soudruhovi po jeho libosti :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!