KAUZA OKD: TAK JSEM JIM PŘINESL DŮKAZY PŘÍMO DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY!

okd1Policie nám takřka denně hlásí ,,vyšetřování začalo, nemůžeme vám více sdělit“ atd., ale prakticky nikdy žádné konkrétní, pozitivní výsledky, zvláště u velkých kauz, zasahujících do nejvyšších pater a vedoucích k potrestání. Bylo by zajímavé vědět kolik toho policie řeší, kolik má na vyšetřování zejména korupce velkých kauz skutečných odborníků a jakou úspěšnost. Půjde-li to takto dále, tak bude mít policie síly brzy jen na oznámení o začátku a konce vyšetřování se standardním sdělením z předtištěných formulářů „pro nedostatek důkazů odloženo, vina neprokázána“ atd. Kolik je schopných policistů, kteří masově a zklamaně od policie odešli a odcházejí, protože nemohou konat, jak by chtěli a jak od nich očekávají občané, se nedozvíme. Nepotřebujeme to vědět. Výsledky paralyzované a frustrované policie jsou nepřehlédnutelné. Neslouží zemi a občanům ale „slouží a chrání“ mocné a jejich mafiánské struktury. Jako varování připomínám osud skutečného policisty Michala – „KDYBY MĚ ZABILI…“ 55 minut pravdy o České republice!, který byl pro kvalitu své práce likvidován nadřízenými – ohrožoval tzv. „vyšší zájmy“.

Níže můj přípis ke 48 stránkovému dokumentu o OKD, který jsem předal podatelně PSP ČR.

 

POSLANECKÉ KOMISI PRO VYŠETŘOVÁNÍ OKD

Tímto Vám předávám důkazy, které dlouhá léta údajně nelze dohledat. Dne 25. července 2003 česká vláda obdržela oficiální výroční závěrku OKD za rok 2002 na základě hodnocení společnosti Ernst & Young. Ta odhadla majetek OKD v hodnotě 47,832 miliard korun. Podle dokumentu z 25. července 2003 podepsaného firmou Ernst & Young ( i manažery OKD ) tato společnost oceňuje majetek OKD rok před privatizací na 47,832 miliardy. Státní podíl 45,88% pak na 21,9 miliardy. Vláda přitom prodala státní podíl OKD dne 15. září 2004 za ubohých 4,1 miliardy! Ani tehdejší vláda, ale ani Zdeněk Bakala, Viktor Koláček, nebo Petr Otava se nemohou vymlouvat, že kupovali podíl OKD spolu s byty ( a dalším příslušenstvím, vč. nemovitostí, v hodnotě dalších 35 miliard ) v dobré víře, protože všechny zainteresované osoby musely prokazatelně tyto dokumenty ze zákona znát dopředu, před uskutečněním prodeje, a vědět, že celá privatizace byl plánovaný kolosální podvod.

Všichni, kdo pracují na kauze OKD a tvrdí ve svých oficiálních prohlášeních a zprávách, že neexistují materiály prokazující toto zločinné spolčení, lžou. Je vizitkou struktur současného ,,stínového režimu“, že ,,elitní“ vyšetřovatelé, vrchní státní zástupci, celé vyšetřovací týmy, vč. poslanecké komise, hrají takové trapné divadlo! Jak dlouho v tom budete pokračovat? Důkazy, nyní opatřené razítkem Vaší podatelny, Vám leží na stole a jsou dokonce volně dostupné na internetu! Budete stále tvrdit, že ,,nejlepší profesionálové“ v zemi, při všem ,,nasazení“ je nemohou dohledat? Když už máte odpor k právu i morálce, tak se styďte alespoň z důvodů praktických: děláte ze sebe stále větší pitomce!

S pozdravem Daniel Novák

 

Níže přikládám čtenáři k posouzení fotokopie 4 zásadních stran z dokumentu spol.

Ernst & Young ( 1. strana = podpisy manažerů Karbon Investu – koncernu tehdy vlastnícího podíl OKD, 2. strana = podpisy posuzujících ze spol. Ernst & Young, 3. strana = vyčíslení aktiv OKD na 47,832 miliardy – v dok. uvedeno v tisících, 4. /24. v dok./ strana = dlouhodobý majetek OKD 35 miliard )

okd2

 

okd3

 

okd4

okd5
9 Komentářů k KAUZA OKD: TAK JSEM JIM PŘINESL DŮKAZY PŘÍMO DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY!

 1. napětí napsal:

  Ale co by jsme chtěli? Dyť každý policajt se třese o svou židli, kam by pak šel pracovat? Kdyby nahlásil, co všechno zjistil! Je jasné, nejen řadoví pochůzkáři, ale i vyšší důstojníci nechtějí hladit hada bosou nohou, stálo by jich to dobře placené místo! Mocenské hrátky mafií jsou počáteční fázi nástupu pomalé ale i jisté prezekuce chudiny, i středních vrstev, do které počítám i policii. A nejvýše v těch korupčních mafiích jsou finanční skupiny. Od těch to postupuje níže na oligarchické bandy ve společnosti. Živnou půdou toho všeho jsou dotace z EUtópie.

 2. karel napsal:

  Nakradli zlatá telata a už se jim nic nestane….Všechno uplatí. JUDři to zařídí!

 3. proud napsal:

  „Jako varování připomínám osud skutečného policisty Michala – „KDYBY MĚ ZABILI…“ 55 minut pravdy o České republice!, který byl pro kvalitu své práce likvidován nadřízenými – ohrožoval tzv. „vyšší zájmy“.“…………………no jiste,porad je to o tom,ze vsichni za jednoho a jeden za vsechny,protoze jinak za sebou nikoho nema a bude zlikvidovanej,kazdej sobec prece bezohledne haji svoje zajmy proti vsem! A k bejt sobcem staci jedina podminka,mit vic nez jinej a chtit vic,paklize je to mozny.Umozni to a vychovas sobce,jak prosty,Watsone!

  • proud napsal:

   Mimochodem,kdyz posloucham ten film,proc mi pred ocima porad jenom zaclani velkejma pismenama psany jmeno BABIS????!!!! ;-)

 4. Chazaři z Podkarpatské Rusi napsal:

  V minulosti vládli českým zemím různí cizáci:
  Lucemburkové (1310–1437 Jan Lucemburský, Karel IV., Zikmund Lucemburský)
  Maďar Matyáš Korvín (1469-1490) vládl Moravě, Slezsku a Lužici
  Litevci Jagelonci (1471–1526)
  Němec Fridrich Falcký (1619 – 1620)
  Rakušáci Habsburkové (1618 – 1918)
  Nacisté (1939 – 1945)
  částečně nepřímo i Sověti (1948 – 1989)

  Ale ještě nikdy v historii nevládla Čechům tlupa mafiánských Chazarů, zaostalý asijský národ, který umí akorát lhát, krást a parazitovat.
  Chazaři jsou turkitský středoasijský kočovný kmen, příbuzný hlavně s Turky. Chazaři se v 6. století usadili v deltě Volhy a ovládli poměrně velkou část jižního Ruska a Ukrajiny. Hlavním příjmem Chazarů bylo vymáhání poplatků od slovanských kmenů a vymáhání cel od obchodníků na Volze (desetinu zboží). Hlavní chazarský problém byl příchod Varjagů (Vikingů) do Ruska a sjednocování Slovanských kmenů jimi (založení Novgorodu, Kijeva atd.). V roce 965 už měli Chazarů všichni plné zuby a Chazarskou říši rozprášili Rusové a Vikingové pod vedením knížete Svjatoslava I.

  Podle toho to tady vypadá, ukradli Čechům téměř všechen státní majetek!

  Kde je práce našich předků, naše fabriky i černé uhlí z OKD?!

  Vždyť oni se z Podkarpatské Rusi (Ukrajina) všichni znají! Babiš, Vladimír Železný alias Eisenkraft, Halina Pawlowská, Kellner, Miloš Zeman, Dlouhý Vladimír, Tříska Dušan, atd. atd., jejich otcové pocházejí ze sousedních vesnic na Podkarpatské Rusi a imigrovali během 20. století do Československa.

  Babiš obdržel české občanství od ministra vnitra Standy Kříšťála Grosse v roce 2000, ani neumí mluvit česky.

  To je opravdu k pláči.

  V Česku nejde o třídní boj, ale o boj s organizovaným zločinem těchto etnických Turků, imigrantů!

 5. .lak napsal:

  To říkám pořád ti co učí mají dnes osnovy úžera mistodržících, kalamita. Navíc z valné většiny nevidí souvislostti a naplňují / ti co nic neumí učí. Ale je skutečná totalita z které nevybočí korektností a hlavně žel neznalostí a tedy je dlužno dodat že relevantní informace jim nikdo nedá jen zadání ale to orientaci brajících rozum je likvidační coby formantů // nové šlechty se všemi manýry.

 6. Pepan napsal:

  Divit se mohou jen idioti jenž se nechají koupit pro „milion chvilek pro DEMOgracii“, tito chudí na duchu nechť jsou pochváleni, neboť oni jakožto voli na louce nebeské pásti se budou“. Tito chudí duchem si asi neuvědomují že se nechali zlákat právě těmito podvodníky a zloději aby jim pomohly zamést stopy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!