Může vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

Nikoliv v demokracii, kde si jsou všichni občané rovni a převaha 2/3 občanů nad 1/3 občanů tedy znamená i dvoutřetinovou převahu vůle a moci nad třetinou jednou. Jestliže nám tedy v těchto dnech agentura Median oznámila, že současné protivládní demonstrace, vedené nedostudovaným studentem Mikulášem Minářem (bože, co všechno jsme si už s těmihle sběhnuvšími studenty zkusili), podporuje jen jedna třetina našich občanů, zatím co dvě třetiny občanů je nepodporují, bylo by demokratické, kdyby ona jedna třetina občanů, jež demonstrace podporuje, se podvolila skupině občanů dvoutřetinové a tedy dvakrát větší, a od dalších demonstrací upustila.

Tolik tedy, kdyby ona jedna třetina demonstrace preferující demokratické zásady uznávala, byly ji vlastní a chtěla demokraticky jednat. Jestliže ovšem tento předpoklad demokratického jednání na straně organizátorů i financérů současných demonstrací chybí a tito jsou skutečně a skálopevně přesvědčeni o tom, že 1/3 může být víc než 2/3, bude se demonstrovat dál, ale demokracií by si zde už řečníci do úst brát neměli. Protože jejich postoj demokracii popírá a je čistým vyjádřením teorie i praxe fašizmu, vyzdvihující názor, že elita je cosi příkře odlišného od lidu, a o rovnosti lidí je proto nesmyslné uvažovat či hovořit. Z kteréhožto fašistického pohledu může pak opravdu plynout, že jedna třetina je víc, než třetiny dvě.

Mám za to, že takto by se na další vývoj kolem protivládních demonstrací mělo nahlížet a tak by se měly posuzovat i snahy prosazované ministrem Hamáčkem s jejich organizátory jednat. Tímto jednáním získávají totiž veškeré naše fašistické elementy na vážnosti a váze, kterých si s ohledem na svou faktickou povahu rozhodně nezaslouží.

Pokud jim ovšem člen vlády Hamáček netiskne přímo pěsti.
22 Komentářů k Může vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

 1. .lak napsal:

  10% salafistů nebo kterých ortodoxníků prý ovládne společnost, asi ví proč islám bere území všude.

 2. Eschatolog napsal:

  1/3 ? 2/3 ? co je to za kydy zase , ingnorantské deprivanty ovládne pár promile , pro slaboduché: 99,5% je ovládáno půl procentem, po zásluze !

  • proud napsal:

   Dobrej postreh.

  • proud napsal:

   Ovsem nutno dodat ze je to podmineny tim,ze je to "za neco",proto vznikly penize...........presneji "proto taky",protoze jejich funkce platidla az teprv vypliva z funkce ovladani,je tedy az podruzna..........

   • proud napsal:

    Coz je logicky,protoze tech pul procenta je pro sebe nepotrebuje,stojic nad zakonama,pouziva je jen na ono ovladani,pocinaje nadnarodnima koncernama a uplatkama konce..........

    • proud napsal:

     Nakonec,pro ty "pomalejsi",i kriminalita a ruzny mafie jsou tu pro ne,aby delaly to co nejde schovat za zakon.To je duvodem proc jeste existujou a proc se za ne muzou schovavat drobni kriminalni kriplici jako nutnej privazek.To nakonec dojde kdekomu i po shlednuti onoho dokumentu co sem nekdo vcera dobre poslal "Kdyby me zabili" kterej je k mani napriklad na ulozto.cz!

  • Neználek napsal:

   V dnešní době je možné vše. Kdyby se ve světě rozdávaly medaile za blbost, dostala by je Polská vláda. Ona totiž jedna pani povídala, že USA a Velká Británie podepsaly tajnou smlouvu, jak ochránit anglány před ruskýma raketama. Dali hlavy dohromady a vymysleli, že je třeba v zájmu věci obětovat nějakého blba. Polská vláda se svojí inteligencí jim přišla jako to pravé ořechové. Velká Británie je pro rusko jednou z říší zla. V případě krize na anglány vystřelí jaderné rakety, a naši sousedé se obětují a sestřelí si je nad hlavami. Jako národ zaniknou a ani jim tím pádem nedojde, jak se nechali napálit.

   • Neználek napsal:

    A to ten polskej nejvišší dutohlav vymyslel, že polákům o polovinu zdraží plyn, aby mohl žít s USA na věčné časy a mohl za podrbání za ouškem plivnout na ruskej plynopovod. Poláci, bůh s Vámi.

 3. John_Pitralon napsal:

  Padaj teze liberálů o tom, že špatná vláda bude ztrestaná ve volbách.
  Babiš si udělal jméno na neplacení daní z příjmu kolem 1,5 miliardy a prostej lid ho považuje za hrdinu. Jeden dědula mi u voleb vyprávěl jak je Babinskej ten jedinej spravedlivej tam mezi těma poblitikama. A házeli mu to o 100 péro.

  • proud napsal:

   To je ona OVCANSKA pamet,kdyz to nechci rovnou nazejvat blbosti!

   • .lak napsal:

    :-) Stádní crazyhoror egoworkoholinů záhub. °!° °!°

    • John_Pitralon napsal:

     Babinskej je jedinej spravedlivej tak holt daně platit nebude, Hong taky účtenku nevyjede protože to by musel odvýst DPH... Tak ať to za ně doplatěj moje děcka, já na to mám, ne.

 4. proud napsal:

  https://ulozto.cz/live/!NbBjPDncMPVs/kopne-pravo-a-samosprava-slovanu-jako-inspirace-pro-dnesek-2016-mp4 , hodne spornej dokument ve kterym je i presto hodne dobryho............

 5. m.petr napsal:

  je vědecky zjištěno,že k vládnímu převratu stačí 1,5 promile obyvatel,tj.350 tisíc.

  • .lak napsal:

   :lol: Jak slyším "vjedecký tak se musím smát a vidím pošukané kabinetníky dam, neříkám že to není síla.

 6. Rath: Z mé kauzy profitoval Babiš napsal:

  Rath: Z mé kauzy nejvíc profitoval Babiš

  Podle Ratha (zatčen v květnu 2012) z kauzy nejvíce profitoval současný premiér Andrej Babiš (ANO 2011). „Absolutním vítězem je premiér Babiš. Kauzu využíval proti sociální demokracii. Jemu to mimořádně pomohlo od samého počátku získat většinu voličů sociální demokracie,“ myslí si Rath, podle kterého je ČSSD v současnosti „mrtvá“. „I díky této kauze v podstatě zmizeli z parlamentu Babišovi konkurenti. Kdyby této kauzy nebylo, nebyl by Babiš premiérem,“ dodal Rath.

  Podle Ratha současný šéf sociální demokracie Jan Hamáček sháněl v inkriminované době pro ČSSD peníze na volby a po Rathovi a jeho spoluobžalovaných manželech Kottových žádal pomoc se sháněním finančních prostředků.

  Jan Hamáček je od června 2018 ministr vnitra a první místopředseda Babišovy vlády.

  26. března 2018 Rath: Z mé kauzy nejvíc profitoval Babiš
  https://www.novinky.cz/krimi/467314-rath-z-me-kauzy-nejvic-profitoval-babis.html

  2. června 2018 Vyšetřování Čapího hnízda může být ohroženo. Množí se policisté, kteří jsou napojeni na Babišovy struktury
  https://forum24.cz/vysetrovani-capiho-hnizda-muze-byt-ohrozeno-mnozi-se-policiste-kteri-jsou-napojeni-na-babisovy-struktury/

  Jiří Veselý - bývalý policista, šéf expozitury ÚOKFK v Ústeckém kraji, kde spolupracoval s tehdejší krajskou státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou. Jeho podřízení vyšetřovali od července 2011 korupční kauzu bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha. Policie nasadila v Rathově kauze odposlechy 4. listopadu 2011. Od 1. prosince 2011 je Veselý bezpečnostním ředitelem AGROFERTU.

  Petr Vincenz - bývalý šéf vyšetřovacího týmu v kauze středočeského hejtmana Davida Ratha. Nyní bezpečnostní ředitel PENTY. Dlouholetý blízký přítel vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové. Pracoval pod Jiřím Veselým v ústecké expozituře ÚOKFK. Vincenz na počátku roku 2011 přešel v Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality z Ústí nad Labem do Prahy, kde byl na vysokém postu šéfa operativy protikorupční policie a řídil dvoučlennou "důvěrnou skupinu" vyšetřovatelů Šebková a Ševcovic, kteří vyšetřovali kauzu Rath. Vincenz popsal zatajování případu takto: "S informacemi jsme nakládali opatrně. Jméno MUDr. Ratha bylo zajímavé, a bylo by zajímavé i pro případné prozrazení. Na základě mého pokynu se to nedávalo do běžných informačních systémů." Vincenz v roce 2012 odešel po 14 letech do civilu, pracoval ve společnosti Centropol Energy a v pobočce americké detektivní agentury Pinkerton, nyní v kontroverzní skupině Penta, která na Slovensku uplácela politiky.

  Nejvyšší státní zastupitelství: Bradáčová není kvůli blízkému vztahu s vyšetřovatelem případu podjatá
  "Policista Petr Vincenz působil u protikorupční policie do roku 2012, ale nebyl v blízkém vztahu s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou. V takovém vztahu se Vincenz s Bradáčovou ocitli až po několika letech, to už ovšem Vincenz zase nepůsobil jako policista. Proto nemůže být Bradáčová v případu Davida Ratha podjatá."
  9. července 2018 Nejvyšší státní zastupitelství ke kauze Rath: Bradáčová není kvůli blízkému vztahu s vyšetřovatelem případu podjatá
  https://www.ceska-justice.cz/2018/07/nsz-ke-kauze-rath-bradacova-neni-kvuli-blizkemu-vztahu-vysetrovatelem-pripadu-podjata/

  Duben 2013: "V policejních kuloárech dosud nejvíce rezonuje jméno někdejšího šéfa operativy protikorupční policie a blízkého přítele Lenky Bradáčové Petra Vincenze. Petr Vincenz má s Lenkou Bradáčovou velmi dobré vztahy z doby, kdy oba působili v severních Čechách."

  Nešlo o úplatky, ale o sponzorské dary na volební kampaň ČSSD. Podle soudního znalce nebyl projekt rekonstrukce zámku Buštěhrad nadhodnocený. Peníze nechybí ani v účetnictví stavební firmy Salačové, Salačové peníze nechybí. Odkud se tedy miliony v krabicích vzaly, z ÚOKFK? Rath, Pancová a Kott pouze peníze skladovali a nevzali si z nich ani 1,- Kč. U Ratha doma čekal bývalý poslanec ČSSD Michal Pohanka, který měl peníze zřejmě odvézt Janu Hamáčkovi (ČSSD), tehdejšímu volebnímu manažerovi ĆSSD, nyní ministrovi vnitra v Babišově vládě.

  Z policejního spisu se ztratily odposlechy, které dokazují, že to byly dary pro ČSSD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  "Zdroje z policie zmiňují, že se ztratila část nahraných odposlechů, kde se mělo řešit nelegální financování sociální demokracie, jak dlouhodobě argumentuje sám Rath."

  29. dubna 2013 Potírači korupce v přechodném období
  https://www.euro.cz/archiv/potiraci-korupce-v-prechodnem-obdobi-983994

  JAK MŮŽE BÝT NĚKDO ODSOUZEN, ZTRATILA SE ČÁST ODPOSLECHŮ, KDE SE ŘEŠILO NELEGÁLNÍ FINANCOVÁNÍ ČSSD, JAK DLOUHODOBĚ ARGUMENTUJE I RATH!!!!!!!!!!!!!!

  JAK MŮŽE BÝT MINISTREM VNITRA JAN HAMÁČEK, TEHDEJŠÍ VOLEBNÍ MANAŽER ČSSD, KTERÝ POŽADOVAL PO RATHOVI A KOTTOVÝCH SHÁNĚNÍ PENĚZ?????????

 7. Rath: Z mé kauzy nejvíc profitoval Babiš napsal:

  Rath: Z mé kauzy nejvíc profitoval Babiš

  Podle Ratha (zatčen v květnu 2012) z kauzy nejvíce profitoval současný premiér Andrej Babiš (ANO 2011). „Absolutním vítězem je premiér Babiš. Kauzu využíval proti sociální demokracii. Jemu to mimořádně pomohlo od samého počátku získat většinu voličů sociální demokracie,“ myslí si Rath, podle kterého je ČSSD v současnosti „mrtvá“. „I díky této kauze v podstatě zmizeli z parlamentu Babišovi konkurenti. Kdyby této kauzy nebylo, nebyl by Babiš premiérem,“ dodal Rath.

  Podle Ratha současný šéf sociální demokracie Jan Hamáček sháněl v inkriminované době pro ČSSD peníze na volby a po Rathovi a jeho spoluobžalovaných manželech Kottových žádal pomoc se sháněním finančních prostředků.

  Jan Hamáček je od června 2018 ministr vnitra a první místopředseda Babišovy vlády.

  26. března 2018 Rath: Z mé kauzy nejvíc profitoval Babiš
  https://www.novinky.cz/krimi/467314-rath-z-me-kauzy-nejvic-profitoval-babis.html

  2. června 2018 Vyšetřování Čapího hnízda může být ohroženo. Množí se policisté, kteří jsou napojeni na Babišovy struktury
  https://forum24.cz/vysetrovani-capiho-hnizda-muze-byt-ohrozeno-mnozi-se-policiste-kteri-jsou-napojeni-na-babisovy-struktury/

  Jiří Veselý - bývalý policista, šéf expozitury ÚOKFK v Ústeckém kraji, kde spolupracoval s tehdejší krajskou státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou. Jeho podřízení vyšetřovali od července 2011 korupční kauzu bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha. Policie nasadila v Rathově kauze odposlechy 4. listopadu 2011. Od 1. prosince 2011 je Veselý bezpečnostním ředitelem AGROFERTU.

  Petr Vincenz - bývalý šéf vyšetřovacího týmu v kauze středočeského hejtmana Davida Ratha. Nyní bezpečnostní ředitel PENTY. Dlouholetý blízký přítel vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové. Pracoval pod Jiřím Veselým v ústecké expozituře ÚOKFK. Vincenz na počátku roku 2011 přešel v Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality z Ústí nad Labem do Prahy, kde byl na vysokém postu šéfa operativy protikorupční policie a řídil dvoučlennou "důvěrnou skupinu" vyšetřovatelů Šebková a Ševcovic, kteří vyšetřovali kauzu Rath. Vincenz popsal zatajování případu takto: "S informacemi jsme nakládali opatrně. Jméno MUDr. Ratha bylo zajímavé, a bylo by zajímavé i pro případné prozrazení. Na základě mého pokynu se to nedávalo do běžných informačních systémů." Vincenz v roce 2012 odešel po 14 letech do civilu, pracoval ve společnosti Centropol Energy a v pobočce americké detektivní agentury Pinkerton, nyní v kontroverzní skupině Penta, která na Slovensku uplácela politiky.

 8. Ztratily se odposlechy o nelegálním financování ČSSD napsal:

  Nejvyšší státní zastupitelství: Bradáčová není kvůli blízkému vztahu s vyšetřovatelem případu podjatá
  "Policista Petr Vincenz působil u protikorupční policie do roku 2012, ale nebyl v blízkém vztahu s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou. V takovém vztahu se Vincenz s Bradáčovou ocitli až po několika letech, to už ovšem Vincenz zase nepůsobil jako policista. Proto nemůže být Bradáčová v případu Davida Ratha podjatá."
  9. července 2018 Nejvyšší státní zastupitelství ke kauze Rath: Bradáčová není kvůli blízkému vztahu s vyšetřovatelem případu podjatá
  https://www.ceska-justice.cz/2018/07/nsz-ke-kauze-rath-bradacova-neni-kvuli-blizkemu-vztahu-vysetrovatelem-pripadu-podjata/

  Duben 2013: "V policejních kuloárech dosud nejvíce rezonuje jméno někdejšího šéfa operativy protikorupční policie a blízkého přítele Lenky Bradáčové Petra Vincenze. Petr Vincenz má s Lenkou Bradáčovou velmi dobré vztahy z doby, kdy oba působili v severních Čechách."

  Nešlo o úplatky, ale o sponzorské dary na volební kampaň ČSSD. Podle soudního znalce nebyl projekt rekonstrukce zámku Buštěhrad nadhodnocený. Peníze nechybí ani v účetnictví stavební firmy Salačové, Salačové peníze nechybí. Odkud se tedy miliony v krabicích vzaly, z ÚOKFK? Rath, Pancová a Kott pouze peníze skladovali a nevzali si z nich ani 1,- Kč. U Ratha doma čekal bývalý poslanec ČSSD Michal Pohanka, který měl peníze zřejmě odvézt Janu Hamáčkovi, tehdejšímu volebnímu manažerovi ĆSSD, nyní ministrovi vnitra a místopředsedovi Babišovy vlády.

  Z policejního spisu se ztratily odposlechy, které dokazují, že to byly dary pro ČSSD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  "Zdroje z policie zmiňují, že se ztratila část nahraných odposlechů, kde se mělo řešit nelegální financování sociální demokracie, jak dlouhodobě argumentuje sám Rath."

  29. dubna 2013 Potírači korupce v přechodném období
  https://www.euro.cz/archiv/potiraci-korupce-v-prechodnem-obdobi-983994

  ZTRATILA SE ČÁST ODPOSLECHŮ, KDE SE ŘEŠILO NELEGÁLNÍ FINANCOVÁNÍ ČSSD, JAK DLOUHODOBĚ ARGUMENTUJE I RATH!!!!!!!!!!!!!!

  JAK MŮŽE BÝT MINISTREM VNITRA JAN HAMÁČEK, TEHDEJŠÍ VOLEBNÍ MANAŽER ČSSD, KTERÝ POŽADOVAL PO RATHOVI A KOTTOVÝCH SHÁNĚNÍ PENĚZ?????????

 9. .lak napsal:

  Jde to i jinak.
  Výsledek korektností o sociopatické cestovce obchodu €araboafriky s lidmi brakující kolonie s dárečky.
  https://ac24.cz/-/slovenske-ministerstvo-zaslalo-dopis-lekarum-migrantu-lekarskou-peci-proplati-stat-slovaku-se-to-vsak-netyka?redirect=%2F
  https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!