Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 03.06.2019

pjakin

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Proč je Kosovo nástrojem USA, kterým se snaží vyvolat krizi v Evropě a zlikvidovat samostatnost Srbska, proč USA nikdy na Měsíci nebyli, jakým způsobem představuje Wikileaks a Julian Assange nástroj řízení, proč se globalistům nedaří obnovovat kádry a jak jejich snahy logicky narážejí na následky mravních nedostatků, jak jsou na západě vychováváni budoucí specialisté pomocí detektivních seriálů, atd.
34 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 03.06.2019

 1. Rocco napsal:

  Kdy budou demonstrace za propuštění Juliana Assange z britského vězení!!!!!!!! Na Václaváku nebo alespoň před britským velvyslanectvím!!!!

  Svobodu pro politického vězně Juliana Assange!

  Petr Hampl, 20. 6. 2018 "Tereza Mayová, premiérka země, kde jsou zabíjeni političtí vězni, chce s Trumpem řešit dodržování lidských práv v USA. Neuvěžitelná drzost."
  https://twitter.com/SociologPetrHam/status/1009438214770356225

  Ve Velké Británii vykonán první trest smrti za urážku islámu
  1. 1. 2017 - Angličan Kevin Crehan (35), který se dopustil urážky islámu spočívající v tom, že před dveře mešity položil dva sendviče se slaninou, za svůj čin zaplatil smrtí. Popravu pravděpodobně vykonal anonymní příslušník islámské komunity, potřebné zázemí poskytla oficiální britská justice.
  V lednu 2016 skupina lidí z britského Bristolu protestně položila na práh mešity dva sendviče se slaninou a připevnili britskou vlajku na plot pozemku. Soudce Julian Lambert jejich čin označil za "útok na Anglii," odsoudil Kevina Crehana k nepodmíněnému trestu 12 měsíců a další členy skupiny k menším podmíněným i nepodmíněným trestům: Marka Benetta na 9 měsíců a zbývající dva odsouzení dostali podmíněné tresty.
  Pro srovnání. Pokud muslimové otevřeně uráží britskou kulturu a vyhrožují nevěřícím uříznutím hlavy, britské úřady to tolerují. Pokud se dopustí znásilnění nevěřící ženy, jsou ukládány výrazně tresty nižší než zmíněných 12 měsíců.
  Kevin Crehan byl umístěn do věznice pro zvlášť těžké případy, kde fakticky vládnou muslimské gangy. Není známo, že by úřady nebo vedení věznice podnikly cokoliv na jeho ochranu. Dne 27. prosince 2016 vydala vězeňská zpráva stručné tiskové prohlášení, že Crehan zemřel na selhání srdce. Žádné další podrobnosti nebyly uvedeny, žádné další vyšetřování neproběhlo. Přitom se otázek nabízí více než dost. Není obvyklé, že by zdravý a relativně mladý člověk zemřel na náhlé srdeční selhání. Za jakých okolností se to stalo? V jakých podmínkách byl držen? Proč neproběhla pitva za účasti nezávislého experta? Britské noviny záležitost vesměs odbyly stručnou zprávu, že „rasista zemřel ve vězení.“
  Za dva sendviče se slaninou, poslal režim mladého vlastence do vězení plného muslimských kriminálníků. Jestli toto není justiční vražda, tak co už? Před 30 lety si toto nedovolili ani totalitní vládci socialistické bloku jako byl Jakeš, Brežněv, Honecker či Ceausescu. Ti když své politické vězně zavřeli, tak je také živé pustili!
  http://blokprotiislamizaci.cz/britsky-proislamisticky-rezim-ma-na-rukou-krev-prvniho-politickeho-vezne/

 2. laco napsal:

  a proč asi protože se báli a na jinej straně tajný služby jako stb cia a další jakoby si je vychovávaly asi takdoufam,že havel hnije v pekle zdar

 3. novapalo napsal:

  Toto bolo zaujímavé: USA neboli na Mesiaci (všetci to vieme)- Západ nemá kádre.... Asi pred týždňom som dočítal novú knihu od P.P. Kysuckého "Obroda Slovanov". Teraz viem, prečo Západ nemá kádre a ani ich už nikdy nebude mať.... Západ je duševne chorý, sú to blázni aj s ich "klanovo-korporatívnymi" skupinami - ako píše Kysucký, sú to "psychopati" a iní duševne chorí blázni... Okrem hlavné nadpisu knihy "Obroda Slovanov" sú tam aj tieto podnadpisy : "Demokracia je hlúposť" a "Slobodná tržná ekonomika je KATASTROFA".
  Teraz začínam chápať, prečo Putin pozval slovenského premiéra Pelegríniho (aj keď je to hlupák) do Petrohradu, kde pred obecenstvom sedeli : Prezidenti Ruska, Číny, OSN a "Pelegríni"..... Chápete? Určite nie....... Teda, Rusko konečne pochopilo, že Západ je totálne zdegenerovaný a Slovensko má najviac populácie duševne normálnych - teda normálne mysliacich.... Však na Západe chcú byť všetci homosexuáli..... ľavičiari ... a iní duševne postihnutí.
  Z knihy Kysuckého vieme, že Západ má obrovské problémy s "kádrami", pretože Západ geneticky zdegeneroval..... Tak píše p. Kysucký v knihe "Obroda Slovanov". A my Slovania - duševne normálni - sa musíme dištancovať od tých bláznov "zo západu".

 4. Maroš napsal:

  Ľudia začínajú byť ZORIENTOVANÍ!

  "Moldavské média dnes chrlia správami, v krajine to ozaj vrie. Včera večer a dnes z hlavného mesta Kišiňov odletelo hneď niekoľko súkromných a „biznis“ lietadiel. Krajinu opustil oligarcha Vladimír Plachotňuk, ktorý v ostatných rokoch urobil z Moldavska „súkromný podnik“ a vládol tvrdou rukou.
  Z republiky utiekli aj niektorí ministri jeho vlády a vysokí funkcionári. Podľa všetkého, Plachotňuk a spol. priznali svoju porážku a v Moldavsku na prekvapenie prehráva miestny majdan.
  Moldavské média uvádzajú, že utiekol diktátor Plachotňuk, najlepší priateľ Petra Porošenka, ktorého však v Rusku dali na zoznam hľadaných zločincov. V ostatných dňoch to v Moldavsku bolo ako na hojdačke a často sa zdalo, že definitívne zvíťazí tá alebo iná strana. Plachotňukovi ľudia, ktorých oligarcha (moldavský Kiska) nasáčkoval prakticky na všetky úrady a vysoké funkcie, odmietli uznať novú vládu, ktorú podporil aj prezident Igor Dodon. Nečakane ju, okrem Ruska a iných „neslniečkarských“ vlád, podporila aj Európska únia."
  https://ac24.cz/-/v-moldavsku-to-vre-zapad-vitezi-antimajdan-oligarcha-plachotnuk-prchl-ze-zeme?redirect=%2F

  Inak stále platí schéma - Téza + Antitéza = Syntéza, teda - Majdan + Antimajdan = Normalizácia! Teraz inak - vie niekto v politickom kontexte vysvetliť obsah českého výrazu "mejdan"? Lebo či sa zhulení a šoubizom zblbnutí idioti na námestiach neschádzajú len kvôli zábave - či?

  • asar napsal:

   Jo to bude mejdan. Veď aj u nás robili nežnú dramatik a herci. Tak čo to asi v skutočnosti bolo?

 5. Maroš napsal:

  Žido-boľševická lož sa skladá z 3 lží:
  1/ Z biblického projektu, 2/ z darwinizmu, 3/ z komunizmu!

  Dokument o sovietskej "kozmickej" lži a o tom, ako odkrágľovali Gagarina.
  Vladimír Komarov: Tragický osud Soyuz 1...Historický dokument CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=uO0qm24HGLA
  Svržená modla: Spiknutí kolem Jurije Gagarina - CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=aFDDyELKBUU

  Žido-boľševická lož je založená na systéme ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT A LHLÁT - DOKUD TO JEN PÚJDE! Však Proude!

 6. John_Pitralon napsal:

  Miňonky za 11,90 už má seržant navigátor v kabelce.
  Ale něco tam furt rumpluje s palubní deskou na Apollu 911, zatimco Černobyl je v klidu. Vo Černobylu nic nevim novýho - Rusové nikde v kabelce nic nepíšou, ale Amici ANO furt řešej na lince 911 to WTC 7. Taky nějakej profesor na Aljašce to eště koumá a počítá - jak to do kelu mohlo spadnout?

 7. John_Pitralon napsal:

  Mě zas vypad z ruky u Honga jogurt a pleSSk na zem. Ale až za pokladnou.

 8. proud napsal:

  Na muj vkus uz to s tim plevelenim hodne prehanis............

 9. Robo napsal:

  :-))))))))))))))))))

 10. asar napsal:

  Asi za to môžem ja, keď som napísal, že Pelegrini=Putin. Lebo pelegrini sú po taliansky pútnici.

 11. proud napsal:

  Muj nazor je ze za kazdej narod jsou zodpovedni vsichni,to plati i pro ty kdo presouvaji vlastni zodpovednost na "prejzastupitele",coz je hloupost,protoze vlastni zodpovednosti se zbavit nelze,jen ji pokrytecky hodit na kohokoliv jinyho,coz pochopitelne nefunguje,protoze onen jinej si za to vybere svou cenu. Navic kazdej prezident a vlada bez vyjimky!!! podleha GP at se ji to libi,nebo nelibi,tedy i Putin! Jeho vyjimecnost spociva v tom,ze se i presto snazi udelat pro Rusko mozny maximum v ramci moznosti,cimz je prakticky vyjimecnej,protoze jiny to bud neumej,nebo na to kaslou a koukaj hlavne na sebe.Nicmene neni vyjimkou,pod GP jsou uplne VSICHNI!

 12. houbeer napsal:

  asar-bych rek ze to jsou peregrinos-poutnici.toz jen na okraj z tech lat.jazyku.....

 13. Maroš napsal:

  asar - a vagabundi sú tuláci! Inak - všimli ste si, že mainstream už zmenil slovník z utečencov na migrantov? No - a skončíme pri Cigáňoch.

 14. proud napsal:

  Proto taky system podporuje ono "zastupovani",jinak by ztratil kontrolu a to je zacatek konce.

 15. asar napsal:

  To mi pripomenulo československú rozprávku Pávie pierko.

  https://www.csfd.cz/film/23844-pavi-pirko/prehled/

  Tam je tiež taký poľovník, ktorý slúži u drbnutého kráľa. Plní síce príkazy kráľa, ale tak trochu po svojom. Čiže plní príkazy, ale ich aj tak trochu porušuje a to nie len pre svoj prospech, ale aj pre prospech kráľa, aby ho chránil od páchania zločinov. Lebo kráľ mu dá za úlohu zavraždiť dieťa. Takže nie je pravda, že nič nemôžeme robiť, lebo nemáme moc. Určitú moc má každý a každý má aj určitú zodpovdnosť, ako si písal.

 16. proud napsal:

  ...stejne jako je konec s kazdym,kdo system o kontrolu pripravit hodla,viz napriklad Kaddafi a jemu podobni,kdo se chteli z otroctvi vymanit.

 17. proud napsal:

  Nepsal jsem ze nemame moc,protoze ji mame uplne vsechnu,ze se ji debilne ze strachu,nebo z pohodli,lenosti,nevedomosti vzdavame, je vec druha a ze za to dostavame pres drzku od tech komu ji nechavame je samozrejmost :-).

  K ty pohadce,to je v pohadce,ale ver tomu ze GP opravdu dobre a rychle rozeznava ono "po svojem" ve vztahu k sobe a beda,jestli ho to ma poskodit,nebo se ho to jenom dotknout,je zle a takovej "cinitel" konci,treba "nahodnym" padem letadla,napriklad,nebo ho prejede auto kdyz si pujde pro rohliky,taky nahodou,samozrejme,jako Teslu........

 18. proud napsal:

  Ale ses premejslivej a pohadky chapes spravne,to je moc dobre ....

 19. Maroš napsal:

  Pekne - kus pravdy. Jemnocit, ako udržať blba pri moci v náš prospech. Vyžaduje to umenie - presvedčiť blba, že ten dobrý náš nápad je vlastne jeho nápad. Horšie je to s psychopatmi - tí ti tvoj nápad jednoducho ukradnú a začnú rozmýšľať, koľko máš z toho ty a potom ťa zdania. Otázka - aký iný dôvod - okrem neschopnosti ZVRHNÚŤ idiota - má takéto riešenie? Samozrejme som "múdri" - nech severokórejčania skúsia zvrhnúť svojho dedičného pána Kima - že? No - a tak mu aspoň radia - aby prežili. JE TO PERVERZNÉ!!!

 20. John_Pitralon napsal:

  č č č č papíry straší - plutonium si beru normálně z ponorek když mám tu nemoc ponorkovou z mimoñek

  Omega - Napot hoztam, csillagot, Hősök tere,
  https://www.youtube.com/watch?v=wYCdhjUuOZc

 21. asar napsal:

  Asi sa z neho stal pellegrini a robí púť do chrámu sv Ju-petra-lona Babylona v hlavnej pamäti ROM Technojadra.

 22. asar napsal:

  Ja netvrdím, že si písal, že nemáme moc, aj keď to tak asi vyznelo, len som chcel polemizovať s týmto názorom, že vraj nemáme žiadnu moc, lebo sme len obyčajní ľudia, pretože ho dosť veľa ľudí zastáva. Práve naopak chcel som potvrdiť tvoj názor, že každý máme určitú zodpovednosť.

  To robenie si po svojom nemusí, ale samozrejme môže mať svoje následky. Veď aj ten poľovník dostal vyhadzov, keď mu na to kráľ prišiel. Ale zachránil život dieťaťa.

 23. asar napsal:

  Pániček prikázal, poskoci musia poslúchať. Keď si spomeniem, ako smečkári ešte pred pár rokmi nadávali na islam, tak sa ani nečudujem.

 24. John_Pitralon napsal:

  U pokladny stál na Basszusgitár hrál tatrman.

  Žirafa omegalány - z Krtek OSV

 25. John_Pitralon napsal:

  Už je ráno.

 26. John_Pitralon napsal:

  Tatrmani a tatramatky NATO maj.

  J.A.R. - Bulhári (Video)
  https://www.youtube.com/watch?v=6EzMdAskU9M

 27. John_Pitralon napsal:

  To už je ráno? Roboti vstávat a cvičit. Jinskej kde je, Jinskej ty taky poď NATO.

  Co vám lékaři neřeknou - MUDr. Ludmila Eleková (25. 4. 2017) https://www.youtube.com/watch?v=9EpeUYcZX0c

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!