Multimiliardový byznys s kriminalitou. Vše zaplatí občané na daních a 60 000 zbytečných obětí kriminality ročně! Islámský stát by mohl mít v ČR žně!

vybuchZatímco v okolních státech, i přes nepříznivé ,,multikulturní" složení populace, je kriminální recidiva v rozpětí mezi 15 - 25 %, v populačně heterogenním Česku je to 75%! To dělá rozdíl minimálně 60 000 trestných činů z objasněných, které spáchali kriminální recidivisté navíc, oproti tomu, kdyby u nás byla recidiva srovnatelná s evropským průměrem. Opravdu si myslíte, že jsme 3 - 4 krát větší banditi, než třeba Němci? Nechápu, proč já jsem na alternativě první, kdo na to upozorňuje. V osmkrát větším 82 milionovém Německu je přes 60 000 vězňů ( a to mnozí v ČR počítají o kolik se zvýšil v tamních věznicích počet migrantů ) a 10 milionovém Česku je to téměř polovina ( skoro 25 000 vězňů ). U nás se potencionální teroristi a masy pachatelů mnohačetné trestné činnosti vyrábí záměrně a oficiální složky jednoduše lžou! Jenže proč by to dělali?

Co takhle třeba pro 100 miliard korun? Vysvětlím. Začnu nepopulárně vězeňstvím, což je sice konečná instance trestní politiky, ale zároveň její středobod. Vím, skoro každý si řekne: proč by se zrovna vězni měli mít lépe, než dnes? Ale o to přeci vůbec nejde! Jde o to, aby i ve vězení platily zákony a pravidla. Když se ocitnete ve vězení, lhostejno zda jste něco spáchali, či zda místní nechvalně proslulá justice ,,nabyla přesvědčení" a vy jste zapomněli soudci zaplatit výpalné, které občas požadují skrze spřátelené advokáty ( viz. např. Ivan Novák z Chomutova, Berka z Ústí n/L a mnoho dalších ), tak vám podivná organizace ,,Generální ředitelství vězeňské služby" začne tvrdit různé bláboly. Třeba, že se na vězně nevztahuje zákoník práce, zákon o existenčním minimu, hygienické normy nebo anti-diskriminační zákon, ačkoli na jejich aplikaci obdržela mezi lety 2008 - 2018 téměř 100 miliard korun ze státního rozpočtu!

Ocitnete se jako „otrok svévole“ soukromých firem, často vlastněných ex-bachaři, či firem, které tyto ex-bachaře zaměstnávají (na základě řádné pracovní smlouvy). Jste zcela „bezprávný“ a pracujete pro tzv. „Středisko hospodářské činnosti VSČR“ – což je opět pojem, jež nezná žádný český zákon! Jednoduše - skrze vyhlášku č. 93/2001 sb., která vědomě obchází mezinárodní zákaz nucených prací – prý pracujete pro „stát“, ačkoliv vaše přidaná hodnota se ocitá na výrobcích jež jsou vlastněny vězeňsko-průmyslovým komplexem soukromých firem. elikož si stěží vyděláte v rozmezí od 3-6000,-Kč ač dřete jako vůl, tak na vás VSČR neodvede ani „sociální základ“ důchodového pojištění. (Tunel do státního rozpočtu). a tohoto nezákonného stavu si nezachováte nic – natož pracovní návyky. Dluhy z almužny neuhradíte. Zdraví si zničíte. Valná část vězňů je takto likvidována, přesto, že jsou ve vězení za přečiny, za které se takové tresty v zahraničí téměř nedávají ( nedbalostní, ,,maření výkonu úředního rozhodnutí" apod. ). Když se do ČR převalila v letech 2009 - 13 světová ekonomická krize, tak česká justice pozavírala tisíce tatínků nikoli za to, že by vůbec neplatili alimenty (výživné ) na svoje děti, ale za to, že nesplnily tzv. ,,potenciální příjem" vypočítaný bez ohledu na realitu krize a reálné příjmy.

Je to silná káva? To nic není. V tom samém období se ,,vyznamenal" Generální ředitel VS ČR Jiří Tregler. Za 70 milionů korun a doživotní výsluhy ,,odhalil" neexistující vzpouru. V říjnu 2011 „odhalil“ Tregler (EX-GŘ VSČR) přípravu vzpoury na Pankráci. V důsledku toho tehdejší ministr spravedlnosti Pospíšil vyrazil z Kalouska 70 milionů pro VS ČR. V březnu 2012 policie zastavila trestní stíhání ve věci vzpoury, protože se skutek nestal. V květnu 2012 dostal Tregler hodnost brig. generála za to, že „odhalil něco, co se nestalo“! V té chvíli mu jeho budoucí výsluha vyskočila na 50 tisíc měsíčně a v listopadu 2012 proto Tregler sám rezignoval. Ačkoli 80 % nákladů jde na platy zaměstnanců, výsluhy a podvody, tak VS ČR ve svém bulvárním magazínu ,,České vězeňství" tvrdí, že každý vězeň ( povětšinou spící na 30 let starých promočených matracích a který jí smradlavé tzv. rozstřely ) stojí ,,královských" 1000 - 1500 denně! Mezi veřejností se proto ujaly podivné představy o ,,luxusních českých věznicích". O ,,luxusu" svědčí následující: jde o metodu výpočtu plochy pro jednoho vězně. Oficiálně (trvalý příkaz GŘ VSČR č. 102 ze dne 8.11.2010) se má jeden vězeň ubytovávat na 3 m². Avšak plocha pro jednoho vězně se počítá včetně vybavení cely. Takže – postel zabírá 1.7 m², skříňka 0.3 m². Tudíž každý vězeň má pro sebe ve skutečnosti ubohý 1 m². A to nepočítám, že na cele někdy i jsou stoly a židličky.

Věc se má tak, že VS ČR tvrdí, již mnoho let, že přeplněnost je okolo 120 – 130%. Vězňů však přibývá a jen se neustále přeměřuje a přepočítává, ale nové cely téměř nepřibývají.  Prostě se falšují statistiky! Skutečná přeplněnost českých věznic  je tak na 200-300% evropských standardů. Vězni padají jako mouchy, protože jsou drženi v hygienicky a chemicky zamořených objektech ( např. kolaudační výměr na věznici Mírov má dvě strany A4 textu z roku 1985 - roku, kdy se měl Mírov zavírat ).

Déle jak 25 let lže VSČR o svém poslání. Namísto alespoň částečně „sociálně reintegrovaných“ jedinců, celou dobu chrlí zástupy „sociálně dezintegrovaných“ jedinců, kteří postupem času naplňují různá ghetta. Po čtvrt století této „záslužné“ činnosti si tak stát vyrobil cílovou skupinu pro další represi. Ruku v ruce se od této skupiny „obouvají“ různé civilní party, ať již pod praporem takovým, nebo onakým a vděčná média se tohoto chytají a odsuzují všechny (pravičáky, levičáky, cikány, bezdomovce). Toto vyvolává objednávku na více policistů, více bachařů, více zbraní pro represivní složky – tudíž více peněz pro spoustu státních zaměstnanců.

Už chápete obludnost tohoto cyklu? Ještě přidám perličku na závěr. Jistý Antonín Blažek, kterému exekutor prodal byt na základě soudního sporu se společenstvím vlastníků ( které zřídilo v domě nelegální večerku, kde se prodával alkohol a drogy mladistvým a chovaly se zde ryby - 80 % vlhkost ), měl být v roce 2013 za několik dní násilně vystěhován. k tomu ale nikdy nedošlo, protože dům č.p. 39 v ulici 6. května ve Frenštátě pod Radhoštěm ,,vyletěl do vzduchu". Jen o pár týdnů později čelili exekutoři s policejním doprovodem spršce střel z útočné pušky vz. 58. To je jen malá ukázka z toho, kam může vést nespravedlnost. A teď si představte ty desetitisíce po právu, i neprávem, odsouzených k pobytu v českých nelegálních ,,koncentrácích". Latentní nenávist ke státu i společenskému zřízení by se dala krájet.  A může vést k bezbřehému násilí a terorismu proti vládnoucí garnituře, se vším co to obnáší. A zrovna v této oblasti by třeba takový Islámský stát našel stovky dobrovolníků, kdyby chtěl... I bez něj si ale mafiánský stát ,,vychovává" dostatek ,,teroristů", protože ČR ovládá organizovaný zločin prorostlý do politických, bezpečnostních, ekonomických a soudních struktur. Mafie ( v širším pojetí zločinný syndikát ) představuje křídlo moci, které se větví do celostátních i mezinárodních procesů.
17 Komentářů k Multimiliardový byznys s kriminalitou. Vše zaplatí občané na daních a 60 000 zbytečných obětí kriminality ročně! Islámský stát by mohl mít v ČR žně!

 1. proud napsal:

  "Zatímco v okolních státech, i přes nepříznivé ,,multikulturní“ složení populace, je kriminální recidiva v rozpětí mezi 15 – 25 %, v populačně heterogenním Česku je to 75%!"...............Zadny cary,nikde jinde nez v nasi kolonii si kriminalniky nepestujou,nepredchazeji si je a nechranej ani primo,ani zakonama a narizenima.Ovsem jakej pan,takovej kram!

  • proud napsal:

   Nebo si snad nevsimate toho jak si tady nase nejvetsi zlodeje,milionare a miliardare pestujeme,zatimco ve svete je okamzite rozeznaji jako skodnou a zavrou je?, naposled co vim(moc zmrdy nesleduju) v JAR,nebo polepsej?...... ;-).Proto jim je nejlip doma a jeste lip, ve "vlade"!O jejich drobnejch poskocich ani nemluve,dneska uz i detickar co bejval v kriminale pravem fackovacim panakem,se lidem a rodicum zneuzitejch deti z kriminalu posmiva,to uz je zatracene na hrane.

 2. proud napsal:

  A vy se na to vsechno divate a nedelate s tim nic,jste tedy spolupachatele!

  • proutek napsal:

   Ahoj parazite, máš tu jen 3 komenty sám na sebe....udělej s tím něco prosímtě......proutek

 3. Inspektor Spekultátor napsal:

  Takže autor článku chce tvrdit, že naše vězeňství je další tunel na daňové poplatníky, a že vězeňství i přestalo plnit svůj původní účel - nejen potrestat pachatele trestných činů, ale napravit je, aby se po odpykání trestu vrátili zpět do společnosti, jakožto její napravení platní členové, protože vězňové vidí, jak věznice slouží k okrádání všech, aby si bachaři namastili kapsy?

  • proud napsal:

   Mimo jine..........ten ucel neplnilo nikdy,castecne jen za komancu,to museli zmrdi misto valeni se,makat!

   • Eschatolog napsal:

    neschopnost porozumět psanému textu je gojum vrozená, makej pr_oude makej, ty máš vsčr mezi ušima

 4. nwoo.org napsal:

  Here is an interesting offers for victory. nwoo.org
  http://bit.ly/2Ky5SPR

 5. somename napsal:

  Největší sviňárna a hyenismus na české justici je, že polovinu vězňů tvoří otcové vydíraní pomocí dětí. Což je nejbrutálnější forma vydírání.

  Minimálně polovina celého justičního, policejního a vězeňského systému žije z rozvracení rodin, pronásledování a vydírání otců, a exekucí, ...

  Otcové kterým matka "de facto" unesla děti.

  A kteří následně prožívají hodně těžké "trauma", a "postraumatickou stresovou poruchu" ze ztráty dětí. Což je to dáno tím, že vztah k vlastním dětem je v člověku "zakódován" hormonálně. A když o děti přijdete, prožíváte rok, dva, tři, ... emoce které vás můžou doslova "roztrhat".

  A pak se na vás postupně během let vrhne smečka 30, 40, 50, ... "státních zaměstnanců", kteří žijí jenom z toho, že matky "unáší děti otcům".

  "Stát" tím ignoruje ústavou dané právo na výchovu vlastních dětí, a vydírá, pronásleduje, dělá exekuce, zabavuje řidičáky, zavírá, ...

  Takový stát, ve kterém nemáme právo na své děti, domov, majetek, počítač, smartphone, ... nic cenného ... pro vás ztratil smysl!

  Proč platit takovému státu daně ???

  Na co nám je takový stát?

  To už není o "cinkání klíčema". To je o šibenicích a gilotinách.

  O šibenicích a gilotinách pro všechny politiky, soudce, státní zástupce, právníky, soudní znalce, ... všechny kdo se nestydí vydělávat na "de facto" únosech dětí.

  Všichni tito lidé mají v popisu práce vědět co je to "syndrom zavrženého otce". A znát ze statistik, že to dělá 40% rozvedených matek. A musí znát i psychické trauma které otcové prožívají ...

  Takový otec, navíc ve velkých finančních, bytových, exietenčních, pracovních, zdravotních, ... problémech je snadnou kořistí justičních hyen.

  O existenci "syndromu zavrženého otce" se ti otcové zpravidla nikdy ani nedozví. Nebo až po několika letech, kdy už je tato mafie totálně oškubala a zničila. A děti mají "přeprogramovaný" mozek a otce nenávidí, případně i sami aktivně vydírají ...

  Podle statistik mají takové děti ŇĚKOLIKANÁSOBNĚ větší alkoholismus, drogy, promiskuitu, kriminalitu, ...

  A o to tady asi taky jde. Justice si tak z našich dětí zcela vědomě dělá svoje budoucí "kšefty".

  "Juistice" není o právu ale "Justičním průmyslu" ...

  Jsou to SVINĚ a patří na šibenice!

  Dalším smyslem "juvenilního průmyslu" je zřejmě i obchodování s dětmi.

  Asi před 5 lety vyšel na titulní stránce Mladé Fronty článek o tom, že Česká republika "vyveze" ročně asi 800 děti do zahraničí "na adopce"...

  To je skoro 1% ročně narozených děti !!!

  Prvním krokem je tak nejspíš rozbití rodiny a likvidace otce. A pak se některým matkám zabaví děti...

  Italský ministr vnitra někdy v té době prohlásil, že ty "exporotvané" děti končí na transplantačních klinikách.

  Proč o tom média nepíší?
  Zakázali jim to vlastníci?

  ....

  Odpovědi hledejte na internetu.

  • proud napsal:

   Nikoliv na netu,odpovedi hledejte sami u sebe,u toho co trpite a nic proti tomu nedelate!!!

   • Maroš napsal:

    Proude - si bezdetný idiot! Homosexuálny boľševický bezdetný idiot! Somename vie o čom píše a ja to viem z vlastnej skúsenosti! Staré známe príslovie - Radšej ako sa zle oženiť, je lepšie dobre sa obesiť! A reálne až 30% chlapov nie sú biologickými otcami týchto parazitickými pomstychtivými psychopatickými kurvami a systémom preprogramovaných detí! Za komunistov neexistovalo, aby mužovi zverili po rozvode do výchovy deti - ich matka musela byť alebo mŕtva, alebo v base! A žiadna sa "výchovy" nevzdala - kvôli bytu a kvôli výživnému - a najlepšie keď sa chlap odsťahoval do baníckej ubytovne a posielal z fáračky lówe, z ktorých takéto deti videli len hovno - a nové handry a boty svoje mamičky. Syndróm zavrhnutého rodiča je podobný štokholmskému syndrómu - deti, ktoré sa nevedia "pohnúť" z bytu a od závislosti na manipulujúcej - väčšinou matky - si sami nakoniec "zdôvodnia" svoju neschopnosť a neskôr aj zbabelosť postaviť sa za prenasledovaného rodiča - lebo by ich matka vykopla z bytu - takže sa "štokholmsky stotožnia s únoscom" - a vinný je pochopiteľne ten zavrhovaný otec. V opačnom garde - že otec používa deti ako zbraň - sú výnimky. V konečnom dôsledku sú z detí ako zbraní vychovaní kvalifikovaní sociopati s vylízanými mozgami a rodiny sú takto rozvrátené cez niekoľko generácií. Je to súčasťou depopulačného rozvratného programu - feminizmus-komunizmus je toho súčasťou.

    Čo sa týka článku - sú to vážne veci - treba si uvedomiť, že tam, kde to vzniklo - v USA, kde je väznenie ľudí súkromný biznis, je aj najviac miliónov zavretých ľudí na počet obyvateľstva. Systém funguje na princípe "money as a dept" - takže nie, že si niekto v base odmaká dlžoby - naopak - ak výjde z basy, na krku má dlžobu za pobyt v nej! Je to blbý fašizmus! Aj za Hitlera si museli odsúdení na smrť zaplatiť popravu - alebo jeho príbuzní! A všetko toto pekne nájdete v Protokoloch sionských mudrcov - celú schému, ako zarobiť na väznených gójimoch! Ale to by Praha nesmela byť svetovým centrom okultného židovstva - že áno! "I am a Jew!" - Zeman!

    ROBERT HELEBRANDT
    KNIEŽATÁ ZLOBY
    (Protokoly siónskych mudrcov)
    http://www.magnificat.sk/dokumenty/protokoly.pdf

    „Celý moderný svet sa rozdelil na tých Konzervatívnych a Progresívnych. Záležitosťou Progresívnych je pokračovať v robení chýb. Záležitosťou Konzervatívnych je zabrániť tomu, aby chyby boli napravené. “ Gilbert Keith Chesterton

    Poznámka - účelom rozvratu rodiny a výchova ku Kultu Matky /satanizmus/ je potieranie otcovského - symbolicky duchovného a nebojácneho princípu! Otec učí deti odvahe a schopnostiam čeliť výzvam a nebezpečenstvu. Matka funguje ako plaz - učí ich obchádzať problém. Deti, ktoré sa naučili obviňovať za "všetko zlé" najprv otca - až do konca života budú obviňovať iných za vlastné zlyhania - a budú sa štylizovať do role obete! A ktorá má právo na pomstu! Právo na nevraživosť! Budú z nich dokonalí sociopati! Lebo! "Rodina je jediné spoločenstvo schopné odolať zvôli mocných!" - a o to ľuďom s vrodeným komplexom moci ide!

    Syndróm zavrhnutého (odcudzeného) rodiča
    - Rada pre práva dieťaťa Slovenská republika
    http://www.prava-deti.sk/nezaradene/syndrom-zavrhnuteho-odcudzeneho-rodica/

    • Maroš napsal:

     "Židovská" dávidovská hviezda je podobne ako hitlerovská svastika - len ukoristeným pôvodným védskym symbolom - v podstate ide o spojenie mužského a ženského princípu - Šivu a Kálí - symbol starý vyše 5000 rokov, ktorý po prvý krát použili až pražskí židia - keď im Karol štvrtý dovolil použiť vlastnú symboliku - no a tu sme v tej okultnej Prahe ako doma - že? Žiadna náhoda!
     правда о "еврейской" звезде Давида
     https://www.youtube.com/watch?v=DphHApmYf7k

     " Hoci Spojené štáty predstavujú jednu z najbohatších spoločností v histórii, stále zaostávajú za ostatnými rozvinutými krajinami v mnohých dôležitých ukazovateľov ľudského rozvoja ako sú výchova detí, zaobchádzanie s väzňami či starostlivosť sa o chorých.

     V niektorých prípadoch sú výsledky úplne priepastné miestami až pod hranicou krajín, ktoré sa nazývajú krajiny tretieho sveta. Tu je 6 z najzávažnejších príkladov, ktoré ukazujú, čo musí ešte Amerika dobiehať:

     1. Trestné právo

     Všetci vieme, že americký systém trestného práva je chybný, ale len málo z nás si je pravdepodobne vedomí toho aké zlé to je v porovnaní so zvyškom sveta. Medzinárodné centrum pre väzenské štúdie odhaduje, že Amerika väzní 716 ľudí na 100 000 obyvateľov (bez ohľadu na vek). To je výrazne vyššie číslo ako v Rusku (484 väzňov na 100 000 obyvateľov), Irán (284) a Čína (121). Jedinou krajinou, ktorá väzní vyššie percento svojej populácie, než USA je Severná Kórea. USA je tiež jedinou rozvinutou krajinou, ktorá popravuje väzňov a trest smrti je vážny problém. 42% z týchto trestov smrti sú ilegálne o čom vie menej než 15% celkovej populácie.

     Rodičia majú viac ako dva a pol milióna amerických deti za mrežami. Drtivých 60% z týchto väzňov sú páchateľmi nenásilných trestných činov. Mnoho z nich je vo väzení za dílovanie drog (prevažne Afroameričania). Aj keď miera kriminality klesá, paradoxne počet uväznených obyvateľov stúpa."
     https://www.financnytrh.com/6-dovodov-preco-je-usa-horsia-ako-krajiny-tretieho-sveta/

    • proud napsal:

     Drz picu,kretene ciganskej!

     • Maroš napsal:

      Kretén boľševický sa škvarí na kebab!
      Tu máte svojho basového klienta - zdravotné poistenie za neho zaplatí štát - teda vy!
      "Litoměřičtí policisté vyšetřují případ znásilnění, které se stalo v úterý kolem poledne na poli u severočeské obce Lukavec. Pachatele, který napadl šestnáctiletou dívku, policie dopadla a zadržela.
      Podle informací Litoměřického deníku šlo o Afričana, kterého v úterý v 7 hodin ráno propustili z výkonu trestu v Drážďanech a vyhostili z Německa."
      https://www.idnes.cz/usti/zpravy/znasilnena-terezin-ustecky-kraj-policie-zadrzela-podezreleho.A190619_091309_usti-zpravy_pakr

      МЯСО БАРАНА НА КОСТРЕ. ENG SUB
      https://www.youtube.com/watch?v=VHbMunNGlU8

      • proud napsal:

       "Podle informací Litoměřického deníku šlo o Afričana, kterého v úterý v 7 hodin ráno propustili z výkonu trestu v Drážďanech a vyhostili z Německa.“"...........zajimalo jak je technicky mozny nekoho vyhostit do sousedniho statu! Mam za to,ze vyhostovani ma nejaky svoje pravidla,o mezinarodnich nemluve........Pokud vim,zeme netolerujou vyhaneni kriminalniku sousedama k sobe,takze ho meli poslat domu podle jeho statni prislusnosti,pokud se nepletu,a tedy tady neco hodne smrdi.Odkud zes to ty sionisticka stetko sebral?:-))))))))))))))))

  • Eschatolog napsal:

   čtvrtá až pátá generace zmrdů už jsou vyšlechtění zmrdi , nové plemeno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!