Pozvánka na seminář: Co je nového v Luhanské a Doněcké lidové republice – 20.6.2019

Bohdanka-nesceret-jaromir-vasek-1Spojenectví práce a solidarity zve na seminář: Co je nového v Luhanské a Doněcké lidové republice, který se bude konat ve čtvrtek 20.června 2019 od 17,00 v zasedací místnosti ve 3. patře, Politických vězňů 9, Praha 1
Panelista: Jaromír Vašek - předseda Společnosti přátel LLR a DLR
Moderuje: Monika Hoření Dobrovolné vstupné

Pozvánka v PDF: pozvánka 190620
12 Komentářů k Pozvánka na seminář: Co je nového v Luhanské a Doněcké lidové republice – 20.6.2019

 1. Křesťané okradli Slovany o tisíce let minulosti napsal:

  V letošním roce bychom podle slovanského kalendáře měli rok 7527!

  Před tolika lety v den podzimní rovnodennosti byl uzavřen mír ve Hvězdném chrámu mezi Bílou Rasou (starými Slovany) a Velkým Drakem (starými Číňany).

  Tehdejší Slované zahájili nový kalendář, aby se pro potomky do daleké budoucnosti uchovala vzpomínka na toto vítězství. Symbolem vítězství se stal Bílý jezdec na koni propichující kopím Draka.

  Měl zanechat budoucím pokolením obrazovou zprávu o hrdinství předků, velké vítězné válce. Jak je vidět, tento symbol je velmi starý a pro Slovany velmi významný. Křesťanství jej ale Slovanům účelově ukradlo a jako obraz „sv. Jiří na koni propichující hada“ začalo využívat pro své účely, přestože nemá žádný vztah k dějinám křesťanství.

  Slovanský kalendář křesťanství začalo násilně zaměňovat za svůj – nejdříve juliánský, potom gregoriánský, který je v současné době uznávaný celosvětově. Slovanský kalendář se v Rusku používal do zrušení Petrem I. v roce 1700. Ano, ještě v roce 1700! (Rusko skočilo z roku 7208 do roku 1700)

  Tak Slované přišli o více než 5500 let svých dějin "díky" rozpínajícímu se blízkovýchodnímu křesťanství, které zotročilo celé národy a všem vnucovalo svou vůli a směr. Slované byli prohlášeni za primitivy a pohany, kteří teprve kolem 9. – 10. st.n.l. spatřili světlo světa. (Cílená lež, která funguje i dnes.) Nově nastolený křesťanský kalendář již neodpovídal rytmům Přírody a Matky Země. Zároveň s ním byla Slovanům vnucena víra v jednoho boha, křesťanského boha, který se v Rusku zahalil do pláště pod jménem „pravoslavná církev“. Tím započal rozpad ruské, ale i slovanské duše zevnitř.

  Blízkovýchodní křesťanství s sebou nese otroctví, smrt a záhubu, lidé v ní pykají za hříchy světa, není v souladu s Přírodou. Nenese rozkvět a světlo.

  Bílá Rasa (Slované) je starobylá. Nyní jí hrozí vyhynutí kvůli migraci.

  Praví potomci Slovanů současné politické změny prožívají velmi silně, protože k tomu mají největší genetické předpoklady.

  Objevte své kořeny - Vědění, Moudrost, Víru Předků a žijte v harmonii s Přírodou. Žijte v radosti a ve zdraví.

  • Žijeme v západní Temnotě napsal:

   Slovanům byl vždy blízký pojem Svědomí, život v Harmonii s okolím, úcta k Předkům a Bohům svým, spravovali své veřejné záležitosti bez vlivu parazitických systémů, skupin a jedinců. Západní civilizace je pyramidový systém moci a žije na úkor těch, kteří hodnoty vytvářejí.

   Původně Slované žili ve svobodných Državách, podle Kopného práva a své záležitosti řešili na Veči (sněmu). Nikdy odpovědnost za své životy, svůj Rod, rodnou Zemi, potomky a budoucnost, neodevzdávali do cizích rukou. Toto vše – tak drahé Slovanům – nám postupně systém Západní civilizace odcizuje, likviduje a odnímá.

   • proud napsal:

    To zni sice dobre,tak trochu,ale zaroven je to podlozeny asi jako kazda jina "historie",nevime co "nechali" a na kolik upraveny a co uplne zamlceli,o nasem Slovanstvi to plati mnohonasobne,je plny podvrhu,mateni a lzi,bohuzel!

   • proud napsal:

    "Nikdy odpovědnost za své životy, svůj Rod, rodnou Zemi, potomky a budoucnost, neodevzdávali do cizích rukou."..........napriklad tady,pro me je ruka druhyho Slovana taky cizi,i kdyz je mi blizsi nez jina,takze nikdy nebudu souhlasit se zadnym zpusobem zalozenym na "zastupitelstvi"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • proud napsal:

     Chci si za sebe o vsem rozhodovat sam OSOBNE a primo,spolu s ostatnima,s pravou vetsinou,seru na zastupitele a jejich pojebany strany!

   • Marco napsal:

    Mě nejvíce mrzí, že nám ukradli dějiny, zřejmě i velmi bohaté a nahradili to propagandou. Dnes jsme svědky opět úprav našich dějin a protestuje někdo? Ticho po pěšině a za několik let už nikdo nebude vědět, co pozměnili. Je to k uzoufani ale když jsou všichni hluchý a slepí, necháme sebou vláčet, jako s našimi předky v minulosti, aby pyramida vládnutí byla zachována. Co taky chcete od elity, když by sami ztratili moc. Ještě za 1000let budou tvrdit, že si lidé neumí vládnout sami, aby nerušeně mohli dál parazitovat na společnosti. Vždy bude někdo, komu se nechce makat!

  • Neolitičtí zemědělci - nositelé slovanských genů napsal:

   Slovanská haploskupina R1a

   Čtvrtou významnou evropskou haploskupinou je R1a tzv. „slovanská“, která vzniká zhruba před 20tisíci lety v prostoru Střední Asie. Odtud se naši předkové přesunuli přes Irán do Anatólie a před 12tisíci lety osídlují Balkán, a dále se rozšířili do celé Evropy. Členové haploskupiny R1a přicházeli do Evropy jako neolitičtí zemědělci a úspěšně se začlenili mezi poměrně řídce osídlené starousedlíky.

   Stačí se tedy podívat na genetickou mapu Evropy a i neodborníkovi je jasné, že se žádné „velké stěhování národů“ kolem 5.století nekonalo.

   Mohly se přemisťovat vojenské družiny vůdců kmenů, avšak velká část Slovanů byla v Evropě už mnoho tisíc let před začátkem letopočtu.

   Současné pojetí historie je silně pokřiveno prostřednictvím „pangermánské teoretické konstrukce evropských dějin“, zformovaná v Německu v 19.století. Už v době vzniku této zmanipulované teorie se k ní ohrazovali naši myslitelé, jako byl Ján Kollár.

   Podle této teorie se Slované v Evropě objevili až kolem 5. a 6.století, přičemž Germáni přišli do Evropy v 3.tisíciletí př.n.l. a proto si Germáni vyvozují svůj nárok na vládu v Evropě.

   Na rozdíl od „západní mentality“ dobývání, zotročování, ovládání a parazitování, se liší slovanské národy schopností žít v míru, z vlastní produkce, práce a umu vlastního obyvatelstva.

   Slovanské národy umí přežít bez expanze, výbojů a parazitování na bohatství poražených, a takto prokazují svou přirozenou životaschopnost, bez potřeby žít na cizí účet.

   Zotročení a zničení Slovanů se projevuje prostřednictvím vládnoucích elit Západu, jako například projekt transatlantické civilizace, Harvardský a Houstonský projekt, Kalergiho plán výměny obyvatelstva v EU, což v současné době je prezentováno zámořskou migrací do Evropy za účel likvidace celé bílé rasy.

   Od konce 2. světové války bylo 248 vojnových konfliktů, do kterých byly USA v počtu 201 případech zapletené nebo přímo vedly válku, a to často za pomoci NATO a Evropské unie.

   Západní civilizace, trvající posledních 2000 let, je ke Slovanům nepřející, nevraživá a likvidační. Veřejně vyhlašují, že Rusy – baštu Slovanství – je třeba zničit jakýmkoliv způsobem a prostředky. Proč? Tedy aby se mohli zmocnit území Ruska a parazitovat na jeho bohatství. Zbytky Slovanů, tedy Rusů, by byli v postavení otroků při těžbě surovin.

   S těmito cílemi vedou štvavou kampaň, plnou klamání a lží. Přesahuje všechny hranice zdravého rozumu a hraničí se psychopatologií.

   http://www.slovanskakosile.cz/o-slovanskych-dejinach/neoliticti-zemedelci-jako-slovane/

   http://www.slovanskakosile.cz/o-slovanskych-dejinach/historia-slovanov-phdr-viktor-timura-csc-plk-v-v/

 2. 22. 6. Památný den Genocidy Slovanů napsal:

  Všichni víme, že:

  - 22.6.1941 napadlo nacistické Německo východní Slovany, přepadlo bez vyhlášení války SSSR, tzv. blitzkrieg, operace Barbarossa.

  - 22.6.1812 začalo Napoleonovo ruské tažení, Francouzské tažení do Ruska. Napoleon vydal 22.6. pro vyčkávající vojáky Grande Armée proklamaci o nadcházejícím tažení do Ruska a 24.6. vydal rozkaz a překročili řeku Němen v Kaunasu v Litvě na ruské území, ač Napoleona všichni varovali, aby to nedělal.

  Slovanské združenie Slavica zo Slovenska počas Všeslovanskej národopisnej slávnosti- Slovanská Praha 2018, ktorá sa konala v dňoch 7. až 9. júna 2018, podalo prostredníctvom svojho predsedu návrh, aby bol dátum 22.6. uznaný ako Pamätný deň genocídy Slovanov.

  http://www.slovanskakosile.cz/2019/04/14/pamatny-den-genocidy-slovanov-22-6-2019-pamatny-den/

 3. Marek Obrtel - Vize národní bezpečnosti napsal:

  Pplk. v. z. MUDr. MAREK OBRTEL o vizi národní bezpečnosti:

  KRIZOVÉ SEBEVZDĚLÁVÁNÍ
  BUDOVÁNÍ SKUPIN KRIZOVÉ PŘIPRAVENOSTI
  CIVILNÍ OCHRANA

  Vize národní bezpečnosti aneb stav Armády České republiky. To je hlavní téma pořadu Reportáž Martina Mojmíra 12.06.2019 necenzurovaného internetového Jiného média CZ. Přednáška Pplk. v.z. MUDr. Marka Obrtela ke shlédnutí zde:

  https://www.duchdoby.cz/clanek/23088-pplk-v-z-marek-obrtel-o-vizi-narodni-bezpecnosti-aneb-stavu-armady-ceske-republiky-reportaz-martina-mojmira-12-06-2019/

  Také na YouTube:
  https://www.youtube.com/watch?v=y0SOLoOnHh4

  • proud napsal:

   "Vize národní bezpečnosti aneb stav Armády České republiky."...........Obrtel si dela prdel??? Nazejva tech par tisich soukromejch ksindlu cpoucich se na mise kvuli prachum,armadou????!!!! Armada byla do roku 89,a slus!!!!

  • proud napsal:

   A jakasi "domobrana"?...........hnus k placi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!