Podvod projektu Apollo

apolloStejně jako 11.září 2001, ponziho schéma mezinárodního finančního systému ( hlavně rezervní světové měny USD ), byla i další "přelomová událost" spíše scénáristickým majstrštykem, než ,,malým krokem pro člověka a velkým krokem pro lidstvo". Přistání na Měsíci nebylo Vesmírným, ale mediálním projektem, který sloužil jako poselství o ,,neomezených možnostech", které lidstvu údajně plynou z dostupnosti jiných planet ( proto nemusíme brát ohled na likvidaci zdrojů té naší ) a měl stvrdit převahu USA zvýšením prestiže Američany budovaného globálního technokratického systému.

Navzdory rozšířenému přesvědčení, že „by to přece nešlo zfalšovat“, byla realizace velmi proveditelná. Málokdo ví, že poslední zkoušky rakety Saturn 5 v dubnu 1968 NASA vyhodnotila jako selhání, selhalo mnoho klíčových systému a hlavně vibrace překročily povolené meze. Pak následuje půl roku pauza a rovnou ostrý let s lidmi – drtivý úspěch, a pak následuje mnoho dalších stoprocentně úspěšných misí bez jediné katastrofy. Dává smysl? Jen pokud si uvědomíme, že v dubnu 1968 poté, co poslední zkouška skončila selháním, bylo rozhodnuto v NASA přejít k programu imitace letů. Žádný kosmický projekt neprobíhal tak úspěšně a tak bezchybně jako ty, co následují v období programu ,,imitace letů". Jak imitace v rámci projektu Apollo probíhala? Veškerá mazanost spočívala v tom, že téměř nikdo ani v samotném programu, v NASA, nevěděl, že se i v případě Apollo jedná o imitační projekt. Věděly to vybrané struktury v armádě a tajných službách, které operaci podporovaly, vědělo to pár lidí ve vedení projektu a věděli to samotní „astronauti“. Řídící středisko v Houstonu a tisíce a tisíce dalších lidí neměli o ničem podezření a skutečně celou dobu svědomitě řídili průběh misí, jen nevěděli o tom, že se nebaví s posádkou na oběžné dráze, ale s vojenským satelitem, který funguje jako retranslátor na vojenskou základnu, kde astronauti sedí v teple a v suchu.

Stačí se upřímně zeptat, proč poslední mise s lidskou posádku na měsíc údajně proběhla v roce 1972, tedy před 47 lety. A od této doby nejenže žádná další mise nenásledovala, ale dokonce údajně revoluční technické řešení umožňující dopravit člověka na Měsíc nezanechalo žádnou technologickou stopu! V současné době by totiž takový podvod neušel pozornosti, kvůli rozšíření komunikačních technologií do široké populace. Funkční technická řešení a objevy totiž mají tendenci zanechat v technice nesmazatelnou stopu. Například motor současného tanku T-90 je několikátá vylepšená generace motoru tanku T-34, který byl ve své době převratný, s několikanásobně menší spotřebou a vyšším výkonem. Současné špičkové rakety Sojuz jsou několikátou generací vylepšení původní rakety Sojuz ze 60. let, která byla taktéž převratná ve své době. Všude, kde vznikne nějaké převratné technické řešení, pozorujeme bez výjimky další evoluci daného řešení, vylepšování parametrů a tak dále. V případě všech bez výjimky technologií a řešení, které údajně byly použity v programu Apollo, však nic podobného nepozorujeme – zmizely stejně rychle, jako se objevily. Máme tedy věřit, že geniální úspěch amerických vědců a inženýrů, ve své době špičkové a převratné řešení, po sobě nezanechalo žádné stopy, a kromě toho NASA ztratila veškerou dokumentaci a know-how, takže dnes už na tento úspěch není možné navázat, a ani nikdy v minulosti na něj nebylo navázáno, ani nebyl učiněn žádný pokus na něj navázat? To je zhruba totéž, jako kdyby například Škoda auto prohlásila, že vyvinula revoluční motor s výkonem 100kw a spotřebou 1 litr na sto kilometrů, který byl úspěšně nasazen v jednom případě a pracoval bezchybně, a následně se vrátila k vývoji motorů s spotřebou 5-7 litrů, a veškerou dokumentaci k převratnému motoru ztratila a zapomněla v čem ta převratnost spočívala, takže to nejde zopakovat.
A tak následujících 47 let, po těchto ,,galaktických úspěších" , dolují horníci uhlí, těžaři ropu a břidlicový plyn z vrásek naší krajiny a místo starostí s dopravou kosmických kolonizátorů na zpět na naši Zemi řešíme, zda státní dluhy nezničí celé státy. Ať žije ,,pokrok"! Jeden krok vpřed, dva kroky vzad...
11 Komentářů k Podvod projektu Apollo

 1. Rocco napsal:

  Copak Apollo, ale americké války jsou skutečné!
  USA jsou kvůli zbrojení a U.S. Army na bankrot a američtí daňoví poplatníci jsou uštvaní, skoro každý má dvě zaměstnání!

  • .lak napsal:

   Systém uštvaných konzumentů s deklasovanými i demoralizovanými na dluh s vyxvajlantovými šidítky bezobsažných blýskavých krabic nablblých re klamních zhovadilostí spotřeb na nic a dnes se již dá mluvit již snad ne ani o výrobcích buňatých či brav urních ale o anabázi s kurvítky překvapení.

 2. John_Pitralon napsal:

  Zelenomozkáčům během války z toho hráblo a hráli si na kosmonauty.

  Rolling Stones Vietnam https://www.youtube.com/watch?v=qzMAUTAYULU

 3. Jana napsal:

  Sisyfovec měl přednášku v táborské knihovně, lituji že jsem o ní nevěděla.. vysmíval se i dalším konspiračním teoriím, tak jsem mu na fb napsala pár komentů...

  Velice slabý zvuk

  Městská knihovna Tábor Vesmírný Tábor 2019: Lunární konspirace

  https://www.facebook.com/knihovnatabor/videos/643315099434199/

  • proud napsal:

   On vi,ze dokud se o nem mluvi a pise (jedno jak),je to dobry,horsi to bude az se na nej vsichni vysereme a prestane nas uplne zajimat..............chcipne,nebo se nauci manualne makat,misto prizivniceni!

 4. Krokodýl napsal:

  Pročpak asi vznikl film Kozoroh 1 ??? Navíc se tři roky po vzniku nesměl vůbec promítat??? Že by kouzlo nechtěného?

  • Eschatolog napsal:

   asi aby si ONI otestovali hloubku gojskeho ignorantství, hloubkoměr selhal, nejaka vyplašenka na středním stupni - aktivní blbec je horší než třídní nepřítel :-)

 5. John_Pitralon napsal:

  Bude ale asi vedro příští tejden... U Hongů zase nejel terminál - mě teď vyhnali do bankomatu. A pak koča maličká "děkuji a promiň" Si musim dát Vietnam

  vietnam war music video warfare Boom Goes the Dynamite Charlie https://www.youtube.com/watch?v=RPKXG7beY-c

 6. John_Pitralon napsal:

  Nejlepší je přece Korál Kiss Šášin stadion 1997
  https://www.youtube.com/watch?v=JbaKu7m453Q

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!