Pozvánka na semiář: Duchovní Vědění Slovanů

ivaskoAndrej Ivaško v České republice a na Slovensku
Seminář v Brně: 10. a 11. srpna 2019, 10.00 – 18.00, místo bude upřesněno
Seminář v Bratislavě: 17. a 18. srpna 2019
Obsahem semináře v Brně je energeticko-informační bezpečnost Slovanského světa v Duchovní praxi, v Bratislavě Bukvice.

bukvice

Seminář je tlumočený do češtiny (slovenštiny na Slovensku)
Cena semináře: 3800,- (Brno)                                      …….   (Bratislava)
přihlášky do 7. července se slevou: 3000,- (Brno)    ………. (Bratislava)
holikova@norbekov.cz        (608779475)
miriam190@seznam.cz    (608743763)

Během semináře bude možné zakoupit knihu Andreje Ivaška Energeticko-informační bezpečnost Slovanského světa, která právě vyšla v českém překladu: https://www.mozaikabook.cz/p/energeticko-informacni-bezpecnost-slovanskeho-sveta/
5 Komentářů k Pozvánka na semiář: Duchovní Vědění Slovanů

 1. .lak napsal:

  Nabízí mnoho na vstřebání informací i celkového situačního pohledu když to řeknu hodně prostě "obcování lidí a stavu vztahů užívaných a mnohdy ohlupovaných primitivy "žlabu. Filozofická část jedné z přednášek mne tedy zaujala a je opravdu tedy značně analytická a rozkrývající příčiny i následky dějů a opravdu je to počin průkopnický na poli poznání i smyslu společnosti jinak než sprostou rvačkou trhu kapitálu deformující jinak schopné v blby úžerů. :lol:

 2. .lak napsal:

  No a cestovka br €araboafriky nevěřící prašiví psi.
  https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA

 3. Neolitičtí zemědělci Slované napsal:

  Neolitičtí zemědělci jako nositelé slovanských genů
  Slovanská haploskupina R1a

  Čtvrtou významnou evropskou haploskupinou je R1a tzv. „slovanská“, která vzniká zhruba před 20tisíci lety v prostoru Střední Asie. Odtud se naši předkové přesunuli přes Irán do Anatólie a před 12tisíci lety osídlují Balkán, a dále se rozšířili do celé Evropy. Členové haploskupiny R1a přicházeli do Evropy jako neolitičtí zemědělci a úspěšně se začlenili mezi poměrně řídce osídlené starousedlíky. V ČR je tato haploskupina R1a nejčastější (36,8 % populace).
  http://www.genetickagenealogie.cz/novinky/populacni-data/rozlozeni-haploskupin-y-chromozomu-/

  Stačí se tedy podívat na genetickou mapu Evropy a i neodborníkovi je jasné, že se žádné „velké stěhování národů“ kolem 5.století nekonalo.

  Mohly se přemisťovat vojenské družiny vůdců kmenů, avšak velká část Slovanů byla v Evropě už mnoho tisíc let před začátkem letopočtu.

  Současné pojetí historie je silně pokřiveno prostřednictvím „pangermánské teoretické konstrukce evropských dějin“, zformované v Německu v 19.století. Už v době vzniku této zmanipulované teorie se k ní ohrazovali naši myslitelé, jako byl Ján Kollár.

  Podle této teorie se Slované v Evropě objevili až kolem 5. a 6.století, přičemž Germáni přišli do Evropy v 3.tisíciletí př.n.l. a proto si Germáni vyvozují svůj nárok na vládu v Evropě.

  Bylo bylo vynaloženo velké úsilí na vymazání důkazů o prastaré přítomnosti a osídlení Evropy Slovany.

  Na rozdíl od „západní mentality“ dobývání, zotročování, ovládání a parazitování, se liší slovanské národy schopností žít v míru, z vlastní produkce, práce a umu vlastního obyvatelstva.

  Původně Slované žili ve svobodných Državách, podle Kopného práva a své záležitosti řešili na Veči (sněmu). Toto vše – tak drahé Slovanům – nám postupně systém Západní civilizace odcizuje, likviduje a odnímá. Západní civilizace je pyramidový systém moci a žije na úkor těch, kteří hodnoty vytvářejí.

  Slovanské národy umí přežít bez expanze, výbojů a parazitování na bohatství poražených, a takto prokazují svou přirozenou životaschopnost, bez potřeby žít na cizí účet.

  Zotročení a zničení Slovanů se projevuje prostřednictvím vládnoucích elit Západu, jako například projekt transatlantické civilizace, Harvardský a Houstonský projekt, Kalergiho plán výměny obyvatelstva v EU, což v současné době je prezentováno zámořskou migrací do Evropy za účel likvidace celé bílé rasy.

  Od konce 2. světové války bylo 248 vojnových konfliktů, do kterých byly USA v počtu 201 případech zapletené nebo přímo vedly válku, a to často za pomoci NATO a Evropské unie.

  Západní civilizace, trvající posledních 2000 let, je ke Slovanům nepřející, nevraživá a likvidační. Veřejně vyhlašují, že Rusy – baštu Slovanství – je třeba zničit jakýmkoliv způsobem a prostředky. Proč? Tedy aby se mohli zmocnit území Ruska a parazitovat na jeho bohatství. Zbytky Slovanů, tedy Rusů, by byli v postavení otroků při těžbě surovin.

  S těmito cílemi vedou štvavou kampaň, plnou klamání a lží. Přesahuje všechny hranice zdravého rozumu a hraničí se psychopatologií.

  Je nejvyšší čas, abychom začali respektovat vlastní historické zkušenosti a chovali se podle nich.

  Na rozdíl od našich mainstreamých pisálků a zaprodanců, my se hrdě hlásíme k odkazu našich myslitelů Národního obrození.

  História Slovanov – PhDr. Viktor Timura, Csc, plk. v. v.

  http://www.slovanskakosile.cz/o-slovanskych-dejinach/neoliticti-zemedelci-jako-slovane/

  http://www.slovanskakosile.cz/o-slovanskych-dejinach/historia-slovanov-phdr-viktor-timura-csc-plk-v-v/

  • proud napsal:

   A ja mam uplne v pici kdy sem dorazil dedek myho dedka! Jsem tady,mam papiry,tak mi to tady patri a spadla klec,kazdymu germanovi co bude moc chytrej,utrhnu palici :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 4. 22. 6. Památný den Genocidy Slovanů napsal:

  Všichni víme, že:

  - 22.6.1941 nacistické Německo napadlo východní Slovany, přepadlo bez vyhlášení války SSSR, operace Barbarossa.

  - 22.6.1812 začalo Napoleonovo ruské tažení, francouzsko–ruská válka (červen - prosinec 1812). Napoleon vydal 22.6. pro vyčkávající vojáky Grande Armée proklamaci o nadcházejícím tažení do Ruska a 24.6. vydal rozkaz a překročili řeku Němen (litevsky Nemunas) u města Kaunas v Litvě na ruské území.

  Slovanské združenie Slavica zo Slovenska počas Všeslovanskej národopisnej slávnosti- Slovanská Praha 2018 podalo prostredníctvom svojho predsedu návrh, aby bol dátum 22.6. uznaný ako Pamätný deň genocídy Slovanov.

  Pro zajímavost, pro jižní Slovany, Srby a Bulhary, je zase významným dnem Vidovdan - 28. červen.

  - 28.6.1389 bitva na Kosově poli, která skončila vítězstvím Osmanské říše a přispěla k likvidaci středověkého srbského státu.
  - 28.6.1914 v Sarajevu zastřelil srbský student Gavrillo Princip neoblíbeného rakouského arcivévodu Franze Ferdinanda d'Este i s manželkou Žofií Chotkovou, údajně za pomoci britských tajných služeb, což se stalo záminkou k rozpoutání první světové války
  - 28.6.1921 král Alexandr I. podepsal ústavu Království Srbů, Chorvatů a Slovinců, tzv. Vidovdanská ústava.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!