Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 10.06.2019

pjakin

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Proč byl ukrajinský prezident Zelenskij obviněn z plagiátorství Porošenkova projevu a jak to vypovídá o tom, že se ukrajinská politická linie nemění, návštěva Si-Tin-Pchinga v Moskvě u Putina a společná cesta Ruska a Číny při tvorbě globální budoucnosti, co se stalo na Náměstí nebeského klidu v Pekingu před 30ti lety, jakou roli v tom měly cizí tajné služby a proč se o tom dosud nesmí v Číně mluvit, Petrohradské ekonomické fórum jako příležitost poukázat na neschopnost a nepřátelství vůči Rusku od mnohých ruských vládních činitelů, proč je možné u každého odvětví státní správy měřit kvalitu práce a výsledků, incidenty amerického námořnictva, proč YouTube/Google nezablokuje kanál s Pjakinovými analýzami a další videa s KSB a jak je globální manažeři využívají, a další
24 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 10.06.2019

 1. Maroš napsal:

  Tak tomuto sa hovorí disciplína!
  https://www.youtube.com/watch?v=A4dCHeAnu4Y

  • John_Pitralon napsal:

   To je davo-elitární systém. Jak jsou v tom chumlu tak to krásně funguje.

   "Ty vole uhni. Dali to tady tak blbě do cesty. Debilové. Sorry. Viděls Bayern? My jsme zachlastali jako blázni." x 10 000 000

 2. HVzV? napsal:

  Pane MAROš NECHCETE DAT JEDNU O PRIMA REVOLUCI,KTERA BRZO ZAčNE?

  http:/leva-net.webnode.cz/news/bazilej-III-revoluce-kterou-nikdo-nevidel/

  • Maroš napsal:

   Kráľ zvierat je /skoro/ mŕtvy - nech žijú kráľovné Elzy! Revolúciu v ríši zvierat už začali - ako inak - aktivistky feministky! Kvôli čomu? Kvôli neplateniu alimentov za právo prvej noci /od toho je skratka FUCK na dverách nevesty/. Osobne si myslím, že tá scéna zo ZOO súvisí so stratou autority - lev roky kŕmený kurencami nemôže dokázať svojím kočkám, že to je práve on, kto musí strhnúť byvol na zem a zadrhnúť ho. A takto dopadnú aj všetci súčasní hipsteri - polomuži. O 2 generácie v ženách nezostane ani spomienka na nejakú mužnosť - aj v ZOO funguje agenda rozkladu rodiny - si tým, čo žerieš a ak žerieš prebalené kurence z Tesca - nie si kráľ zvierat!
   Takže tá vaša sionistická PRIMA revoluce - o to, kto bude Primus - už začala, len blbouni o tom ešte nevedia. Keď to pôjde takto ďalej, tak si svojho leva zo znaku odstránite aj sami!
   https://www.youtube.com/watch?v=cTiE1EU64tI

 3. novapalo napsal:

  Tak toto bolo za posledných asi 6 mesiacov najlepšie. Pjakin je opatrný a hovorí len "bezpečné" informácie pre hlúpe masy a aby títo priemerní ľudia neskolabovali.
  Ale teraz povedal podstatne viac.... Ale stále úboho málo...!! Určite si prečítajte novú knihu od P.P.Kysuckého "Obroda Slovanov". Ja som ju prečítal už 2 krát. Ak ju prečíta Pjakin, tak sa zjaší....??
  Kysucký dokazuje, že Západ je duševne chorý, sú to "blázni" a tiež sú to genetickí "mutanti" a nedá sa im nič veriť... Západ vždy klamal, klame a už sa nedokáže zmeniť, len ak Západ zanikne! Zjavne aj Pjakin toto asi pochopil.
  Ale Kysucký píše, že základné teoretické princípy Petrohradskej školy o "spoločenských supersystémoch" sú nedostatočné a p. Kysucký navrhuje, ako sa má tento teoretický systém doplniť a opraviť. Petrohradká idea 3 súčastí informácia-matéria-miera je podľa Kysuckého nedostatočná a v svojej teoretickej povrchnosti(teda teoretického omylu) je zásadne mylná. Teoretický omyl vedie - musí viesť - k omylu praktickému, teda reality života. Preštudoval som veľa z http://leva-net.webnode.cz. Praktické - materiálne - vývody sú vynikajúce. Ale závery o moci a riadenia spoločnosti sú absolútne chybné.... Ľutujem, ale musíte si prečítať (preštudovať) knihu "Obroda Slovanov" od Kysuckého, ak chcete niečomu rozumieť!!

  • HVzV? napsal:

   NOVAPALO,NAPIšETE NěCO VY O TE BASILEJI A JAK O NI PIšE TEN KYSUCKY?

   my se tu starame o naše penize a co vy tam,jste konečně bez peněz,nebo to teprve přijde?

   • novapalo napsal:

    Ja odpovedať neviem. Ale v knihe" od p. Kysuckého Obroda Slovanov sú podnadpisy : "Demokracia je hlúposť" a "Slobodná tržná ekonomika je KATASTROFA". A v knihe je skutočne dôkladne vysvetlené, že prečo tak autor uvažuje..... Bazilej III teda ........ určite bude dôsledok slobodnej tržnej ekonomiky...... teda katastrofa. Ale v knihe je aj riešenie tohto stavu! To je hlavné! Nie je dôležité, ak niekto niečo kritizuje, ale je hlavné, ak kritizuje, či má riešenie na nápravu kritizovaného stavu! A toto je hlavné! Návrh riešenia tejto "Katastrofy" je zrušenie demokracie a navrhuje nový systém moci a štátneho zriadenia!

  • HVzV? napsal:

   Už JSTE SI VšICHNI DALI DO HLEDAčKU BASILEJ III ABY JSTE ZJISTILI

   co vas čeka a co se na vas žene?
   My jsme zatelefonovali na čNB a zjistili na jejich čisle 224 411 111,že pry nic nevi a jakýsi mladiček nam řekl,že se jich to netýka prý jde o dolary.
   To v překladu znamena,že všechny domorodce CR chtěji po ukradeni zlata zas utahnout na vařené nudli.

   CHTěli jsme mluvit s guvernerem,ale ten před nami utekl a řekl,že mu to mame poslat pisemně.

   Tak tefy všichni pište odborně.

   Guvernere ,je pravda,že vlada světa BCBS nařidila BIS tedy bance pro mezinarodni uspořadani a ta MMF,aby ECB a všechnny dalši centralni banky udělaly harmonogram plněni lhůt BASILEJE III?

 4. Directive 2009/14/EC napsal:

  Copak požadavky na likviditu bank (Basilej III), ale kdy bude zrušena státní garance za soukromé banky????? Je rok 2019!!!!!

  Státní garance na pojištění vkladů do výše 100 000 eur pro jednoho vkladatele u jedné banky byla zavedena od roku 2011 ve všech zemích Evropské unie na základě Směrnice Evropského parlamentu a Rady číslo 2009/14/ES:

  https://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?uri=CELEX:32009L0014

  Proč se mají všichni daňoví poplatníci (spousta lidí ani nemá bankovní účet) ze zákona zaručovat za soukromé banky?

  Není divu, že morální hazard v bankovnictví jen kvete. Zatímco banky mají rekordní zisky, přispívají do Fondu pojištění vkladů pouhých 0,04 procenta z celkového objemu vkladů, stavební spořitelny jen 0,02 procenta a družstevní záložny 0,08 procenta.

  Ve Fondu pojištění vkladů je tak směšných 28 miliard korun, v Garančním systému finančního trhu, tj. včetně Fondu, celkem 45 miliard korun.

  Pro srovnání, objem klientských vkladů u velké trojky je: ČSOB (belgický vlastník KBC bank) 887 miliard korun, Česká spořitelna (rakouský vlastník Erste Bank) 879 miliard korun, Komerční banka (francouzský vlastník Société Génerale) 777 miliard korun.

  Český stát by musel tyto obří sumy zaplatit za krach zahraniční banky v Česku, resp. by stát by neměl peníze a musel by navýšit státní dluh, např. ze současných 1,7 bilionu na n bilionů korun...

  Mezitím byly miliardy z Fondu využity na rozkrádačky!

  V roce 2014 musel Fond pojištění vkladů vyplatit družstevníkům rozkradených družstevních záložen Metropolitní spořitelní družstvo (MSD) a WPB Capital šokujících 15 miliard korun! Družstevníci MSD měli nárok na 12,018 miliard korun, kampeličkáři WPB Capital pak na 2,796 miliardy Kč.

  Přitom do roku 2010 kampeličkáři-družstevníci pojištěni nebyli, zákon se na ně nevztahoval, a z Fondu pojištění vkladů by do roku 2010 nedostali ani korunu. Protože kampeličkáři-družstevníci jsou zároveň vlastníci kampeličky, a co je nám do toho, že si družstevníci rozkradli své družstvo? Ale "díky" vládní novele zákona o bankách a zákona o spořitelních a úvěrních družstvech (§ 14, zákon č.156/2010) zlodějští kampeličkáři vysáli polovinu Fondu pojištění vkladů! Předkladatelem této novely byla Nečasova (ODS) vláda a ministr financí Miroslav Kalousek (TOP09), pro hlasovali téměř všichni poslanci, žádný poslanec nebyl proti:
  http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=51854

  Dále Fond vyplatil 3,53 miliardy korun pro 3 356 klientů ERB Bank ruského podnikatele Romana Popova, zde Česká národní banka také podala trestní oznámení, Roman Jakubovič Popov převedl miliardy z ERB Bank na své vlastní účty v daňových rájích...

  Zloději se chechtají na svobodě a miliardy fuč!

  Česká větev Panama Papers vede ke zkrachovalé kampeličce WPB Capital... Klíčovým hybatelem podnikání s firmami v daňových rájích, jako jsou Seychely, Samoa nebo Britské Panenské ostrovy, byl a je "kontroverzní podnikatel" a miliardář Pavel Petrovič z Chrudimi, bývalý spolumajitel zkrachovalé kampeličky WPB Capital. Pavel Petrovič prostřednictvím americké firmy Waberia Consulting spravoval na 500 skořápkových firem v daňových rájích ve spolupráci s Mossack Fonsekou.
  https://echo24.cz/a/weEad/ceska-vetev-panama-papers-vede-ke-skupine-akont-a-kampelicce-wpb

  Islanďané poslali bankéře Icesave a Landsbanki do vězení a odmítli platit dluhy bank ve dvou referendech (2010 a 2011)!!!!!

  Dělejme to stejně!!!!!

  • HVzV? napsal:

   HEZKY SE ZAJIMATE.NA NaPRAVU JE VšaK TřEBA;ABY VZNIKLY SILY

   které dnes ovčanům chybi.Basilej III je ovšem daleko horši než věci o kterých pišete.
   Ztraty budou astronomické a nikdo prozatim nenapsal co se všechno bude dit.
   Je možné,že i bursa nebude stačit pohlcovat ten obrovský krach,který se před domorodci CR jak se zdá chce prozatim utajt.
   Je to svinstvo,které maji prý zaplatit zase ovčané ovšem nyni už v monumentálnich rozmėrech.
   Rovněž budeme platit dluh USA,proto Putin prodal nakoupené dluhy SS a nakupuje šileně zlato.

   Zkuste si najit dalši članky o Basileji III,tim,že si to slovo dáte do hledačku a přinesete tu odkazy.Protiproud o tom napsal,ale nikdo z občanů nebyl schopen porozumět co to vlastně znamena a jaké nas čekaji následky.
   Zaměrně je to totiž utajováno a nikdo z vás obyčejných lidových komentatorů tomu nesmi rozumět!
   Namisto rvačky ostrými myšlenkami se zajimejte včas o naše penize.
   Mezitim co demonstranti budou dřistat o ničem chystá se vykradeni jejich kapes na plech!

 5. proud napsal:

  ............a kdy budou zruseny dane za ktery uz od pocatku novyho kolonistickyho rezimu nic nedostavame,nebo jenom na oko(doslova) a jsou povinny,stejne jako povinny placeni doktorum za nase poskozovani a zabijeni skrz farmaceuty at marodime,nebo ne?.....

 6. proud napsal:

  Ale dobre tak ovcanovi,ze se za jeho dane postavi dalnice pomalejsi nez okreska a jeste za ni pak musi kazdorocne k tem danim pridavat,ten debil:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 7. Maroš napsal:

  Idioti basilejskí čská slepí sprostí a hluchí desatorí kokoti! Sionista-nácek - "český" minister kultúry Herman "s Bredyho medailou" vám u Sudeťákov zariadil CÁLOVAČKU! No - lebo to sú dôsledky toho všetkého, ako to podľa vzoru Protokolov začalo pred pár rokmi! S tou Basileou sa môžete akurát tak pojebať!

  "Schwerpunkt II: Soud v Hradci Králové poprvé v historii prolomil Benešovy dekrety, vdova po vojákovi Wehrmachtu ve službách nacistické vojenské rozvědky bude v ČR restituovat majetek ve výši 3 miliard korun! Ve výčtu se nachází pozemky, budovy, lesy, silnice, úseky železničních tratí, hospodářské statky, kde dnes hospodaří soukromí podnikatelé, vodní toky a dokonce celý zámek s kompletním mobiliářem, který je národní kulturní památkou! Sudetoněmecký landsmančaft triumfuje a označuje rozsudek za precedens pro další žaloby!"
  https://aeronet.cz/news/schwerpunkt-ii-soud-v-hradci-kralove-poprve-v-historii-prolomil-benesovy-dekrety-vdova-po-vojakovi-wehrmachtu-ve-sluzbach-nacisticke-vojenske-rozvedky-bude-v-cr-restituovat-majetek/

  Risitas - brady medajle
  https://www.youtube.com/watch?v=hQUBJEsnaX0

 8. HVzV? napsal:

  MAROšI S TOU BASILEJI SE KONEčNě CELY SVěT DOJEBE NA SRAčKU

  budete napouštět do sveho basenu naftu a nakupovat zlaté cihly?Pusťte tu zase k tomu svou muziku a pěkné ciganečky at tancuji,pak nepomřeme smutkem,že se na nas ovčanstvo CR chysta dalši atentat jak swiňa.

  CO vY NA TO BRATRI SLOVAčISKA?

  • Maroš napsal:

   HVzV - "jak swiňa"? Čo to je? Jak - jako ten himalájsky huňatý bujak?
   https://www.youtube.com/watch?v=jlGnSEUBmeM

   A že nejsu prasse - 2 hodiny kultúry...
   Цыганский ансамбль " Русска Рома " Вечер памяти Игоря Сакизчи
   https://www.youtube.com/watch?v=MNWsMPyuUmY

   • fruit napsal:

    moros napis nieco o panike na stk a ek v slovakii.
    vraj technici hromadne davaju vypovede a vraj za jeden den nepreslo 1700 aut cez stk a ek.
    hura nasadneme vsetci do elektromobilov a potom nam vypnu prud ????????????

   • HVzV? napsal:

    PANE MARO,

    konečně pořadna kulturni vložka.A zlato nakupujete,nakupujete?
    Dneska stouplo o celou kravu na 1.385 a brzo zmizi z trhu úplně!
    President SS řikal,že kdyż ho znovu nezvoli bude takova krize,jakou ještě SS nezažily.Bliže to radši nespecifikoval ,nebo by ho zabili!

    Honolulu to je ten plukovnik z JAR,který odtamtud tak,tak utek a ted piše na NR,kde ho mazakuji, to může potvrdit nebot piče z Floridy přimo do NR!

    • Maroš napsal:

     "Když zlato - tak kočičí!" Každý správny cigáň má "zlato" uložené v trubkách! Viete hovno ako sa dajú vyrábať lówe.

     • fruit napsal:

      od datumu 20.5.2019 bude mat na slovakii kazde ojazdene auto so spalovacim motorom s platnou stk a ek cenu zlata !!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!