NOVINKY SE momentálně NEDĚJÍ

Trump-Prince-of-WhalesJe dobré si uvědomit, že pokusy o různé "majdany" (zvenčí vedené protivládní útoky řízené jako "revoluce občanů"), false flag operace (operace, která je provedena konkrétní vládou, ale obviněn je z ní záměrně někdo jiný), vydírání, "vrtění psem" (média vytváří veřejné mínění a interpretace událostí, místo aby pouze informovala o tom co se stalo), lhaní, chtěné "chyby" v řízení (Trump např. z prince z Walesu udělá "omylem" prince z Whalesu, tedy velryb, nebo "nechtěně" ukáže novinářům smlouvu s Mexikem, kterou jim ovšem "nikdy ukázat nehodlá" atd.), tu prostě byly vždy. A probíhají i právě teď. Jsou to naprosto běžné informační nástroje, které mají ovládat veřejné mínění ovcí ve prospěch vlků. Zkusme to probrat na jedné právě probíhající "případové studii" .

V Ománském zálivu byly napadeny dvě lodě. Norská a japonská. Pentagon to připsal Íránu. Kdy jim to připsal? V rekordně krátkém čase po útoku, kdy nebylo nic vyšetřeno a nikdo nemohl vědět co se stalo. Na základě čeho jim to připsali k "dobru"? Na základě toho, že před pár dny již proběhlo něco podobného, kdy se ovšem dodnes nevyšetřilo ani to, jestli k útoku vůbec došlo. Přesto i tenkrát byl obviněn Írán. Říká se tomu vytvoření "informační základny". Prostě ukážete na někoho s tím, že je to "Zloun", necháte informaci zpracovat ovce, několikrát ji ještě zmíníte, aby se na to hned nezapomnělo a připravíte si tak půdu na to, abyste mohli přejít k dalším kroku, tentokrát tvrdšímu. Kdy k útoku musí nejlépe dojít? Ideální je rozmezí do 14 dnů. Proč? Protože ovce díky své školní výuce (kdy se neučíme chápat, ale z paměti opakovat učivo, které hned zapomeneme) a díky médiím (ukazují svůj pohled na událost, ale nikdy ji nezasadí do celkové mozaiky, tedy celého děje) trpí lidstvo tzv. klipovým myšlením. Jinými slovy - za 14 dní může jakýkoliv politik říkat pravý opak toho co říkal před dvěma týdny, protože ovce si to již nepamatují. Chcete-li tedy manipulovat stádem, musíte vždy "kout železo dokud je žhavé" a lidé si pamatují, že ti Íránci nějak "zlobí", nebo snad zlobili a nebo prostě s nimi něco bylo aspoň špatně (protože to říkali v USA a tam se nikdy nepletou).
Kdy se ten incident na těch lodích odehrál? V momentě kdy byl v Íránu japonský premiér, který tam byl zrovna proto, aby vytvořil jakýsi "komunikační most" mezi Íránem a USA. A co tomu celé předcházelo? Vypovězení smluv o jádře v Íránu ze strany USA. Jinými slovy - Trump zrušil fungující smlouvu a začal vyhrožovat, že když ji i nadále nebudou dodržovat, tak si to vypijí. Íránci ji sice dál dodržují, ale USA tvrdí, že ne a tudíž, že si to stejně musí vypít. A když tedy Íránci vyjdou vstříc japonskému premiérovi, který se nabídl v tomto procesu hrát roli mírotvůrce, tak mu zapálí loď? Vidíte v tom nějakou logiku? Asi ji nevidíte, že? USA navíc ukázali zrnitou nahrávku na které je údajně vidět, jak snímají íránští námořníci minu z jedné z lodí. Sami japonští námořníci, tedy svědci útoku, ovšem tvrdí, že útok byl veden ze vzduchu - prý něco přiletělo. Navíc je velmi zajímavé, že zrovna nedaleko od daného místa operovala loď US NAVY a námořníky navíc zachránila íránská a nikoliv americká, plavidla.

Nemá asi smysl psát o tom, že jsme byli svědky "krásného" a nového "Tonkinského incidentu", kterým kdysi již amíci uměle vytvořili válku ve Vietnamu (kterou prohráli). Ale proč to tentokrát nevyšlo? Protože to vyjít nemělo. Stejně jako se Trump omylem "přepsal" nebo zcela "nechtěně" ukázal smlouvu s Mexikem, nebo se otočil zády ke královně, i když to zakazuje protokol atd. Vše co vidíme je pouze operace v další operaci, kdy je snad každému jasné, že USA již nemají být nadále Hegemonem, ale zcela "obyčejným" státem, který řeší vlastní problémy. Vzpomínáte si jak proběhl majdan u nás? Do čela země a KSČ byli zvoleni páni typu Jakeš a Štěpán, jinak osoby, které by nedokázaly řídit ani trafiku, ale kteří dokázaly díky své tuposti perfektně dehonestovat systém, že z něj měl každý legraci a v jehož čele nebyl již nikdo, koho by byl někdo ochoten následovat. Trump má být podobnou osobou, akorát s tím rozdílem, že on přesně ví v jaké hře se nachází, co má dělat a jak a má mít doma nadále podporu, ale v zahraničí nikoliv. Když padal Sovětský svaz z oblaků díky trockistovi Gorbym, tak to bylo zajímavé, dnes se můžeme v přímém přenosu dívat jak se totéž děje v USA.

Takže se vlastně neděje nic divného. Na Slovensku byla inaugurována p-rezidentka, které již velmi brzo bude ukázáno, kde je místo v potravním řetězci pro klanově-korporativní smečku, která ji vodí na provázku. V NY Times vyšel článek o obrovských kyberútocích proti Rusku, který označil Trump za ZRADU. Proč? Protože únik takovéto informace (a je naprosto lhostejné jestli je to skutečně pravda) USA opět srazí v očích světa níž. Navíc to vypadá, že NYT nechali danou zprávu ověřit v Bílém domě a nikdo ji nerozporoval. Jenže k prezidentovi se to nedostalo. Opět je tedy vidět, že v USA stále probíhá občanská válka, byť pouze na prvních třech prioritách řízení.

Trump jakoukoliv neshodu s jinými řeší zvýšením cla a nebo přímo sankcemi, čímž se dokonale odtrhává od vazalů vytvořených bývalými vládami USA. Ale někteří jsou tak vytrvalí, že udělají cokoliv, aby se zalíbili bývalému páníčkovi a klidně zašlapou do země svůj národ, svou hrdost i své zájmy, jen aby nemuseli sami rozhodovat a za jejich zády stál páníček, kterému mohou olizovat boty. Ano, píši o Polsku, které klidně bude financovat jakýkoliv projekt pro US Army na svém území a v jakékoliv částce, jen aby měli amíka za zadkem a směli ho dál poslouchat. Trump tam odmítl vybudovat základnu a tak ho aspoň ukecali koupí předraženého kapalného plynu na to, že jim tam vybudují kasárna za dvě miliardy. Oni jeho ukecali na to, že tam jeho armádě budou smět za své postavit baráky. Níž už "elity" tohoto národa klesnout nemohli. Jenže Trump má jiné úkoly než rozmisťovat jednotky po světě, proto se můžeme těšit na to, že polské elity nejspíš již brzy dostanou takový výprask, že na něj dlouho nezapomenou. Globální elity si do řízení kecat nenechají.

Celá Globální politika je pouze hra těch, co vědí více s těmi, co vědí méně. Jedni ovládají a další jsou řízeni. Jedni jsou subjektem, který řídí a druzí naopak objekty řízení. Lidé si myslí, že dojde k bombardování Íránu, protože ta provokace proti japonskému "mírotvůrci". Jenže Japonsko od konce druhé světové války nemá žádnou suverenitu, takže pouze poslouchá rozkazy a tento premiér rozhodně neposlouchá Trumpa, ale US státní elity alias neokony. Díváme se na hry, které se hrají v rámci jiných her a přechází až v Globální řízení. USA již nejsou Hegemonem a Čína zatím také ne, je tedy nutné období chaosu (bezvládí) překlenout nějakým stabilním útvarem. Putin, který slaví s čínským Si jeho narozeniny, se má setkat s Trumpem a dokonce prý i May by chtěla zakopat válečnou sekeru. Asi nemá smysl psát, kdo je najednou v globální politice naprosto nepostradatelnou figurou. Až dojdou instrukce k těm co vedou "naše" vlastizrádce, že útoky proti RF musí rychle zmírnit, že se to teď "jaksi úplně nehodí", tak už bude rozvržení světových sil úplně někde jinde.

Takže se vlastně opravdu nic skutečně nového neděje.
Jeden komentář na NOVINKY SE momentálně NEDĚJÍ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!