P.C.Roberts: Na pořadu dne je technologie likvidující pravduP.C.Roberts: Na pořadu dne je technologie likvidující pravdu

ak_dpf_2204

Jak na webu Zero Hedge uvádí Tyler Durden, technologie směřující k likvidování pravdy se v současnosti vyvíjí závratným tempem. Lumpové bez svědomí už dokázali vypracovat technické prostředky, umožňující vyrobit realitu, nerozpoznatelnou od reality skutečné. „Nemám za to, že jsme na tohle náležitě připraveni“, řekl předseda zpravodajského výboru americké sněmovny reprezentantů v diskuzi o rychlém rozvoji tzv. synthetické technologie „A nemám ani za to, že veřejnost má tušení o tom, co přichází“.

Nová technologie umělé inteligence umožňuje kompetentním programátorům vyrábět falešná audia a videa, vyslovující i zobrazující cokoli, na co si jen vzpomenete. Výtvory tohoto druhu získaly označení „hluboký falzifikát“ a jsou od jevů skutečných naprosto nerozlišitelné.

Jakkoli jsme si jisti tím, že se realita nemůže změnit na falzifikát, pak proces opačný, kdy se falzifikát přeměňuje v realitu, žije už definitivně mezi námi. A v tomto směru jsme už pokročili dokonce tak daleko, že celé dvě třetiny Američanů si myslí, že pozměněné a falešné obrazy a videa jsou tím hlavním, co jim brání posuzovat současné události správně.

Vědci zabývající se problémem desinformace varují před rostoucí „apatii k realitě“, plynoucí z obtížnosti rozlišit realitu od falz. Takže lidé velmi často přeobtížné posouzení věcí raději vzdávají, a ponořeni do klamů, jimiž je naši vůdci zaplavují, začínají nevěřit ničemu.

Máme zde dva tankery v plameni a kouři. A k nim jako prst ukazující na viníka nejasné a zrnité video strážního člunu Iránskýcb revolučních gard, které v minulých dnech svítily na devíti miliardách televizních obrazovek celého světa. Každá z obou stran sporu řekla k videu svůj odlišný příběh a každý z nás se nejspíš přiklonil k příběhu, který mu víc vyhovoval. /www.zerohedge.com/news/2019-06-16/hedge-fund-cio-i-dont-think-public-aware-whats-coming

Mohou být technici vyvíjející technologie ztěžující lidem schopnost odlišit pravdu od lži hrdí na svou práci? Jak dokáží tito techničtí lumpové, jež jsou současně i lidskými bytostmi,vytvářet metody, ničící lidskou schopnost odlišit pravdu od lži?

Jediným smyslem této technologie je umožnit policejnímu státu, aby dovršil svou vládu nad svými spoluobčany. Nyní je to už možné.

Ale dalších otázek se ani pak nezbavíte? Jak je možné vložit slova a činy do úst a akcí kohokoli a ty pak použít jako důkaz jeho zločinu? Bez pravdy není přece ani svoboda, není nezávislé myšlení a je jen Matrix. To už ztratila Amerika svoji tvář až tak, že ředitelé společnosti, investoři a vědci nacházejí dost motivace k vymýšlení technologií popravujících pravdu? A nejsou pak právě tihle lidé bez duše našimi nepřáteli skutečnými?

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/06/18/the-advent-of-truth-destroying-technology/

 
12 Komentářů k P.C.Roberts: Na pořadu dne je technologie likvidující pravduP.C.Roberts: Na pořadu dne je technologie likvidující pravdu

 1. Pozor na falešný Aeronet napsal:

  Aeronet není opozice, ale vychytralý, falešný Vedoucí kolotoče v žoldu Šišláka Bureše Babiše a Babišovy zločinecké vlády.

  Na Aeronetu mi byl smazán následující příspěvek:

  "Jasně, že Milion chvilek nechce změnu politického režimu, chce jen nahradit Babišovu mafii starou mafií ODS-KDU-ČSL-TOP09-STAN-PIRÁTI.

  Ale v listopadu 1989 demonstranti na Letné vlastně také nehlásali kapitalismus. Moc ležela na chodníku a chňapli po ní kolaborantští synci Havel, Schwarzenberg, Klaus-Pružinský-Miština.

  Neměli bychom jít také na nedělní demonstraci a demonstraci využít: svrhnout celý polistopadový zlodějský režim?

  P.S.
  Aeronet už prokaučoval květnové eurovolby. Nedokázali jsme zmobilizovat voliče, že eurovolby = referendum o migraci."

  • jopp napsal:

   nwoo.org nič nerobí. ale nemaže diskusiu.
   Mňa na AE už dávno cenzurujú, často mi nepustia príspevky, už ani nepíšem do diskusie lebo nemá zmysel.
   Zdar miestni pisálkovia.
   Ako život?
   Stále len písmenkujete a skutek utek? :-)

 2. VLADIMIR PAZUR napsal:

  zapadne hodnoty

 3. Eschatolog napsal:

  autor textu pindá, prasata se nezajímají o nějakou pravdu, byla by jim hovno platná, nemají vlastnosti k jejímu porozumění, prasata zajímá poloprázdný žlab - sousedův

  • .lak napsal:

   F tom případě //sasin je taky pro konzumenty nečitelnej :-)
   aláhu dej nám vláhu.S tímto by tedy mlýny mlely na nevěřící prašivé psi.

 4. proud napsal:

  "Na pořadu dne je technologie likvidující pravdu".............kdyz vymyslis skakani z oken ve vyssich patrech,vyzabiji se vzapeti lidstvo? Technologie jsou na vsechno mozny,a co? Nezalezi snad na lidech a ovcanech ktery budou pouzivat? Jiste,ovcani jiny a lidi taky jiny,to zalezi ale na mire obecny vzdelanosti a zajmu o ni,na tom jak uspesne a daleko se dostane kazdej sam v sobe,pokud vubec prijde na to,ze neco takovyho existuje............ovsem Man pise zasadne z pohledu ovcana ve stade..........na vic totiz nema;-)

 5. Shin napsal:

  Se mi libi jak lidi nestihaj technologickej vyvoj. Musite na zacatek pochopit, ze spousta tech veci je vyvinuta pro filmovy efekty nebo konstrukterstvi a medicinu. Ja fakt nevim kde zijete. Clanek mi pripomina inkvizici, stary paprdove, co nechapou moderni dobu, nerozeznaj 0x32 od 0x33, ale urcite je to "nase chyba". Jiste, samozrejme, ano. https://www.youtube.com/watch?v=Mx3yhuOBRMg

  • Člověk napsal:

   tvůj "technologický" vývoj:

   animals effected by electrosmog
   19 749 zhlédnutí
   lookagainbud
   Publikováno 17. 7. 2009
   Volturino Italy

   https://www.youtube.com/watch?v=T6N40k87lug

  • .lak napsal:

   Technologický vývoj jo? Elekromobil vystřelený k marsu a plánovaná síť 5G na každé lampě ve městě která pulzně teoreticky nasimuluje nebo vypne veškeré procesy v organismech.
   https://www.youtube.com/watch?v=NocQPXGmLMI
   https://tadesco.cz/?s=5G

   • .lak napsal:

    Hele sýček
    z AE
    NWO-reality
    Otázkou je, jestli se jedná o zdravotní stav, nebo systémy RMCT – remote mind control technology. Kdo se chce zbavit dollaru, nedopadne dobře.

    3-1 OdpovězČvn 21, 2019 13:44

    • .lak napsal:

     dydlace?
     Jaryn
     pzv
     no možné to je, ale to by se klepal i ten ukrajinskej “kašpárek”když stál vedle ní. Ostatně ty
     vlny nejdou zacílit na vybrané místo, působí plošně.

     1-1 OdpovězČvn 21, 2019 18:01
     pzv
     Návštěvník
     pzv
     Práve naopak, ide to zacieliť nielen na konkrétnu osobu, ale dokonca aj na konkrétny orgán v tele:

     https://cdn.muckrock.com/news_photos/2018/04/18/EM_effects_on_human_body_5psuSfX.gif
     Záleží len na tom, ako je nastavená anténa.

     zdroj obrázkov: Washington State Fusion Center accidentally releases records on remote mind control https://www.muckrock.com/news/archives/2018/apr/18/fusion-center-em/

     Vo všeobecnosti sa udáva, že pomocou týchto zbraní je možné bez problémov zacieliť osobu zo vzdialenosti 100-500 metrov. Pokiaľ sa vysielač nachádza od obete len desiatky metrov a osoba sa príliš nehýbe, je možné bez problémov zacieliť aj konkrétny orgán (napríklad srdce, prsty na rukách, hlavu, žalúdok atď) a vyvolať príslušnú reakciu (umelý infarkt, tras rúk, výpadok pamäte, kŕče v žalúdku atď)

     Každopádne, aby nedošlo k nedorozumeniu. Ja netvrdím, že danú technológiu použili na Merkelovú. Skôr je to myslené ako praktické varovanie do budúcnosti, pre prípad, že by sa to vlády snažili masovejšie používať, tak aby to ľudia dokázali včas rozpoznať.

     00 OdpovězČvn 21, 2019 20:58
     _________________________________
     To že pětigéčkem vám zmapují byt co je se proslýchá

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!