USA – Rusko – Jižní Amerika – Black out – odstavování americké státní elity od globálního řízení pokračuje.

Argentina BlackoutWar. War never changes.

Když se řekne válka, většina lidí si představí tu nejhrubší formu války. Ale válka to nejsou jen tanky, bomby, rakety a vojáci. Masakrování lidí fyzicky. Válka se vede mnoha prostředky a na mnoha úrovních. Bylo tomu tak vždy a není to nic nového. Třeba taková informační válka. Na Západě a v médiích se používá termín hybridní válka a to proto, aby byl zamlžen skutečný smysl. Dobrý termín ("informační válka") pomůže v chápání procesů a řízení, špatný termín ("hybridní válka") zamlží skutečný obsah před davem, aby si náhodou nespočítali jedna a jedna dohromady. Války jsou vedeny různými způsoby. Toliko na úvod.

Informace jsou zbraní, ale také zároveň nástroj jak válku odvrátit. Co kdyby bylo dopředu ve světovém tisku nějakým "prosáknutím informací" před 31. srpnem 1939 ozvučeno, že Německo chystá nějakou provokační akci vůči Polsku. Nějaký false flag attack in Gliwic?
Venezuela: Na počátku převratu ve Venezuele jsem dne 29.ledna psal, že převrat nevyjde, že se jedná o past pro neokony a odstřihávání americké státní elity od vlády nad Jižní Amerikou, kterou mají pod palcem. Nevyšlo to. A to se snažili opravdu hodně. Ve Venezuele došlo i k plošným výpadkům elektřiny. Maduro označil za viníka USA.

Opakované black outy.

Většina lidí, kteří třeba i zavadí o tyto zprávy si stejně řekne, že za tím je Madurova neschopnost a že je to on kdo dovedl zemi do tohoto stavu atd.. Před několika dny došlo k velmi zajímavým událostem. Proběhly světovým tiskem, ale dohromady nebyly spojeny do souvislosti. Komentátoři mlčí, analytici také. Jestli je to pouze cudné mlčení či hloupost, na tom teď nezáleží. New York Times zveřejnili článek o tom, že USA vedou a zintenzivňují kybernetické útoky proti ruským energetickým sítím. Co takový útok znamená? Instalovat škodlivé
kódy do softweru a možnost ovládnout a vypnout klíčové uzly. A Trump reagoval. Nebylo to pouhé bouchnutí do stolu, ale přímo exploze. Obvinil NYT z vlastizrady! Nevyvracel to, ale přímo je obvinil z vlastizrady a tím upoutal na článek celosvětovou pozornost. V NYT musela zavládnout panika a tak přímo odhalili celý proces. Museli, protože tohle by mohlo být fiasko a nedozírné následky pro členy redakce.

Zoufalá reakce redakce:
Redakce se bránila, že před otištěním poslala text do Bílého domu (to fakt mají ve zvyku?  :)  ) k vyjádření a že nikdo včetně Johna Boltona nic nenamítal. Ale k Trumpovi se ten text oficiálně nedostal. Pochopme. Oficiálně se k Trumpovi ten text nedostal, ale Trump (vsadím botu) o článku NYT věděl. Jen vždy musíte být ofiko krytí. NYT běželi na vidle a splnili svůj úkol, aniž by věděli, co GE chtěli. Takže jdeme dále.
Z Ruské strany přišly reakce z více zdrojů. I FBS potvrdila, že neustále evidují útoky na ruské infrastruktury především dopravu, bankovnictví, energetiku a informační systémy státní moci. Zvláštní. Vždyť je nám předkládáno, že Rusko neustále vede kybernetické útoky proti Západa a především USA... A jeden článek NYT a ten Trump...

Operace Zkouška: Krátce po těchto událostech a zprávách došlo k obrovskému black outu v Jižní Americe.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/507789-jizni-ameriku-postihl-velky-blackout-bez-proudu-bylo-48-milionu-lidi.html

Téměř padesát miliónů lidí v Argentině, Uruguay a v částech Brazílie a Paraguaye postihl výpadek proudu. Neví, co to bylo. Nikdy se tak masivní výpadek dodávky proudu nestal. A koho to zajímá? Přeci to je jen nějaká Jižní Amerika. Nějací domorodci z oštěpy tam pobíhají a tak beztak si za to můžou sami. Západní ovčan si toho nevšímá. Kdo by si s ní dělal hlavu? Zkouška proběhla na jedničku. Masivní black out lze zařídit. Ale má to háček. Teď to nemohou zařídit v Rusku, protože to bylo dopředu všechno zveřejněno a ukázáno. Informace a plány byly dopředu všem ukázány. A tímto manévrem i pokračuje a zesiluje odstřihávání Jižní Ameriky od řízení ze strany USA. Americké státní elitě nevychází jeden plán za druhým. Proč? Bo Trump.
9 Komentářů k USA – Rusko – Jižní Amerika – Black out – odstavování americké státní elity od globálního řízení pokračuje.

 1. HVzV? napsal:

  MOŽNA,ŽE BYCHOM MĚLI HLEDAT PODOBNE PŘIKLADY MANIPULACE OVČANY

  i u nas v ČR a všimnout si jak probihaji.

  • HVzV? napsal:

   Děkujeme za odezvu pani Jano.

   Dokazala by jste na PROTIPROUDU najit članek s popisem co pro nas všechny bude znamenat slovo BASILEJ III,a co se bude dit s našimi penězi a jak nam bude vykradena ČNB,ktera zaplati z našich zabunkrovaných 2 000 000 000 000 ukradených korun dluh Spojených statů?

  • HVzV? napsal:

   Pravda je,že valka nejsou jen tanky a bomby,ale pozor

   hlavni je jak občanům načisto ohlupeným tiskem a tv ukrast jejich penize a to všemi podvody,které nezkušeni domorodci ČR sežerou i s navijakem,nakonec se jen dozvi,že se to jmenuje RYBAŘENI!

 2. HVzV? napsal:

  PODVODY MANIPULATORŮ JSOU DNES SOFISTIKOVANĚ PROHNANÉ

  na jejich rozpoznani je zapotřebi vysvětlujicich informaci.I když je možne najit je na internetu,normalni občane je neumi dekodovat.
  Jedna se totiž vždy o velké a dnes brzy monumentalně giganticke penize o které maji i domorodci v kratké době přijit,nesmi to zpozorovat,jejich pozornost bude odvracena třeba na ohlupovaci demonstrace,aby relativně brzy po přichodu domů poznali,že jim byly důkladně vykradeny kapsy.
  V pro ně nesrozumitelných sdělenich to dokonce proběhne v alternativnich mediich a pak se občanům sděli,že jsou sami vinni,protože se ve škole špatně učili a proto nejsou schopni pochopit jakým mechanizme jsou permanentně rabovani,sami jsou i hnani dale volit své rabovatele a ješte jim za to tleskat!

  Zvlašte v tom mistrovstvi světa ve skoku na špek vynikaji domorodci ČR.

  JAK MONUMENTALNĚ JSOU DOMORODCI OLUPOVANI JSME SICE SCHOPNI TADY DAT,ALE K ZASTAVENI NEMŮŽe DOJIT.

  Ohlupovani tisku a tv je tak mohutné,že občane a nyni i jimi zvoleni na oko důvěryhodni zastupitelé pracuji pilně na jejich vylupovani a mažou jakekoli informace o možnostech napravy.

  • Člověk napsal:

   tak popiš ty možnosti

   • HVzV? napsal:

    DOPOSUD JE PSAL NAŠ ZDALO BY SE WEB STTOJICI NA NAŠI SRANĚ

    uspořadal dokonce i přednašku tzv intelektualů,kteři měli hledat východiska z toho dnešniho marasu vznikajiciho policejniho statu a vlny cenzury,kterou přinašeji nami zvoleni prý levičaci vnitráků ČSSD a co se nestalo

    PRÝ VYSOCE DŮVĚHODNY JEJICH DOKTOR NAVRHY NA NAPRAVU ZAČAL MAZAT:

    Protože prý je po volbach a i on ted může se svymi voliči třiskat jak chce.
    Nově tedy ze sebe nebudeme dělat blbce a přinašet vše na střibrnem taliři k očuchni a zahozeni.

    Zkuste i vy pane Člověk, hledat na PROTIPROUDU co vas čeka pod BASILEJ iii,dat to tady a pak se budeme bavit dál

 3. HVzV? napsal:

  UŽ TO ZAČALO CHLAPCI A DĚVČATA, ZLATO JEDE PŘES 1400

  komunistickou Činu chytila panika,zbavuje se masově svého nakoupeného dluhu ameru,až gojimové zjisti co jim ta BASILEJ III přinese budou litat v podvlikačkách!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!