Duté hlavy, vzhůru na Letnou!

Běžte tam, utíkejte, rozviňte vlajky a roztáhněte transparenty na délku i šířku letenské pláně, protože dnes má tupost své pré. Křičte hulákejte, že chcete znovu u lékaře a v nemocnicích platit jak mourovatí, řvěte i vy důchodci, že se vám stýská po penzích ročně zvyšovaných o 40 kč, a vytleskejte si i vy učitelé, že chcete být znovu nejhůře placeným povoláním v republice, i vy dělníci, že chcete zas, jako kdysi, pracovat za pár šupů. A skandujte hesla vy všichni, kteří toužíte, aby se vrátil čas Kalousků, Schwarzenbergů, Topolánků, Bakalů a Krejčířů. Ječte, že se vám po nich stýská, že byste je zas chtěli vidět ve vládě i na Hradě, že toužíte po tom, aby hospodářský rozvoj republiky řídil politolog, aby se znovu jednalo o tom, jestli paní Němcová bude nebo nebude premiérem české vlády, aby ministerstvo dopravy znovu řídil pan Řebíček, aby úřady na úrovni dostali pan Herman i pan Štětina, aby se na ministerstvo zdravotnictví vrátil pan Julínek a do sněmovny pan Wolf, na ministerstvo obrany paní Parkanová, a ta, aby konečně získala možnost zazpívat Američanům, až ti budou konečně otevírat radarovou kouli v Brdech.

Aby doživotně byl jmenován poslancem Marek Benda, aby z Olomouce povolali do Prahy na ministerstvo spravedlnosti či vnitra pana Langera, aby se do politiky vrátil pan Kocáb a abychom znovu obnovili snahu získat pro něj Nobelovu cenu. Aby média, včetně ČT, probojováva ještě více než dosud naši zcela jasně prozápadní orientaci, aby Ukrajina byla vyhlášena hned po Německu naším nejbližším spojencem. Aby důstojníci praporu Azov byli jako instruktoři povoláni k naší armádě a probojovávali zde návrat k osvědčeným tradicím zahraničních formací SS. Abychom po americkém vzoru zavedli v armádní i policejní praxi týrání podezřelých – např. osvědčený waterboarding, abychom – a znovu podle amerického vzoru – zavedli v praxi mediální i zpravodajské pořizování tzv. hlubokých falzifikátů, které dokonale znemožní rozlišit pravdu od lži. A všechnu možnou podporu dejme NATO a EU a běžme v té podpoře až tak daleko, že co nejvíce našich státních pravomocí odevzdejme těmto zastřešujícím organizacím a ponechme si snad jen to nejbližší, možná na okresní či jen obecní úrovni, které ještě dokážeme zvládnout. A nebuďme nacionalisty ani v kultuře, nechtějme všechno umět tak, jak to umí v zahraničí, vždyť spoustu pořadů si můžeme dovézt. Skvělých knih, filmů a TV pořadů je na světě dost a netrvejme na tom, že je musíme mít i my. Nemusíme, vzpomeňme Star Dance, Zázraky přírody nebo Dr. Martina. Buďme pokorní – a hlavně pokoru národa před cizinou si na Letné probojujme.

Ne už tedy vzhůru národe, ale vzhůru mezinárodní společenství, vzhůru NATO a vzhůru EU

To ať se rozlehne letenskou plání silou lví, a ať se to z Letné rozletí nad českou i moravskou kotlinou a nechť to nad našimi hlavami burácí až do konce našich dní.

 
49 Komentářů k Duté hlavy, vzhůru na Letnou!

 1. Rocco napsal:

  Pane Mane, jste normální?!

  Poctiví, pracovití komunisté KSČ, kteří hospodařili bez dluhu, Vám smrděli, Vy holt máte rád zločince.

  Premiér-psychopatický zločinec-tunelář Babiš vesele dál a dál vykrádá český stát, dříve kradl státní podniky, teď si přiděluje miliardy státních dotací a eurodotací, státní zakázky, ve čtvrtek odmítli poslanci ANO (61), ČSSD (7) a KSČM (3) zrušit povinné přimíchávání biopaliv do benzinu a nafty.

  Jedovaté lány řepky nezmizí, polovina spodních vod je otrávená pesticidy...

  Návrh poslanců Radka Holomčíka (piráti), Dany Balcarové (piráti), Jana Zahradníka (ODS), Jana Hrnčíře (SPD) , Vlastimila Válka (TOP09), Petra Pávka (STAN) a dalších na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší
  Hlasování poslanců:
  přihlášeno 147 poslanců a poslankyň, pro 71, proti 66. Návrh byl zamítnut.
  30. schůze, 993. hlasování, 19. června 2019, 17:35
  Novela zákona o ochraně ovzduší
  http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=70665

  Zneužívá státní úřady proti svým oponentům, zlikviduje jim firmu nebo datovou schránku, "naši na ně klekli", finanční správa zaklekne, přijde exekuce a firmy z okolí Babiše se pak dostanou k zajímavému majetku.

  Pan Balda na 4 roky do vězení, protože se Baldovi nelíbí migrační politika!

  • proud napsal:

   Ovcan dostane koblihu a odsouhlasi v klidu vrazdu vlastni,i svejch deti...............

  • proud napsal:

   Mimochodem,Man je cigos,co te teda prekvapuje na tom ze skodi "bilejm svinim" co ho zivej jak jen muze?..............

 2. John_Pitralon napsal:

  Jo pane Man, rozděl a panuj. Babišův píárista Prchal z týmu "Přemluv bábu" a TOP 09 napíše večer na fejsbůček nový "Čau lidi" v tom duchu jak pádivej guru dneska makal a makal na prosperitě takzvanýho "Česka", zatímco vyhulená verbež demonstrovala. Spokojený lidičkové daj pivka, barbekjů, doplní se hladina etylalkoholů a zítra zdravě nabuzený půjdou fachat na oligarchii vesele dál. A jde se padnout za vlast - všechen kanonenfutr jak jedna rodinka.

 3. Jan Čáka napsal:

  No je k zamyšlení že milion chvilek pro demokracii furt používají slovo demokracie,přitom neuznávají demokraticky zvoleného prezidenta ani premiera.
  Tihle blbečkové nedosáhnou svého cíle.Nepovede se jim svrhnout ani Babiše ani našeho prezidenta Miloše Zemana ani ministryni spravedlnosti Marii Benešovou.

  Je mi líto těch všech lidí co neznají skutečné cíle toho milionového chlívku. No kritiky Babiše a EET může být na místě OK ale tohle mládenci opravdu přehnali.

  • -- napsal:

   Éto jest sle pičí demográdcia. Vyzobou vše, kapouni. A sami skončí na hodovacích stolech úžerů. Heh, já tě susyne nebudu furt blbě simulovat, k sakru :-)

 4. Babišizované zemědělství napsal:

  Někdejší družstevní kolektivní zamědělství, které nám záviděl celý svět, nahradil jeden odporný, vulgární, zlodějský židák Andrej Babiš původem ze Slovenska a Ukrajiny.

  "Klausovi privatizační tuneláři" Babiš a Faltýnek společně ukradli miliardy z polostátní banky IPB a ukradli někdejší státní podniky Zemědělské zásobování a nákup ZZN.

  Místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek je privatizační tunelář Tchecomalt Group Prostějov, původně národní podnik Obchodní sladovny Prostějov se základním kapitálem 673 118 644,- Kč (v dubnu 1989).

  V roce 2001 banka ČSOB jako právní nástupce banky zkrachovalé banky IPB podala na místopředsedu představenstva Tchecomalt Jaroslava Faltýnka v několik trestních oznámení pro úvěrový podvod, tunelování, poškozování věřitele a porušení povinností při správě cizího majetku.

  Jaroslava Faltýnka v roce 2002 začal vyšetřovat Útvar odhalování korupce a finanční kriminality, případ odložil.

  Byl to právě Babišův AGROFERT, kdo se brzy po krachu Tchecomaltu dostal k významným výkupům podniků zemědělského zásobování z této bývalé skupiny Tchecomalt.

  Od roku 2001 působí Faltýnek v AGROFERTU, nejdříve jako ředitel zemědělské divize a od roku 2007 jako člen představenstva. V letech 1995-2012 byl Faltýnek funkcionářem ČSSD, zastupitelem ČSSD města Prostějova i zastupitelem Olomouckého kraje, v roce 2012 vystoupil z ČSSD a vstoupil do nově založeného Babišova soukromého hnutí ANO.

  V Tchecomaltu s Faltýnkem pracoval nynější poslanec ANO Milan Feranec, od února 2014 do listopadu 2017 náměstek ministra dopravy ČR. Faltýnek s Ferancem se v letech 2001 a 2002 přesunuli do Babišova AGROFERTU. A to krátce poté, co se Babišovi podařilo v konkurzu levně vykoupit některé podniky ZZN spadající pod skupinu Tchecomalt.

  Podezřelý přesun majetku se odehrál k nelibosti věřitelské banky ČSOB, která rozhodnutí představenstva Tchecomaltu o konkurzu označila za podvod.
  Tchecomalt: ČSOB dává trestní oznámení
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tchecomalt-csob-dava-trestni-oznameni.A010731_084525_olom_zpravy_kot

  Od té doby Babiš okrádá a vydírá zemědělce, protože AGROFERT má prostřednictvím ZZN monopol na obchod jak si osivy, tak i na výkup, sklady, obilní sila.

  "ZZN na jedné straně od prvovýrobců vykupují jejich rostlinnou produkci, na druhé je zásobují osivy, krmnými směsmi, veškerou agrochemií, poskytují jim služby atd. Už v minulosti se zde vytvořil vztah ekonomické závislosti na bázi takzvaných »zelených úvěrů«, kdy zemědělci za dodávku potřebných vstupních surovin platili ZZN úrodou.

  Téměř vše, co zemědělskými podniky »protéká«, jde dnes od Babiše k Babišovi. Připomeňme, že hnojiva a další agrochemikálie vyrábějí Babišovy podniky Lovochemie v Lovosicích a na Slovensku Duslo Ša3/4a, Agrofert má i podniky na výrobu osiv.

  Vypěstované obilí zčásti končí v Babišových pekárnách Penam, řepku dnes zpracovává nový závod Preol v Lovosicích. Co se týče živočišné produkce, maso směřuje do Babišových masokombinátů, závodů na výrobu uzenin a podniků zpracovávajících drůbeží maso (Kostelecké uzeniny, Maso Planá, Krahulík-Masozávod Krahulčí, Kmotr - Masna Kroměříž, Jihočeská drůbež Vodňany, Promt Modřice). Mléko zpracovává Babiš v olomoucké Olmě. Do jeho kolosu patří i firmy obchodující se zemědělskou technikou Agrotec a Agri CS.

  Těžko dnes asi hledat v Evropě, nejen střední, velkostatkáře, který by se mu rovnal. Na někdejší kolektivizaci zemědělství tak navazuje »babišizace«. Je sice již postavená na čistě individuálním vlastnictví, ale koncentrace výroby dále posiluje."

  Plíživá babišizace
  http://www.asz.cz/redakce/tisk.php?lanG=cs&xsekce=6068&clanek=43320&

 5. -- napsal:

  Jinak, když se o děti starají děti je to strašný, ale když tito je to zdegenerát. Tu o van + :lol"
  http://www.nwoo.org/2019/06/22/petice-za-vyplaceni-dluznych-valecnych-reparaci-spolkovou-republikou-nemecko/#comments

 6. Eschatolog napsal:

  gratuluju tomuto webu k vymatlanosti , Korále uspořádej s tím volem , kterého publikuješ, demonstraci na podporu toho slovenského zloděje, jen fašistické prase upírá lidem politický projev

  • -- napsal:

   Au, někdo i pochybně čte.
   Výňatek z článku:
   Ne už tedy vzhůru národe, ale vzhůru mezinárodní společenství, vzhůru NATO a vzhůru EU.

   Nato vojsko promuslimské organizace soukromého vlastníka s urvanými vagóny a dnes již + pouhou drezínou a cestovku eu €araboafriky za prostředky z daní těch kolonizovaných s 24,7% na hranici bídy a pod na kontinentu pod hrůzovládou samoadorovaných nevolených skovím zaprodanců kdoví čím a komu s dotačními podlokajníky úžer. Navíc území bez surovin, energií a s půlročním vegetačním klidem. To nevymyslíš. :lol: Přiznejte se lotři, nebo snad něco jiného?
   https://www.youtube.com/watch?v=Mpc8ofksz7M

   • proud napsal:

    .....a ze by sis pico nechal jeden nick,te nenapadlo? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • -- napsal:

     Neproleze, jak prosté. skynet?

     • Eschatolog napsal:

      vidíš, také je Ti upíráno, a nepátrám je-li to důvodné či nedůvodné, je-li politický projev chytrý nebo hloupý, významná část "alternativy" jsou vnitřně nesvobodní otroci upírající jiným politický projev , dokonale protokolární , pindají o rovnosti ale jen pro sebe, tak tedy ať žije věčná kobliha nebo alespoň 1000letá říše koblih

      • -- napsal:

       Někdo vidí pohár poloplný někdo poloprázdý.
       Opravdu zjednodušeně. /// No nakonec vodník si rybník nevypustí.
       Vypíchnu závěr odkazu:
       Národní ekonomiky neexistují, existuje pouze světová ekonomika, jejíž řízení je určováno konsorciem 14 světových bank. Tento jediný fakt rozhoduje o suverenitě států a nezávislosti jejich politiky, protože toto konsorcium vlastní, řídí, nebo alespoň kontroluje 72 procent veškerého světového oběživa.
       https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/ovplyvnovanie/567-prevrat-1989

     • .lak napsal:

      Tak neproleze,rikas? ;-)

      • proud napsal:

       me prolez,kdyz me,pak kazdymu.....:-)

      • proud napsal:

       A dluzno dodat vysvetleni,ze nick druhyho krade jen poradne primitivni kreten,obzvlast tady kde to nikdo nema zapotrebi i presto ze se moralne o nejaky potrebe vubec neda ani mluvit! Proto jsem to vyzkousel a hlasim se k tomu ze jsem to byl ja a jenom jsem pro jednou zkousel tvoje tvrzeni.:-)

      • Ki⚡⚡ napsal:

       Možná by prolezly i lebky a hákenkrajce

      • -- napsal:

       Podle francimóru, někdy. No a problém použít cizí nick jak vidíš není ale je to dvousečné protože to jde užít i na to že jsem zrovna tohle nepsal - pravdu. :-D

 7. Globalista napsal:

  Diskutéři, víte něco o strategii ??
  Stále platí - Nepřítel mého nepřítele je můj spojenec ..
  Premiér Babiš je Váš spojenec (i když z donucení) proti malým prodejným a zkorumpovaným slouhům mezinárodních klanů zločinců.
  Ti ho proto tak nenávidí a štvou proti němu dezorientované občany.

  • houbeer napsal:

   picu spojenec,muj spojenec bude ten,kdo odvrhne celou tuhle zvracenou transatlantickou spinu....

  • proud napsal:

   Napsals picovinu presne podle staryho rezimu,na tom,a z toho zije! Me nezajima cizi nepritel,ale jenom ten muj,proste proto,ze "pritel" je hodne zavadejici pojem,rikam tak tem co chodej s otevrenou naruci,ale v kazdy ruce s nozem!

  • proud napsal:

   Na Babise mezinarodni klany serou,koukaj na nej jen jako na spinu za nehtem,tak jako na nasi 15 milionovou nicku!Uz za nama nikdo nestoji a nic jim nebrani nas vymazat z mapy jako mnohem vetsi bejvalou Jugoslavii,moulo. Jak si muzes dat nick globalista a psat takovy picoviny,to nechapu,paklize te nechci urazet jak si primitivove zaslouzej!

   • proud napsal:

    Ve svete jsme meli slovo a zvuk jen jako "malem" jedna ze sovetskejch republik,jinak by na nas sral stejne jako dneska a uz jsme byli kolonii davno,ne-li vyhlazeni........Nakonec,staci se podivat z okna kdyz prijedou vybrat popelnice s malym nakladakem a delaji to opice rucne,tahaj je na korbu,otacej a hrabou se ve svinstvu a prece svymu sefovi ovcani krkem nezakroutej:-))))))))))))))).Vracime se zpatky na stromy bez remcani,tam kde nas potrebuje zapad mit a sijeme mu potahy do aut za hubicku!

    • proud napsal:

     Cinkali jste a dal jste se na to vysrali? Tak vam to vy kurvy a ludry ze srdce preju,dobre vam tak,zavistivy,zkazeni idioti, co si chtej hrat na Slovany!

     • John_Pitralon napsal:

      Tak asi. Trpaslíci zas obdivujou nějakýho mlíkaře, jim zrovna dodal koblihy, tak je u nich pán a bojovník proti útlaku...

      • .lak napsal:

       Někteří znají ovšem jen trh bez přívlastků, že jo.

      • proud napsal:

       Njn,ale nejradeji ze vseho bych,kdyby me chteli ti Slovani co to myslej skutecne opravdu,vyvist z omylu a neco zacit doopravdy delat..............tak jsem to myslel,jen tak nadavat a nic jinyho umi jinak kazda bezzuba svine......

       • proud napsal:

        Jenze uz nevim jak nas vyhecovat.....

        • John_Pitralon napsal:

         Lidi nejvíc nahecuje ojebávák jako Babiš.
         Oni jdou k volbám a nacpou sem premierka s nedaněnym příjmem 1,5 miliardy..

        • regál napsal:

         Ojebávák? On jen nastavil zrcadlo. Stačí jít k pívu a poslouchat "ukřivděný". Zákon tohoto světa jako jeho majitel je neměnný. K tomuto účelu je "firma" vytvořena. Řekni no řekni co tě trápí, já tě vysvobodím a položím tě do blahobytného života :-D

        • .lak napsal:

         Je zbytečné se hrnout do akcí s čím se zachází tím se schází. Mnohem užitečnější je kalkul jako u mariášníka kdy ten pragmatismus je podložen nejen znalostmi ale i strategií a přečtením hry protihráče. Nabízí se tu i takový záběr že pokud třeba r.m. měl pravdu že kotlinka hákuje za 90. miliónový národ tak tedy větší v evropě vyjma rusů není v tomto pojetí. A už jde vyložit hru tak - udavte se se svými hejbly od nás nic nedostanete dokud se nebudete chovat slušně a s papírovým královstvím bez produkce odsud se mohou vyfotit a schválně kdo dřív půjde na huntu, zvlášť kdy jsou zvyklí zisky marnotratně prožrat. Dovedu si docela dobře představit uraženého podnikatele stylem: tak mi vám máme dělat hejly za suché z nosu s hrozícím bankrotem? Uvidíme jak vám bude do skoku bez našeho motoru kam dojedete. :-D
         Řešení jsou a vše má oboustranný břit záleží ale spíš na intelektu řekněme bojovníka a na to věru obyčejní suchaři ze škol či kabinetů prostě na rovinu nemají.

     • proud napsal:

      Slavnej samet nebylo nic jinyho,nez majdan u nas uz tenkrat!

 8. John_Pitralon napsal:

  Jenže Trábošem do Anglie jela už Kratochvílová V2 a kralici z klobouku.

  Jana Kratochvílová - Anjeli strážni
  https://youtu.be/Z7mKEroAtNw?t=147

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!