Nová republika: „Jak jsme se stali kolonií“

idavid

V panelové diskuzi na téma "Jak jsme se stali kolonií" vystoupil jako moderátor europoslanec za SPD MUDr. Ivan David s úvodním referátem a pokračoval PhDr. Václav Vondráček popisem stavu naší ekonomiky a společnosti s návrhem, jak se koloniální závislosti zbavit. Ing. Jaroslav Šulc ve svém vystoupení popisuje jak došlo k ekonomické koloniální závislosti na západních ekonomikách a selhání českých politických reprezentací po listopadu 1989. Místopředseda rozpočtového výboru Sněmovny Parlamentu České republiky Ph.Dr. Ing. Mgr. Jan Hrnčíř, ABM, LL.M. , poslanec za SPD, popisuje, jak jsme se stali kolonií a jaký to má dopad na naše hospodářství a společnost. Docent Petr Sak hodnotí nadstavbové důsledky změny statusu naší společnosti na koloniální. Konstatuje útok na identitu národa, jeho historii, vzdělanost a vnímání národní integrity. Změna generace na kybergeneraci, rozmazanou generaci, odtrženou od celého dosavadního vývoje. Konstatuje vznik orwelovského Ministerstva pravdy, založeného dvěma podvodníky (lhářem Chovancem a podvodníkem a plagiátorem Jakubem Jandou). Popisuje kulturu v korporátním fašizmu, seznam zakázaných lidí atd.

V závěrečné diskuzi panelu Nové republiky na téma "Jak jsme se stali kolonií" vystoupili MUDr. Ivan David, europoslanec za SPD, docent PhDr. Petr Sak CSc., poslanec za SPD Ph.Dr.Ing. Mgr. Jan Hrnčíř, ABM, LL.M., advokát JUDr. Čestmír Kubát a Ing. Jaroslav Šulc CSc.. Odpovídali na dotazy z pléna.
6 Komentářů k Nová republika: „Jak jsme se stali kolonií“

 1. HVzV? napsal:

  HzNR HLASÍ:DALI JSME TAM TĚM PRÝ INTELEKTUÁLŮM V TOTALNI HYBERNACI

  navrhy v diskusi na řešeni,které oni nejsou schopni ve svých vystoupenich sestrojit.
  Byly okamžite vymazány tamnim ohlupovatelem občanů,který dostal prý lidovou přezdivku Křovák,snad proto,že prý byly pro ty levičaky načisto pravičacke a pro tamni ovčany podle jeho nazoru prý nevhodne!
  Tak se stalo,že po volbách si z nich a svých voličů tamni doktor děla vrtuli a odkopava je jako nepotřebné do šrotu.
  Čim se ten bývalý socdemak liši od el Hamajdy a jeho zubožených ČSSD socdemaků už tam nikomu prý neni jasné!

 2. HVzV? napsal:

  PROČ SE TEN VÝKVĚT DUBOVÝCH HLAV NEOBRATI NA NAS SKVĚLE LIDOVÉ KOMENTATORY

  a my jim to tady po lopaťě vysvětlime.Oni totiž vymysleli,že budou čekat prý dalšich 30 let a to je tak celé.
  Přišli nam ti načisto poplantani kandidáti věd tak jedině k smichu!

 3. martin bareš napsal:

  Nová republika v čele s MUDr. Ivanem Davidem jsou ti praví, co by měli držet hubu. Ne ústa, Davide, ale hubu či držku. Mostecká uhelná a všivák "Cisté ruce" a "Oposmlouva" Mr. Becherovka alias Zeman, vzpomínáš.

  A dobrej byznys s podtržtaškou Okamůrou.

  V lednu vstoupím do vaší SPD partaje a ty mě Okamůro dej na první místo v kandidátce do EP. Imunita bude, už mě nikdo "popotahovat" nebude.

  A povedlo se. A můžu tady dál oblbovat se semináři, kde se to titulama jen hemží a učenejma hlavama jakbysmet.

 4. HVzV? napsal:

  Jakmile bývalý socdemak dostane do ruky jen trochu moci okamžitě jeho voličům začne všechno co se dá ,jako odměnu za své zvoleni kurvit.

  El Hamajda ČSSD to je jak se předvadi, zda se pro něho vzor.
  Děla ostudu SPD a to je tak celé!
  Pišou mu tam dokonce lidi ,že chce zamaskovat daleko horši swiňarnu tj bližici se ukradeni 2 000 000 000 000 z bunkrů ČNB,které by ještě šlo zachranit,ale veškeré informace ta kreatura da svému Křovákovi,který prý spi normalně na stromě mazat.
  Je po volbach a on si teď podle tradic nechutných politiků může jak si dělá teď ostruhy, co chce a terorizovat cenzurou každého,kdo se mu nelibi!

  • napětí napsal:

   Jo taky jsem to slyšel, voni ty peníze prý potřebují na sestavení zvláštní vyšetřovací komise podle zákona o potírání extremistických příspěvků, a také sledování poslanců ANO. Což znamená, že i Babiš bude podrobem selektívnímu sledování, od mobilu, mejlů, prostorových mikrofónů atd.. Hamajda se zubynechty škrábe z nulových preferenci k nějakému nad 5%, což je diskutabilní.Muj tip: vsadím 5tisovku na jeho výhru. Povolbách zůstanou ve vládě, a Babišek utře nos.

 5. HVzV? napsal:

  VŠiML SI NĚKDO Z VÁS,ŽE TEN DOKTOR MÁ PŘISNĚ ZAKAZÁNO NAPSAT

  že ubozi gojimové budou ještě tento rok obráni o pořádnou sumu peněz rozhodnutim BASILEJ III z 29.3.2019 a budou z ČNB platit dluh Ameru?
  Nic tam nesmi na tom jeho webu nikdo o tom napsat a každý kdo se o to pokusil dostal ránu do čenichu tamni nyni již vše demolujici cenzurou,za kterou se doktor po svém svoleni neciti ani trochu vinen?
  HzNR už schromažduje přispevky,které jsou tam ubohým gojimům mazany a přecházi na jinou taktiku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!