MILIÓN CHVILEK…pro demenci

Doporučuji všem, přečíst si rozhovor pana Mináře na Novinkách a to velice pečlivě a pak se konceptuálně zamyslet nad odpověďmi tohoto profesionálního majdanisty. Přečtěte si hlavně tuto odpověď: "naše síla spočívá v tom, že dokážeme spojovat různé lidi s různými názory. Tyto lidi spojuje obrana kvalitní a zdravé demokracie. Kdybychom se stali politickou stranou, začali se vymezovat na pravolevé ose, začali bychom mít konkrétní názory, tak dvě třetiny lidí by nám řekly „nezlobte se, už za nás nemůžete mluvit“.

Neexistuje asi lepší důkaz toho, že je to sebranka, která má v ČR rozjet puč a skutečná pátá kolona rozvracečů, která má jediný cíl a to manipulovat veřejným míněním ve svůj prospěch, tedy prospěch svých páníčků za mořem. On tam vlastně říká - nechceme mít žádné názory, žádnou zodpovědnost za to co se děje a bude dít dál, ale chceme mít jen právo "mluvit za ostatní" a manipulovat je tak, jak potřebujeme dle zadání. Nebudeme mít žádné konkrétní názory, protože by s nimi většina nesouzněla a na náměstí by nedorazila!!! Díky tomu nebudeme logicky zakládat žádnou politickou stranu, která by se zúčastnila demokratické soutěže, tedy voleb, ale budeme i nadále "na stráži demokracie", kdy budeme díky obří podpoře médií, politických stran, Bruselu, neziskových pátých kolon, cizích tajných služeb, dalších vlastizrádných organizací a spolků a US státních elit, kdykoliv pracovat proti jakékoliv demokraticky zvolené vládě, tak jak se nám řekne.

A proč to, že nesmí mít "konkrétní názory" (říci to kdokoliv jiný, tak by byl okamžitě označen za "populistu") klidně takto veřejně propálí? Protože tato loutka ví, kdo všechno za ním stojí a že když dokáže na Letnou dostat desítky tisíc lidí, tak mu to dává určitý mandát a on si díky němu již může leccos dovolit a nemusí se bát, že tím svou bandu poškodí. Kameny se uvolnily a lavina již padá a on si klidně může vykládat cokoliv, protože bečící ovce co se rozutečou už hned tak někdo zpátky nepřivede. Dotyčný si tedy musí dávat velký pozor, aby neměl skutečný názor, protože tím by ovce mohly zjistit co je on a sebranka jejíž je bílým koněm, vlastně zač. Odliv sympatizantů by pak byl obří. A tak tvrdí jen to líbivé, jen to co je proti Babišovi a nic jiného nenabízí. Bílí koně to tak mají vždy, jsou jen výkladní skříní, jsou jen tím, kdo jde s kůží a ksichtem na trh a z pozadí vše řídí úplně jiní "koně". Tento pán má štěstí, že tuto "práci" dělá v ČR a ne na Ukrajině nebo na Slovensku. Tam bílí koně nedopadají příliš dobře. Páníček je odstraní ve stylu "posloužil jako živý, poslouží více jako mrtvý" a záminka pro pořádný majdan a pád vlády je tu hned. Je to navíc levnější, protože těch demonstrací pak nemusí být tolik a hodně se ušetří.

Ten kluk je vlastně chudák a ani to neví. Cože to "studoval" vlastně za obor? Když mladému naivkovi, co má hluboko do kapsy a ego až na půdě, hodíte vějičku, tak se vždycky zcela bezpečně chytí.

Sakra, to by bylo aby se ten majdan nepovedl i v ČR, že?
6 Komentářů k MILIÓN CHVILEK…pro demenci

 1. Marek napsal:

  Bóže, to je ale kokot... Ešte tam aj sedka ako taky dementko prismrdnutý. Ježíš, ja som v telké.

 2. Josef napsal:

  tak, tak, tak...demence, neboli negovani, prevraceni skutecnosti. Sasci bez smyslu pro humor a kralove bez rozumu se schazi ve svem chlivku. Naivita je sama navivuguje k slepe sluzbe DEMONske KREACiE. Tedy toho nejkrutejsiho systemu rizeni, stvoreneho luzou.
  Takze tyhle chvilky pro demokracii jsou citelnou pripravou na dementni prevrat toho stareho zatuchleho chlivku jmenem demokracie.
  Stara ohrana pisnicka to jest.
  Otazka je, uz je narod tolik duchovne ubit a poroben? Zapomel sve dejiny, ci neslysi nevidi osudy narodu sousednich podstoupivsi jatka barevnych revoluci?

 3. Marco napsal:

  Vše záleží na rodině a tady vyloženě zklamala. Panáčkovi práce smrdí a tak šel na ten nejjednodušší obor, co je na trhu. Že tací nikdy nejsou strojní ing. Navíc je tak hloupý, že se hlásí na projekty typu hledá se leadr od Člověka v tísni. To by spousty lidí ani nenapadlo. Na to musí být nejen naivní ale i povahově zkažený charakter. Jinak by viděl, že i ten Havel měl máslo na hlavě, když ho stbaci natočili při sexu s 13letym klukem. Také proto byl instalován, měli na něj mraky materiálu, aby šlapal, jak bylo třeba.

 4. Jan Čáka napsal:

  Výborný článek.Jistě jejich úkolem je dělat bordel a umetat cestu neomarxistickým plánům George Soroše.Vypadá to že ničeho nedosáhnou.
  Současná vláda ANO,ČSSD I KSČM je v mnoha ohledech stejně prounijní a liberální jako ta opozice co jde Babišovi po krku. Je to bouře ve sklenici vody.Je pravděpodobné že milionový chlívek se vypaří jako pára nad hrncem a bude pokoj.Jediné dobré je že to může nahrát do karet SPD co je aspoň trochu konzervativní a dá se říci jediná rozumná varianta.
  Těm pablbům co na tu Letnou šli zbyde jen pocit marnosti a neůspěchu.Jistě Babiš jednou odejde ale rozhodně né v dohledné době a rozhodně né díky tomu bordelu v Praze.

 5. Tsignotschka napsal:

  myslím, že jsem ten rozhovor četl hned jak vyšel na novinkách a bylo tam toho více. Chybí mi hlavně jak Minář konkretizoval co vše mu na Babišovi vadí - např. čapí hnízdo a hlavně tam byla větička o jaderných zakázkách buhví komu

  Jinak Minář má moc pěknou hnědou uniformu.....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!