Jedna „drobná“ událost a „Zabiják národů“

admiraljaksi unikla mainstreamovým presstitutům. Válečná fregata Admirál Gorshkov proplula minulý týden maximální rychlostí přes Tichý oceán spolu s doprovodem a přes Panamský průplav vplula do Mexického zálivu. Toto seskupení bojových plavidel RF dorazilo do Mexického zálivu den před plánovaným útokem USA na Irán. Opravdu se domníváte, že zastavení US útoku na Irán bylo kvůli možnému zabití 150 civilistů? To je snad špatný vtip, když si vzpomeneme na tisíce civilních obětí US dronů v Afghanistánu, Iráku a Sýrii.

Fregata Admirál Gorshkov má “přívětivou” přezdívku:

Zabiják národů!

Palebná síla této nevelké nejmodernější lodi je taková, že je schopná vymazat národy z tohoto světa. Loď je vybavená střelami Kalibr s termonukleárními hlavicemi a z oblasti Mexického zálivu je schopna palebně pokrýt všechna důležitá centra USA. Na odpalovacích zařízeních je k rychlému odpalu připraveno více jak 50 střel. Protitaketová obrana USA není ve stavu takový úder odvrátit. Vzpomeneme-li na “heroické” výkony raket Patriot proti iráckým Scudům je skutečnost z odborného pohledu více než tristní. 4 patrioty vypálené na Scud ho vlastně jenom “škrtly”. Kdo umí počítat lehce si dá dohromady ubohá procenta úspěšnosti takových sestřelů. Irácká armáda na rozdíl od armády RF nebyla vybavena sofistikovanými systémy pro radio-elektronický boj (REB)a naváděcími satelity.

Vojska 19 států NATO kolaice, včetně vojáků AČR se připravují na válečné operace podél hranic Ukrajiny.

Balancujeme na hraně 3.světové války? Máme tu potenciálně tedy další opakujíci se Karibskou krizi?

…a domácí média mlčí.

rRwJTVpgWHM

 

GhPfzBqaCgA
44 Komentářů k Jedna „drobná“ událost a „Zabiják národů“

 1. .lak napsal:

  Běžní termité prý neškodí v místě hnízda, ovšem už požírají vlastní stavbu a tím se intelektuálně liší :-) ale sousedovic baráky jsou sežrané. A systém $=€, swapovkou prý jedné měny s tiskárnou soukromé fed a ecb když přeženu možná mírně možná ne €araboafriky má již zřetelné výsledky. No a deratizátor je má na dosah?
  Jistě je vše provázané a tedy bez uceleného pohledu se mohou tkz. odborníci zahrabat ve svých religiozitách.
  A nehraje se primárně jen o ekonomickou kolonizaci nevolníků ale zřetelně tam bude terč.

  Něco málo pro dokreslení nynějšího stavu haprujících úžerů sic v pozadí nicméně dominatně určujících dění, pod čarou

  https://www.youtube.com/watch?v=VUb1p8fm7Ag

  ______________________________________________________
  https://www.tartaria.sk/pravda-dnes/ovplyvnovanie/567-prevrat-1989
  A drobný výsek z odkazu. Jistě nějaký posun nastal zejména v dominanci číny a ruska v jistých segmentech ovšem ... ale ať si každý "aktivuje mozek sám pokud ho nevlastní již nějaký "nadřazený zájem koleček v masomlýnku zájmových.

  Národní ekonomiky neexistují, existuje pouze světová ekonomika, jejíž řízení je určováno konsorciem 14 světových bank. Tento jediný fakt rozhoduje o suverenitě států a nezávislosti jejich politiky, protože toto konsorcium vlastní, řídí, nebo alespoň kontroluje 72 procent veškerého světového oběživa.

 2. Helda napsal:

  NĚKDO trvale bdí nad naším a celosvětovým mírem a bezpečím, ale my mu za to okusujeme kotníky. Naštěstí pro nás je to starší bratr, který je shovívavý a chová se k nám jako k mentálně nedorostlým dětem, které však jednou pochopí. Už aby to bylo!

 3. Lukaš napsal:

  Můj názor.
  Pokud by USA napadly Irán,tak by byla napadena i Venezuela a málem to začalo na Ukrajině,byl přece v tu dobu silné napadení Doněcka.Prošla i informace,že jsou nějaké voj.lodě na návštěvě Kuby.
  Takže poděkujme Putinovi,sice nevíme,na jak dlouho to zarazil,protože ty choutky USA dominovat světu jim zůstávají.

  • toja napsal:

   malé, psychicky narušené děti západu je třeba neustále umravňovat :)

  • proud napsal:

   Kdyz USA napadnou Iran,je s nima konec,to jen tak mezi nami.Iran rozhodne neni Irak,Lybie,nebo Syrie...........Mozna, kdyz ho napadnou,veci se zrychlej a tim driv se jich zbavime,Iran je schopnej vymazat USA z mapy sveta!!!........

   • nino napsal:

    Iran je schopny vymazat USA z mapy sveta? a to už ako, jediny kto je toho schopny je Rusko a nikto iny, ani Cina zatial nema na to kapacitu.

    • proud napsal:

     Kdyz se ptas,znamena to ze nevis a ja nejsem ucitel:-),tak jen napovim k zamysleni,mas za to ze prezident odvolal na posledni chvili us bombardery jen tak pro modry Iransky oci,nebo kvuli lodnimu konvoji Ruska? A letely skutecne uz ty bombardery na Iran? Odpovez si sam............
     A mimochodem,nezvelicuj si tolik tu po usi zadluzenou us armadu na jejich prastarejch,rezatejch zarizenich rozfrcanou po celym svete zijici jen ze svy umele nafukovany "povesti"! ;-)

    • proud napsal:

     Pritom ver jedny veci,kdyby to jen trochu slo,uz davno by amerika sedela jak na Syrii,tak na Iranu uz jen proto ze je to zbozny,zvrhly prani kretenu z Izraele!!!Nesedi? Hadej proc,a ver tomu,ze jen kvuli uplne obklicenymu Rusku zpola plnymu zradcu,majicimu svejch starosti po kokot aby je udrzelo od rozhodovani, to neni! Takze asi budeme radeji hledat hlavni duvod v samotnym Iranu,co? ;-)

  • Ivo napsal:

   Tento článek se nezákládá na pravdě. Tak se mě zdá jako "fake news" překroutit a oblbnou ty co si nevezmou čas ověřit.
   Drone sudal Iran 20.6.19 a za několik hodin 21.6.19 Trump odvolal nálet.
   18. 6. 2019 Admiral Gorshkov proplul 17.6.19 Panama Canal a 26. 6. 2019 zakotvil na Kubě. Proč by nezakotvil? Jasan zdali by byla mafianka Clinton v Bílém Domě 3 světová by již byla a mnohem víc. Přeji ok den. Ivo

 4. mirek napsal:

  Speciální vojenská jednotka 177 - oddíl cestovatelů v čase

  https://www.youtube.com/watch?v=1-mmpnw9yN0

  • proud napsal:

   Taky neco k zamysleni o tom proc se lze o minulosti k rozpremejsleni:........... "Experiment provedený skupinou australských vědců prokázal, že to, co se stane s částicemi v minulosti, je závislé na tom, zda budou pozorovány v budoucnosti. Do té doby jsou jen abstrakcí – neexistují."

 5. Marco napsal:

  Naši slovanští bratři nám neustále zachraňují naše zadky. Musí se uznat, že jsou výborní šachisté. A ta fregata je také moc pěkná. Ani bych se nedivil, kdyby bylo kolem ní pár ponorek nebo alespoň v dosahu. Dodnes každého udivuje, že jsou některé z titanu. O tom se Západu může jen zdát. Jejich systém stovek dodavatelů pro jeden stroj z nich dělá ubohé poruchové šroty. A co víc, pokud si personál ani neumí vlastnoručně opravit vlastni auto, jsou předem odsouzeni k prohře. Většina rusů je manuálně zručná, navíc mají technické myšlení. Nakopali by amikum prdele i s jednou bárkou.

  • regál napsal:

   Zrovna nedávno mi na voze odešlo centr. zamykání. Svět i já se divil, jak je možné obyčejný zámek komplikovat a el. součástky ideálně zatavit a zapečetit na sto západů. Motto zní "hlavně neopravuj" a nestarej se o to co je uvnitř. My to "vyřešíme" za tebe. Ale za ta léta tak nějak "všeci" ví co mají čekat. Vypočítavost a kalkul na každém rohu. :-)

   • proud napsal:

    Ano,presne tak to je na ovcany navleceny a tak to funguje.......cim vic jsi zavislej na maximu veci a prilezitosti,tim lip,tim vetsi kontrola pres tebe je!Nejtezsi,spis zhola nemozny je zblbnout nekoho kdo je sobestacnej a nezavislej,proto o takovy neni zajem a sustem se jim brani zuby nehty,az zurive!

    • regál napsal:

     Žijeme v drako-nickém světě. Nebo se říká mezi ledem a ohněm? Horké či studené spolknu, ale vlažné vyvrhnu? Nicméně je třeba pohlédnout i na onu "prozřetelnost". Pominu-li všelijaké religiozity a nauky o tom co je pro koho správné. Každý ví, (nebo by měl) že ch-rám nosíme v sobě, žádné chrámy s věžemi to nenahradí. Nadarmo se neříka lež jako věž. Celé toto uzamčení je záměr, to je z mého hlediska nevyvratitelné, záměr jehož účel má jasný cíl? Cílem je pochopit záměr byť může být sebeodpornější a součástí záměru je "pomoc" jejíž součástí jsme my. Zkusme v těch našich slovech hledat ty správné anagramy třeba u jména Lucifer - L - učí - fér. Pravda - P (co je symbol P? :-D) Ra - V - Dá. Já říkám stále, vše se děje tak, jak má. Co zasejeme, to sklidíme. Učme se více řeči těla, někdy stačí i pohled a uslyšet 2-3 věty a víme kdo je kdo. (jako v tom třetím princovi)

     • proud napsal:

      Nevyvraci ti to,ale zamysli se nad pojmem svoboda a absolutni svoboda,kterou tak tvrde ohranicujes,proto si z toho cos napsal beru ono "co zasejeme to sklidime a ony chramy co nosime v sobe jako neco co je skutecne hodno pozornosti a rozpremejsleni.To vsechno proto ze nas stavim na roven s tvurcem jehoz mame kazdej v sobe,ovsem ne tak ze by nas jakkoliv ovlivnoval,vedl,nerkuli strasil,ale tak ze se nam odevzdal,udelal nas sebou,ze si to neuvedomujeme a neumime to pouzivat uz je jen nase blbost,nebo hnus tech kdo to v sobe objevili,ale zneuzivaj to jen pro sebe na ukor kohokoluv a cehokoliv,potazmo jde i hodne o praci se Silou,k cemuz dispozice mame prave kvuli tomu cim jsme.

      • proud napsal:

       a zase oprava: nevyvracim a kohokoliv.......bud je cas na vymenu hlavy,rukou,nebo klavesnice :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      • regál napsal:

       Samozřejmě já tvé názory také nevyvracím, vše beru jako dialog, to pro pochopení. Každý máme svůj způsob chápání a řeči. Můj pohled. Ona svoboda může být nahlížena dle stavu každého z nás úplně odlišně. To co si někdo vysvětluje jako způsob svobody v "tomto" světě či "životě" je pro jiného pouhá "normopatie" či konjunkturalita na cestě v tomto světě. Pro jiného to může být pouhá "ladírna" fraktálního mechanismu či stroje, tudíž v okamžiku, kdy jsi v něm si myslíš, že jsi nalezl recept na "svobodu", přitom jsi třeba jen sloužil jako potenciometr. Existence sama pro sebe, je jistá forma "svobody" ale má svá úskalí v prostředí, které je pouze živnou půdou, tam vzniká zpravidla také rako-vinná buňka (rak zvíře co chodí pozpátku a nazpět, vina) Dodnes je kupříkladu krmena petriho miska do které se umístily rakovinné buňky někdy kolem roku 1960? Nekonečná, nesmrtelná, mladá, všepožírající a nikdy neuspokojená. U z-dravých lidí jsou nahodile vzniklé nádorové buňky ihned zničeny imunitní soustavou. Proč však není první zvrhlá buňka pozřena také v těle nemocných? Asi jako celek, člověk ztratil schopnost prostřednictvím regulačních mechanismů zvrhlé buňky odstranit. (souvislost na buněčné úrovni tkví právě v "maskování"?) (půsty-p-ústy, pust-ty?) Motto zní Hlavně ať se daří mně, zásobování celku životadárnými energiemi ať dělají ti hloupí, kteří ještě pro celek pracují. Ochota komunikovat s celkem, odumřela.? Otázka také je, jak si každý jednotlivec vysvětluje slovo "život". Je to život zde? Nebo je to "život" jinde? Z mého úhlu pohledu je třeba právě tento svět, svět padlých nemyslíš? A vytvářet ve světě padlých sedmé nebe není možné, taková "místnost" je určena pro své účely. A tvořit z auly kuchyňku je z mého úhlu pohledu čirý nesmysl. Základ je ochota a snaha pochopit, kde jsem a co se mám naučit. Až dozraju, asi budu vědět "cenu" toho důležitého a budu to bránit i za cenu "všeho"?

       • proud napsal:

        To je ten problem rozdilnosti nazoru,z jedny strany,z ty druhy diky za nej,jinak se posereme v uniformach :-)))))))))))))))))))
        " Proč však není první zvrhlá buňka pozřena také v těle nemocných?"........to se muzu jenom domejslet a celostne mi vychazi nemoc jako varovani,upozorneni,kdyz se ji nevenuje potrebna pozornost,ta spravna,pak propuka naplno.
        "Z mého úhlu pohledu je třeba právě tento svět, svět padlých nemyslíš? ".......Noo:-),prave ze si to nemyslim,protoze by to popiralo onu svobodu a svobodnou vuli,kterou puvodne mame.Ja osobne souhlasim s tim ze se sklonuje ve vsech rodech a padech ono :"Jak si usteles(usteleme),tak si lehnes(lehneme),coz jakykoliv ultimatum vlastne vylucuje :-).Osobne si myslim ze si muzes delat co chces,tazkou ale zustane co na to ostatni,potrestanej muzes bejt jenom ted a tady,pak uz nikoliv,protoze to by odporovalo ony svobode!Zaroven ale pozor na narchii,ta neni svobodou!Svoboda je jistej zpusob chovani a jednani,kdy jedinec premejsli a dodrzuje dobrovolne par zakladnich bodu spoluziti a s takovou spolecnosti pak urci obecny pravidla pro vsechny.Takze si myslim,ze svet je jakej je podle toho jak si ho sami dokazeme udelat,nebo nedokazeme a delaj na ho jini pro nasi neschopnost,tedy zadny peklo,ale odvraceni se od vlastni zodpovednosti a vlastnich ukolu vsech pro vsechny.
        " Základ je ochota a snaha pochopit, kde jsem a co se mám naučit. Až dozraju, asi budu vědět „cenu“ toho důležitého a budu to bránit i za cenu „všeho“?"..........tohle je celkem sporny,ale dokazu si predstavit ve svobodnym svete jisty vyhody ktery to muze jedinci co neni lhostejnej a linej prinaset.....

        • Eschatolog napsal:

         pindy proude, i padlý anděl se může svobodně zadlužit, svobodně projevit svou hloupost atd. bohužel zatím ještě stále okolní svet nedopustí plnou zpetnou vazbu v rozporu s přírodou, jsi jako plastová figurka na šachovnici ktera pindá ostatním pinčlíkům " hele já můžu kdykoliv odejít vedle na člověče nezlob se" - jenže prdlajs, nemůžeš nic než čekat až tě sbalí do krabice

        • proud napsal:

         Kdyz si to myslis,mam jiny zkusenosti...........

        • regál napsal:

         Pro mě je rozdílnost názorů velice obohacující a i když se mi nelíbí nějaké postoje "někoho" je to prostě jeho "prostor"? Chápu to tak, že každý se nacházíme v nějakém stupni vývoje. Zároveň si ale musíme uvědomit, že vše co v okolí slyšíme a vidíme, musíme umět "vsáknout" do sebe a přetočit to ze všech stran a utvořit si vlastní pohled a názor na nějaký "problém". V tom vidím osobně já velikou dávku osobitosti či "svobody". Nemoci jsou údajně "dané" nebo "vyplynulé" ze způsobu života. Ale nejdůležitější je postoj k nim. Třeba známý v mém okolí celý život věří v to, že vše je naplánované. Já zastávám názor, že máš prostě v životě určité body či křižovatky, kde si určíš svůj směr. Ale cílem je skutečně správná stezka, která tě dovede k pochopení cíle.? K tomu pohledu na onu svobodu popsal bych to asi tak, že někdo má představu o několika nádobách jež "něco" obsahují a to co obsahují musí být po čase "přelito" do jiné nádoby (podělení se o z-kuše-nos-ti) protože samotný akt přelití je oživujícím faktorem (základem je pohyb, jako kyvadlo) To co nabízí tato společnost je samoobživa samostatnost ap. což nás navádí na uchovávání oné "náplně" v nádobě permanentně, bez "proměny" a bez "přelévání" do nádoby vyprázdněné? Taková je podstata tohoto "světa"? Bez oněch proměn nebudeme schopni cítit život? Samostatnost nás dožene v podobě narcismu (nacismu?), protože náplň v nádobě se začne kazit? Proto je tu i světový "konflikt" v podobě Komunismu (komunity) vs nacismu (narcismu, jednotlivci) Otázka je, zda točení se ve vlastních problémech, které vnímám já sám mi naskytne řešení mé situace změnou mého úhlu pohledu na sebe sama? (proč je nejdůležitější vyhrát sám nad sebou?) To co vnímám jako podstatu, je umění či vycítění a načasování každého z nás, kdy "vycítíme" co právě potřebujeme. Změnu (komunity, společnost, změnu) nebo "ustrnutí" (točení se ve vlastním já, které je berlou?) Všimni si, že jsou dva základní typy lidí, někteří rádi proměňují sebe a chcou něco změnit či dokázat, druhý typ člověka má snahu přizpůsobovat se svému okolí a žít dle daných pravidel, dle spol. "norem". Vidím tam kontext právě s činností lev. a pr. mozkové hemisféry. Ukazatel může být levák nebo pravák. Mužská složka či ženská složka? Když ti načítá internet pravotočivá ti "nacucává" data. Levotočivá je bez "přínosu". Co je tedy tvořivé a je existence protikladu podmínkou pro existenci toho v čem jsme? Čili bez částečné destrukce, která musí být v opozici není "hodnota" tvorby náležitě "oceněna"?

    • Petr C napsal:

     Presne tak. Kdysi jsem menil motor auta v lese, kdy jsem udelal kozu z par stomu. Ted ma clovek poblemy nekdy i s vymenou svetel, proto ze vse je hnane pres pocitace a navic nektere firmy si drzi svoje cody takze vse musite delat pres firemni opravare.

     • regál napsal:

      Celkem slušným problémem se teď již ukazuje třeba obyčejná baterie v autě (autobaterie) U nových vozů a dodávek třeba do řídících jednotek nainstalují "rozum" který je schopen ovlivňovat tok dobíjecího proudu z alternátoru (vše na povel eko norem) Dříve standartních 14,3V které permanentně "tekly" do bateri při nastartovaném voze je již v budoucnu nesmyslem. Tzv. intel-i-gen-tní dobíjení ovlivňuje dobíjecí proud z alternátoru v závislosti třeba na poloze plyn. pedálu. Ovlivnění v zájmu eko norem je v podobě odlišného dob. proudu. Proud při nastartovaném vozidle má prostě výkyvy a klidně vám do baterie teče "pouhých" 11,7 Voltu. Pak je nasnadě problém v podobě "lidí" kteří běhají pro permanentní výměny baterií po záruční době. Opět si musím vzpomenout na motto dnešní "pokrokové" doby a hesla kalkul a vypočítavost všude. Cíl je ukrást "tvůj" čas. Musí se bojovat proti "šťouralům" a zvědavcům. Pořád stejná písnička. Z druhého pohledu oné mince je ale tento "ošizující" způsob zcela jasným zrcadlem plýtvavé a habající společnosti hnané za modlou zvanou "výkon". A položme si ruku na srdce a podívejme se na ta naše města, aut jako hnoje a efektivita provozu? Někdy to připomíná směšnou parodii, kdy všeci chvátají, ale šířka asfaltu a počet vozů v koloně je prostě daná.

      • Petr C napsal:

       Ano, cilem je ukrast nas cas a nase zavislost. Uz jsem tu psal davno ze misto nesmyslnych omezeni by se melo pracovat na zvyseni efektivity provozu a vyroby. Jenze to nezapada do planu tech nemocnych mocnych.

       • proud napsal:

        Co chces nejde zavist s ovcanama,i mocni jsou tim limitovani a musej si vybirat pro sebe mensi zla.Dobre vedi ze ve chvili kdy dopustej hromadnou premenu ovcanu v obcany a konec stad,tak skoncili....

 6. Krokodýl napsal:

  Kolaps dolaru se blíží a spousta států v Asii se ho zbavuje s výjimkou Japonska.Jižní Amerika je rabovaná a také už má dost toho nechat se okrádat.Čína s Ruskem udělali holport a tak si amíci budou muset zvyknout na podstatně nižší životní úroveň.Válčička v Evropě by jim ekonomicky pomohla....jenže dnes si nikdo (z evr.států)nedovolí na Rusko zaútočit.A USA by dostaly při napadení Iránu pěkně přes tlamu.Vsadím staré kecky,že v případě jakékoliv války proti Iránu nacpou Iráncům Čína a Rusko kvalitní kvéry ....Tentokrát by to nebyla Sýrie,kde by mohli USA zm*di použít pátou kolonu.Tentokrát by to byl pořádný výprask.To nejsou bosí vietnamci v džungli.A že by po rypáku ti pejzatci potřebovali o tom nepochybuji.Celý svět kromě pár poskoků je na Emeriku nasraný.

  • proud napsal:

   Jiste,protoze amerika nema pratele,zmrdi nikdy a nikde zadny kamaradi nemeli,nemaj a mit ani nemuzou!Jenom svoje zajmy.Ono by to asi ani nebylo tak o vyzbrojovani,nezapomenme jmesno Keshe a onu "starou" udalost,kdy Iran proste zajal americkej dron,nikoliv sestrelil,ale zkratka jim ho z oblohy sebral.....uz pred lety,proto se nejakymu sestreleni nekdy ted,jen smeju,neslo o gesto,ale o zabiti otravny mouchy........Podobne neverim i nadale na nejakej atomovej utok kdyz jsou uz davno skutecnosti mnohem sofistikovanejsi zbranovy systemy neohrozujici zbytek vesmiru a tedy neodstranovany.

  • Petr C napsal:

   Kolaps dolaru se blizi poslednich tricet roku a porad $ vladne. Vsak se podivejte kdo ovlada finace ostatnich men. Uplne stejna sorta lidi jak ti kteri $ tisknou a ti rozhoduji co padne. Takze bych se na pad $ zas tak netesil.

 7. Írán o fousek nesestřelil letadlo Qatar Airways napsal:

  Zvědavec píše:
  Írán omylem téměř sestřelil katarské letadlo minulý čtvrtek 20.6. a začala by válka USA s Íránem!!!!!!!!!!!!!!! Bolton chtěl Trumpa oklamat!!!!!!!!!!!!!! Strašné!!!!!!!!!!!!!!
  "V okamžiku vypuštění íránské rakety k americkému dronu se přesně v trajektorii letu íránské rakety objevilo dopravní letadlo Qatar Airways 834.
  Vzdálenost mezi nimi byla 45 mil (72 kilometrů) a to mohlo stačit, aby se dopravní letadlo dostalo do zóny ovládacího systému rakety. Avšak řídící systém naštěstí dopravní letadlo nezaznamenal. Najednou tak vyvstává otázka: je to náhoda, že americký dron narušil vzdušný prostor Íránu v okamžiku letu katarského letadla, a že s ním letělo po stejné dráze s ohledem na startovní pozice íránské protivzdušné obrany?
  Ještě jedna otázka: odvolal by prezident Trump svůj rozkaz i v případě, že by bylo dopravní letadlo sestřeleno íránskou raketou?
  Bez výrazného šumu kolem tohoto incidentu prakticky všechny letecké společnosti, které operují nad Perským zálivem, v ten samý den zrušily své lety v této oblasti. Všichni vše pochopili.
  Neúspěch amerických scénáristů provokace spočíval především v tom, že dron byl atakován sovětským systémem C-200 nebo jeho íránskou obdobou.
  Podle všeho nezdar provokace velmi rozhněval poradce prezidenta USA pro národní bezpečnost, Johna Boltona. Z podtextu jeho výroků lze vyčíst, že provokace budou pokračovat. Trumpa se v těchto provokacích budou pokoušet slepě oklamat."
  Jedná se o pravidelnou linku Qatar Airways QR834 (Dauhá - Bangkok & Bangkok - Dauhá), Airbus A330.
  https://www.flightera.net/flight/Qatar+Airways/QR834

  Zvědavec: Chtějí Trumpa oklamat?
  http://zvedavec.org/komentare/2019/06/7948-trumpa-chteji-slepe-oklamat.htm

  Americká tisková agentura Bloomberg, 25.6.2019: Qatar Airways stále létají přes tuto zónu, i jiné letecké společnosti Air Astana (Kazachstán), Ariana Afgan Airlines, Pakistan Airlines a jiné.
  Qatar Airways řekli, že nekomentují POLITICKOU SITUACI. Musejí létat přes tuto oblast, protože mají zákaz létat směrem západ, jih a východ v rámci blokády Saúdské Arábie a SAE.
  https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-06-25/qatar-air-still-crossing-hormuz-as-airspace-ban-limits-options

  • proud napsal:

   "Ještě jedna otázka: odvolal by prezident Trump svůj rozkaz i v případě, že by bylo dopravní letadlo sestřeleno íránskou raketou?"...........odvolal!!! To co se chystalo na samotnou Ameriku v pripade jeji akce,by za to nestalo nikomu,Amerika jako "hegemon" skoncila,co vidime je jen kopanim chcipajici kobyly!

   • proud napsal:

    Uz v brzku i nas opusti x vlastizradcu a pujdou nejspis prave do Ameriky,zjistit si jak nicotny a bezcenny jsou,pro ne i tak lepsi nez se tady zhoupnout na spagate,jim to je stejne jedno,nemaji hrbety a jestli,pak stejne krivy.

 8. proud napsal:

  "Vojska 19 států NATO kolaice, včetně vojáků AČR se připravují na válečné operace podél hranic Ukrajiny."...........njn,bude pro me nepritelem,kdo zvedne ruku na druhyho Slovana,o to vetsim,bude li sam Slovanskejch korenu.Paklize je nas takovejch vic,pak by nejaka nase akce at s NATO,nebo kymkoliv jinym proti slovanskymu narodu,znamenala obcanskou valku a zahluseni nasich "prejzastupitelu",ktery to dopustili za vlastizradu a velezradu!!! Meli by to vedet dokud je jeste cas!

  • proud napsal:

   A to jsem se jeste nezacal pidit po tom,jak to bylo s nasima vojakama co se bejvaly Jugoslavie tejka,je klidne mozny,ze uz maji vlastne sami sebou podepsanej ortel,kdovi,mozna i vcetne Obrtela,buhvi co tam delal,doufam ze jen doktora.A nejaky vejmluvy stadniho ovcana na nejaky rozkazy me veru vubec nezajimaji! Kazdej je sam sobe panem v rade prvni,poddanym az v ty dalsi!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!