ACH TY ŽENY….

The President of the Slovak Republic visits NATOZuzana
...Čaputová se vyrazila poklonit svým páníčkům do Bruselu (Junckerovi) a také do centrály NATO (Stoltenebrgovi). Co tam vlastně vše řekla? Jen namátkou třeba toto:
"Myslím si, že pokud má být V4 respektovaná, tak musíme vyřešit všechny pochybnosti, které naši partneři mají, pokud jde o porušování nebo ohrožování našich společných hodnot," řekla Čaputová, podle níž je budoucnost Slovenska v "silné a jednotné unii".
Ale před svou cestou napsala na svůj profil něco mnohem zajímavějšího a to, že nebere cestu do Bruselu jako cestu zahraniční, protože politika, kterou tam prý vytvářejí, je společná. Navíc se neustále zmiňuje o tom, že se z Evropy, ale i ze Slovenska vytrácí "politická jednota".

Když si tedy tato slova rozebereme a přeložíme do běžné mluvy, tak nám p-rezidentka vzkazuje toto: Jsem sice p-rezidentkou Slovenska a měla bych hájit jeho zájmy, ale ty neexistují, protože Brusel "není zahraničí" a tudíž bohatě postačí dál fungovat v roli nainstalované loutky a podílet se na rozbití Slovenska a V4. A jak? Postačí poslouchat pokyny z Bruselu, řídit se jimi a hlavně nijak nevybočovat. EU má podle ní problémy s Polskem, protože tam prý vzniká otázka jestli mají právní stát a s Maďarskem, kde se EU zase nelíbí jejich kontrola médií a justice. Jinými slovy se EU obává toho, že se obě zmiňované země rozhodly převzít kontrolu nad vlastními zeměmi a že si např. (na rozdíl od nás) nenechávají rozvracet státnost prodejnými médii a různými dalšími, z ciziny vedenými, organizacemi. Bratrům Slovákům není co závidět, když se tato osoba cíleně staví za nadnárodní zájmy a Slovensko jako samostatnou zemi vůbec neakceptuje, ale uznává ji jen jako Protektorát Bruselu.

"Budem sa snažiť pokračovať v našej podpore Ukrajiny. Každá krajina má právo sa slobodne a suverénne rozhodnúť, kam chce patriť" A tímto výrokem ještě potvrdila, že fašistická kyjevská vláda má právo jít cestou banderovců a vést válku proti občanům vlastní země.

Mohl by ji někdo říci, že "jednota v politice" byla vždy a pouze v totálních DIKTATURÁCH, kde se směla říkat pouze jediná "pravda"? A že i na toho Hitlera spáchali vlastní lidé atentát a že Stalin většinu života bojoval s trockistickými marxisty?

Angela
...Merkel se opět veřejně roztřásla. V poslední době již podruhé, kdy při prvním třasu bylo řečeno, že se pouze potřebovala napít, protože prý byla dehydrována. Když se tento týden začala opět nekontrolovatelně třást, tak ji hned nabídli vodu, ale ona ji odmítla s tím, že ji nepotřebuje. Asi nemá smysl dál tvrdit, že za jejími zdravotními potíži může dehydratace, čemuž asi nevěřil ani ten největší prosťáček, protože i v minulosti se do podobných stavů opakovaně dostávala. Co na daný problém říká psychosomatika, což je dnes obor na vzestupu? Kdy se třesete kromě toho, když je vám zima? Když máte STRACH. A kdy se třesete nekontrolovatelně, i když v okolí není nic co by vás mohlo děsit, stresovat? Když máte strach v sobě hluboce potlačený! Pak na podvědomé úrovni dostáváte od svého těla fyzický pokyn (příznak), že jste potlačili určité emoce a že nejste v pořádku. Z čeho asi tak může mít strach osoba, která se obrátila proti svému národu, proti celé Evropě a na pokyn zvenčí zamořila náš kontinent cizími nájezdníky? Co myslíte?

Gréta
...Thunberg jezdí po světě (místo školy!) a varuje před klimatickými změnami, které ÚDAJNĚ způsobil člověk. Tato dívka je diagnostikována jako duševně chorá, má Asperga (porucha emoční a sociální inteligence), k tomu ještě selektivní mutismus (je schopna mluvit jen někdy a jen s některými lidmi a to ne vždy) a ještě obsedantně kompulzivní poruchu (kdy se vám do hlavy opakovaně dostávají vtíravé a nutkavé myšlenky - třeba, že je planeta ve smrtelném ohrožení a vy ji musíte osobně stůj co stůj zachránit). A možná právě proto ji kdosi navrhl na Nobelovu cenu za mír. Pokud totiž chcete globalizovat svět a řídit ho jako superstát bez národních států, tak musíte přijít s nějakým GLOBÁLNÍM ohrožením, které celé lidstvo uměle spojí v jeden celek a oni zapomenou na své národy, na svou kulturu, na svou historii a nakonec i původní řeč. Ekologie je proto tím nejlepší nástrojem. A protože dospělí takovéto čachry snadno prokouknou, tak je nejjednodušší k tomu zneužít duševně nemocné dítě.

Zrovna před dvěma dny dva čeští odborníci (Šíma, Kavka) přišli s tím, že za oteplováním planety nemůže nějaké CO2, ale celosvětový úbytek zeleně. Co na to Gréta? Řekl jí již někdo, že když bouchla sopka Krakatoa, tak během několika dní vypustila do ovzduší více zplodin než lidstvo za celou dobu vzniku průmyslu až do dnešních dnů? A že za pět let se planeta sama vyčistila a po tom svinstvu nebylo památky?

Pokud chtěly Globální elity (GE) (pomocí rovnice: nástup liberalismu - příchod neomarxismu - rozpad Západní společnosti - nastolení Islámu), přeformátovat Evropu, tak je logické, že tlačí na to, aby měly ve společnosti co největší vliv ženy a měly i ty nejvyšší funkce. Proto kvóty na pohlaví ve vedení firem, parlamentu atd. v řadě Západních zemí. Všimli jste si, že na Západě EU mají momentálně většinou ministry obrany ženu? Pokud vyměníte ve společnosti uměle role pohlaví - chlapy postavíte k plotně a na mateřskou (pardon rodičovskou) a ženy necháte řídit společnost s mateřským emočním nastavením, tak k rozvratu dané společnosti musí dojít. A kdy? V momentě kdy do ní necháte uměle vstoupit ryze mužskou (šovinistickou) populaci, ve které má žena práva asi jako pes. A to je cílem GE. A teď si vezměte, že US státní elity se rozhodly vytvořit politické klima takové, aby Evropa začala válčit s Ruskem. Chápete? Ta cíleně, na mnoha úrovních decimovaná a vykastrovaná Evropa, se měla postavit Rusku? Právě proto (velmi zjednodušeně) bylo nutné co nejrychleji změnit střediska koncentrace řízení - odepsat USA a vyzdvihnout Čínu, aby nedošlo k totální celosvětové katastrofě.

Přidejte k těm ženám výše ještě Teresu May, která dostala "Velkou" Británii na kolena a máme celkem slušný výčet totální společenské dekadence. Co si stále říkáme? Chceme-li odepsat nějaký systém, tak do jeho čelu postavíme nýmandy a ti se o to již postarají vlastní neschopností (u nás kdysi např. Jakeš a Štěpán).
59 Komentářů k ACH TY ŽENY….

 1. .lak napsal:

  Už nikdy!
  Po mé impertinentní (a to nevím co je pořádně) poznámce sexbomba že jsme na prcovišti schopní 3ři naráz formantk(o)u?. Přišla posléze i prolongovaně dýl v stávajících vedrech že, ale naváděla i garde dáma že vlasy překáží ale byl jsem hbitej že mi kluci z hor jsme na nepohodlí zvyklí a utekl ze spřádané sítě, uff možná nejenom erotického dusna, zbabělci. :lol:
  Jo o čem je ten /zuz/ mne neimponuje, fakt dříči.

  • .lak napsal:

   https://www.youtube.com/watch?v=QMoXON7k--c
   No ale nepochopil jsem zatím kámoše který oudal že na práci, tedy zaměstnání za něj hovoří postava a na mzdu xift, když jde k lampasákům, prachy? Zrovna pro mne tedy nepochopitelné když na vs jsme měli moskevský čas a tedy vojáčka už tehdy při "kyber" před už °!° °!° 36.lety netřeba, tydýti.

   • .lak napsal:

    Teď jsem to přečetl a je to velmi zdařilý pohled, pane autore. Za ignoraci předtím se omlouvám, děkuji a houšť.

    • .lak napsal:

     Jen dodám, za Jakeše byla zem bez monetárního zázraku dluhového otroctví a rozprodaného cokoliv a Štěpán byl zavřený jako jediný sameťák ale předtím na skandování "nejsme děti v čkd odvětil - budete otroky ve vlastní zemi. No nic, myslíte to dobře.

  • napětí napsal:

   Pro P.Nováka: : Na konci vzpomínáš na Štěpána a Jakeše. Tak tady budeš muset prolistovat dolejšího Analýzu pořádně. A tam zjistíš, že ti dva už nemohli vůbec nic.

 2. corgoň napsal:

  Ja iba krátko k tej Čaputovej:
  "Kurva je to! Šak já ju znám..."

  • napětí napsal:

   corgoni, Čaputovou řídí Leško, ona děla jen to, co ji on radí! Je to papoušek z relace Sedem s.r.o, spekulant, a "elementární analytik" všeho a všude. Původem Výhodňár od Prešova.

 3. proud napsal:

  K tem zenam................je to jedno,baba,nebo chlap,ci babochlap,v politice jsou svinema vsichni,a kdo uz jako svine neprisel,zahy se ji stane,nakonec uz to ze tam leze ukazuje,ze k tomu ma vic nez jen predpoklady!!!

 4. Petr C napsal:

  Ach ty zeny? Spis ach ti idioti kteri je podporuji. Vzdyt to co se deje je jen obraz celkove spolecnosti.

 5. Eschatolog napsal:

  nic neobvyklého, běžná standartni zrada made in sk dalo by se říci, ovšem kdyby bylo koho zradit

  • asar napsal:

   Keby Judáš nezradil Krista, bolo by vykúpenie? Jak nie je koho zradiť? Nie sme teraz v eu a nato? Len to nechajte na nás, my sa o to postaráme :)

   • proud napsal:

    "Keby Judáš nezradil Krista, bolo by vykúpenie?"..........otazkou je kdo koho ve skutecnosti zradil a jestli kristus(paklize vubec byl) chtel anebo nechtel bejt ukrizovanej,aneb,"vsechno je jinak"......! ;-)

    • asar napsal:

     Ono, keby sme sa mali baviť vážne, fakt je otázka, kto ho zradil, či Judáš alebo Peter, ktorý ho trikrát zaprel.

     • proud napsal:

      Ale ja to napsal vazne!

      • asar napsal:

       Ale ja až tak celkom nie. Nie som si istý, koho Ježiš myslel, keď povedal, že jeden z vás ma zradí, či Judáša alebo Petra. Potom ani tvrdenie, že vďaka zrade Judáša prišlo vykúpenie nie je isté. Teda ak nejaký Ježiš vôbec existoval.

       • proud napsal:

        Uvidime,treba se jednou nasi nasledovnici pravdy doberou,mozna nekde v archivech Vatikanu existuje a dostanou se k ni,kdyz si poradej s ovcanstvim..........

     • proud napsal:

      Specialne ono ze :"Vsechno je jinak", je napsany smrtelne vazne! A tejka se to naprosto vseho,tedy i jezise,paklize vubec existoval.

   • Eschatolog napsal:

    mi je to u prdele, vždyť zacheaňovat životy není zločin, :-) tak se starejte :-) o negerske blaho :-)

    • proud napsal:

     Vsak jiste ze zachranovat zivoty neni zlocin,prave proto je potreba ty zachraneny odsunovat prubezne zpatky domu...... :-)

    • asar napsal:

     Vidím, že si nepochopil. Keď zradíme nato, nebude vojna proti Rusku a keď zradíme eu, nebude eu a tým pádom ani negri.

 6. regál napsal:

  Jen k té Angele. Spekuluje se též o jasných příznacích Parkinsonovy choroby. Souvislost s rodiči, Hitlerem i jeho rodiči, jež trpěli též Parkinsonem je zajímavá. Zajímavý je i úhel pohledu na Parkinsona z duševní stránky. Popisuje se jako rozpor s vůlí po životě (její role "loutky" se projeví právě tímto?)Je třeba přijmout, že se člověk hnal za nedůležitými hodnotami, lpěl na něčem, čeho je potřeba se vzdát, pustit se toho, čeho se křečovitě drží. Parkinson se též spojuje se strachem a intenzivní potřebou všechny a vše ovládat. Přehnaná snaha po kontrole. Třes je vzpomínka na minulost, (pracovní stresy) snaží se setřást "něco" něčeho se zbavit. (starý model života, který již splnila) Lidé se neustále snaží skrývat a "maskovat" svá slabá místa, jenže na fyziologické úrovni je vše dožene a musí se vyjevit. Však to potvrzuje i její role už od mládí, kdy si jí pod křídla vzal Helmut Kohl nemýlím-li se. Její život je inscenace, která je na konci.

 7. Maroš napsal:

  ĆAPICA NA HROBE ŠTEFÁNIKA V PRAHE! To tu ešte nebolo - odkedy sa Slováci od inštalácie Čaputovej za prezidentku nemusia báť umierať /Čaputovej predvolebný výrok/.

  Toto nevymyslíš - pri návšteve Zemana 20.6. t.r. sa Čaputová vyjadrila, že chce V PRAHE!!! navštíviť Štefánikov hrob!

  Takže zjavne neplatí, že - Milan Rastislav Štefánik je pochovaný v mohyle na Bradle, vrcholnom diele architekta Dušana Jurkoviča.
  https://duckduckgo.com/?q=Hrob+Milana+Rastislava+Štefánika+v+Prahe&atb=v173-7&ia=web

  Dôkaz ŽE HROB M.R.Štefánika JE V PRAHE: Video
  Setkání M.Zemana a Z. Čaputové (20. 6. 2019) – video čas 2:23 „okrem bla bla sa pôjde aj pokloniť k hrobom M.R.Štefánika /a Vaška Havlú samozrejme!/… ???
  https://www.youtube.com/watch?v=WLYpLJ4zA24

  Takže kurva Česi - kto nám zase vykradol mohylu na Bradle?! Videl niekto NIEKEDY Čaputovú na Bradle?!

 8. asar napsal:

  "Pokud vyměníte ve společnosti uměle role pohlaví – chlapy postavíte k plotně a na mateřskou (pardon rodičovskou)"

  Existujú typy, ktoré dokážu vyťažiť maximum z každého zriadenia. Zastavme sa bratia a porozmýšľajme, čo by sme mohli vyťažiť z tohto napohľad zlého postavenia.

  Pokiaľ budú chlapi na rodičovskej, znamená to, že budú mať kontrolu nad deťmi. To je príležitosť zbaviť sa sračkovskej ženskej výchovy, ktorá nás dostala do týchto problémov.

  • HVzV? napsal:

   Asare co ty ,umiš se postarat o své penize,máš je na heslo ve spořitelně a přesto ti je tento rok vykradnou?

  • Maroš napsal:

   asar - a to ti systém ako otcovi nikdy nedovolí - systém desia statoční ľudia! K tým mužom za plotnou - keď máš doma skutočnú piču a navaríš /ďeťom/ - dojebe ťa za špinavý riad a pocákanú kuchyňu a urobí to PRED DEŤMI! Deja vu! /"Toto chlap chlapovi nikdy neurobí" he he/

   • asar napsal:

    Maroš, ja mám svoje bohatstvo v hlave - v preklade, kde nič nie je, ani čert nebere :) Takže ja sa toho, že prídem o prachy báť nemusím.

    To s tými ženami, to je fakt ako dežo ví, mám pocit, ako by som to už niekedy zažil.

 9. HVzV? napsal:

  Krtecek řiká.že jste všichni banda neznabohů a bude třeba založit

  novou dalši stranu,nejlépe křesťanů jinak tu tak zvlčite,že brzo budete skákat po stromech.
  Navrhuje,aby to hnuti nahradilo padajici Čssd,kdu, top,ksčm,pyjáty a ods.
  Pracovni název toho hnuti by mohlo být KSDH tj Křestansko sociálni demokratické hnuti.
  Začal pro to KSDH hledat fujera.
  Je tu nějaký budouci funkcionář,který by chtěl být politikem,mohla by to být i žena,hlaste se tady a my to předáme vedeni ČSV..

  • John_Pitralon napsal:

   Sláva pošuci, budeme si hrát na pánbíčka a jeho služebníky.
   DPČ - Dělnická partaj česká.

   Ó pane náš https://www.youtube.com/watch?v=WxpjoDrIUaI

   • regál napsal:

    Heh, otázka pro nás by měla znít. Je tzv. Bůh (buch) na "úrovni" pocitů, či myšlení? Základní složky jsou živočišná, srdeční a temenní? Která je uprostřed? A je lepší být kalkulačka nebo bezprostřední bytost?

   • HVzV? napsal:

    Krtecek začal z ničeho nic tvrdit,že půjdete všichni do kostelička

    nebo vám tu vaši zahrádku poryje,tak,že v zimě tam můžete na těch kopcich lyžovat!
    Ten vzteklý socialista tvrdi,že Sociálni stát plati teď už 10 eur na hodinu.
    Abychom ho dostali do naši Ústavy,kde chybi, musi mit ovčané v Prdlamentu většinu a měli by eliminovat zloděje a diversanty,kteři se na nás pasou už 30 let!

    Čast domorodců je pobožná a bude vždy volit KDU a to KDU sem přitáhne Řiši,která obsadi znovu Sudetenland,anebo Němcům zaplati myriardy odškodněni.
    Je to proto,že námi zvoleni zmrdi nechtěji vyžadovat 3,6 bilionů reparaci a tak všechno ovčanům poserou!

 10. HVzV? napsal:

  Domniváme se ,že to zviře Krteček má pořád v hlavě,

  že asi jen Hnuti tři hvězd by pořádně mohlo zmrdům zatopit,anebo se aspoň o to pokusit,jinak budete jen banda shrbených hřbetů,tleskajicich na Letné hnědokošiláčům a vůbec nebudete vědět čemu!
  Váš pozdrav bude 88 tj osmé pismeno abecedy!

 11. HVzV? napsal:

  HLEDÁNI OSOBNOSTI HLAVNĚ DOCENTŮ A POSLANCŮ JE V PLNÉM PROUDU

  Jeden z členů špičky nepolitické ČSV zavolal panu docentu Válečnikovi,zda by nereprezentoval úplně mrtvé intelektuály a napsal,jak se divá na hlavni požadavek Hnuti tři hwězd což je Sociálni stát do prvniho článku naši zkoprnělé Ústavy,kde zcela záměrně chybi s cilem nás všechny vyrabovat na plech!
  Moc se mu do toho nechtělo,je horko a okurková sezona, ale přeci sestrojil na svém webu článek,kterému prý takovi pitomci jako vy stejnê rozumět nebudou!
  Zeptali jsme se ho na dovolené v Slovenii,zda ho tam netrefi šlak,jakmile se tu podivá a zjisti, jak mu jsme schopni jeho bobkové listy roztřiskat na mraky!
  Pokusime se tu dát na jeho web odkaz a zkuste sami napsat co máte proti tomu,aby náš Sociálni stát až ho prosadime platil 10 eur na hodinu a vůbec se nehroutil,naopak vznikla by opravdová středni třida a nebylo by možné vyrábět jako na běžicim pásu vadné zákony typu exekučniho a dalšich!
  Odkaz dáme následovně zlášť..

  • John_Pitralon napsal:

   To sou emoce jak se to tady hroutí. V Tecku jedna se maluje nabílo jak vampír tak: https://www.youtube.com/watch?v=sMqsuPRBvOQ, jenže mě to právě vzrušuje. Tak že na ní asi skočim a kousnu.
   Jinak já sem lezu a platim normálně příspěvky Korálu - Ki⚡⚡tadion a jsem asi na mrtvoly.
   Je to nablití! DPČ.

  • HVzV? napsal:

   DPČ BY MOHLA BYT DALŠI HWĚZDA

   a orgie s takovými motýly by byly taky v Programu.
   Dobijeme tu Bastilu v Bruselu!
   Nestači mit holé prdele a tvàřit se vesele!

 12. asar napsal:

  Tí západniari sú strašne podarení - s tou ochranou prírody. Po tisíc rokoch prišli na to, čo Slovania už dávno vedeli a ešte sú úplne hotoví z toho, že akí sú oni progresívni - že sú ekologickí. A ešte nám budú dávať rozumy, aby sme si brali od nich príklad.

  • proud napsal:

   Pokrytecky na strane jedny chteji aby clovek chranil kazdej jeden strom,kdyz je jejich korporace niceji po statisicich!!!

 13. HVzV? napsal:

  Najde se někdo z nás kdo by pomohl tomu prý soialistovi

  podzemákovi Krteckovi ,který se stará o sociálni připad Česká republika na šikmé ploše od rozvojového státu k Banánové republice...?
  Máme požadat presidenta at vyměni Guvernéra ČNB pro neschopnost,že si musi dát poradit od nás lidových komentátorů?
  Má někdo z vás opravdovou nosnou radu,nebo se dáme obrat, poblijem se ostrými myßlenkami na Letné a po přichodu domů zjistime,že nám jakýsi zmrd vykradl kapsy?

 14. HVzV? napsal:

  Kdosi se nám hlási,źe by za guvnoverthu dal ženskou ta by ty jejich krámy zvládla,Krtecek řikal,že do té banky zatelefonuje přišti tyden a zeptá se jaký maji plán na naše dalši vyloupeni.
  Nabulina šefka od gusudarovy banky strejdy Putina takový plán už dala sovětskému lidu v bankovnim tisku,tiskem!

 15. HVzV? napsal:

  No bude bitka a i když budou všichni v karanténě

  nic to nepomůže,kostky jsou už vrženy a uvidime jestli co dá ten Daniel Nowak nahoře,je to fakt učenec, jak byk!
  Bylo by efektivni,kdyby se pan Soros dozvěděl,že mu tu provedeme parádni revoluci.
  Potřebujeme pakatel 3,9 milionů eur,což může vytáhnout z kapsičky u vesty a nemusi rozdávat na cipoviny neziskovkám!
  Hnuti tři hwězd by mohlo dostat po milionu a 900 tisic si rozdělime na ženské kořalku,cigarety pivo,nejnovějši porno a na takový bordel o jakém se mu ani všem neomarxistům ani nesnilo ,

 16. John_Pitralon napsal:

  MC Vagína se přejmenovala kvůli gectapu 911, je teď Bum bum Žabža. Já jsem DJ Mákl Yee Napiczu.

  the B-52's - Give Me Back My Man https://www.youtube.com/watch?v=Hl_EEpRfrkk

 17. John_Pitralon napsal:

  Bude Pánbů, Střední třída a kdo bude ta spodní třída...

  Vampire Tutorial https://www.youtube.com/watch?v=ee5EEONGr70

  DPČ - Dělnická partaj česká.

 18. proud napsal:

  Vubec zajimavy s tema "tridama",neni-liz pravda? Maji se snad nektery stydet a jiny machrovat? Je snad nekdo vic nez jinej,kdo to urci a podle ceho?..............

 19. HVzV? napsal:

  Jestli všichni zbohatneme,žadná spodni třida se konat nesmi.

  Musime na to u toho Sociálniho státu upravit zákony,anebo se poté až se podaři ziskat v Parlamentu většinu o to pokusit.
  Jeden z našich aktivistů,který zavolal vytypovaným komunistům se jich na to ptal.
  S Jednim,který se hlási na jejich nového fujera jsme vedli hovor trval 63 minut.Druhý chtřejši rozhovor odložil po prázdninách,tak uvidime.
  Prvni tvrdil,že S stát maji v Programu,ovšem je to lež,naši ho u nich nenašli.Je to bývalý policista a snažil se zjistit KOLIK nás je a hlavně jména,možná,aby nás udal či co.
  Ptali jsme se zda vi co je Basilej III a pokud to vi,jaká je cena zlata dnes.
  On to otočil a ptal se jesti náš aktivista vi kolik stoji lokomotiva ,že on to vi a že ho cena zlata nezajimá.
  Tak se ptal,zda zná lidový web nwoo,prý nezná a ani ho nezajimá.
  Tak jsme mu vzkázali,že je ignorant a že se jeho dělnici a rolnici na něho jedině tak vyserou a půjde pod 5% a už ted je chodici mrtvola atd,bylo toho vice a možná to tu dáme k dobru.

 20. proud napsal:

  A kdo urci jeho aby urcil a podle ceho ?

 21. HVzV? napsal:

  Članek toho pana docenta ukazuje hloubku poplantanosti našich intelektuálů.

  ČSV použivá definici Sociálni stát jako

  Typu solidárni společnosti,kde vláda přejimá odpovědnost za politickou,ekonomickou a sociálni prosperitu.

  Zatimco komunisté propaguji socialismus a komunismus dělaji se hloupi,že Sociálni stát neznaji prý proto,že je to výmysl pravice,která neváhala v momentě,když se ještě z rozbombardovaných ruin v Německu kouřilo, prý požadat Američany,aby jim do Základniho zákona-provizorni Ústavy, ten stát povolili jinak prý zase budou volit Hitlera.
  Američané nevěděli co to je-Němci chtěli zas zbohatnout a povolili jim to.
  Dnes bohati Němci vykukuji z tlustých mercedesů a směji blbým Čechům,že nic nechtěji a nevi o sociálně ekologickém tržnim hospodářském systemu,který se chystá platit brzy nejméně 12 eur na hodinu, aniž by ho to porazilo,vůbec NIC!

  Proto zkritizujte toho docenta,že piše nesrozumitelně a nechce dopřat domorodcům penize které jsou u nàs kapitalisty bez přivlastku ukradeny a zpronevěřovány už 30 let!

 22. John_Pitralon napsal:

  Válečník nějak blbne, motá rovnost možností, ale nemá tam smysl práce. Pracovní síla která nepracuje pro svý zájmy zhebne, skončí to ve vyrabovaný zemi u popelnic. Za socíku se postavilo 1,5 milionu bytů za 20 let, kdyby to stavěl židokorporát bude z toho dodneška sát profit.

  The Misfits - Vampire Girl https://www.youtube.com/watch?v=2j1lTkWNMI4

 23. HVzV? napsal:

  Pan Pitralon to bere od podlahy,ovšem v ČSV jsou ještě řiznějši a vzteklejši borci a biji pana docenta až neuvěřitelně rázně přimo a to může bolet!

  Docente,vaše poplantané cancy nám obyčejným občanům lezou do nerva!
  Namisto,aby jste napsal,kde ten Sociálni stát maji Němci v Ústavě co tam o něm píši,proč plati dnes 10 eur na hodinu,ačkoli my tu pracujeme stejnê, nedokážete zdůvodnit ani to proč nás námi zvoleni zmrdi podváději a nedokázali za celých třicet let dát do naši Ústavy ani jedno potřebné slovo

  SOCIÁLNI STÁT a dalši zákony,které by na něj navazovaly!

  A radši ho vykradli a vytunelovali,což prý bez toho slova bude pokračovat vesele dalšich 30 let!

  Je to svinstvo a oni to dobře vědi!
  Nyni za to slovo bojuje pouze nepolitická Česká společnost voličů,přičemž jste i vy jejim členem!

  Chceme vědět co s tim?Vi to někdo tady,když se ten Válečnik nedá čist?

 24. John_Pitralon napsal:

  Prej jde po něm gectapo 911, jak šulí ty daně. Hlavně daně z mimoñek za 11,90.

  ⚡⚡ Vorzulegen sind: Arbeitsbuch, Wohnungsmeldezettel sowie etwaige Arbeitspapiere

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!