Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 1.7.2019

rassledovanie_lupa1; Na festivalu na Krymu došlo k diverzi homosexuálů. Na internetu byly nalezeny stopy Čullan Chamotovové a Kirilla Serebrennikova dokládající účast na velké provokaci spáchané na fóru Tavrida.

2; Na území Sýrie byl spáchání raketový útok. Byly slyšet silné výbuchy. Část raket byla zastavena silami protivzdušné obrany.

3; Budoucnost Donbasu. V Luganské republice probíhá výcvik nové generace obránců ruského Donbasu.

4; Obhájci ozbrojenců a vrahů z americké koalice tvrdí, že „Syrská síť“ jsou Asadovi nepřátelé. Známá „Syrská síť pro lidská práva“ (SNHR) je terčem útoků médií.

5; Syrské vítězství: Déšť olova a fingovaný výsadek je neprávem pozapomenutý hrdinský čin ruského národa. Tříletý spor na březích Sýrie byl na nějakou dobu vymazán z národní paměti.

6; Vsadil na černo-červenou – a prohrál. Arkadij Babčenko, který z propagandistických důvodů fingoval svou smrt častuje nového prezidenta Ukrajiny nepublikovatelnými výrazy. Nejjemnější z nich je „idiot“. Uprchlý ruský novinář, který sliboval, že se do Ruska vrátí na americkém Abramsu, začíná panikařit.

7; Rusové jako národ nemohou přežít, pokud jim bude vládnout „bílá“ ideologie. V takovém případě Rusové přicházejí o svou identitu a stávají se hříčkou v rukou světových hráčů.

8; Proč obyvatelé Slavjanska a všech měst Doněcké a Luganské republiky okupovaných Ukrajinou nemají právo na zjednodušené získání ruského pasu? Tito lidé potřebují pomoc Ruské federace snad ještě víc než obyvatelé těch měst, které se ukrajinské okupaci ubránila.

9; Běženci z Donbasu se v Ukrajině zklamali a utíkají z ní. Za pět let neudělala ukrajinská moc nic pro to, aby běženci z Donbasu mohli na Ukrajině přežít.

10; Prachy jsou důležitější. Gruzínská zpěvačka Katamadze si to své rozhodnutí nevystupovat napříště v Rusku. Možná jí někdo půjčil kalkulačku... Nedávno umělkyně rezolutně slíbila, že její vystoupení na festivalu „Usaďba Jazz“ bylo jejím posledním v Rusku. Ze své stránky na sociální síti už odstranila.

11; Přesně podle scénáře Majdanu. Na shromáždění v Súdánu neznámí ostřelovači zahájili palbu do davu. Je mnoho zabitých. Deset z nich jsou pracovníci silových struktur včetně tří členů jednotky rychlého nasazení.

12; Na pláži v Oděse byl ubodán občan Maroka. Oběť studovala na jedné z vysokých škol v Oděse.

13; Mnich, který je otcem Jepifanije, byl přítelem patriarchy Bartoloměje. Nyní se Filaret odhalením tajemství snaží potvrdit, že je Jepifanij nepracuje pro Ukrajinskou církev, ale pro Istanbulskou.

14; Kdy v Rusku opět vzrostou ceny paliv? Ruské úřady v roce 2018 podepsaly dohodu o stabilizaci trhu s palivy s deseti velkými ruskými ropnými společnostmi.

15; Eduard Limonov se vyjádřil k setkáním Vladmira Putina s vrcholnými světovými státníky na G20. Všímá si zdravotních problémů Angely Merkel (srovnává ji s podobnými problémy Adolfa Hitlera je konci války), zvláštní pozornost věnuje rozhovoru s Theresou May: To naopak ruský prezident by se měl Theresy May zeptat, co to tam provádějí se Skripalovými... Ne obráceně.

16; Porošenko se chystá pomáhat Zelenskému. Slyšíme jen další a další pohádky od bývalého prezidenta Ukrajiny.

17; Majdan v Číně. Demonstranti zaútočili na budovu Zákonodárné Rady v Hongkongu. Policie použila slzný plyn a obušky.

18; Vědci vyprávěli, co cítí lidé bezprostředně před smrtí. Podle zveřejněného výzkumu dánských, norských a německých vědců říká, že se mění vnímání času, zrychluje se myšlení a zostřují se pocity. Lidé mají pocit, že se vznášejí mimo své tělo.

19; Šéf Zelenského administrativy se vyjádřil pro přiznání regionálního statusu ruštiny v Donbasu. Obyvatelé Donbasu by mohli mít ruštinu jako regionální jazyk. Že by Rusům přestali zakazovat mluvit rusky? A mají obyvatelé Donbasu záruku, že to příští vláda zase nezruší?

20; Zelenskij učinil prohlášení o válce v Donbasu. Oznámil, že nechce slibovat, že zítra válka skončí, ale objevila se naděje na zahájení závěrečné fáze horkého konfliktu.

21; Na ruském Krymu informovali o oblíbených místech ukrajinských turistů. Na Krymu si myslí, že obnova železničního spojení s Ukrajinou by vedla k významnému nárůstu přílivu ukrajinských turistů.

22; V Rusku začala platit nová pravidla pro prodej mléčných výrobků. Hlavní výhodou bude, že budou v prodejnách snáze k nalezení přírodní mléčné výrobky.

23; Známý liberální novinář uprchlý na Ukrajinu navrhuje, aby se sestavovaly seznamy osob s odlišným názorem za účelem použití pro budoucí represe.

24; Makarevičův baskytarista označil Rusko za zemi otroků. Dnešní život v Rusku se prakticky nezměnil oproti sovětským dobám, prohlásil Alexandr Kutikov.

25; Šéf Rady pro bezpečnost a obranu Ukrajiny učinil prohlášení, že vízový režim s Ruskem zaveden nebude. Veškeré hovory o vízovém režimu s Ruskem narážejí na zuřivý odpor oligarchů.

26; Optimistické výsledky summitu G20. Index Moskevské burzy obnovil historické maximum. Hlavní ruský akciový indikátor poprvé dosáhl hranice 2.800 bodů.

27; Na Porošenkově televizní stanici začaly domovní prohlídky v rámci trestního případu praní špinavých peněz. Oznámil to bývalý zástupce šéfa administrativy prezidenta Janukoviče.

28; V Kyjevě slíbili „osvobození“ Krymu vojenskou cestou. Osvobodit Krym je možno výlučně pomocí použití vojenské síly, myslí si Boris Babin.

29; Okolí Chersonu se mění v poušť. Na Ukrajině bylo natočeno video skutečné tornádo. V Chersonské oblasti místní obyvatel natočil na kameru dost velké tornádo na poli.

30; Útok ozbrojence na kontrolní stanoviště v Čečně. V Ačchoj-Martanovském okrese Čečny došlo k ozbrojenému útoku na policejní stanoviště. Kadyrov už kondoloval rodině zabitého příslušníka.

31; Pád a výbuch neidentifikovaného objektu na Kypru. Na úlomcích jsou prý nápisy v ruštině. Místní obyvatelé informovali, že viděli na nebi světlo a poté se ozvaly tři hlasité výbuchy a vznikl požár.

32; SBU chystá informační „bombu“ ohledně katastrofy Boeingu MH17. Není pochyb o tom, člověk pod vlivem příslušných látek řekne na kameru cokoli, co mu přikáží v SBU, říká Alexandr Koc.

33; Nejvyšší představitel Luganské republiky učinil prohlášení ohledně odpoutání stran u Stanice Luganské. Odpoutání, které bylo od roku 2016 Kyjevem nejméně osmdesátkrát zmařeno, začalo 26. června v poledne.

34; Osmi ukrajinským námořníkům zadrženým v Kerčském průlivu, bylo sděleno obvinění. Podle informací advokáta je to definitivní verze obvinění.

35; V Nejvyšší radě zveřejnili ultimátum pro PACE a navrhli nepouštět pozorovatele k volbám na Ukrajině. Do úplného splnění všech požadavků má ukrajinská strana v úmyslu bojkotovat práci v PACE.

36; V Mexiku byl vyhlášen stav mimořádné situace, zapojena byla armáda. Napadla metrová vrstva sněhu. Mexické město Guadalajara je zasypané sněhem.

37; Majdan v Číně. Demonstranti vtrhli do budovy Zákonodárné rady a ničí zařízení budovy. V Hongkongu vtrhly stovky demonstrantů do budovy parlamentu.

38; V Německu havaroval vojenský vrtulník. K incidentu došlo ve městě Erzen v okrese Hameln-Pyrmont v Dolním Sasku.

39; Při svém vystoupení na agitačním koncertu v Charkově Vakarčuk omylem označil Krym za ruský.

40; Dron ukrajinské armády plný agitačních letáků byl sestřelen nad Donbasem. Informoval o tom oficiální zástupce Armády Luganské republiky.

41; V důsledku krvavé provokace ukrajinské armády zahynuli lidé. Ukrajinská armáda cynicky rozstřílela vůz záchranné služby. Z incidentu bude obviněna Doněcká republika. Dnes během plnění úkolů v zóně bojů zahynuli dva vojáci námořní pěchoty Ukrajiny.

42; Den nezávislosti Běloruska. 3. července slaví Bělorusko Den 75. výročí osvobození od fašistické okupace Jedná se o jeden z největších svátků země.

43; U Novozvanovky utrpěla 54. mechanizovaná brigáda ztráty. Informoval o tom na tiskové konferenci důstojník tiskové služby Národní policie Luganské republiky.

44; Do provokací ukrajinské armády v Donbasu se zapojili i novináři z Francie, Německa a Austrálie. Karatelé se snaží předvést nemožnost vedení dialogu o míru v podmínkách horké fáze války.

45; V centru Charkova byly postaveny šibenice. Neonacistický rej se konal za tónů hudby z filmu Mistr a Markétka.

46; Zelenskij komentoval ostřelování vozu záchranné služby v Donbasu. Samozřejmě z incidentu obvinil Republiky Donbasu. Naštěstí v Doněcké republice už předem varovali, že ukrajinská strana chystá podobnou provokaci.

47; V Lugansku došlo k velkému výbuchu v důsledku neodborné opravy střechy obytného domu. Kousky kovu doletěly až k památníku Vorošilova.

48; Výzva: Pomozte dětem Donbasu! Obracím se na všechny Jsme silní duchem a vydržíme. Ale přesto potřebujeme vaši pomoc. Je to pro nás důležité.

49; Číňané skupují termohrnky „jako měl Putin“.

50; Izraeli zbude maximálně půl hodiny života, pokud zaútočí USA na Írán. V Teheránu zveřejnili prognózu pro případ útoku USA na Írán. V poslední době se situace ve vztazích mezi Washingtonem a Teheránem výrazně vyostřila.

51; Ukrajinská armáda ostřeluje Doněck a okrajové části Doněcké republiky.. Ukrajinští okupanti od osmi hodin ráno vedou palbu na Doněck a další města a obce Doněcké republiky.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
4 Komentářů k Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 1.7.2019

 1. .lak napsal:

  :lol: Mimochodem víte co je prý nejhorší čínská kletba?
  Přání dlouhého a zajímavého života.

  Reakce na téma na AE
  Do skládačky si dejte jejich jak do venku tak domů a s dárečky představitelů merkel, macron a máte úplně jinou variantu a to feudální synekury zašťítěné přímo nejdokonalejším korporátním masomlýnkem banksterů /otroků majitelů/ a přes proklamace ohlupovaných se jede po koleji absolutistického klerofeudálního nadělení. Klero protože inkvizici konkqisty religiozity si tvoří od dezinformací masmédii, školstvím, institucionálním, průmyslovým rasismem ovšem s korektními sdělováními polopravd a jak víme podle potvrzeného přísloví horších lži pro tápající, rozum beroucí i formanty zájmových a ano úžerů. A nedivte se ani proto jejich zájmu islamizace evropy džihádem 14. století neměnným systémem.
  https://www.youtube.com/watch?v=1Bxj1r7BbJg
  https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA
  https://ceobag.wordpress.com/2014/02/07/14-africkych-zemi-musi-francii-platit-dan-z-kolonizace-ve-prospech-otroctvi-a-kolonizace/
  https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw

  https://aeronet.cz/news/v-bruselu-se-prave-zrodila-nova-evropa-podle-smlouvy-z-aachenu-dve-nejmocnejsi-pozice-v-evropske-unii-obsadi-nemecko-francouzsky-tandem-dvou-zen-prvni-studovala-v-londyne-na-rothschildove-skole/

 2. Anna napsal:

  Chceš na jednu noc najít holku? Vítejte na >>> http://bit.ly/2FR5UPT

 3. .lak napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=OypUjuFN92Q
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Danovy-problem-na-ktery-doplaci-ti-nejchudsi-Skrty-A-co-zdravotnictvi-a-skolstvi-Docentka-Svihlikova-ma-par-otazek-pro-pravici-587918/diskuse

  F capytalizmu jsou dva druhy chudých, eš, 05.07.2019 8:31:33
  Hubení po exploataci a produkující hodnoty. A tupý nevděčný spotřebitelský dav který tím nasouvá válku ber kde ber. Zápaďáčci nenakupovali? Tak mají €araboafričany. No a V4ři lůzo montoven produkujte protože zisky. A rusko vyrabovat jako od nepamět, trubky.
  Reagovat

  Daň z chudoby, Baribal, 05.07.2019 8:20:48
  Progresivně zvýšit daňové zatížení nejnižších příjmů. Lidé s nízkými příjmy a nízkou životní úrovní jsou skvrnou naší společnosti a měli by si to uvědomit. Jsou největšími pobírateli různých dávek, příspěvků... Tyto peníze je třeba vytvořit, tak proč by se na jejich tvorbě neměli podílet právě ti, kdo je nejvíc čerpají ? Navíc by toto daňové zatížení více motivovalo tuto lůzu, aby se svými silami sama odpoutala ode dna společnosti, zvyšovala své vzdělání a kvalifikaci
  Reagovat

  Re: Daň z chudoby, Rickenbacker, 05.07.2019 8:37:01
  Panáček snídal vtipnou kaši? Až se dělaly boule za ušima, že? :-p
  Reagovat

  Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže
  reklama
  Přirozená očista tlustého střeva. Potřebujete jen dvě suroviny Jak ho při orálním sexu udělat co nejrychleji? Tenhle trik zabírá

  Re: Re: Daň z chudoby, eš, 05.07.2019 8:39:33
  No ale v rámci zázraků je tohle podstatě školastici úžer učí. Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů. :-)))))))
  Reagovat

  Daň z chudoby, eš, 05.07.2019 8:40:57
  https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0
  Reagovat

  Re: Daň z chudoby / francouzky, eš, 05.07.2019 8:42:34
  https://ceobag.wordpress.com/2014/02/07/14-africkych-zemi-musi-francii-platit-dan-z-kolonizace-ve-prospech-otroctvi-a-kolonizace/
  Reagovat

  BRZO u vás, koloniálně a exoticky €araboafrikou což je skutečný záběr cestovky kolonialistů eu, eš, 05.07.2019 8:46:04
  Z miliónů chvilek vječnost vjedců. DYDLACE protroublých
  Reagovat

  Sankce rusko, dotace eu v podání pomazaných totéž, nazdar bazar, eš, 05.07.2019 8:48:39
  Yac do ven tak dovnítř, urááááá :-))))))))))))))))))))))
  Reagovat

 4. Natalka17 napsal:

  A kamera előtt simogatom a fiatal puncijámat - http://itlove.me ❤️­­❤️­­❤️

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!