CRHA A STRACHOTA aneb ti, co nám přinesli „jed z Judeje“

Cyril-Metodej02Každé náboženství bylo vytvořeno proto, aby se ovce lépe ovládaly. Vzniklo, když se setkal podvodník s hlupákem, když ti co chápou více potřebovali získat kontrolu nad myšlením těch co chápou méně. Žít podle vlastního svědomí, lásky k přírodě, v souladu s prostředím? Nevěřit v Boha, ale věřit Bohu (Tvůrci, Prozřetelnosti, Vědomí, Stvořiteli atd..)? Ne, boj se hříchů, Boha i ďábla, věř v naše židovské pohádky a kaj se. Vytvořit Království Boží zde na Zemi? Ne, chovej se jak chceme a dostaneš se do něj (možná) po smrti, ale to musíš nejdříve věřit v námi vymyšleném příběhu o oživlém zombie. Ale pozor, nesmíš věřit v jeho učení, ale našim pohádkám o něm.

Připomínáme si příchod Cyrila a Metoděje, staročesky Crhy a Strachoty, na Velkou Moravu, tedy příchod tzv. Slovanských věrozvěstů. Věděli jste ovšem, že nebyli Slovany, ale pouze ovládali náš jazyk a to, že byli po matce našeho etnika jsou jen ničím nepodložené dohady? Věděli jste, že příchod na Velkou Moravu byl jejich až druhou misí (Cyrilovou třetí)? Jaká byla ta jejich první společná mise? Slyšeli jste někdy o Chazarské říši? Učili jste se o ní někdy ve škole? Ptal jsem se učitelů dějepisu a ti tvrdili, že nic takového neexistovalo. Když jsem jim poslal odkazy, tak mi jeden z nich napsal: "Nikdy by mě nenapadlo, že někdo dokáže přepsat dějiny tak, že takto zásadní dějinnou etapu lidstva o jedné z nejmocnějších říší schválně vynechá a to způsobem, kdy o ni ani učitelé nemají tušení". I ostatní pedagogové mi následně napsali, že pouze zírají...

Chazarská říše existovala mezi lety 618 až 1048, rozléhala se od řeky Dněpr, přes Krym, Kaspické moře ("nemele" se to tam momentálně?) až ke Kavkazu. Takže existovala "pouze" pár set let a měla "pouhé" 2 milióny km². Ale někdo si dal sakra velkou práci, aby tuto etapu zcela vymazal ze školních osnov jako zcela nedůležitou.

Chazaři byli kočovní nájezdníci, žili z toho, že vybírali daně, ale na rozdíl od jiných národů za ně neposkytovali plátcům ochranu. Všechny brali jako své otroky. Časem jim ovšem došlo, že mají slabinu a to NÁBOŽENSTVÍ!!! Křesťané, muslimové i židé drželi často při sobě, i když byli jiných etnik, ale Chazaři nikam nepatřili a to i když měli dobré vztahy právě s Byzancí se kterou společně bojovali proti Arabům. Napadlo je tedy udělat jakési "výběrové řízení", kterému se dnes říká "chazarská polemika". Požádali tedy představitele všech tří největších abrahámovských náboženství, aby jim poslali své největší učence a ti je přesvědčili právě o tom, že ten jejich náhled na Boha je ten nejlepší a k tomu se oni pak s celou říší (!!!) přidají. Za Byzanc byli vysláni právě "naši" bratři ze Soluně, kteří ovšem neuspěli. Islám také neuspěl. Uspěl totiž judaismus a to právě z toho důvodu, že jako jediný (v té době) uznával lichvu (4. priorita řízení - podmaňte si druhé tím, že je zadlužíte). A tak se nesemitský (!!!) národ stal ze dne na den národem židovským. Celá obrovská říše. Časem ji podmanili Arabové (není to ten národ, který je s nimi stále na kordy?), ale jen na krátko. Opět se zvedli a byli ještě brutálnější. Nezbylo tedy, aby se do toho vložila Kyjevská Rus, která tuto říši zla dobyla a to pod velením knížete Svjatoslava Igoreviče. Ten dotyčnou říši rozprášil, ale obyvatele nechal odejít a tak se po různých skupinách rozplynuli po Evropě. Dnes si říkají Aškenázové. Nechtějí od té doby jisté mocenské kliky Rusko zcela vymazat z mapy světa? Možná, že někoho napadne, proč lidé typu Zuckerberga, Sorose, Marxe, Einsteina nebo třeba Rothschildů nevypadají jako etničtí židé z Blízkého východu? Nebo proč byl Lenin, Trockij a kompletní vedení VŘSR tohoto etnika a proč nechali povraždit miliony Rusů? Jak to, že celé komando, které zavraždilo cara Mikuláše II bylo tohoto etnika, včetně velitele Sverdlova a vraha následníka trůnu, Jurovského? Jak si říkal chazarský "král" či "císař"? Kagan. Jeden ze šedých eminencí sovětských marxistů a strůjce hladomoru na Ukrajině se jmenoval Lazar Kaganovič a byl také žid. Dodnes je mnoho těch co tvrdí, že jeho příjmení nebylo jménem, ale hodností.

Možná je již celkem zřejmější, proč se někdo pokusil tuto etapu dějin vymazat z učebnic, ne?

A tak k nám bratři ze Soluně dorazili s křesťanstvím a to na pozvání knížete Rostislava. Proč je pozval? Protože se u nás tento jed šířil velice pomalu, protože všichni kněží byli z Francké říše, kázali latinsky a řecky a Slované jim nerozuměli. Indoktrinace, ale musela proběhnout v původním jazyce. Proto přijeli oba bratři a Frankové byli okamžitě vyhnáni. Co udělali "věrozvěstové" jako jednu z prvních věcí? Vydali právní spis Zakon sudnyj ljudem, který říká asi toto: Budeš-li i nadále uctívat Slovanské bohy a dělat rituály svých otců, tak veškerý tvůj majetek propadne církvi a ty sám budeš prodán do otroctví a peníze za tebe utržené dostane chudý plebs. Chytré že? Církev dostane tvůj majetek a spodina se sama přičiní, aby tě udala, protože za to dostane drobky ze stolu.

A tak dnes slavíme umělou indoktrinaci našich národů "jedem", který měl za úkol, stejně jako ostatní dvě abrahámovská náboženství, dostat lidi na úroveň stejnou psychickou algoritmikou postižených zvířátek.

A následuje u nás další náboženský svátek a to upálení mistra Jana Husa. Tedy člověka, který si myslel, že když přidá do misky s jedem spoustu kvalitních ingrediencí, tak že to lidi nezabije.

A proč jsem toto napsal? Jen jako vykřičník, který má říci: VŠE CO NÁM (politické, kulturní i náboženské) "ELITY" TVRDÍ, BYLO A TAKY JE, ZCELA JINAK.
408 Komentářů k CRHA A STRACHOTA aneb ti, co nám přinesli „jed z Judeje“

 1. Maroš napsal:

  No veď o tom je celý ten boj za kresťanské hodnoty - za židokresťanské hodnoty - v boji proti islámu - židoboľševizmus vždy bojuje proti niečomu - ale nikdy nie za Pravdu! SEMIT! "Za boha" a za národ - snáď stačí za národ - boh si pomôže aj sám - nie je odkázaný. Do piče už aj s týmito ovládačmi! Pokoj na planéte bude až keď na jednej hranici zhoria všetky biblie a korány - ovládače z jednej a tej istej židojezuitskej dielne! Židomaterializmus-komunizmus sa neosvedčil, tak aby nás udržali v nejakom ideologickom chlieviku - musíme opäť bojovať proti islámu - za "kresťanské" židohodnoty!
  Pravda o dávidovej hviezde plnej hákových krížov. Védskych.
  https://www.youtube.com/watch?v=DphHApmYf7k

  • Petr C napsal:

   Maros, vzdyt dobre vite ze krestanske - zido, nebo spis opacne zido-krestanske hodnoty a islamismus je z jedne dilny. Bojovat musime za sebe, za rodinu. Bojovat za pravdu? A koho pravdu?
   Tady je jedna ukazka jak dopadnou ti kteri se snazi aspon z casti poukazat na spinu.
   https://www.independent.co.uk/news/uk/crime/tommy-robinson-guilty-prison-contempt-edl-old-bailey-protests-a8990256.html

   • proud napsal:

    Ale neblbni,neznas snad definici pravdy? Samozrejme ze se musi bojovat za pravdu,protoze prave to je bojem za sebe a za rodinu! :-).Ovsem ano,jsou prave ty vyjimky,co maji "jiny pravdy(lzi)" za ktery bojujou(popravde nechavaji za sebe bojovat zoldaky a blbce) a vyznavaji onu zlatou miliardu............

    • Petr C napsal:

     Ono s tou pravdou to je jak s tou demokracii. Kazdy se ji ohani.

     • proud napsal:

      Prave ze ne,ohanej se lzi co ukradla pravde saty.:-).Protoze vetsinou co se pravdy tejka,nemame bejt moc na co pysny,proto jsme se naucili lhat.Je to prosty: "Pravda je popis udalosti,nebo sledu udalosti tak jak k ni,nebo k nemu skutecne doslo." Bez prikraslovani.Je to pouhej popis,studenej jako psi cumak,bez osobnich pocitu a nazoru.

  • benmil napsal:

   pre Maroša:

   Pokoj na planéte bude vtedy, keď posledná tehla z posledného rúcajúceho kostola zabije posledného kňaza.

   Émile Zola

  • HVzV? napsal:

   TAK A TEĎ SE TU POPERTE MEZI SEBOU OSTRÝMI MYŠLENKAMI,NO NI?

   Jestli by se tu neuživilo KSDH Křesťansko Sociálni Demokratické Hnuti,které by mohlo nahradit všechny ty krachujici politické subjekty co jich je a co jich živime včetně neziskovek z našich peněz,peněz rozpočtu!?

   CO MYSLITE?

   Ubránime tu vlast.rodinu,mir,svobodu,spravedlnost a bezpečnost nebo lehneme popelem a bude klid,ví to někdo válečnici?

   • HVzV? napsal:

    BUDEME LI VOLIT"BOLŠEVIKY" DOKTORA Z NR ODVDĚČI SE VÁM A BUDE VÁLKA!

    napiše li nějaký nespokojený občanský goj na dnešni Novou republiku koment bude beze stopy vymazán a pozor musi počitat s tim,že jeho koment bude zákeřně
    za bukem archivován, prý jako spam a jeho přispěvek může být předmětem správniho řizeni a předáni k připadnému trestnimu postihu ze strany státu.

    TO VYPLYVA Z jEJICH NOVÉHO SYSTÉMU BLOGGER SPOLEČNOSTI GOOGLE,KTERÝ ZAČALI OKAMŽITĚ POUŹIVAT A ZACHYCENÉHO SDĚLENI JEJICH CENZORA TAM VISICIHO!

    Tak se pan doktor odvděčil za své zvoleni,anebo mu to pan OKamura SPD snad nařidilo?

  • HVzV? napsal:

   A UŽ VITE PROČ PO SVEM ZVOLENI PŘIKÁZAL NA SVEM WEBU NR DOKTOR

   krutou cenzuru?
   Ono totiž jde o penize a ne o ostré myšlenky, gumuji se tam posledni gojimi,kteři by tam chtěli zachraňovat 2 000 000 000 000 peněz,které jim budou brzy ukradeny z bunkru ČNB.

   http://cz.sputniknews.com/2019062510212180-amerika-pripravuje-dolar-na-devalvaci/

   a tady holenkové opravdu o nêco půjde,je to ta opravdová pravda nebo ne?

 2. Jan napsal:

  Stary Zid umira a syn se ho pta: Slibil jsi mi, ze na smrtelne posteli mi reknes nejvetsi moudrost. Umirajici odpovedel: Vsechno je jinak.
  A tak dekuji za clanek, je tam mnoho moudrosti. Chazarsti Zide nemohou toto vyhnani Rusum zapomenout a msti se jim, kde mohou az doted. VRSR byla zidovskou revoluci, financovanou zapadnimi Zidy financniky. 90% komisaru byli Zide, vetsina politiku take. Dali si predtim zmenit jmena z nemecky znejicich na ruska. (Trockij- Bronstein), aby ruske obyvatelstvo oklamali.
  Chazari nejsou Zide, prijali jenom jejich nabozenstvi kvuli schvalovani lichvy. Indoktrinace Verozvesty u nas mela znicit pohanstvi a nahradit ho krestanskou poslusnosti obyvatelstva k Bohu (jenom zaminka, toho stvoril clovek) a k mocipanum. Cirkev se stala nejdrive nejmocnejsi silou nad moci svetskou. Posleze moci svetske od Josefa II uz jenom vzdy slouzila vyzvou k poslusnosti k vrchnosti a cirkvi. I dnes podporuje cirkev mocipany, kteri v Protektoratu ve skutecnosti vladnou. A to jsou USA, jejich Ambasada, tajne sluzby, cesti zradcove z kavarny a opozice a media, ktera ovladaji.

  • Maroš napsal:

   Odporúčam naštudovať si éru Ivana "hrozného" - hrozného pre anglosaský židovský svet - od 16. storočia, odkedy ortuťou otrávili celú rurikovskú dynastiu, tak odvtedy neustáva pohon proti Rusku - a je za tým aj Vatikán aj celá anglická kráľovská rodina - a nie a nie ovládnuť to "hrozné" Rusko - a jeho zdroje! Prečo? Pretože duch - egregor tohoto národa je mocnejší ako podrbaný duch rodených psychopatov a rodených zločincov! A vždy to tak bude!
   Jan Kozák - Bible je podvod
   https://www.youtube.com/watch?v=oss7uT7ExrI
   http://www.flags.net/UNKG01.htm#UNKG0102

   • Jan napsal:

    Anglicky kral odmitnul poskytnout azyl ruskemu carovi a jeho rodine, ackoliv byl jeho bratranec! Car i jeho rodina pak postrileli Zide z NKVD. Anglie mela odjakziva zajem na likvidaci statnosti a sily Ruska. Afery Litvinenko a Skripal zorganizovala MI sluzba GB, aby to svedla na Rusko. Dodnes se tim brzdi vzajemne vztahy a obchody. Vse je delano zamerne, aby nemohlo Rusko spolupracovat se zapadem. K tomu slouzi i puc na Ukrajine, orhanizovany CIA a EU. Rusko ve svete neoliberalismu je nasi nadeji a bude zachranou pred prolhanosti a dekadenci zapadu.

    • Maroš napsal:

     Ad " ackoliv byl jeho bratranec" - už nemám pamäť na názov toho dokumentu - ale oni boli ako dvojičky! Manželka Mikuláša II. "samozrejme" - nemecká položidovka. Takže ono išlo o trest vo "vlastnej rodine" - romanovci boli síce agentmi Anglicka, ale si jednoducho Rusko zamilovali - a to bol ich koniec! Prestali fungovať!

   • .lak napsal:

    Kdysi a hodně dávno jsem psal že kniha knih je sbírka příběhů která se žádoucím výkladem pantva nahrazovala lidem divadlo, kino a drby starých blažkových. Nicméně asi se nenajde tak krvavá analogie podlostí, lží, úkladů i vražd a pokud by si lumpové chtěli přiučit co ještě neumí tak tam by inspiraci našli. Ale to jsem nevymyslel a ani ji neznám a nemusím ale je tam prý na 200. logických chyb a jou prý i verze s jiným obsahem což je mi prostě jedno.
    Rozhodně ale platí čím hrneček načichne tím smrdí a vzhledem ke sdělenému na mé gusto to patří buď do popelnice nebo jako cvičný materiál vyšetřovatelům zločinců.

  • Paw napsal:

   Hlavni je aby uctivanec byl neviditelny a neexistujici. Abstraktni, aby si ho nejvyssi knezi upatlavali dle potreby.
   Dulezite je tvrdit a hystericky vyhrozovat ,ze existuje a je vsemocny a kazdeho potresta ,ovsem jsou vyjimky.
   Totemy pak rostou ,mohutni jak knezi bohatnou zdimanim a terorizovanim z vericich..A toho zlata co to prinese. Loupeze jsou posveceny, masakry a genocidy oslavovany a zehnany.. Dnes jsou mezi bohy rozdily, i kdyz zarizuji pro sve fanaticky verici uplne pohromy. Zbyli pak zboznuji jeste vice..
   Nejvyssi knezi pak davno pred Hegelem vynalezli dialektiku.
   Potom uz je potom uplne pravda vsecko.Uplne.
   Terorista nekoho zavrazdi a prohlasi. Slouzim nejvznesenejsi vire za lepsi svet, proto nemohu byt prohlasen zlocincem a sprostym vrahem...Germani napadnou celou Evropu a prohlasi my bojujeme za vecny mir !! A beda kdo se nam postavi. A kdyz prohrajou valku,krici , to je nas prvni krok v bitvach za konecnym vitezstvim.!!! Tak nemuzou nikdy nic prohrat...Zadne reparace nikdy nezaplati, kazda smlouva a dohoda je pro ne akorat hajzlpapir. Procez , nikdo na nich nemuze chtit aby byli potrestany vubec kdy ,za nepredstavitelny zlociny ,pac jeste nikdy neprohrali zadnou valku , jen bitvu v boji za to vecne a konecne vitezstvi.

   • proud napsal:

    "Hlavni je aby uctivanec byl neviditelny a neexistujici. Abstraktni, aby si ho nejvyssi knezi upatlavali dle potreby.
    Dulezite je tvrdit a hystericky vyhrozovat ,ze existuje a je vsemocny a kazdeho potresta ,ovsem jsou vyjimky."................hezky napsany,libi se mi to :-))))))))))))))

  • proud napsal:

   "Chazari nejsou Zide".............kdybys to nejak vysvetlil,kdyz zid obecne je definovanej pouze zidovskou virou,muze bejt tedy bilej,rudej,zlutej i cernej...........Ja to spis vidim tak,ze neni zid jako zid.......coz je dany spis "kvalitou cloveka",nez cimkoliv jinym........

 3. Josef Švejk napsal:

  Není nad to když je národ přijatelně hloupý. A tak přišli bratři ze Soluně, aby nám zvěstovali, že Pán Bůh tak miloval svět, že poslal svého jediného syna, aby založil malou židovskou sektu a pak se nechal zabít, aby nám díky tomu mohl odpustit, že kdysi někdo vyrobený z lidského žebra snědl jablko z kouzelného stromu, protože mu to poradil mluvící had.
  A tak si pod vedení svatých Duků ti přijatelně hloupí připomínají první zaznamenanou krádež bicyklu, neboť je známo, že Crha a Strachota přišli o kolo roku 863.

  • Eschatolog napsal:

   :-)

   • píp napsal:

    Interpretace sebeadorantů a pohled do zákulisí industriálky na "užívané.
    https://www.youtube.com/watch?v=2hoqfTCsHew
    https://www.youtube.com/watch?v=4u6cUqxxKlM

    • .lak napsal:

     Zase mají deformanti euál nastav druhou řiť, nebo spíš krk.

    • Jan napsal:

     Verozvestove. Konstatinova ustanoveni jak je treba nakladat s pohany jsou novou ideologii jako krestanstvi, komunismus, fasisimus, dnesni neoliberalismus. Tyto vymyslene indoktrinace maji jediny cil, ovladat lidi a parazitovat na nich. Prinutit je, pracovat pro zanedbatelnou mensinu pohlavaru a samozvancu jako je papez, biskupove, kralove, cisarove, diktatori vseho druhu. Nasilim nuti lidi prevzit nejaky nazor, ktery se jim vetsinou prici. Indoktrinace je provadena silou, moci, tresty, vyvlastnenim, ztratou svobody, zabijenim, upalovanim.
     Nic se nezmenilo, dnesni Deep State dela totez celosvetove. Ma nesmirnou moc skrze penize, vojenskou silu, tajne sluzby, media. Ti vsichni pracuji na zotroceni lidstva v NWO. Ma sve 5. kolony i v Cine, Hongkongu, Iranu, Rusku.

    • Maroš napsal:

     pip - neviem kam mieriš, si tak nejednoznačný ako moja sesternica, ktorej sa musím vylučovacou metódou pýtať, ako to vlastne myslela tým "nó" - lebo podľa farby hlasu by sa to eventuálne dalo rozoznať či súhlas alebo pochypovanie. Ide o to - neobviňujem ťa -ale momentálne prebieha agenda Hate Slovakia = nauč sa nenávidieť svoj národ. Takže kurva - koho si myslel tým "Interpretace sebeadorantů "?!

     Každý kto miľuje svoj národ - mimo tvojho židáckeho - je sebaadorant?! Čiže - nabudúce sa sem kokot nasuň normálne a zrozumiteľne alebo pál do piče! A je mi u riti, či si len ďalší blbý Slovák!

     • Maroš napsal:

      Alebo ďaľší blbý židočech! V každom prípade si len blbý začiatočník a tu si zlomíš - alebo ti zlomím väz! Ako všetkým kurčatám z Jandovskej liahne!

      • .lak napsal:

       Mířím tam že religiozity jsou víceméně adorace cílových ku prospěchu zájmovým a jandýr provozuje také logicky inkvizici konqisty evropských hodnot, navíc ten pojem je mi maximálně podezřelý protože zvlášť v novém 3.miléniu provozováním euálky FAKT žádné nevidím a pokud někdo měl hodnoty se podívám do historie
       https://www.youtube.com/watch?v=o9GFGMlCTMo
       třeba na Karla IV. A téma o církvích mne hnusí z mnoha důvodů ale dělají si ho i fachidioti nejen oborů ale i zhuštěné ekonomie a tedy po(b)litici.

       Slovanství beru s chrámem přírody i symbolů.

     • .lak napsal:

      Sebeadoranti jsou ti co si tvoří svatozář nanebevzetí a u nevzdělaných se jim daří ovčany zblbnout a okrást což probíhá neustále podle mne od 89.

  • Jan napsal:

   Svejku, zapomnel jsi na darovaci listinu cisare Konstantina katolikum (viz Wikipedia). Tou ziskali uzemi Vatikanu i jinde v Italii. 400 let trvalo prokazat (pres odpor cirkve), ze listinu si vyrobila sama cirkev! Jeji bohatstvi i cely Vatikan ziskala podvodem a mela vsechny pozemky vratit Italii! Svou lasku k bliznimu prokazuje cirkev od nepameti brutalni likvidaci vsech svych odpurcu upalovanim za ziva, mucenim a zabijenim inkvizici, pri ktere ziskavala majetky nevinne odsouzenych a zabitych. Klastery ziskavaly okolni pudu falesnymi listinami, ktere vyrabeli potulni mnisi falzifikatori. Dosavadni hospodari na pude se nemohli branit neznajice cist a psat a nemeli penize na advokaty, kteri by je zastupovali. Cirkev okradala sve sousedy. Na smrtelne posteli pak premlouvala umirajici k odkazu majetku cirkvi za motlitby za zemrele!

  • Maroš napsal:

   Ad " Pán Bůh tak miloval svět, že poslal svého jediného syna, aby založil malou židovskou sektu a pak se nechal zabít," - tá sekta tu bola 2 tisíc rokov pred Kristom - a ako neprístojná sekta boli vyhnaní z Babylonu! Takže Ježiš Kristus bol sem inkarnovaný najprv ako umravňovateľ tejto sekty - ale kurva - skús sa zamiešať medzi Cigáňov bez buldozéru! Dnes táto sekta bez problémov funguje o.i. v HolyÚde.

 4. Slávek napsal:

  No nějak se Vám z toho vytratila dialektika vývoje společnosti. To co se stalo bylo nevyhnutelné. Byzync byla nástupcem Východořímské říše a antagonista Říma. Nepochybně to bylo i kulturní obohacení v té době. Jinak to prostě nešlo. Každé volné území se musí ideologicky obsadit a to platí až do dnešních dnů. Bohužel. Kdyby nepřišli Crha se Strachotou tak by tady byli Němečtí resp Franští preláti o 200 let dříve a Přemyslovci by se k lizu nikdy nedostali. Chybí vám všem studium dialektického materializmu. Jde o to že bez nějaké ideje společnost nesjednotíš. Tak to bohužel na této kouli funguje zakodováno v genech člověka.

  • Maroš napsal:

   "Chybí vám všem studium dialektického materializmu." - a čo tak jahve-dialektika - darwinistický vývoj zo židoopice na židoducha!

   • Jan napsal:

    Darwin vymyslel evolucni teorii, ktera se ukazala jako falesna. Vedle toho nam liberaliste stale vtloukaji do hlavy, ze puvodni obyvatelstvo prislo do Evropy z Afriky. Vas predek byl pyskaty bimba. Spolu se Zidaky pripravuji se odedavna k nasi likvidaci a zotroceni. K tomu slouzi neoliberalismus, LGTB, genderove silenstvi, imigrace chranena a protezovana vuci nam Evropanum.

 5. Slávek napsal:

  co pořád máte proti židům? Znám hodně slušných a pracovitých. Rasizmus opravdu cesta není.

 6. Slávek napsal:

  to už jsme jednou prožívali. Ti bezvýznamní šli do Osvětimi a Ti bohatci to platili.

  • Petr C napsal:

   Ne ti bezvyznamni, ale ti obetovani ve jmenu velkeho Israele. Samozdrejme ti vlivni prchli. Navic je to naivni otazka.

  • Eschatolog napsal:

   sry jako fakt nám toho chybi dost, ovšem přebývá nám praeputium :-)

  • proud napsal:

   "
   Slávek napsal:
   6.7.2019 (20.05)

   to už jsme jednou prožívali. Ti bezvýznamní šli do Osvětimi a Ti bohatci to platili.
   Odpovědět

   Petr C napsal:
   6.7.2019 (20.09)

   Ne ti bezvyznamni, ale ti obetovani ve jmenu velkeho Israele. Samozdrejme ti vlivni prchli. Navic je to naivni otazka.".....................velmi dobre panove,jsem rad ze nekdo chape podstatu a nehaze vsechno a vsechny do jednoho pytle :-).

   • proud napsal:

    Coz se prachacum samozrejme nelibi,potrebujou abysme se skubali mezi sebou a na ne uz nam nezbyla energie,natoz na to abysme prokoukli "jak to delaji" a kdo konkretne. :-)

  • Maroš napsal:

   Bolo to jednoduchšie - podľa darwinizmu - tí, ktorí mali správne inštinkty na prežitie ušli do Ameriky a neskôr do Izraela - to bol cieľ a plán holokaustu - a tí s nesprávnymi inštinktami - naivní, alebo zžití s krajinou - išli do plynu! Darwinizmus! A nekompromisne!

 7. .lak napsal:

  Nicméně věřme že apel některých je přínosný a ne všichni nutně musí být intrikující vědomě či naučeně za záměry temné či světlé stránky existencí. Jinak i nezpochybnitelných skupinových zájmů lapků mimo jednotlivých osudů lidí.
  https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12596988110-bohosluzba-k-ucteni-mucednicke-smrti-mistra-jana-husa/21956221450
  https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

  A opět si koleduji o výsměch k ocenění autora. Zdařilé pojednání.

  • Maroš napsal:

   Delgádo - viac takých + Havel a planéta /Globálny prediktor/ nemá problém s preľudnením.
   Zločiny za hranou 10
   https://www.youtube.com/watch?v=FODRVTm7QFU

   • Maroš napsal:

    Masa ľudstva na planéte je približne ako masa mravcov na planéte - videl niekto nejaký problém s "preľudnením mravcov"? Je to Lož! Skupina Globálny prediktor potrebujú zlikvidovať ľudstvo a parametricky tak zlikvidovať množstvo vedomostí, ktoré predstavujú kolektívne ľudské vedomie - pretože GP ovláda ľudstvo informáciami /hlavne ich zadržiavaním/ a dnes GP stráca nad ľudstvom moc! Nie náhodou prebehli tie sociálne experimenty s maoistami, ktorí tak ako sovieti - zlikvidovali ako prví inteligenciu - detto prenasledovanie inteligencie v Kambodži - Pol Pot a spol. A dnes to prebieha v KRĽDR.

    Kurva! "NEBUDZ MOC MÚDRY!" A nenos brýle - vyzeráš ako inteligent!

    • Maroš napsal:

     V kontexte s článkom:
     "Budeš-li i nadále uctívat Slovanské bohy a dělat rituály svých otců, tak veškerý tvůj majetek propadne církvi a ty sám budeš prodán do otroctví a peníze za tebe utržené dostane chudý plebs. Chytré že? Církev dostane tvůj majetek a spodina se sama přičiní, aby tě udala, protože za to dostane drobky ze stolu." - lebo stále platí výrok jedného protikomunistického politického väzňa z 50-tych rokov, že "Základným kameňom štátu je STRACH a doktrínou ZÁVISŤ A NENÁVISŤ!" = chtonizmus, materiálna baživosť, moc a peniaze = židohodnoty! Bodka!

     No a ono sa to potom takýto systém živí sám a jazdí to "na vodu" alebo ako ako perpetum mobile!

 8. proud napsal:

  "žížaly které jsou i velmi hluboko v masívech podloží"...........:-))),veris tomu ze tam jsou zizaly? :-)

  • .lak napsal:

   Věřit sice znamená houby vědět ale viděl jsi někdy za dětství kdy se zdaleka tolik nechemizovalo po intenzívním dešti naseto všude jak maku "dešťovek? :-) Na chodnících, silnicích, Fšude. A to hydrometerologové říkají že aby se nasytila vrstva třeba teď do pouhých dvou metrů chybí tři roky srážek, nebo nějak tak. Monolit bezesporu není kromě skal a ty čouhaj viť.

   • proud napsal:

    Nic proti destovkam a zizalam vubec,ani proti tobe :-)))))))).Jen jsem se zamyslel co by tam asi tak ty zizaly zraly,teda pokud tak hluboko nejdou delat turistiku a hubnout :-)

    • proud napsal:

     Sam bych je cekal tak do vrstvy jilu,ta je tak cirka ruzne od hloubky "na rejc",tak cirka do hloubky na 3 rejce? :-),s tim,ze budou kolem korenu rostlin,nikoliv stromu? ;-)

     • proud napsal:

      Ze rybarim radeji nezminuju,abych nebyl trestanej za ublizovani zizalam:))))))))))))))))))))))))))))))

      • proud napsal:

       Apropo,rybareni a lov,to jsou taky veci kde bych toho hodne zmenil a hodne curaku by zaplakalo:-).

     • .lak napsal:

      Jíl vynáší vodonosnné vrstvy a ty nejsou všude, voda si dělá potrubí. vau

   • .lak napsal:

    Jinak podle nějakého nového skenu je i 6x více vody v zemi než je v oceánech. Kdo by tomu věřil že jo ale kovy vydetekují dnes i pátrači po plážích a kdekoli a tuhle jeden šmajdal po poli a na otázku jestli se to vyplatí odpověděl když najdeš kde bylo osídlení, nebo najdeš prameny v písemnostech tak o tom nepochybuj. :-D

    • proud napsal:

     Hlavne je dulezity vedet jak je to s vodou a energii vubec,aby nikdo nestrasil,ze je vody malo,ze ubejva a podobne:-).Jako energie,i voda se pouze premenuje a "stehuje",ale je ji porad stejne,i kdyz tomu rikame nespravne,ze se "spotrebovava":-).A jestli jich mame malo,pak to znamena ze s nima jednak neumime hospodarit a podruhy ze jim nicime podminky k "byti" u nas. Cili opet a zase se dostavame sami k sobe a k nasim chybam,voda ani energie chyby nemaji :-) ;-)

     • proud napsal:

      Tim je dana i cesta napravy o kterou ale linej a nemyslici ovcan nema zajem ........Proto nekteri z nas maji vody a energie kolik potrebujou,nezavisle na systemu a jini makaj az se z nich kouri a stejne jsou a zustanou majitele vecnyho hovna! ;-)

 9. proud napsal:

  "Cyril-Metodej02Každé náboženství bylo vytvořeno proto, aby se ovce lépe ovládaly. Vzniklo, když se setkal podvodník s hlupákem, když ti co chápou více potřebovali získat kontrolu nad myšlením těch co chápou méně.".................velmi dobre autore,perfektne a strucne chycena podstata vsech nabozenstvi,at se tvarej jak jen chteji.

  • proud napsal:

   O vysmechu vsem Slovanum a nam hlavne,kdyz ty dva kreteny co nas pomohli pripravit o svobodu a Slovanstvi jeste oslavujeme statnim svatkem,aspon vidime co za hovada nam dela zastupitele...........!!!

   • proud napsal:

    A hlavne!!!,jak jsme sami zhovadili,kdyz to trpime!

   • Maroš napsal:

    Proude - ono j to o moci! Ovládač - udeliť voľno, alebo privilégiá. Dnes sa často používa výraz "toto nemusím"! Pozor! To nie je to isté ako "toto nechcem"! Lebo "chcieť" - chtonizmus je hmotná túžba - ovládač. Ale NEchcieť je Vôľa - schopnosť odmietnuť to zvieracie nutkanie. O tom je ten ľudský typ psychiky - že NECHCEM je väčší pán, ako chcem /mám nutkanie/. Späť - ten - kto udeľuje psovi voľno = sviatok - je pánom jeho času! Pes sa konečne môže vychcať! Sviatok je manipulácia - je to upevňovanie autority štátu - pri určitej príležitosti - čím sa upevňuje systém - konkrétne to vatikánske "cyrilometodejské" židokresťanstvo - ako ovládač, doktrína. Éto vsjo.

    • Maroš napsal:

     Vazal niečo "nemusí" = je mu dovolené, odpustená povinnosť. Len idiot sa vyjadruje ako "slobodný človek" - že niečo nemusí! Lebo má nad sebou pána, ktorý mu udelil privilégium. Nemusieť.

     • proud napsal:

      ..........a ted jsi to zase uz klasicky vole posral:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).Ty tim padem tedy svobodnej nejsi a nikdy nebudes,na rozdil od "nekterejch" z nas co jim kecy "panu" lezou jednim uchem tam a okamzite druhym zase ven:-)

     • proud napsal:

      Navic zapominas na zakladni veci ovladani a jeho psychologii.Kdy ma GP k dispozici na jedny strane zakon,na druhy mafii...........a vubec sis neuvedomil,ze kdyz GP,tak pak kazdej,akorat s tim ze na rozdil od GP bude postizitelnej a to je jediny co si "musi osetrit" ;-) :-))))))))))))))))))))

    • proud napsal:

     Jiste ze je to o moci a s ni spojenym blahobytu,to je trvajicim prvopocatkem a zradcum se toho kousek na chvili nechava............

   • Jan napsal:

    Nechapete, ze Zidaci ovladajici zapadni svet neustale potiraji sjednoceni Slovanu, protoze v nich vidi pro sebe velike nebezpeci! Aby toho dosahli, delaji stale z Ruska nebezpecneho padoucha, obklicuji ho USA i NATO, dusi ho sankcemi. Potiraji veskere sympatie zapadnich Slovanu k Rusku. V tom jim slouzi media, politici, Prazska kavarna. Neustale Majdany maji tyto zeme privazat do 100 % poslusnosti k zapadu. Ten na tyto zeme pohlizi jako na menecenne, krmi je splasky, zaridil, aby zrusili sve normy a mohl sem dodavat potravinovy hnuj z glyfosatu se salmonelou, neprodejne lezaky. Jedna s nami jako s obcany 2. a 3. tridy! Nuti nas do LGTB, genderu, rozpadu rodiny. Chce znicit nas narod, nase tradice, udelat z nas migraci spolecnost zijici v neustalem konfliktu s Islamem.
    Nasim cilem musi byt sjednoceni vsech Slovanu s Ruskem. Na zacatek V4 posilovat o Rakousko, Rumunsko, projekt 3 mori pak umozni prosadit se proti nam nepratelskym zemim Francii a Nemecku, pro ktere jsme odpad.

 10. obycejnilide7 napsal:

  Výborně, děkuji autorovi za článek a tleskám rukama, nohama.

  A víte že jeden z těch dvou, Cyril nebo Metod byl homosexuál? Ono mi to sice napovídá že byli buzeranti oba, ale historicky jsem sehnal info jen o tom, že jeden z nich jak se vrátil ke svému "páníčkovi" kde se mmj. staral o koně a zanedlouho prý pak "žili spolu" či se snad i vzali, no hnůj na entou!!

  Buzeranti (to je člověk s poškozeným mozkem - homosexualita lze lečit) nám zde bude kázat o morálce COŽE????!

  • obycejnilide7 napsal:

   Mimochodem poslanec Okamůra má absolutní bordel v pojmech Cyril a Metoděj, kdo skutečně byli, co dělali a pěkně popravdě prosím Okamůro, již žádný sra-čky!!

   Vždyt jsem to říkal odzačatku že člověk bez domova, bez Vlasti nemá na to bejt Vlastenec, ty bunky mu prostě chybí, netřeba se divit.

 11. John_Pitralon napsal:

  Budem mít brzo požížalkách.

  Procesy v půdě nefungují, jak by měly. Ta trpí nedostatkem žížal
  Zdroj: http://ceskapozice.lidovky.cz/procesy-v-pude-nefunguji-jak-by-mely-ta-trpi-nedostatkem-zizal-pbx-/tema.aspx?c=A180710_141126_pozice-tema_lube

  • obycejnilide7 napsal:

   Proto si je na zahradě pěstuju. Stačí udělat jeden jedinej krok tak jak mám a je to, nenadřu se vlastně VUBEC. Stejnou práci bych musil udělat. Akorát sousedi to nosí do "bio polenice" haha tu je totiž na vesnici i zábava. :)

   K věci - tu posekanou trávu ze sekačky prostě dám na políčko výška cca 15-20cm do řádků kudy chodím. Jednak zachycuje vlhko - to žížalky možou, další přínos je vlhčí půda, žížalky prostě milují posekanou trávu a běží se do ní schovat, dokonce to žerou a množí se v tom. Když je moc sucho šplíchnu to trochu vodou.
   No a stačí si vyhlídnout nějakej hodně starej kompost, tj tak 5tiletej a více anebo starou hromadu hnoje, ZESPOD nabrat hnuj i s těma žížalama a že jich tam je, a donést na pole. Pak už jen sekat a stále krmit žížaly tou posekanou trávou, vlastně se o to nemusíte skoro starat...

   PS
   Žádný prachy mi neposílejte.
   Zkásnu si Vás někdy sám. :))))

   • obycejnilide7 napsal:

    PS
    Minule jsem viděl na políčku žížaličku cca 1,5cm průměr a délka asi 25-30cm, nejdřív jsem myslel že slepýš... asi tak.

    • John_Pitralon napsal:

     To je hrozný. Já si musim zapálit imaginární cigo, abych se uklidnil.

    • John_Pitralon napsal:

     To budou tyhle: Gigantické žížaly se prohání pod jižní Moravou https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1327455-giganticke-zizaly-se-prohani-pod-jizni-moravou

     • Maroš napsal:

      Tak to mi je novinka, pretože polmetrové "žížaly" som naposledy videl na brehu Dunaja - v jamách naplnených vodou - vyzeralo to ako zo skla - nejaké vodné druhy. Inak títo užitoční tvorovia dostanú na piču - keď sa u nás namnožia parazitické druhy plochých červov, ktoré fungujú ako pijavice - sú na nerozoznanie od bežných žížal - niečo ako hnojáče. Vo Francúzsku zdecimovali žížaly-rousnice=dážďovky na väčšine plôch - rapídne tým klesá úrodnosť pôdy - u nás by malo byť myslím minimálne 250 kg žížal na jeden hektár! Kedysi ako žížalový rybár - dnes ako záhradník ich pekne "pochovám" naspäť do pôdy - je ich fakt málo!

   • proud napsal:

    :-))))))))))))))))))),tak, tak :-)))))))))))))))))))))

   • houbeer napsal:

    ty brdo,tos tedy objevil ameriku,jsem ale rad ze jsi nepouzil slovo permakultura;))
    jinak jako,bez prace nejsou kolace....

 12. Andy napsal:

  Židé, judaisti, sionisti, semité, ne-semité, konvertité...rozumíte těmto pojmům?
  https://youtu.be/TsS54zGOu6o

 13. Forever Slav napsal:

  Autor se v řadě věcí mýlí.

  1) Řadu věcí, kterou připisuje křesťanství, je nepravdivá. Jelikož křesťanská víra je právě o tom věřit a důvěřovat Bohu. O tom je skutečná křesťanská víra v Boha - o důvěře vůči Bohu. Křesťanský Bůh (pravý nejvyšší Bůh Stvořitel) není žádná ideologická modla, vymyšlená lidmi, ale živá všudypřítomná bytost, se kterou má člověk živý osobní vztah. Tedy křesťanský Bůh není žádná bytost za akvárkem (tj. mimo toto pozemské stvoření), ke které člověk nemá žádný osobní vztah. Naopak.

  A za další: podstatou křesťanství jen právě o úsilí člověka žít svým srdcem v Božím Královstvím Nebeském už tady a teď. A žít skutečný život, který je v Ježíši Kristu. Toho, který se za nás obětoval, aby nám dal Život věčný, otevřel nám brány Kralovství Nebeského a vysvobodil nás z moci Ďáblovi. On, Kristus, je PODSTATOU KŘESŤANSKÉ VÍRY. KRISTUS JE EVANGELIUM. KRISTUS JE BIBLE/PÍSMO. KRISTUS JE BOŽÍ ZÁKON.

  Shrnuto: křesťanství je ŽIVÁ VÍRA V PRAVÉHO BOHA (tedy není žádnou náboženskou ideologií). Tedy křesťanství není o víře v nějakou nauku (bohužel autor také nepochopil skutečný smysl víry v Krista), ale víra v Krista. On, Kristus, je naší vírou.

  2) Právě Konstantin a Metoděj nám přinesli to nejcennější - BOHA! To je ten největší dar a přínos svatého Konstantina a Metoděje. Přinesli nám Krista. Tedy SKUTEČNOU SVOBODU a SKUTEČNÝ ŽIVOT. Důkazů tohoto stavu je mnoho (nebudu to tady teď rozepisovat - to by bylo na dlouho). Např. SVATÁ PRAVOSLAVNÁ KŘESŤANSKÁ RUSKÁ CIVILIZACE (CARSKÉ RUSKO/SVATÁ RUS) je toho jedním z největších důkazů této skutečné svobody a skutečného života.

  3) Slovanské pohanství nebyla žádná skutečná svoboda, ale otroctví - OTROCTVÍ DÉMONŮM A ĎÁBLU. Mars, Zeus, Perun, Jupiter, Taranis - to jsou pořád ti samí démoni v různých hávech. Nic víc, nic míň. Ovoce hovoří své.

  To je ta "svoboda" a "slovanství", o které nás křesťanská víra připravila svým vítězstvím nad starým slovanským pohanstvím:

  - Amorální způsob vedení války:

  Např. za časů pohanského ruského knížete Svjatoslava, kdy ruští Slované vedli válku proti Byzantské řísi, během bojů ruští slovanští pohanští bojovníci brutálním způsobem povraždili byzantské civilní obyvatelstvo - muže, ženy i děti (např. byzantské zajatce napíchali na kůly). To byl vždy často problém pohanství - rozmazávání morálních hranic. To se týkalo právě např. vedení války.

  - Mnohoženství:
  Mj. např. svatý Vladimír v době, kdy byl pohanem, měl desítky až stovky konkubín.

  - Otroctví:
  Ano, mezi pohanskými Slovany bylo typické otroctví (otroci byli většinou z řad z neslovanských národů).

  - Lidské oběti:
  Opravdu na řadě pohanských míst starých Slovanů byly prokázány lidské oběti (i dětí).
  S tím souvisí mj. i UPALOVÁNÍ VDOV - kdy vdova často byla zaživa spálena i se svým zesnulým manželem po jeho smrti (to mj. připomíná dávný indický hinduistický rituál upalování vdov).
  Také bylo normální zabíjení novorozených dětí, pokud byli označeni za neduživé. Nebo i zabíjení starých lidí, pokud byli svými příbuznými označeni za zbytečnou přítěž.

  PRO KOHO JINÉHO BYLI TYTO OBĚTI A ZABÍJENÍ, NEŽ PRO TEMNÉ SÍLY - PRO DÉMONY?!

  Atd. Tož tak k tomu "světlému" pohanství starých Slovanů (našich předků).

  PS: Objektivně je třeba podotknout, že staří Slované (naši předkové) byli (zjištěno na základě řady historických pramenů) pohostinní, uctiví ke svým hostům a pocestným, cesty přes slovanské území byli pro cizince bezpečné. A otrokům, kteří sloužili svým slovanským pánům, byla po dané době dána možnost svého pána opustit či s ním zůstat. Atd.
  Ale to nic nemění na temnotě pohanství, která dlela nad našimi slovanskými předky.

  A právě Kristus nás Slovany zachránil z této otrocké moci temným mocnostem Pekla. Kristus, kterého jsme my Slované poznali díky božím apoštolům (apoštolové Slovanů) - díky svatému Konstatinu a Metodějovi (kteří byli vedeni Bohem, který nás, Slovany, hledal), kteří kázali Slovanům Krista (za to jim patří velký dík). Toho, který nás i vysvobodil. Naši slovanští předkové velkou část svých dějin jen o Bohu pouze slyšeli. A nakonec naši slovanští předkové se s Bohem setkali (který nás hledal - a nakonec nás našel). Mnoho národů nedostalo do vínku dar víry. Slované byli jedni z mála těch, kteří obdrželi od Boha dar víry. O to víc bychom si měli této skutečnosti vážit (toho, že jsme získali dar víry). Slované dostali to, co každý nemá. Co většina národů nepoznala. Co málokdo nalézá. Těžko to lze vyjádřit slovy.

  • obycejnilide7 napsal:

   Forever Slav napsal: 7.7.2019 (22.26)

   Tak ještě se naučit česky a po žních možeš konečně k Turkovi.
   Tzn k Jakubu Jandovi do Prahé.

  • Jamail Yareshi napsal:

   Oni su z toho svojho boho-krestanstva uplne chory a mimo - totalna obet biblickeho zotrocenia - to sa fakt neda nijako liecit

   • Forever Slav napsal:

    Jamail Yareshi

    A v čem mě křesťanství (Ježíš Kristus) zotročilo? Komu "otročím" v křesťanské víře, dle vás?

    • Maroš napsal:

     Žiješ v dobrovoľnom - ideologickom, tzv. "uvedomelom" otroctve podľa ovládajúcej doktríny ty chuj! A ešte sa ti to páči! Lebo Stvoriteľ nám dal slobodu - nie tú bezuzdnú zvieraciu, ale slobodu v rozhodovaní sa podľa svedomia - pravidiel univerzálnej Jednoty = nechať všetkých v súlade konsenzu! Ty žiješ v "súlade" s odpustením tvojich už dopredu chcieť spáchaných bezuzdností - o tom je ten kriminalizujúci ojeb, že Ježiš Kristus si údajne /žeby o tom niečo Kristus vedel do boha vášho jehovistického?!/ odsral všetky naše hriechy aj do budúcna na kríži - takže znásiľňujte, kradnite, vraždite - a posielajte nám hore z toho provízie - vy gójimské zvieratá! Ste užitoční idioti - robte zle iným - my židáci vám budeme za províziu odpúšťať /predávať odpustky - korumpovať vás!/ - a však sa nejako dohodneme! Humanizmus a Tolerancia! Si KOKOT!

     • Forever Slav napsal:

      Maroš

      Vůbec nechápete křesťanskou víru a Boha. Hříchy jsou odpuštěny pouze tomu, kdo skutečně Krista přijal do svého srdce a upřímně se kaje ze svých hříchů. Kdo naopak páchá zlo a nekaje se ze svých hříchů, nebudou mu jeho hříchy odpuštěny.

      Stejně tak nechápete význam slova pokora - která znamená právě i lásku. Lásku, skromnost a zbavení se pýchy. To vy, jelikož propadáte sám duchovní pýše, nemůžete pochopit. Leda s Boží pomocí. S pomocí Ducha svatého.

      • proud napsal:

       chachachaaaaa:-)))))))))))))))))))),kuci,nezlobte se na nej,prisel me pobavit svou blbosti :-))))))))))))))))))),prej "panbicek" chachachaaaaa:-))))))))))))))))))),ten je dobrej,chachachaaa :-))))))))))))))))))))))))))))

      • proud napsal:

       A co mokry sny s detskejma curackama v drzce ty oplzly prase,mas? Jisteze mas,svine!

      • proud napsal:

       "ducha svatyho" z betonu a rozmlatit ti s nim hlavu,uchyle!

      • proud napsal:

       Vsechny kazatele nahnat na Ukrajinu,a pustit na ne karatele,nez se s nima taky zatoci.Tady mam nedaleko jednoho co dela kneze kalisnikum a zjisttil jsem ze je to naprosto stejny bezohledny hovado s vyplachlym mozkem jako jeho kolegove z ostatnich kostelu a mesit a podobnejch svatostanku...............nemam s vama slitovani,vy blby kurvy!

    • Jan napsal:

     Zotrocilo si te, abys chodil do kostela, prijimal svatosti, platil cirkvi dane a odpustky, aby se meli cernoprdelnici dobre. Chodil se zpovidat nejakemu pedofilovi nebo buzerantovi. Zadarmo, cirkev nepotrebuje tak tajnou sluzbu, z lidi tak vse vytahne. Za to te kazdy den pri msi oblbuji vylhanymi historkami o lasce k bliznimu, zivote v pokore a odrikani, skromnosti. Sami ale chlastaji vino a ziji v prepychu ve svych palacich, na farach, kde ziji s kucharkami. Jsou dve veci cirkev a vira. Spolu nemaji nic spolecneho. Cirkev je kseft s duverivosti lidi.

     • proud napsal:

      Nejen kseft,je to i ukol od GP drzet je v klidu a bazni,makajici,ovsem pripraveny jit za "panbicka(GP)".............chcipnout, kdy a kam se mu zamane..........

     • Forever Slav napsal:

      Jan

      1) Nesuďte nikoho, pokud nechcete být sám souzen.

      2) Naopak - Církev a víra je jedno a totéž. Jelikož Církev a víra - to je Kristus. On je podstatou víry a Církve. On je Církev a víra. Bez něho by pravoslavná křesťanská Církev nikdy nevznikla a také by dnes vůbec neexistovala. Jestli chcete někomu spílat, tak spílejte Ježíši Kristu.

      3) A sám vidíte, že necítíte lásku. Platí - obviňujete druhé opět z vlastních hříchů.

      4) Máte pro své tvrzení vůbec nějaké důkazy?

      5) To upalování jste si spletl s římsko-katolickou církví. Ta upalovala (čarodějnické procesy, inkvizice atd.). Nic takového se nestalo a nedělo v pravoslavné církvi (Kristově Církvi).

      PS: Víte, že Církev během prvního tisíciletí n. l. neupálila ANI JEDNOHO HERETIKA?!

  • Jan napsal:

   Buh nestvoril cloveka. Bylo to obracene. A tim vsechno pada, ze krestanstvi je lepsi jak pohanstvi. A Slovany nepomlouvej ty pseudovedce!
   Krestane ukazovali scou proklamovanou lasku k bliznimu upalovanim za ziva vsech, kteri nechteli jejich viru prijmout. Nejsou lepsi jak mohamedani, ty zabijeli take.

   • proud napsal:

    "Buh nestvoril cloveka. Bylo to obracene."...........velmi dobre,a to je zakladni pomoc vsemu zlu.....

   • Maroš napsal:

    "Buh nestvoril cloveka. Bylo to obracene" - tak na to pozor - na tom je postavená teória Reisa /"náhodou" žid/, že človek si vďaka 16 genetickým túžbam - a kvôli ich naplneniu - vymodlil Boha! Je to samozrejme "boľševická" - materialistická = židovská teória organizácie človek vs. duchovno - duchovno samozrejme neexistuje - lebo materiálno - a tak dokola!
    https://explorable.com/16-basic-desires-theory/

    Čiže zhrniem:
    1/ "Človek" so zvieracou psychikou je riadený týmito zvieracími potrebami - nutkaním - "a nič proti tomuto nemôže robiť" - je to jeho zvieracia prirodzenosť!
    2/ Človeku s ľudskou psychikou sú tieto nutkania, desires, motivácie - U RITI! Lebo vo Vyššom duchovnom Ja tieto motivácie - túžby NEEXISTUJÚ!

    A tak si blízko "pravdy", že židočlovek si stvoril svoju modlu, ktorá mu okultným spôsobom naplní jeho židotúžby! Židoboha Jahveho!

    • Maroš napsal:

     Spresním...
     " a kvôli ich naplneniu – vymodlil Boha!" - pre mnohých židokresťanov, ale aj iných veriacich je návšteva chrámu ako návšteva supermarketu a "boh" je pre nich servisman! O tom je doktrína Bič a Cukor! V podstate - zachádzanie so zvieratami! Odbočím - už mi súkromne lezú prejavy susedovho psa na nervy - otvorím dvere a on si uchcáva od šťastia - v radostnom očakávaní = je na dopamíne - že dostane kostičku!
     No lebo ich dostáva! Čiže Pavlov reflex - pes slintá, pretože sa zasvietila žiarovka a on pri zasvietenej žiarovke dostal žrádlo!

     Tak si kurva uvedomte ten systém podmienených odmien v církvach - predaj odpustkov - to bol úplný humus! Takže kurva netreba vykopávať dvere na kostole, aby ste si vymodlili /ako správni alibisti/ smrť svojho suseda - ale rovno svojho suseda zabite! Systém vám to aj s panbíčkom odpustia! Ideálne - ak susedovi zároveň ukradnete aj peniaze a systém vám ich potom môže zabaviť! Lebo peniaze tešú smerom hore a o tem celom je to židobiblické odpúšťanie /Jan Kozák/!

     Čím som chcel povedať len toľko, že som človek veriaci=dôverujúci Stvoriteľovi ŽIVOTA, a s osobnými pičovinami ho už nezaťažujem - ak s ním rozprávam, tak o obecných veciach - akože už by mohol nejako vydrbať s HAARP a chemtrails a s CIA a Trumpom a mohlo by zapršať! Lebo je to vec udržania života! Keďže sme vo vojne s USA od roku 1941!
     https://www.aktuality.sk/clanok/707154/na-orave-liptove-a-v-poloninach-vladne-storocne-sucho/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

   • proud napsal:

    Na to zadnej pozor a netreba vymejslet nejaky konstrukty,je to tak jednoduchy jak pise,proto vzniknul "lidskej panbicek" a nacpali ho do kostela a zacli delat z obcanu ovcany.

   • benmil napsal:

    Jan

    +

  • asar napsal:

   Zaujímalo by ma, ako mohli pohania získať nejakých byzanstských zajatcov a ešte k tomu ich ponapichovať na koly, keď to boli služobníci jediného pravého vševedúceho a všemohúceho boha. Také niečo sa nemohlo stať, lebo všemohúci boh by ich ochránil.

 14. Forever Slav napsal:

  Bohužel mnoho lidí je infikováno temnou démonskou propagandou KSB (což je mj. sionistický projekt). Pro děti KSB je poté často typická agresivita a netolerance vůči jiným názorům, duchovní pýcha, omezená duchovnost atd. A také v neposlední řadě historické šarlatánství. Ono se stačí podívat na svaté osoby KSB - na všechny ty Pjakiny, Zaznobiny a mnohé další. Když si poslechnete jejich přednášky o historii lidstva, zjistíte jednu věc - Pjakinové a Zanobinové nejsou historici, zakládající své historické teorie a teze na historických důkazech a faktech, ale na ničím nepodložených dogmatických ideologických tvrzeních. A to pak opakují donekonečna až do samého konce. Až do samého zblbnutí. Proto nelze tyto lidit nazývat historicky. Nelze je nazvat jinak, než jako šarlatány.

  A tento zlozvyk přejali i jejich děti. Článek autora výše je toho nádhernou ukázkou - žádné historické důkazy a fakta, ale jen samé NIČIM NEPODLOŽENÉ IDEOLOGICKÉ SPEKULACE. Nic víc, nic míň.

  Co se na to dá říct?

  Zkrátka chtít fakta a důkazy po příznivcích a odchovancích KSB je marnost. Protože je nikdy nedostanete. A když vyvrátíte jejich teorie (na základě historických důkazů), přijdou namísto argumentů agresivní útoky.

  Co se dá dělat?
  Budu prosit u Boha za jejich obrácení. Víra je Boží dar. Nelze ji nikomu vnutit. Pravda nemůže být nikomu vnucena. Pravdu musí člověk uzřít sám. Pokud člověk Pravdu neslyší a nevidí, nikdo mu ji nesdělí.

  Budu se modlit za jejich duše a obrácení. Kéž i oni obdrží dar víry. Bůh jim žehnej.

  • Eschatolog napsal:

   pane vy musite byt hodně starỷ když jste u toho byl

   • .lak napsal:

    Ne, von sežral jejich moudrost.

   • napětí napsal:

    Vodkdy říkáš trollovi pane? lak-pindolak se zabývá házením linků z YT, aby odlákal diskutéri jinam, než aby diskutovali. Je to zastaralá trollská metóda. Taky jsem mu naletěl, dnes zásadně po něm neklikám na jeho odkazy...

  • Maroš napsal:

   Znôška lží, krvavý guláš, chaos. A boha v byzancii nikde! Niekam mi vypadol jeden zakladateľ byzancie, ktorý v boji o moc nechal oslepiť 30 tisíc zajatých vojakov protivníka a poslal ich domov - nech ich má kto kŕmiť - dnes je to taktika - nezabi, ale poraň vojaka a zamestnáš ďalších 3 okolo neho!

   "Väčšina národov, s ktorými ríša prichádzala na svojej severnej hranici do styku, pôvodne postrádala formalizované štátne a spoločenské štruktúry. S postupným rozvojom základných politických, náboženských a hospodárskych inštitúcií sa tieto celky stávali predmetom intenzívnejšieho záujmu byzantskej diplomacie. Tá uplatňovala voči zahraničným subjektom škálu rozličných nástrojov: nepriateľskí vládcovia boli obdarovaní honosnými titulmi, členovia iných panovníckych rodov boli vyžadovaní do Konštantínopola, cudzie posolstvá bola zadržované na území ríše, na cudzincov pri tom hocikedy silno zapôsobilo bohatstvo a prepych Byzancie a tým boli podnecovaní na prijímanie byzantských spoločenských hodnôt a postojov. Byzantinci neváhali vynakládať značné sumy peňazí na motivovanie odľahlejších kmeňov a národov k útoku na svojich susedov[87] a zasahovali do vnútorných pomerov iných štátov vyvolávaním povstaní a vzbúr.[152] Ako diplomatický prostriedok na zaistenie svojej bezpečnosti používali aj šírenie kresťanstva. " - nepripomína vám to súčasnosť?
   https://sk.wikipedia.org/wiki/Redaktor:RONALDO-SK/Byzantsk%C3%A1_r%C3%AD%C5%A1a

   “ Archeologové jsou nadšení, u Hradce našli chybějící článek lužické kultury
   20. října 2016 7:55
   Archeologové v Hvozdnici u Hradce Králové našli chybějící článek mezi kulturami doby bronzové ve východních Čechách. Na pohřebišti narazili na více než 50 žárových hrobů s keramickými urnami a získali i důkazy, že kultura lužických popelnicových polí má v regionu mnohem starší kořeny, než se předpokládalo.“
   “ Nové nálezy potvrzují, že jedna z nejvýznamnějších pravěkých kultur, lužická, je místního původu.
   „Narazili jsme na mimořádně dochované hroby, je to fantastické. Netušili jsme, že ještě někde něco takového objevíme,“ říká nadšeně vedoucí archeologického pracoviště Muzea východních Čech v Hradci Králové Miroslav Novák, který je jindy spíše zdrženlivý.
   Naleziště v Hvozdnici, které vědci zkoumají s přestávkami od podzimu 2013, má nadregionální význam.“
   “ Žárové hroby je třeba datovat do minulosti mnohem hlouběji, než se původně soudilo, a to až o 250 let.
   „Je to ohromné, máme tu doložen vznik lužické kultury na území východních Čech. S trochou nadsázky lze říci, že na této lokalitě se mění pohled na dějiny proti tomu, jak se psalo doposud,“ říká Novák.“
   “ už nyní můžeme říci, že česká odnož kultury lužických popelnicových polí, o které se někdy hovoří jako o celé jedné civilizaci trvající bezmála tisíc let, má podstatně hlubší kořeny. Navíc to, že je doložená už ve střední době bronzové, znamená, že je místního původu, nikoli že přišla už zformovaná odjinud, z území Slezska. Hradecko platí za kolébku této kultury. Hvozdnické nálezy rozhodně pohled na historii změní,“ vysvětluje Miroslav Novák.“
   “ Je to důkaz, že přinejmenším od starší doby bronzové v této oblasti lidé žili a že tu docházelo k nepřetržitému a přímému vývoji. Pěkně nám to do sebe začíná zapadat a dávat smysl.“

   REPLAY - “ Je to důkaz, že přinejmenším od starší doby bronzové v této oblasti lidé žili a že tu docházelo k nepřetržitému a přímému vývoji. Pěkně nám to do sebe začíná zapadat a dávat smysl.“
   https://hradec.idnes.cz/archeologicke-nalezy-ve-hvozdnici-u-hradce-kralove-f8e-/hradec-zpravy.aspx?c=A161015_2279468_hradec-zpravy_the

   Tak… A keďže naše dejiny píšu anglosasi a hlavne Nemci – bez hodnotenia nemeckých archeologických partnerov "našich" slovenských akademikov prakticky nie je možné – bez záujmového konfliktu na 2. priorite KSB – výklad dejín oficiálne smerovať „do slovanskej histórie“!!!

  • Jamail Yareshi napsal:

   Teo-marxismuus (KSB,KOB) rovnako ako aj vsetke mocensko instituciolizovana donucovacie nabozenstva (krestanstvo,islam,judaismus,jehovismus atd)- su len odporne ohlupujuce ideologie, znasilnujuce ludsku prirozenost, zdrave racio aj ludsku dusu, robiaci z ludi tupa podriadena hovada v pocitu stadovej prislusnosti k davu - toto vsetko je treba tupym ovciam aby sa dobre a poslusne pasli ve prospech svojich pasiakov a neprotivili sa, ked ich strihaju ci vedu na jatka.

 15. Člověk napsal:

  to Forever Slav 7.7.2019 (22.26)

  Mýlíš se. Jsi neobratný manipulant Slovanů, chybí ti totiž ta "potřebná" rafinovanost k manipulování o Slovanech, vštěpování a obecně ke lhaní HLAVNĚ o Slovanech, neboť TO JE BOŽÍ LID! VYVOLENÝ BOHEM celého Vesmíru. A ty zavržený manipulante, neumíš už ani pořádně klást své lži, tolik vždy žádané církví. Lidské oběti nikdy nebyly součástí Slovanské historie, NAOPAK, toto pohanství se jen falešně snažila lidem podsouvat církev, pro "obhájení" svých zlodějsko kriminálně psychopato deviantních deliktů (viz práce např. skutečného badatele a jazykovědce Antonína Horáka) a druhá věc je ta, že: Podstatou Křesťanství je Křest a podstatou Křestu je klystýr. Ano, tak je to.

  "Esejské evangelium míru, Ježíš

  Nemyslete, že postačí, když vás anděl vody obejme jen zvnějšku. Vpravdě vám říkám, že vnitřní nečistota je o mnoho větší než vnější nečistota. A ten, kdo se jen povrchně očišťuje, ale uvnitř zůstává nečistý, je podobný hrobkám, které jsou zvenčí pohledně omítnuté, ale uvnitř skrývají děsivé nečistoty a ohavnosti. Říkám vám proto, nechte anděla vody, aby vás pokřtil i vnitřně, abyste byli osvobozeni od minulých hříchů a abyste byli uvnitř právě tak čistí jako zřídlo řeky ve sluneční záři.

  Vyhledejte proto velkou štíhlou tykev se šlahounem v délce člověka, vyjměte dřeň a naplňte ji říční vodou, ohřátou sluncem. Zavěste tykev na větev stromu a poklekněte na zem před andělem vody a zaveďte konec šlahounu do konečníku, aby mohla voda protékat všemi vašimi vnitřnostmi. V kleče odpočívejte na zemi před andělem a modlete se k živému Bohu, aby odpustil vaše staré hříchy a modlete se k andělu vody, aby vaše tělo osvobodil ode vší nečistoty a nemoci. Nechte pak vodu z těla vytéci a s ní odplavit všechny nečisté a páchnoucí látky Satana z vašeho nitra. A na vlastní oči uvidíte a vlastním nosem ucítíte všechny ty ohavnosti a nečistoty, které špinily chrám vašeho těla a dokonce všechny ty hříchy, které ve vašem těle bydlí a které vás mučí všemi možnými nemocemi. Vpravdě pravím vám, křest vodou vás osvobodí od toho všeho. Obnovujte křest vodou v každý váš postní den, až do toho dne, kdy uvidíte, že voda z vás vytéká je tak čistá, jako říční pramen. Odeberte se pak k tekoucí vodě a tam v objetí anděla vody vzdejte díky živému Bohu, že vás vysvobodil od vašich hříchů. A tento svatý křest skrze anděla vody bude vzkříšen k novému životu. Neboť pak budou vaše oči vidět a vaše uši budou slyšet. Proto po křtu již více nehřešte, aby andělé vzduchu a vody ve vás stále bydleli a provždy vám sloužili."

  V křesťanství a ve všech ostatních náboženstvích jde vždy o vyčištění vylučovacího ústrojí (a tedy poté celého organismu) vodou a jinými metodami. Všechna náboženství, podle míry přepisování, dodnes nesou pozůstatky mnohých prvků Detoxikace. Některá více, některá méně. A "v kostele Kristově" je dodnes kropenka ve tvaru TYKVE SE ŠLAHOUNEM. Přesně tak. Kdo by to byl řekl, že jogíni, hledači pravd, matky z mimibazaru a jejich věrní čtenáři ateisté = očišťováci rekta, jsou NEJVĚTŠÍ KŘESŤANÉ POD SLUNCEM.

  • Člověk napsal:

   a kdo chcete vědět, co je církev zač, ČÍ KREV PŘI RITUÁLECH PIJÍ, tak si dobře a z profilu prohlédněte KAŽDÝ SCHVÁLENÝ MEŠNÍ POHÁR NA SVĚTĚ! Všimli jste si, jak kněz vždy tak zvláštně zvedá pohár při každém obřadu? Drží ho né za rukojeť, ale z boku, tak abyste na něj dobře viděli. Debila z vás dělá! A co VIDÍTE!!!??? Všimli jste si TOHO!!!!!!!!???????? Když se podíváte pořádně na pohár a když si představíte, že těleso poháru je vzduch a vzduch okolo poháru je těleso, tak KAŽDÝ SCHVÁLENÝ MEŠNÍ POHÁR NA SVĚTĚ ZOBRAZUJE TVÁŘ MALÉHO NEVINNÉHO DÍTĚTE, I OČI, I VLASY TAM JSOU!!!! VŠECHNO!! DOKONALÉ A ZRŮDAMA SATANSKY MASKOVANĚ PROJEVENÉ ZOBRAZENÍ MALÉHO LIDSKÉHO DÍTĚTE!!!!!!!! TO ONI OBĚTUJÍ, CÍRKEV = VRAZI, OD POČÁTKU, PROKLETÍ VRAZI DĚTÍ, A JEJICH KREV PIJÍ!!!!!!!!!!!!!

   • Forever Slav napsal:

    Člověk

    Mluví z vás démonská propaganda. Hovoříte jako pohanska římská propaganda (která také lživě křesťany vinila z kanibalismu) pohanského Říma - který povraždil (mj. v řadě s pomocí a na základě intrik ze strany židů, kteří štvali římské úřady proti křesťanům - viz např. krvavé protikřesťanské represe císaře Nera, který tak učinil také na radu své židovské milenky Sabiny Poppaeai) tisíce křesťanů. A vy tu samou lživou démonskou propagandu šíříte též. Nějak až moc si rozumíte s temnotou. Čím to?

    • obycejnilide7 napsal:

     Forever Slav 8.7.2019 (22.02)

     A z tebe hovoří debilita!
     :-/

     • Forever Slav napsal:

      obycejnilide7

      Argumenty by nebyly? Zatím tu jen bezmyšlenkovitě a primitivně jen štěkáte.

      • obycejnilide7 napsal:

       Forever Slav napsal: 9.7.2019 (11.32)

       Nebyly Nafurt-e.
       Pravopis se učí na ZŠ a ty pitomosti který nám tu cpeš to je na promptní odvoz do Kroměříža!

       • Forever Slav napsal:

        obycejnilide7

        Nemluvte sám se sebou, prosím. Však vaše komentáře jsou plné pravopisných chyb jako máku (chodil jste vůbec na ZŠ a udělal maturitu z ČJ?). Trocha pokory by vám neuškodila.

      • Člověk napsal:

       Forever Slav napsal: 9.7.2019 (11.32)

       na psa

       • obycejnilide7 napsal:

        Člověk napsal: 9.7.2019 (18.25)

        Žeryku do boudy!

        • Člověk napsal:

         obycejnilide7 napsal: 14.7.2019 (8.56)

         Tůdle! Baryku.

        • proud napsal:

         :-)))))))))))),kdysi kdosi v jedny krasny kresleny pohadce o zacatku sveta pouzil krasnej "proslov "panbicka" i "dabla":"Milujte se a mnozte se,perte se a zerte se!" ,kdopak to asi dal tem dvema kreslenejm do tlamy,ono "rozdel a panuj"?

        • Člověk napsal:

         Žeryk ve "Slavovi" z Tibetu, co mi (dočasně) utek.

      • JPEG PNG napsal:

       uz sis prohledl ten mesni pohar?

    • Člověk napsal:

     Forever Slav

     Neviním křesťany z kanibalismu, ale církev. Již jediný pohled na mešní pohár z profilu dokazuje inklinaci tvé církve k satanství a dětskému kanibalismu. A navíc tu šíříš lživou démonskou propagandu svého pohanství o Slovanech. Nějak si moc rozumíš s temnotou. Čím to je?

     • Forever Slav napsal:

      Člověk

      "Neviním křesťany z kanibalismu, ale církev. Již jediný pohled na mešní pohár z profilu dokazuje inklinaci tvé církve k satanství a dětskému kanibalismu."

      A důkazy k tomu máte? Zatím tu šíříte samé ničím nepodložené démonské ideologické spekulace.

      • Člověk napsal:

       Forever Slav napsal 9.7.2019 (18.31)

       "A důkazy k tomu máte? Zatím tu šíříte samé ničím nepodložené démonské ideologické spekulace."

       Já tu nešířím žádnou církev a důkazů o zločinech církve jsi zde dostal (viz výše i níže) prostřednictvím několika odkazů na zdroje v počtu více než deset tisíc. Musíš se zkrátka zbavit své sekty, pokud chceš mít zachovánu funkční a tuto používat, základní smyslovou soustavu, tj. zrak, sluch apod. , abys byl schopen vidět, slyšet atd. jasně viditelnou, dávno dokázanou a v podstatě kýmkoliv poznatelnou Pravdu.

    • Maroš napsal:

     " viz např. krvavé protikřesťanské represe císaře Nera, který tak učinil také na radu své židovské milenky Sabiny Poppaeai" - to mi pripomína vraždu Kuciaka - Kuciaka riadeného židovkou Holzovou. Purim. Ester.

    • JPEG PNG napsal:

     uz sis prohledl ten mesni pohar?

  • Forever Slav napsal:

   Člověk

   1) Viz výše - vaše teorie je založená jen na spekulacích a vašich zbožných přaních. Tedy historické šarlatánství. Tím, že nechcete vidět a slyšet pravdu o temném pozadí starého slovanského pohanství, smutnou pravdu o slovanském pohanství nezměníte.

   Dobové a historické prameny totiž ŘÍKAJÍ NĚCO JINÉHO, NEŽ VY. A ty potvrzují to, co uvádím já. Na toto téma vyšla celá řada prací - např.:

   Joan Snyčev - "Samoděržaví ducha":
   https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://rusinst.ru/docs/books/Ioann.Snychev-Samoderjavie.Duha.pdf&ved=2ahUKEwiQuKv086XjAhXNy6YKHYvWDuUQFjACegQIBhAB&usg=AOvVaw1luDdzdzeXJBnbZfTDFRl_

   Autorem je (již zesnulý) svatý ruský petrohradský metropolita Snyčev. Dílo se sice především věnuje osobnosti ruského panovníka Ivana Hrozného (vyvracejíc mnohé mýty o jeho vládě), ale krátce se v prvních kapitolách věnuje dějinám starých Slovanů za časů pohanství - a odhaluje temnou epizodu slovanské historie, potvrzující temné pohanské rituály starých Slovanů - lidské oběti, upalování vdov, zabíjení novorozenců (považovaných za neduživé), zabíjení slabých starých lidí vlastními příbuznými (když je označili za "přítěž"), masakry a krvavé vedení války (např. proti Byzantské řísi) atd. Vše na základě jasných důkazů v podobě dobových pramenů a historických faktů.

   ...
   PS: Mj. metropolita Joan Snyčev byl pravoslavný monarchista, velký obhájce dávného carského Ruska a pravoslavného carského samoděržaví. A též příznivcem svatořečení Ivana Hrozného (jehož vládu považoval za jeden z nejlepších vzorů pravoslavného samoděržaví) a Grigorije Rasputina. A v neposlední řadě byl i velký odpůrce a bojovník proti judaismu a svobodnému zednářství.
   ...

   A to není vše. Temné pozadí starého slovanského pohanství je odhaleno i zde:
   https://rusimperia.org/russkie/2019/03/16/kulturnaja-tradicija-pravda-o-russkom-mate-episkop-mitrofan-2/

   Tento článek se věnuje především používání hrubých a sprostých slov v moderní společnosti (v dávných dobách, zejména v křesťanských, bylo užívání hrubých výrazů ve společnosti tabu). A v této souvislosti se zmiňuje o slovanském pohanství. Slovanské pohanství bylo totiž v zásadě stejné, jako každé jiné pohanské kulty starověku - založené na získávání síly a přízně spoluprácí s "bohy" alias démony, kterým za tímto účelem byly nošeny oběti (včetně těch lidských). Tj. za účelem uspokojení temných démonských sil s cílem získat jejich pomoc pro danou činnost. A to se praktikovalo i ve slovanském pohanství, jehož jedovaté plody konaly své - lidské oběti, sexuální volnost a mnohoženství, kruté vedení války, otroctví atd. A zde se také užívali hrubé výrazy (které vždy přitahují démonskou aktivitu) jako běžná součást náboženských rituálů - např. při boji či v sexuální oblasti. Co dodat? Temný původ slovanského pohanství zkrátka nelze popřít.

   2) Esejci žádné evangelium nikdy nesepsali. Jelikož esejci měli Mojžíšovu víru. Proto jim byli tyto různé gnostické názory zcela cizí. Také právě díky zachování čisté Mojžíšovy víry stáli v opozici proti farizejům (otcům zakladatelům talmudického judaismu a židovského národa), kteří infitrovali původní pravověrnou víru starých Izraelitů a odvedli lid Izraele od Boha.

   A mj. právě z Mojžíšova zákona (který úzkostlivě esejci dodržovali) vychází křesťanství.

   Ty různá pseudo-evangelia jsou jen žido-gnostické pamflety, jejíž cílem bylo podkopat křesťanskou Církev, založenou naším Pánem Ježíšem Kristem, a odvést lidi od pravé křesťanské víry.

   ...
   PS: Jediné, co esejci měli u sebe, byly svitky Starého Zákona. Ale to je asi tak vše.

   Dále: někteří vaši slovanští novopohanští bratři považují pojem křest za pozitivní věc (ve smyslu od slova "vykřestat" - tj. "vykřesat světlo poznání"). Tak jak to tedy je? Nechcete se napřed dohodnout mezi sebou, kteří slovanští pohané z vás jsou ti praví?
   ...

   3) Křesťanství a východní okultní směry (jako např. jóga) jsou rozdílné jako světlo a temnota. Křesťané nevěří, že se jde spasit vlastními skutky, ale skrze víru - skrze Boží milosrdenství. Tj. porazit Ďábla je možné jedině s pomocí našeho Pána Ježíše Krista. Naopak východní okultní směry (to mají společné se starým slovanským pohanstvím a pohanstvím jako takovým) věří, že se lze spasit vlastními skutky. A to je jejich kámen úrazu. Ďáblova pastička. Ďábla totiž člověk neporazí sám. Bez Boží pomoci je člověk totálně bezbranný.

   Dalším společným charakterem východních kultů a slovanského pohanství je falešná bohulibá představa - východní kulty se často otevíraní něčemu "vyšsímu" (tj. démonským silám) a staří slovanští pohané slouží "bohům" (alias démonům, kteří skrývají svou pravou identitu). Oba dva směry si myslí, že slouží světlu, ale ve skutečnosti slouží temnotě. Spadli do Ďablovi pasti. Boží nepřítel je až moc vychytralý a vynalézavý v tom, jak člověka nachytat. Kéž jednoho dne poznají Pravdu, která je vysvobodí z moci Ďáblovi. A to se týká i vás. Kéž jednoho dne i vy poznáte Pravdu.
   Budu se za vás modlit. Bůh vám žehnej.

   • Člověk napsal:

    Forever Slav napsal: 8.7.2019 (21.46)

    "Spadli do Ďablovi pasti. Boží nepřítel je až moc vychytralý a vynalézavý v tom, jak člověka nachytat. Kéž jednoho dne poznají Pravdu, která je vysvobodí z moci Ďáblovi."

    Když píšeš o Ďáblu, nesmíš být tak moc posedlý Ďáblem, pak docela hloupneš a pleteš si I a Y a to dvakrát ve stejném slově, jméně tvého Pána!

    "Tj. porazit Ďábla je možné jedině s pomocí našeho Pána Ježíše Krista."

    A teď přemýšlej kdo je JEŽÍŠ KRISTUS a co učil. No tvé způsoby určitě NE!

    Těch tvých směšných Snyčevů, štědře tvým Satanem placených za vyfabulované "odhalování" dějin starých Slovanů, z nedostatku BOŽSKOSTI a nadbytku nečistoty Satana spolu se závistí, byly TISÍCE. Neboť, čímž je to rovněž potvrzováno, jsou SLOVANÉ bytosti Nejméně zamořeny = zašpiněny Satanem církevním tvým. A to, že jsou všechny tvé bludy, z tvého Satanem zašpiněného poškozeného rozumu, vyfabulované satanství Slovanů papežovým zbožným přáním od počátku, neznamená nic jiného, než jen další potvrzení smutné pravdy o satanismu a obřadním krevním pohanství tvé církve, jejich vždy lživosti, převracování pojmů, tak jak je to u Satanismu běžné, též cílená intelektuální nedostatečnost jejich služebníků Satana. A to vše jen znovu potvrzuje pravdu o VYJÍMEČNOSTI A ČISTOTĚ SLOVANŮ, tedy, že pravda je to, CO TVRDÍM JÁ. Že SLOVANÉ jsou NEJMÉNĚ ZAŠPINĚNÝ, (tedy) BOŽÍ LID.

    Odkazy na pomatence, lháře z přesvědšení a za peníze, nakradené papežem na NEŠPINAVÝCH lidech, tyto své bláboly mi sem nedávej. Nezajímá mně nic než realita, to jsou totiž fakta a ty nemáš. Realita jsou reálné záležitosti, né co hermafrodit pod pohárem sepíše. Nezměníš svou mutaci Satana odmítáním vidět Pravdu, tedy vidět MÉ relevantní zdroje a přijímáním svých vylhaných tužeb Satanem posedlého papeže, bez ohledu na to, že přes prostředníky, fabulačních smyšlenek, nemajících sebemenší reflexi v pozorovatelné realitě. Nechtění svého úpadku projevuj lépe aby ti bylo BOHEM dáno, tj PŘIJMI PLNĚ PŘEDKLÁDANOU PRAVDU a né jako Satan se vyhýbáš Pravdě = lhaním o Slovanech, což dokazuje VŠECHNO v životě Slovanů! VŠECHNO! Až budeš alespoň trochu nezašpiněn církevním Satanem, pak snad prohlédneš své veškeré bludy, které jsi napsal a spatříš svůj úpadek do mešního poháru. Bez té pravdy však svůj úpadek nijak nezmenšíš, jen zvětšíš. Ano. Musíš v sobě toho Satana zlomit. Nijak nepřijímat "svátost" Satanovu. Neboj se, půjde to. S BOŽÍ pomocí , s pomocí VZORŮ Boha, s pomocí SLOVANŮ. I přesto, že nemáš sílu ani intelektuální kapacitu vstřebat velký šok z poznání své Sataní ŠPÍNY = satanismu své slepé víry, přesto budeš zachráněn buď BOHEM nebo S POMOCÍ JEHO VTĚLENÍ = SLOVANŮ. A nezajímá mě vůbec Tvůj i dalších služebníků strach ze VZDÁLENÍ se od VZORU člověka = SLOVANSTVÍ a z vystřízlivění po probrání. Já tě prostě zachráním! Neboj se!

    Vím, že je to smutné ztrácet idee (ze satanismu jakékoliv církve), ale ber to tak, že se tě snažím upřímně před Satanem zachránit a pomoci ti tak se zbavit své sekty, ZNOVU nalézt svůj Domácí Krb, ten svůj PŘÍSTAV, z něhož jsi byl vytržen parazitismem satanismu mutující špíny (hlavně) Tibetu. Dříve než přistaneš co loď do přístavu pravého Domova, abys neznečistil- musíš pohlédnout Pravdě do očí. Jinak to nejde. Kéž mě poslechneš (se studiem i česnekem) a odvrátíš se od slepé víry v manipulační (každé století přepisované, jen se nauč číst relevantní zdroje a né ty tvé pseudopamflety) pseudopamflety a dolehnou k tobě plně tato svatá slova Jeremiáše 5:21

    "Slyš to přece, lide pomatený, bení zdroje a né pseudoz rozumu! Oči mají, a nevidí. Uši mají, a neslyší."

    Nechť očistí Slova i Česnek tvou utrápenou, špinavou DNA.

    Pochop to, je jen jedna (pravá) církev = Satanova, všechna organizovaná náboženství je jen jedno náboženství = Satana. Udělali z tebe blbce. Výplachem Satanem. Čím později si to přiznáš, tím tě to bude více bolet, neboť PRAVDA nad lží, tedy JEŽÍŠ KRISTUS nad farizei zvítězí! A proto znovu: Odkazy jakéhokoliv tvého "odhalení", všechny dobové histerické dokumenty a podobná papeženská falza, vhodná tak jedině do neužívaného kompostu, mi sem nedávej. Jako když nechci, aby mi kozel popisoval mou zahradu. Já vím, JAKÁ JE MÁ ZAHRADA, ty (nečistý virem satana) posedlá bytosti!!! Svlékni se ze svých hříchů! A to hned! A obleč se v Pravdu. Esejci žádnou Mojžíšovu víru neměli, právě i proto, jaký vedli život, jen blázen by věřil kriminálním Římanům jejich maskovací fabulace o tom, co sepsali právě Esejci. Vyber si (šílenče), jak efektivně lhát, když odmítáš "krvavost Říma". Jen když se to hodí co? Zatím se tu jen víc a více SNIŽUJEŠ. A ke všemu pravověrná (prvotní) víra starých Izraelitů (zneužitých sloupem na poušti) byl Satan ve vánočce (z Tibetu?), snězená bez pohybu každý týden o Sabatu. Tááák. Ty chycený pojídači vánoček s manipulací. Já ti dám nevědomě lhát před TVÁŘÍ HOSPODINOVĚ! Nazývat rozum satanismem a svůj satanský farizeismus pravou Kristovou církví, když přitom jednáš přesně v protikladu učení Ježíše Krista! Zavíráš bez zájmu a studia oči před důkazy toho, CO TĚ BOLÍ!!! A to není PODLE JEŽÍŠE KRISTA!!!! Jak unikneš pekelnému trestu své ZAVIROVANÉ VÁNOČKY?! Stále si pleteš mnohé, tebou ani nepochopené pojmy, které navíc bezdůvodně jako "své" (sataní?) manipulační přání, s absencí jakéhokoliv historicko lingvistického zdroje, coby alespoň náznak důkazu, dohromady směšuješ jak šlehačku s hovny, tj. naprosté protiklady, funkční, informační i hodnotové, např. mísíš na svém komputeru víru s církví, talmud s utečenci na poušti, protofašisty přemyslovce s původním obyvatelstvem Slovany, Ježíšův gnosticismus (jenž je hlavní SOUČÁSTÍ PRAVÉ křesťanské víry, né tvé farizejské pod pohárem), dokonce je jasně adorovaný i v Bibli, neboť není možno poznat to, co Bůh nedovolil lidem poznat, jsou jen skrytá poznání, nedostupná, ukrytá , aby nebyla poznatelná (tak čti lépe Bibli, nezaujatě a né jako manipulant bez sebemenší existence vlastní vůle a paměti) tedy zaměňuješ gnosticismus za svůj farizeismus (viz tvé prohlášení, že gnosticismus se rovná satanství) a další a další pojmy jsi smotal farizejsky dohromady, snad úplně všechny pojmy máš nejdříve navzájem přehozené, některé i vícenásobně pro zvýšení chaosu a poté vše zamíchané. Jako Satan. Začni půstem! Vím, bolí to, dítě na mešním poháru! Ach co budeš dělat? A co budeš dělat, až zjistíš, že svět není starý 6000 let? Sníš CELOU Bibli? Ach, to bude pro tebe šok! A proto nechceš použít žádný rozum (z eventuálního nadměrného přetížení z případného šoku Poznání) raději jsi se nechal zmutovat Satanem do stavu bez rozumu, tedy jelikož ho nemáš, proto si marně namlouváš, že rozum (který nemáš) je satanství. Posedlý Satanem. Pros JEŽÍŠE KRISTA nebo jeho VZORY o pomoc ke spasení! Neboť jinak než rozumem (daným od Boha, asi ti jej nedal a tak závidíš VŠEM SLOVANŮM) a aplikací tohoto Božího rozumu, tedy jinak než tímto se svých ničím nepodložených šarlatánsko farizejských bludů nezbavíš!

    Pros JEHO či NÁS o pomoc. Volej, hledej, klepej, (možná) ti bude k Pravdě a tím ke spasení otevřeno.

    Ach, žal je mi tě, nechci (jenže co mám s tebou dělat?) ti zrovna JÁ bořit iluze o dobrotě tvých pohanských SATANSKÝCH VŠECH církví od počátku jejich vystavění si střechy kamennému pyji a mešnímu poháru!

    Ale nezůstaneš "nahý"! Neboj se. Dávám ti mnohem větší víru! Skutečnou, PRAVOU KŘESTANSKOU VÍRU, BOŽÍ PROJEV NA ZEMI, EMANACI DOKONALOSTI, JENŽ JEDINĚ TA MŮŽE KOHOKOLIV SPASIT = SLOVANSTVÍ.

    • Forever Slav napsal:

     Člověk

     1) No vidíte sám, jak jste posedlý Satanem. Že už z této démonské posedlosti nejste schopen rozeznávat mezi římským katolicismem a pravoslavím (pravověrnou a čistou křesťanskou vírou). Jelikož pravoslaví žádné papeže nemá.

     2) Vaše démonské pokušení má mnoho forem. Jedno z nich je vaše snaha Boha a Krista si vykládat po svém. Ale Boha a Krista nelze vykládat po svém. Jelikož Bůh se sám představil, kdo je a jaká k němu vede cesta. To vše i prostřednictvím Ducha Svatého, který působí v Církvi. Osobní výklad tu tedy vůbec není možný. Bůh vše stanovil neomylně.

     • Člověk napsal:

      Forever Slav napsal: 11.7.2019 (13.24)

      Žádná Satanova Církev si NEMŮŽE dělat patent na BOHA svým svévolným (a navíc hloupým) výkladem BOHA, a též bráněním pravdivých výkladů BOHA, tak jak se to Satanově Církvi (po ovoci poznáte je, lháře a krvepijáky z mešního poháru) a vykládáním si BOHA jen tak, jak se jim líbí = vždy po svém, tom farizejském, Církevním = Požíračském malých dětí, způsobu vytváření si svých lživých bludů a zavrhování Dokázaných Faktů. Zde není místo pro (církevní) lživý výklad, jenž je v rozporu se všemi REÁLNÝMI důkazy, nepřepsanými a nepřepsatelnými jakýmikoliv od počátku nutně maskujícími, tedy lživými, krevními manipulanty, stejně tak i všechny další o tom hmotné důkazy!

      (Bože, Bože, vzbuď se! Zři ty i.d.i.o.t.y, s očima, však úplně slepé! Do Koho díry zapadly jejich oči, uši, srdce... (i penis) ... prozraď mi, jak ty krvavé kurvy vznikly, sežraly v oplatku tibetského dinosaura nebo nějakou hermafroditní medůzu, řekni)

      Máš papeže a ani o tom nevíš, to že si napsali pravoslavní stačí jen takovým jednoduchým jedincům jako jsi ty. Je to stejná strategie, jako když Vytikán si stvořil svého golema = islám, aby takové jednoduché bytosti jako jsi ty nahnal zpátky pod svá křídla satanského mešního poháru. Jsi tak posedlý Satanem, že jsi doteď odmítl se zblízka podívat na jediný mešní pohár a obecně na velkou podobnost (stejnost) svého Satanství s (centrem) Satanství = POJÍDÁNÍ A KOPULOVÁNÍ DĚTÍ (KDEKOLIV), vypuknuvší to mor kdesi u Tibetu, a poté v zastoupení Vatikánem (a všemi ostatními i.d.i.o.t.y- JENŽ SI STRKAJÍ DO HUBY SATANÍ OPLATEK či vánočku, (Bůh promine, působím zde jako exorcista) a tak "přijímají" (Satana) , kromě též koláčků z Tibetu, vakcinací (jsi očkován?) , a dalších Satanských rituálů. Vždyť vy pitomci připouštíte ke "svaté" eucharistii dokonce i děti, na rozdíl od (profláklého) Satanismu (jedné na Zemi existující) Církve (i kdybys zapadl do bažin Orinoka a místní kanibal tě zachránil před krokodýlem, pijavicemi, rybami, hadem a mravenci, tak pokud ti dá napít "své krve", jsi od té chvíle Satanista mešního poháru pod kamennými pyji a nad oltářem přemístěným pod střechu = do kostela, máte oltáře? Počkej netrhej si vlasy a nebuš si do hlavy, čti dál) , která ke "svatému" biřmování připouští až od 10 - 12 let. Vždyť ty Satanisto ještě mnohem dříve nez Sataní Řím, jen co sundáš s cizí pomocí posrané pleny, přijímáš (kanibale): "Krev Pánovu i Tělo" (samozřejmě s již vypláchlou hlavou, že jako kvašený chléb-bodejť, asi nemáš v sobě tolik Satana aby tě přizvali "na hody"). Proto existuje jen jedna (Satanská) synagoga : pojídání dětí (kdekoliv), mor vyskytnuvší se na jih od Velké Protičínské zdi, proto měla 13000 km ty pitomo, mor dnes zastoupený Římem (a tebou úplně stejně!) . Překvapení: ŘÍM KDYSI ÚPLNĚ STEJNĚ JAKO TY, AŽ DO 12.ST.N.L. TÉŽ UČIL JIŽ MALÉ KOJENCE KANIBALISMU, A NA VEŘEJNOSTI KVAŠENÝM CHLEBEM! TÁÁÁÁK! JEN SI DOBŘE PROHLÉDNI TY POHÁRY!!! CO TAM JE???!!! DÍTĚ!!!!!!!!!!!!! Počkej s tím zhroucením! Pamatuj že NEMUSÍŠ BÝT NAHÝ! Víš přece, CO je pravá BOŽÍ LÁSKA, VÍRA a NADĚJE a víš přece KDO je to nejčistější BOŽÍ VTĚLENÍ. No tak neklesej na mysli! To půjde! Jestli jsi ještě vyděšen papeženskými pamflety kdekoliv na světě (samozřejmě pro tebe velmi dobře zamaskovány, ale to nevadí, žádný učený z nebe...) tak mám pro tebe KRÁSNÁ slova, jenž konečně OSVOBODÍ tvého ducha z veškerého Satanství na Zeměkouli. Jaká? Tato: Slovanství, to není když zestárlí polokanibalové dostanou návštěvu z Poháru v zastoupení Tibetem v zastoupení Římem v zastoupení Petrohradem a začnou sepisovat směsi bájí a zkušeností s jinými polokanibaly, které za tučný obolus od hábitů na Poháru lživě nazve Slované. NIKDE na světě nenajdeš tak zkanibalizované m.r.d.k.y, jako ti, co se NEJVÍCE vzdálili SLOVANSTVÍ. A teď ti řeknu, co JE to SLOVANSTVÍ (abys mohl konečně začít bádat a neplácat satanovu synagogu). Takže, dá se to říci i dvěma slovy, že SLOVANSTVÍ je opak Církve. Dobrá, ale to nepochopíš, tak to rozšíříme. SLOVANSTVÍ je, když vjedeš autem na Slovensko, pak vjedeš na nějakou malou cestu a najednou se díváš, na vesnici a vidíš malé, barevné domky nalepené na sebe. Jsi z toho ve svém kanibalismu a antropofobii v šoku! Nemůžeš tomu uvěřit. Protože: právě jsi nalezl SLOVANSTVÍ. Nebo, jdeš po lese, vyjdeš na louku, přijdeš k né bohaté ale ke krásné chaloupce, malé a tam na zápraží sedí babička. Zeptáš se kde je (to je jedno co, jeskyně, rybník, hrad apod.) a ona ti to řekne, též ti řekne odkdy je to ruina, co ji zruinovalo a pak se tě zeptá (a kerý ty si?) protože může znát 11 miliónů lidí československa do 5-tého kolena, VŠECHNY JMÉNEM! Jsi v šoku (při své hlupotě - ze Satana a z odklonění od SLOVANSTVÍ) a tak ji schválně na zkoušku řekneš své jméno a ona ti povypráví, že zná toho a toho jménem, poblíž tvého bydliště. Jsi v šoku! A právě jsi potkal SLOVANSTVÍ. Nebo jdeš, přejdeš přes kopec a najednou v dálce se něco zaleskne. Jdeš blíž a vidíž, že je to barevné, jdeš ještě blíž a vidíš že je to člověk. Přijdeš ještě blíž a čím více se blížíš, tím více zpomaluješ ani nevíš proč, a pak najednou stojíš a vidíš jak se na tebe dívá modré nebe pod zlatou oblohou v nádherném ozdobném oblečení. Právě jsi potkal SLOVANKU. Stojíš jak Kokot, nevíš co říct, nevíš nic! Ani kolik je hodin! Ani kterého je, ani jaký je rok. Buď tě chce a zeptá se tě odkud jdeš a kam, ty jen ukážeš za sebe a pak před sebe a ona přijde blíže a řekne: "dněs pred západom slnka spievam u (jakékoliv jméno rodové), odchází, ty stojíš, přemýšlíš zda to byl člověk nebo BŮH a pak tě nohy samy otočí a jdeš (k tomu rodovému jménu). A nebo tě nechce a přijde blíž, nemůžeš to vydržet přivíráš oči, ONA nic neřekne, jen tě pohladí, ty padáš do mdlob, trochu se počuráváš, pak usínáš a když se probereš nevíš, jestli to byla pravda a nebo sen, ale zjišťuješ, že jsi trochu dospěl a že jsi ji ve skutečnosti nemiloval, jen jsi měl velký smutek z chladu tvých kostelů. Pak si vytřeš to počurání a jdeš okouzlen, jako bys potkal BOHA. Tak, to je setkání se SLOVANKOU. A teď si dáme setkání se SLOVANEM. Jdeš po kraji lesa, najít si místo pro stan abys zapomněl na svůj pohanský chrám, nebo si hledáš strom, na němž by ses mohl pověsit a najednou uslyšíš zvuky hlasů. Přejdeš výběžek lesa a spatříš větší dům, kolem plno lidí a kapela venku. Ty s batohem nebo provazem v ruce nesměle procházíš kolem, ale jakmile tě jediný SLOVAN nebo SLOVANKA spatří, celá scenérie se RÁZEM mění. Ani nevíš jak je to možné. Ale ONI ví o tobě všechno. Najednou jsi mile zván (jako blázen) ke stolu, zkoušíš kousnout hořkými ústy do nabízených neznámých jídel, pak se napiješ nějakého kvašeného ovoce, musíš se posadit, začíná ti to (konečně) myslet. A pak přijde SLOVAN. Podívá se na tebe, šáhne ke stolu, vyndá kufřík, z něj housle. A zahraje první tón. Z ruky ti padá provaz z auta, zvedáš hlavu a stahuje se ti hrdlo, takže nemůžeš polknout další lok ovocné šťávy. Pak zahraje druhý tón a ty se na něj podíváš tak, jako by ses díval na BOHA. Pak zahraje třetí, čtvrtý atd. a ty už pouze ryčíš úplně beze studu, začínáš se plácat rukama po hlavě a po čele, kroutit svou hlavou, bereš do rukou litr jejich ovocné šťávy a piješ kolik můžeš, pak se ti rozhoupá slunce nad hlavou. A než dohraje hudba, z tebe mrtvoly, je úplně nový člověk. Znovuzrozený. Ani nevíš jak se to stalo. Pak, do půl hodiny, se vyskytne tento obraz: živelně bereš provaz a hážeš vysoko do koruny borovice, pak si utrhneš kravatu, pak stojíš uprostřed lidí, držíš v obou rukou dřevěné poháry s ovocnou šťávou a do rytmu tančíš kozáčka aniž bys jej předtím kdy tančil, a to sice tak, abys ani kapku z obou číší nevylil. A vše, až do tvého rozloučení, proběhne beze slova. Tak tehdy jsi potkal SLOVANA.

      Můžu ti ještě vypsat jaké to je, když potkáš SLOVANSKÉ dítě, SLOVANSKÉHO kojence, a kohokoliv SLOVANSKÉHO a cokoliv SLOVANSKÉHO, ale pokud jsi to doteď nepochopil, jsi příliž zašpiněn Satanem svého poháru Církve a proto nemá smysl ti psát nic jiného než to, že si máš dát pořádný klystýr a pořádný půst. To pro začátek stačí. Pak, až se ti uvolní nervové buňky k práci, budeš konečně myslet a pak si znovu přečti celou diskuzi zde, aplikuj, a jistě nalezneš i cestu k Poznání toho, jak žít podle JEŽÍŠE KRISTA, v jeho UČENÍ ŽIVÉM zde na Zemi, abys nalezl to tebou tolik hledané a vytoužené SPOJENÍ S BOHEM. Proto už nehřeš, tj. nezavírej oči i uši před pravými a nepřepsatelnými důkazy BOŽÍ PŘÍTOMNOSTI zde na Zemi, BOŽÍ LÁSKY zde na Zemi a BOŽÍHO JAZYKA zde na Zemi. Tak můžeš spatřit a být osvobozen z temnoty své, když s čistou láskou nepředstíranou, upřímně a celým svým srdcem přijmeš plně všechna BOŽÍ SLOVA, která nám, ve své nekonečné lásce a milosti dal, skrze SVŮJ LID a JEŽÍŠE KRISTA. JEHO LID je každý, kdo je čistý a žije tak, jako nejskvělejší Bytosti ve Vesmíru = Slované.

      • proud napsal:

       Ty,poslouchej:-)))))))))))))))))),mas li ty nejakej opravdu realnej dukaz existence boha? :-)))).Nebo jsem ti v zacatku toho sahodlouhyho neceho spatne rozumel?:-))).Abys vedel kam mirim,tak ja sam osobne a za sebe pripoustim ze mozna,podle me pravdepodobne existuje stvoritel,co stvoril,dal svobodnou vuli a dal se nevmesuje,ale v zadnym pripade zadnej panbicek :-)

       • proud napsal:

        ....tedy pochopitelne ani zadnej lucifer a podobny pohadkovy a cirkevni "bytosti" ......vsechno si kurvime jen my sami navzajem!

       • Člověk napsal:

        proud

        neboj, jsem slušný, slovem i duchem = (občas totiž) exorcista

      • Forever Slav napsal:

       Člověk

       Tak nezlobte se, ale máte velké mezery ve vzdělání. Islám a pravoslaví není jedno a totéž. A Vatikán v 7. století ještě neexistoval (ŘKC existuje až od r. 1054, kdy se západní římská církev oddělila od jednotné křesťanské Církve kvůli mocenským snahám papeže). Nemluvě o tom, jak stále více a více jste naletěl pseudo-vědeckým a pseudo-historickým tezím - viz váš nesmysl o tom, že Vatikán (který v té době ani neexistoval) stvořil islám. Co se na takové pseudo-historické teze dá říct?

       Nevycházíte snad z pamfletu "Tajné dějiny jezuitů", že ne? Nevěříte též na Velkou Tartárii?

       To vše jen dokazuje vaši démonskou zaslepenost. Protože jinak tohle není možné. Nemluvě o vašem arogantním opětovném se vykrucování z pravdy - když jste řekl mylně, že pravoslaví má papeže, tak místo, aby jste přiznal chybu, tak svou chybu obhajujete a ještě více rozmazáváte. Taková arogance a pýcha se prostě hned tak nevidí. Nemluvě o vaší historické mezeře - křesťanská Církev nikdy neznala papežský absolutistický centralismus - Církev totiž nikdy nebyla centralizovaná, ale vždy decentralizovaná, tj. rozdělená na patriarcháty (místní církve, které dohromady tvořily jednu Církev).

       PS: Víte, že Bible je také o vás (jako o všech lidech)?! A vy zde (zatím bohužel) vystupujete v roli farizejů - máte plnou pusu Boha (a v tomto případě i Ježíše Krista), ale sám jej nenásledujete - necítíte lásku a pokoru, ale je ve vás jen samá pýcha a nenávist (stejně jako ve farizejích). Věřím, že jednoho dne budete hrát roli kajícníka, který prozře ze svého démonského poblouznění a uvědomí si, že jde úplně mimo cestu Boží. S tím vám ale nepomohu. V tom vá pomůže jedině Bůh.
       A ještě jedna věc - opět jste nechopil Ježíše Krista - ke Kristu a k Bohu člověk nemá přijít až potom, až udělá tohle a tamto (skutky typu půstu, milosrdenství atd.) a pak přijmout Krista. Ne. Máme jít ke Kristu okamžitě takoví, jací jsme doopravdy. Jako velcí hříšníci. Protože Kristus přijímá člověka takového, jaký je. Kristus je tu pro hříšníky. Vše ostatní přijde až potom. Ne naopak.

       Mj. - islám nebyl založen neexistujícím Vatikánem, ale židy:

       P. Curzio Nitoglia; Odkud pochází islám?
       http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Odkud_pochazi_islam.pdf

       PS: Stejně, jako u předchozího - až ukážete nějaký důkaz (historickou kroniku či zachycené přiznání církevních představitelů apod.) toho, že Bible byla přepisována, uvěřím vám.

       Btw.: Církev nemá žádný vlastní "patent na Pravdu". Církev nic nečiní sama od sebe, nýbrž z VŮLE BOŽÍ. Podoba Církve, jaká je (dogmata, liturgue atd.), NENÍ VŮBEC ZÁSLUHOU CÍRKEVNÍCH HIERARCHŮ, ALE DÍKY BOHU - KTERÝ PŮSOBÍ V CÍRKVI (JEJÍŽ HLAVOU JE KRISTUS) PROSTŘEDNICTVÍM DUCHA SVATÉHO. A křesťanská svatá Tradice (historie prvotní Církve od 1. stol. n. l. až do konce 1. tisíciletí) jen dokazuje, že podoba Církve (např. svaté přijímání a obecně všechna dogmata, liturgie atd.) je v souladu s Bohem a naším Pánem Ježíšem Kristem, který je zakladatelem a podstatou Církve. Bez Krista by Církev nikdy nevznikla a dávno by již neexistovala. Církev je Kristus. On je hlavou Církve. A proto má Církev takovou duchovní podobu, jakou má.

       • Člověk napsal:

        Forever Slav

        Jsi posedlý, neschopný vidět hlubší souvislosti.

        To, kolik MÁM v sobě lásky (k životu) a milosrdenství (s tebou) dokazuje trpělivost a sáhodlouhost mých příspěvků zde.
        Velká Tartárie je FAKT.
        vatikán = žid = jacíkoliv obětníci = církev, a ta ZALOŽILA islám, jen se jim to (blbcům) vymklo z rukou, jako obvykle
        všichni (posedlí) MÁTE papeže (zatím), očista Bohem=Přírodou určitě přijde
        to by ses divil, jak JE všechno centralizováno, hledej (mozkem) mezi řádky světa
        to by se vám HODILO, aby za činy Církve a církevních hierarchů mohla vůle Boží. Cháááááááááááácháááááá!
        Církev je ANTIKRIST! A Kristus je hlavou LÁSKY!
        ke Kristu člověk dojde, a tak je k Němu třeba přistupovat, když dojde ke SLOVANU.

        • Forever Slav napsal:

         Člověk

         "To, kolik MÁM v sobě lásky (k životu) a milosrdenství (s tebou) dokazuje trpělivost a sáhodlouhost mých příspěvků zde."

         ...
         "39Tehdy Ježíš řekl: „Přišel jsem na tento svět kvůli soudu: aby slepí viděli a vidoucí oslepli.“
         40Když to uslyšeli někteří z farizeů stojících poblíž, řekli mu: „Cože? Jsme snad i my slepí?“
         41„Kdybyste byli slepí, neměli byste hřích,“ odpověděl jim Ježíš. „Vy ale říkáte: ‚Vidíme,‘ a tak váš hřích trvá.“" (Jan 9,39-41)
         ...

         Svými vlastními slovy, Člověče, tak jen dokazujete, že v sobě lásku a pokoru nemáte. A váš hřích trvá.

        • Člověk napsal:

         Forever Slav

         jsi nemocný, né jen slepý. V očích, srdci i duchu.

         Jan 12:46
         Já, světlo, jsem přišel na svět, aby žádný, kdo ve mne věří, nezůstal ve tmě.

         Lukáš 12: 49-53
         49 Oheň jsem přišel uvrhnout na zemi, a jak si přeji, aby se už vzňal!
         50 Křtem mám být pokřtěn, a jak je mi úzko, dokud se nedokoná!
         51 Myslíte, že jsem přišel dát zemi pokoj? Ne, pravím vám, ale rozdělení!
         52 Neboť od této chvíle bude rozděleno v jednom domě pět lidí: tři proti dvěma a dva proti třem;
         53 budou rozděleni otec proti synu a syn proti otci, matka proti dceři a dcera proti matce, tchyně proti snaše a snacha proti tchyni.“

         Jan 3: 17
         17 Vždyť Bůh neposlal svého Syna na svět, aby svět soudil, ale aby skrze něj byl svět spasen.

         ...

         Svými vlastními slovy, Forevere Slave, tak jen dokazujete, že v sobě lásku a pokoru nemáte. A váš hřích trvá.

        • Forever Slav napsal:

         Člověk

         "Forevere Slave, tak jen dokazujete, že v sobě lásku a pokoru nemáte. A váš hřích trvá."

         Ano, máte pravdu. Jsem hříšný, zkažený, pyšný a slepý člověk. A prosím Boha a našeho Pána Ježíše Krista o pomoc. Ať mi pomůže vidět a slyšet. Protože zrak a sluch je jedině v Kristu a nikdy jinde. Ale tady je rozdíl mezi mnou a vámi:

         Vaší tragédií je tragédie farizejů. Myslíte si, že vidíte, ale jste slepý. Že slyšíte, ale jste hluchý. Že jste pokorný, ale jste plný pýchy. A proto nevědomky umíráte ve svém hříchu (stejně jako farizekové). To je vaším problémem (stejně jako farizejů) - neumíte si přiznat, že jste hřísník. A že nikdy víc, než hříšník nebudete. Že nikdy nebudete žádným dokonalým člověkem. Že hříšníkem zůstanete do konce svého života. A proto Boha a Krista neuzříte. Kristus je tu totiž pro hříšníky. Ne pro dokonalé.

         A stane se, že na Konci Věků první se stanou posledními, poslední se stanou prvními. Vidoucí se stanou slepými a slepí se stanou vidoucími. Slyšící se stanou hluchými. A neslyšící nabydou sluchu.

        • Forever Slav napsal:

         PS: Chraň nás Pánbůh, abychom se my, Slované, stali dokonalými. Protože pak Slovanstvo bude na Konci Věků čekat věčné zatracení. Kéž Bůh dá, ať my, Slované, jako lid hříšníků budeme následovat Hospodina a jako hříšný lid vydržíme věrně čekat na Druhý příchod našeho Pána Ježíše Krista. Chraň nás Bůh, abychom se my, Slované, stali dokonalými či usilovali o to stát se dokonalými. Bůh ochraňuj slovanský lid. Nechť jej vede k pokoře a pokání. Nechť slovanský lid kráčí za Hospodinem s pokorou v srdci. Nechť se zdržuje jakýkoliv snah o vlastní dokonalost. K tomu nám pomáhej Bůh.

        • obycejnilide7 napsal:

         Forever Slav napsal:
         12.7.2019 (21.24)

         Táhni do prdele debile !

 16. Člověk napsal:

  a bez ohledu na jakékoliv nemocné psychopaty je faktem též to, že žádní zvěrozvěsti zde žádné písmo nepřinesli, protože nejstarší písmo na světě je písmo růnové = SLOVANSKÉ!!! Existují tisíce hliněných tabulek s Praslovanským písmem z Řecka, Kréty, ze dna švýcarských jezer, ze střední Evropy, celé Evropy a celého světa.

  Na ukázku:

  Při kopání základů pro svůj rodinný domek čp.1192 ve čtvrti Špitálky v obci Staré město u Uherského Hradiště byla 14.června roku 1932 nalezena hliněná nádoba z doby okolo roku 1000 př.n.l. Bylo zakázáno dělat jakoukoliv analýzu pro potvrzení data vzniku nádoby,neboť je na ní vyrytý 3000 let starý tento Slovanský nápis: ZNAĚ Í SÍ UMÍU PRŠVÍČOU UM,MOCĚ Ě ÁLČNÍU ÓWOĚI NĚMIÚT ŽIL SĚJĚ ZIMJÚ,ČÍL VĚI MUCÚ SE ŠČÍŤOŠČÚ PIŠČÓI O MIÍ Í TN POKOP OMÚ INÍ MŘŘIÓT-LI,CHŤÓ-LI UBĚ OŘÚ Ú JÁJNU v překladu znamená: ZNAJE AJ SOBĚ PŘISVOJIL OBUVNÍKŮ ŘEMESLO,MNOHO JEST HLADOVĚL ZAJIŠTĚNÍ NEMAJÍC ŽIVIL SE SEJÍC V ZIMĚ,NYNÍ VĚDÍ NUCENĚ S ODPOREM NAŘÍKAJÍ O MNE AJ TEN POHŘEB UMOŽNÍ JINÍ MŘEME-LI,CHTĚJÍ-LI UBÍJET RYJOU V NITRU.

  Poblíž města Benevento v itálii je propast Rocca Aspremonta,tam byl nalezen roku 1777 alabastrový kvádr z předlatinského období, na něm je tento (mnoho) tisíc let starý, Praslovanský nápis: TA NÁŠ NIUMĚRJÍŠ PRÚNTJĚR! v překladu znamená: TADY NAŠINCE NEUSMÍŘÍŠ KAZATELI!

  Všechny jazyky na Zemi vznikly z Praslovanštiny! VŠECHNY!!! A Slované, to jsou ten Vyvolený národ, BOHEM celého Vesmíru, stvořeni podle BOHA, na oslavu BOHA a ve jménu BOHA. Na počátku bylo Slovo a první a největší nositelé Slova byli Slované! Měli dáno stvořit nejskvělejší místo ve Vesmíru = svou Hyperboreu, jejímž jen ubohým odleskem byla zázračná Atlantis a ubohou šopou Puma Punku. A byli Slované tak nádherní a úžasní, že na nich nebylo možno nalézt vinu, žili tím způsobem a tak dlouho jak chtěli a byli tak krásní, skvělí a fantastičtí, že byli vzorem (z čehož jsou dodnes mnohé pozůstatky) pro obyvatele z celého Vesmíru. Z celého! SLOVANÉ byli Obrazem dokonalosti toho, jak se žije.

  protože:

  SLOVANÉ (alespoň ti dávní) = jsou Vzory nejlepších a nejskvělejších Bytostí, energií, hmoty a prostoru kdekoliv ve Vesmíru.

  • proud napsal:

   Pomalu s tim chvalozpevem,i kdyz bych ho rad zpival s tebou,o tom zadna,jako Slovan,jenze si tak rikam,kdyz jsme byli tak dokonali,jaktoze jsme dopadli tak jak jsme dopadli??............

   • Člověk napsal:

    Na parkovišti je krásné Ferrari, úžasné, rychlé, nablýskané, fantastické. A pak za hodinu je toto Ferrari polovrak od bláta na hrázi rybníka. Jeho druhý stav nevylučuje jeho první stav.

  • Forever Slav napsal:

   Člověk

   1) Není to náhodou propagace rasismu a šovinismu?! Tvrdit, že náš národ/etnikum je lepší na základě svého národnostního/etnického původu?
   Vždyť vy hlásáte totéž, co židé a judaismus a anglosaští supremacisté. Tj. že "naše rasa/národ je rasou/národem bohů". Či zkrátka národ vyvolený Bohem čistě na základě svého etnického původu. V čem jste pak jiný, než oni?

   Pravdou však je, že žádný národ není Bohem vyvolen na základě svého etnického či rasového původu. Skutečný vyvolený národ je ten, který nejen že Boha formálně přijal, ale skutečně svým životem (ve všech oblastech života - od sociální, politické až k ekonomické oblasti) s Bohem žije. To je Bohem vyvolený národ.
   Jedním z typických příkladů takového, Bohem vyvoleného, národa byl lid Svaté Rusi - tj. pravoslavný křesťanský ruský lid. Pravoslavné křesťanské Rusko.

   Krásně to zde shrnul pravoslavný anglický kněz Andrew Phillips:
   http://www.events.orthodoxengland.org.uk/the-christian-empire-not-zionist-imperialism/

   2) "A Slované, to jsou ten Vyvolený národ, BOHEM celého Vesmíru, stvořeni podle BOHA, na oslavu BOHA a ve jménu BOHA. Na počátku bylo Slovo a první a největší nositelé Slova byli Slované! Měli dáno stvořit nejskvělejší místo ve Vesmíru = svou Hyperboreu, jejímž jen ubohým odleskem byla zázračná Atlantis a ubohou šopou Puma Punku. A byli Slované tak nádherní a úžasní, že na nich nebylo možno nalézt vinu, žili tím způsobem a tak dlouho jak chtěli a byli tak krásní, skvělí a fantastičtí, že byli vzorem (z čehož jsou dodnes mnohé pozůstatky) pro obyvatele z celého Vesmíru. Z celého! SLOVANÉ byli Obrazem dokonalosti toho, jak se žije.

   protože:

   SLOVANÉ (alespoň ti dávní) = jsou Vzory nejlepších a nejskvělejších Bytostí, energií, hmoty a prostoru kdekoliv ve Vesmíru."
   ...

   Hezká teorie. A jak jste na to přišel? Na základě jakých historických důkazů, faktů a pramenů?
   A co se tak najednou stalo, že vaši "dokonalí staří Slované" tak hluboko upadli (až do takového stavu, že prováděli démonské rituály jako lidské oběti, upalování vdov, sexuální volnost a mnohoženství atd.)? Jen škoda, že to nemůžete svést na "zlé" křesťanství.

   3) Svými slovy a jednáním jen dokazujete, že Boha neznáte. Kdyby ano, věděl byste jedno - podstatou Boha je LÁSKA. BŮH JE LÁSKA a LÁSKA JE BŮH. A právě mj. Bůh nás učí milovat. A to dokonce i vlastní nepřátele. Ale vy necitíte lásku. Vy nenávidíte. Je ve vás nenávist a hněv. Ve vašem srdci je vše možné, jen ne Bůh.
   A to není vše. Podstatou Boha je pokora. BŮH JE POKORA. Z POKORY SE RODÍ SKUTEČNÉ DOBRO A LÁSKA K BOHU. Z pýchy se naopak rodí zlo. Vždyť samotný původ zla je v pýše - byl to Lucifer, který se vzbouřil proti Bohu kvůli své pýše. Protože zratil duchovní pokoru.

   A vám právě pokora chybí. Je ve vás jen duchovní pýcha. To jen dokazuje, že Boha neznáte. Protože pravá víra v Boha (tj. křesťanství) není o ničem jiném, než o pokoře.

   POKORA, POKORA, POKORA - TO JE BŮH.
   Dokud to nepochopíte, nikdy Boha nenaleznete. Kéž Jej jednou naleznete.

   • Maroš napsal:

    "POKORA, POKORA, POKORA – TO JE BŮH.
    Dokud to nepochopíte, nikdy Boha nenaleznete. Kéž Jej jednou naleznete." - HOVNO! Statočnosť - to je Boh! Obeta pre druhých - bez strachu! Áno s láskou pre tých druhých! Boh je nad VECOU!

    Takže kurva - ku komu pokora - k nepriateľom?! Ale to by sa vám kurva páčilo! Bez námahy! Pokora viktímy - nech sa nechá pokorne znásilniť a podrezať si hrdlo!

    Existuje prirodzený rešpekt! Ale zakomplexovaný psychopat ho nemá! Tak si ho vynucuje - násilím, alebo manipuláciou! Choď s týmto do piče! Do obrej piče - a môže byť aj obrezaná! Ešte raz - nepodsúvaj sem pokoru, keď stačí rešpekt - vzájomný! Lebo pre vás hajzlov existuje len jednosmerná pokora - vy budete dominantní, a mi budeme submisívni! Ty budeš sadista a ja budem masochosta! Ty ma budeš jebať do riti a do huby a ja ti za to navarím večeru! Kurva - už toho mám dosť - a to si len jeden psychopatický debil na planéte! Akurát nerozumiem jednej veci - keď vás mali byť milióny - mali ste ovládnuť svet! A ako to, že sa vám to psychopatom ešte nepodarilo?!

    "Milióny ľudí po celom svete môžu objaviť svoje židovské korene, oznámil The Jewish People Policy Institute. Inštitút založila len pred 12 rokmi Židovská agentúra, a už má pekné výsledky. Pri hľadaní ciest na pozdvihnutie upadajúcej podpory sveta, ktorý čoraz nauzeálnejšie vníma štát bez hraníc Izrael a hrozí mu tribunálom pre vojnové zločiny a zločiny proti ľudskosti, sa židovský inštitút inšpiroval sovietskym vedcom Trofimom Denisovičom Lysenkom a vyvinul tzv. Home genetics kit - domáci genetický balíček. V pohodlí domova ľahko a rýchlo odhalí, či máte židovský pôvod. Ak áno, inštitút a štát Izrael od vás očakávajú, že za každých okolností budete bezpodmienečne podporovať štát Izrael a všade brániť svoj biblický Lebensraum pred pindami neprajných gójov.

    Funguje to jednoducho. Objednáte si od izraelskej firmy, ktorá sa chystá rozhojniť propagáciu svojho skvelého produktu hlavne na špecializovaných genealogických stránkach, pravý a nefalšovaný Home genetics kit. Zaplatíte (to najmä), prevezmete, otvoríte, nasliníte čidlo prístroja a tam vám blikne buď modré svietielko - žid, alebo červené svetielko - gój. Keď modré, ste geneticky povinný milovať a chrániť štát Izrael. Keď červené - je to varovanie, aby ste vo vlastnom záujme Izrael nekritizovali."
    http://www.nadhlad.com/content/kdyz-nas-budou-miliony

   • Jamail Yareshi napsal:

    Forever Slav......vy ste ako ty Jehovisti,cez dvere vas vyhodia a oknom sa zase cpete zpat....ste fakt chorý z tym vasim "bohokrestanstvom".....vrazte si to, vsak viete kam a neotravujte tym vasim hlupym krestanstvom a modlosluzobnictvom normalnych ludi...chodte pomedzi svojich do vasich svatostankov, mozno akurat na vas cakaju. Okrem mozneho raja a dobreho zivota po smrti drzite ludi pod krkom za zivota iba v otrockom ponizeni a robote pre bohov - mocnych parazitov na tomto svete. Chodte z vasim krestanstvom aj inymi religiami do riti..... jasne ???!!!

    • Forever Slav napsal:

     Jamail Yareshi

     "Okrem mozneho raja a dobreho zivota po smrti drzite ludi pod krkom za zivota iba v otrockom ponizeni a robote pre bohov – mocnych parazitov na tomto svete."

     Příklad?

     PS: Křesťanství nejde jen o Ráj a Boží království po smrti, ale o to žít svým srdcem v Ráji a Božím království už tady a teď. Tedy ŽÍT SKUTEČNÝ ŽIVOT.

     • Forever Slav napsal:

      Oprava: V křesťanství

     • Maroš napsal:

      A preto existuje biznis s orgánmi - náhodou organizovaný z Izraela a náhodou mala pofidérna firma z Izraela menežovať slovenský E-Health! Choď do piče s kázaniami o srdci!

     • Jamail Yareshi napsal:

      Ha,ha,ha......komu sluzite ? Jezuitom? Vatikanu ?....alebo si to vzdy pred napisanim tu na vasich dristov poriadne slahnete ?.....zavislost je strasna vec, no abstinencny syndrom naozaj nezvladate,.....je mi vas luto

   • Maroš napsal:

    "1) Není to náhodou propagace rasismu a šovinismu?! " - nie ty magor! Je to len propagácia vlastnej rasy a vlastného národa! Zakázaná SEMITom /nie komu, ale kým-čím/ - lebo velebiť seba môže len žid! Choď do riti! Nie je to náhodou zastrašovanie! Ty SEMIT!

    "Izraelský Knesset prijal v ranných hodinách 19. júla nový zákon. Krátko pred hlasovaním ministerský predseda Netanjahu povedal snemovni: „Toto je rozhodujúci moment v histórii sionizmu a dejinách štátu Izrael [... ]122 rokov po tom, čo Herzl zverejnil svoju víziu židovského štátu, máme zákonom stanoviť základný princíp našej existencie.“"
    https://noveslovo.sk/c/Niektori_Izraelcania_si_budu_viac_rovni_ako_ostatni

    Foreveslav - si sionistický provokatér! Nič viac! Už si v úzkych - chceš zastrašovať?! Ty debil! Vieš na čom sa zakladá plán GP holokaustu židov č. 2?! Na takých debiloch a na nenávisti k takým debilom, ako si ty! Tak si to uži!

    • Maroš napsal:

     Tu len dodám, že uvedené rozhodnutie OSN predovšetkým protežuje beztrestnosť tých, ktorí vďaka tomuto rozhodnutiu môžu beztrestne šíriť lži - ako mediálni manipulátori. Pretože toto rozhodnutie "rozhodne" nehovorí o povinnosti šíriť pravdu - len o možnosti šíriť manipulatívnu lož! A kto kurva ovládá médiá?! lebo ja nie! V každom prípade - keď ma "niekedy" zabásnu za "reči" odvolám sa do Štrasburgu a mienim z toho vytĺcť židovské peniaze od štátu - od svojich spoluobčanov - sponnzorov tých, protri ktorým musím bojovať - v záujme pravdy! Takže kokoti budete to platiť zo svojho! Ja síce dávam prednosť právu na Pravdu, ale keď sa jej kurva nemôžem domôcť - tak bude dobré právo aj na Názor! Kto to zaplatí? Debili!
     https://www.extraplus.sk/clanok/trestnopravny-moloch

    • proud napsal:

     Ja ho ale klidne zastrasovat budu,co taky se zkurvencem :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

     PS .:Smeju se,ale treba jednou ten jeho panbicek da a potkame se pod sloupem na kterym bude viset,forever :-)))))))))))))))));-)

   • Člověk napsal:

    Forever Slav napsal: 8.7.2019 (23.54)

    "Skutečný vyvolený národ je ten, který nejen že Boha formálně přijal, ale skutečně svým životem (ve všech oblastech života – od sociální, politické až k ekonomické oblasti) s Bohem žije. To je Bohem vyvolený národ."

    Až na tu formálnost (neboť kdo Boha, resp. jeho principy přijal svým životem, nepotřebuje před tvým knězem krvavého mešního poháru = služebníků Satana = pohanským knězem, "dělat opičky" ) , tak mám radost, že alespoň tajně jsi si vědom a konečně jsi pochopil, že ten vyvolený národ jsou SLOVANÉ.

    • Forever Slav napsal:

     Člověk

     Ne. Vyvoleným národem nejsou Slované. I když část Slovanů vyvolená kdysi byla. A to byl lid Svaté Rusi (Rusové, Bělorusové, Malorusové). Ale po pádu Svaté Rusi r. 1917 svou vyvolenost zřejmě ztratil. Ale nic není ztraceno. Pokud se ruský lid vrátí k víře svých otců a dědů, tj. k pravoslavné křesťanské víře, bude zachráněn. Bůh se slituje nad lidem Rusi. Bez pokání ruského lidu a návratu k pravé křesťanské víře však bude ruský lid definitivně ztracen.

     • Člověk napsal:

      Forever Slav napsal: 9.7.2019 (19.13)

      Ano. Vyvoleným národem jsou SLOVANÉ. Což však neznamená, že se zmiňuji o jejich počtu ve střední Evropě a nebo o tom, kolik % v sobě Slovana má dnešní obyvatel střední Evropy. Úpadek jejich začal mnohem dříve, zkus trochu přemýšlet, ono to půjde. Jejich úpadek je možné zaznamenat již v době, kdy po postavení Velké Protičínské zdi Slovany, ve střední Asii, délka zdi přes 13 tisíc km, na obranu proti jakémusi Parazitismu = satanství, kanibalismu a incestu, rozšiřujících se to praktik souhrnně s názvem kult krve = Církev, tedy v podobě náboženských kultů Parazitismu, zpočátku na jihu Asie (Čína a hlavně Tibet, zasahoval tam poté Padmasambhava) a následně se přesto někteří Slované "nakazili" tímto parazitismem, tj. tamějším nepřirozeným, podivným, záhadným morem a dobrovolně ochrannou Zeď překročili a vstoupili do místího čínského nebo tibetského náboženského satanského kultu = Církve. Tak začal jejich (tvůj) úpadek. Bůh se slituje nad nima (tebou), když projevíte, byť pohané, Pravé a Hluboké pokání za překročení Zdi a veškerou nepřirozenost, budete ze srdce prosit Boha o pomoc a dokonalé očišťění vašich pohanských životů od počátku vašeho úpadku a budete se ze všech svých sil, upřímně a s pravou a s neskrývanou láskou snažit žít znovu životem podle nejskvělejších Vzorů Boha, tedy životem podle SLOVANŮ.

   • JPEG PNG napsal:

    x u z
    x s i s
    x p r o h l e d l
    x t e n
    x m e s n i
    x p o h a r ?

 17. jopp napsal:

  Cyril a Metod prišli aj preto, aby zničili našu starosloviensku Bukvicu. Slovania mali písmo Bukvicu, C a M zničili niektoré písmená toho písma a tak zničili postupne aj jazyk, aj kultúru, aj minulosť, aj národ. Zjednodušenie jazyka privedie k degradácii jazyka. Vidíte to na angličtine, degradácia jazyka, znižovanie inteligencie ľudí, ničenie národa a jeho minulosti aj budúcnosti

  • Forever Slav napsal:

   jopp

   1) Krásná další ukázka historické šarlánství (váš komentář). A co nějaké dobové historické prameny a fakta by nebyly? Nějaké přímé důkazy by nebyly, místo samých spekulací?

   2) Nevím o žádné degeneraci Slovanů po přijetí křesťanské víry nevím. Třeba Svatá Rus (svatá pravoslavná ruská civilizace) toho byla nadhernou ukázkou, že nám po křesťanství žádná degenerace nepřišla. Naopak - křesťanská víra nás povznesla a zušlechtila.
   Degenerace Slovanů a veškeré lidské rasy přišlo až s renesancí a západním osvícenstvím.

   • Maroš napsal:

    Ty kokot! Choď na ruské dokumenty o bukvici! Bol to vizualizačno /obrazotvorný/ vibračný jazyk, ktorý prepájal vedomie človeka s vedomím univerza! Tak ako sa dnes horko-ťažko ako tak svedomití ľudia rozprávajú najprv vnútorne a až potom konajú, tak bolo toto vedomé vyjadrovanie prepojené aj s informačnými zdrojmi - s informačným polom, čo bolo, je základom tvorivosti Slovanov - ktorým vy dodnes kradnete nápady! Ovládnutím bukvice Cyrilom a Metodom - vypustili 5 bukvíc, čím zničili celú matricu logos jazyka 7 x 7 = 49 znakov, slov, symbolov a nimi horizontálne, vertikálne a diagonálne vyjadrených postulátov zákonitostí univerza! Ale ty si len nehodný anglosaský žid - ako trol nedostatočne vyškolený a nedotknutý poznaním! "A co nějaké dobové historické prameny a fakta by nebyly? Nějaké přímé důkazy by nebyly, místo samých spekulací?" - nauč sa rusky! Poznaj reč svojho nepriateľa! Keď už! Ale ty si len troll tretej triedy! Už dnes vie troll druhej triedy, že dovolávanie sa dôkazov a zdrojov je klasická trollčina, vďaka ktorej zmrdi potom likvidú zdroje informácii na internete! Chápeš o čom hovorím?! Že toto už vie každý "normálny" trolL! Ale ty si len idiot! No a teraz nastav aj druhé "svätuškárske" líce!

    Обнаружен документ древних Славян с точным описанием о Сотворении Мира.Откуда Славяне черпали знания
    https://www.youtube.com/watch?v=MaEW-lvmw6M

    Téma - staroslovanská bukvica
    Poznámka - bukvica - to sú aj plody buka! Zlé jazyky toto zneužívajú - existuje označenie "bukvičák" = ten, čo žerie plody lesa - bukvice - diviak, prasa, zviera. Houmlesák - lúzer, vydedenec! Hádajme odkiaľ toto hanlivé označenie a zámena alfavitu za "žrádlo zo zeme" pochádza! Lebo aj o tom to je - dnes zblbnutý Slovák ani netuší, že existuje aj iná BUKVICA! Základ jeho jazyka! Takže dopiče aj so všetkými foreverslávmi!
    https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B2%D0%B8%D1%86%D0%B0+%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%85+%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D0%BD+

    • Maroš napsal:

     Сила слова | Загадки подсознания
     https://www.youtube.com/watch?v=N5YC1mB4G9Y

    • Forever Slav napsal:

     Maroš

     Prosím skutečné renomované historiky a renomované historické práce. Žádné historické šarlatány na úrovni Václava Hanky a Josefa Lindy (falzifikátoři Ruskopisů Zelenohorských a Královédvorských) či Velké Tartárie.

     S tímhle zkuste jít do renomované historické a vědecké oblasti. Takhle jen zdiskreditujete pronárodní vlasteneckou alternativu (což je vlastně cílem KSB).

  • Forever Slav napsal:

   PS: Není náhodou mnohoženství, sexuální volnost, upalovaní vdov aj. lidské oběti atd. ukázkou skutečné degenerace (tedy projevem Ďábla)?! Jelikož to vše bylo součástí slovanského pohanství.

   • .lak napsal:

    No jo. Odkud jsou falze flagisti, že jo. Valsi

   • Člověk napsal:

    Máš to marné, tvůj pohanský církevní Antikrist, kterému sloužíš a pro něhož manipuluješ s Jeho pohanstvím, bude odhalen, vytržen ze Země a poslán zpět odkud přišel: do pekla! Ti, kteří byli nejméně ovládnuti tvým Satanem, byli právě Slované = Boží Lid. Proto posílá ta tvá Kreatůra stále mezi lidi k projevům takové pomýlence jako jsi ty, samozřejmě "v dobré víře". Jsi zavalen historickými fakty, důkazy, desítky tisíc nápisů, ale to ty vidět nechceš! Zachraň se! Dokud je čas! Absolvuj 14 dní totálního půstu a pak svěcenou vodou ve směsi s Požehnaným očistným ohněm Přírody = česnekem: proveď si Svatý Klystýr!

    V roce 1976 nalezl archeolog Jiří Pavelčík (Památky archeologické, Praha, 1983) poblíž Lipníku nad Bečvou keramický kotouček o průměru 4 cm, datovaný v holandském Groningenu radiokarbonovou analýzou na stáří 4670 let +- 45 let a také zkoumaný ve východním Berlíně s výsledkem 4675 +- 60 let. Na tomto kotoučku se nachází Praslovanský nápis, totožný se slabičným A-písmem krétsko mykénských tabulek. Tento Praslovanský text zní takto: HÁ JA WÁ WI TÍ WÁ NA JÁ ŠČA, a v překladu je to: OBHAJOBA ŽITÍ SLOVANA TKALCE.

    V roce 1722 byl na břehu Tibery severně od Perugie nalezen falický totem z doby etruské s Praslovanským nápisem v tomto znění: TUT NÍ TÁ WAS TIBĚ ĚL ČÁDJE Á U AULĚ VĚTRÚ Ě DÚČ, v překladu: TOTO NENÍ TA FAZULKA (penis) TVOJE JEDL PRDY (fazole) AJ V CHRÁMĚ VĚTRŮM JE DOUT.

    Další falický sloup z Perugie s nápisem, o němž se zmiňuje i PhDr. Ján Kollár (1853) ve Slavjanské Staroitalii, a na zmíněném sloupu je tento, několik tisíc let starý, Praslovanský nápis: NĚUĚŠČÍN VĚŠČ U Á OÚON SNJÁ, v překladu do dnešní hatmatilky: NEVĚSTÍN VĚŠTEC O TAKOVÉM OHONU SNÍJA.

    Jen jste přemístili obětní stoly, (mešní) poháry a obviňování jiných ze SVÝCH zločinů do kostela, pouze jste si postavili střechu, jinak jste v (zhnitém) jádru POŘÁD STEJNÉ ZRŮDY! Vede vás stále ten Ďábel, Hermafrodit, Virus, kterému se však jak vidno nervozitou rozechvívá "jeho" duchovní penisoklitoris, neboť je postupně odhalován internetem. A tak si můžeme přečíst tisíce nápisů = důkazů, o tom že kostely vznikly na zakrytí VAŠEHO pohanského hromadného incestu doplněného dětským kanibalismem! Hadi!

    Inguvijská deska z Umbrie, městO Juvis, v chrámu boha Juvis, později také Gubbia a Iguvis, pramen řeky Tiber, vznik desky kolem 3. století př.n.l. , na desce tento Praslovanský nápis:

    SI HĚRIĚ ĚJ PÚRĚ ĚSU NĚ SIS SÁKRĚU
    PĚRÁ KINĚU ÚPĚJU RĚCĚSJÚ PÚRĚ.
    JĚRJĚ ĚRÚ Ě MÁNJÚR HĚRJĚ ĚJ PINÁKLU PUNĚ.
    I RĚBŘIČU VUNĚSU ÁKRUJU RĚCĚSJU
    Ě MÁNJU OĚŘĚĚ A ŘVĚRJÚR PISI PUMPĚ.

    překlad:

    ONI SI VĚŘEJ JEJICH VÁŠNÍ, NEJSEM TEN, ABYCH SI TO ZAKRÝVAL
    ODPOREM KYNU, TRPÍM VÝSTŘEDNOSTÍ JEJICH VÁŠNĚ.
    ONI VĚŘEJ, VÍROU JEJICH JSOU ZVRHLÍ, VĚŘEJ SVÉMU OPOJENÍ PLNĚ.
    I ŽEBŘÍK PŘINESU SLEDUJU VÝSTŘEDNOST
    JEJICH ZVRHLOST OVĚŘUJÍC A SVĚŘUJÍC NÁPISY OBŘADU.

    V Pompejích byl pod troskami chrámu Puteal, nalezen kámen tvaru trojůhelníku, dnes v neapolském muzeu, a na něm tento Praslovanský nápis: NÍ TRĚBJÍŠ TŘMĚJÁ TÚČ A Á MÁNA WVĚJÁ , překlad: NESLOUŽÍŠ BOHŮM TŘÍMAJE PALICI A AJ MNE VĚZNÍC

    V chrámu, vykopaném z popela, po výbuchu Vesuvu, v město Herkulanum, na kousku zdi, nyní uloženém v muzeu Neapol, je tento Praslovanský nápis: HĚRĚN TÁTJEJÍŠ SUM HĚRĚN TÁTJEJÍ HĚRÚK INAJÍ PRÚW WĚJÁ. v překladu: VĚREN ZLODĚJŮM JSEM, VĚRNĚ KRADOU VĚŘÍCÍ, JINAK JEN PRŮVODY VĚNČÍ

    • .lak napsal:

     Má tam i nějak zplivnutou čepici ale jinak jistě podepiši jím dané.
     https://www.youtube.com/watch?v=IZ3EGaSrcYg

    • Forever Slav napsal:

     Člověk

     1) Opět jste neprokázal žádné své protikřesťanské tvrzení. Jen samé ničím nepodložené spekulace.

     2) Čeho je to důkaz, ty vaše "nápisy"? Snad ne vyvolenosti Slovanů?

     PS: Obávam se, že to je stejně další pamflet, na úrovni rukopisů Zelenohorských a Královédvorských. Či Velké Tartárie.

     • Člověk napsal:

      Forever Slav 9.7.2019 (11.53)

      Jsi zaseklý jak gebelsova deska. Ale já ti přesto napíši, neboť vidím v tvé snaze manipulovat pomocí církevního pohanství a jejich histerie značnou osobní angažovanost. Historické prameny a dobové dokumenty hovoří jasnou řečí SLOVANŮ, TEDY POTVRZUJÍCÍ TO, CO TVRDÍM JÁ.

      Že církev = pohané mutanti = satanovi služebníci. Po ovoci poznáte je. FUUUUJ! Poškodili tě a svedli to na Slovany. Samozřejmě, že poněvadž jsi "produkt kostela" (pokročili už od incestu ti "bratři a sestry" a pití dětské krve z mešních (vždy zobrazujících dítě) pohárů, k asistované reprodukci? Tedy jsi cizí, vytržené, ukradené, zvukem, chemicky zmlácené a opuštěné vajíčko?), (nebo jsi "jen" kalergi?), proto musíš hlásat jejich "víru" v kostelní Satanství. Nejen proto si pleteš Satanem zkorumpovanou histerii s historií, žádáš historické dokumenty (pak je však ihned bez rozmyslu a zásadně nepřijímáš), odmítáš z principu tisíce důkazů, archeologické nálezy, relevantní nepřepsané a nepřepsatelné historické dokumenty, přímou řeč historie a místo toho zde jako svůj "důkaz" o nezdegenerovanosti pohanského = církevně kostelního lidu, představíš nějaký hraný film o Slovanech. Ale to nevadí, i pro tebe mám naději... Jak to? Neboť ty VĚŘÍŠ. Ty nevíš (a ani vědět nechceš), ale ty VĚŘÍŠ. A na tom můžeme stavět V TVÉM OSVOBOZENÍ SE OD temnoty. Práce s podřízenými sektám má svá specifika a ty je třeba dodržovat. Nuže: VĚŘ, že žádná SLOVANKA by tě nikdy neopustila, nezradila, nezranila a nezneklidňovala tě ani jedinkrát jakýmikoliv cizími penisy, volnou "láskou" a "tvůj otec v počtu dvacet" poté upalováním vdov. TAK TO JE! Pokud se ti to stalo, NEBYLI to Slované! (ale pohani = mutanti z kostela). Jen se dobře rozhlédni, nikdy kostel s jeho pohanskými zvyky žádní Slované dobrovolně nepřijali a nikdy také nechtěli. Ještě dodnes se těší pozornosti mnohé slovanské zvyky, tradičně představované. Např. slovanské kroje, věděl jsi, že tu krásu krojů by dnes nedokázaly vytvořit ani nejsofistikovanější robotické stroje? I to dokazuje NADZEMSKOU VYVOLENOST SLOVANŮ. Je to ČISTÁ LÁSKA, OBĚTAVOST (s takovými jak jsi ty je to též nadpozemská trpělivost), je to BOŽÍ LID. Slované... po vyslovení toho Slova padá celý Vesmír. Kdo by se hnal do záhadných mlhovin a cizích Galaxií? Na co? Kde v celém Vesmíru je něco lepšího, než zapadnout mezi Poupata na dvou bílých kopcích a za zvuku zpěvu jít až ke Stvoření se svolením ZÁSTUPCE BOHA, VYVOLENÉ = věrné SLOVANKY? V celém Vesmíru není nic lepšího, než nezmutovaná, nekostelní=nepohanská, čistá, věrná = PRAVÁ SLOVANKA. Takže, ke krojům, kromě funkcí dekorativní aj. měly i tu funkci, že bránily Slovanům (v kostelním) incestu, tj. příliž blízkým příbuzenským sňatkům. Nebo pokrývkou hlavy rozlišovali ženu vdanou a svobodnou. Prstýnky si dávali, věnečky pouštěli, zasnoubení měli atd. atd. No tak vidíš, že u Slovanů o nějakém tom tvém pohanském = kostelním mnohoženství, volné lásce a incestu i s velkými zvířaty v malé zákristii, o jakýchkoliv cizích penisech v TVÉ MAMCE na oltáři NEMŮŽE být ani řeči! SLOVANKA BY TĚ VŽDY OPRAVDOVĚ MILOVALA (kdybys byl SLOVAN), JEN V SOUKROMÍ A POUZE VLASTNÍM TÁTOU! (a nezterorizovala by tě tak jako tvá první, druhá, třetí-všechno jedna církev). Denně by si s tebou v bříšku hrála, před spaním by tě po svém bříšku pohladila a to bys koukal jak by se ti U SLOVANŮ LÍBILO! A neopustila by tě nikdy, ani do babyboxu, ani do futrálu, ani do análu a též ani NEODKOPLA přímo do kostela! Nikdy! SLOVANKA NIKDY! (jen právě ti mutanti z kostela). TAK TO PROSTĚ JE! A tomu VĚŘ, protože ty MUSÍŠ VŽDY VĚŘIT pravdě a JELIKOŽ ti byla pravda tímto exkurzem do společnosti DOKÁZANÁ, tak tomu už MUSÍŠ VĚŘIT! SLOVANÉ jsou na straně pravdy, nikdy by tě nepošpinili cizími kokoty, tvé sourozence by nikdy na oltářích nevypili zaživa, tak jako v kostele z mešních pohárů zobrazujících malé dítě, tak jako by nikdy nevylévali krev po menhiru = čuráku = dnes věže kostela, (i zvon má tvar žaludu pyje, "loď" kostela jasně varlata) a ani by tě netopili v lidské krvi, nenutili jíst fekálie a kopulovat s kozami, krávami, osly, veverkami apod. , tak jak to bylo běžné "u vás", tedy v ohradách venku před postavením kostela (např. na hoře Velestúr na Slovensku, kde obětiště bylo rozvráceno a děti zachráněny MÍSTNÍM OBYVATELSTVEM tedy SLOVANY) a vevnitř ihned po přesunu "tvé" víry, zvrácené, pohanské, obětní, menhirové "kultury" (tj. jakéhokoliv náboženství) pod střechu, tedy po tzv. postavení kostela. Vůbec nevadí, že si (zatím) pleteš histerii a historii, historické písemnosti s manipulačními zpěvníky, hmotné nálezy se zábavnými filmy. Protože to nejdůležitější na čem můžeme stavět je to, že ty chceš PRAVOU KRISTOVU CÍRKEV, ty miluješ PRAVOU KRISTOVU CÍRKEV, ty potřebuješ PRAVOU KRISTOVU CÍRKEV, ty chceš být podřízen, přijat a milován tou PRAVOU KRISTOVOU CÍRKVÍ. SLÁVA! Protože tou PRAVOU KRISTOVOU CÍRKVÍ jsou SLOVANÉ.

      • Forever Slav napsal:

       Člověk

       Viz, co jsem už uvedl jinde:
       Prosím skutečné renomované historiky a renomované historické práce. Žádné historické šarlatány na úrovni Václava Hanky a Josefa Lindy (falzifikátoři Ruskopisů Zelenohorských a Královédvorských) či Velké Tartárie.

       S tímhle zkuste jít do renomované historické a vědecké oblasti. Takhle jen zdiskreditujete pronárodní vlasteneckou alternativu.

       Tož tak.

       • proud napsal:

        Abys dostal neco renomovanyho,to nejdriv nesmis sam psat debiliny,idiote!!!

       • Člověk napsal:

        Forever Slav napsal: 9.7.2019 (18.15)

        Vím, že tě to moc bolí (to s tím dítětem na mešním poháru tvého satanského pohanského kněze) a tak ti nezbývá nic jiného, než jen se cíleně nezajímat o skutečně renomované historiky a jejich práce, které jsem ti zmínil, křečovitě se držet své, pro jistotu jednoduché spekulační mantry, a nebýt schopen použít jediný relevantní argument. Neboj, že pronárodní vlastenecká alternativa je tak argumentačně prázdná a cíleně se vyhýbá jasným faktům, tak jako ty.

        Je to pro tebe jistě velký šok, co ti bylo odhaleno, nejen skupinou lingvistů kolem velmi renomovaného jazykovědce Antonína Horáka. Vím, moc tě to bolí, že ti bylo tímto odhaleno, že tvůj kněz vyšel z principů pohanského obětního incestního satanismu, neboť kostelem jen skryli "tvůj" obětní incestní = pohanský oltář pod střechu, z rozšiřujícího se zhnusení a odporu normální společnosti.

        • Forever Slav napsal:

         Člověk

         A důkazy k doložení svých tvrzení o kanibalismu v křesťanství jste už sehnal? Zatím na ně marně čekám.

         PS: Mnohoženství u Slovanů je historicky doložená věc. Dokonce ji přiznávají i příznivci vašich teorií.
         Právě mnohoženství už samo o sobě je sexuální volnost.

         A mj. už sám velký vůdce Slovanů Sámo měl desítky manželek. Tedy mnohoženství, jak vyšité.

         A pohanský kyjevský kníže Vladimír (než činil pokání a přijal křesťanskou víru - stal se SVATÝM VLADIMÍREM a ZAKLADATELEM SVATÉ RUSI) měl mj. desítky až stovky konkubín.

         Tož tak. HISTORICKÁ FAKTA A DOBOVÉ PRAMENY HOVOŘÍ ZKRÁTKA PROTI VÁM. S tím nic neuděláte. Vaše pavědecké zdroje vám jsou k ničemu.

        • Člověk napsal:

         Forever Slav napsal: 9.7.2019 (19.45)

         Přečti si něco od velmi renomovaného jazykovědce Antonína Horáka, dostaneš tolik důkazů o kanibalismu, satanismu a incestu církve, že se zde připlazíš o pomoc jak vystoupit z té tvé sekty krve. Je mi líto, jednou to muselo přijít, tvé setkání s Realitou.

         Ty jsi mi "vědec", jen co je pravda. A jaký "důsledný". Přímo "badatel". A proč jsi tedy ty brepto (manipulante?) nezmínil, že Sámo NEBYL SLOVAN, a také že měl desítky žen podle TÉ JEDNÉ JEDINÉ SLOVANKY, do níž se zamiloval (a ta že jej nechtěla, neboť NEBYL SLOVAN), řekla: "nevěřím ti, protože nejsi Slovan", a tak sebral všechno vojsko, které měl a začal upadlé Slovany osvobozovat, pro TU jeho jedinou SLOVANKU, bojoval proti (té tvé pohanské církvi, pravda bolí že??) proti Avarským hrynkům (německým koncentrákům), které rozvrátil zvenčí i zevnitř, jeho pověst ho předcházela, až sjednotil znovu všechny kmeny Slovanské do jednoho územního celku na ploše větší než je celá Evropa. A PROTO všechny jeho následující Lásky vypadaly jako ONA, co nejblíže TÉ, kterou miloval, pro níž všechno dělal, ale která jej, přesto jaké bohatství získal a vliv... odmítala. A poté, když se stal nejmocnějším vládcem světa, na území s názvem Magna Slavonia (626-661 n.l.) , s 37 dívkami podobnými TÉ JEDNÉ JEDINÉ, kterou nejvíce miloval, co bylo pak? Uvěřila mu a přijala ho do svého srdce, tato ONA, SLOVANKA? Ta VYVOLENÁ BYTOST, nejblíže BOHU, přijala ho ONA? Nevím.

        • Forever Slav napsal:

         Člověk

         1) Opět se snažíte vykroutit z něčeho, z čeho se vykroutit prostě nelze. Sámo byl sám velmi uznávaný vůdce mezi Slovany. A žádný ze Slovanů ani nezvedl prst proti jím provozovaném mnohoženstvím. Aby ne, když mnohoženství byl mezi starými Slovany normální a běžný jev.
         Tento fakt dokonce potvrzují opět příznivci vašich teorií. Např. kdysi sem chodil jistý člověk "Vladislav" (který byl "slovanský rodnověřící", stejně jako vy), který nejenže potvrdil existenci mnohoženství mezi starými Slovany, ale dokonce jej i obhajoval.
         Nechcete se už vážně konečně mezi sebou dohodnout, kteří "slovanští rodnověřící" jsou ti praví?

         2) Snažit se dokázat vaši mylnou teorii odkazováním se na "renomovaného badatele" alias pseudo-historika, pseudo-badatele a pseudo-vědce Antonína Horáka nebyl a není zrovna dobrý nápad:

         wikipedie - Pseudolingvistika

         Krásně to shrnuli (dílo Antonína Horáka) zde v recenzích:
         https://www.databazeknih.cz/knihy/o-slovanech-uplne-jinak-185207

        • Člověk napsal:

         Forever Slav napsal: 10.7.2019 (22.12)

         žonglování se slovíčky ti nepomůže, mávání pseudorecenzí rovněž ne, ty "badateli" alias pseudo-lingvisto bez jediného protiargumentu, jenž si nevšiml ani toho, že Sámo nebyl SLOVAN. Je mi tě líto. Opravdu. Myslíš to upřímně a máš pocit, že jsi v pravoslaví našel Boha, ale... Ten klystýr ESEJCŮ si dej a pak opravdu pohlédni do dalších relevantních = nepřepsaných a nepřepsatelých zdrojů. Dříve to nedokážeš, nevidíš ani manipulace a rozpory v Bibli, nevidíš nic, co nechceš vidět. Je mi tě upřímně líto. Jak ti mohu pomoci se zbavit tvého Satana, jenž tě takto spoutal? Máš pocit, že dokonce "znáš" mou víru? Znovu tím jen potvrzuješ, že máš nedostatečně rafinované metody k manipulaci, vymysli již něco jiného, jsi pro mně trošku nudný, stále zde projevuješ to, že když řeknu argument A, ty začneš mé A považovat za B a pak sáhodlouze vyvracíš své B pomocí C a D. Háhá. Už dávno se tomu musím smát, tak jako tvé nedůslednosti (beru to vše již jako hru s "tvým" vštěpeným Satanem, zda jej odhalím tak, jak se mi to povedlo 9.7.2019 22.27). Zapomněl jsi též reagovat na "tvůj" mešní pohár. HÁÁÁHÁÁÁ!! Z toho se prostě už nevykroutíš, z odhalení Pravdy, že sloužíš Temnotě pohanské církve jakékoliv, jejíž základy jsou od počátku vystavěné na Satanismu mešního poháru!

        • Forever Slav napsal:

         Člověk

         Vaše snaha popřít pravdu je pouhá marnost. Sám jste se odhalil až až.

         1) Zřejmě největším šokem byla neskutečná hloupost, kterou jste učinil - tj. zlikvidovat vlastní teorii a usvědčit sám sebe z toho, že jste naletěl pseudo-vědeckému dílu, tvrzením, že Velkou čínskou zeď postavili Slované. Tak co se na to dá říct? Problémem vašich tvrzení je, že jde o pseudo-argumenty. Na pseudo-argumenty se reagovat zkrátka nedá (obdobně jako na řada pseudo-argumentů Maroše). To je, jako bych reagoval na tvrzení, že Měsíc se skládá ze salámu a sýru. Nebo na vaše tvrzení o slovanském původu Velké čínské zdi. Atd. Stejnou pseudo-argumentační a vědeckou hodnotu má větsina vašich tvrzení. Jediným nejlepším argumentem je počkat, až z toho sám vyrostete a vystřízlivíte. Stejně jako kdysi já (také jsem kdysi věřil teoriím, jako vy). A už jsem z nich vystřízlivěl a vyrostl z toho. A to s Boží pomocí. Bez Boží pomoci bych uvízl v démonské pasti, jako vy. Vám pomůže jen Boží pomoc. To je jediný lék na vaše naivní představy.

         PS: Víru máte v podstatě stejnou, jako vaši rodnověřící. Možná s několika rozdíly, ale princip je v zásadě stejný.

         A mj. - vaše okecávání věcí okolo starých Slovanů: podle vaší logiky staří Slované vlastně nebyli žádní Slované. Už se do toho zkrátka zamotáváte až až.

         2) Opravdu v uvedených částech Písma žádný rozpor není. Jen démonská propaganda se vás snaží přesvědčit, že tam rozpor je. Ale není. Kdo vidí, vidí. Kdo slyší, slyší:

         List Janův 2:15,16 vs Jan 3:16,17 vs Lukáš 12:49 vs Jan 12:46

         Ježíš říká, že ten, kdo je srdcem v tomto světě (tedy ve světě Knížete tohoto světa - tj. Ďábla), nemůže žít s Bohem. Kdo se připoutává k hmotnému světu a myslí na věci lidské, nemůže najít Boha. Nemůže žít v Královstvím Boží.

         V další části Ježíš upozorňuje, že člověk při střetu se světem nesmí dělat kompromisy se světem. Člověk má být připraven překonat hmotné překážky, které brání přijetí Krista. Nelze žít dvojí život - pro věci božské a zároveň pro věci lidské. Pro Boha a pro tento svět zároveň. Boží království není z tohoto světa. Nelze žít svým srdcem v Královstvím Boží a zároveň svým srdcem žít v tomto světě.
         Přijetí Krista nebude bez následků a určitých překážek. Člověk je bude muset překonat. A to se týká i v oblasti rodiny.

         Lukáš 20:41-44 vs Matouš 1:1

         Kristus je víc, než jen člověk (Syn Davidův a Abrahámův). Je Boží Syn, náš Pán a Bohočlověk (vtělený Bůh).

         Jan 5:45 vs Skutky 15: 1

         Farizejové totiž porušují Mojžíšův zákon, na který se sami pokrytecky odvolávají. Proto jejich žalobcem je sám Mojžíš, věrný boží služebník.

         V další části - prvotní Církev řešila také otázku, zda je třeba obřízky ke spáse. A vzhledem k tomu, že vykupitelskou obětí našeho Pána Ježíše Krista byla zpečetěna Nová smlouva (Nový zákon), obřízka již není potřeba. Člověk již není spasen skrze Zákon, ale skrze víru. Skrze našeho Pána Ježíše Krista.

         Lukáš 11:21-23 vs Lukáš 9:49

         Opět samá situace, jako předtím - člověk si musí jasně vybrat mezi Kristem a tímto světem (Knížetem tohoto světa). Nelze sloužit dvěma pánům zároveň.

         Lukáš 18:17 vs Jan 12:46

         Přemítám nad tím, co tady Člověk hledal za rozpor. Předtím žádné totiž nebyly. A tady teprve už vůbec ne.

         Lukáš 14:26 vs 1.List Janův 4:21 vs vs Jan 14:21

         Opět situace, jako předtím - člověk musí být připraven překonat překážky tohoto světa, které překáží nám přijmout Krista. Láska k bližnímu je povinností a nádherná věc (to nikde Ježís nezpochybňoval, naopak lásku k bližnímu vyzdvihoval). Ale nelze milovat věci z tohoto světa více, než Ježíše. Láska k Ježíši Kristu musí být větší, než láska k věcem světským a lidským (tedy věcem z tohoto světa).

         2. Korintským 8:19,20 vs Korintským 9:5

         Zvláštní, zase jedna stejná situace - žádný rozpor u předchozích veršů a kapitol vůbec nebyl. A opět - tady už absolutně není žádný. Aneb když Člověk hledá věci tam, kde nejsou.
         ...

         A magie "rozporů" v Písmu byla tímto kouzlem zbavena. Žádné tam totiž (jak je vidět) nebyly.

        • Forever Slav napsal:

         Člověk

         Pokud mě chcete přesvědčit, že církevní svaté přijímání je o kanibalismu, ukažte mi jediný vědecký výzkum (mám na mysli chemický a fyzikální rozbor tekutiny, užívané ke svatému přijímání), který potvrdil, že Církev někdy užívala ke svatému přijímání lidskou krev. Pokud ano, pak vám teprve uvěřím. Jinak mě nepřesvědčíte. Nuže, máte svou příležitost.

         Hodně štěstí.

        • Člověk napsal:

         Forever Slav

         Marnost je leda tvá "víra" v Satana.

         Sám jsi projevil neskutečnou hloupost, když sis neuvědomil, že tvé "pravoslavné" satanství vyšlo ze satanství Říma. Vím, moc tě to šokovalo a překvapilo, s tou tvou eucharistií, ale smiř se s tím. Velká Protičínská Zeď je fakt se kterým nic neuděláš. Jen i.d.i.o.t by ji stavěl tak, že je ze strategického hlediska naprosto nepoužitelná proti severu, zato je VÝBORNĚ použitelná proti jihu, rozhodně tam, kde je nepřestavěná. Stavěl bys jí těsně pod kopcen NA JIHU? Vidíš, jak jsi masivně svým (hloupým) satanem posedlý. Tys nevystřízlivěl, tys upadl do osidel Satana (jakékoliv církve), protože jsi (asi) byl očkován rtutí ve směsi s hliníkem, a tak jsi zhloupl, což umožnilo tvé připojení k jakékoliv (sataní) církvi. Jen zde znovu odhaluješ, že tvůj tzv. "bůh" není Bohem, ale je satan, neboť jen satan ti mohl zakrýt oči před PRAVDOU o Velké Protičínské Zdi, když i ty sám sis to (před tvým sataním posednutím) uvědomoval. Zkrátka nikdo ji nepostaví pod kopcem, rovněž tak i umístění strážních věží je jasně strategicky namířeno PROTI JIHU! Tedy jak vidíš, sám tu máváš jen pseudoargumenty, pravdu nechceš principiálně poznat a proto na fakta ani reagovat nechceš a nedokážeš.

         Tvé slepotě vůči rozporům v Bibli je ztráta času se věnovat, každý neposedlý je chápe, jen ty né, mísíš a přidáváš si tam svévolně nové pojmy jak tě napadne, když tvrdě narazíš do zdi faktů, tak se zmůžeš jen na to, že napíšeš že "přemítáš", no prostě úplný guláš, tak aby ti to tvé ubohé iluzi vyhovovalo, zkrátka nevidíš. (A až poznáš, že svět není starý 6000 let, doporučuji ti si dát raději ihned preventivní klystýr)

         O vraždící mánii církve od počátku a hlavně před postavením si kostela, jsem ti to už dávno dokázal odkazy na zdroje, jenž obsahují desetitisíce důkazů vraždění církve na oltářích a pití krve z kalichů. Můžeš si je pak chodit obhlížet do muzeí, obhlížet si oltáře, kalichy, dýky, (kamenné) pyje, zvony a hroby = dolmeny, zkrátka všechny "výrobky" tvé (veškeré) Církve od počátku. Ten mešní pohár s dítětem nejsi schopný si prohlédnout a ani na to po tak dlouhé době jakkoliv zareagovat, což dokazuje jak jsi z toho úplně vyřízen, posedlý chudáku. Vím, je to pro tebe šok. Nu což, musels jednou znovu spatřit Pravdu. A chceš novodobý chemický a fyzikální rozbor tekutiny, užívané ke svatému přijímání? To si bez inteligence tvore myslíš, že ti jej zde vylepím? Buď jsi neuvěřitelné intelektuálně upadlý a posedlý Satanem a nebo neuvěřitelně hloupý žid, který je k tomu všemu ještě falešný. Ať tak nebo tak, vypadá to, že to vyjde nastejno. Nu to máš tak. Já bych ti jej rád poskytl, ale nechci tě mít na svědomí. Proto raději požádej Alexe Jonse, třeba tě tam na tradiční setkání celosvětových církevních (a vrchních) pijavic vezme.

        • Forever Slav napsal:

         Člověk

         Dal sem vám možnost mě přesvědčit. A nepřesvědcil jste mě. Přesvědčil jste mě jen v tom, že jste arogantní člověk, který ještě své pseudo-argumenty (viz Velká čínska zeď, tvrzení, že pravoslaví pochází od papeže atd.) rozmazává a rozbíjí více a více své teorie pseudo-historickými nesmysly. Zatím argumetačně prohráváte.

         "...vůči rozporům v Bibli je ztráta času se věnovat, každý neposedlý je chápe, jen ty né, mísíš a přidáváš si tam svévolně nové pojmy jak tě napadne,..."

         Jejda. Nějak vám došly argumenty. To je tak, když hledáte něco, kde to není. Pak se nedivte, že jste se ve vašich "rozporech" zmýlil a nejste schopen odpovědět.
         A nesuďte druhé dle sebe. Zatím zde jedině vy činíte své vlastní výklady o Bohu a Ježíši BEZ BOŽÍ AUTORITY. Já nečiním své vlastní výklady o Bohu. Svůj výklad činím pod BOŽÍ AUTORITOU. Ať mi ruka uschne, jestli teď činím své vlastní výklady v rozporu s Boží autoritou. Jsem přece jen hříšný člověk, plný vášní a těžkých hříchů. A prosím Boha o to, ať mi dá ještě čas na mé pokání. Ale pevně věřím, že klopýtám na správné cestě. A o tom to také je (pravá víra v Boha) - o důvěře vůči Bohu. A proto pevně věřím, že teď mě Bůh vede na správné cestě, po které teď klopýtám. Už jednou mě vyvedl z démonské propasti (propasti gnosticismu, vašich slovanských teorií a podobných Ďáblových pastí). Vím, že mě vede Bůh na správné cestě. A na té cestě já zůstanu.

         "A chceš novodobý chemický a fyzikální rozbor tekutiny, užívané ke svatému přijímání? To si bez inteligence tvore myslíš, že ti jej zde vylepím? Buď jsi neuvěřitelné intelektuálně upadlý a posedlý Satanem a nebo neuvěřitelně hloupý žid, který je k tomu všemu ještě falešný. Ať tak nebo tak, vypadá to, že to vyjde nastejno. Nu to máš tak. Já bych ti jej rád poskytl, ale nechci tě mít na svědomí."

         No tak, nebuďte skromný. Jen mi ho poskytněte. Ale obávám se, že žádný nemáte. Respektive, že vám došly argumenty a vy se jen snažíte z vlastní diskuzní prohry a usvědčení vašich lží vykroutit.
         Jste tak ješitný a arogantní člověk (stejně jako židé, kteří mj. musí být velmi spokojeni s vašim protikřesťanským tažením a vašemi slovansko-pohanskými teorii, které skrytě podporují, jak se sami židé přiznali), až to praští. To jen opět dokazuje, že Boha neznáte. Kdybyste znal Boha a Ježíše Krista, věděl byste jedno. BŮH JE POKORA. Z pokory se rodí skutečná láska a víra v Boha a skutečná moudrost. Vy ale nemáte v srdci pokoru, ale pýchu (jak vás usvědčuje vaše slova a vaše vyjadřování). Duchovní pýchu ohromné velikosti. To jen dokazuje, že Ježíše a Boha neznáte.

        • Člověk napsal:

         Forever Slav

         Jan 12:46
         Já, světlo, jsem přišel na svět, aby žádný, kdo ve mne věří, nezůstal ve tmě.

         Lukáš 12: 49-53
         49 Oheň jsem přišel uvrhnout na zemi, a jak si přeji, aby se už vzňal!
         50 Křtem mám být pokřtěn, a jak je mi úzko, dokud se nedokoná!
         51 Myslíte, že jsem přišel dát zemi pokoj? Ne, pravím vám, ale rozdělení!
         52 Neboť od této chvíle bude rozděleno v jednom domě pět lidí: tři proti dvěma a dva proti třem;
         53 budou rozděleni otec proti synu a syn proti otci, matka proti dceři a dcera proti matce, tchyně proti snaše a snacha proti tchyni.“

         Jan 3: 17
         17 Vždyť Bůh neposlal svého Syna na svět, aby svět soudil, ale aby skrze něj byl svět spasen.

         Forevere Slave, jsi nemocný, né jen slepý, neklopýtáš na správné cestě, ty jsi sešel ZNOVU ze správné cesty, vím že tě to moc bolí, ale poslechni mě a otevři oči, budeš spasen. Bůh hovoří k tobě mými ústy, Pravdou ZNOVU předkládanou, abys vystoupil z osidel Satana, do níž tě kdysi uvrhl za tvou slepotu k pravdě. Tak neklopýtej ve své bažině bez cest, pamatuj na POKORU, tj. že Satan je moudřejší než ty a proto jen pomocí BOHA a jeho MILOVANÝCH můžeš zvítězit nad Satanem v tobě. Byls potrestán úpadkem do církve = Satana za to, že jsi Pravdu znal, ale jsi ji hanil. A tak se BŮH rozhodl, že tě nechá Satanem ovládnout a natolik oslepit, aby jsi vzbuzoval v lidech jen zhnusení a odpor. To tě již dostatečně potrestalo a tak ti BŮH dává ZNOVU možnost žít podle Syna Jeho, Svatého Ježíše Krista, jenž hlásal i potřebu k Lásce a k Pravdě. Proto se seber již a ZNOVU poslechni BOHA PROMLOUVAJÍCÍHO k tobě mými ústy. Poslechni HO. Je to tvá zkouška a šance na ZNOVUodstoupení od hříchu.

        • Forever Slav napsal:

         Člověk

         Vaše vlastní slova vás usvědčují naopak z toho, že vašemi ústy hovoří Ďábel, který vás ještě přesvědčuje, že sloužíte pravému Bohu Stvořiteli. A Ďáblovi, žel, věříte.

         Já jsem hříšník a nezasloužím si Boží milost, ale přesto vím - mým Vykupitelem je Kristus. A já jsem součástí Jeho společenství. Součástí Kristovy Církve. A já prosím Boha a mého Pána Ježíše, ať mi dá ještě aspoň trochu času na mé pokání, abych se stal živým údem Jeho Těla/Církve.

         Ďábel mě se snaží naplnit pochybnostmi o Kristu a Církvi, ale i díky svědectví a dobrému ovoci věrných Kristových služebníků/svatých, lidí jako svatý Jan Kronštadtský a svatý Grigorij Rasputin, vím, že CÍRKEV JE PRAVÉ SPOLEČENSTVÍ KRISTOVO. ŽE KRISTUS JE CÍRKEV. ŽE CÍRKEV JE KRISTOVO TĚLO, MIMO NÍŽ NENÍ SPÁSY A SJEDNOCENÍ S BOHEM.

         Vymažte svědectví svatých o Kristu a jejich existenci (lidí jako svatého Jan Kronštadtského a svatého Grigorije Rasputina). Pak možná uvěřím Ďáblovi, že Církev není Kristovo tělo. Že Bůh není Církev. Do té doby se mnou Ďáblovi lži nehnou.

        • JPEG PNG napsal:

         x uz x sis x prohledl x ten x mesni x pohar?

    • Maroš napsal:

     Člověk - takto - bez srandy - staré ruské ženy používali až do konca 20. storočia ako súčasť svojej reči - trefného vyjadrena - vyjadrenia v sanskrte - je to ako keď Slovák použije maďarčinu kvôli jadrnejšiemu vyjadreniu niečoho. Napríklad "bazmeg"! Dokument - v ruštine - ti zavesím neskôr. Takže si blízko a je to zaujímavé. To indoeurópske prepojenie je realita!

   • Maroš napsal:

    "Není náhodou mnohoženství, sexuální volnost, aj. lidské oběti atd. ukázkou skutečné degenerace (tedy projevem Ďábla)?!" - je to súčasťou židovského satanizmu!

    "upalovaní vdov" - to si tam samozrejme podsunul - pre "hindu" Slovanov! U Slovanov žena nebola ich majetkom - takže vdovy neupalovali! Vaši úchylácki katolícki svätuškári upaľovali vdovy - na slovanskom území. Keď im nechceli poslúžiť po tom, čo zabili ich mužov! Slovania si brali vdovy po svojich bratoch, aby mohli spolu vychovávať deti patriace do rodiny - bola to viac-menej povinnosť - najmä po vojnách - a toto sa udržiavalo na Slovensku určite aj po 1. svetovej vojne. Po 2. už menej - súviselo to so "starostlivosťou" štátu, ktorý začal preberať siroty do výchovy a ženy "zrovnoprávnil" muklovaním vo fabrikách. Lebo rozklad rodiny začal práve vtedy.

    • Forever Slav napsal:

     Maroš

     1) Jsem pravoslavný křesťan. Pravoslavná křesťanská církev (PRAVÁ KRISTOVA CÍRKEV) je něco jiného, než heretická západní římská církev. Inkvizice a čarodějnické procesy se pravoslavnému světu proto vyhnuly. A pravoslavná církev odsoudila tyto římsko-katolická zvěrstva.

     2) Opakujete jen svoje ničím nepodložené ideologické mantry. Ale platí to samé: HISTORICKÉ PRAMENY A DOBOVÉ DOKUMENTY HOVOŘÍ JASNOU ŘEČÍ - POTVRZUJÍCÍ TO, CO TVRDÍM JÁ (viz odkazy výše).

     PS: Mj. upalování vdov u starých Slovanů bylo dokonce i vyobrazeno v proslulém filmu o Slovanech "Keď Slunce bylo bohem".
     https://www.csfd.cz/film/150807-stare-baje-vikingu/prehled/

     • Maroš napsal:

      "Panebože" - pozri si seriály - krimi príbehy na You Tube - nad 50% páchajú vraždy príbuzní - hlavnou motiváciou sú nenávisť, neschopnosť rozchodu, chamtivosť, egocentrizmus moci! Zvyšok sú ostatní psychopati. A veľa vrážd končí - UPÁLENÍM! Tak tu nepodsúvaj príbeh o psychopatovi. ktorý má len podrthnúť "predkresťanské barbarstvo slovanských pohanov"! Za vlády Ivana "Hrozného" bolo na celej Rusi popravených cca 4,5 tisíc osôb nie za politické priestupky, ale za zločiny proti ľudskosti - za vraždy, sodomiu, znásilnenia, lúpeže! A toto sa udržiavalo až do vlády Mikuláša II., ktorý na smolu svojej vlastnej existencie politických väzňov netrestal hrdelne - ako to už robili židoboľševici. A za éry Ivana "Hrozného" bolo v Európe len kvôli konfliktu luteránov a katolíkov popravených - a najviac na hranici - ako za čias toho psychopata Nera - vyše 100 tisíc ľudí! Koľko popravili skutočných kriminálnikov bolo nepodstatné, pretože kriminálne činy sa skrývali za politické násilnosti - aj dnes sa hajzli oblečú do maskáčov a vyholia si hlavy, a pritom sú za tým obyčajné lúpeže! Aj v Odese 2.5.2014 nevraždili Ukrajinci Rusov, ale vraždili Rusov Ukrajinskí sionisti! A keďže sa vyhlasuješ za pravoslávneho, len ti pripomínam vaše barbarské bitky s grékokatolíkmi na východe Slovenska v 90-tych rokoch - komu bude patriť ten-ktorý svätuškársky kostol! A na celom svete sú ostatné chrámy otvorené 24 hodín a 365 dní v roku - len tie vaše podrbané rímskokatolícke a pravoslávne chrámy - kvôli zlatým a pozláteným haraburdám - sú otvorené až na požiadanie alebo len v úradných hodinách! Lebo vaši "duchovní" sú úchyláci a zločinci - a preto zmýšľajú ako o zločincoch o tých druhých! Lebo váš boh je zlaté židovské tela! Ivan "Hrozný" odmietal rímsku latinizáciu viery Rusov s tým, že existuje len ruská viera! Tak tu netrep o PRAVO-slávnej - je to len blbý lživý marketing! Aj dnes patrí ruská pravoslávna cirkev k najbohatším na svete - ich hábit je preto symbolicky zlatý! Si slepý ty - alebo si len ako vyvolený myslíš, že som sprostý ja?! Internet! Internet! Internet! Mažete kurvy čo sa len dá!
      Video odstránené - lebo váš rabín "vysväcuje" oddiely Azov!
      http://www.nwoo.org/2014/11/06/teror-kyjevskych-sionistu-proti-lidu-donbasu-pokracuje-cast-14/

     • proud napsal:

      Ty ani ten "krestan" ne,ale prachsprosty hovado :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • obycejnilide7 napsal:

    Forever Slav

    Tobě řádně vypláchnout hubu hajzlovou štětkou...
    a další prosím!

    :-)))

    • proud napsal:

     Presne,to sem zase poslali idiota,jeste mu "slovanovi" dali na cestu prezdivku v anglictine:-)))))))))))))))),v tech Bohnicich se ti idioti kua ale maji,co? :-))))))))))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    Premejslim,ze upalim tebe,pico :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • JPEG PNG napsal:

    x u z
    x s i s
    x p r o h l e d l
    x t e n
    x m e s n i
    x p o h a r ?

  • proud napsal:

   Ano,prisli zotrocit Slovany,protoze silou se to slabymu svetu nepodarilo............

   PS:..........a nepodari se to ani debilum typu foreverslav a podobnejm curakum........ ;-)

   • proud napsal:

    Jediny co se kdy podarilo bylo: "na chvili oblbnout",coz ma vlastne za nasledek pouceni............ale ovcani ty oci otevrou,neni otazka jestli,ale kdy.Pak by melo nastat rychly "kdo jinemu jamu kopa"(tedy vycisteni od kretenu) a pak konecne klid k normalnimu zivotu jakej ma bejt.

 18. Maroš napsal:

  Ujasnime si - indoktrinácia neprebieha len na základe existencie nejakého indoktrinačného dokumentu - tézy, náboženského predpisu, manifestu - ale prebieha až pomocou odovzdávania tejto indoktrinácie prostredníctvom - pre ostatných - autorít a názorových vodcov! v marketingu tzv. opinion leaders. V ríši potkanov - ochutnávači /= je to bezpečné/. Čiže - musí existovať sila - na presviedčanie! A dnes?! Keže sa v šoubize živí kadejaký idiot - títo ľudia strácajú autoritu - ich presviedčanie nestačí na manipuláciu - a preto - nastupuje biž, zákon trest - najlepšie - zákaz kritiky opozičného názoru - dnes sa to skrýva za zákaz kritizovania Izraela za jeho sionistickú doktrín, za zákaz kritizovania židovstva /a zneužíva sa to pojmom antisemitizmus - všeobecne známe ako zákaz protisemitského rasizmu - teda proti Arménom, Arabom a iným semitským príslušníkom - schválne som vynechal židov a Židov, pretože židovstvo je sekta nie národnosť a o. i. tzv. Hebrejci sú tzv. priestupníci zákona - vyhnanci - nie tí, čo prestúpili more, či Jordán - lebo je to dookola o priestupníkoch-vyhnancoch, neprístojných - vyhnaných z mesta Ur /Babylonu/ pred cca 4 tisíc rokmi, aj keď ich sekta údajne patrila pod chaldejskú národnosť, ale zároveň - naši podarení židia /judaizovaní Chazari/ a Židia - judaizovaní semiti /lebo kurva existujú aj kresťanizovaní - Nazarejci aj islamizovaní semiti! - Arméni sú žido-kresťanizovaní semiti - takže sa kurva treba v vyznať v ich personalizácii ako v personalizácii "občana USA s 20 menami a 20 identitami" - a dnes chcú použiť aj liberálnu identitu s hocijakou kreatúrou na planéte - identitu psa, jeleňa, jedálenského stola - a o tom je celé to zastieranie židovskej identity - a o tom je aj plánované nahradenie židovstva ako periférie moci Globálneho prediktora scientológmi - aby sa ten problém s viditeľným židovstvom zotrel - rozpustil v kotli národov! Kurva už to pochopte!/ sa nenazývajú semitmi, ale Chamitmi, a SEMIT je len celosvetová neformálna organizácia /stratégia doktríny = horizontálna organizácia/ Systemy Ewro-Masonskogo Intelektuálnogo Terora!

  • Maroš napsal:

   Takto - poďme na to z uhla KSB - z uhla existencie Globálneho prediktora vôbec!
   1/ GP dokáže existovať "nezraniteľný" len ak bude neviditeľný - neindentifikovateľný! Čiže - poznáme Hlavu svetovlády? Nepoznáme!
   2/ Úlohou Periférie Moci je - aby maskovala Hlavu Svetovlády! Preto židovstvo nie je zdrojom moci - má len podiel moci - presne ako ostatní užitoční idioti - ale v systéme padajúceho hovna zvrchu - oni sú tí kápovia svetového lágru - my sme MUKLovia! Pochopiteľne - nemáme ich zato radi!
   3/ Ako môže fungovať takýto systém - že jedni chcú ovládať, týrať, využívať manipulovať tými druhými - a vždy si vyberú kurva nie odmietnutie takéhoto systému, ale pozičnú výhodu v takomto systéme?
   4/ Najprv musí existovať demoralizácia spoločnosti ako takej! akým spôsobom? Že sa vyvolia DNA deprivovaní úchyláci a postavia sa ako hovná na trón ako nedotknuteľní vyvolení! Potom sa začne s masírovaním
   5/ existenčného strachu a ponúkne sa východisko z tohto strachu - dobrovoľné otroctvo - a korupcia-odmena - ako ideológia! A samozrejme - tí slaboduchí tomuto podľahnú. A ďalej to poznáte!
   6/ Takže náš problém visí stále na 1. priorite - na našom svetonázore! Takže!
   7/ Ak budeme prijímať sebazotročujúci svetonázor s jeho "hodnotami"-odmenami a celý ten systém dobrovoľnej = skorumpovanej odmeny za našu demoralizáciu = nedostatok odvahy, nedostatok statočnosti, nedostatok odporu a vzdoru - no tak sme pochopiteľne - ZVIERATÁ! A židia "majú právo" nás ako zvieratá ovládať! ERGO?!
   8/ Stačí len odmietnuť tie kápovské žido"hodnoty" svetového lágru! 80% obyvateľstva planéty je ovládaných napríklad LEN peniazmi!
   9/ A potom GP musí vymyslieť iný spôsob riadenia svetovlády na tejto planéte! Otázka - či v "mene lásky" nevznikajú ešte väčšie škody na našej existencii! Lebo aj takéto sekty sú len ideologický sociálny experiment - sebadeštruktívne slniečkárstvo je toho dôkazom!
   10/ Čo nové nám ponúknu? Zatiaľ je to postavené na strachu - takže počas Armagedonu - únik z planéty! Ale nie ako elitám komfortne a v bezpečí, ale ako idiotom - samovraždou! Lebo sekta nebude inak rozmýšľať ako sekta!

 19. Forever Slav napsal:

  Maroš

  Jste posednutý démonem. Už nevíte vůbec, co říkáte. Právě Rusko bylo svatá pravoslavná křesťanská země. A Ivan Hrozný a Mikuláš II. byli věrní pravoslavné křesťanské víře a věrní ochránci pravé Kristovy Církve (pravoslavné církve). Ano ruská víra - a tou byla pravoslavná víra. Mj. jejich moudrost (moudrost Ivana Hrozného a Nikolaje II.) pramenila z víry z Boha - z křesťanské pravoslavné víry. Proto byli ve své době jedni z nejmodřejších carů. Jelikož v Bohu je skutečná moudrost. A nikde jinde.

  Naši kněží a církevní představitelé (stejně jako křesťanští panovníci typu Ivana Hrozného a svatého Nikolaje II.) jsou jen lidé - hříšníci, jako všichni lidé. I svatí klopýtají. S tím rozdílem - klopýtají na správné cestě. A i ti, co porušují Boží zákon (který je podstatou pravoslavné církve), platí jedno - nejsou dobří pravoslavní křesťané.

  Jsou totiž 2. typy křesťanů - oba hříšníci:

  Jeden je hříšník a špatný křesťan, který nežije s Bohem.

  Druhý je hříšník a dobrý křesťan - žije s Bohem. Ten je pravým živým údem Kristovy Církve (pravoslavné církve).

  Každý, kdo hřeší, je mrtvým údem pravoslavné Kristovy Církve. Kdo žije s Bohem, je živým údem Kristovy Církve. To je podstata celé věci.

  PS: S tím svým KSB a propagací slovanského neo-pohanství byste u Ivana Hrozného moc nepochodil. Jelikož Ivan Hrozný byl věrný a zbožný pravoslavný křesťan. A sám vedl ještě během své vlády boj proti přežitkům slovanského pohanství.
  https://rusimperia.org/russkie/2019/03/16/kulturnaja-tradicija-pravda-o-russkom-mate-episkop-mitrofan-2/

  Tož tak. Ivan Hrozný a Nikolaj II. jsou na úplně jiné názorové a duchovní pozici, než vy.

  • Maroš napsal:

   "Každý, kdo hřeší, je mrtvým údem pravoslavné Kristovy Církve. Kdo žije s Bohem, je živým údem Kristovy Církve. To je podstata celé věci." - no veď to tvrdím stále si ÚD!
   REPLAY! " Kdo žije s Bohem, je živým údem Kristovy Církve. " = úd tzv. Kristovej Cirkve - nie "údom boha" /kedysi rado nástrojom "boha" = inkvizície/ - ty chuj! Preto "Kristovi" vlastnitelia - kresťanskí katolíci - dávajú do popredia panenku Máriu - piča stojí nad údom! A potom že odkiaľ pramenia všetky tie cirkevné úchylnosti!
   Ešte raz ty kokot! Stvoriteľ nepotrebuje údy! Ty magor! Ve tvoja predstava o "bohu" je predstava o bytosti s údmi - lebo ti to židáci vsugerovali, že človek bol stvorený na obraz boží a v židovstve je všetko zobrazené ako obraz v zrkadle! Si idiot! Lebo pochádzaš z darwinistickej opice - stvorenej "na obraz boží"! Si opica, lebo veríš tomu, že pochádzaš z opice! Z hriešnej opice - ktorú pojebal záhorák do riti a prehodil ju na Západ - cez rieku Moravu!

   Samozrejme - ďalej môžeme pokračovať v "zmysluplnej" debate - démon si odskočil na pivo!

   • Maroš napsal:

    Ešte raz! Z filozofického a logického a z hľadiska poznania - minimálne aspoň kvantovej reality - Stvoriteľ nepotrebuje žiadne pojebané hmotné údy, nástroje, "ruky", Bič boží a podobné pičoviny, aby vytváral - ako najvyššia inteligencia - nejakú opičiu realitu! Toto vyjadrovanie o údoch nejakého boha je presnou schémou ovládania-riadenia planéty - skrytou entitou - Globálnym prediktorom, a jeho perifériou moci - zatiaľ židovstvom, a ich spoločnými projektami - myslené v civilizácii po potope! Teda v civilizácii, ktorá nesmie mať pojem o predchádzajúcej globálnej civilizáciu, o jej mentálnej, technologickej a duchovnej úrovni! Čiže - len to, čo stačí na prežitie stroskotancom a tým, ktorí týchto bedárov potrebujú VYUŽIŤ! "Robinson a Piatok" - a nad nimi ešte niekto! Toto je civilizácia založená na vláde degenerátov, ktorí sa dostali k vyplavenej almare plnej dôležitých kníh!

   • Forever Slav napsal:

    Maroš

    Evidentně nechápete dokonce ani to, co je úd:
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Kon%C4%8Detina

    Bůh je Církev. Církev je Kristovo Tělo. Každý, kdo žije s Bohem, se stává živým údem tohoto Božího Těla. Tj. SJEDNOCUJE SE BOHEM.

    A TO JE HLAVNÍ SMYSL KŘESŤANSTVÍ - DUCHOVNÍ SJEDNOCENÍ S BOHEM.

 20. jak= napsal:

  Ubohý B L Á B O L .

 21. Forever Slav napsal:

  Strom zla:

  Temné pozadí protikřesťanských ideologií - gnosticismu a slovanského pohanství:

  Gnosticismus:

  Stvořený židy s cílem zničit křesťanství - pravou víru v pravého Nejvyššího Boha Stvořitele.
  Křesťanství (respektive Církev) byla založena Ježíšem Kristem, kterého židé na život a na smrt nenávidí a kterého zabili.
  A židé také stáli za všemi protikřesťanskými herezemi a pronásledováním křesťanům – tj. za:
  – brutálním pronásledováním křesťanů pohanským Římem
  – gnosticismem
  – ariánskou herezí
  – herezí katarů
  – herezí bogomilů
  – herezí judaizérů (židovská sekta, která se určitý čas uhnízdila v Novgorodu, než byla ruskou pravoslavnou církví rozprášena – k tomu došlo ke konci vlády ruského velkoknížete Ivana III. Velikého)
  Atd.

  Nejsmrtelnějším nepřítelem křesťanské víry vždy byli židé. Židovský (Satanův) lid je totiž přesným protikladem Božího křesťanského lidu, shromážděného v Kristově Církvi. A Satanova Synagoga (shromáždění satanova/židovského lidu) je přesným protikladem Kristovy Církve. A toto satanovo/židovské shromáždění od založení Kristovy Církve vede smrtelnou válku proti Božímu křesťanskému lidu.

  Tajemství Světového Řádu 23. Gnosticismus HD (cz tit)
  https://www.youtube.com/watch?v=qykiN5M2Bwc&list=PLUNGwNSR9fpUH5oJIIeLtt0lDC5Yh8Wa_&index=24

  http://www.rusnation.org/sfk/0411/0411-07.shtml

  Maurice Pinay; SPIKNUTÍ PROTI CÍRKVI
  IV. kap. Židovstvo jako otec gnostiků - str. 153

  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Spiknuti_proti_Cirkvi.pdf

  • Forever Slav napsal:

   Slovanské pohanství/novopohanství:

   O temné podstatě starého slovanského pohanství jsem uvedl odkazy výše. Nyní k dalším důkazům a potvrzením o jeho temné podstatě a službě silám temnoty - tj. i samotné Satanově Synagoze.

   Z r. 1988 pochází sdělení, odeslané účastníkům moskevského sionistického kongresu. V něm židé definovali plány na zničení Ruska a všech Slovanů.

   Jedním z bodů tohoto sionistického genocidního protislovanského plánu byla PROPAGACE SLOVANSKÉHO POHANSTVÍ!
   https://cont.ws/@svetogor24/1251839

   To je ale "náhoda". Lepší důkaz o službě slovanského pohanství silám zla snad ani neexistuje. Kdyby bylo staré slovanské pohanství skutečně pro Rusko a Slovany pozitivní, nesnažili by se židé jej využít jako nástroj ke ZNIČENÍ RUSKA a SLOVANŮ. ANEB POZNÁTE JE PO OVOCI.

   Nikoli slovanské pohanství, ale PRAVOSLAVNÁ KŘESŤANSKÁ VÍRA (a PRAVOSLAVNÉ KŘESŤANSKÉ RUSKO) JE JEDNÍM Z NEJVĚTŠÍCH NEPŘÁTEL ŽIDŮ A JEDNA Z NEJVĚTŠÍCH PŘEKÁŽEK PRO NASTOLENÍ ŽIDOVSKÉ SVĚTOVLÁDY. Jak pronesl jeden z největších rusofobů a významný strůjce NWO:

   "Po páde komunismu jediným nepřítelem USA zůstalo RUSKÉ PRAVOSLAVÍ" - Zbigniew Brzezinski

   Mýtus o pozitivní úloze slovanského pohanství byl tak definitivně zničen a vyvrácen.

   • proud napsal:

    Aaaach,jsem se krasne vydovadel,jeste ze te tady mam,jenom skoda ze nejsi baba,jeste bych si na tobe zmrde pohonil a udelal ti na drzce z mrdky knir :-)))))))))))))))))))))))))))))

   • Forever Slav napsal:

    Nepřátelé ruského národa si moc dobře uvědomují, že křesťanská Svatá Rus jako jedna z posledních křesťanských velmocí brzdila nástup Antikrista k moci. A že pokání ruského národa a jeho návrat k víře předků (tj. k pravoslavné křesťanské víře) by zastavilo a zabránilo Antikristově světovládě. Proto se židé snaží všemožně za pomoci všech prostředků, které mají po ruce (včetně slovanského novopohanství), odvést ruský lid od pravoslavné křesťanské víry. Vědí moc dobře, že bez pravoslavného křesťanství nebude žádného Ruska.

    • proud napsal:

     Anebo taky hovno,pico,mas poradny diry ve vzdelani,neflakal ses taky na Sinaji a nevymejvali ti tam palici,debile? Sila Ruska spociva ve vlastenectvi a ne v nabozenskejch kundach!

     • Forever Slav napsal:

      proud

      Ruské vlastenectví a pravoslavná křesťanská víra jsou dvě neoddělitelné věci. Kdyby nebylo pravoslaví, nebylo by Ruska. Pravoslaví stvořilo Rus. A bez pravoslaví nebude žádné Rusi. Žádného Ruska.

      • proud napsal:

       Debil jsi byl,debilem jsi a zustanes! Ty pico blba,Slovani jsou Slovani a maji uplne jinou viru,ktera tu byla davno pred nejakym pravoslavim,ktery se vetrelo podobne jako pobouchany krestanstvi.Pokud je mi znamo,nasi "bozi" jsou nasi predkove,co skutecne existovali a zadny vymysleny kundy,zmrde z Berkovic!Strc si svoje "pravoslavi" do riti a odporoucej se,kretene!

  • Člověk napsal:

   Forever Slav napsal: 9.7.2019 (18.51)

   "Křesťanství (respektive Církev) byla založena..."

   Nepleť si tyto NAPROSTO zásadně odlišné pojmy, chceš-li se dobrat k jakémukoliv pochopení reality.

   • Forever Slav napsal:

    Člověk

    Pravda o slovanském pohanství bolí? Ještě jste se neprobral ze šoku, že staré slovanské pohanství je jeden z řady židovských nástrojů ke zničení Ruska a Slovanů?

    • Člověk napsal:

     Forever Slav napsal: 9.7.2019 (19.35)

     Zde tvému církevnímu satanu (bez tvého vědomí) unikl náznak přiznání zločinů církve. Jak to? Přeložme si cos napsal, abys to pochopil, jednodušeji.

     "Ještě jste se neprobral ze šoku, že slovanské pohanství je židovský nástroj ke zničení Ruska a Slovanů?"

     No vidíš Satane ve Foreverovi, jak umíš "kápnout Božskou". Tak se mi to líbí! Já snad začnu dělat exorcistu. Chacha. A ty, "Slave", vidíš, jak tebou vládne Satan, že tě donutil i mezi řádky MOU PRAVDU NAPSAT, že Církev = Satanisté = pijáci krve malých dětí (viz mešní poháry) vytvářejí falzifikáty nejintenzivněji o slovanském pohanství, neboť je (nejen) židovské. Co budeš dělat, až otevřeš knihu skutečných badatelů historie lingvistiky, tj. skutečně renomovaných, např. jazykovědce Antonína Horáka. Začne se ti potit pyj a lechtat noha? Dokonce ti namluvili, že když řekneš: "podej mi úd", tak to znamená běžně v přirozené mluvě: "podej mi ruku". A co budeš dělat, až pohlédneš na jakýkoliv schválený mešní pohár z profilu a tím spatříš, čí krev (dnes většinou jen symbolicky, alespoň na veřejnosti) pijí???!!! Kolem školky tě začne tvůj odhalený Satan zneklidňovat, neboť Pravda (pohany) po odhalení bolí. Piš dál. Třeba začnu i "komunikovat" s tím Satanem v tobě a donutím ho (bohužel bez tvého vědomí) "kápnout ještě více Božskou"! Chci totiž vědět více o tom Satanismu s názvem Církev, odkud je, jak vzniká, jak se množí apod. Chci vědět o tvém úpadku co nejvíc! Ke znovupozvednutí všech MÝCH bližních = NEJLEPŠÍCH VZORŮ BOHA = SLOVANŮ. Tak se mi to líbí.

     • Forever Slav napsal:

      Člověk

      Marně se snažíte vykroutit z pravdy. :-)
      Židé to ve svých plánech řekli a napsali černé na bílem - podporovat SLOVANSKÉ POHANSTVÍ - TJ. VAŠE SLOVANSKÉ "RODNOVĚRÍ". Co s tím uděláte? Překroutit slova samotných židů? Jen pouhá marnost z vaší strany. Jen si lžete do vlastní kapsy.

      Kéž vám Bůh odpustí vaše poblouznění. Budu se modlit za vaši duši.

    • .lak napsal:

     Meleš hov, pardon mantry sebenaplňujícího proroctví. Tady pár symbolů slovanů máš.
     https://www.youtube.com/watch?v=4u6cUqxxKlM
     https://www.youtube.com/watch?v=w3cOL6fQvBE&list=RDALMs_3Nxvzw&index=3

  • Forever Slav napsal:

   PS: Odhalení jednoho oblíbeného zdroje odpůrců křesťanství:

   Satanista J. Kozák je skutečně “pěkný” zdroj. Už sám fakt, že se na něj odkazuje dokonce i samotná Satanova církev (kde Kozáka dokonce nazývají i bratrem), je více níže výmluvné:
   https://www.google.com/search?q=C%C3%ADrkev+Satanova+Jan+Koz%C3%A1k&oq=C%C3%ADrkev+Satanova+Jan+Koz%C3%A1k&aqs=chrome..69i57.7807j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

   Ono je jen “náhoda”, že se satanisté vždy rádi odkazují na gnostiky (tedy i na gnostika J. Kozáka). Temnota se zkrátka přitahuje navzájem.

   Celý gnosticismus je produkt Satana (a jak jinak, pro gnosticismus je typické satanské překrucování – včetně satanského překrucování učení Ježíše a Písma).
   Aby ne, když celý gnosticismus je židovský produkt.

   • Člověk napsal:

    Forever Slav napsal: 9.7.2019 (20.05)

    Ale jdi ty brepto, připomínáš mi někoho, komu řeknu argument A, on začne mé A považovat za B a pak sáhodlouze vyvrací jeho B pomocí C a D .

    Jednoduše sis zaměnil pojmy, satanismus a církev, víru a náboženství, lásku a prcání (živých i mrtvých) dětí při pití jejich krve z Církevního kalichu, zobrazující dětskou tvář. To je celé. Pak jsi veškeré pojmy smísil a poté popsal svůj postup. Proto sis ani nevšiml, proč je z tebe značně posedlý (ale trestuhodně hloupý) manipulant. Jediné co jsi uvedl správně je tvůj postup, totiž že: pro církev je typické satanské překrucování, včetně záměny gnosticismu a satanismu. Spolek tzv. "Církev Satanova" na kterou odkazuješ a jejíhož jednoho člena (J.Kozáka) jsi zmínil, JE MÍŇ SATANISTICKÁ A TEMNÁ, než blecha na hábitu tvého manipulačního "zpěváka". Tato tzv. "Církev Satanova", je asi tak Církví a je tak temná a Satanská jako je upřímná "víra Papežova". Máš zkrátka naprostý nedostatek intelektuálních a volních vlastností pro realistickou interakci v tomto světě. Zkusím ti to přesto vysvětlit i když vím, že to nepochopíš, ale bude to totiž sloužit i jiným. Takže: Musíš se naučit číst, to je první věc. Poté absolvuj 14 dní půstu, poté klystýr česnekem a poté (možná) přijde u tebe pokus o pochopení.

    Tedy, až to vše provedeš, čti toto dále. Cituji z té "tvé" tzv. "Církve Satanovy" : práva a povinnosti členů:

    "Členství:Žadatelé o členství musí být starší 18 let, musí mít čistý trestní rejstřík, musí absolvovat ústní pohovor."

    (tedy máš smůlu pokud jsi piják dětské krve, pedofil, kanibal, obecně pravý církevní užívač mešního poháru a jakýkoliv kriminálník.)

    "článek3. V žádném případě nepřijímáme rasisty či fanatiky, kteří usilují o spojení satanismu s fašismem či nacismem."

    (Máš tedy smůlu fanatiku.)

    "Předměty používané při zasvěcovacích satanských obřadech:
    RITUÁLNÍ DÝKA
    V průběhu satanských rituálů plní stejnou funkci jako rituální meč či magická hůlka a může je tedy plně nahradit.

    MEČ
    Meč Moci je symbolem síly intelektu, náleží živlu vzduchu (nicméně někteří adepti uvádí oheň). Zároveň je symbolem vítězství. ...

    Meč je držen knězem a je používán jako předmět mířící k symbolu Bafometu během Vzývání Satana. Je také používán při vyvolávání Pekelných Knížat. Mečem se rovněž v průběhu klasických satanských rituálů propíchne pergamen, který obsahuje zprávu nebo prosbu poté, co byla nahlas přečtena. Potom Kněz drží hrot meče s nabodnutým pergamenem v plameni svíce, dokud pergamen neshoří. Po celou dobu, kdy kněz naslouchá žádostem a prosbám zúčastněných a opakuje je po nich, drží meč tradičním rytířským způsobem nad jejich hlavami či jim ho pokládá na levé rameno.

    OLTÁŘ
    Dávné lidské oltáře byly z živého masa a krve a základy náboženství byly položeny na přirozených lidských pudech a zálibách. Pozdější náboženství učinila z přirozených lidských sklonů hřích a přeměnila jeho živé oltáře v kamenné desky a hromady železa.
    Satanismus není jen víra v ducha, ale především v tělo, které proto při některých obřadech slouží za oltář. Smyslem oltáře je posloužit jako ohnisko, na které se během obřadu soustřeďuje veškerá pozornost. Nahá krásná žena je jako oltář v satanském obřadu používána proto, poněvadž je přirozeným pasivním receptorem a symbolizuje Matku Zemi."

    Je mi to "líto", ale ležet na krásné dívce a během držení meče s pergamenem nad svíčkou vyslovovat přání rozkoše pro mně i pro dívku, je možné chápat jako jednu z forem MODLITBY K JEŽÍŠI KRISTU, než k (tvému) Satanovi.

    Proto ti mohu sdělit, že ses (znovu) odhalil jako nedůsledný (lempl "badatel"), pro mně až docela dost směšný, a proto je třeba tě doplnit:

    né tvé:
    "Temnota se zkrátka přitahuje navzájem."

    ale správně je to takto:
    "Světlo se zkrátka přitahuje navzájem a temnota je nedostatek světla".

    Doplň si tedy své značné nedostatky ve své (ne)schopnosti vnímání tohoto světa, zbav se posedlosti náboženstvím Satanské Církve a ve svém "bádání" reality buď tedy mnohem více důsledný. (možná budeš potřebovat deset 14 denních půstů, následovaných klystýry)

    Pomohu ti ještě trochu, navedu tě ještě takto:

    Když zjistíš (ale ty né, na to nemáš schopnosti svobodné inteligence, bez posedlosti církevního pohanství, proto ti však píšu, proto ti to odhaluji), že americký známý "satanista" Anton Szandor LaVey, před tím, než si "oblékl hábit", tři roky pracoval u policie, poznal mnoho zla, korupce ve státních institucích, zločinů a hlavně na malých dětech, tak (ty né na to nemáš mozek) je možné pochopit, že jeho tzv. "satanismus" není nic jiného než HLASITÁ ŽÁDOST O KRESŤANSTVÍ, ve světě (tvého) satanismu, žádost jen málo maskovaná, je to od něj též jasná KRITIKA CÍRKEVNÍHO SATANISMU, POHANSTVÍ A ZLA, včetně všech jejich důsledků, stejně tak je to též VOLÁNÍ ČLOVĚKA PO BOHU K BOHU. Kdo to nechápe, je poškozen nejen na mozku jak v intelektuální rovině, tak i prostřednictvím výplachu skutečným SATANISMEM CÍRKVE.

    Jak jsem již napsal, je to docela jednoduché: Po ovoci poznáte je. FUUUUJ!

    • proud napsal:

     Nic ve zlym:-),ale jeste jsi ho, sionistickyho provokatera, neprokouk? ;-) :-)))

    • proud napsal:

     Ja s nim uz nediskutuju,jen mu sproste vynadam,jinak bude ty svy sahodlouhy a debilni mrdanice cpat jednu za druhou,jako doted,kdyz chytil nekoho kdo na nej reaguje rozumne,coz mu nic nerika,ma zaplacino za to aby sem hodil co haze,ne za reakce,ktery jsou v jeho podani stejne debilni,jako on sam a jen mu davaj moznost zase plevelit.

     • Člověk napsal:

      Já vím, já dělám z jeho plevele humus pro KVĚTINU.

      • proud napsal:

       :-)))))))))))

       • Petr C napsal:

        No vidite Proude, nedavno jsme si vymenovali nazory o biti se za pravdu. Ted jsou oba dva presvedceni ze ji maji oni.

        • proud napsal:

         Ale kdepak,ja myslim,ze to tak neni,kazdej tu prece vi co je forever zac,pred nim hajit pravdu je akorat pro ostudu,s takovym se musi jak mu nalezi,jako se saskem,nebo s kurvou...........:-)))))

        • Petr C napsal:

         Neplete si osobni dojem. Znam hodne takych fanatiku, kteri jsou presvedceni ze maji pravdu a my zas mame svoji pravdu.

        • proud napsal:

         Ale jo,taky jsem uz nejakyho potkal,ale myslim si,ze u nas jich zas az tolik neni :-)

  • Maroš napsal:

   "Křesťanství (respektive Církev) byla založena Ježíšem Kristem" - no to mi poser prsa!!!!

 22. Eschatolog napsal:

  souhlasím, bůh mamonu = církev

 23. Forever Slav napsal:

  Říkají, že křesťané jsou obětí podvodu - tedy že Ježíšova existence či jeho zmrtvýchvstání je mýtus. Tedy že celé křesťanství je podvod.

  Avšak historici dokázali pravý opak:
  http://www.rusnation.org/sfk/0704/0704-05.shtml

  Ježíšovo zmrtvýchvstání potvrdilo očité svědectví více než 210 lidí. Navíc z velké části lidí, kteří byli ODPŮRCI KRISTA a KŘESŤANSTVÍ.
  Tedy EXISTENCE JEŽÍŠE KRISTA, STEJNĚ JAKO JEHO ZMRTVÝCHVSTÁNÍ, JE STEJNĚ HISTORICKY DOLOŽENA, JAKO EXISTENCE JÚLIA CAESARA či ALEXANDRA MAKEDONSKÉHO.

  To se shoduje s viděním Svatého Paisije (tuším, že to byl on), který na základě svého vidění uvádí, že vše v Bibli, jak je napsáno, je čistá pravda. A je to tak. Každá hluboká studie Bible nakonec vždy potvrdí, že to, co je v ní napsáno, je pravda. Žádná fikce či podvod. Ježíšovo zmrtvýchvstání je klasickým příkladem této skutečnosti.

  • Maroš napsal:

   "Ježíšovo zmrtvýchvstání potvrdilo očité svědectví více než 210 lidí." - tak podľa biblie to boli len apoštoli! Teda 12! A v tomto momente sa môžeme baviť o tzv. emanácii ducha - čo o pár rokov /podľa Putinových plánov myslím do roku 2030/ predvedie technológia kvantovej fyziky - ako teleportáciu! Čiže technológia! A tá je známa Globálnemu prediktorovi už z predpotopnej civilizácie! A emanácia ducha je známa aj teraz - z rôznych zjavení - povedzme blízkych osôb!
   Teraz inak - Judáš a jeho úloha - v čase, keď neexistovala tlač a foto so známym WANTED! Čisto špekulácia - úlohou Judášovho udania bolo vytvorenie tzv. obete Krista - vtedy reálneho proroka a pravdepodobne aj posla Svetla-Krista /Orišu - toto sa nevylučuje kurva - prechod iných bytostí do hmotnej dimenzie- opäť sme v kvantovej fyzike - tak už pochopte kurva možnosti Globálneho prediktora a jeho performácie! Už to kurva pochopte! Tie technologické performácie!/ - na vytvorení nového ovládača - možno pôvodne určeného židom - ako zlu na planéte - ktoré toto zlo uchopilo aj spolu s GP - berme to ako vojenskú operáciu - a preklopilo vo svoj prospech! Teda - Judáš cielene označil ZA KRISTA /ktorý Riman sa kurva mal vyznať vo všetkých pajchlatých!/ - tú osobu zo sekty esejcov, ktorá mala nahradiť Krista na kríži - ako obetného baránka - a umožniť mu únik - v zmysle vyššej diplomacie a rešpektovania nedotknuteľnosti - v zmysle kozmickej diplomacie a vzťahov vyšších bytostí na Zemi - lebo tieto vzťahy kurva existujú! Teda - vznikol precedens - dohoda o riadení na planéte - kompromis o kresťanstve - dočasnom - pacifickom - ktorá bola akceptovaná vyššími bytosťami - aj GP a židovskou perifériou moci - dnes prebiehajú analogické procesy medzi Kabalou a Alianciou sfér - teda - len technicky - esejec, ktorý prežil umŕtvenie ako Kristus - zmizol z hrobu! Duch Krista sa zjavil - v zmysle teleportácie! = emanácia! A vznikol kompromis - ktorý GP a židovská periféria moci zneužili vytvorením falzifikátu - pozmenených a neúplných evanjelií - odkazov - Orišu - Svetelnej bytosti svojej rasy - Krista! Teda bytosti schopnej existovať tak v duchovnej, ako aj fyzickej forme! Blbá kvantová fyzika doboha JHV! A ešte detail - súdobý Ježiš Kristus - preživší ukrižovanie, ktoré si z diplomatických dôvodov odsral "jemu podobný" /podľa agenta Judáša - ako agent Štb študent "Živčák"/ nejaký Judášom označený esejec - vytrénovaný a tranzom schopný prežiť utrpenie na kríži - tak pravý Ježiš Kristus potom kázal v Kašmíre /dnes oblasť Pakistánu/ tým "židom" - ktorý sa pobrali po vyhnaní z Babylonu práve do Kašmíru! Lebo jeho posolstvo bolo všeobecne určené im - ako periférii moci padlého anjela - odporcu - odporcu tak Stvoriteľa, ako aj svetelných bytostí - strážcov jednej z brán /kozmických/ k Stvoriteľovi!

   A táto kokotská zápletka je fabulačne jednoduchšia, ako "komplikovaná" vražda manželky nejakého černošského právnika v Kalifornii - na objednávku kvôli novej milenke!

   • Maroš napsal:

    " ktorý GP a židovská periféria moci zneužili vytvorením falzifikátu – pozmenených a neúplných evanjelií – odkazov – Orišu – Svetelnej bytosti svojej rasy – Krista! " = vytvorením biblického projektu = všetko zlé /pre GP/ využi vo svoj prospech!

    Biblia má všetky markanty diplomatického kompromisu stretu kozmických a globálnych mocností tej doby - a to hovorím o zneužití historických udalostí cca 300 rokov po "zjavení" Krista! Bežná vec!

    • Maroš napsal:

     Aby bolo jasno - ja v zmysle POJMOVEJ náuky Youruba náboženstva /Afrika - 30 tisíc rokov p.n.l./ chápem, akceptujem a rešpektujem Ježiša Krista, ako jedného z Orishas - poslov Svetla = Krista, ktorí raz za pár tisíc rokov prichádzali na našu planétu s určitým dôležitým posolstvom konkrétnej skupine ľudí - teda boli to entity schopné existovať tak v hmotnej, ako aj v nehmotnej forme - a preto nepopieram existenciu Ježiša Krista ako posla, ani ako existenciu duchovnej bytosti, a preto nepopieram jeho emanáciu /jeho ducha/ - v zmysle zmŕtvychvstania - ale toto už beriem ako globálne divadlo v súčinnosti s esejcami - čo je možno chyba lávky - nedomyslené pre inteligentných ľudí o 2 tisícročia neskôr! A dodnes som presvedčený, že nesmrteľná bytosť konkrétneho Orišu - Ježiša Krista - prestupuje našu realitu aj teraz! Ešte raz - je to kvantová realita v čase! A pojebte sa! Tieto bytosti existujú!

  • Člověk napsal:

   Forever Slav napsal: 9.7.2019 (19.55)

   "uvádí, že vše v Bibli, jak je napsáno, je čistá pravda. A je to tak. Každá hluboká studie Bible nakonec vždy potvrdí, že to, co je v ní napsáno, je pravda. Žádná fikce či podvod."

   Tebe mi poslalo samotné Nebe, že můžu takto poukázat na nejen pohanství, pití krve, dětský kanibalismus a satanismus od počátku tvé a jakékoliv (skutečné) církve, ale rovněž tak na mnohé lži i přepisování v "tvé" Bibli. Cháchááá. A též ti odhalím KDO je, PROČ přišel a JAKÝM JAZYKEM mluvil JEŽÍŠ. Jdeme na to. Drž se, bude (tě) to (zase) moc bolet.

   (dnešní) Bible = nepřesná kopie neůplné nepřesné kopie neůplné nepřesné kopie neůplné nepřesné kopie kopií,kopií,kopií,kopií neůplného nepřesného originálu - Bible.

   Už první věta v Bibli, Matouš 1:1, je na pováženou a je v rozporu. Viz dále. (alespoň se dohodněte, jak budete lhát, hlupáci)

   Odkazovat se tedy na Bibli jako zdroj, je asi totéž, co provádějí dodnes všichni histerici ve střední Evropě, z nichž ty kašpárku rovněž vycházíš, když histerii střední Evropy popisují podle spisku jednoho syna německého kněze jménem Kosmas, jenž dostal (od papeže pohanů=církve) za úkol napsat latinsky tzv."Kosmovu kroniku" , která vše popisovala pravdivě až na jednu věc, a to bylo také jejich jediným cílem, papeže v zastoupení německým zmetkem, a sice UTAJIT EXISTENCI OBROVSKÉHO POČTU SLOVANŮ, před příchodem přemyslovců roku 663 n.l. (přemyslovců=bratrovrahů, pedofilů, zrádců, buzen a ostatních (uprchlých) kriminálníků z německa!). Od počátku tito vyšinutí kriminálníci,

   (pravděpodobně vytvoření mutacemi v Tibetu, jako pomsta za Velkou Protičínskou zeď, postavenou proti mutantům z jihu Asie, a poté tito zmutovaní němci byli dovezení lodí do Hamburku a vysazeni proti bílé rase, rockefeler, rotšild, angličtí parazité korunovaní, všichni vyšli z Hamburku)

   ,mutanti parazité, ihned parazitovali a bojovali kolem hradu Budeč proti domácím obyvatelům = SLOVANŮM. (Slovanka, když se měla vdát za nějakého přemyslovce, tak to brala jako smrt, zmutování, ztrátu těla i ducha a nejhlubší úpadek do pekla).

   A nyní tedy ty církevní (=pedobuzosadopohanokanibalské) rozpory v přepsané Bibli, jedna část v ní stojí "pěkně" v opozici a tedy je lež, nuže, příjemnou zábavu:

   List Janův 2:15,16 vs Jan 3:16,17 vs Lukáš 12:49 vs Jan 12:46
   Nemilujte svět ani to, co je v něm. Kdo má v lásce tento svět, nemá v sobě lásku k Otci.
   16 Svět je samá touha těla, touha očí, namyšlenost života – nic z toho není z Otce, vše je to ze světa.

   Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jednorozeného Syna, aby žádný, kdo v něj věří, nezahynul, ale měl věčný život.
   17 Bůh neposlal svého Syna na svět, aby svět odsoudil, ale aby svět byl skrze něj spasen

   Přišel jsem na zem založit oheň a jak toužím, aby už hořel!

   Já, světlo, jsem přišel na svět, aby žádný, kdo ve mne věří, nezůstal ve tmě.

   Lukáš 20:41-44 vs Matouš 1:1
   Ježíš se jich zeptal: „Jak mohou říkat, že Mesiáš je Davidův syn?
   42 Sám David říká v knize Žalmů: ‚Hospodin řekl mému Pánu: Seď po mé pravici,
   43 než ti tvé nepřátele k nohám položím.‘4
   44 Když ho tedy David nazývá Pánem, jak to může být jeho syn?“

   Kniha rodu Ježíše Krista,1 syna Davidova, syna Abrahamova

   Jan 5:45 vs Skutky 15: 1
   Nemyslete si, že já vás budu žalovat před Otcem. Ten, kdo na vás žaluje, je Mojžíš, v něhož doufáte.

   Potom přišli někteří z Judska a začali bratry učit: „Pokud se nedáte obřezat podle Mojžíšova způsobu, nemůžete být spaseni.“

   Lukáš 11:21-23 vs Lukáš 9:49
   Když silný ozbrojenec hlídá svůj palác, jeho majetek je v klidu.
   22 Když ho ale napadne někdo silnější a přemůže ho, vezme mu všechnu výzbroj, na kterou spoléhal, a jeho kořist rozdělí.
   23 Kdo není se mnou, je proti mně; kdo neshromažďuje se mnou, rozptyluje.

   Mistře,“ řekl mu na to Jan, „viděli jsme někoho, jak ve tvém jménu vymítá démony, a bránili jsme mu, protože nechodí s námi.“
   50 „Nebraňte mu,“ odpověděl Ježíš. „Kdo není proti nám, je s námi.“

   Lukáš 18:17 vs Jan 12:46
   Amen, říkám vám, že kdokoli nepřijme Boží království jako dítě, nikdy do něj nevejde.“

   Já, světlo, jsem přišel na svět, aby žádný, kdo ve mne věří, nezůstal ve tmě.

   Lukáš 14:26 vs 1.List Janův 4:21 vs vs Jan 14:21
   Kdo chce přijít ke mně, ale nepřestane lpět na svém otci a matce, ženě a dětech, bratrech a sestrách, a dokonce na vlastním životě, nemůže být mým učedníkem.

   Máme tedy od něj toto přikázání: Kdo miluje Boha, ať miluje i bratra.

   Kdo přijal má přikázání a zachovává je, ten mě miluje. A kdo mě miluje, bude milován mým Otcem a já ho budu milovat a dám se mu poznat.“

   2. Korintským 8:19,20 vs Korintským 9:5
   Navíc ho církve vybraly, aby nás doprovázel na cestách s touto sbírkou, kterou pořádáme k oslavě Pána a jako projev naší ochoty pomáhat.
   20 Chráníme se tak, aby nám někdo vyčítal, jak s tímto štědrým darem zacházíme.

   Proto jsem pokládal za nutné vyzvat tyto bratry, aby k vám šli napřed a připravili váš dávno slíbený dar, tak aby byl pohotově a byla to opravdu štědrost a né lakota.

   Je toho ještě mnohem více, ale to by byl traktát (větší než Bible). Takže dáme si jen pár takových malých ukázeček a připomínek vraždění, pohanství a kanibalismu církve. A forever už to nečte, odpadl a kouše zubama papíry na podlaze. Měl si dát klystýr!

   Matouš 23: 27-39
   Běda vám, znalci Písma a farizeové! Pokrytci, podobáte se nabíleným hrobům! Navenek sice vypadají krásně, ale uvnitř jsou plné mrtvých kostí a všemožné špíny.
   28 Tak se i vy navenek zdáte lidem spravedliví, ale uvnitř jste plní pokrytectví a nemravnosti!
   29 Běda vám, znalci Písma a farizeové! Pokrytci, stavíte hroby prorokům, zdobíte náhrobky spravedlivých
   30 a říkáte: ‚Kdybychom žili za dnů našich otců, neprolévali bychom s nimi krev proroků.‘
   31 Tím sami sebe usvědčujete jako syny těch, kdo vraždili proroky.
   32 Dovršte tedy dílo svých otců!
   33 Hadi! Plemeno zmijí! Jak byste mohli uniknout pekelnému trestu?
   34 Pohleďte, proto k vám posílám proroky, mudrce a učitele Písma. Vy některé zabijete a ukřižujete, jiné budete bičovat ve svých shromážděních a pronásledovat je od města k městu.
   35 Tak na vás padne veškerá spravedlivá krev prolitá na zemi – od krve spravedlivého Ábela až po krev Zachariáše, syna Berechiášova, kterého jste zavraždili mezi svatyní a oltářem.
   36 Amen, říkám vám, že to všechno padne na toto pokolení!
   37 Jeruzaléme, Jeruzaléme, který zabíjíš proroky a kamenuješ ty, kdo jsou k tobě posíláni! Kolikrát jsem chtěl shromáždit tvé děti, jako slepice shromažďuje svá kuřata pod křídla, ale nechtěli jste.
   38 Hle, váš dům vám teď zůstane pustý.
   39 Říkám vám, že od této chvíle mě neuvidíte, dokud neřeknete: ‚Požehnaný, jenž přichází v Hospodinově jménu!

   (a připomínám, že Hospodinovo jméno je Slovanství!)

   Lukáš 11:42-54
   Běda vám farizeům, že dáváte desátky z máty a routy a z kdejaké byliny, ale spravedlnost a Boží lásku opomíjíte. Těmto věcem jste se měli věnovat a tamty nezanedbávat.
   43 Běda vám farizeům, neboť milujete čestná sedadla na shromážděních a zdravení na náměstích.
   44 Běda vám, neboť jste jako nezřetelné hroby – lidé po nich chodí, ani to nevědí.“
   45 „Mistře,“ ozval se jeden ze znalců Zákona, „když takhle mluvíš, urážíš i nás.“
   46 „Běda i vám znalcům Zákona!“ odpověděl Ježíš. „Zatěžujete lidi neúnosnými břemeny, ale sami se těch břemen ani prstem nedotknete.
   47 Běda vám, že stavíte hroby proroků, které zabili vaši otcové!
   48 Tím jen dosvědčujete a schvalujete skutky svých otců. Oni je totiž zabíjeli a vy jim stavíte hroby.
   49 Proto také Moudrost Boží řekla: ‚Pošlu k nim proroky a apoštoly; některé z nich zabijí a jiné budou pronásledovat.‘
   50 Toto pokolení se proto bude zodpovídat za krev všech proroků, prolévanou od stvoření světa –
   51 od krve Ábelovy až po krev Zachariáše, který zahynul mezi oltářem a chrámem. Ano, říkám vám, toto pokolení se bude zodpovídat.
   52 Běda vám znalcům Zákona, že jste vzali klíč k poznání! Sami jste nevešli a těm, kdo vcházeli, jste zabránili.“
   53 Když pak odešel, začali ho znalci Písma a farizeové zle napadat. Stále znovu se vraceli k jeho výrokům
   54 a snažili se vymyslet, jak by ho chytili za slovo.

   Lukáš 13:1,2
   V tu dobu mu někteří z přítomných vyprávěli o Galilejcích, jejichž krev Pilát smísil s jejich oběťmi.
   2 Ježíš jim odpověděl: „Myslíte si, že se jim to stalo, protože byli větší hříšníci než všichni ostatní Galilejci?

   Jan 15:22-24
   Kdybych nepřišel a nemluvil k nim, neměli by hřích, teď ale pro svůj hřích nemají výmluvu.
   23 Kdo nenávidí mě, nenávidí i mého Otce.
   24 Kdybych mezi nimi nedělal skutky, které neudělal nikdo jiný, neměli by hřích. Teď ale viděli, a nenáviděli – jak mě, tak mého Otce.

   Jan 7:7
   Vás nemá svět proč nenávidět, ale mě nenávidí, protože o něm vydávám svědectví, že jeho skutky jsou zlé.

   Nuže! HNUSNÍ PIJÁCI LIDSKÉ KRVE = všechny církve pod mešním pohárem tvaru Dítěte, zvonem tvaru lidského žaludu, věže kostela symbolizující a zobrazující jako v době menhirů lidský pyj a loď kostela ve tvaru i symbolu lidského pyje s varlatama: Nevstoupíte do KRÁLOVSTVÍ BOŽÍHO, jak na ZEMI tak i na NEBI, dokud nepřijmete PLNĚ, UPŘÍMNĚ, VŠEMI SVÝMI SKUTKY A S ČISTOU LÁSKOU NEPŘEDSTÍRANOU, ŽIVÉ BOŽÍ VZORY DOKONALÉHO RAJSKÉHO ŽIVOTA ZDE NA ZEMI A V CELÉM VESMÍRU. Sám JEŽÍŠ promluvil na kříži k BOHU jazykem těch, jenž MILOVAL, SYN,OTEC I MATKA, neboť JSOU BOŽÍ LID A VZORY ŽIVOTA RAJSKÉHO. ANO. JEŽÍŠ PROMLUVIL JAZYKEM STAROSLOVANSKÝM!!!!

   Ježíš:
   "ĚLÍJ ĚLÍJ LAN ASAB AKTÁ NÍJ"

   v překladu z MÉHO, SLOVANSKÉHO!!!! jazyka:
   "VELIKÝ, VELIKÝ, JEN PŘÍJMI ČINY NAŠE"

   My jsme TI, KTERÝM BŮH CELÉHO VESMÍRU seslal svou maličkou manifestaci, jenž jediným lehkým dotekem ukončila veškerou obětní pohanskou církevní menhirovou kulturu PYJŮ a POHÁRŮ pro krev dětí, aniž by zničil veškerý život na Zemi. Teď zatím BŮH i v nás spí, ale už se probírá. Ano, cítím to! Probírá se. A pohané=jakákoliv církev, nás budou nosit na rukou a budou stát déle než kdysi před svým papežem frontu, v zimě v létě v bouři, déle než týden, měsíc, aby se mohli s NÁMI = SLOVANY setkat. Aby se mohli na NÁS jen podívat! Budou NÁM závidět všechno a chtít být přesně takoví jako JSME MY. DOKONALÍ! Pro život v RÁJI. Proto VÁS nabádám, nešpiňte své tělo i ducha kontakty s kýmkoliv jiným, než jsou ČISTÍ SLOVANÉ. Zachovejte co nejvíce svou BOŽSKOST jakožto VZOR a nevstupujte, vstoupivší hned odstupte kdo můžete od Satana a jeho Dům = jakoukoliv Církev. Je to hnízdo zmijí, lží a hermafroditního sebeklamu! Po ovoci poznáte je. FUUUUJ!

   NUŽE, ČIŇTE VE JMÉNU SVÉM, AŤ JSTE ZNOVU DOKONALÝM OBRAZEM NEJVYŠŠÍHO, TOHO KDO VÁS STVOŘIL, JAKO VZORY ŽIVOTA PRO CELÝ VESMÍR. A ŽIJTE PLNĚ PODLE SEBE, AŤ JE ZNOVU SPATŘEN NA ZEMI DOKONALÝ ŽIVOT. ANO, ŽIJTE TAK. ŽIJTE TAK = JAKO SLOVANÉ.

   • Forever Slav napsal:

    Člověk

    1) Nikde žádný uvedený rozpor nevidím. Vaše překrucování Bible netřeba komentovat. Evangelium totiž byla sepsána už prvních stoletích, nedlouho po Ježíšově nanebevzetí. A víme, že jsou pravá. Jelikož ruka pisatelů byla vedena Duchem Svatým. To potvrzuje i svatá křesťanská Tradice, která potvrzuje pravou podobu křesťanské víry (uvedenou v Bibli a tu, kterou uvádím já).

    2) Žádný důkaz z vaší strany, že Bible je kopie. Opět jen samé spekulace. Vaším problémem je, že ve svých historických názorech dávate přednost svým emocím a duševním pochodům, než historickým faktům a dokumentům.

    3) Vaše urážení knížat a králů přemyslovské dynastie, tj. vaše hanobení nejslavnější éry české historie (přemyslovské éry), je také více než výmluvné.

    4) Je zvláštní, že se ohaníte Ježíšem Kristem. Jelikož děláte přesný opak, co Ježíš Kristus. Kdybyste znal a chápal Krista, cítil byste lásku. Vy ale necítíte lásku. Je ve vás jen nenávist a hněv. To jen dokazuje, že Ježíše neznáte.

    Mj. vaše představy jsou též směšné už v samém kontextu toho, že staré slovanské pohanství Ježíse vůbec neznalo (kdyby vás naši slovanští předkové slyšeli vaše povídání o Ježísi, asi by se na vás nechápavě podívali). Navíc uznávalo mnoho "bohů" (tedy žádného jednoho univerzálního Boha Stvořitele) - což bylo pro Ježíše (který ctil Mojžíšův zákon, který vyznává jen jednoho Boha Stvořitele, který sám je podstatou Zákona) nemyslitelné.

    5) Kdo jsou ti "čistí Slované"? Jelikož jen kolem 35% lidí českého národa je "slovanské krve". Nechcete si překzkoumat genom? A co budete dělat, až zjistíte, že nejste čistý Slovan?

    PS: Jestli hledáte dokonalého člověka, tak hledáte marně. Nedokonalý člověk nedokáže být dokonalým. Nikdo totiž nedokáže žít bez hříchu. Vaše snaha je proto jen pouhá marnost.

    • Člověk napsal:

     Forever Slav

     1. jsi slepý
     2. jsi blbý
     3. máš nedostatečné vzdělání
     4. nevíš co je Láska, ubohý služebníku Antikrista
     Mj. sám jsi směšný, Černěbog, Vesna apod. NEBYLI původní Bohové Slovanů, doplň si to vzdělání. Já tě nehodlám "krmit jako na podnose". Snaž se lenivče.
     5.To se mi podívejme jak lehce i čísly máváš. Co budeš dělat (hlupáku), až se dozvíš, že pohlavní buňka MÁ vždy schopnost opravovat své chyby (tvou mutantní špínu) v DNA. To se posereš!

     PS. Tvá blbost udržující tě ve špíně mutantů tě neochrání před "rukou", jenž tě DONUTÍ k očistě! Proto je snaha tvého Satana o věčnou nadvládu nad tebou dokonale odsouzená MARNOST.

     • proud napsal:

      Hlavne je to sionska provokujici blba kunda,eto vsjo.

     • proud napsal:

      Vsadim se ze je to navic jeste buzerant,jak neni navic jeste i na deticky,zmrd.

     • Maroš napsal:

      "Tvá blbost udržující tě ve špíně mutantů" - no veď DNA je vnímavá na programovanie - takže aj sekta degenerátov je sektou ideológiou preprogramovaných DNA pošahancov! Rodová pamäť funguje obecne.

   • Maroš napsal:

    Sebechlebskí hudci - odseknuté fúzy
    https://www.youtube.com/watch?v=k4bKfiyItjE
    Podpolianske Rozkazovačky
    https://www.youtube.com/watch?v=Xzmd0M7Wdl4

    Takže - len nás správne naserte!

 24. proud napsal:

  Mimochodem,neexistuje zadnej vyvolenej narod,nebo rasa,zato existuje a vyborne funguje ono "rozdelovani",rozdel a panuj,nakukej jednomu ze je vyvolenej a ani ho uz nemusis stvat proti ostatnim,nebo je proti nemu,staci jim jen rict o onom co o sobe tvrdi ze je "vyvolenej"...........Jenze tady ses ty forever kundo uplne mimo,uz jsi davno prokouklej i ti co te platej,proto te dverma vyhodej a oknem vlezes zpatky a nemas ani dost sebeucty,abys se nenechal sproste urazet a lezes sem porad..........debile.

  • Maroš napsal:

   "a nemas ani dost sebeucty,abys se nenechal sproste urazet " - za to trolli fasujú rizikové príplatky! Inak ako bývalý BOZP chcem zdôrazniť, že "rizikové" príplatky sa dávali-dávajú ako odškodné za nepohodlie pri používaní OOPP - osobných ochranných pracovných prostriedkoch - napríklad - robotník v hlinikárni dostával 2 koruny na hodinu za to, že musel nosiť na hube ochrannú masku! Teda nie za to, že by ho tam niekto nechal robiť bez masky a za to mu priplácal 2 kačky! Čiže - tento chuj je forever psychopat v roli obete - dnes sa to nosí - je to novodobý mediálny martýr! A ako taký počíta s ochranným reflexom stáda. Je mi u riti - ako "týraný" presstitút niekde na hlavnom nádraží v Prahe či kde - asi tak!

 25. Ilona napsal:

  Největší tajemství Alžběty Báthory - Tajná vraždící sekta,kerá je dodnes fungující a velmi vlivná u nás,tak
  v Polsku i na Čobolách. . . .

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

 26. Ramin napsal:

  Najjednoduchšie je predložiť ľuďom nejakú falošnú náuku a takto ich zabaviť. V Rímskej ríši sa to volalo chlieb a hry. To sa deje aj u nás - Sagan, hokej atď. Nuž ale náuka založená na nepravde je najlepšia. Tento článok sa bohužiaľ nezakladá na pravde, súhlasiť sa dá iba s niektorými pasážami. Pre naozajstné pochopenie odporúčam knihu "ako cirkev budovala západnú civilizáciu". Pre silne protikresťanských odporúčam knihu Igor Schafarevich: The socialist phenomenon.

  • Maroš napsal:

   Odporúčam - poznám osobne - veľmi múdry človek! K informáciám pristupuje ako ku hľadaní pravdy - jeho zdroje sú veľmi prekvapujúce v zmysle pochopenia neznámych súvislostí. V minulosti mi práve on otvoril oči v tom, že v štáte je najdôležitejší rezort kultúry, ktorého úlohou je udržiavanie alebo cielená zmena status quo - pokiaľ možno nekrvavou cestou! Teda - ministerstvo kultúry je silnejšie, ako ministerstvo obrany či vnútra! A preto židia vládajú rezort kultúry /a v každom z nás je rezort kultúry/ a v podstate - podľa KSK - pôsobia zároveň "nad peniazmi" - pretože kto ovláda rezort kultúry, ovláda informácie, históriu, svetonázor! Bodka! O tom sú Protokoly sionských mudrcov - o tom je aj biblia!

   Západná civilizácia- podľa Milana Augustína /aj iných autorov/ je práve tá exploatačná a industiálna civilizácia, v ktorej židia hrajú úlohu manažérov, sprostredkovateľov, obchodníkov, propagátorov! Západná civilizácia je systém - vyrob to a predaj to nám židom - my už vieme čo s tým! Keby nebolo židov - krajiny by nepľundrovali či už vlastné zdroje alebo zdroje iných, planéta by fungovala len sebestačne - obchod by bol len s prebytkami - a vecami nutnými na získanie tých nutnejších vecí. Čiže - žili by sme v biogénnej civilizácii - takto žijeme v parazitickej technogénnej civilizácii. O tom to celé je! A celé to začalo expanziou židovstva a "zákazom výroby" - že mohli /a mali hlavne oni/ obchodovať! Takže je to jeden veľký ojeb!
   https://www.spolok-slovenskych-spisovatelov.sk/products/augustin-milan/

   • Maroš napsal:

    Oprava mimo iných preklepov - "podľa KSK " = KSB - koncepcie sociálnej bezpečnosti.

    Inak - odporcom KSB seriem na ich argumenty, pretože KSB je pre mňa v zmysle logiky najvhodnejšou pracovnou metodikou na pochopenie procesov globálneho riadenia a globálneho usporiadania súčasného parazitického sveta - teda žiadne marxistické bla bla o vzťahoch imperializmu a socializmu - tieto umelo antagonistické protihráčšske skupiny vytvoril slobodomurársky rád Bratstva Smrti založený tesne pred cieleným vytvorením /nimi/ marxizmu v roku 1832. A to sme ešte len veľmi na povrchu - lebo GP je ešte vysoko nad nimi!

    Prof. Antony C. Sutton DrSc. - Řád Skull & Bones 322 - Bratrstvo Smrti CZ titulky
    https://www.youtube.com/watch?v=92Bi7l3BqPk

    Inak tento kľúčový dokument si idioti kvôli potrebe zapnúť titulky zase nepozrú a nielen preto zostanú idiotmi aj ďalej!

   • Maroš napsal:

    Že mohli LEN obchodovať a preto sú "chudáci" tak previazaní s peniazmi!

    Je to inak zaujímavé z pohľadu doby - keďže práve výroba /hodnôt/ sa vtedy logicky považovala za zdroj existencie! Chyba lávky - zrejme úmyselná - takto sa riadia procesy! Zakážte niekomu umývať riady v domácnosti a stane sa manažérom domácnosti!

    • Maroš napsal:

     A zakážte mu živiť sa prácou a on má dôvod a vlastne aj musí - živiť sa kšeftami, lichvou, podvodmi, lúpežami - inak v beztrestnej spoločnosti Humanizmus a Tolerancia veľmi efektívne! A kto by to nechcel! A celé to "šľachtenie" začalo v Sinajskej púšti a prikrmovaním "nebeskou" manou! A potom stačilo vypustiť tie zvery - ako Havel - do sveta!
     Už je táto priehľadnosť nechutná - ako objavovať ponožky - ako budúce vianočné darčeky - medzi bielizňou s fľašou tuzemského rumu chorej manželky - akože na koláčiky!

 27. Maroš napsal:

  K situ - nevidím to inak, ako sa stať profesionálnym masochistom - s bibliou pod pazuchou! A kázať! "Nastavte aj druhé líce! Milujte svojich vrahov! Už dopredu odpustite svojim vrahom - bo nevedia, čo činia! Ste rodení samovražední sebadeštruktívni idioti a tak je to správne - lebo planéta je preľudnená! Podrežte sa sami - lebo keď vás podrezáva niekto iný - je to síce halal - ale inak je to hnus! Tak doboha nerobte problémy a nebráňte sa - odpustite dopredu svojim vrahom - ako to /údajne/ urobil Ježiš Kristus - veď ten, keby nechcel, tak ho v živote nechytia! Ale on chcel aby ho chytili! Staňte sa Ježišom Masochistom - staňte sa masochistom-mesiášom! A už dopredu odpustite vrahom svojich detí /vnukov už nie - lebo logika veci , že/! Staňte sa sebavyvoleným členom samovražednej európskej sekty! Uľahčite Globálnemu prediktorovi jeho genocídu na planéte! Pochopte - to násilie sa /údajne/ hnusí aj jemu! No nie je to úžasné - pozerať sa na samovraždu?!" Atď., atď...

  "Hrozby znásilnění, bití, házení kamení. Poslední rok se život obyvatel švédské obce Grums mění v noční můru. Dětský gang složený z 8–12letých migrantů tak terorizuje děti, že švédské děti už nechodí ven a hrají si jen doma. "
  "Matky Kajsa a Malin žijí v sousedství. „Hází kameny, napadají děti ocelovými trubkami a tyčemi, dokud nezačali krvácet. Nejhorší bylo škrcení, které zanechalo modřiny na krku dítěte. Ale je to také o sexuálních hrozbách: „Já s tebou budu mít sex“ nebo „tě znásilním“, říká Malin ze sdružení nájemníků pro švédský web Hem och Hyra.
  Sdružení nájemníků se obává, že pokud se nic nestane, situace bude ještě horší, protože dojde k prohloubení konfliktu „my proti nim“ a xenofobii."
  A ukážka správneho masochistického prístupu! Len tak ďalej - židobiblické hoviadka!
  "„Chceme zde žít společně a tak to musí být vyřešeno. Opravdu nechceme začít přemýšlet v intencích, jako je "my a oni", ale tak to nyní je a pokud nedostaneme pomoc, bude antagonismus ještě větší. Žijeme v oblasti, kde bylo pohodové sousedství, ale teď se bojíme vycházet,“ říká Kajsa a Malin."
  https://ac24.cz/-/gangy-migrantu-ohrozuji-svedske-deti-vyhrozuji-znasilnenim?redirect=%2F

 28. Maroš napsal:

  Holokaust 2 miliónov židokresťanských semitov - Arménov - o čo išlo v globálnej hre? Lebo takéto "preformátovanie" národov na planéte je veľmi časté! O čo išlo GP? 1/ Zlikvidujeme kresťanov a posunieme muslimov, alebo 2/ Zlikvidujeme kresťanov a v tomto priestore nahradíme neskôr judaizovanými Arménmi judaizovaných Chazarov židmi č.2 - ktorých predtým "zlikvidovali"- rozprášili Rusi v roku 1015? ???
  EXCLUSIVE! The Armenian Genocide 1915. New Documentary Links
  366 zhliadnutí /z You Tube miznú dobové dokumenty - lebo aby existovala len pamäť na židovské kostry z Osvienčimu! Tak aby "nám" Arméni nezacláňali v tom "našom svetovom" holokauste!
  EXCLUSIVE! The Armenian Genocide 1915. New Documentary Links
  366 zhliadnutí
  https://www.youtube.com/watch?v=tsHu5L3ppVA

  • Maroš napsal:

   Inak o.i. zrejme aj preto dodnes Česká republika neodsúdila /na rozdiel od Slovenska/ holokaust Arménov - aby židia v Čechách mohli vyčnievať ako tie správne obete! A preto, že Praha je svetovým ezoterickým centrom židovstva a Zeman je "nejaký" žid - ale aspoň to! Užitočný idiot.

 29. Člověk napsal:

  A všimněte si, jak se ty svině KREVNÍ snaží vše kolem sebe maskovat (a vždy hloupě, jako obvykle), např. už dávno mažou z googlu všechny fotky mešních pohárů z profilu, též zaznamenejte, že dávají fotku poháru na stejném pozadí jako pohár, či fotí pohár z výšky a né z profilu, ABYSTE SI NEVŠIMLI TOHO DÍTĚTE!!

  • Maroš napsal:

   Neverím, že nie je možné odchytiť konkrétneho autora organizácie konkrétnej LGBT performancie! Internát a škola je inak neverejný priestor – podlieha organizácii a všetky hromadné aktivity sa odohrávajú so súhlasom vedenia. Takže – vyhodili síce riaditeľku – ale tá riaditeľka predsa presne vie, kto túto performanciu v zariadeni 1/ inicioval a 2/ fyzicky zoprganizoval! Teda – ako občana ma zaujíma – ktoré konkrétne hovädo – jeho identita – to ma zaujíma! Lebo nám tu s úradníckym súhlasom „vrchnosti“ tých, ktorí síce niekoho vyhodia ako obetného baránka – bačujú sionistické organizované svine liberastov-satanistov, ktoré beztrestne rozkladajú a demoralizujú našu krajinu! TOTO BOL „ČISTÝ“ SATANISTICKÝ INICIAČNÝ PROGRAM!!!

   „Imatrikulace žákyň probíhaly vskutku podivně. Podle medializovaných informací byly do dívčího internátu na tyto akce zváni i chlapci. „Hry“ spočívaly v různých rolích se sexuálním podtónem.
   Chlapci si měli například lehnout na papír s rozkročenýma nohama a dívky jejich obkresľovali s perem v ústech. Nechybělo ani praskání balónu tak, že dívky seděli chlapcům v klíně a balón se snažili skákáním prasknout. Ojedinělé nebylo ani „louhování čaje“.
   https://kosice.korzar.sme.sk/c/22162997/obscenne-hry-pocas-imatrikulacie-riaditelka-skoncila-zamestnanci-prisli-o-priplatok.html?ref=njct

 30. Maroš napsal:

  Takto - skúste sa pozrieť na svoj svet ako bytosti, ktoré sa narodili vo väzení! Čo vám chýba, čo vám poskytuje istoty, čo by ste zmenili alebo naopak zachovali, či by ste sa chceli - v strachu z neznáma - pozrieť aj von - a vôbec. Len si to predstavte... Stačí tak málo...

  • proud napsal:

   Proc se nedivat na svet pravdepodobne pravdivym svobodnym pohledem a zamyslet se proc ho takovej nemame a co s tim udelame? Proc bych se ja svobodnej mel divat ocima vezne ;-)

   • Maroš napsal:

    No lebo až pochopíš, že väzňom si - až potom môžeš začať pracovať na svojej slobode. Inak - skúsenosť chovateľov papagájov - niektoré vtáky sa cítia najlepšie vo svojej klietke a dokonca si vedia - pre istotu - za sebou aj zavrieť dvierka. Asi tak... A mnohí kriminálnici sa radi vracajú do väzenia - lebo tam je konečne poriadok v ich chaotickom živote. Asi tak...

   • Petr C napsal:

    Proude, to ze jste rozvedeny, neznamena ze jste svobodny. :-)))))
    V dnesni dobe a navic v Evrope, svobodny neni nikdo.

    • proud napsal:

     Je to Peto,otrepany,vim,ale jsem svobodnej a par dalsich svobodnejch taky znam ;-).Ze nemas fyzickou svobodu a ses svazanej zakonama,"zamestnavatelem"nebo spatnou babou,nebo vsechno dohromady,jeste neznamena ze nemas svobodu ducha :-)))

     • Petr C napsal:

      Pro svobodu ducha (take otrepane) plati to same jak pro fyzicke zakony. V dobe kdy jsme zavaleni zavaleni zbytecnostma je tezko mluvit o svobode ducha. Ti co tvrdili byli vetsinou high.

      • proud napsal:

       No to ted opravdu michas hrusky s jablkama :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

       • Petr C napsal:

        Ani ne. Jen tvrdim to ze v dnesni vselijak prospikovane spolecnosti tvrdit o svobode ducha je dost demagogie. Navic i svoboda ducha je hodne spjata s fyzickou svobodou. Vetsina lidi si plete svobodu ducha s volnomyslenkarstvim.

        • proud napsal:

         Volnomyslenkarstvi s ni souvisi,svobodu ducha ti nikdo vzit nemuze,ledaze te zfetuje a v tom stavu bude neustale drzet.......ta s fyzicnem vubec nesouvisi,v duchu si muzes delat naprosto co chces,ale fyzicky nemuzes.A svoboda obecne je o tom,ze ac muzes delat co chces,delas co je ti prospesny s ohledem k celku za kterym dobrovolne jsi,aniz bys jemu,nebo jinymu jednotlivci skodil.

        • Petr C napsal:

         Poucky o svobode ducha si muzu najit na internetu. Osobne neznam jedineho cloveka kdo by ji mel,(to neznamena ze neexistuji) ale znam hodne volnomyslenkaru. Pochybuji ze clovek se svobodou ducha se zajima o politicke a ekonomicke tema. Ze se necha rozhodit nejakymi fanatikama. Zije si proste svuj duchovni zivot bez malichernosti jakymi se zabyvame my.

        • proud napsal:

         I takovy jsou,rozhodli se svobodne bejt pro sebe a na zbytek sveta se vysrat,takze skapou s nim ;-).To je ta jejich svoboda,bejt debilem......

        • Petr C napsal:

         Prece v momente kdy vase musleni je ovlivneno tema to svistvama, nemuzeme mluvit o svobode ducha. To ze se nenechvame dusevne zotrocit neznamena ze jsme svobodni duchem. To je ovsem muj soukromy pohled. Tady je neco o tom jak jste tvrdil ze micham jabka s hruskami.
         Příliš duchovní přístupy umrtvují tělo, emoce, instinkty a vedou k přílišné intelektualizaci a racionalizaci. Naopak extrémní vášnivost a afektivita, nemajíc ducha, postrádá směřování. Jedno bez druhého k rovnováze nevede. Proto hledám takový přístup, který by vyřešil problém nerovnováhy, řekněme těla a ducha. Přístup dynamický, který se díky určité praxi neustále vyvíjí.

        • proud napsal:

         :-))))))))))))))),to bude asi na kazdym soudruhovi extra jak to cejti :-)))))))))))))),ale paklize se necejtis duchovne svobodnej,pak jsi dusevnim mrzakem :-)

        • proud napsal:

         A dalsi problem je ze jsme zrejme puvodne takzvany "nesmrtelny svetelny bytosti",v tom pripade by se pocitalo hlavne jenom s tou silou ducha..... ;-).Jak jsme se octli ve fyzickejch telech a ocitame se v nich znovu a znovu je vec dalsi a byla by na hodne dlouho...........

        • proud napsal:

         "Prece v momente kdy vase musleni je ovlivneno tema to svistvama, nemuzeme mluvit o svobode ducha."...........to si precti vickrat a popremejslej nad tim ;-),do hlavy mi nikdo nevidi a neuvidi,a jestli mozna nekdy,pak uvidi jen to co ho videt necham ;-)

 31. Maroš napsal:

  Takto... Keď ja ako Slovák dostanem otázku "Vyber si medzi židom alebo cigáňom!" - odpoviem - "Neviem!"
  A keď znovu dostanem otázku "Vyber si medzi židom alebo cigáňom!" - odpoviem - "Cigáň!" - lebo je úprimnejší!
  Hrochoť - Ďurove Paľáčove piesne (1989)
  https://www.youtube.com/watch?v=qmzQSCR9F6A

 32. Forever Slav napsal:

  Víte, že sprostá a hrubá slova přitahují démonskou aktivitu?! A to zde činí lidé, jako proud, Maroš, Člověk a spol. Bohužel až moc v řadě věcí následují naše dávné pohanské předky. Jelikož právě náboženství starých Slovanů na tom stálo - jehož součástí totiž bylo také užívání obscénních a hrubých slov během náboženských rituálů (např. před bojem, pro sexuální oblast atd.), jehož cílem bylo získat pomoc "bohů"/démonů pro svou činnost.
  https://rusimperia.org/russkie/2019/03/16/kulturnaja-tradicija-pravda-o-russkom-mate-episkop-mitrofan-2/

  ...
  PS: Dokonce ještě za časů ruských carů jako Ivana Hrozného a Alexeje I. se Rusko ještě vypořádávalo s těmito přežitky slovanského pohanství.
  ...

  A v této duchovní věci našich staroslovanských předků pokračují lidé, jako zde Maroš, Člověk, proud a spol. - mluví jménem Boha, ale sami ze své démonské zaslepenosti slouži démonům a svým obscénním slovníkem sprostých a hrubých slov krmí démony. Jen Bůh je z jejich pýchy může vyléčit. A nikdo jiný. Budiž jim dopřáno Boží osvícení. Nechť se tak stane.

   • Člověk napsal:

    správně .laku, "Černé šlechtě a iluminátům stojí v cestě jen ruský národ"

    resp. Slované, s jejich Pravdou, označovanou upadlým ve lživou pohanskou církev, "Slavem", jako sprostá slova. Bodejť by ne, když jsou Pravdivá.

    Má se chovat lépe! Normálně.

    On pustě věří církevním fabulacím o pohanství slovanském. To je úplně to stejné, když uvěří, že jakmile si napíše na hlavu "penis", tak se vetkne a nebo když si napíše na penis "lžička", tak se s ním nají. Ať to zkusí! Někdo v lese potkal polokanibalské kostelní m.r.d.k.y s kolečkem na hlavě, schopné jej i sežrat, označující sama sebe jako Slované a on tupý pohárem tomu věří.

    Ale má šanci. Informace dostal, že by z nich zmoudřeli i tři očkovaní rtutí s hliníkem. Informací dostal tolik, že až NAD svůj církevní m.r.d.k.o.v.ý kamenný pyj s mešním krevním pohárem na děti.

    Není schopen doteď pohlédnout té Pravdě do očí, ale nic jiného ho nemůže spasit, než jen VZORY Stvořitele, PRAVDA sama, LÁSKA sama, dokonalý život = SLOVANÉ

  • Maroš napsal:

   Vulgarizmy súvisia s expresívnym vyjadrovaním - s emocionalitou - a sú jednak vyjadrením emocionálneho stavu - ako aj súvisia so spracovaním - kontrolou, ventilom nejakého konfliktu a príslušného emocionálneho stavu! Čiže - pretože mám frontex - šedú kôru mozgovú aj v prednom laloku - pošlem ťa do piče, ale ťa nezabijem - hoci si idiot! A psychopat ťa zabije - bez emócií! Viď sériový vrah Delgádo. Možno sa pri tom pohlavne vzruší - ale to nie sú emócie! Ráno keď mi brní péro som ešte v hladine alfa a teda v pokoji" Takže ojebávať démonmi môžeš forever staré suché babky, ktoré snívajú o veľkom striekajúcom kokote!

  • JPEG PNG napsal:

   x u z x s i s x p r o h l e d l x t e n x m e s n i x p o h a r ?

 33. Forever Slav napsal:

  Nevěřícím tomášům:

  Pokud něco potvrzuje pravověrnost křesťanské víry jakožto pravého poznání a pravé oslavy pravého Nejvyššího Boha Stvořitele, jsou to samotní KŘESŤANŠTÍ SVATÍ. Není lepšího důkazu světlého pozadí křesťanství a jeho božího původu.
  Stačí pár příkladů (uvádět všechny by zabralo celé dny až týdny):

  Svatý Jan z Kronštadtu - slavný svatý ruský biskup. Žil, jako každý jiný kněz (provozoval "kanibalismus" svatého přijímání atd.). Ale měl něco víc - DAR LÉČENÍ OD BOHA. Během svého života zachránil a vyléčil kolem 50 lidí (např. oživil mrtvý plod v těle jedné ženy, která následně porodila zdravé dítě). Byl velmi oblíben mezi ruským lidem a carskou rodinou.
  http://www.rusnation.org/sfk/0412/0412-21.shtml

  Svatý Grigorij Rasputin - svatý zbožný ruský rolník. Také žil obyčejným křesťanským životem (včetně účasti na "kanibalistickém" svatém přijímaní). Nějaký čas cestoval jako poutník na svatá křesťanská místa. A obdržel od Boha dar léčení. Během svého života vyléčil a zachránil desítky lidí. Mezi nimi i život careviče Alexeje (který trpěl hemofílií), kterému zachránil život celkem 3x. Byl mezi rolnickým lidem velmi oblíben a měl též přízeň carské rodiny.
  ...

  Aneb: PO OVOCI JE POZNÁTE. Pokud by křesťanství mělo temné démonské pozadí, uvedené zázraky a léčivé činy by nikdo nebyl schopen provést. Démoni a Satan přece člověka neuzdraví. Bůh přece neslyší hříšníky, jak praví Písmo (Jan 9,31).
  Život křesťanských svatých (svatých v Kristu) však jasně dokazuje, že křesťanství má světlé božské pozadí. Že BŮH JE KŘESŤANSTVÍ. Pokud někdo pochybuje o světlém původu křesťanství, ať se podívá na život křesťanských světců. Nechť jejich život je vydán jako svědectví o pravosti křesťanské víry jakožto skutečné čisté víry v pravého Boha Stvořitele a našeho Pána Ježíše Krista.

  • .lak napsal:

   Najdi si mariánský pramen s historií vyléčených - ve zdravém těle zdravý duch. Pořádně se propláchni a potom přečti po sobě elaboráty. Nebo radši pro sebeúctu ne. :lol:

   Měl jsem práci kámoše kterému občas ruplo v bedně s puntičkářstvím a potom byl nesnesitelný buldozer své cesty a s ním nezahneš.
   Když jsem kupoval třetího rychlodraka tak jsem si vzpoměl že blízko tam je mariánský pramen a natočil jsem mu vodu na kafe.
   Možná že by ji nepil kdyby věděl to co já. Prostě z něhojiná nátura. A platí okřídlené jste co jíte a tady tedy s nápojem extra.
   Kdo ho znal nechápal že už nemá své dny. :-)

  • Člověk napsal:

   pro "věřící" v pohár:

   ty ale nežiješ mezi zázračnými uzdravovateli, ty žiješ v chrámu = na obětní desce (oltáři), mezi kamenným pyjem (menhirem) a pohárem na dítě

   • Maroš napsal:

    Pohár jednoznačne súvisí s Kultom Krvi! A o tom sú aj kališníci - a tí tej krvi v mene pohára preliali potoky!
    Vôbec upínať sa - ako slobodný duch - k nejakému symbolu - je prejavom slaboduchosti, ktorá potrebuje nejakú barličku - nejakú kérku. Nedávno som v druhej dedine videl vyšportovaného hipstera - fakticky kopec chalaňov by mu mohlo závidieť postavu - doslova pestovaný kult tela - ale potetovaný mal snáď aj na žaludi - a všelijaké maďarské "básničky" o úžasnosti Maďarov! No chuj! A pohyboval sa ako homosexuál! Tá symbolika JE BARLA! Aj zástierka!

  • Maroš napsal:

   Ad "Aneb: PO OVOCI JE POZNÁTE" - zdanlivo mimo tému - ale v tomto roku je na Slovensku NADúroda marhúl, ktoré vďaka suchu - a rovnicu poznáte - voda plus CO2 rovná sa cukor - teda vďaka suchu sú mizernej kvality a obchodníci ich nevykupujú - ani susedia nemajú záujem o tieto marhule a fakt, že tá nadúroda láme haluze - je situácia na zamyslenie - že kde sú hranice medzi kvalitou a kvantitou! Resp. - ako môže obyčajná voda prinášať do tohoto harmóniu! No a sme v geoinžinierskej vojne s USA - a o tom to celé je! Lajčáka treba chytiť za gule a budú zdravé marhule!

 34. Člověk napsal:

  Forever Slav

  Jestli chceš žít jako zázračný uzdravovatel, musíš se tak chovat! Aby ses tak mohl chovat, musíš být jako Ježíš. Abys mohl být jako Ježíš, musíš být nejdříve dokonale a opravdu kvalitně spasen, ze Satana Církve, jenž ti byl jasně, bez pochyb a DOKONALE ODHALEN, tak jelikož nemáš ty a tví bližní dostatek vlastních sil ani pohlédnout na pohár, nemáte vlastních sil potřebných k OSVOBOZENÍ SE, tak kromě plné aplikace Esejského Evangelia Míru, se se svými bližními modli v chrámu Společnou Modlitbou a ty osobně též před usnutím a po probuzení touto Osobní Modlitbou, jenž mi obě tyto Modlitby byly právě dány Nekonečnou Jeho Boží Láskou, skrze Syna našeho Pána, Boha Nejsvětějšího a jeho Ducha Svatého. Modlitby dané mně, SLOVANU, hlasem Nejvyššího jsou tyto:

  Společná Modlitba:

  BOŽE VŠEMOHOUCÍ, NEJVYŠŠÍ A NEJSVĚTĚJŠÍ, JENŽ JSI NA NEBESÍCH NADE MNOU I NAD VŠEMI, TY KORUNO VŠÍ KRÁSY TĚLA I DUCHA SVATÉHO, VŠECH VĚCÍ I ŽIVOTA NA NEBI TAK I NA ZEMI, TY PERLO NEJJASNĚJŠÍ OSVĚCUJÍCÍ NEJHLUBŠÍ TEMNOTU NAŠICH SRDCÍ, TY KTERÝ JSI POSLAL VE SVÉ NEKONEČNÉ LÁSCE SYNA SVÉHO, NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA, ABY NÁS VYSVOBODIL ZE VŠECH NAŠICH SMRTELNÝCH HŘÍCHŮ JIMIŽ JSME ZNESVĚTILI SVATÉ DÍLO TVÉ NA NEBI TAK I NA ZEMI, TY KTERÝ JSI VE SVÉ NEKONEČNÉ LÁSCE, DOBROTĚ A TRPĚLIVOSTI K NÁM PROMLUVIL SKRZE SLOVA JEŽÍŠE KRISTA, PRVOTNÍM A NEJSVĚTĚJŠÍM JAZYKEM NAŠÍM, NEŽ NÁS SATAN PLNĚ OVLÁDL, UVRHL NÁS DO TEMNOTY SVÉHO ZATRACENÍ, ZPŮSOBIL NAŠE ZMATENÍ JAZYKŮ A TAK JSME VE SVÉM ÚPADKU Z TEMNOTY SATANA, NEMOHLI JIŽ MNOZÍ ROZUMĚT SLOVŮM TVÉHO SYNA NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA, SLOVŮM JEHO K NEJJASNĚJŠÍMU A NEJSVĚTĚJŠÍMU LIDU TVÉMU, SLOVŮM KE TVÝM SLOVANŮM, VYSVOBOĎ NÁS OD ZLA TEMNOTY NAŠÍ, JEŽ NA NÁS UVRHL SATAN, NEUVEĎ NÁS V POKUŠENÍ SATANA NAŠEHO, JEMUŽ JSME PROPADLI DÁVNO DUCHEM TAK I TĚLEM A DOPŘEJ NÁM SKRZE SVOU NEKONEČNOU LÁSKU, NEZMĚRNOU TRPĚLIVOST A NEUCHOPITELNOU VELIKOST TVÉHO POŽEHNÁNÍ, PŘEKONAT VŠECHNO ZLO NAŠEHO ÚPADKU, ABYCHOM MOHLI ZNOVU ROZUMĚT SRDCEM I UCHEM SLOVŮM A VŮLI TVÉ, SKRZE NEKONEČNOU MILOST VŠECH SLOV NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA, AMEN.

  Osobní Modlitba:

  BOŽE VŠEMOHOUCÍ, OTČE I SYNU, MATKO I DCERO, TY, JENŽ JSI NEJSVĚTĚJŠÍ MEZI VŠEMI. POSVĚŤ SE JMÉNO TVÉ, AŤ JSEM OSVOBOZEN Z HŘÍCHU NEZNALOSTI JMÉNA TVÉHO, PŘIJĎ KRÁLOVSTVÍ TVÉ DO VŠECH CHRÁMŮ I KE MNĚ, BUĎ VŮLE TVÁ, JAKO V NEBI TAK I NA ZEMI, TAK I NA MOŘI, DEJ MI SÍLU ABYCH MOHL MÍT TVŮJ CHLÉB VEZDEJŠÍ. A ODPUSŤ MI MÉ VINY, TAK JAKO I JÁ ODPOUŠTÍM SOBĚ A MÝM OBVIŇOVATELŮM. A NEUVEĎ MĚ ZNOVU V POKUŠENÍ, ALE ZBAV MĚ OD VŠEHO ZLÉHO VE MNĚ, AMEN.

  • Forever Slav napsal:

   Člověk

   1) Opět - pokud mě chcete přesvědčit, dokažte, že svatý Jan z Kronštadtu a svatý Grigorij Rasputin (kteří provozovali "rituální kanibalismus" - sám Rasputin "žil v chrámu = na obětní desce (oltáři), mezi kamenným pyjem (menhirem) a pohárem na dítě"), byli zkažení hříšní lidé a uvedené zázraky se nestali. Pak vám uvěřím. Jelikož tito lidé žili svatým pravoslavným životem (a v zásadě žili běžný život, jako každý jiný). NEPOTŘEBOVALI ŽÁDNÉ VAŠE OKULTNÍ MODLITBY A OKULTNÍ ESEJSKÁ EVANGELIA. Modlili se KLASICKÝMI PRAVOSLAVNÝMI KŘESŤANSKÝMI MODLITBAMI. ÚČASTNILI SE BĚŽNĚ KŘESŤANSKÝCH BOHOSLUŽEB. A měli moc uzdravovat. To by nebylo možné, kdyby bylo křesťanství démonský systém a pokud by Církev byla satanská. To by pak svatý Jan Kronštadtský a svatý Grigorij Rasputin byli v srce prolezlí v srdci démony skrz na skrz. Ale nebyly. Jelikož křesťanství a Církev je z Boha. Svatý Jan Kronštadtský a svatý Grigorij Rasputin jsou toho jasným důkazem. Uzdravovali s pomocí našeho Pána Ježíše Krista. Pomocí křesťanské modlitby. A nepotřebovali dělat žádné vaše okultní praktiky. Přesvěčíte mě jedině tak, že vyvráte jejich zázraky a jejich svatost (těhto dvou křesťanských světců). Jinak mě nepřesvědčíte.

  • Forever Slav napsal:

   Člověk

   1) Opět - pokud mě chcete přesvědčit, dokažte, že svatý Jan z Kronštadtu a svatý Grigorij Rasputin (kteří provozovali "rituální kanibalismus" - sám Rasputin "žil v chrámu = na obětní desce (oltáři), mezi kamenným pyjem (menhirem) a pohárem na dítě"), byli zkažení hříšní lidé a uvedené zázraky se nestali. Pak vám uvěřím. Jelikož tito lidé žili svatým pravoslavným životem (a v zásadě žili běžný život, jako každý jiný). NEPOTŘEBOVALI ŽÁDNÉ VAŠE OKULTNÍ MODLITBY A OKULTNÍ ESEJSKÁ EVANGELIA. Modlili se KLASICKÝMI PRAVOSLAVNÝMI KŘESŤANSKÝMI MODLITBAMI. ÚČASTNILI SE BĚŽNĚ KŘESŤANSKÝCH BOHOSLUŽEB. A měli moc uzdravovat. To by nebylo možné, kdyby bylo křesťanství démonský systém a pokud by Církev byla satanská. To by pak svatý Jan Kronštadtský a svatý Grigorij Rasputin byli v srce prolezlí v srdci démony skrz na skrz. Ale nebyly. Jelikož křesťanství a Církev je z Boha. Svatý Jan Kronštadtský a svatý Grigorij Rasputin jsou toho jasným důkazem. Uzdravovali s pomocí našeho Pána Ježíše Krista. Pomocí křesťanské modlitby. A nepotřebovali dělat žádné vaše okultní praktiky. Přesvěčíte mě jedině tak, že vyvráte jejich zázraky a jejich svatost (těhto dvou křesťanských světců). Jinak mě nepřesvědčíte.

   2) Opět jste nepochopil a nechápete Ježíše a Boha. Dar uzdravení NENÍ ZA ŽÁDNÉ ZÁSLUHY. BŮH NIC NECHCE. BŮH VŠE DÁVA ZADARMO. Boží dary jsou dávány z BOŽÍ MILOSTI. A jen tomu, komu Bůh uzná za hodné mu své dary svěřit. A to může být i ten člověk, který to sám nečeká. I ten, který by snad věřil tomu, že toho není hoden.

   • Člověk napsal:

    zázraky se nestalY
    Ale nebylI

    • Forever Slav napsal:

     Člověk

     "Argument", hodný pana Člověka. Asi jako na úrovni jeho teorie "Vatikánu (který tehdy neexistoval), který stvořil islám" - tj. ničím nepodložené spekulace. Víc evidentně neumí, kromě ničím nepodložených spekulací.

     PS: Je mj. hezké, jak se jeho lži zasekly na křesťanských světcích. Nečekal jsem, že jeho lež porazí zrovna oni. Evidentně platí, že pokud něco člověka přesvědčí o pravosti křesťanské víry, tak zejména život a příklad svatých. Nebo přinejmenším jejich příklad a život vyvrací protikřesťanské satanské lži.

     • Člověk napsal:

      Forever Slav

      Můj jakýkoliv argument svou lží nesetřeš ani trochu, byť tě k tomu tvá odhalená intelektuální nedostatečnost a též nemoc nutí. A jakékoliv tvé církevní sebeprezentace jsou jen prázdnou slámou tvého odhaleného a marného pohanského sektářství. Nepředložil jsi jediný důkaz, v němž předvedeš ty nebo kdokoliv alespoň jediný zázrak a poté dokážeš, že bez synagogy by se u stejné osoby nestal, tedy jinými slovy, že souvisí přímo se členstvím v tvé Satanově synagoze pohanských oltářů. Tzv. schopnost zázračně (tebou nepochopeně) a skutečně uzdravovat, má v realitě tolik lidí (dokonce i koňů, dokonce i kamenů, dokonce i vody atd. atd.) neorganizovaných v církvi, že bys znovu "upadl na zadek" na svůj pohanský katafalk, pokud bys měl k tomu nervové buňky, abys alespoň byl schopen spatřit realitu. Nenaléhám už dávno na reálné důkazy od tebe a nijak mi ani nevadí, že jsi mi zase nepředložil důkaz čehokoliv, tj. nepředložil jsi mi důkaz o provedeném zázraku s důkazem, že přímo souvisí se členstvím v tvé sektě církvi. Pro jistotu: Nedokázal jsi nutnost závislosti schopností člověka k zázračnému léčení na příslušnosti k jakékoliv církvi. Nedokázal jsi nic. Protože to nejvíc, čeho nejsi schopen, je předložit nezávislá, reálná, historická či současná, relevantní fakta. Víc to nechci komentovat-nechci tě zraňovat. Nevím jak ti to napsat, abych ti neublížil. Zkusím to takto: Vydal jsi o sobě svědectví, jaký význam má pro kohokoliv vůči tobě používat i mírně složitější argumenty, natož argumenty v souvislostech. Projevil jsi zde naprosté odmítání tobě předložených nepohodlných důkazů s fakty, hovořící proti tvé sektě. A to během pouhých pár dní, jsi tak projevil svou neuvěřitelně nízkou "úroveň" jak znalostí a vzdělání, to by ještě na internetu nevadilo když jsi jen váhající v sektě, ale hlavně jsi zde projevil svou neschopnost prezentovat nezaujatě fakta a příjimat k posouzení pro tebe nová fakta. Jednoduše nepřijímáš nic, co narušuje tvou sektu=jakoukoliv církev. Jsi prostě blázen posedlý církví. Proto jsi se projevil tak, jak je u členů sekty pravidlem, jako ve velké míře manipulující, posedlý, selektivně hodnotící a prezentující, mírně řečeno vypláchlý a intelektuálně poškozený služebník církve. Je narušeno podstatně tvé vnímání reality pro jakoukoliv smysluplnou komunikaci. Zjistil jsem, že jsi nemocen, na očích, na srdci i na duchu. Kdysi jsi byl možná normální, ale pak z tebe sekta církev udělala naprostou trosku, jež především není schopna a ochotna si reálně uvědomit svůj stav. Po částech a za delší časové období v tobě dávno promyšlenými metodami vytvořili iluzi o církvích, abys jim sloužil, ale dosáhl jsi jen zvýšení množství Pravdy mezi lidmi. Za to ti upřímně děkuji. A též ti děkuji za to, jak velmi jsi mi pomohl zde reálně a přesvědčivě zobrazit pravdivý obraz všech církví. To jsem ani nečekal, jak ochotní a úžasní ke spolupráci v díle Pravdy jsou členové jakékoliv církve. Nebýt však poznání, vedoucí alespoň k vidlím, sekyrám a rýčům (natož 9mm ráže a internetu), tak byste dodnes parazitovali až neskrývaně na Velestůru i kdekoliv jinde. Zaměňuješ víru s církví = satanovou synagogou, důkazy se zpěvníky, rozpory s popisy myšlenkových představ, Boha a Ježíše, Budhu, Mithru, Zeuse, Horuse, (faluse), jejda, možná je to pro tebe teď moc, pro tvou posedlost, možná že teď jaksi pukneš a znečistíš výrobek nevíry ale rozumu, výrobek na němž čteš, až zjistíš, že tito všichni "Bohové" jsou Mnohobožstvím (tvými slovy mnohobožství = pohanství) a mají všichni STEJNÝ životopis (říkal jsem ti, že jsi pohan), ale "pravoslavně" vypláchnutý. Jáj. To jsem nechtěl. Raději to dočti a bude ti dobře. Ale až se najíš kvašeného chleba bez asistence "zpívající" sekty, tak abys mohl sít, musíš orat. Tedy ještě tato "malá" věc. Všiml sis co je nahoře na zvonu? Je tam na všech tvých pohanských zvonech čárka, jíž bys měl mít u penisu. A zavěšen je žalud (promiň "zvon") k bimbání za svůj "výstřik"! Raději sám shoď už ten "svůj" žalud na svůj katafalk, načurej do kriminálního poháru a oblej s ním svou obětní desku, žalud až po výstřik i ten kamenný falus Bála (pohanského Boha) = kostelní věže tvého pohanství!! Jenže ty kriminální základ své (a veškeré) církve = sekty vnímat prostě nedokážeš. A nejenom to, že nedokážeš vidět o své sektě Pravdu, potupující "tvou" sektu. Nejsi již schopen vidět jakoukoliv Pravdu a její hlubší souvislosti, než jak je ti "doma" zpíváno. To taky je jeden z cílů "církve" vůči tobě, od počátku, co jsi s nimi v kontaktu. Musel bys být alespoň trochu intelektuálně obdařen a nebo se pohybovat v krátkém čase mezi mnoha "církvemi", vzájemně se (napovrchu) vyvracejícími, kterých je na světě v počtu více než několik tisíc, abys nebyl jednou (větví) z nich ideově i fyzicky polapen a jejich (speciálně k tomu vytvořeným) způsobem a zpěvem indoktrinován. Proto je pro mně jakákoliv jen trochu hlubší argumentace vůči tobě naprosto bezpředmětná.

      I když jsi funkčně i informačně poškozen, přesto jsem ti ještě napsal, abych tě vysvobodil. Přečti si znovu toto, a poslechni mě. Začni číst všechna slova pravdivá, jenž nám byly dány všem od počátku = Svatá slova Slovanská. A pamatuj: Lži jsou hřích. Nehřeš. 12.7.2019 (14.40)

      Jak ty vůbec často trávíš den venku? Chodíš někdy na slunce? Jíš ovoce? Raději místo psaní nebo pobytu v imitaci (paleolitické) pohanské jeskyně vyjdi ven. A dej si říct, pro své dobro a osvobození se od sektářství, poslechni všechno to, co jsem ti napsal. Je to tvá zkouška, jak se můžeš znovuosvobodit, a tak ji nepromrhej, informace jsi dostal. Uvidíš, že když mi plně uvěříš, bude ti zase dobře. A kdyby jsi mně neposlechl a bylo ti zase hůře (tvé "klopýtání"), tak si znovu přečti všechno to, co jsem ti napsal, a ve všem přesně mně poslechni, úplně přesně, a uvidíš, že nalezneš tu pomoc a jistotu, kterou jsi na internetu hledal!

      Ahoj.

      • Forever Slav napsal:

       Člověk

       1) Krásná ukázka toho, jak umíráte ve svém hříchu - ve své duchochní pýše. Tedy opět prokazujete, že Boha a Ježíše neznáte. Tak Ježíš a věrní Kristovi služebníci/svatí nečinili. Vždy vůči každému (i s těmi, co s nimi nesouhlasili) jednali s úctou a pokorou (to je také to, co vám chybí - kdyby Ježíš a svatí mluvili jako vy, stěží by jim někdo uvěřil).

       2) Problémem vašich "důkazů" je, že mají stejnou "důkazní hodnotu", jako vaše "důkazy" o existenci "slovanské Velké Tartárie", "slovanské" Velké čínské zdi a "založení islámu (neexistujícím) Vatikánem", atd.
       Tož tak. Magie kouzla zbavena.

       Je úsměvné, jak ještě víru v pseudo-vědecké, pseudo-badatelské a pseudo-historické teorie (kterým vy věříte) považujete za "vzdělanost". Děkuji, ale o takovou "vzdělanost"/hlubokou nevzdělanost já nestojím.

       3) Uvedené zázraky byly jasně zdokumentovány a prokázány, jen vy je nechcete vidět. To je váš problém. A evidentně jste nepochopil pointu - jde o to, že kdyby Církev skutečně měla satanský původ, svatý Jan Kronštadtský a svatý Grigorij Rasputin by nebyli schopni uzdravovat, léčit a konat zázraky, jelikož (byli totiž věrní služebníci Kristovy Církve - tedy podle vás "Satanské Církve") by byli prolezlí démony skrz naskrz. A člověk, v moci Ďábla a démonů, není schopen léčit, uzdravovat a konat zázraky. To je vyloučené. Ale svatý Jan Kronštadtský a svatý Grigorij Rasputin léčili, uzdravovali a konali zázraky. TO DOKAZUJE, ŽE CÍRKEV NENÍ ŽÁDNÁ SATANSKÁ ORGANIZACE, ALE NAOPAK SKUTEČNĚ POCHÁZÍ OD BOHA A NAŠEHO PÁNA JEŽÍŠE KRISTA. PO OVOCI JE POZNÁTE.

       PS: Znovu - zázraky, uzdravení a léčení svatým Janem Kronštadtským a svatým Grigorijem Rasputinem byly dobře (i nevěřícími tomáši aj. jejich odpůrci) zdokumentovány a jasně prokázány. Kdo vidí, vidí, kdo slyší, slyší. Viz:
       http://www.rusnation.org/sfk/0412/0412-21.shtml

       Prophesy by the Holy Man Grigori Rasputin on Destruction of the Russian Land. 
       Last prophetic letter of the Holy Man Grigori Rasputin

       Grigori Efimovich Rasputin. My Ideas and Thoughts. Petrogad, 1915   

       Grigori Efimovich Rasputin. Life of an Experienced Pilgrim. May 1907

       Tatyana Mironova. Grigori Rasputin: Belied Life – Belied Death   

       Sergey Fomin. Their Ashes – In Our Hearts   

       O.A. Platonov. Truth about Grigori Rasputin   

       O.A. Platonov. Murder of Grigori Rasputin

       Letter by Grigory Rasputin, hand-written and signed, mentioning his associate being sent away
       https://omolenko.com/en/rasputin/index.html

       Dej, ať Bůh, náš Pán Ježíš a svatí otevřou oči Člověka, toho nevěřícího tomáše. Nechť se otevřou jeho oči. Pro nekonečnou slávu Kristovu.

       Ve jménu Otce, i Syna, i Ducha svatého.
       Amen.

       • dmp.r napsal:

        "Krásná ukázka toho, jak umíráte ve svém hříchu"

        Sam umiras manipulante, slepy naduty flekaty habite, zivot neni to psat si zbytecne se zabednenym sektarem.

      • Forever Slav napsal:

       Člověk

       Mj.:
       A opět máte v jistém slova smyslu pravdu. Ano, jsem blázen - BLÁZEN PRO KRISTA. Je lepší být "nevzdělaným" bláznem v Kristu a Pravdě, než "vzdělaný intelektuál".

       • proud napsal:

        Clovek,jak tomu idiotovi odpovis,neprestane tady pitome bzikat................

        • ... napsal:

         No jo, ja vím proude, ty jsi ten pravý, kdo tady móže bzikat, že?... hahaha

        • proud napsal:

         To neposoudim,ale co posoudim je kdo slovanstvi vyslovene a zamerne skodi a kdo se teprve hleda.....

        • proud napsal:

         A kdyz rikam ze slovanstvi,myslim tim i nasi slovanskou zemi a slovanskej narod........a tim i co je mu vlastni a to rozhodne zadna cirkev a ji podobna vira nejsou! Moji predkove co vim uctivali prirodu,svy predky a ctili zakony Universa.......kdepak v tom je jaky pravoslavi,krestanstvi,kalich,zidovina,budha,nebo koran a podobne?........

        • proud napsal:

         Nebo na druhou stranu nejaky uctivani a obeti,natoz lidsky,nebo-li "pohanstvi",paklize je tak mysleny? Na co nejaky obeti a plejtvani prirode ktera vsechno ma a predkum,ktery uz si svoje odzili a odesli dal? Tem stacej myslenky na ne a nejlepsi uctivani je "chovani se",aby se za nas nemuseli stydet,jakoze ted se v hrobech obraceji a nedivim se jim,proto urcite nezili,nepracovali a nevychovavali nas,co se tady ted deje.

    • proud napsal:

     ....zazraky jako "hrady",tedy byly,nebyly,staly se nestaly a podobne.Ale ok,mylit se je lidsky,uz jsme nejakou tu dobu ze skoly a zajimaj nas dulezitejsi veci nez treba nejen Komenskym zkurvena cestina a podobne....

 35. proud napsal:

  Hadat se o neexistujiciho,vymyslenyho boha,at takovyho,nebo makovyho..........tak to uz jde kolem me,bo existuje jen jeden,a to vymyslenej,jestli je pro jedny dobrym a pro jiny spatnym,na tom nic nemeni.Radeji si zustanu u moznosti stvoritele co me nechava at jsem jakej jsem na pokoji a ve svobode rozhodovani i v tom kym a jakym jsem bez nejakyho ovlivnovani jakymsi trestem,peklem,nebo nebem. Toz si tady ty svy excesy uzivejte :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  PS:Je tu nekdo normalni,svobodny mysli,co ho nehlida jakejkoliv panbicek a nevodi si ho na snurce, na pokec? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 36. Forever Slav napsal:

  Btw.:

  Evidentně skutečně každý z nás (já a Člověk) žije v jiné realitě. S tím rozdílem, že Člověk žije mimo skutečnou realitu. Jeho "slovanská" Velká čínska zeď, Velká Tartárie, "Vatikán a islám" jen tento fakt dokazují.

  PS: Zajímalo by mě, jak Člověku sedí do jeho "Velké Tartárie" mongolsko-tatarská invaze do koutů velké části světa a mongolsko-tatarská okupace Rusi. Nebo bitva na Kulikově poli. A jak mu do toho sedí ruská kolonizace Sibiře (která žádnou Velkou Tartárii neobjevila - jen tatarské chanáty a sibiřské indiánské domorodé kmeny). Sice asi chci moc vzhledem k jeho pseudo-historickému a pseudo-badatelskému původu jeho teorií, ale zkusím to.

  • proud napsal:

   "mongolsko-tatarská invaze do koutů velké části světa a mongolsko-tatarská okupace Rusi."................zadny nebyly,protoze to bylo cely jinak,naletels jako ostatne vzdycky lharum co predelavaj historii jak se jim to hodi,stejne jakos nalit vatikanu,pobzikanej idiote :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),a uz tahni,pobavils nas svou debilitou dost,diky,komediante:-)))))))))))))))

   • Forever Slav napsal:

    proud

    1) Jaký Vatikán? Jsem pravoslavný křesťan. Západní římská církev (nejpozději od r. 1054) už dávno nemá nic společného s jednotnou křesťanskou Církví.

    2) Nesmyslná a dávno vyvrácená spekulace.
    Mj. jak vám do toho zapadá Zlatá horda?! Bitva na Kulikově poli?! To svatý ruský kníže Dmitrij Donský a ruská knížectva nebojovali s mongolsko-tatarskou Zlatou hordou, ale s Velkou Tartárií?!

    Rusko (za časů Moskevského velkoknížectví a ruského carství) nevedlo boj s Tatary (viz ruský boj s Kazaňským chanátem, Krymským chanátem atd.), ale s Tartarijskými Slovany?!

    Jde o to, že tam žádná "Velká Tartárie" ani hypoteticky nemohla být. Viz:

    Wikipedie:

    Kazaňský chanát

    Astrachaňský chanát

    Sibiřský chanát

    Nogajská horda

    Atd.
    ...

    A to nepočítám fakt, že ruská kolonizace Sibiře nikdy žádnou Velkou Tartárii neobjevila. Stejně jako fakt, že SIBIŘSKÉ INDIÁNSKÉ DOMORODÉ KMENY O BÁJNÉ "VELKÉ TARTÁRII" NIKDY NESLYŠELY.

    Zkrátka a dobře - vzdejte to, pane proude. Nemáte šanci. I kdyby jste se rozkrájel, historická fakta a důkazy hovoří jasnou řečí - Velká Tartárie neexistovala a ani existovat nemohla.

    • Maroš napsal:

     Existuje dokument - v ruštine, podľa ktorého "útok" Napoleóna proti Rusku bol veľkým manévrom - dohodnutým manévrom Globálneho prediktora - na ovládnutie Sibírskej Tartárie! Treba to chápať v kontexte s úlohou prozápadnej romanovskej dynastie po likvidácii wikingsko-rurikovskej dynasti /Ivan "Hrozný" - najvzdelanejší muž Európy!/ Angličanmi! Napoleón bol nástrojom GP! Súčasťou týchto procesov bolo aj tzv."povstanie" Pugačova - lenže Pugačov bolo knieža poverené - rodovo - správou a ochranou Sibírskej Tartárie - takže to bol legitímny odpor voči pokusom Západu cez Romanovcov ovládnuť Rusko - ani vtedy nežili Rusi ako neinformovaní idioti! Dnes tento rozklad prebieha pokusne cez Čínu - takže Putin sa má čo obracať!

     • Maroš napsal:

      Takto - pohyb okolo Tartárie treba vnímať ako pohyb na uskutočnenie tisícročia starého plánu GP na ZNOVUOBNOVENIE Hodvábnej cesty! Lebo GP má pojem o predpotopnej globálnej civilizácii a o vtedajších zdrojoch planéty! Takže aj "objavenie" Ameriky bol ojeb! V podstate ide o to, že GP "dávkuje" informácie, ktorými nás riadi. Takže nevyklopí všetky tajomstvá - tak ako vy nevyklopíte znalosť o zakopanom poklade na nehnuteľnosti, ktorú chcete "za facku" kúpiť - "lebo chcete na nej chovať vychrtlé kozy!

     • Forever Slav napsal:

      Maroš

      Zase ničím nepodložené pseudo-historicke nesmysly.

      PS: Romanovská dynastie nebyla dosazená Západem, ale naopak zničila vliv Západu v Rusku - viz Michail I. Fjodorovič, který vyhnal polské okupanty z Ruska. A většina panovníků romanovské dynastie věrně a oddaně sloužila Svaté Rusi (Michail I. Fjodorovič, Kateřina I., Alžběta Petrovna, Pavel I., Nikolaj I., Alexandr II, Alexandr III., Nikolaj II.).

      I když je bohužel smutnou pravdou, že někteří panovníci romanovské dynastie otevřeli Rusko vlivu Západu (viz např. západnické vlády Petra I. a Kateřiny II.), což se později Rusku v Únoru 1917 stalo osudným - kdy západnická ruská aristokracie a liberální dekadentní městská střední vrstva svrhly ruského cara Nikolaje II a pravoslavné carství.

      Mj. právě velká část panovníků z rodu Romanovců chovala obdiv k Ivanu Hroznému. Ivan Hrozný byl dokonce i oblíbencem svatého cara Nikolaje II. a jeho svaté ženy Alexandry Fjodorovny. Dokonce na období mezi lety 1917-1918 byla naplánována kanonizace Ivana Hrozného ruskou pravoslavnou církví. K tomu ale, vzhledem k zednářské Únorové revoluci, již nikdy nedošlo.

     • Forever Slav napsal:

      Maroš

      Pugačev nebyl žádný kníže a správce imaginární "Sibiřské Tartárie", ale kozácký vůdce rolnického povstání. Sám Pugačev se označoval jako "car Petr III." (v té době již zesnulý car). Pugačevovo povstání byla tradicionalistická pravoslavná revoluce, která vedla boj proti DEKADENTNÍ ZÁPADNICKÉ VLÁDĚ KATEŘINY II. A CIZÁCKÉ ZÁPADNICKÉ ARISTOKRACII (která se odcizila ruskému národu), KTERÁ KOLONIZOVALA RUS A UVRHLA RUSKÝ LID DO KRUTÉHO OTROCKÉHO NEVOLNICTVÍ (které nikdy předtím, až do časů vlády Alexeje I., na Rusi nikdy nebylo). A za časů Kateřiny II. právě došlo k další fázi utužování nevolnictví na Rusi (stejně jako za vlády Petra I.). A k pokračování šíření západnické nákazy v horních vrstvách ruské společnosti.
      PROTO DOŠLO K POVSTÁNÍ JEMLJANA PUGAČEVA.

      A přitom k němu nemuselo vůbec dojít. Kdyby např. pokračovala vláda Alžběty Petrovny (která byla věrnou služebnicí Svaté Rusi a ochránkyní pravé ruské duchovní tradice a která byla velmi oblíbená u ruského lidu), nemuselo vůbec k tomuto povstání dojít. Bohužel osud tomu chtěl jinak.

      • Maroš napsal:

       V tomto sme sa konečne zhodli! Terminus technicus je jedna vec - druhá je jeho interpretácia. Dobre - a čo s tou Hodvábnou cestou GP?! Lebo to je základ procesov - plán!

  • proud napsal:

   Sam ses pico "mongol":-)))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Člověk napsal:

   "Dne 15. ledna 2013 ruský prezident Vladimír Putin v Ruské geografické společnosti slavnostně otevřel nový archív, kde jsou veřejnosti zpřístupněny mapy Tartárie."

   https://aeronet.cz/news/putin-odhaluje-historii-ruska-narod-ktery-nezna-svou-minulost-nema-budoucnost-zkaza-velke-tartarie-1-cast/

   • Forever Slav napsal:

    Člověk

    Odkazovat se na články paní Pozorovatelky (které mají důvěryhodnost v oblasti historie stejnou, jako vaše historické teorie)?! Jako fakt?! Inu - svůj k svému.

    Mj. uvedená mapa nezobrazuje žádnou bájnou "slovanskou" Velkou Tartárii. Pojem "Tartárie"/"Velká Tartárie" bylo od středověku do 20. století geografické označení střední a severní Asie, obývané Turko-mongoly. Viz:

    Wikipedie - Tartárie

    • Maroš napsal:

     "Odkazovat se na články paní Wikipédie (které mají důvěryhodnost v oblasti historie stejnou, jako vaše historické teorie)?! Jako fakt?! Inu – svůj k svému."

     Ǎch jaj!

     Inak - je zaujímavá súvislosť - stará vlajka Tartárie má čierneho draka v žltom poli /vyzerá to ako bazilištek/ a stará vlajka Walesu detto - teraz ide o to, čo je podstatné v symbolike - to ukoristenie vlajeK! Lebo Rusi a spol. porazili práve ríšu draka! Gregoriánske symboly! A tieto preberajú aj Briti! Aj židia prebrali "dávidovu" védsku hviezdu a Chazari, ktorí ovládali Jitlera, tak prebrali védske hákové kríže! Teda - k symbolom teba pristupovať akj ako k ukradnutým symbolom - ku koristi! A k ich ďalšiemu používaniu na mätenie protivníka! Je to ako s pachom mačky na starej košeli - mačiatka sa na nej cítia bezpečne - hoci ich matku nedávno zrazilo auto. Asi tak.

     Veď je to jedna z klamlivých taktík - vyvesiť zástavu nepriateľa a potom ich oklamaných pobiť! Treba to chápať v kontexte s pojmom z psychológie - ARCHETYP! Pre úplných idiotov - keď si dám na zástavu piču budeš sa biť s pičou?!

     правда о "еврейской" звезде Давида
     https://www.youtube.com/watch?v=DphHApmYf7k

 37. Člověk napsal:

  ty kurvy (Bůh promine) mají nejraději dětskou krev, protože krev dětí je nejméně znečištěná, zatížená a dítě je lehké dostat na širší plochý kámen s prohlubeninou ve tvaru menší lidské postavy a s kanálky po stranách k pohárům, s názvem oltář, proto mají svůj pohár ve tvaru lidského dítěte, ty Pijácké kurvy (Boží vnuknutí mám). Ty kurvy zrůdné (Bůh promlouvá) neschopné ze své mutace vstoupit do Neolitu, dlouho na Velestůru na Slovensku pili dětskou krev na kopci v ohradách, než byli domácím obyvatelstvem SLOVANY s pomocí SLOVANŮ z Moravy obklíčeni a posláni do Pekla Boha Věčného. Těch kurev (Boha mám v sobě) co vraždili pro krev dětskou bylo posláno k Bohu do pekel 280. Bylo to před více než 3000 lety. Všechny ty kurvy (Boha mám v ústech a všude) co dnes parazitují na lidstvu tohoto Světa, v církvi, politice, médiích, pocházejí z těchto žroutů lidské krve, z této církve Satanovy, jediná která existuje, z církve poháru, proti níž byla vystavěna i nejdelší zeď světa. Je potřeba chytit některé zvlášť promořené a živé ty kurvy zdegenerované a zrůdné a prohlédnout Božím okem Nejsvětějšího a Nejjasnějšího, jež dokonalou analýzou je, aby byl odhalen samotný Satan v nich a mohl být konečně poslán tam, kam od počátku jeho působení patří. Pak všechny ty kurvy pekelné z ohrad na kopcích tohoto světa, rozlezlé všude i v částečkách do mnohých domovů Čistého, budou konečně vyléčeny Čistým Božím okem, navěky věků spaseny a dokonale osvobozeny od svého Satana a my tak budeme moci konečně žít podle Syna Boha Nejvyššího, Věčného a Nejčistšího, Nejsvětějšího, Nejjasnějšího a Nejmoudřejšího, se srdcem plným jeho PRAVDIVÝM slovem SLOVANSKÝM jenž bylo na počátku, Syna Pravdy Svatých Slov Nejvyššího, našeho Spasitele, Ježíše Krista, amen.

 38. proud napsal:

  Tak to bylo,je a bude,dokud nebudou misto ovcanu(podlidi) jenom obcani........ https://energieupramene.blogspot.com/2019/06/podclovek.html

 39. Forever Slav napsal:

  Odhalení místního "Božího služebníka" Člověka:
  ...

  "Debila z vás dělá!"

  "Pokorná" a "slušná" reakce na:
  ...
  Forever Slav napsal:

  9.7.2019 (11.32)

  obycejnilide7

  Argumenty by nebyly? Zatím tu jen bezmyšlenkovitě a primitivně jen štěkáte.
  ...

  "na psa"

  Dále:
  "hermafrodit pod pohárem"

  "(Bože, Bože, vzbuď se! Zři ty i.d.i.o.t.y, s očima, však úplně slepé! Do Koho díry zapadly jejich oči, uši, srdce… (i penis) … prozraď mi, jak ty krvavé kurvy vznikly, sežraly v oplatku tibetského dinosaura nebo nějakou hermafroditní medůzu, řekni)"

  "a bez ohledu na jakékoliv nemocné psychopaty"

  Vskutku "slušná" a "pokorná" reakce na slušnou žádost o zásadní důkaz:
  "A chceš novodobý chemický a fyzikální rozbor tekutiny, užívané ke svatému přijímání? To si bez inteligence tvore myslíš, že ti jej zde vylepím? Buď jsi neuvěřitelné intelektuálně upadlý a posedlý Satanem a nebo neuvěřitelně hloupý žid, který je k tomu všemu ještě falešný. Ať tak nebo tak, vypadá to, že to vyjde nastejno. Nu to máš tak. Já bych ti jej rád poskytl, ale nechci tě mít na svědomí."

  Místo pokorného přiznání, že takový důkaz neexistuje, arogantní a pyšná reakce. "Boží služebník" se pozná.

  Dále:
  "Překroutit slova samotných „pravdomluvných“ židů? To není třeba. Dej si ten očistný klystýr, věř mi, a modli se za své vysvobození od církevních bludů Satana."

  Místo pokorného přiznání omylu přijde ze strany Člověka hloupé a arogantní se vykrucování z pravdy.
  Dále:

  Vskutku člověk plný "lásky" a "pokory":
  "2. jsi blbý
  3. máš nedostatečné vzdělání
  4. nevíš co je Láska, ubohý služebníku Antikrista"

  A seznam stále nekončí:
  "Co budeš dělat (hlupáku), až se dozvíš, že pohlavní buňka MÁ vždy schopnost opravovat své chyby (tvou mutantní špínu) v DNA. To se posereš!"

  "jak se ty svině KREVNÍ"

  Člověkova reakce po upozornění, že sprostá slova živí démonskou aktivitu. A místo pokorného jednání a kontroly svého slovníku přichází toto:

  "Někdo v lese potkal polokanibalské kostelní m.r.d.k.y s kolečkem na hlavě..."

  "že až NAD svůj církevní m.r.d.k.o.v.ý kamenný pyj"
  ...

  Seznam stále nekončí:
  "ty kurvy (Bůh promine)"

  "ty Pijácké kurvy (Boží vnuknutí mám). Ty kurvy zrůdné (Bůh promlouvá)"
  ...
  Jak pohodlné, obhajovat své vlastní hříchy zneužíváním Božího jména. Jak praví Písmo:

  " 7Neužívej jméno Hospodina, svého Boha, nadarmo, neboť toho, kdo by užil jeho jména nadarmo, Hospodin neponechá bez trestu." (Exodus 20,7)

  "Těch kurev (Boha mám v sobě) co vraždili pro krev dětskou bylo posláno k Bohu do pekel 280. Bylo to před více než 3000 lety. Všechny ty kurvy (Boha mám v ústech a všude)"

  Ano, Boha si Člověk bere do pusy (stejně jako farizejové), ale pokrytecky koná proti Bohu.

  A ještě závěrem:
  Tvrzení, že "pravoslaví má papeže" - místo pokorného přiznání omylu zaslepené trvání na své hlouposti - Člověk je přece "Boží posel", ten má "pravdu vždycky", i když jeho tvrzení je lež a úplně mimo realitu. Proč také pokorně přiznat chybu, když pro Člověka je pokora cizí slovo?! 

  Atd. - nemluvě reakce Člověka po upozornění na jeho hříchy - místo pokorného vyznání hříchů před Bohem Člověk začne poukazovat na druhé. Jaký znak "pokory" před Bohem.
  ...

  Je toho zkrátka mnoho. "BOŽÍ SLUŽEBNÍK" SE ZKRÁTKA POZNÁ. Lepší důkaz, že onen "Člověk" Boha a Ježíše Krista nezná (že není žádný služebník Boží, ani Boží prorok), snad ani neexistuje. Aneb POZNÁTE JE PO OVOCI. Ať si z toho bratři a sestry  v Kristu vezmou ponaučení - TAKTO SKUTEČNÁ LÁSKA K BOHU NEVYPADÁ. A takto nejednejte s ostatními lidmi. Jednejte s ostatními lidmi (i s těmi, co s vámi nesouhlasí) s POKOROU a ÚCTOU. NE s PÝCHOU a AROGANCÍ. Jednejte pokorně. Protože POKORA VEDE KE SKUTEČNÉ LÁSCE BOHU. Bez pokory člověk jen sejde z Boží cesty do ďábelské propasti. Buďme pokorní. K tomu nám pomáhej Bůh.

  Ve jménu Otce, i Syna, i Svatého Ducha.
  Amen.

  • Maroš napsal:

   Odporúčam - veľmi jednoznačné, veľmi pochopiteľné!
   Okem Boha Hóra 6 - Sakkára, kvantový stroj
   https://www.youtube.com/watch?v=GYwpfAVSowU

  • .lak napsal:

   Smrdí tmářstvím a v době falze flagistů nové "staré pohádky pro pokorné šmouly.
   Opravdu mnoho zoufalců je uplácanými ňamtomlaskavými iluzionisty z přání výcvikových exotů a přesvědčený blbec je horší jak třídní nepřítel.
   Za zmínku stojí že jsou indicie že jsou všichni vodění za nos jak dementi.
   Výňatek a odkazy.

   Považuji zpětný rozbor vzkazu (Skazu, skazky) ze jedinečný příklad, jaký lze zadat dětem, aby logicky došly k poznání, že svět, jaký znají dnes, není pravdivý. Přičemž je nutné hledat příčiny ztráty paměti, které se snaží i dnes vymazat slovanské vědomí, nejen o starověkých znalostech mnohosti světů a života na nich, ale i poznání, že naši slovanští předci se běžně pohybovali prostorem naší galaxie a jejich technologie byla na mnohem vyšší úrovni, než se kdy jakému psedo pangermánovi a jejich donátorům zdálo.
   Proč vzpomínám kamennou mapu: článek o ní vyšel i v českém překladu „WM“ odkaz zde...
   .Začínám se tiše domnívat, že skazka je matematickým příkladem, majícím v souladu se všemi pedagogickými nástroji, rozvíjet lidského duch a jeho představivost. Neboť, kdo by dnes, po tolika ranách do hlavy, si troufal tvrdit, že celkem běžný mezihvězdný obchodní ruch ještě vládl po roce 468n. l., kdy byla sice místo zeměplacky církví povolená země koule, avšak s podmíněnými vztahy, které zakazovaly přemýšlet o mnohostí světů i mnohosti života na nich!!
   http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?nazevclanku=letali-predci-aryjan-slovanu-hlubokym-vesmirem&cisloclanku=2012080001

  • JPEG PNG napsal:

   o u z
   o s i s
   o p r o h l e d l
   o t e n
   o m e s n i
   o p o h a r ?

 40. Forever Slav napsal:

  1) Ještě jeden krátký rozbor jednoho zdejšího pseudo-historického tvrzení. Tj. teorie, že "Esejci sepsali gnostické Esejské evangelium":

  Potíží tohoto tvrzení je jeden ZÁSADNÍ FAKT - tzv. "Esejské evangelium" bylo vytvořeno až ve 3. století n. l.
  https://www.megaknihy.cz/krestanstvi/127890-evangelium-esejskych.html

  Jenže hnutí Esejců V TÉ DOBĚ DÁVNO NEEXISTOVALO, protože hnutí Esejců zaniklo v 1. století n. l. (r. 68 n. l.).
  Navíc jej vůbec nemohli ani hypoteticky sepsat (jasně doloženo). Historické důkazy, archeologické nálezy a svědectví jasně dokumentují a dokazují povahu esejců jakožto duchovního hnutí, oddanému Mojžíšovu Zákonu.

  Samotní Esejci vlastnili mnohé svitky Tanachu (tj. svitky Starého zákona). A také samotná esejská literatura např. v díle "Řádu Jednoty" uvádí: "...členové mají „plnit příkazy dané od Boha skrze Mojžíše a proroky, milovat všechny syny světla a nenávidět všechny syny tmy.“
  Atd.
  Odkaz: wikipedie - Esejci

  Život Esejců je krásně a výstižně popsán také zde:

  Talmud: zdroj nenávisti . R. M. Vlas (1939)
  http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Talmud-zdroj_nenavisti-R.M.Vlas_.pdf

  2) Kristovou Církví ani hypoteticky nemohou být Slované, ani jakýkoli jiný národ. Jelikož Slované, stejně jako každý národ, jsou z tohoto světa. A vše, co je z tohoto světa, není z Boha.

  Ten, kdo je z Boha, je ten, který uvěřil v Toho, kterého poslal Bůh - tj. kdo uvěřil v Syna Božího, Ježíše Krista.

  Kristova Církev je shromáždění Božího lidu (všichni, kteří uvěřili v Krista - tj. bez ohledu na svůj národní původ). Tj. Kristova Církev je duchovní obcí společenství lidí v Kristu. Apoštolská Církev, která je shromážděním věřících v Kristu.
  A tou je právě pravoslavná křesťanská Církev.

  • .lak napsal:

   3.kýbly "kecá jak palackej :lol:

   Církve jsou povedené či ne instituce výkladů povedených i fuseklí nastojato 14.dní z cesty vandráků.

   ... A vše, co je z tohoto světa, není z Boha - z posedlých mamonem tržníků, kupčíků a penězoměnců pindos bezpečně.

  • Forever Slav napsal:

   Ještě jedno doplnění:
   Kristova Církev je UNIVERZÁLNÍ. Proto nemůže být vázána k žádnému národu či zemi.

  • JPEG PNG napsal:

   .... u...z
   .
   .
   .... s...i...s
   .
   .
   .... p...r...o...h...l...e...d...l
   .
   .
   .... t...e...n
   .
   .
   .... m...e...s...n...i
   .
   .
   .... p...o...h...a...r...?

 41. .lak napsal:

  Pseudohumor. Měl jsem rychlodraka který měl na zmrzlém černočerném fialovém laku jíním expresní fantazie ale nevím jestli to ze starýho mobila vytáhnu někdy, prý to jde. Tak paměťovka tam může sloužit, jinak byl jak predátor který chtěl určovat ovládání hlasem. Protivným jo! ale zkrátil mi obcování lotři o 20. minut než jsem mu fízláctví on-line zakázal, který stejně provozoval bez příkazů hlasem na nablblost, děti.
  https://uloz.to/!JWf3HLXLuAWC/ultraviolet-2006-czedab-avi

 42. Maroš napsal:

  Poznámka - tému Ježiš Kristus v Kašmíre u nás ešte za socíku rozoberal Ladislav/?/ Souček - autor knižiek o záhadách.
  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/v-kasmiru-zavreli-udajny-hrob-jezise-jezdilo-moc-lidi/r~i:article:666965/
  "Téměř čtyřicet let se schizmatická katolická církev sídlící na jihu Španělska tvářila jako jediná pravá strážkyně víry. Ošklivá tajemství sekty fungující jako továrna na peníze praskla teprve letos na jaře. Příběh Palmarské katolické církve čtěte v dalším díle seriálu Sekty, kulty, mesiáši."
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/palmarska-cirkev-palmar-de-troya-rehor-xviii-gregorio-sekty-kulty-mesiasi.A161013_144723_zahranicni_aha

  • Maroš napsal:

   Ono to celé funguje ako teistický marxizmus - raz je to maoizmus, raz boľševizmus, raz trockizmus, raz neoliberalizmus - a všetko záleží "na správnom posadnutí Duchom Svätým"! Komunistom stačilo Husákovo "Poučenie z krízového vývoja" - a bolo! Ale keďže Zem je veľká - "Husák" nemôže byť všade!

   Takže "Husák vs. revizionisti"
   "Adventisti siedmeho dňa prijímajú Bibliu za svoje jediné vyznanie viery a z nej odvodzujú základné vieroučné články. Ďalej uvedené vieroučné výroky sú výrazom toho, ako cirkev učenie Písma chápe a vyjadruje. K revízii týchto výrokov môže dôjsť na zasadnutí Generálnej konferencie, keď cirkev pod vedením Ducha Svätého dospeje k plnšiemu pochopeniu Písma alebo nájde výstižnejšie výrazy na vyjadrenie toho, čo učí sväté Božie slovo. "
   REPLAY - "keď cirkev pod vedením Ducha Svätého dospeje k plnšiemu pochopeniu Písma alebo nájde výstižnejšie výrazy na vyjadrenie toho, čo učí sväté Božie slovo" = výklad pojmov a ich interpretácia - viď výklad iných "idoprojektov"
   http://www.casd.sk/o-nas/comu-verime/

   " Jsou adventisté sektou?
   To je těžká otázka. Nemalá část z tohoto společenství je velmi destruktivní a represivní. Uvedu vám důvody, proč jsem přesvědčen, že tomu tak je a nechám na vás, jak si na tuto otázku odpovíte, protože termín sekta má různé podoby a významy.

   Vezměte prosím na vědomí, že tento článek pouze popisuje církevní kulturu a nemá za cíl diskutovat o adventistické teologii. Také je třeba poznamenat, že jsou liberální a ortodoxní sbory. Tento článek je sestaven ze zkušeností bývalých adventistů z celého světa, kteří pocházejí především z ortodoxních kruhů. Nestahuje se tedy na celé společenství, ale jen na jeho část. V dalším textu jsou adventisty míněni právě tito ortodoxní.

   Společenství adventistů je extrémně kontrolující" = uplatňovanie MOCI!
   https://odchazeniodadventistu.blogspot.com/p/jsou-adventiste-sektou.html

 43. Novapalo napsal:

  Dôkladne sa rozoberá ako je sfalšovaná história aj náboženstvo v knihe "Obroda Slovanov" od P. P. Kysuckého.

 44. asar napsal:

  Ako pripomienka minulosti je článok fajn, ale akosi mi tam chýba nejaký záver - neviem, či je za článkom aj nejaký hlbší zámer ako len spomienka.

  Zistil som, že tu existujú nejakí čoboláci, tak vravím, čo bolo bolo. Vyplakávať po tisíc rokoch, aké nešťastie sa nám stalo a pritom nenapísať, kde urobili soudruzi z Velké Moravy chybu, že sme takto dopadli mi pripadá zbytočné. No možno je to tak dobre, aspoň zmrdi nemôžu na základe toho upraviť taktiku. No každý by sa mal nad tým zamyslieť. Pretože stále vyplakávať nad minulosťou sa nám nemusí vyplatiť, hlavne, keď tu máme znova to isté, čo sa dialo pred tisíc rokmi - znovu sa k nám zo západu tlačí neo-pseudokresťanstvo. Celý ten liberálny lgbt neomarxizmus je v skutočnosti neo-"kresťanstvo". Plné ústa pravdy a lásky a za tým nenávisť a lož. A už má aj svojho umučeného obetného baránka spasiteľa. Aby ste tentoraz neposielali po vierozvestcov na Slovensko, lebo nám tu vznikol nový kult - kult Jána Kuciaka. Všímajte Ježiš Kristus má iniciály JK, Ján KuCIAk má tiež iniciály JK.

 45. asar napsal:

  Ide azda autorovi o to, že máme zrušiť kresťanstvo, lebo je to jed z Judeje? Teraz, keď je tu už tisíc rokov zavedené to môže byť dosť veľký problém. Existuje programovací jazyk ČOBOL, ktorý vymysleli starí Slováci v 50. - 60. rokoch a pod týmto jazykom idú stále skoro všetky bankové systémy. A banky sa ho nechcú zbaviť, aj keď je starý a primitívny a existujú už lepšie jazyky, pretože systémy sú odladené a stabilné. Keď sa do programu pridávajú nové veci, aj keď sú to vylepšenia, je vysoká pravdepodobnosť, že sa tam zanesú aj nové chyby. Austrália prešla na nové bankové systémy a stálo ju to neskutočné prostriedky. Máme na to a to ešte k tomu v čase, keď sa tu tlačí ešte väčší blud ako kresťanstvo - islam?

  Je jadrová fyzika zlo? Američania na jej základe urobili atómovú bombu, ale Rusi jadrovú elektráreň. Nejde tu ani tak o samotnú jadrovú fyziku, ale kto ju používa.

  V roku 1917 takisto prišiel do Ruska mor z Judeje a 60 miliónov obetí a napriek tomu Ksbáci básnia o Stalinovi, ako komunizmus prerobil a aké neskutočné veci sa za neho dosiahli. Nebolo by dobré pozrieť sa aj na kresťanstvo objektívne, či aj tam nebolo niečo dobré a to dobré zachovať ako u komunizmu a zlé nejako poplátať, kým nepríde vhodnejšia doba?

 46. asar napsal:

  "Chazaři byli kočovní nájezdníci, žili z toho, že vybírali daně, ale na rozdíl od jiných národů za ně neposkytovali plátcům ochranu. Všechny brali jako své otroky. Časem jim ovšem došlo, že mají slabinu a to NÁBOŽENSTVÍ!!! Křesťané, muslimové i židé drželi často při sobě, i když byli jiných etnik"

  Takže Chazari sami prišli na to, že majú slabinu a sami dobrovoľne prešli na judaizmus. A my tu plačeme, že Rastislav poslal po Cyrila a Metoda? Nebolo to vtedy v rámci možností najlepšie riešenie, aj keď to bol v podstate blud?

  "Co udělali „věrozvěstové“ jako jednu z prvních věcí? Vydali právní spis Zakon sudnyj ljudem, který říká asi toto: Budeš-li i nadále uctívat Slovanské bohy a dělat rituály svých otců, tak veškerý tvůj majetek propadne církvi a ty sám budeš prodán do otroctví a peníze za tebe utržené dostane chudý plebs."

  Počul som, že vraj bláznom netreba protirečiť. Ja im aj tak protirečím, ale keby proti mne stál 100 kilový namakaný blázon, tak by som mu prikyvoval. No ale nie, my musíme byť stále proti. Existoval slovanský kmeň Anti, ktorý v cudzom jazyku znamená proti. Aj my sme taký anti, nie aby sme boli ľudia slova - Sloveni. Tak vedeli, že im zoberú majetky a predajú ich do otroctva, kde vôbec nebudú môcť uctievať svojich bohov a konať rituály predkov, ale just to museli robiť. Potom ich samozrejme predali a rituály aj tak konať nemohli a ešte k tomu boli aj zotročení...

  • Maroš napsal:

   Asar - teraz ti fakt nerozumiem - budeš sa vedieť vyjadriť - keď ťa kopnem do gulí? Lebo fakt ti nerozumiem kam mieriš ty. No lebo nejednoznačné vyjadrenie môže spôsobiť technologický problém - a "BÚÚÚm!"
   Veď sa "počúvaj"
   "Počul som, že vraj bláznom netreba protirečiť. Ja im aj tak protirečím, ale keby proti mne stál 100 kilový namakaný blázon, tak by som mu prikyvoval. No ale nie, my musíme byť stále proti. Existoval slovanský kmeň Anti, ktorý v cudzom jazyku znamená proti. Aj my sme taký anti, nie aby sme boli ľudia slova – Sloveni." = informačný chaos! Pozor na to Brácho!

   • Maroš napsal:

    No lebo aby ťa nechtiac nezastrelili vlastní!

    • asar napsal:

     100 kilovému bláznovi by som fakt neprotirečil, ale mrkni si rozprávku Jak se budí princezny. Tam je taký blázon sám princ. Rodičia mu neprotirečia, ale ho ešte utvrdzujú v jeho bláznovstvách, až to dopadne tak, že milý princ má pocit, že je taký silný, že dokáže poraziť medveďa. Nakoniec to dobre dopadne, lebo v zápase dajú falošného medveďa - sluhu a ten sa akože nechá poraziť. Čo by sa ale stalo, ak by sa ten blázon vydal do lesa bojovať so skutočným medveďom? Preto sa snažím väčšine bláznov protirečiť aj keď je to pre mňa nepohodlné, aby boli v určitých medziach, lebo nadobudnú falošné sebavedomie, ak im nikto neprotirečí a sami si ublížia.

     Ak ale bude proti mne stáť 100 kilový namakaný a ešte k tomu ozbrojený blázon, u ktorého navyše vidím, že je zlý, tak tomu protirečiť nebudem a ešte ho aj povzbudím, choď proti medveďovi ty idiot.

     U nás však platí zákon o nacistických symboloch, ale určití jedinci just si dajú vytetovať hákový kríž a potom sa čudujú, že sú v base.

     Načo za každú cenu protirečiť? Treba sa zamyslieť, čo idioti z mejnstrímu vlastne hovoria, a potom možno zistíme, že ani sami nevedia, čo. Budem protirečiť idiotom z mejnstrímu keď povedia, že Trumpa zvolili ruskí hackeri?. No nebudem, lebo hovoria, že ruskí hackeri sú lepší ako všetky americké síajeje, ensíeje aj efbíaje dokopy.

     • proud napsal:

      No nevim............pro nekoho hakovej kriz,pro jiny nase svastika.............

     • asar napsal:

      Počúvajme, čo sa hovorí - slovo, keď sme Sloveni! Potom možno zistíme, že idioti z mejnstrímu nám vlastne pomáhajú, aj keď si myslia opak.

      Ale tiež si dávajme pozor, čo hovoríme my sami. Zaregistroval som tu taký názor, že Slovania boli vyvolení boží super ľudia a súčasne s tým sa vyplakáva, ako nás zlí kresťania, židia a neviem kto ešte ničili. Aj keby to bola pravda, že sme boli boží super národ, nikdy by som to verejne netvrdil. Čo sa stalo, že nás mýtnici a neviestky predbehli? Niekto zaspal na vavrínoch? Lebo potom to znamená, že naši predkovia boli hlúpi kokoti.

      Nemám chuť sa zaradiť k takým idiotom, ako sú židia, Nemci, Američania alebo moslimovia. Nemci tvrdili, že sú ubermenschen a potom ich údajní podľudia Rusi hnali až do Berlína. Židia tvrdia, že sú vyvolený národ jediného pravého všemohúceho boha a plačú, ako ich Nemci - gójske zvieratá zholokaustovali. Sami teda tvrdia, že sú sprostí jako tága, keď im to dovolili a ich boh je neschopný. Moslimovia plačú, ako ich Srbi genocídovali v Srebrenici. Kde bol ten ich vraj všemohúci Alah? Vďaka, ale ja sa k týmto idiotom pripojiť nechcem.

      Namiesto vyplakávania a snenia o super predkoch v minulosti, knihy do rúk a študovať, aby nám neušla budúcnosť.

      • proud napsal:

       Souhlas,mas to v hlave srovnany.....

      • proud napsal:

       "Namiesto vyplakávania a snenia o super predkoch v minulosti, knihy do rúk a študovať, aby nám neušla budúcnosť."............presne to stejny tvrdim sam,soucasnost a budoucnost muzeme primo ovlivnit.O minulosti nevime po tolika lzich co si mame myslet,ta pavucina je prilis pevna a ma prilis vrstev,nevime ani kym byl ten ci onen "spisovatel",nebo "vedec" o minulosti pojednavajici a v cich sluzbach tak cinil,proto nema smysl se minulosti zabejvat,ale velkej smysl ma starat se o novou,pravdivou minulost tvorenim soucasnosti a budoucnosti.

       • asar napsal:

        Presne tak, aby sme nedopadli ako schudobnení šľachtici. Hovoria o svojich slávnych predkoch, ale nerobia nič, aby sa im aspoň trocha podobali.

        Akurát, s čím s tebou nesúhlasím je, že sa nemáme zaoberať minulosťou. Zaoberať by sme sa ňou mali, lebo ako inak odhalíme chyby a ako sa z nich poučíme? Akurát by sme sa v tej minulosti nemali zamotať. Preto vravím, že článok ako pripomenutie minulosti fajn - možno o tom nemá ešte každý informáciu, len mi tam chýba nejaké poučenie, prečo kresťanstvo u nás vyhralo.

        • asar napsal:

         Inak nedávno išiel u nás film Redbad o pokresťančovaní Sasov. Tam biskup vyrúbal posvätný strom a pýtal sa pohanov, prečo ich bohovia nezasiahli... Takisto slovanskí pohanskí bohovia nezasiahli, keď hádzali ich modly do Dnepra. Ale keď som povedal A, musím povedať aj B. Predtým vo filme pohania podpálili kresťanský drevený kostol a nezasiahol ani údajne jediný pravý kresťanský boh. Biskup potom povedal, že postaví kostol z kameňa. Teraz horel aj kamenný chrám Notre dame a zase nič! Či pravda nebude niekde uprostred, že jedných vydrbancov nahradili iní vydrbanci, len ešte viac vychcanejší.

        • proud napsal:

         "Akurát, s čím s tebou nesúhlasím je, že sa nemáme zaoberať minulosťou. Zaoberať by sme sa ňou mali, lebo ako inak odhalíme chyby a ako sa z nich poučíme? Akurát by sme sa v tej minulosti nemali zamotať."..............to bych se sebaou sam rad nesouhlasil,jenze mi porad tu zasadni vec!!!! Jak chces zjitit pravou minulost,aby melo smysl se ji zaobirat? Ono by to bylo vsechno totiz mnohem snazsi a jednodussi,kdybysme tu SKUTECNE PRAVDIVOU znali,pro nase pouceni pro budoucnost.

        • proud napsal:

         Jenze nezname a sanci poznat nemame,nebo jen mizivou,nemuzeme se proto vyvarovat zasadnich chyb,to je duvod proc rikam venujme pozornost soucasnosti a budoucnosti a tim budujme dobrou a pravdivou minulost,abysme meli pro nase deti jeste lepsi soucasnost a budoucnost jejich.

        • proud napsal:

         Ja bych totiz tu nasi PRAVOU minulost opravdu moc a moc rad poznal z hodne duvodu!Neni kde!!!

        • Petr C napsal:

         Pravou minulost? Cert vi. Proto se budu ohanet Jiraskem a budu se hadat za to ze nasi predci byli lide a ne parchanti co kolonizovali .

        • proud napsal:

         Jo no,hodne sis to zjednodusil,ale aspon v tom dobrym smyslu slova :-)))))

        • asar napsal:

         "Jak chces zjitit pravou minulost,aby melo smysl se ji zaobirat? Ono by to bylo vsechno totiz mnohem snazsi a jednodussi,kdybysme tu SKUTECNE PRAVDIVOU znali,pro nase pouceni pro budoucnost."

         To je tiež pravda. Týka sa to však hlavne tej vzdialenejšej minulosti. Napríklad z komunizmu si hodne pamätám aj ja, čiže z toho sa môžem poučiť. Preto by bolo asi vhodnejšie použiť slovo história alebo dejiny, nie minulosť. Ohľadom toho Ksbáci tvrdia, že historickej úrovni sa dá zmeniť len 10% a 90% musí byť pravda, aby to bolo prijaté. Či je to fakt takto, neviem potvrdiť, ale aj keby bola história úplne zfalšovaná, môžeme ju pri troche snahy obrátiť proti nim a v náš prospech. To ju však treba poznať. Nie je nič krajšie, ako poraziť nepriateľa jeho vlastnou zbraňou.

        • proud napsal:

         Jak sam vidis,svet je plnej lzi.Proto si myslim,ze s tou pravdou a lzi je to s pomerama jinak,mozna pouzijes jen onech 10 procent lzi,ale casem se to zmeni na prave tech 90!Jinak by ta lez totiz postradala smyslu.Prusvih je ze i v tomhle se nam podvrhavaj lzi,neni lehky se v tom aspon jakz takz orientovat.Podivej jak se uz zacina lhat o druhy svetovy valce prestoze jeste zijou dokonce i primy ucastnici!!! Az tak jsou drzi ze tvrdej ze nas zachranila amerika ktera nesmela dal nez do Plzne kterou znicila a vyrabovala,to bylo vsechno co kdy pro nas udelala,spis tedy nam!!!! Co chces za takovejch okolnosti dal resit,zda se ti to snad jen jako 10 procent lzi???

        • proud napsal:

         A pres to se ji leze do prdele,nasi prej voleni prejzastupitele!!! I to se ma zdat pravdivy??? A tak se da pokracovat prakticky ve vsem!

 47. dmp.r napsal:

  krome Slovanu se jen idioti povazuji za vyvolene, ale jeste horsi nez kolem Slovanu oxidujici tupi idioti od upiru jsou mutanti kalergi, tito jsou prazdni, vlazni, vse maji popletene, jejich nazory odrazi jejich zahanbeni z vlastni mutantni hybridizace, proto nemaji zadny skutecny nazor, jsou to vysledky znasilneni psychopatama z poharu upira, zmuzou se proto leda na cteni hory hoven lzivych knih, svuj mor kanibalismu, (lepru, svrab i tyfus) si jako hloupi kokoti vysvetluji tim svym upadkem, nejakou pravdu hledat, tj. co se lidem stalo, co se skryva na konci Slovanske zdi proti zrudam z Asie, to se od techto (v zakristii vyprcanych do kanalu analu, do ucha i do kapsy, jeste pred pocetim) znasilnenych upiry, neda cekat vubec, hledat pravdu oni nemuzou, neb nevedi co je to pravda, neb ji nemaji ani v sobe, proto se boji kazde minulosti popisujici pravdu, kazdeho Praslovanskeho napisu, jsou uz z toho davno uplne vydeseni a nevi jak by to ututlali, zmetci zdegenerovani, podelani az za usima z pravdy, ti vsichni znasilneni hybridi blbu od upiru, proto si oni muzou tak leda jedine sobe podobne, cili sve pribuzne, idioty, manipulovat, nikoho jineho, srat jen kolem ty sve hybridni vykaly, oslovujici jedine jejich skupinu:idioty, jsou to totiz jednoduse smotanci, jsou to (hnusne) hoven michanice, zahanbeni mutanty upiry, jsou to podidioti. Poturcenci horsi turka. Knihy dristuv od tych guvjyn do rynk ani vrazic do guvjyn.

 48. .lak napsal:

  Ohó teď už to nenajdu ale byla někde zmínka v těch metrech i o dvě 00 víc, no a kdo by to čekal že jo z dolů. Možná že statistici počítají účelově - trh, ovšem co by z toho měli faunoflóristi? :lol:

  Jenom z logiky rašeliniště by mohli být živný humus kterým se to jimi kdyby to nebylo "zvodněné hemžilo a s hloubkou přecházející v hnědé uhlí a černé? A i ta metamorfóza břidlic /štípali se v destičkách podle vrstev naplavenin na střechy kdysi/ kdy z nich kanada dělá ropu a pindostanci "zemní plyn je ložená třeba jak chtěli kutat v náchodě a otočil by se jim tam masív krkonoš v destruovaném podloží rozdrceném hydraulikou do bažiny. °!°kům

 49. HVzV? napsal:

  Kdosi možná pan Mrož tu dal před časem film

  o Krteckovi,tam bylo všechno o žižalách.
  U nás je nového to,že bolševici na NR už voliče nepotřebuji je po volbách a dokonce i v EU kolem nich udělali prý sanitárni kordon.
  Teď se budeme modlit jen ke strejdovi Putinovi,bože cara chraň!

 50. proud napsal:

  :-))))))))))))))))))))))))))))).Pro zajimavost,raseliniste bude tak kysely,ze se v nem udrzi skutecne jen maloco :-)

 51. .lak napsal:

  V kompostech a tam se i ? rašelina dělá se to jimi jen hemží a jsou tam i nasazované.

 52. proud napsal:

  ovsem kompost neni raseliniste ;-)

 53. Člověk napsal:

  Chci holku na VÍC než jednu noc.

 54. John_Pitralon napsal:

  Jůtůb smazal video jak křesťanice ve Vietnamu šířili dobro - prej explicitní násilí. Nemůžu to sem dát Foreverovi.
  Šašin už MMA po žížalách sekunduje na z°°věd~avcovi.

  http://zvedavec.org/nazory-7982.htm#ptr372437

 55. Maroš napsal:

  Krowáku - držíš "hladovku" a tri týždne ti lejú klystýrom pálenku do prdele! "Ja nepijem!"

  "Já su kurva z buše - opíjím se z duše!"
  https://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/mocna-opilost-tampony-s-vodkou-si-divky-zavadeji-do-pochvy.html

 56. Maroš napsal:

  Akce "Análos" - do prdelos - zdarma aj s otrubama - základ nepodpáliť chlíwek marhulovicú!

 57. napětí napsal:

  Bůh to tak zařídil Maroši, páč obří žížala musí naklást další mláďatá, aby nevymřeli. to není o oprcávaní, neznalče.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!