Zarputilý boj Masarykova lidu o duši národa

Pomník_T._G._Masaryka_01Na ulicích ho neuvidíte, nespatříte ho v kavárnách, úřadech, obchodních centrech, je na první pohled nepostřehnutelný, ale je zde a zuří v pozadí všeho zjevného a zřejmého, co se nám staví před oči. Je to boj Masarykova lidu za pravdu a proti lži nepřátel našeho národa. Byl zde už počátků našeho státu, kdy se proti Masarykovi srotili agrárníci, nenárodní šlechta, klerikálové, komunisté a sudetští Němci. Do ilegality odešel Masarykův lid za německé okupace, zmátořil se až ve třech letech po ní, a do ilegality se nuceně odebral znovu v době totality komunistické. Vyšel z ní až po sametu 1989 s nepřáteli už pozměněného druhu, než byl původní prvorepublikový. Agrárníci, nenárodní šlechta, klerikálové a nikoliv už sudetští Němci, ale jejich čeští nohsledi, utvořili jakousi alianci masarykovských nepřátel s Havlem a Schwarzebergem coby jejími představiteli nejtypičtějšími, zatímco komunisté přešli de facto na stranu Masarykova lidu.

Ale byla zde i důležitá obměna další: svět kolem nás, resp. ta část světa, do které nás po sametu prezident Havel zavedl, byla stokrát přátelštější vůči protimasarykovské alianci, než vůči Masarykově lidu. Navíc měla i peníze a též díky jim přešla téměř všechna naše média do rukou protimasarykovské aliance - a Masarykův lid se proti ní ocitl bezbranný s výjimkou jediného. Na jeho straně zůstala pravda. Jenže bez přístupu k médiím nebylo jak tuto pravdu lidu sdělovat – a pravda tak dál pokračovala v cestě ke svému pomalému, ale o to jistějšímu zániku, s nímž se samozřejmě pojilo i defititivní vymizení Masarykova lidu.

A jako se v hodinách nejtragičtějších zrodil zázrak na Marně či u Stalingradu, zrodil se tehdy i zázrak zrodu internetu. Natolik dostupného, že si jej dokázali pořídit i ti nejposlednější z družiny Masarykovy. Vše předtím jim bylo odepřeno, tisk, rozhlas a televize – a teď se před nimi objevilo médium, u něhož nestál nikdo, žádný úřad, který by jim do něj zakazoval vstoupit - a oni do něj tedy vstoupili. Stvořili weby, oslavující vše, co nemohli dříve oslavovat, a sdělující lidem pravdu, která jim dříve sdělována být nemohla.

A pravda, položená už na máry a připravená k odvozu k čerstvě už vyhloubené díře, začínala těmi zprávami nového média znovu ožívat. Z počátku přijímána jen hrstkou lidí, která se časem začala rozrůstat, takže dnes čítá už i desetitisíce. Ve srovnání s miliony, polykajícími informace z oficiálních médií, sice jen kapka v moři, ale proti situaci bezprostředně posametové přece jen pokrok.

Takže situace v našich médiích vyhlíží dnes takto: aliance protimasarykovská má pro prosazování a šíření své politiky k dispozici v podstatě všechen náš tisk, všechen rozhlas a mohutnou finanční podporu i ze zahraničí (Tiger Holding Four – USA /Soros/ - podporuje Seznam.cz, Novinky.cz a Stream.cz), (Greenberg investment B.V – Holandsko /Soros/, a Innterscope Limited – Britanie /Soros/ vlastní společně Czech Media Invest financující např. Blesk) - zatímco Masarykův lid se soustředěné přepadové palbě ze všech těchto i dalších moždířů propagandy brání z podzemních nechráněných stanovišť internetu. Bez peněz, bez jakékoli podpory státu či ze zahraničí a vlastně jen v naději, že pravda Husova a Masarykova se opět stane pravdou našeho lidu ve státě obrozeném a svébytném. A nikoliv už tedy ve státě pouze severoatlantickou pravdou svázaném a proto i vazalském, jakým je dnes. Ve státě, v němž bude znít celá škála hlasů a nikoli hlas jen jeden. Ve kterém bude na všech úrovních žít diskuse rozličných a třeba i zcela protichůdných názorů, z jejichž střetu – jak nás Masaryk učil - jedině může vzejít správné řešení. Ve kterém se tzv. fejky čili desinformace nebudou hledat výhradně jen na straně masarykovských internetových webů, jak se to s velkou pompou právě v těchto dnech připravuje, ale všude, a tedy i na straně médií oficiálních. A že nám tedy např. právě tato média oficiální prozradí něco málo i o onom fejku nejostudnějším a nejvýmluvnějším, a totiž o plynovém útoku syrských sil v Dauhá, který v médiích celého západního světa a tedy i u nás rozpoutal bouři – a který se vůbec nestal. Ve kterém noviny a časopisy nebudou všechny vyluzovat totéž, ale každý z nich bude mít svou vlastní tvář a postoj - a nebude tudíž Reflex jako Respekt, Právo jako MF Dnes a ČT jako Nova. V němž nebudou novináři Masarykova lidu za zveřejnění článku vyslýchání policií, jak se to dnes děje ostravskému novináři Břetislavu Olšerovi, a jeho kolegové nezůstanou na věčné časy jen skloněni nad internetovou klávesnicí a na věčné časy též bez jakékoli odměny za svoji práci. A to jen za ten svůj hřích, že vyslovují názory a ideje zakladatele tohoto státu.

A kdo je vůbec víc a výš než náš někdejší prezident, že nad jeho odkazem se u nás dnes nese tak hluboké a podivné ticho?
15 Komentářů k Zarputilý boj Masarykova lidu o duši národa

 1. HVzV? napsal:

  Masarykův lid žije a požaduje realizaci svého Programu.

  Zatimco v prvnim článku tohoto Programu se mluvi o odsraněněni nynějšiho kapitalismu bez přivlastků,vycházejiciho z gangsterismu a jeho nahrazeni Sociálnim státem,který vyšel světe div se z PRAVICE v druhém článku je to ještě horši!
  Je tam návod jak vymést postupně špinu cenzury a to REALIZACI občanské přimé demokracie voličského typu!
  Je to pro dnešni křiváky u moci nočni můra strachu o moc.
  Dá se realizovat téměř okamžitě a nepotřebuji se přitom peripetie a překážky,které by chtěl Parlament výroby vadných zákonů,kterým je na př Zákon o policejnim státu 141/1961 sb § 7b přilepek trestniho zákona!

  Ještě něco.
  Začinaji se množit vyhrůžky,že je to prý nemožné a neuvěřitelné a proto bude ČSV tj Česká společnost voličů mazána a blokována.Kdybychom se delši dobu neobjevili,tak vite co je přičina!
  Timto způsobem se totiž má udržet nynějši režim gangsterů dalšich 30 let,nebot občanům zamezit přistup k informacim,je prý jedinou možnosti,jak zablokovat připadný vznik solidarity!

  ODPOVIDÁME MERDE!

  Bastila v Bruselu je na cestě porážky a my občané ČR se budeme muset postarat brzy sami o sebe a to nejlépe pomalu,ale jistě!

 2. HVzV? napsal:

  Zkusime tady vpašovat doprovodný odkaz na vhodný článek,

  což má HVzV zakázáno,požadáme zas o pomoc HvNR doktora KRTECKA.
  To je to správné zviře a naše konkurence s podobným Programem.
  Hledáme stále managery pro třeti hwězdu KSDH,která by mohla s podobným Programem nahradit většinu padajicich zmrdů,zrádců a špiny,hlaste se andělé apokalypsy,uvidime kdo ji jako naši Třeti hwézdu bude chtit snad brzy oživit!

 3. Eschatolog napsal:

  :-) :-) jo jo chazariát bojuje o duši goju

 4. proud napsal:

  A kdoze to byl vlastne ten Masaryk,krome toho ze byl prezidentem? Nemel doma sedmiramennej svicen?..............

 5. HVzV? napsal:

  Ti kteři nám podhodili naši nynějši Ústavu dobře věděli,

  že vynechánim slova Sociálni stát v prvnim článku otevřou stavidla našeho rabováni a vykrádáni,které má trvat snad donekonečna.
  Nezkušeni domorodci nevi,co znammenalo to slovo BEZ když si dali na krk pověsit kapitalismus BEZ přivlastků vycházejici z gangsterismu,naopak jsou nyni zubožovani domorodci bez jakéhokoli Programu hnáni na Sletnou,aby tam svému dalšimu rabováni freneticky tleskali.
  Zmrdi,kteři nám dali tu Ústavu,byli komunističti zmetci,kteři dnes drži hubu a krok.
  Boji se,že se přijde na to,že Ústavu dali odsouhlasit pár poslancům,kteři ani nevěděli pro co vlastně zvedaji ruku.

  Nesmělo se"to"ani odsouhlasit v referendu a kdovi jestli "to"vůbec plati!

  Co vy na to válečnici,chcete mit dále shrbené hřbety,nizké platy a tleskat podpindostnikům režimu,kteři se topi v penězich a nás tu budou častovat brzy 100% cenzurou a bit po hubě v cestě k otroctvi po naklonéné rovině vedouci od nynějšiho rozvového státu k banánové republice?

  BUDE TA SOLIDARITA NEBO NE? VI TO NĚKDO?

  • John_Pitralon napsal:

   Když v mainstreamu pindaj o zvyšujícím se výkonu ekonomiky znamená to jen zvyšující se využití zdebilizovanýho kanonenfutteru, kterej se uvyrábí k smrti a dostane za to leda nakopáno - karoši 911.
   Rothschildi = Veolia zdražej vodu a HDPéro stoupá, protože voda je teď hodnotnější, má vyšší přidanou hodnotu. Nebo dávej půjčky, zvedej nájmy a máš taky růst HDP a už to darebáci radostně hlásej.
   Docent Válečník tam psal něco o "pozičním investování" ale to je
   přemalovanej třídní boj. Ať Válečník napíše něco o smyslu práce.

   Smrt z přepracování karóši: Problém Japonců známe i u nás
   https://www.flowee.cz/civilizace/57-archiv-2017/fit/zdravi/3050-novy-trend-karosi-aneb-kdyz-zamestnani-zabiji

 6. proud napsal:

  Ty vole ty v tom ale mas poradnej bordel:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),ty ses tim skrabanim normalne nebezpecnej,jestli je blbost nakazliva!

 7. HVzV? napsal:

  Naši tzv zástupci v počtu trochu přes stovku si odsouhlasili JAKOUSI Ústavu a to bez referenda asi jen pro sebe.

  Oni vědí,že asi bez toho referenda nemusi platit,proto zavedli na referendum 30 leté embargo a pro ně plati jen skutečně za cár papiru,nasadili ovčanům cenzuru,pošlapávaji svobodu instalaci Policejniho státu,jimž si chtěji usurpovat moc,která jim nepatři.

  Do cesty nám stavi naši prý inteligenci,která 30 let neni schopna do té Ústavy navrhnout ani jedno slovo Sociálni stát nebot prý nevi co to je a dodává nesmyslné pamflety,které nás odvážné vlastence maji poplantat na kvadrát a nesmime se dozvědět,že tu jde o naše penize,které nàm kradou!.
  Namisto toho,aby jsme je vyžadovali se máme mezi sebou mlátit ostrými myšlenkami a brodic se ve vlastni krvi doma zjistime,že nám ti zmrdi vykradli kapsy a ukradli svobodu!

  Když někdo na tu zloďějnu přijde tak ho za to jako ministra, námi zvolená vnitrácká ČSSD okamžitě chce po vzoru Klause ml vyhodit na dlažbu do sraček!

  Co je to za bordel přátelé a nepřátele,když jsme ošuleni tiskem a tv,aby jsme na přikaz jejich tlampačů volili opakovaně prý jen zločince a nehledali z toho východisko,protože jsme prý jako ovčané tak blbi,že nám tu budou poručnikovat až do doby,kdy se pojedou oni sami opalovat na rozptylovou loučku!

  • HVzV? napsal:

   Diskuse o článku pana Válečnika neskončila,ale začala.

   Probereme i materiály z ministerstva Deutschland,které dopomohly sousedům k obrovským penězům a jejich Sociálni stát se chystá prý brzy platit 12 eur na hodinu a nemini se z toho zhroutit,jak prolhaně tvrdi naši prý levicovi intelektuàlové,kteřé nosi zubožovani občané na hřbetě už 30 let s mirou potřebnosti jako ruksak s kozi pyçe!

 8. HVzV? napsal:

  Je smutnou skutečnosti,že politické pole subjektů,které má zastupovat nás voliče se zvrhlo na boj o moc.To se dalo očekávat,protože se už nedá tak mohutně krást a ted to dostalo zpětný chod!

  Politici začali voliči pohrdat a degradovali je jen na masu,která je naprosto neschopná něco požadovat a sestavit co by si měli politici osvojit a v zástoupeni občanů pak i realizovat.

  To se 30 let neďělo a nikdy dit nebude,pokud my sami voliči nesestavime co vlastně jako občané chceme a to tak,aby jsme tomu nejen my, ale i politici rozuměli ,zcela jednoznačně a začali to ve vlastnim zájmu prosazovat!

  Musime to nazvat třeba návrh Programu voličů,nejlépe Národni Program Voličů-NPV.
  Na prvni pohled se to zdá jednoduché.
  Chtěli bychom jako občané klid blahobyt,jistotu,bezpečnost spravedlnost atd.

  VŠECHNO TO JE VŠAK OBSAHEM MANIPULACE A TO V NÁŠ NEPROSPĚCH!

  Podivejte se na Letnou,tam se to zvrhlo na trapnou manipulaci houfu ovčanů k požadavku ničeni demokracie a uchopeni moci skupiny neomarxistické kavárny s cilem realizace chaosu a odstraněni zvoleného představitele v zajmu jakési jedné skupiny,bojujici o moc na hřbetech nezkušených ovčanů- zneuživaných ubohých zmanipulovaných lidi k účelu usurpace moci.
  To je výsledek činnosti zdemolovaného a zmanipulovaného tisku a tv,který nás kope dolů po nakloněné rovině od rozvojového státu k banánové republice.
  Nacházeji se prvni intelektualové z avantgardy České společnosti a dalši,kteři takový návrh Programu už maji.
  Do tohoto bodu tomu lze rozumět.

  Pokud ovšem se daji občané ČR tak lehce zmanipulovat,že se sejdou dokonce na Letné v demonstraci bez Programu a vlastně sami proti sobě ,pak ani tato nová avantgarda už pomoci nebude chtit a demolice ČR a jeji vykrádáni bude pokračovat pod vlajkou mistrů světa ve skoku na špek což budou sami občané ČR.

 9. Anna napsal:

  )))) Chceš na jednu noc najít holku? Vítejte na >>> http://bit.ly/2FR5UPT

 10. HVzV? napsal:

  NASADILO SI SPD NA NR DO KOŽICHU PARAZITA,KTERÝ HO PRY MÁ SNAD ZABIT?

  Na prvni pohled to je ještě neviditelné,jako u všech těchto projektů na principu salámové metody.
  Doktor,kterému gojimové dopomohli zvolenim na dobře zaplacený kšeft v Prdlamentu,kde může teď hrát zpivajic hymny jakéhosi neexistujiciho státu, jen to páte kolo u vozu,se odvděčil na svém webu mohutnou cenzurou,za kterou prý žadnou odpovědnost nikdy nepřevezme,což je obvyklý trik na ohlupováni jemu prý podřizených voličů,kteři jsou podle něho tak neschopni,že sami nic nedokáži posoudit a proto budou zporučnikováni jeho nevzdělaným personálem prý z afrického kmene Křováků.
  Namisto,aby dal svůj mohutný plat na rozvoj HzNR,tj Hnuti za novou republiku ,investuje ho na rozvijeni cenzury gojimů tak.že mu tam poklesly přispěvky na 2-5 tam ,kde jich byly dřive stovky a vîce,čimž je prý připravuje na ještě horši časy než za komunistů,které z toho padajiciho bordelu rozbiječky EU Merkelové bude osobně i on zajištovat a předtim zalepi svým voličům pro jistotu pusy!.

  SPD ,které nechce dalši voliče nebot nevi,že podporou voličů,kteři už začali tvořit vlastni návrh Programu by je mohlo ziskat,tak cenzurou pana doktora s nim střelilo kozla!

 11. HVzV? napsal:

  BUDEME UMĚt PANI GOJIMOVÉ BEZ PENĚZ BOJOVAT ZA VLASTRODINU,MIR A SVOBODU

  když nám vykradou Českou nrodni banku?

  https://cz.sputniknews.com/2019062510212180-amerika-pripravuje-dolar-na-devalvaci/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!