JAK VYROBIT VLASTIZRÁDCE

pink-floyd-wall-2Co má asi tak větší význam z hlediska řízení/ovládání druhých? Když vjedeš v tanku do cizí země a silou si ji podrobíš a nebo, když jim systém zvenčí nastavíš tak, aby se v dané zemi rodili nesebevědomí, ubozí, malí lidé, kteří nemají být na co doma hrdí a proto venku, v cizině (u tebe) hledali autoritu? Ten tank se v tom momentě stává dětským prakem a ta výuka (cílená debilizace) generací, se stává zbraní o síle nukleární bomby. Má to ovšem nevýhodu - výuka trvá dlouho, klidně generace, zatímco tím tankem si získáte danou zemi hned. Nevýhoda války (6. priorita řízení) je v cíleném a dlouhodobém odporu obyvatelstva. Výhoda debilizace je v tom, že získáte/znásilníte jeho "duši" a mnohdy na celé věky. A tak chodí mnohdy děti vlastenců do škol, kde z nich vyrábějí zrádce vlastního národa, vlastní rodiny.

To, jaký člověk je, neurčuje pouze jeho prostředí, ale hlavně to, co si o tom prostředí on sám myslí a tím logicky i co si myslí sám o sobě. No a to co si o sobě myslí jednotlivci, to určuje co si o sobě myslí NÁ-ROD. Jsi Čech a nebo se považuješ za "čecháčka"? Všimli jste si, který "náš" prezident, pardon, p-rezident, tento termín s chutí a rád používal? Co se u nás běžně dozvíš o našem obyvatelstvu? Co se tak běžně říká mezi lidmi po hospodách, kromě toho, že máme "zlaté ručičky", což se dnes již také zpochybňuje? Že dokážeme jen kafrat u píva? Že tam kde jiní a jinde staví barikády, tam u nás pouze blbě kecáme v hospodě? Že jsme Švejci? "Smějící se bestie"?

A teď to srovnejte s tím, co si o sobě myslí jisté etnikum, které se ze zákona nesmí kritizovat - JSME BOHEM VYVOLENÝ NÁROD!!! Co si myslí o sobě v USA? Že jsou tím nejvyspělejším a nejúžasnějším národem na světě. Britové si celá staletí dokola opakovali, že nad Velkou Británií slunce nikdy nezapadá, protože měli kolonie po celém světě, ve všech pásmech. Francouzi se vždy brali jako mistři krásy, elegance, módy a kultury. Němci šli tak daleko, že se dokonce jeden čas začali považovat za nad-rasu. Uměle všem těmto národům vštěpovali ty nejvelkorysejší myšlenky, které v jejich zemích zazněly.

A přitom si všimněte, že jde pouze o to, jaké informační pole se začne ZÁMĚRNĚ šířit. Židé byli staletí otroci a živili se vždy lichvou, kšeftováním a likvidací lidi pomocí 4. priority řízení, tedy každého zadlužili a jejich banky to dělají dodnes. USA je slepenec národů, který pomocí všech 6. priorit vyhubil původní obyvatelstvo, tedy Indiány. Britové si pomocí násilí podmaňovali svět a vždy se jim v tom snažili sekundovat Francouzi. V Německu to došlo až k nástupu nacismu. Přesto jsou jejich obyvatele na sebe "hrdí". Dnes ovšem začínají ochutnávat vlastní medicínu - liberalismus byl pouze vybudovanou základnou pro nástup neomarxismu, který je dnes zcela decimuje. Už ani nevědí jakého jsou pohlaví a s kým mají spát, aby měli děti.

A teď si všimněte od koho se posledních třicet let odvíjelo "naše" povědomí o nás samotných. Od jednoho p-rezidenta, který byl nainstalován zvenčí a kterého si prý naivní lidé vycinkali klíčemi. Od Haška, autora Švejka, který jako první udělal to, že zradil naši vlast a přidal se v Rusku k marxistům, čímž zradil naše legie. Když se následně vrátil (musel z Ruska utéci, protože se paktoval víc s trockisty než leninisty), tak měl za úkol u nás rozjet také revoluci, ale jako správný opilec a povahou anarchista raději vše propil a po pokusu o sebevraždu skončil na čas v blázinci . Ano, taková osoba nepřímo určuje, co si o sobě národ myslí jako o celku. A neznamená to, že jeho knihy nemusíte mít rádi, jsou to literárně skvělá díla, ale připisovat jim větší význam je stupidita. A to o "bestiích" řekl vrah našeho národa Heydrich, tedy nacista.

A teď si představte, že takový "zaprděný čecháček", "Švejk", "smějící se bestie co jen nespokojeně kafrá u píva" vyrazí na Západ. Co se asi tak stane s jeho, tímto vším znetvořenou psychikou, k čemuž si musíme ještě přičíst, že mnohdy věří JEJICH náboženským a politickým ideologiím? "Whauuu...na Západě jsou jinde, jsou mnohem lepší než nějací "čecháčkové", mají rozhled, jsou sebevědomí, mají prachy a více možností jak se rozvíjet a jak mít ještě víc všeho...jsou nositeli kultury a demokracie, to oni vedou svět k světlým zítřkům, zatímco u nás jsme se jen roky pinožili před bolševikem a kradli, protože "kdo nekrade, tak okrádá rodinu". Už vidíte jak vzniká VLASTIZRÁDCE? Už je jasnější, proč má zbytek národa v neoblibě "pražáky"? Oni jsou přeci jen blíže k tomu, že vidí rozdíly mezi námi a těmi na Západě a tak udělají (samozřejmě nejen oni a naštěstí ne všichni) absolutně cokoliv, aby k nim aspoň zdánlivě mohli patřit, i kdyby měli prodat celou zemi za třicet stříbrných (oni to ovšem udělají klidně zadarmo, stačí když je páníček pochválí). A když se slouha hodně snaží, tak dostane ocenění pro JEJICH slouhy. Kolik těch plaket a řádů dostal Havel?

V Rusku na tom byli vždy ještě hůře. "Museli" být nevyspělá země, protože suverénní obyvatele se přece nenechají jen tak okrádat o své suroviny, že? A tak to došlo tak daleko, že jim dějiny Ruska napsali Němečtí "historici". Skutečně - Schlözer, Bayer a Müller. To oni přesvědčili hrdý národ Slovanů, že jsou jen potomci severských Varjagů a že tedy nemají vlastní kulturu, ale jen převzatou. A aby to vypadalo, že těch teorií je více, tak přišli ještě s jednou (aby spolu mohly tyto dvě lži bojovat a tím zcela zastřít skutečnost), že jsou potomky Chazarů, o kterých jsem psal před pár dny. Jistý pan Michail Lomonosov (zakladatel fyzikální chemie a tvůrce zákona o zachování hmoty o kterém se dodnes učíme a po němž je pojmenována univerzita) si po přednášce pana Müllera na něj počkal v předsálí a rozbil mu hubu. Přesto se dodnes tzv. Normanská teorie dál šíří a učí.

"Elity" ze zemí, kde mají takovouto cíleně tvořenou duševní výbavu vždy svůj národ zradí, protože nejsou samostatní, ale jsou jen loutkami těch, co je jejich míra chápání vyšší. Pokud nenabídnete takovému národu jiný pohled na svou zemi, na své obyvatelstvo, na své dějiny a na sebe samotné, tak je jen těžko můžete vést ke svobodě a samostatnosti. Proto je ten tank z úvodu mnohem méně, než cílená debilizace naší země.

Víte proč v Protektorátu Hitler nesestavil z našich občanů vlastní bojové jednotky, i když to na všech ostatních dobitých území udělal? Řekl něco takového: "Z Čechů a Moravanů? Zbláznili jste se? Vy si nevzpomínáte co udělali za První světové války Rakousko-Uhersku? Sotva je vyzbrojíme, tak se proti nám postaví"...ano, i on z nás měl vítr (proto proti nám chtěl poslat 40 elitních divizí, což byly 2/3 toho, co pár let poté poslal proti Spojencům do Normandie a to na ně poslal hlavně ne-elitní zálohy), ale různí zaprodaní zkurvysyni si dali sakra velkou práci s tím, aby našeho, kdysi hrdého, Lva uvázali řetězem k cizí boudě...

1. až 3. priorita řízení dle Koncepce společné bezpečnosti, tedy Studená (informační) válka
43 Komentářů k JAK VYROBIT VLASTIZRÁDCE

 1. Marco napsal:

  Upravuje se vše. Dělají se úplně nesmyslně nové dabingy k filmům, kde se zaměňují i významy slov. Ve školách dětem cpou do hlav nesmysly dle aktuální poptávky ze strany norských fondů a lidé stále mlčí. Tak nějak nám kdysi ukradli vlastní minulost. A bez vlastních dějin asi národem nezůstaneme. Co ale naplat, když se u nás nechá každý koupit a národ ho nezajímá. Velkou chybou jsou vlastizrádná média pracující v cizím žoldu. Ty je třeba zlikvidovat, jinak budeme brzo jen prach.

 2. HVzV? napsal:

  Z BRUSELI PŘICHÁZEJI ROZSKAZY TZV SMĚRNICE A TY DÁVAJI PODPINDOSTNICI V ČR

  okamžitě a poslušně do mnohdy vadných zákonů,které nevyhnutelně dřive nebo později zpozorujeme jako předzvěst otroctvi.Na př. cenzuru.
  Naše "elity" už 30 let s ničim jiným neumi přijit než s nekonečnými popisy situace,kterou tady na alternativě už všichni známe odshora dolů a jsou pro nás prakticky k ničemu.

  KDO Z NAŠICH ELIT PŘIJDE S NÁVRHEM ŘEŠENIM,ABY JSME HO POVAŽOVALI ZA NAŠEHO BOHA, CO?

  Nebudeme to náhodou nakonec my občané,kteři to chtě nechtě budou muset vymyslet a realizovat sami?
  Kdo z vás nosáči i gojové to dokáže namisto stovek prázdných přispěvků symbolizujicich nejprve hry a poté i nedostatek chleba, což nám bude brzo oboji ukradeno,přičemž se budeme při tom pádu navzájem ujištovat,že dole na nás nečeká beton,ale měkké peřiny!
  Kdo z vás o tom dokáže diskutovat,dřive než nám ukradnou celý stát i s kasou co?

 3. HVzV? napsal:

  NĚKTEŘI OBČANÉ SI MYSLI,ŽE VŠIM JSOU VINNI NOSÁČI.NO MOŽNÁ,ALE POZOR

  všimli jsme si tady,že když je začneme pozorovat a připadně i napodobovat a odhadovat jejich kroky rozzuřime je k nepřičetnosti.
  Jejich výhoda je,že se za staleti" útlaku" na něho zvykli a přimo se na něho těši.
  Svého “hostitele“nikdy nepovažuji za svůj národ,ale za svoji,prý hloupou oběť.
  Ted je řada na nás,aby jsme odhalovali včas jejich systémy vylupováni a to v našem vlastnim zájmu včas dokud to ještě jde!

  • Marco napsal:

   To by musela být nejprve národní jednota a všichni by jsme museli táhnout za jeden provaz.

   • Eschatolog napsal:

    o jakém národě je řeč ?

    • Maroš napsal:

     O nás - Lužičanoch - ktorí sme tu kontinuálne minimálne /preukázateľne/ od 1800 rokov pred Kristom! Inak 22. septembra 2019 začína nový rok 7828 - takže kde je vo vatikánskej prdeli tých ďalších 3 tisíc rokov našej histórie?!

     Idioti! Históriu začnete cítiť, keď vleziete do hlbokého lesa! Lebo v tej blbej repke olejnej, ktorá je všade, si pochopiteľne neviete predstaviť, ako tu mohli naši predkovia prežiť tisícročia! Toto myslím vážne - história sa musí prednášať v hlbokom lese - inak to nie je história - len strašenie vojnami! Agent Orange!

    • Paw napsal:

     Presne ,zase je to dle navodu jejich propagandy Nekonkretni. Utoci se na imginarni cechacky a jednotlivce ,vsichni jsme najednou Haskove a skoncime v blazinci,dle jednoho soudi a soudi demagogicky cely narod a negativita je nekonecna .
     MY jsme meli stesti v 1938 a treba v 1618 , kdy jsme zazrakem prezili,vyhlazovani cele Evropy...Asi nas chrani ta neviditelna ruka nepsanych zakonu sveta..Ale I rusove prezili a daleko horsi..
     Mimochdem, rusove jsou nejen Slovane, ale Vikingove /metla lidstva /drive, Scythove , nemene krvelacni a sem tam mogol, tatar atd..Ale smisilo se to zcela dobre a dnes uspesne , kdyz je opustila okolo 1900 a okolo 1980 vetsina Nevyvolencu.. Putin je napriklad velmi uspesny svoji Neagresivitou , kdyz celej svet je z hrozeb a konfliktu a valek a masakru uz nemocnej..

  • HVzV? napsal:

   Marco,samozřejmě máte pravdu.Jednota je sen politiků,kteři by chtěli prý s ni monumentálně zvitězit ve volbách!

   Problém je na čem se vlastně sjednotit.
   Politické subjekty to nedokázaly a NIKDY asi bez naši pomoci nedokážou.
   Co tak,kdyby nepolitické subjekty na př.sami občané sestavili co vlastně chtěji v návrhu svého "Programu" nabidly všem politickým stranám a hnutim,pomoc.
   Nakonec nás a naše zájmy maji přeci zastupovat!
   Platime si je,aby vymysleli své Programy v náš prý prospěch,to se jim však nikomu nepodařilo,republika padá a Parlament se vyjadřuje o svých občanech a voličich pohrdavě,zpupně a s despektem.pět minut po volbách se stávaji naprosto nepotřebnými a vysmivaji se tam občanům za jejich bezmocnost a"“ hloupost“.

   ZVOLILI JSTE NÁS TAK TEĎ TRPTE,MY SI BUDEME DĚLAT CO CHCEME!

   Jaké tedy by musel takový návrh PRogramu voličů mit vlastnosti,dovedl by to někdo z lidových komentátorů tady napsat?

   Na př.

   Zajištěni kontroly parlamentnich stran a hnuti voliči-občany a to dnem i noci s cilem včas odhalit vadné zákony ,než budou působit jako obušek na naše ohnuté hřbety ubohých kandidátů na otroky!

   Že to neni možné?
   Nu což pokud nejsme tedy pitomci tak to vymyslime sami a bude to!

 4. Maroš napsal:

  Dobrý článok - sťahujem si ho do "svojho" edukačného matrošu-potfólia "pre pozostalých". Inak aj pre toto je u nás kľídek - keby nás "poslali do války" /s nejakým Libra strelivom/ - tak podrežeme krky "vlastnej" vláde a rozstrieľame to namaděru! "Nemáš dieru?! - Tu máš dieru!"

 5. Neználek napsal:

  Dnes promluvil v rádiu náměstek velvyslance USA Petříček o tom, jak je vyjukanej z toho, aby jsme nezačali kamarádit i s Ruskem a Čínou. Tomu cajdošovi nedochází, že on je hrobník ČSSD. On který podporuje fašisty na Ukrajině, plní rozkazy páníčka v Gruzii. Myslí si že lidi jsou hlupáci a budou podporovat snahu USA o vyvolání války s Ruskem. Nechápu, proč nemůžeme obchodovat s celým světem. Proč takový slouha Petříček hájí obchod jen s tím, s kým nám USA dovolí.

  • Maroš napsal:

   "Nechápu, proč nemůžeme obchodovat s celým světem." - no lebo ide o kontrolu zisku a kontrolu pohybu komodity - ako zdroja - takže čo nechápeš? Proste tvoja stará nebude dávať piču každému! Alebo?

 6. Neználek napsal:

  Maroš, víš já jsem prdelonastrkovač Janda. Moje stará je Edmund a nevím co je piča. Jo a ty komodity se ti v mozku nějak popletly. Už to prostě nehul ty popleto.

 7. HVzV? napsal:

  PANE MROŽI DEJTE PANU NEZNÁLKOVI NEJAKÝ TEN EDUKAČNI PROGRAM

  ne všichni jsou tady prdelonastrkovači tak jim dejme,že vime jak zdemolujeme řizeni světa těch zmrdů na sračku,to je nasere a puknou jak jejich žaludy!

  http://www.nwoo.org/2014/12/19/6-priorit-kategorii-zobecnenýých-prostredku-rizeni-komunikace-agrese/

 8. HVzV? napsal:

  EU chce zakazat hrdinu ČR pana Krtecka,je černy a kope diry v zemi pry je to rasistické a nekorektni,přidejte se pane MRoži nyc se fam nestane!

  https://manipulatori.cz/nepochopitelne-zjevny-vtip-o-krteckovi-a-eu-lide-sdili-jako-pravdu/

 9. HVzV? napsal:

  POSTUPME DÁL VE VLASTNOSTECH NAŠEHO NÁVRHU NEPOLITICKÉHO PROGRAMU

  Nemůžeme požadovat ani komunismus ani socialismus.Vyžaduji totiž znárodněni.
  Tyto systémy zdemolovali ovčané a vycinkali si do jejich státu kapitalismus BEZ přivlastků.
  Tedy ho dostali jako demolični kladivo!
  Umožnuje totiž jejich totálni vyrabováni,umožnil načisto zdupanou privatizaci,rozkradeni obrovského majetku patřiciho kdysi nám tedy našemu státu.
  Továrny a podniky přinášely přeci nějaký zisk z něhož čast šla na mzdy a platy a dalši čast na tzv benefity tj zdravotnictvi a vzděláni "zdarma",levné bydleni,potraviny,veřejná doprava,sport,rekreace,energie,voda,kultura,vše pro děti atd atd.
  Spackanou privatizaci přišel stát o zdroje národniho produktu.benefity zanikly a nynéjši zisk podniků pokládaji novi majitelé za svůj celý,vyhýbaji se zdaněni a ukradou ho zabunkrovat do daňových rájů.

  Byly rozkradeny pohádkové sumy a rabováni bude v tomto systému dále bezohledně pokračovat.Zločiny privatizace jsou tady!
  Stát se bude zadlužovat až krachne.
  To je cil,který bude námi zvolenými zástupci cinkálistů dosažen a to dost brzy!

  BUDOU DOMORODCI CHTIT NÁPRAVU. NEBO BUDOU VYCINKÁNI A ZAHOZENI DO ŠROTU JAKO BANÁNOVÁ REPUBLIKA ČR?

  A to poté co už dnes jsme rozvojovým státem prý typu Kongo či Bangladeš!?

  • Maroš napsal:

   Hlavne nech sme štátom kde občas naprší!

   • vilon napsal:

    Prečo ty, Maroško, tu furt do všetkého kecáš? Niekedy so zlosľou, niekedy s neznalosťou. A najviac do českej politiky., v ktorej sa vôbec nevyznáš! Chlapče, raz stretneš podobného ako ty, a dáte si po hube. A pritom ani nevieš, koľko budeš žiť.

    • Maroš napsal:

     vilon - vychádzaš zo židovského zvyku - tiež si nie sú istí koľko budú žiť a preto sa zdravia Morgen! = zajtra sa uvidí.
     Takže keď stretneš rovnakého - dajte si po papuli a potom sa uvidí koľko budeš žiť ty! A ty samozrejme vieš, že nekecám do všetkého - len do toho, čo ma "baví" - takže - "kde mám zaracha - od teba"? Však je leto - vyjadruj sa k zmrzline, k pivu, k bikinám - ja ti do tvojich českých chutí určite kecať nebudem.

  • John_Pitralon napsal:

   Žirafožížala má kvantovej radar
   a zelený špičky nehtů s oranžovejma
   tečkama
   kerejma mi markuje
   a současně druhym okem navádí někoho na regál
   prej to bych se divila kdyby jsme tam neměli becherovku
   Dneska ráno překypuje strašnou silou
   Ona bude esi extra-terestriál

   Zato Hong nic neřiká, je z tý války takovej ještě zaraženej a je tiše. Ale aspoň šulí daně.

 10. HVzV? napsal:

  Ano pane Pitralone,život jde dál.

  Pozvěte slečnu nebo pani,Žirafožižalu tady mezi nás,že jste el combatante podzemni musik army vyhrávajici našemu zbědovanému lidu do pochodu a můžeme ji věnovat jako pracujici třidě třeba Bruselskou internacionálu od Lupo Annety.

  Jen pojdte lidičky všech zemi
  jen pojďte přidejte se k nám
  v Evropě lepši cesta neni
  lepši být s námi nežli sám

  atd

 11. Maroš napsal:

  „dokument ČT o tragických událostech, které se za heydrichiády odehrály na příbramském gymnáziu“
  Neznámí hrdinové-pohnuté osudy: Skutečný Vyšší princip
  https://www.youtube.com/watch?v=pveg92zndSE

  Čiže:
  1/ Históriu nás učí "Hollywood-Barrandov" - to je jedno - základ je, aby sme nepoznali skutočné reálie, skutočnú tradíciu, detaily, okolnosti.
  2/ Film Vyšší princíp nakrútili "komunisti" - a tí tiež nemali záujem na vyzdvihovaní osobnej vlasteneckej statočnosti - lebo čo keby.
  3/ Takže zámena skutočnej postavy vo "vyššom princípe" plačkovským hercom F.Smolíkom bola síce emocionálna, ale zároveň tak bolo importované slabošstvo - do rozhodného jednania skutočnej postavy dejín. Aj zvýšenie počtu filmových obetí oproti skutočnosti - zasialo strach!
  4/ Treba skutočne porovnať reálie tohto príbehu a jeho "umeleckú"alternatívu "histórie" - takto sa zrieďuje pravda lžou!

  Skupina "vlasteneckých" učiteľov sa rozhodla učiť "históriu" pozadia Heydrichiády nie návštevou reálií v Příbramy - kde sa príbeh odohral a kde komunistickí tvorcovia filmu Vyšší príncíp nenatočili ani Ň - ale - svojich gymnazistov zobrali do kina! Však na detailoch nezáleží! A dokonca ani na fylozofii vyššieho princípu - však nech si detičky vyberú, ktorá história ich baví - a potom na tom fakt nezáleží! Debilizácia školstva začína debilizáciou učiteľov! Bodka! Aj takto sa vyrábajú vlastizradcovia!

  „Vyšší princip poučil děti o historii“ - NEPOUČIL KURVA!
  https://www.youtube.com/watch?v=EqvR4U06rSU

  • Maroš napsal:

   1/ Dezorientácia, 2/ demoralizácia, 3/ zrada seba samého a svojho národa, 4/ sebadeštrukcia! Trest je nevyhnutný! Svedomie a potom samovražda, alebo trest ako taký za "odmenu".

   K tej manipulácii - je sakra rozdiel vnímať statočnosť, dôstojnosť a hrdinstvo reálneho riaditeľa gymnázia v Příbrami, ktorý zobral na seba "zodpovednosť" - skôr trest - popravu - za "pochybenie" svojho študenta, ktorý vytrhol z almanachu portrét Hitlera - ako aj zodpovednosť za zlyhanie - "výchovu" udavačského idiota na svojom gymnáziu. Teda - uplakaný F.Smolík nebol ani ako postava filmu popravený, len "odsúdil" popravu "až" troch študentov vo filme! Teda - odkazom filmu nebolo vyzdvihnutie osobnej statočnosti reálnej osoby, ale zasiatie strachu a pochybností ôako by som sav danej situ zachoval ja" - keď ma v totalitnom režime čaká poprava aj za symbolické zhanobenie "svojho vodcu"! Komunisti tým zvýraznili tento tisícročný sujet - neprotivte sa ani v myšlienkach, inak vás popravíme!

   Čiže - totálna "umelecká" dezorientácia, ktorej následkom je demoralizácia, načo systém následne ponúkne odmenu - za zradu!
   A tak to funguje doteraz - na výrobe zbabelcov! Hercami.

   Ja len tipujem, že Ján Palach sa úpálil na protest nie na základe zhliadnutia filmu Vyšší princíp, ale že mu boli známe pravdivé okolnosti dobových okolností v Pŕíbrame pred Heydrichiádou. A chápal ten rozdiel - ísť osobným príkladom sebaobety - bez ktorej to nejde a nikdy nepôjde! Či už "bez strachu", alebo aj s obrovským strachom, ale prekonaným práve tým odhodlaním. No a na to nepriateľom slúži práve demoralizácia - aby likvidovali odhodlanie tých svojich nepriateľov.

   Pamätné slová lekárky, ktorá vypočúvala Palacha tesne pred smrťou - "Je vás takých viac?!" No lebo keby bolo, "tak Houstom má problém"!

  • proud napsal:

   „Vyšší princip poučil děti o historii“ – NEPOUČIL KURVA!"..........pravda,mozna nepoucil,ale rozhodne hodne prispel k vyvoji a rozvoji vlastenectvi moji i mejch tehdejsich spoluzaku! Magore! Jestlis byl uz tehdy idiotem a zapusobilo to na tebe jinak,pak se nedivim tvejm soucasnejm hemzum ani nenavisti bez hranic vuci minulymu rezimu co te nenechal chcipnout na chodniku a pod mostem,pritom zrovna tebe mel!!!

   • Maroš napsal:

    1/ Režim 2/ Nenechat chcípnuť na chodníku - kde som to už kurva videl ty blbý komanč?! To by tak bolo, aby ťa nejaký režim nechal chcípnuť na chodníku - žiaden režim ťa nenechá - kvôli exploatácii - chcípnuť na chodníku! Chcípnutia na chodníku sa boja len takí lúzeri ako si ty! Z ktorých nemá žiaden režim úžitok! Vtedy si donášal - tak ťa nenechali chcípnuť na chodníku - ty "spolupracovník! Samozrejme, že ťa serie táto téma - lebo si denuciant!

    • Maroš napsal:

     Normálny človek nikdy nemá strach, že ho nejaký režim nechá chcípnuť na chodníku - lebo normálny človek má normálne vzťahy a snaží sa o seba postarať a keď to nejde, tak mu tí jeho blízki pomôžu - nie nejaký režim - ty boľševické hovädu! Si závislý na režime? No tak mu slúžiš! DENUCIANT = dobrovoľne spolupracujúci s režimom za výhody a odmenu! A teraz zase začni drístať o tvojej slobode ty magor!

 12. Maroš napsal:

  "Věra Sosnarová je známá jako jedna z posledních českých pamětnic sovětských koncentračních a pracovních táborů. Už před deseti lety se však objevily pochybnosti o její životní cestě. Nyní historik Adam Hradilek doložil, že v gulagu nikdy nebyla a její příběh je smyšlený.
  Dnes 88letá důchodkyně z Odrovic na Brněnsku jej přesto už víc než 15 let vypráví na besedách po celém Česku.

  Mluví o tom, že ji Rudá armáda odvlekla z rodného Brna až na Sibiř a po dvě dekády čelila znásilňování a zneužívání na místě, kde vězně upalovali ve stodolách a pohřbívali zaživa.
  Promluvila až v roce 2002, kdy zákonodárci schválili odškodnění pro oběti gulagů za každý měsíc věznění. Věra Sosnarová měla dosáhnout na necelé tři miliony korun. Po několikaletém zkoumání jejího případu ji ale Česká správa sociálního zabezpečení odškodnit odmítla."
  " Novinář Vladimír Bystrov, jehož otec byl v gulagu vězněný, viděl slabinu příběhu Sosnarové v tom, že jej mohla potvrdit jen její sestra. A navíc se nikdy nezmiňovala o odsouzení.

  Přesto byla Sosnarová považována za oběť byrokratického systému, na její stranu se postavila řada známých osobností a lidé jí prý posílali peníze.

  To, co ještě v roce 2009 mohlo vypadat jako jedovaté sliny pomluv, se historikovi Hradilkovi povedlo dohledat v ruských archivech a věrohodně doložit. Podle čtyř úředních dokumentů ze Sovětského svazu byla Sosnarová celou dobu vedena jako civilní zaměstnankyně (viz box). Nebyla tak vězeňkyní gulagu na Sibiři, nýbrž dělnicí na Uralu.
  Naopak dokumenty o věznění – rozsudek, karta vězně, propustka z tábora či doklady o rehabilitaci – neexistují. Navíc hrůzy, jež Sosnarová emotivně líčí, tedy zmíněné masové upalovaní vězňů či trávení jedem, nikým jiným popsány nebyly. Sosnarová však na tom, že strávila dlouhá léta v gulagu, trvá. Otázky si ale klást nenechá."
  https://www.idnes.cz/brno/zpravy/vera-sosnarova-gulag-pribeh-vyvraceni-historik-adam-hradilek.A190716_489402_brno-zpravy_krut

 13. Maroš napsal:

  ide o pochopenie "paradoxu" = idiocie liberálnych sebadeštruktívnych idiotov, ktorí sa zúčastňujú festivalu liberálnej politickej piesne - propagandy LGBT a islámu, a teda že:
  1/ Islám a LGBT majú spoločné len jedno - pedofíliu - teda presadzovanie islámu aj LGBT je krok vpred pre globálnu organizáciu pedofilov!
  2/ Organizátori Pohody pozvali na koncert "bábušky"- hudobníčky z Afganistanu - ktoré doma prenasledujú ortodoxní islamisti /právo šária/ - a zároveň títo debilizátori "Pohody" ten islám u nás pretláčajú!

  Ergo - organizátori Pohody - v zmysle matematickej logiky - "nechtiac" pretláčajú - pedofíliu - ako prienik záujmovej množiny! Čítajte!

  "Čtyři členky afghánského ženského orchestru ZOHRA zmizely po vystoupení na slovenském hudebním festivalu Pohoda. Údajně mohly zamířit do Německa za příbuzným jedné z nich. Policie po nich pátrá, zatím však bezúspěšně. Informoval o tom v úterý slovenský deník Nový čas.
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/afghanistan-trencin-festival-pohoda-zmizele-zeny-policie-patrani.A190716_195306_zahranicni_vlc

  "Obavy z výhrůžek teroristů. Afgánské rádio zaměstnávající ženy končí
  16. července 2019 10:00
  Soukromá rozhlasová stanice Samaa ukončila vysílání v Afghánistánu. Stalo se tak po opakovaných výzvách, aby přestala zaměstnávat ženy. Z výhrůžných telefonátů a zpráv stanice podezírá islamistické hnutí Tálibán. Jeho mluvčí Zabiulláh Mudžáhid to odmítl, informovala agentura Reuters."
  https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/afghanistan-taliban-samaa-soukrome-radio-taliban.A190716_084325_mediahub_jpl

  • Maroš napsal:

   Festival POHODA - zhulená "liberálna" mládež, alkohol - potoky piva, drogy a deti a pedofili - veď to ide krásne dohromady!

   "Deti majú na Pohode stage, ktorého program im môžu závidieť aj dospelí. Hudba, divadlo, tanec, workshopy a mnohé ďalšie aktivity od rána do večera. Tento rok sa návštevníci môžu tešiť na úplné novinky i etablované zoskupenia."
   "Chýbať nebudú ani ekologické témy – pri workshope pletenia sa naučia vyrábať odličovacie tampóny z bambusu či recyklovať obnosené tričká, naučia sa veľa o slovenskej prírode a veľrybej speváčke Gréte pomôžu vyčistiť more. Aj tento rok budú vo Family parku Montessori aktivity, jóga, hrnčiarský kruh, CirKus-Kus či Stan plný hudby." - podprahovka Gréta - greténizmus a Kus-Kus muslimské jedlo.
   https://www.aktuality.sk/clanok/696967/festival-pohoda-ponukne-bohaty-program-pre-deti/

   OBOJOK /čip/ "proti alkoholu"?!
   "V spolupráci so združením Pi s rozumom bol preto tento ročník obohatený o aktivity, ktoré sa zamerali na podporu zodpovedného prístupu k alkoholu u skupín, pre ktoré je alkohol na takýchto akciách rizikovým: neplnoletým návštevníkom a šoférom.

   Pri približne 30 000 návštevníkoch, ktorí sa 22. ročníka festivalu zúčastnili, mali pracovníci v nápojových centrách plné ruky práce. Hoci podľa zákona č. 219/1996 Z.z. o ochrane pred zneužívaním alkoholických nápojov sa zakazuje predávať, podávať alebo inak umožniť konzumáciu alkoholu osobám mladším ako 18 rokov, zisťovať vek každého „podozrivo vyzerajúceho“ zákazníka je nielen náročné, ale právne neuchopiteľné: obsluha nemá povolenie pýtať od ľudí občiansky preukaz.

   Aby sa organizátori týmto nepríjemnostiam vyhli a aby jednoducho zabránili prístupu k alkoholu návštevníkom pod 18 rokov, v spolupráci s Pi s rozumom navrhli farebne odlíšené festivalové náramky, ktoré svojim vizuálom obsluhu hneď upozornili, že návštevník ešte nie je plnoletý a alkohol mu predať nemôžu. " - ale ako môžu malé deti rozlišovať pohľad na 18-ročného s alkoholom a 17-ročného bez alkoholu - ktorý mu zadováži jeho 18-ročný kamarát doboha?! POZERAJTE SA, AKO SA PIJE S ROZUMOM - NIE AKO SA NEPIJE!
   https://www.aktuality.sk/clanok/608097/pohoda-podporila-zodpovednu-konzumaciu-alkoholu/

   • Maroš napsal:

    Ad " obsluha nemá povolenie pýtať od ľudí občiansky preukaz" - každá obsluha v každej krčme na Slovensku má nielen právo, ale aj povinnosť vyžiadať si preukázanie veku u osoby, ktorej vek je v tomto zmysle nejednoznačný.

    Základ je - dostať vás na Pohodu! A vyliezať z každej chladničky

    DETI!
    "Štyri dni sa poriadne neumývate, tri noci poriadne nespíte, nachodíte desiatky kilometrov, zjete a vypijete viac ako v all inclusive hoteli a miniete rozpočet hodný predĺženého víkendu. Napriek tomu je Pohoda dokonalá dovolenka, ktorej príbehy doznievajú ešte dlho po rozložení posledného stageu. "
    A ku tomu pedofilné logo festivalu Pohoda - dvojičky-bábätká cucajúce si prsty! "Ponúknite im svoj penis!" doboha!
    https://tema.aktuality.sk/festival-pohoda/4/

    A konečne zásah z vrchu!
    https://www.aktuality.sk/clanok/708428/rtvs-bez-vysvetlenia-zrusila-festivalove-minuty-z-pohody/

 14. Novapalo napsal:

  Vlastizradca je každý, kto zradí svojich duchovných predkov, teda Slovanov. Tak tvrdí pán P. P. Kysuckého v jeho knihe „Obroda Slovanov“, podnadpisy „Demokracia je hlúposť“ a „Slobodná tržná ekonomika je katastrofa“. Tiež píše, že demokrati sú v "pokročilom štádiu demokratickej degenerácie" všetci zločinci .......... Tam sa navrhuje, ako sa má postupovať pri likvidácii demokracie a ako sa má postupne jednať so zlodejmi „tržne slobodne zdierajúcim“ ……

 15. Maroš napsal:

  Dobré - inak mi to pripomína tvorbu toho prvého ožrana zo superstar. Fakt si nespomínam na jeho meno...

  Inak Bacigál bol jedným z najlepších discjockejov v Bratislave za socíku - ozaj dobrý! Najlepší!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!