Šarapatka vyzývá občany k provedení státního převratu

 

Poté, co ve svém článku ve Foru 24.cz ze 7. t.m. nazvaném „Zeman žene zemi do občanského konfliktu kvůli Rusku“ obvinil člen rady ČT Zdeněk Šarapatka prezidenta republiky ze všech myslitelných i nemyslitelných zločinů, z nichž zřejmě za nejvážnější považuje ten, že prezident vede zemi do konfliktu. A to nikoli prý ani ne tak proto, že by se do něho sám hnal, ale prý proto, že tak plní zadání ruské strany a konkrétně pak ruského prezidenta Putina. Protože ten konflikt je prý z ruské strany a též s tichým souhlasem prezidenta Zemana promyšlen a naplánován tak, že na jeho konci budeme tím nejpoddanějším poddaným Ruska i Putina.

Takže občane rozuměj: Zeman není žádný tvůj prezident, ale je to prachobyčejný agent cizí mocnosti, kterého tudíž za svého svého prezidenta už déle považovat nemůžeš. A cokoliv tedy proti němu i proti premiérovi Babišovi, který zrádnému prezidentovi ve všem zobe z ruky – nejspíš tedy i v tomhle – od tohoto okamžiku provedeš, půjde k dobru republiky, demokracie a svobody.

A co že by to „cokoliv“ mělo asi tak být?

Neuvádí snad pan Šaraptka přímo v titulu svého článku, že Zeman žene zemi do konfliktu? A není tedy nejjistějším způsobem, jak tomuto Zemanem a snad i Babišem zamýšleném konfliktu zabránit to řešení, kdy druhá strana – to je Šarapatka a všichni za ním a kolem ně – vyvolají svůj vlastní konflikt dřív než lidé Zemanovi? Ale co jenom nějaký konflikt, proti takovému zloduchovi jako je Zeman je nejvhodnější přímo státní převrat. Takový, co mu prskne do obličeje dřív, než on spíská svůj konflikt. A tím mu nádherně vypálíme rybník?

Poslouchejte! Vždyť on ten Šarapatka to takto téměř doslova navrhuje. Ve svém článku totiž píše:

„Druhá Letná v listopadu je ještě daleko. Za čtyři měsíce může být na obranu republiky proti jejímu zavlečení o 30 let zpátky příliš pozdě. Občané bděte!“

Nezní to spíš jako jako: Občané, běžte do toho!? Hned teď, dokud je čas! Tak, jak do toho šli naši bratři na Majdanu! Zbavte zemi tyrana a zrádce.

NA HRAD!

Co se dělá, když někdo takto buntuje lid proti vším lidem zvolenému prezidentovi? A proti prezidentem jmenovanému předsedovi vlády a tím i vládě celé?

 
5 Komentářů k Šarapatka vyzývá občany k provedení státního převratu

 1. argentaurum napsal:

  Nomen-omen.Šarapatka šarapatí a obviňuje prezidenta zo zločinov,ktoré robí sám Šarapatka a jemu podobní.Pražáci-Homo Pragus dementis idiotus sú jasní,tam je najkryštalickejšia forma pradateľov,zradcov a oportunistov,ktorí sú za pár drobných schopní zaradiť národ bez mihnutia oka.Ale našťastie,ČR nie je iba Praha a jej dementní „aktivisti“ predajní študenti,kúpení „novinári“ a vlastizradný odpad v senáte,národ stojí za prezidentom,ktorý „nepanáčkuje“ pred pologramotnými nafúkanými USA predstaviteľmi,ani pred „ubermensch“ zo západnej Európy.Na Šarapatku nakadiť a na TOP hajzľov čakajú prehraté voľby a to je aj dôvod,prečo vznikli „demonštrácie“ a kto ich platí a organizuje.Hrozí,že sa ČR zbavia najhorších škodcov a v takej situácii ich zachránia len „demonštrácie“ proti súčasnej moci.Veď je to očividné,ako facka.

 2. HVzV? napsal:

  Ne nadarmo nechěji do té slavné rady pustit kritické občany,jsou prý meněcenni,no a daji šefovi TV ohlupovadla prvni třidy za to ohlupováni prémii hned prý několika milionů a bezmocni občané tomu maji prý jen a jen souhlasně tleskat!

 3. napětí napsal:

  Další pitomec z dílny ČSSD. Už jen to jméno muselo nějak v minulosti vzniknout. Ani hádat není třeba. A vůbec, pan pitomec neuvědomuje, že tahle písnička je už velmi obehraná a rostou ji vousy. Vymyslet něco novýho, to takový exot na to nemá. Je to k smíchu.

 4. benmil napsal:

  Peo Čechy malé vysvětlení (Slovník slovenského jazyka, SAV 1964)

  šarapata
  nepríjemnosť, mrzutosť, neplecha, výtržnosť

  šarapatiť
  1.robiť niečo zlé, nesprávne, škodlivé, vystrájať, vyčínať,
  2. robiť, vystrájať samopašné kúsky, nezbedy, šantiť, šantovať

 5. Novapalo napsal:

  Šarapatka je len typický demokratický zločinec. Ale podľa pána Kysuckého po určitom čase v zavedenej demokracii sa k moci dostanú vždy len zločinci a nikdy iní……. !! Chápete „zmagorení“ demokrati“?
  Čítajte knihu P. P. Kysuckého „Obroda Slovanov“, podnadpisy „Demokfracia je hlúposť“ a „Slobodná tržná ekonomika je katastrofa“. Tam sa navrhuje, ako sa má postupovať pri likvidácii demokracie a aký bude budúci politický systém, ak toto neskončí atómovou vojnou….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!