KNIHA „PŘEŽÍT NEBO ZEMŘÍT“ PRÁVĚ VYŠLA

bcIJzn02FuAEvropa si příliš zvykla na život v míru a ekonomickém blahobytu. Když odečteme sice krvavé, ale lokální válečné akce na Balkáně v 90. letech, žijeme v míru od konce druhé světové války už více než sedmdesát let. Ovšem řada lidí sdílí obavy, že následující roky již dobou klidu a pohody nebudou. Válečný konflikt velmocí, jaderná válka, dlouhodobý plošný blackout, finančně-ekonomická krize mimořádné intenzity a dopadů, přírodní katastrofa celoplošných rozměrů, ozbrojený konflikt v Evropě mezi původním a nepůvodním obyvatelstvem. To vše jsou situace, které nemůžeme v blízké nebo vzdálenější budoucnosti zcela vyloučit.

Autor knihy „Přežít nebo zemřít“ Aleš Přichystal se ve funkci náčelníka štábu Zemské domobrany dlouhodobě věnuje praktickým otázkám přípravy na mimořádné situace.
Podařilo se mu shromáždit a přehledně utřídit množství materiálu, který se týká zásadního problému: jak přežít, když přijde nečekaná situace, která „vyřadí z provozu“ civilizaci, jak ji známe. Autor nechce nikoho strašit, ale mobilizovat. Je přesvědčen, že mnohému můžeme předejít, pokud si včas uvědomíme, že může velmi snadno přijít chvíle, kdy nás stát neochrání, a kdy záchranu života – svého i svých nejbližších – budeme muset vzít do vlastních rukou. Jak zvýšit svoje šance na přežití? To je právě to, o čem v knize širokou veřejnost informuje.
Bylo by jistě nejlepší, kdyby tento jeho „praktický manuál pro přežití“ nemusel nikdo nikdy potřebovat. I kdyby si čtenář z této knihy zapamatoval jen pár důležitých zásad, může mu to pomoci v situacích, o kterých se mnozí bojí i jen přemýšlet.
Kniha „Přežít nebo zemřít“ bude od 1. července v prodeji ve všech knihkupectvích, zakoupit ji lze taktéž prostřednictvím domobraneckého obchodu na adrese:91 Komentářů k KNIHA „PŘEŽÍT NEBO ZEMŘÍT“ PRÁVĚ VYŠLA

 1. .lak napsal:

  Černá listina těch co nepřispívají či ignorují nebo skrytě podporují diskriminace tvůrců hodnot posedlými mamonem zdejší civilizaci rovnosti příležitostí ve srovnání v podstatě čímkoliv tu zřetelně chybí a je to hlavně o morálním kodexu kdy mnoho zcestných kteří uvidí čertovi obrázky neznají bratra. Seznam by byl o poznání herců rolí. :-)

  • HVzV? napsal:

   PANE BOŽE DEJ VEŘICIM ČR ROZUM A SILU POMOŽ JIM ZALOŽIT KSDH

   nebot zdejši debata jedná jen o ostrých myšlenkách jak si zachránit JEN holou kůži a mezitim skutečne temto ubohým pohanům domorodcům banksteři z ČNB vykradou jejich zlato do posledniho haliře!!!
   Podivejte se vy neveřici,co s vámi delaji vaši banksteři lupiči, mezitim co se tu budete bavit dále o cypovinách (bůh mi odpusťi tu sprostou mluvu lidu)neboť ignorantů je královstvi nebezske.

   AMEN!

   http://zlato.kurzy.cz/zpravy/503010-polske-zlate-rezervy-rapidni-narust/

   Česka republika dale rozpoušti zlate rezervy a má už ubohých 8.2 tuny!

   • HVzV? napsal:

    NAŠ SVATÝ MUŽ,PRESIDENT JENŽ DOSAZUJE GUVERNERA BANKY ČNB

    by mel okamžite jednati a dosaditi do tohoto křesla pořadneho nosáče pokud tam dnes nesedi!
    Jen tito jinoverci totiž umi zacházet s penezi a umi v tomto smeru pořadne v hrnci vařiti.
    Pokud tam takový dnes sedi,dela svemu cechu ostudu zvici mamuta s čimž jiste i všichni gojove,ačkoli se o nich všude piše,že maji osli mozek,budou souhlasiti!.
    Vidite tedy zde všichni už dnes opravdove pismo boži a ne,že ne, ANO!

  • Novapalo napsal:

   Z článku mám pocit, že to bude kniha pre individualistov. Teda šanca na prežitie individualistov je vždy nízka. Naopak pán Kysucký v knihe "Obroda Slovanov" navrhuje kolektivistický postup ako zachrániť nie jednotlivca, ale Slovanov. POstup je najskôr duchovné obrodenie a potom zjednotenie Slovanov.

   • proud napsal:

    Chod do pici!

   • proud napsal:

    Ses zasran bez vlastniho nazoru schovavajici se za sukni curaka kysuckyho!

    • Novapalo napsal:

     Múdry sa učí od schopnejších a somár je presvedčený o svojej nekonečnej úžasnosti ..... Ale myslím si, že Vy ste tu platení, aby ste provokovali ostatných k zlosti. Vaše názory sú absolútne nereálne. Teda je to asi zámer.

     • fruit napsal:

      /najskôr musí dôjsť k duchovnému obrodeniu a až potom bude možné zjednotenie a tým aj záchrana Slovanov/
      novapalo?
      kto prinuti stado ovcanov vypnut medialnu masaz, zapadnu propagandu, ktora mu nepretrzite 24 hodin denne vymyva mozgy?
      kto prinuti stado ovcanov nenakupovat v zapadnych supermarketoch lacne chemicke potraviny?
      kto prinuti stado ovcanov vo volbach pouzit hlavu a rozum aby nevolili opakovane to iste zlo obalene v peknom obale?
      kto prinuti stado ovcanov postavit sa proti skrytemu zlu ktore je tu pri moci 30 rokov?
      asi nikto!

 2. proud napsal:

  Konec tyhle civilizace,tak zkurveny jaka je, a navrat do prirody bych jenom uvital..........

  • proud napsal:

   ....jen jedno vim urcite,kdokoliv by se mnou pak chtel "obchodovat",skoncil by s dirou v hlave......zato ze se snazi vybudovat znova stejnej hnus kterej nas dostal az sem,kde jsme.....

   • Paw napsal:

    A uz jsou tady ty Generalizace , jako Evropa a pod to se nacpe vejde vsecko,vcetne demagogickych zvastu ....
    Dalsi je treba lid, nebo spolecnost ,nebo nejaka vzdalena skupina Nadobycejne genialnich lidi/Buh, andelove a Satanove napr.atd./, jo,,a uz se jede s kopce a riti se na nas,..Akademicky na plny Pecky a hura na nas s tim a do nas...A do nas..
    A hned zase , "Ovsem rada lidi" , kdo je ta rada , kterou nikdo nikdy nevidel a neuvidi a uz ta rada tady na nas vybesni ,jak chce a jak co chce autor !! Muze to bejt pomyslnej obusek policejni nad kterej nejni /ma tu zkusenost autor, nebo s tim obuskem tenkrat nas taky mlatil do toho blabla a blahobytu v mediich sdere rozdavaneho,,aby nas s tim mlatil radne a tou Radou taky po hlavach..
    A pak je mozny vsecko. A nemozny to hlavne je uplne mozny. A kdo by se divil, kdyz v rodine Debil,
    ani Nebyl ??
    Zjistilo se ,ze rada lidi vi FSECKO a i vedeni /ty Rady/snadno prorokuje do budoucnosti , akorat se to vzdycky REKNE AZ POTOM !!
    A pak je vymalovano a kdo by mohl neco namitnout vypada jako nezvedena a hloupa veverka.. Prijde lito kdyz autor hrozi a strasi jako pan Ucitel ve tride prvnacky s rakoskou s kterou svisti vzduchem na duraz a pak nas zdesene do morku kosti utesuje , velkomyslne a pronese "Ja vas nechci strasit"...Trampove uz davno, meli Zerty Podobny. Vzbudili vas treba ve tri rano a rekli: My te nechceme strasit ,ale varovat, tamhleti te chteji vzbudit, tak si na nej dej velkyho bacha'!!
    To prijde lito i s tou knihou..A neni to ZADARMO !!
    Navic se na nas vymrsti urcite ty necekany situace ale yndelygence autora nedovoli, aby rekl vo co de !! Jenom von ty situace zna na beton a nejasne , jinak by vo nich ani necek. Nebo konkretne cek.A my s knihou za penize koupenou prectenou ,zase vime Kulovyyy..Minus zhorsena financni situace..Neni levna ta kniha ani situace..Tak to v zyvote uz chodi...A blazny se radujou /taky casto z rozkazu vrchnosti se radujou/,kdyz sliby se slibujou ..Jinak by byli smutny a bez estrady..
    Vypukavaji dle zkusenosti autora ,situace , vlastne Po a Hromy, a jeste mimoradne Intenzity ,ale autor je vsecky chytre prezil , nezemrel ani trochu , aby se dozil a zachoval a ty moudra na nas napsal .
    Ja sam sem tvrde bojoval o kurku,casto nemel co jist, a dalsi kolem mne od 5-6 let taky !!, pracoval jako fretka i na brigady chodil od utleho veku , aby rodina nezahynula ,ale zvykl jsem si zit /se dovidam/ v blahobytu. Ve strasnym blahobytu a ted skodlivym daleko vice nez syfl.To uz neprijde lito ale Nasere. Kdyz autor ani neinformuje mne ,co je to ten blahobyt a chudaci ty duchodci ,co hlady a podvyzivou na ty epidemie Blahobytu umirali Masove !!! Protoze maso nebylo...A neda se to dle ponauceni autora vyloucit !! A navic si musim uvedomit, ale to uz je nad moje sily "nacerpane' v tom blahobytu..Kdyz ani na pivo casto pro sedrenych otroka nezbylo..

  • Člověk napsal:

   neboj

   https://www.youtube.com/watch?v=Q2Rk9cpykwU
   Mexico UFO - Mexican Air Force UFO Sighting
   339 039 zhlédnutí
   endoftheplanet
   Publikováno 13. 2. 2011

   https://www.youtube.com/watch?v=VJvKEb1Eu2U
   UFO Destroys Meteor
   24 576 zhlédnutí
   bipyramid
   Publikováno 6. 8. 2010

   • HVzV? napsal:

    ČLOVEKU,KDY ZALOŽITE KSDH KRESŤANSKO SOCIÁLNI DEMOKRTICKE HNUTI

    budete s námi občany, voliči bojovat za pána boha a naše penize,CO?
    Kdy se dáte na svatý pochod za našeho pána, aby nahradil všecky ty padajici politicke subjekty,nebo se aspoň budete modlit at padnou samospádem co?

    Dejte tu nejakou tu modlitbu,nàm žijicim v bludu pohanů, nebo se vám už nic nechce?

    • Člověk napsal:

     Ale chceee, jen nesmím hned všechny ďábly vyhnat, byl bych tu poté na světě (téměř) sám... Nuže zde máte malou modlitbičku, na ráno a na večer, pro útěchu a k vaší očistě, až do příchodu Lásky našeho Pána, k osvobození:

     modlitba:

     MAGDALENO NEJSVĚTĚJŠÍ, DOPŘEJ MI TAK JAKO I SYNU BOHA NEJVYŠŠÍHO, NECHŤ SRDCE TVÉ I SLOVO, JENŽ BYLO NA POČÁTKU, POTĚŠÍ, OČISTÍ A OCHRÁNÍ MĚ PŘED VŠEMI SATANY VŠECH POHANŮ CÍRKVE A NECHŤ BLUDY JEJICH NA ZEMI, NA NEBI I NA MOŘI, NESVEDOU MĚ, BRATRA, SESTRU, MATKU I MÉHO OTCE, VŠECHNY KTERÉ ZNÁM I NEZNÁM A TY A PRAVDA TVÉHO SPRAVEDLIVÉHO LIDU, JENŽ KLOPÝTL NA CESTĚ K TOBĚ V TEMNOTĚ, OSVOBODÍ MĚ A VŠECHNY, KTEŘÍŠ JDOU K TOBĚ A PLNĚ PŘIJMOU SRDCE TVÉ VE DNI TVÉHO ZASLÍBENÉHO NAVŠTÍVENÍ A TAK STANOU SE ZNOVU ÚDEM ČISTÉHO A SPRAVEDLIVÉHO LIDU TVÉHO, JAKO PODOBENSTVÍ SYNA BOHA NEJVYŠŠÍHO, NAVĚKY VĚKŮ, AMEN.

     a kdo bude mít po této modlitbě navštívení a požehnání Láskou našeho Pána, ať si zazpívá společně tuto píseň, jenž všem nevěřícím tomášům otevře poslední zákoutí temnoty jejich srdce, očí i uší a vpustí do nitra temné sluje zář Pravdy, jenž smete poslední zbytky jejich pohanství a vysvobodí je tak od hříchů věčného zatracení pohanů = lží. Proto buďte požehnáni Pravdou a v Pravdě žijte.

     https://www.youtube.com/watch?v=bAJx43Uj8-4
     The blood still works
     137 947 zhlédnutí
     Brandi Alexander
     Publikováno 4. 9. 2015

     • proud napsal:

      Jo no,tak tyhle "znalosti" by me neuzivily,natoz ochranily proti lumpum :-))))))))))))))))))))))))))))

      • Člověk napsal:

       proud

       Třeba jen tak mohou vzniknout nové a přirozené pracovní příležitosti a lumpové tímto žádní nebudou (ledy by se skryli v chrámu). Situace je "trochu" složitější, tzv. "lumpové" jsou vytvářeni z (téměř) úplně normálních lidí, dnes a denně, (tisíce malých sory jako, profesor neznám špinavé peníze, kdo z vás to má, kde je popelníček, muž s gulami místo koulí, humanitární letecký koridor, atd. atd. ) od početí chemicko fyzikálně informačním zraňováním plodu Lásky, celoživotní horor z porodu v bílých veřejných domech, po narození okamžitým dalším připojením k Satanu očkováním rtutí, hliníkem,... zrajícími potracenými plody, až po dokonání připojení v jakýchkoliv chrámech "páně". Je potřeba naší mnohem větší pokory před naší neznalostí všech metod, jimiž poškození z chrámů připojují živé lidi k sobě, aby lidem chrámů až do roztrhání těla i ducha svého sloužili, v bezmocném a nevědomém otroctví kovové své "svaté" mezery mezi dvěma dětmi v chrámu "Páně".

    • HVzV? napsal:

     PRAVDA PÁNA NEJSVeTEJSIHO SE DERE NA POVRCH K RANNI KÁVIČCE

     jestlipak by si ji zazpivaly hordy neveřicich na te Sletne,kde všichni" zapomneli" sebou vzit hesla Národniho programu lidu neboť vůle lidu je vůle boži!!
     Bude to brzy nove vznikajici KSDH,ktere by nahradilo hřešici strany a vlædy loupežniků tuto vůli respektovat ,nebo se na lid chce taky vykašlat a nechá ho umřit v bahne nevedomosti politicke korektnosti čili svetske lži velikosti býka?

     • Člověk napsal:

      HVzV?

      Ranní kávičku jen v rámci Gersonovy terapie.
      Ach, HVzV? HVzV? , jestlipak dodržují členové vznikající KSDH poctivě všechna doporučení vyslance technickozdravotnické vědecké rady pro styk s pozemskými nemocnými obyvateli (blázny z chrámů), od rána až do večera, které nám dali v podobě Esejského Evangelia Míru, abychom se nestali služebníky zotročovatelů "Páně"? Pokud dodržují, tak pokud nemají záchvaty z "Jeho" chrámu (delírium ze svých toxických látek a patogenů), neubývají na váze a jsou stále živi, pak mohou mít (neříkám že nutně mají) dar a požehnání naší Přirozenosti, pracovat jak v sadu a na poli pro SVOU obživu, tak i ZDARMA, ve svém volném čase pro JINÉ k jejich pozvednutí se znova k lidské Přirozenosti. Vím, že je to pro tebe tvrdé, ale jde to. Zři mně.

      • HVzV? napsal:

       KSDH MÁ BYTI VYBUDOVÁNA PRO BLAHO VEŘICICH

       a to ve znameni TRI SVATYCH HVEZD to jest HVzV,HzNR a třeti by byla svatá KSDH veřicich nahrazujici ty nechutne zmrdy(bůh mi jiste sprostou mluvu odpusti) z KDU chtejici ukrást naši svatou zemi dat nas pobit ve velke vojne na popel. Jednani je z vůle lidu ,tedy vůle boži.
       Ten kdo bude vesti toto hnuti,přijme tuto vůli lidu vyjádřenou v jeho bohabojnem" Programu",který v historii ČR státu nemá obdoby s cilem nahradit lež jakesi svetske politicke korektnosti a v tomto božim svazku Tři hvezd bude vládnou svatou pravdou a nikoli jeji špatnou imitaci,jako je tomu dnes a ješte navic delny lid okradat do nahoty.

     • Paw napsal:

      To sem zvedavej, kdy prijdou konecne na napad , Havla MUMIFIKOVAT a pak s nim chodit kolem a uctivat,klanet se a uctivat..Aby to bylo taky visualne propagovany do siroka a daleka v TV. Aby se proslavili , kdyz na ne ted na ne a na Letnou ani maly deti neplivnou..
      Pac maji malo nebo skoro nic /nejsou Obdareny duchem ani mozkem/,na co by nas nachytali do pasti.
      Ale zrejme, ani napad ...Protoze furt cumi na Za a pad..

   • proud napsal:

    Nebojim,mam pro strach udelano :-)

   • proud napsal:

    Kdyz mas znalosti,kondicku,vybaveni a plan,neni se koho,ani ceho bat...........

    • Člověk napsal:

     proud

     "Krach" civilizace pochopitelně neplatí pro ty, jenž mají svého "Pána", který je tu jen a jen pro kriminálníky, jak sami přiznávají. Tito v chrám upadlí se snaží všemožně stáhnout k sobě do všech chrámů pekla zbylé normální lidi, neboť jejich "Pán" hříšníků, po znovuzvednutí se k "životu", zahubí všechny, jenž nejsou Jeho kriminálníci. Tedy pekelníci z těchto chrámů mají již dávno připravené "krysí" doupata, ale co mají lidé? Dluhy, nevědomost, naději na Sletné...

     Nu víš, nutné požadavky k přežití jsou zhruba (se štěstím) na úrovni spojených kosmických sil Ruské Federace. Pokud nějaký nemocný vrchní hostinský u výčepu v chrámu "Páně" se náhle rozhodne ukončit platnost všech peněz v (západních, tam to hrozí více) bankách, tak by bylo potřeba se modlit k pravému Pánovi = Přirozenosti Lidské, aby RF přišla na to, jak nevypustit v USA horký ventil národního parku ŽlutýKámen. Rovněž tak by bylo potřeba, vzhledem k vlastnictví plynů vrchních "tchořů" z chrámu, mít zásobu čistého vzduchu na alespoň 2 měsíce. Jídlo na jednu sezónu a spojovací prostředky k následné (eventuální) evakuaci. Nutný základ je tedy mít alespoň 30 a více metrů hluboký kryt, s ochranou proti zemětřesení a zatopení, hermeticky uzavíratelný, s kvalitní filtrací, plně vybavený a udržovaný k okamžitému použití. Máš to? (lepší je mít připravený k okamžitému startu vlastní letoun, i v Patagonii se dá žít)

     Kriminálníci z chrámu tyto bunkry mají již dávno a přemýšlejí, jak by se zbavit všech, kteří nepřijali Tělo jejich Satana "Pána" , který se vždy odívá do jmen všeobecně uznávaných a dodnes milovaných pro svou dobrotu, kdysi dávných kosmonautů.

     A pozemští "tchořové" kromě neustále realizujícího holokaustu mezery mezi dvěma dětmi, také přešli k vnitřnímu boji, jako jsou genetické manipulace potravinami, vakcinace i vzduchem vodou jídlem, em zbraně apod. To však stále nesnižuje hrozbu z bank chrámu. Ale naštěstí jsou piyiyjáci nemocní, proto jsou samostatně vždy níž a slabší než lidé, a proto je nejlepší, ať se raději lidé snaží co nejvíce se uzdravit, aby se mohli zase spojit, než se jen udržovat, nebo dokonce více rozpojovat tím Satanem jejich, tím geneticko parazitálním onemocněním, jenž na nás dopadlo z okolí jižní Asie a jenž nás udržuje v pýše, hlouposti a šílenství těch, kteří ce cítí dobře v chrámu (a zvlášť u "pípy").

     Výborný je dřevěný roubený dům, nenamořený "tchořími" jedy. Dále vlastní pozemek a aplikovat co nejvíce Esejské Evangelium Míru = rady dávných kosmonautů.

     • proud napsal:

      "„Krach“ civilizace pochopitelně neplatí pro ty, jenž mají svého „Pána“,"............seru ti na pana,na vsechny pany,ja sam jsem panem tak jako kazdej kdo se pred zadnym zasranym fiktou nehrbi!

      • Člověk napsal:

       to není můj pán, to je jejich pán, jim "sereš" na jejich pána, ale jelikož ses ani nezamyslel nad nutností mít zhruba tolik prostředků, jako spojené kosmické síly Ruské federace, pokud chceš přežít, když se jejich pán špatně vyspí a rozhodně si tě s celým tvým velkoměstem rozmáznout na větší ploše pro své "věřící", tak si myslím, že ty nejsi svůj pán. Fakta hovoří jasně a je úplně jedno, co si myslí kdokoliv, kdo je nevidí a neslyší.

       • proud napsal:

        Chudak je kazdej kdo nevi ze je sam svym panem za kazdejch okolnosti...............

        • Člověk napsal:

         Otrok největší je ten, který si myslí, že je svobodný. A pánem sobě je ten, který si NEJEN myslí, že je pánem, ale který to i DOKÁŽE v realitě a zde už je nutné přijmout ta fakta, které popisuju. Nikdo se nemusí poddávat tomu, že "uteče do lesa a zahyne svobodný", takto přece nejedná vlastní pán. Lidé se mají vždy snažit obsáhnout a zvládnout všechno. Takto jedná pán sebe.

        • proud napsal:

         Nekdo do lesa utece,nekdo se jim vyda na cestu a vrati se se Slovanskym vojskem...........kazdej ma na vyber. Treaba ja bych hned s radosti sejmul kretena Petricka...........jen tak,pro radost z dobre odvedeny prace,protoze jemu pomuze uz jen reinkarnace, a je jich tam takovejch vic,kde se vzali,tu se vzali,regulerne zvoleny rozhodne bejt nemohli...........

        • Člověk napsal:

         to bylo v kontextu dnešních skutečných hrozeb, to by byl skutečně útěk do lesa, dnes docela zoufalý, alespoň bez plynových masek (a letadla)

        • Petr C napsal:

         Clovece, ja jsem presvedcen ze lidstvo bylo zrozeno zit v lese a okolni prirode a ne v mestech. Utek do lesu neni utekem, ale navrat. Les vam doda energii, spadne stres a pokud jste co k cemu, aspon castecne svobodu rozhodovani. Naopak mesto cloveka degeneruje. Samozdrejme pred problebama neutecete. Osobne jsem zil tricet let mezi lesem a mestem v pomeru 1 ku 5 a poslednich tricet let je to opacne.

        • Člověk napsal:

         Petr C

         to bylo myšleno v kontextu bakteriologicko chemicko elektromagnetického útoku služebníků "tchořů" z chrámu.

     • proud napsal:

      Nauc se vlizt do lesa a vedet co muzes snist,co ne,v lete v zime,kde a jak se muzes v teple schovat a nauc se verit sam sobe a nejaka civilizace te vubec nemusi tankovat! Paklize se znici,pak bys s tim nic stejne neudelal,stahne te s sebou, ale aspon zajdes svobodnej! A co sezrat a neotravit se a jak rozdelat ohen te zadnej panbicek nenauci!!!!!!!!

      • Člověk napsal:

       vždy můžeš mít naději

       • Člověk napsal:

        myslím tím, že je možné přežít i chemicko bakteriální útok, když se člověk nepoddává "víře" jejich "pánbíčkovi" satanovi, ale poznává svět pomocí faktů

        • proud napsal:

         Prezijes vsechno,ale kdykoliv muzes prijit o svy soucasny fyzicky telo a tim soucasnej zivot a jen blahovej si mysli ze to fyzicky telo nemuze chemicka nebo podobna valka trefit......coz samozrejme,jako uplne vsechno s zadnym panbickem nesouvisi,s Universem uz ano........

        • Člověk napsal:

         o fyzické tělo můžeš přijít tím pravděpodobněji, čím více se budeš poddávat problémům a čím menší ten problém bude.

  • Perun Hromovládný napsal:

   Tak hlavní je, že ti funguje připojení k Matrixu, že? V koruně stromu by jsi se připojil maximálně k liáně, že? Tarzane...

   • proud napsal:

    Dokud funguje,funguje,a co? Na rozdil od tebe si poradim i kdyz nebude.

    • Petr C napsal:

     Proude vy zase perlite kde na to chodite? Prezijes vsechno, ale kdykoliv muzes prijit o svoje fyzicke telo.

     • proud napsal:

      Zkus treba tohle,mimo jine : https://www.wingmakers.com/introduction/

      nebo: http://wingmakers.cz/index.php/rozhovory-s-nerudou

      anebo proste sledovat lidsky zivoty a jejich projevy......

      • Petr C napsal:

       Ale, Proude vsechno to jsou take kecy na ktere zacinam byt alergicky. Lide si neumi vytrit prdel aniz by poskodili prirodu, ale budou kecat do duchovna. Bohuzel syn je dovolence a ja se musim starat. Denne prichazim do styku s lidma prisatyma na dotace, kteri vas budou poucovat a pritom jejich jedina schopnost je byt prisaty. Tak se nedivte ze jsem rypavy.

       • proud napsal:

        Nedivim :-),ale mam za to,ze jen pres to duchovno je mozna naprava.Samozrejme, ze nemam na mysli duchovno ve smyslu cirkvi a podobnejch poovcanstujicich "instituci".

       • proud napsal:

        Tak ma Amerika o dalsiho cecha min,dneska byl u me kamos co jsme tam spolu jeden cas v praci valcivali,uz je par dnu doma ;-)

        • Petr C napsal:

         Kazdemu podle chuti. Ja osobne bych asi v Evrope zit uz nedokazal. Moc lidi na malem prostoru. Na dovolenku jo, ale naporad? Znami (mame takou ceskou komunity a potkavame se v Asii vzdy na popud nektereho z nas) mne presvedcuji, mam dokonce maly pozemecek na Sumave, at se vratim na trvalo, ale uz to nejde. Mezi Evropou a severni Amerikou je velky rozdil ve svobode ziti. Je to tezko vysvelovat, clovek to musi prozit. A taci ti co se vraceji jsou vetsinou ti co uteli kvuli bananum a ne pro volnost. Berte to tak, canada ma neco malo pres tricet milionu lidi a je to druha nejvetsi zeme na svete. Jen v mem okoli jsou mista kde nikdy v minulosti nevstoupila noha cloveka a neto boze jeho zakony.

        • proud napsal:

         Mas pravdu,osobne na to mam podobnej mazor ve kterym me utvrzuje navic jeste to ze to co jsem mel za narod se stalo uz jen pouhou iluzi,z naroda zbylo "par vernejch jednotlivcu".Nemit rodinu o kterou uz bylo potreba se postarat a vedet jak to tu je doopravdy,nemel jsem tu taky co hledat.

        • proud napsal:

         Ale zase na druhou stranu ber,ze tu sirim pravdu o svobode v Americe,presneji,ty casti kterou tam mas a navadim lidi aby ji chteli taky a uvedomili si ze tady z nejaky svobody maji akorat tak hovno,jen blby kecy,svobodu zadnou..............

        • Petr C napsal:

         Jenze ta svoboda neni dana nejakym systemem, nebo jak nekteri idioti tvrdi demokracii, ale rozlohou, kterou vladni nestaci pokryt svojima smirama. Clovek, ktery zije v meste je obycejnym poddanym at je to v Evrope, nebo Americe, jenze pokud zijete stovky kilometru od byrokratu, nikdo si vam nedovoli kazat o tom co musite a co mate dovolene. Vetsina takych lidi by skoncila jako potrava medvedum a havranum.

        • Petr C napsal:

         Proude v Evrope to proste nejde (ta svoboda), podivejte se pocet obyvatel na km ctverecni u vas oproti Canady. V Cechach si u Chebu userete a citi vas az v Ostrave. Kdez to ja tady pokud mam chut posedet s lidma u kavy jedu pres sto km. A za tech sto km nekdy nepotkam ani auto.

        • proud napsal:

         Ale ne Peto,je to vsechno ve vychove!!! Jaky nejde,ja zil v Chicagu,do divociny jsem dojizdel do Wisconsinu,a svobody jsem mel co hrdlo raci tam i tam !

 3. Člověk napsal:

  a doplněk k 14.7.2019 (21.42)

  Snad všechny potěší, že Bible MÁ reálný základ (jenž je vysvětlením fanatismu mnoha "věřících", kromě těch jenž sedí v příliž tmavém kostele), základ který je krásně vidět i z toho, co (chrámoví) nestačili vymazat nebo přepsat. Původně byla bible návod na očistu, klystýry, půsty apod. a věrný historickotechnický záznam navštěv KOSMONAUTŮ. Pak však přišli piyijáci z jeskyně, poté kostela a Bibli 10000 krát přepsali a tak z ní zbyly jen trosky popisů návštěv KOSMONAUTŮ. Je to faktem a mnohé statě se shodují přesně s jinými díly, i s popisy eskymáků, a celými knihovnami Eposů, velkými bednami veršů, písní bájí, legend atd. které všechny zde pochopitelně nechci vypisovat. Jen krátce: Je např. zajímavé, jak je kostelníky kritizován Ezechiel a přitom jak je blízko k popisu KOSMONAUTŮ i ve faktech rozměrových, technických aj., nebo jak krásně je popsána cesta NA ORBITU v Eposu o Gilgamešovi, a v jiných dílech (mnohem a mnohem méně přepisovaných a vepisovaných): Rámajána, Mahábhárata, Srímad Bhágavatam, Kandžur a Tandžur atd..., s detaily o vzhledu planety Země Z VESMÍRU, které by žádný člověk nemohl mít, bez cestování v lodi BOHŮ = KOSMONAUTŮ.

 4. Maroš napsal:

  "V obci Brzotín v Košickém kraji došlo k brutálnímu útoku na místního poslance na jeho pozemku. Přes 15 Romů vtrhlo do jeho domu a baseballovými pálkami a dlaždicemi ho surově zbili. Muž byl odvezen do nemocnice v Košicích, policie zahájila vyšetřování incidentu a pachatele hledá."
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019071510344764-na-vychodu-slovenska-skupina-romuv-vtrhla-do-domu-a-drsne-zbila-mistniho-poslance/
  V rámci politickej korektnosti slovenské média mlčia o tom, že to boli cigáni! Video. "Ľudia sa chcú z dediny odsťahovať!" = "politicky korektný" TEROR!!!
  https://hitky.sk/sok-slovenskeho-poslanca-napadlo-15-muzov-skoncil-v-nemocnici/

  • proud napsal:

   To byl asi hodne dobrym posl(r)ancem..................

   • Maroš napsal:

    No - nebol to asi ombutsman pre "integrovanú" menšinu. Čím to je ty čurák, že títo ľudia si vyberajú aj 80-90-ročných starých ľudí - známych tým, že s každým vždy vychádzali dobre a pomáhali každému, ale mali smolu, že mali dôchodok vtedy, keď tí tvoji počerní chránení anjeli nemali za čo piť a tak ich utĺkli polenom. Sa nerob blbý - "humanista". Kto si chce zdôvodniť lúpež, tak si ju zdôvodni!

    • proud napsal:

     Nemel picoviny,bejt kolem poradni chlapi a ne prizdisracove,ani by si cigos nebrnknul! Tady kolem me na nekoho zkusit vyskocit,bylo by to to posledni co by ve svym bidnym zivote udelal!

  • Paw napsal:

   V dobe okupace jsou vsichni okupanti nedotknutelny..

 5. Maroš napsal:

  KONTEXT: Morálny apel Českej obce sokolskej z roku 1832!
  Pozdrav NA STRÁŽ │Kulturblog
  https://www.youtube.com/watch?v=teua7WOS2pk
  Richard Marcinko, pôvodom zo Slovenska, založil známy Seal Team Six. Autor veľmi atraktívnej a pútavej série kníh z protiteroristického prostredia „Profesionálny válečník“ – 11 dielov.
  Jeho názory – veľmi radikálne pri narábaní so zločincami – „Zabite ich všetkých – však si ich potom pánboh roztriedi!“
  Richard Marcinko created Seal Team Six after the failed Iranian hostage rescue attemp
  https://www.youtube.com/watch?v=ShxE7dvkw9Y

 6. Člověk napsal:

  A nebojte se, že by vás někdo nechal v úpadku. Jsou tam, nahoře, vím to...Z faktů..., souvislostí, podivných ohňů, záhadných jevů atd.

  Vždy při něčem vážnějším dochází k "zásahu zhora". (ale tajně, neboť lidi jsou většinou blázni). Např. tehdy, když Napoleon v roce 1812 táhl na Rusko, admiralita dostala záhadný rozkaz ustoupit, museli poslechnout, vzít z Moskvy všechno co se dá a čekat daleko. Když přitáhli parazité do vyprázdněné Moskvy, kde nebylo nikoho a ničeho, bylo tam hrozivé ticho a pak se to najednou stalo, objevila se na obloze velká koule světla, z ní záře a poté... z více než půlmiliónové armády se vrátilo domů živých sotva deset tisíc lidí... ti ostatní umírali buď hned, nebo v bolestech i pár let po svém parazitování... a Moskva, která byla většinou z kamene, shořela na popel, nezbylo vůbec nic, svědkové vyprávěli o zvláštním ohni který před jejich očima bez příčiny strávil kamenné bloky, stalo se to, že tehdy bylo jedno, jestli je kdo Rus nebo parazit, všichni společně pobíhali zmateni, zasaženi něčím neznámým... a dodnes je střed Moskvy radioaktivní...

  Při něčem vážnějším vždy dochází k "zásahu shora". Jsou tam... A provádějí tzv. "řízení bláznů utržených z řetězu". Není divu... Lidstvo je zamořeno nějakým parazitismem. Raději tedy ať se všichni zamoření dají na kvalitní detoxikování. To je jejich jediná záchrana. Vystavení loutky Svaté, jak pomohlo Stalinovi výhrát 2sv.(ihned po vystavení té loutky Stalinem, ač byl nevěřící, tak náhle kde se vzalo tu se vzalo přišel velký déšť a s ním "generál bahno", a pak zase proti všem pravidlům najednou obrovský mráz, všechno zmrzlo tak jak bylo, cesta pro všechny se zastavila), toto už nepomáhá, je to sprofanované, dnes by si loutku vystavili ti největší parazité. Teď už pomůže k ukázce nezparazitovanosti jedině vlastní příklad v životě. (a případně analýza "na Neptunu", ale to nepřipadá v úvahu).

  Vměšují se a to fest! (milióny očipovaných američanů, viz Dr. Roger Leir). Doufám, že jsou to čipy z naší Federace Planet a né z nějakého chrámu hermafroditních piyiyijáků.

  • Eschatolog napsal:

   jako vrchol tvoření děláš tam těm nahoře mizerný reference, u nich bych si teda přes ulici neobjednal ani zadarmo

   • Člověk napsal:

    Eschatolog

    Copak? Co jsi nepochopil? Nedostal jsi všechno pohodlně na podnose, abys nemusel nic hledat že? Neboť vymyslet pár logických spojení do slovíček tě moc bolí, že? Takto jsi musel hledat, zda je to vážně pravda, to byl stres pro tebe a přitom ti to nedalo, musels to najít, stůj co stůj, ještě nikdy jsi nebyl tak napjatý, tvé tělo tě překvapilo a současně to trvalo tak dlouho, nemohls to nijak urychlit. To tě velmi vyčerpalo a vzhledem k přítomnosti chrámu v tobě jsi z toho měl velký stres a musel jsi se s tím svěřit, též že budeš v práci celý den a ještě déle a kdoví jak dlouho trpět zmítán obrovskými vichry tvých pochybností i světonázoru, na hranici dvou gigantických kontinentů, pravdy a chrámu, z níž však chrám je pohledem faktů pravdy naprosto maličký až směšně mikroskopický. No vidíš, z toho je vidět, že nemáš mít v sobě chrám a nebo nemáš ráno číst diskuze na nwoo! Tedy je patrno, že pro všechny, co mají v sobě chrám platí: nejdříve práce, potom zábava! Ták. Krása. Neozdrojovanost tě nutí k použití tvého korku na krku. A tak je to správné, inspirující, vychylující z "rovnováhy" temných slují, tím lidi tvého typu nutím KE ZMĚNĚ, tedy K MYŠLENÍ, a to jsem chtěl, tak se mi to líbí.

  • Maroš napsal:

   Skutočný príbeh - ako inak veľmi inteligentná psychopatka po cielenej príprave vyrezala inej žene zaživa dieťa z tela. Monštrum.

   Vyřešené případy Život a smrt
   https://www.youtube.com/watch?v=pqydPaZHlgs&list=PLMLVu_Hpqvf6olaKa0kDuNUiosVRuI-Vr&index=9

   • proud napsal:

    Premejslim co ti z tela vyrezu ja :-))))

   • proud napsal:

    A jen tak mimochodem,jestlipak vis proc jsou zpravy zaprodanejch medii nabity tragickejma zpravama o katastrofach a kriminalnicich? Hadej vole! A sem to netahej......

   • proud napsal:

    ...........a kdovi,treba ji kuchla jeste zavcasu bejvalyhobudouciho,novyho dr.Mengeleho?.............a mas to,kokote :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • Maroš napsal:

     " „Přežít nebo zemřít“ Aleš Přichystal se ve funkci náčelníka štábu Zemské domobrany dlouhodobě věnuje praktickým otázkám přípravy na mimořádné situace." - si proste troll-psychopat od presvedčenia, notorický luhár od presvedčenia - od presvedčenia si serieš do huby a od presvedčenia si sám sadáš na sebou osratú záchodovú dosku! Ty kokote osratej! Teraz si osral aj toho, kto tento článok sem zaradil! Ale neva "Proud múže". Privilegovaný kokot a psychopat! Mucha požierajúca vlastné hovno!

     "Podařilo se mu shromáždit a přehledně utřídit množství materiálu, který se týká zásadního problému: jak přežít, když přijde nečekaná situace, která „vyřadí z provozu“ civilizaci, jak ji známe." - autor sa nejednoznačne vyjadruje o tom, ktorú civilizáciu má na mysli - či už tú, ktorú už poznáme my teraz - "civilizáciu" psychopatov, ktorí vládnu svetu a ty medzi nich chcieť patriť tiež - a hlavne mať v nej podiel na moci - lebo o tom je psychopatia degenerátov - kedysi ľudí. ZAKOMPLEXOVANÝ KOKOT! 4-METROVÉ HOVNO V PODJAZDE!

     • proud napsal:

      Ty a tobe podobni co umite akorat hovno s prezitim problem mit nebudete,proste prevliknete kabaty a pujdete kreteni skandovat!

      • proud napsal:

       Jako jste to udelali za Hitlera i za EU.......... :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      • proud napsal:

       ...zapomel jsem jeste dodat: "....a nastavite prdele a date kundy africanum,mate jich tam kolem dalnic uz pozehnane....."........nakonec,je to prece vase prirozenost,heil hitler,ze?..........

  • Paw napsal:

   Povsimnete si vo cem neni propaganda a dlouho nebude , kdyz nedaleko Washingtonu se dejou nezadrzitelny radioaktivni situace , daleko horsi nez Cernobyl a Fukushima a taky v tom ruskym Ozger, /asi/,dohromady ,ale jsou nepopularni...Zkratka nikdo
   to nechce vedet..Ani vedet si rady nikdo nechce !! Moc tezky a slozity , a kazdej je "malo" placenej !!! Ani Trump.
   Pac si vyrabeli hamtove tech atomovek daleko nejvic pres 70-90 tisic,, maji toho stroncia,jodu, plutonia, uranu a mnozstvi chemikalii navrch taky daleko nejvic.!!!
   Se ted ten sajrajt silne radioaktivni a smrtelnej ,v milionech Galonu,z obrovsky bazenu , prosakuje uz do Kolumbia River.

   • Paw napsal:

    A v ty rece Kolumbia uz jsou ty ryby videt i
    pod vodou !!,nebot zari jako hvezdy na nebi, nebo jako Svetlusky v jarni podvecer a hlavne v potme ,noci ,ale nesmi se jist a tak mistni Rudosi-indiani zase maji bidu a co nevidet se odeberou ,za tema rybama do Vecnych Lovist !! Jestli indiani taky budou zarit a svetelkovat predtim, zalezi jestli ve snaze podvest Bilou Tvar a donuceni vlastni hladovosti , nejakou tu rybu upytlaci a sezerou..

 7. Člověk napsal:

  Nedávno, když zvedači kovové mezery mezi dvěma dětmi v chrámu a houpači žaludu (pardon, zvonu) umístěném v kamenném menhirovém pyji (pardon, věži kostela), modlíc se ke jménu dávného kosmonauta v roli té Věže Kostela (pardon, Ježíše Krista), skládajíc těla (dnes pomalu) zabitých lidí na plochý kámen s menší prohlubní z Velestůru (pardon, na oltář), a pronášejíc přepsané rady dávných kosmonautů do jejich opaku, tak když tito zvedači mezer se rozhodli spustit válečný holokaust na lidi nepřipojené ke svému Pyji (pardon, k menhiru), nastal další zásah shora. Byla vyřazena z provozu komplet celá elektrorozvodná síť pro nejen jedno, ale mnoho OBROVSKÝCH velkoměst, s mnoha milióny obyvatel. Každý kdo ví, jak je jištěn tento systém dodávek elektřiny, pochopil, že to prostě není možné a aniž by spatřil jakýkoliv náznak na obloze, podíval se nahoru, zda tam náhodou uvidí to vysvětlení. A nejen že mnoho velkoměst bylo KOMPLET ponořeno do tmy, ale navíc KAŽDÝ DEN jedno velkoměsto. Byl to úžasný pohled, jak si lidé v 15 miliónovém městě vzájemně dávají svíčky. Tak bylo hluboko zakopaným nemocným piyiyjákům dáno najevo, kdo je tady pánem. Též, že žádná válka nebude a slepě věřící se budou muset napravit a začít vidět i slyšet, alespoň pro začátek. A když budou chtít někoho holokaustovat, tak buď "se (zase) rozsvítí" , jako v roce 1871 na mnoha místech ve stejný den a nebo budou šťastni, že mají svíčku a litr vody, to podle aktuální hrozby z chrámu. Jenž dostal Řádné poučení.

  To bylo krásné, i ti nejopuštěnější lidé v mrakodrapech se vzájemně po mnoha letech dali s někým do řeči, vyšli ven, rovnou do restaurace a vzájemně se všichni pěkně poznali. A stačilo tak "málo", "jen" vypnout "obyčejný" supersystém elektrifikace velkoměsta, skutečným supersystémem, a každý den jedno velkoměsto. "Úplná maličkost". Pochopitelně že o tom nesmí být žádné důkazy.

  Neboť do pěti let by vzniklo (přispěním výčepních z chrámu) náboženství Velkého Vypínače, lidé zavaleni chrámem upírů by se modlili k vypínači, prosili jej o těhotenství (ve znečištěném těle hlavně v děloze), déšť, úrodu brambor a cukr v třešních. Po čase by mnozí slepě "věřící" se modlili k akumulátoru prohlašujíc, že se jedná o Vypínač. Po dotazu: "kde je tlačítko" by prohlásili: "je v nás samotných při pohledu na tento černý akumulátor, náš Pán Velký Vypínač, syn Nejjasnějšího Plutónia a Nejvyšší Vodní Elektrárny, Vypínač náš, jako vnitřní naše prozření ve tmě, symbolizující černý obal našeho akumulátoru, Svatého Vypínače Našeho, amen".

  Proto (zatím, bohužel) nesmí být o supervypínači nahoře jediný superdůkaz.

  Jednoduše: kvůli idiotům.

  Kdo z normálních lidí by chtěl ve velkém chrámu tvaru černého akumulátoru, s ostrým světlem uvnitř neboť tma je pro ně světlo a světlo je pro ně tma, tam poslouchat o Velkém Akumulátoru jako o Vypínači, zvedat číše z profilu ve tvaru prstu na tlačítku, a poslouchat hlučné mlaskání s cvakáním vypínače při klekání, kdy místo za hlučný žalud z kovu by potahovali za akumulátor ve velké výšce, který by narážel na vypínači podobný Klitoris Jeho??

  • proud napsal:

   "Neboť do pěti let by vzniklo (přispěním výčepních z chrámu) náboženství Velkého Vypínače, lidé zavaleni chrámem upírů by se modlili k vypínači, prosili jej o těhotenství (ve znečištěném těle hlavně v děloze), déšť, úrodu brambor a cukr v třešních. Po čase by mnozí slepě „věřící“ se modlili k akumulátoru prohlašujíc, že se jedná o Vypínač. Po dotazu: „kde je tlačítko“ by prohlásili: „je v nás samotných při pohledu na tento černý akumulátor, náš Pán Velký Vypínač, syn Nejjasnějšího Plutónia a Nejvyšší Vodní Elektrárny, Vypínač náš, jako vnitřní naše prozření ve tmě, symbolizující černý obal našeho akumulátoru, Svatého Vypínače Našeho, amen“. "............ppppeeeeeknyyyyy :-)))))))))))))))))))))))))))))

  • Maroš napsal:

   No - TERAZ MI TO ZAPLO kurňa! Ten "Budiš Světlo" je tá klitoris na tom vypínači - ten cudlík! Či? Prúser je - keď tam strčíš prsty po pamäti a on z toho predtým niekto ukradol kryt a zároveň je to pod Proudom!
   Inak - dá sa to bezpečne prežiť - tú tmu - stačí počkať do rána - než fúzny reaktor nulového bodu obehne pol Zemeplacky. Takže kto chce svetlo furt - follow him! Ako hmyz za lampou. Tma je príležitosť odpočinku pre normálnych. Jing aj Jang.

   • fruit napsal:

    sranda este len bude ked sa tu naplno rozbehne 5g satelitne mikrovlnne ziarenie. to sa potom budu lepsie ovcanom varit mozgy.

 8. Člověk napsal:

  Kdysi dávno si zbudovali upíři hradisko. Dlouho pili a jedli lidi, až přiletěla velká energie shůry a Zem očistila. Všichni tehdy v hradisku, tak jak byli, okamžitě zemřeli. Jestli trpěli nebo né, to nevím, ale vzhledem k charakteru energie shůry si myslím, že netrpěli, a pokud, tak jen kratší dobu, než je jedna tisícina vteřiny. Pak byl prostor očištěn pomocí energie, od případných "virů upírů". Vnitřní stěny jejich hradiska se tehdá žárem slily dohromady. Některé kameny se vypařily, byl to oheň "zničeho nic vyskakující", s plameny modrými, jdoucími až dozelena. Trvalo to jen tak krátkou chviličku, ani vodu ze studny bys vytáhnout nestačil, a stalo se to legendou.... Tisíc let do těch míst nikdo nevstoupil, ze strachu z toho, co spatřili, jak zanikli dříve dlouho a úporně se bránící a lid velmi sužující kanibalové.

  Tak se lidem poté ulevilo a konečně mohli zase svobodně žít, ale...ta vzpomínka... ten obraz! Ta záře! A do toho vůně vypařeného kamene!! Nepopsatelné!!!! Tehdejšími slovy, ba i těmi dnešními... A to vše je od té doby zneklidňovalo, a obracelo jim často pohled k obloze, tam nahoru... Tisíc let si lidé vyprávěli to, co tehdy spatřili vysoko nad nejvyššími stromy nad hradiskem upíííírůůůů. A jak dopadli "pokáráni prstem Božíííím"... Do hradiska se po první světové válce vydal zjistit pravdu archeolog, který během práce záhadně zemřel a jeho sáhodlouhá práce se záhadně ztratila. A to hradisko je na Slovensku a jeho jméno si najděte.

 9. Člověk napsal:

  Jednou jsem na jednom nejmenovaném serveru na jednom veřejně přístupném videu viděl, jak nějací ruští letečtí poradci ukazují na obrazovce radaru těleso, které se pohybovalo takovým způsobem, (rychlost, zrychlení, rotace) že bylo jasné, že pochází... tam shůry. Bylo vidět, jak těleso přilétlo k raketě, párkrát ji obkroužilo (v rychlosti několika kilometrů/s), a bylo možné pozorovat, že raketu skenuje paprsky, pak se to vzdálilo od rakety tím, že to (v porovnání s raketou) VYRAZILO obrovskou rychlostí pryč-směrem.... nahoru. Nebo bylo vidět na radaru pohyb tělesa napříč celým Ruskem, létalo si to kde chtělo, ale takovým způsobem, v takovém střídání výškových hladin, manévrů a rychlostí, že piloti vojenských stíhaček jednoduše zůstali na zemi, dál v klidu dole u filmů a hracích automatů a všichni se jen jednoduše dívali, (možná i slza se zaleskla, možná i někdo pomyslel: "konečně", nebo "kdy si zasloužíme, aby přistáli, co pro to udělat?") a dívali se, ve stoje, mlčky na radar. To byla krása. Nádherné představení... Cesta kolem celého Ruska za jednu maličkou chvilku. A zase se všichni cítili tak krásně bezpečně, nevinně a chráněni, jako malé děti, které hlídají ti Velcí tam, nahoře, táta a máma. Tisíce úsměvu bylo, tisíce brad se promnulo, mnozí dokonce se i oholili a někteří dokonce i zajeli za svými starými rodiči přinést jim dobré jídlo, ovoce, a tradiční pirožky, aby si pochutnali, až se rodiče lekli, zda je jejich synáček stále vpořádku.

  Možná proto "se ukázali" nad Asií, aby na všech stranách světa lidé nepropadali jakýmkoliv obavám (a nevznikla válka) a z nich plynoucím jakýmkoliv nepříjemným rozhodnutím. To byly pohledy! Slzy štěstí a bezpečí v očích velení kosmických sil Ruské federace! Kdo to dokáže?! Jedině Tamten, nahoře... A jeho pomocní Andělé. A mají též smysl pro humor, všichni, Matka, Otec, Dcera i Syn...Raketmen.

  https://www.youtube.com/watch?v=lul-Y8vSr0I

  William Shatner "Sings" 'Rocket Man' (1978) - BEST QUALITY!
  4 206 551 zhlédnutí
  The Museum of Classic Chicago Television (www.FuzzyMemories.TV)
  Publikováno 2. 1. 2008

  • proud napsal:

   Paklize tak smejslis o UFO,pak jsi mnohem vetsi optimista nez ja.Zrejme moc nesledujes zakony prirody,zato hodne sci-fi filmy o zakladani kosmickejch federaci a mest s vzajemne milujicim se kosmickym multikulti :-).Toz se na tu slavu chystej,ja se radeji prichystam i na ten opacnej scenar.......mnohem pravdepodobnejsi.

   • Člověk napsal:

    neboj, už mnohokrát nás zachránili před světovou válkou, vměšují se víc, než si kdokoliv umí představit... (ale tajně, musí, kvůli... tahačům za provázek ku ža., zvonu) dokonce i do "lokálních" bojů. Jednoho dne Japončíci zaůtočili z ponorek kdesi na pobřeží usa, a aby usa nezaůtočilo na japonsko, zjevili se druhého dne nad Los Angeles, úplně zdemoralizovali armádu usa, no a byl klid. Jó mají to občas náročné, na přemýšlení a trpělivost, jak poučit bez bolesti tzv. pozemské blázny. Ještě že je mají malinkými čidly v jejich tělech pěkně na monitoru. Ale ta...ostuda, kterou má každý politik. Jen si představte, když si třeba nějaký politik zajede odpočinout do pánského golfového klubu, s pánskou obsluhou, nebo zradí svého milence z ministerstva s nevěrným svým bankéřem, to "je vrchol" toto, není divu, že jsou označkováni.

    Pobyt v lese je normálně velmi prospěšný, a když už tam budeš, vyber si alespoň den kdy svítí slunce a nejlépe ještě po dešti a bouři, vzduch je nabitý volnými ionty, vynikající, také když si sundáš (někde za křovím) celý oblek, komplet i ponožky (i kompas, i hodinky), sedneš na nějaký vlhký mech na slunci a budeš se opalovat (bez krémů) a vodivě spojený se zemí, pro čerpání elektronů (malých antioxidantů) ze země. To je velmi dobré. Též jednou za čas jeden den nejíst a čistá voda to je, tak jako slunce, taky základ.

 10. Maroš napsal:

  "Muž podrezal 17-ročné dievča, fotografie z brutálnej vraždy zavesil na sociálne siete"
  https://noizz.aktuality.sk/news/muz-zverejnil-fotografie-z-vrazdy-na-instagrame/3zr8t6j?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

  "Klíšťata jako biologická zbraň. Mohou za šíření lymeské boreliózy vojenské experimenty Pentagonu?"
  https://theworldnews.net/cz-news/klistata-jako-biologicka-zbran-mohou-za-sireni-lymeske-boreliozy-vojenske-experimenty-pentagonu

 11. Jan B.D. napsal:

  Občané, kteří se připravovali na nouzové a katastrofické situace jako výpadek elektřiny či kolaps systému, byli napadeni komandem a označeni za teroristy

  https://www.casopis-sifra.cz/obcany-kteri-se-pripravovali-nouzove-katastroficke-situace-jako-vypadek-elektriny-ci-kolaps-systemu-napadeni-komandem-oznaceni-za-teroristy/

 12. Maroš napsal:

  Ako v Izraeli vítajú afrických imigrantov.
  Israel's New Racism: The Persecution of African Migrants in the Holy Land
  https://www.youtube.com/watch?v=dPxv4Aff3IA

 13. Maroš napsal:

  "Badatelé hledají místo, kde kdysi komunistická policie postřílela skauty"
  "Policejní akce namířená proti sedmi skautům z Železného Brodu se udála ráno 24. července 1949 nedaleko Smědavy. V očích tehdejšího komunistického režimu se skauti dopustili těžkého zločinu - chtěli opustit republiku."
  " Proti sedmi mladým lidem, kteří na radu provokatéra čekali na převaděče ve stanech na odlehlém místě nedaleko Smědavy v Jizerských horách, vyrazilo v rámci takzvané akce Jizerka nejméně sedmdesátičlenné komando příslušníků komunistického Sboru národní bezpečnosti a StB vybavené i kulomety.
  Obklíčené stany nejprve prostříleli. Dva zraněné skauty pak „esenbáci“ na místě zastřelili - bezbranného na zemi ležícího Tomáše Hübnera střelili do zad, tehdy pětatřicetiletého skautského vedoucího Jiřího Habu, který kvůli zranění nedokázal opustil stan a podle jednoho z přeživších Radomila Raji chtěl krýt útěk ostatních střelbou z pistole, rozstříleli i se stanem kulometem.
  Do dalších nehybně ležících vypálili ještě několik ran. Podle Raji dalšímu vraždění zabránil pokyn jednoho z velitelů: „Klid soudruzi, neprasečte, potřebujeme i živé.“"
  https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/jizerka-akce-jizerske-hory-skaut-kriminaliste-smrt-skauting-verejna-bezpecnost-stb.A190723_103426_liberec-zpravy_jape

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!