P.C.Roberts: Má Trump gule volat hluboký stát k zodpovědnosti?

trump-deep-state

Toto je poslední příležitost americké vlády povolat bezpečnostní agentury k zodpovědnosti a tím jim znemožnit provozovat jejich agendy bez jakýchkoli omezení. Je známou skutečností, že zorganizování aféry Russiagate, to je podvodu, kterého se na americkém lidu a světu dopustil vojenskobezpečnostní komplex USA, demokratická strana a americké presstitutky, by se nemohl nikdy uskutečnit, kdyby se vysocí činitelé CIA, FBI a Obamova ministerstva spravedlnosti (sic), nedopustili zločinů. Víme, o jaké zločiny šlo a víme též, kdo je spáchal. A víme též, že zrádcovští činitelé, kteří je spáchali, využili tisk a TV média jako své ministerstvo propagandy. To vědí všichni, kteří se o tuto věc kdy zajímali.

V dubnu t.r. vyhlásil předseda bezpečnostního výboru americké sněmovny reprezentantů Devin Nunes, že doporučení žalob na početné osoby, které zneužily bezpečnostní služby pro své politické cíle, budou sněmovně brzy předloženy. Zřejmě se však tato věc poněkud pozdržela, zatímco zpráva ke stejnému námětu činitelů ministerstva spravedlnosti (sic), Michaela Horrowitze a Johna Purhama už dokončena i uvolněna byla – a hádejte kým – ano, je to CIA a FBI, které jsou současně i faktickými autory této zprávy.

Zločiny spáchané CIA, FBI a Obamovým ministerstvem spravedlnosti (sic) nejsou nic menšího, než pučem spáchaným proti prezidentovi Spojených států, a jde tedy o zločiny pobuřování a zrady. Avšak ti, kteří je spáchali, se za ně možná nikdy nebudou muset zodpovídat.

Republikáni jsou totiž vším, jen ne politickými rváči. Na rvačky nemají zkrátka žaludky – a média navíc stojí proti nim. A tak se Trumpovi doporučuje, aby starou záležitost nechal plavat. Aby se neohlížel dozadu, ale hleděl vpřed a zapomněl na lidi, kteří ho chtěli politicky popravit. A namísto toho aby hledal podporu pro své znovuzvolení prezidentem.

Jsou to rady slabých a stupidních lidí, jejichž nejhlavnějším zájmem je washingtonský establishment ochránit – a to i za tu cenu, že se ignorovat bude čin zrady.

Toto je poslední příležitost americké vlády povolat bezpečnostní agentury k zodpovědnosti. Jestliže jim totiž věc projde, pochopí, že překážky pro provozování jejich skrytých agend definitivně padly. A kancelář prezidenta USA i pro budoucnost ztratila poslední příležitost učinit jak je, tak celý hluboký stát, za své činy zodpovědnými.

Odváží se Trump pokusu znovu uchopit moc v USA?

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/07/09/does-trump-have-the-balls-to-hold-the-deep-state-accountable/

 
22 Komentářů k P.C.Roberts: Má Trump gule volat hluboký stát k zodpovědnosti?

 1. Novapalo napsal:

  Podstatne viac budete rozumieť, keď si prečítate knihu „Obroda Slovanov“ od Pavol Peter Kysucký.

  • proud napsal:

   Serem ti na cobola!

   • Kazdy prezentujeme svoju vychovu a inteligenciu,ako ju ty prezentujes,si nam prave ukazal.Napriek tomu vdaka a aj pre teba vsetko dobre.

   • Novapalo napsal:

    Súhlasím s Aeronetom, že je to len „židovská vojna“ A my Slovania sa musíme starať o seba. Teda Kysucký píše, že najskôr musí dôjsť k duchovnému obrodeniu a až potom bude možné zjednotenie a tým aj záchrana Slovanov.

    • proud napsal:

     Kysucky je curak!

    • proud napsal:

     A vubec pobouchance,vem si svyho kretena Marose a mazejte se starat o vasi ciganskou diru,k nam nelez,chtels pryc,tak tahni!!!

    • fruit napsal:

     /najskôr musí dôjsť k duchovnému obrodeniu a až potom bude možné zjednotenie a tým aj záchrana Slovanov/
     novapalo?
     kto prinuti stado ovcanov vypnut medialnu masaz, zapadnu propagandu, ktora mu nepretrzite 24 hodin denne vymyva mozgy?
     kto prinuti stado ovcanov nenakupovat v zapadnych supermarketoch lacne chemicke potraviny?
     kto prinuti stado ovcanov vo volbach pouzit hlavu a rozum aby nevolili opakovane to iste zlo obalene v peknom obale?
     kto prinuti stado ovcanov postavit sa proti skrytemu zlu ktore je tu pri moci 30 rokov?
     asi nikto!

 2. Járyn napsal:

  Řekl bych, že jak to ti kluci tajní dělaj brzy uvidíme. Myslím že do týdne najede nějaká loď na minu v Hormuzském průlivu. A kdo myslíte že za to bude odpovědný? No přeci Irán. Izrael a USA ukážou prstem jak Terka na Rusko se Skripalem. No a pravda o falešné vlajce už nikoho nebude zajímat.

 3. Eschatolog napsal:

  jakože herci vypadnou z rolí ? :-)

 4. pre ,,proud,, to je jedine klika pre teba,len sa precenuj dalej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!