Michel Chossudovsky: Americkou konvenční válku proti Iránu nelze uskutečnit

iran

Irácká varianta blitzkriegu se současným zapojením pozemních, námořních a leteckých sil je pro útok USA a jejích spojenců na Irán nepoužitelná. A to z těchto důvodů:
Americká hegemonie na Středním východě je v důsledku nově vznikající zdejší struktury vojenských aliancí oslabena.
USA už dnes nejsou schopny provést proti Iránu stejný útok, jaký provedly proti Iráku.
Jsou zde dva hlavní faktory omezující americkou agendu ve vztahu k islamistické republice Iránu.

Jsou to:

IRÁNSKÁ VÁLEČNÁ MOC

Irán je považován za „silnou vojenskou mocnost“ s počtem 534 000 aktivního perzonálu v armádě, námořnictvu a letectvu. Dokázal vytvořit raketové vojsko, které by v případě amerického útoku na Irán zasáhlo americké vojenské cíle nalézající se v Perském zálivu.

 

NOVĚ VZNIKAJÍCÍ STRUKTURA VOJENSKÝCH ALIANCÍ

Ta se vyvíjí už od roku 2003 dodneška – a v neprospěch USA. Několik z nejznámějších amerických spojenců tzv. pytlačí s nepřítelem. Země, které mají společné hranice s Iránem, např. Turecko a Pakistán, uzavřely s Iránem dohody o vojenské spolupráci, což vylučuje možnost pozemní války proti Iránu z jejich území a současně ve zdejší oblasti negativně ovlivňuje plánování amerických námořních a leteckých operací.

Až donedávna patřily Turecko i Pakistán coby hostitelské země amerických vojenských základen k důležitým americkým spojencům. Avšak dnes spolupracuje Turecko aktivně nejen s Iránem, ale i s Ruskem. A 12. července t.r. získala Ankara (ještě před dříve domluveným termínem), od Ruska letecký obranný systém S 400, čímž de facto vystoupila z integrovaného obranného leteckého systému zemí USA – NATO – Izraele.

K čemuž asi už není třeba dodávat, že NATO se nalézá v krizi. Odchod Turecka z NATO se dnes už považuje za hotovou věc a Amerika si zvyká i na to, že spolehnout se nemůže ani na své včerejší nejvěrnější spojence. Vždyť i vojenské síly USA a Turecka dnes např. v Sýriii podporují ty vojenské složky, které zde bojují proti sobě.

A ještě jedna věc: Několik členských států NATO zaujaly pevný postoj vůči politice Washingtonu proti Iránu: „Nejzávažnějším projevem rostoucí nespokojenosti s americkým vedením se stala idea Francie a dalších evropských zemí vytvořit nezávislou a „pouze evropskou“ obrannou sílu“.

(Otištěno v National Interest v květnu 2019)

A dokonce i Irák naznačil, že není ochoten s USA v případě jejich války proti Iránu spolupracovat.

Za okolností, jaké dnes jsou, není žádná ze sousedních zemí Iránu, kterými jsou Turecko, Pakistán, Afghánistán, Irák, Turkmenistán, Ázerbájdžán a Arménie ochotny dovolit americkým pozemním silám zaútočit na Irán z jejich území. A žádná z těchto zemí by s USA nespolupracovala ani při vedení války letecké.

Lze tedy říct, že USA jsou na Středním východě stále více a více izolovány a postrádají dokonce i podporu svých spojenců z NATO.

Nicméně se i za těchto okolností nalézáme na nebezpečné křižovatce. Jiné než včerejší, ale stejně ďábelské formy vojenské intervence se totiž právě v těchto dnech vypracovávají na rýsovacích prknech vojenských plánovačů Pentagonu. Patří k nim zejména tyto:

*různé formy „amerického válčení“, např. útoky raketové.

*americká a spojenecká podpora teroristických paravojenských skupin.

*operace s použitím taktických nukleárních zbraní (bloody nose operations).

*činy vedoucí k politické destabilizaci a barevné revoluci.

*útoky pod falešnou vlajkou a vyhrožování válkou.

*sabotáže, konfiskace finančních aktiv, citelné ekonomické sankce.

*elektromagnetická válka a válka klimatická, vedoucí ke změně životního prostředí.

*válka kybernetická.

*válka chemická a biologická.

Jak vidno, světu a Iránu nezbývá už nic jiného, než čekat, po které z uvedených možností američtí stratégové sáhnou.

Zdroj: https://www.globalresearch.ca/a-major-conventional-war-against-iran-is-an-impossibility-crisis-within-the-us-command-structure/5682514

 
40 Komentářů k Michel Chossudovsky: Americkou konvenční válku proti Iránu nelze uskutečnit

 1. John_Pitralon napsal:

  Tak jsem úplně vyklepanej. Objevil jsem dneska ten hřib z 17. července 1944 v Port Chicagu - je na záznamu. To jsem ještě neviděl, museli to vytáhnout z archivu poslední dobou. Proč si někdo postavil kameru, aby natáčel údajně náhodnej incident. Tohle asi nebyla konvenční munice, jak se tvrdilo.

  čas 0:23.
  https://www.youtube.com/watch?v=fTBYs1OB2OQ

  http://www.celysvet.cz/n1483-znicila-pristav-atomova-bomba.php
  Zničila přístav atomová bomba?
  "V kalifornském přístavu Port Chicago se 17. července 1944 odehrála hrozivá tragédie. Neuvěřitelně silný výbuch zcela zničil zdejší námořní základnu a připravil o život stovky lidí. Podle armádního sdělení došlo k explozi přepravované munice. Některé indicie ovšem naznačují, že tu ve skutečnosti vybuchla jaderná bomba.
  V ten den na americkou námořní základnu dorazilo několik železničních transportů, plně naložených municí. Speciálně vybraní námořníci a přístavní dělníci začali bedny s výbušným nákladem překládat na nákladní loď s názvem E. A. Bryan.
  Již tehdy se někteří důstojníci pozastavovali nad tím, že pro tyto práce byli zvoleni výlučně muži černé pleti. Také na vedle zakotvený parník Quinalt Victory byli odveleni pouze černoši. Rozkaz o výběru pracovníků však přišel z vyšších míst a tak nezbývalo než uposlechnout.
  Nadšení nevládlo ani mezi dělníky. Podle dobových záznamů měli strach a doslova údajně cítili, že se nad nimi vznáší smrt. Velení základny však pracovníkům oznámilo, že není důvod k žádným obavám. Bomby a granáty prý ještě nejsou opatřeny roznětkami a manipulace je tedy úplně bez rizika. Přesto ale mnozí z námořníků měli neblahé tušení, které se brzy mělo naplnit.
  Zničující detonace
  Zbývalo několik hodin k ukončení pracovního dne, když ticho nad přístavem přerušila silná exploze. Podle očitých svědků prý nejprve zazněl jeden menší výbuch a v odstupu několika vteřin druhý. Tehdy se rozpoutalo peklo.
  Nejprve prý ozářilo celé okolí oslepující bílé světlo. Záblesk byl tak silný, že ho bylo zřetelně vidět i ve více než šedesát kilometrů vzdáleném San Franciscu. Během dvou vteřin se pak zdvihl ohnivý sloup a vystoupil do výše přes čtyři kilometry. Plamenný gigant se nakonec proměnil v obrovský černý hřib, sahající až do stratosféry.
  Teprve druhý den dopoledne, tedy 18. července 1944, začaly na místě ohromné exploze pracovat záchranné čety. Následky neštěstí byly děsivé. Trosky lodě E. A. Bryan se vůbec nepodařilo najít, jako by se vypařily do vzduchu. Druhé plavidlo Quinalt Victory bylo rozmetáno na malé kousky. Betonové molo s jeřáby i těžká lokomotiva se šestnácti vagony na pevnině jednoduše zmizely. Pekelný žár během několika vteřin proměnil všechno kolem doslova na atomy.
  Pochybné sdělení
  Na následky tlakové vlny nezůstalo ani jedno okno celé v okruhu třiceti kilometrů. Menší stavby a ploty byly pobořeny a zničeny. Desetimetrová přívalová vlna na řece Sacramento způsobená explozí ničila vše, co jí přišlo do cesty.
  Nejhrůznější byl ale pohled na zubožené kusy těl, které se povalovaly v širokém okolí nebo plavaly na mořské hladině. Podle zprávy US Navy zahynulo při neštěstí třiadvacet námořníků. Vzhledem k rozsahu katastrofy, a také podle tvrzení mnoha svědků, musel být skutečný počet mrtvých mnohonásobně vyšší. Co vůbec detonaci způsobilo a proč se někdo snažil množství obětí ututlat?
  Tragický výbuch v Port Chicagu se pochopitelně nedal utajit. Armádní kruhy proto během několika dní vydaly oficiální komuniké o příčinách neštěstí. Ve zprávě se uvádělo, že na námořní základně explodovalo 1780 tun TNT a jemu podobných látek. Už krátce po zveřejnění této informace však začali někteří odborníci pochybovat o její pravdivosti. Když pak o rok později zničily americké jaderné pumy Hirošimu a Nagasaki, začalo se okamžitě spekulovat o atomovém výbuchu také v Port Chicagu. Vojenské kruhy pochopitelně všechno dementovaly. Jenomže popis exploze protiřečí jejich sdělení.
  Podezřelé okolnosti
  Svědci hovořili o oslepující bílé kouli, spalující široké okolí. Je v podstatě nemožné, aby podobným způsobem explodovala nějaká konvenční trhavina. Také sloup ohně, který se později proměnil v černý hřibovitý mrak, je daleko více typický pro nukleární pumu.
  Dalším podezřelým faktorem je vyvinutá teplota. Pět tisíc stupňů uvolňujících se při použití klasické výbušniny by nestačilo k vypaření betonového mola i ocelových konstrukcí. Při jaderném výbuchu však žár dosahuje zhruba deseti milionů stupňů a vše v epicentru se během okamžiku doslova odpaří. Podivný je i záznam seizmografů v okolí, na němž je zachycen neuvěřitelně rychlý průběh exploze, typický právě pro atomovou zbraň. Detonace klasické trhaviny probíhá mnohonásobně pomaleji.
  Mohli ale vůbec Američané v roce 1944 nukleární pumu převážet? Podle záznamů Amerického úřadu pro energii měly USA v té době už čtyřiasedmdesát kilogramů štěpného uranu a k explozi stačí jen necelých šestnáct. Zničila tedy Port Chicago atomová nálož? Pokud se skutečně jaderné zbraně přepravovaly, vojenské velení si zřejmě bylo vědomo také jistého ohrožení. A to by mohl být také důvod, proč si na nebezpečnou práci najali tehdy opovrhované muže černé rasy."

  • John_Pitralon napsal:

   ... za dva roky atol Bikiny

   Original Colour Film of Baker Atom Bomb at Bikini Atoll * July 1,1946 https://www.youtube.com/watch?v=zTk0IH_Y0iY

   • Petr C napsal:

    Ale vzdyt to je jedno k druhemu. Parchati vam budou rvat o globalnim(nevim jak to zrovna nazvou) daji specialni dane a sami osobe jsou to ti nejvetsi nicitele toho prostredi. Potom vam budou rat o politicke korektnosti, jen aby jste jim to nevlepil primo do oci. Dojebali svyma valkama a vyzkumama vse co se dalo a budou tvrdit ze za vse muzou kravy svym prdenim.

   • Paw napsal:

    Jdou kolem reci ,ze Iran dostal od rusu SS-400 prezdivany UsaStraska , protoze jeste pred pouzitim z toho jde na Usaka strach ,zimnice a panika. Jenom se to jmenuje jinak..Mozna past, nalakat je aby se nabehli na iransky vidle...

 2. Jan napsal:

  Uz aby to ruplo v USA. A pak to pojede jak na sanich.

  • proud napsal:

   Kez by,ale obavam se ze pro nas obyejny se toho zase az tak moc nezmeni!

   • Paw napsal:

    Neni mozny si prat konec USA, ty Positivni stranky USA nejsou videt ale jsou dulezity pro svet a proto se musi USA jenom opravit /vyhnat , potrestat mensinu skudcu/ a nikoliv nechat zaniknout..
    Vetsina lidi jsou tam samozrejme jako my a snad i vice inteligentni , ale system nedovoli zlepseni zatim..

    • proud napsal:

     Tak pochopitelne,neni treba usa ani vyzdvihovat,ani nicit,jsou tam lidi jako vsude jinde a stejne tak manipulovani.Maji se lip ne proto ze by ty lidi byli lepsi,nebo snazivejsi,inteligentnejsi,ale proto,ze jsou armadou GP a ten jim tedy preje,ne proto ze by chtel,ale proto ze musi,jinak ma hovno a ne armadu.Nasazovat na ne ma proto stejnej smysl jako nasazovat treba na nas,nebo Nemce,Jihoafricany,Rusy,Madary,Afghance a podobne. V tomhle smeru ma smysl jit po konkretnich jmenech,nikoliv po narodech co jsou zmanipulovany penezma a umelou nutnosti prezit. Ne kazdej si to ale uvedomuje.

  • proud napsal:

   USA nejsou system,jen dobre ziveny vojaci systemu,odejdou,prijdou jiny,GP skonci v ameru,pujde do Ciny,nebo kamkoliv jinam,v kazdym pripade padem ameriky nepadne GP a system neni amerika,ale prave onen GP!!!

   • Petr C napsal:

    Pravda, kazdy vola po kolpsu Ameriky, jenze si neuvedomuje ze Cinane budou jeste horsi a co se tyce Ruska ti chteji svuj klid na zbrkani.
    Myslim ze lide by nemeli spolehat na to ze nekdo bude lepsi nez ten prednim, ale starat se sami o sebe v ramci rodiny, comunity a to posledni mozna stat. Ale neverte ze prijde nekdo a udela zazrak. To co se deje nyni,kdy corprace vladnou neprinese nic dobreho.

    • proud napsal:

     Tak,a to je presne ona pravda kterou si musime vsichni uvedomit,jestli chceme prezit,nebo se mit lip,jina cesta k tomu nevede!!!

     • Paw napsal:

      Zrejme Trump dostal rozkaz couvnout z Iranu, ze kricel do utoku ,ale hned byl zastavenej..
      Jenom Vyhoda domaciho hriste a nevyhoda Agresora je hodne moc.. Jako vzdy by se na Us vojacky strilelo taky americkejma zbranema...

      • proud napsal:

       Muj osobni nazor(nemusi bejt spravnej) je ten,ze by tam Amrika rychle dostala do drzky a to naprosto nepokryte a neslo by se vymlouvat,to by ji ublizilo mnohem vic nez cokoliv kdy predtim a hegemonem by prestala bejt nikoliv planovane a postupne,ale naraz a okamzite,coz by melo okamzity nasledky jak na jeji nesplatitelnej dluh,tak na znatelny zmene zivotni urovne lidi a tedy okamzitejch hromadnejch nepokoju ve vsech jejich castech.Cemu se to rovna asi vetsina z nas celkem vi,protoze americani nejsou neozbrojeny ovce jako je Evropa,to je ta druha,nutna stranka veci kterou jim GP ac by chtel,nemohl jako budoucim,moznejm vojakum zavist,to by si znicil bojeschopnost armady...........

       • proud napsal:

        Ale prijde to stejne,jen pomalu,planovane a tak aby to elity prezily,snazej se o co nejmensi nepokoje,postupnym utahovanim obojku,coz se uz deje!

   • Petr C napsal:

    Uvedomujeme si ze to GP nebo kdokoliv ma tu celou alternativu, cokoliv cteme jakekoliv clanky pod kontrolou? Vi naprosto presne kdo jsme? A oni na nas serou protoze nejsme pro ne nebezpecni? To jen k tomu ze mate pravdu ohledne te Ameriky. Cina ma vetsi potencial okupovat svet, takze Amerika je celkem odepsana. Zacnou jeste tvrdsi casy. Uz i ti sionisti si umi sesikmit oci, presne tak jak byvali komuniste jsou ted kapitalisti a ti nejvetsi demokrati a i ty oci pujdou v blizke dobe do sikma.

    • proud napsal:

     Omyl,komunisti zavedli takovy zakony ze bejt jako kapitalisti proste uplne a beztrestne nemohli,takze ve vztahu k zivotu obycejnyho cloveka museli bejt lepsi,a taky byli,prestoze tak jako tak by se mel obycejnej clovek lip bez nich,ale i bez kapitalistu...........Neco jako "komunismus" je mozny,kdyz se bude chtit a nepustej se k tomu jednolivci,at komancove,kapitalisti,fasisti,pirati,nebo okamurove,je to jedno,jen tehdy bude dobre kdyz si lidi povladnou skutecne sami.

     • Petr C napsal:

      Lide povladnou sami? Mate na mysli ty idioty co voli stale stejnou pakaz? Kecy o ovcanech a obcanech? Velka vetsina lidi je v podstate dobra, ale take ovecky. Specialne to je ted videt u vas. Demonstruji proti parchamtum pod vlivem jeste vetsich parchantu. Kdyby pestovali redkvicky na balkone udelali by mnohem vic pro ne i pro svet. Jedina sance je proste srat na ty parchanty a starat se o nezavislost v ramci okoli.

      • Petr C napsal:

       Nesmysly jako komunismus, demokracie slouzi jen ojebavakum. Lide jsou jen lide a pokud je zaplavite prepychem zacnou degenerovat. Vsak se podivejte na staty jako Norsko, Svedsko, Svycarsko . Maji se jak prasata v zite, ale jsou to jen takove naprogramovanne postavy. Zil jste v USA, podivejte se mysleni lidi vekych mest. Zaprve, spousta jich je na tabletkach, potom jsou presvedceni ze je nekdo musi zivit i kdyz maji deset zamestnani aby se vubec uzivili. Vzdyt je to smesne.

       • proud napsal:

        Slouzej k uceni se,Peto,jak chces delat neco lepsiho,kdyz jsi nepoznal horsi ? ;-)

       • proud napsal:

        Divny Peto,ja v ameru makal a tedy znal zase jen lidi co makali a zivili jsme se sami,deset praci nikdo z nas nechtel,protoze jsme chteli mit cas na zivot,takze do mesta nadelat prachy,poplatit ucty a hybaj zpatky do divociny..............s uradama jsme nechteli co to jen slo mit nic spolecnyho.

        • Petr C napsal:

         Proude vy jste mel v Ameru asi stesti a byl jste ochoten makat jistou dobu pod cenu. Tim jsme prosli vsichni. Jenze jejich mladi i ti tady v Canade nez udelaji vyucni list, skoly se zadluzi. Navic maji to nestesti ze jim chybi pokora. Takze to dopada tak ze konci zadluzeni, s uctama ktere musi platit takze jsou ochotni porvat se i o praci v mac donald, ktery jim stejne houby zaplati. Kdysi to prace pro studenty k privydelani a nyni za to musi zit. Ted jdu do obchodu a obsluhuje mne chlap v nejlepsim veku a dela za minimum. Kdysi prodavac vydelaval pekne a ted? Tak to je vsude. Ja platim pomocnikovi 30 $ a vyucenemu minimum 40 $ na hodinu a take nemam zadne problemy a mam spolehnuti. Jenze velke firmy si predstavuji ze budou platit minimum a delnik jim poleze do prdele. Ted jsem zrovna vytahoval jeden taky podnik z bordelu. Proto ze se jim vse posralo. Amerika uz neni to co byla pred triceti lety. Podivejte se na ceny baraku, jidla, renty a podobne ted se podivejte na platy mladych. Samozdrejme dost lidi se ma dobre, jenze vic lidi je bez budoucnosti.

        • proud napsal:

         "Jenze velke firmy si predstavuji ze budou platit minimum a delnik jim poleze do prdele."............presne tak je to tady,platej vic tem co behaj s mobilama a fotej ty kdo nechodej po vyznacenejch chodnickach a nemaj ve 30 stupnich celsia nandanou helmu a "atombordel" a strasne se divej ze tam slusny lidi nechtej pracovat........

        • proud napsal:

         Pracovat na pistalku a chodit chcat taky na pistalku,jsem zapmel dodat,zkratka ze nechtej bejt nicim vymackavanym citronem...............v takovy kriplfirme bych nedelal ani udrzbare,nebo uklizece...........a ze jich u nas je,kazda zahranicni,protoze na otroky musi bejt prisnost..........a otroci delaj,debilove.......

        • proud napsal:

         .......a sami se pro "zapadaky" nicej navzajem,dokonce s radosti,zrejme samej sadista a masochista,takovy asi byli ti nasi "Slovansti" predkove????........

        • proud napsal:

         Zkus na nej broknu se soli............

        • Petr C napsal:

         No ze by jste nedelal ani udrzbare je pekne, ale oni mladi musi nejak zit a platit sve vydaje. Par jich to resi tim ze vstoupi do armady a ti slusnejsi jdou pracovat za pakatel. Ale v podstate si za svoje problemy muzou sami. Maji velke naroky a malo pokory. Jsou zrobotizovani. Nedovedou si predstavit zivot bez nepodstatnych veci. Neboli kdy jsme museli mit ten nejlepsi mobil, znackove obleceni a podobne. K tomu pripoctete cenu na stravovovani, ubytovani. Vetsinou poptavka po dobrych pracovnicich je pokryta, protoze tistarsi si ji vazi, takze pokud mlady nema nejakou tlacenku je v prdeli. Musi jit makat za minimum a musi vzit vice praci, prorazit z toho okruhu je tezke. Ja prave proto nenadavam na komouse, kteri mne naucili zit za svoje a ne na dluh.

        • Petr C napsal:

         Broknu se soli? To aby se ulizal k smrti? Tady je jeste misan zdravy a srst mu ani tim brokem neprorazite. Jeste do nedavna mi diabolka stacila misana zastipala a uz se neukal, dodrzoval teritory. Jenze ted doma nejsem cely tydny a on si zvykne ze to je jeho uzemi, tam pomuze jen kulka. Coz ted nechci.

        • proud napsal:

         Jen at lize,treba se prolize k tomu zem to ze se chvili neukazes neznamena,zes to vzdal :-)

         S mladejma mas a nemas pravdu,je to ve vychove o ktery ani jejich rodice nevedi ze existuje.A ta prameni z pristupu............A z nepochopeni systemu kterej bude vzdycky podporovat "jakobynedostatek" pracovnich mist" na jedny strane a umely pracovni pozice na strane druhy.......jinak receno........ovcanstvi.

       • proud napsal:

        Jinak na rybach bylo super i presto ze jsem nechal(zapomel jsem baksu s "bizuterii") polovicku veci doma :-)))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Kapra jsem namlel na karbanatky,cejny nalozil do nalevu a bude z nich rybi salat ;-)

        • Petr C napsal:

         Ty ryby vam zavidim. Ja tu pro zmenu zas nahanel medveda. Zasrany pubertak jeste mu chybi ten pocit sebezachovy. A vyprasit mu kozich se mi moc nedari, nastesti pro mne, kdyz proti nemu vyrazim s kostem utece.

        • proud napsal:

         Jo no,v tech vedrech si vecer u vody v klidu docela i odfrknes......neni tam takovy horko.

        • proud napsal:

         Ale do noci jsem pak cistil novy ryby,nalozeny pripravoval na salat,kapra namlel na karbanatky a novy nakladal,to uz smrdi praci :-))))))))))))

        • proud napsal:

         Dneska vecer mozna vypalim zase,ale bud chytat nebudu,nebo si budu hrat s bilou rybou chyt a pust,coz ale moc neuznavam,takze spis pojedu k vode jen pokecat,nebo posedet bez cajku,mam nachytano,na co zabijet do zasoby,jeste uvidim jestli se mi bude chtit vyrazit.

      • proud napsal:

       Ne , idioty na mysli opravdu nemam,mam na mysli lidi co k tomu dojdou a naucej se to,pochopej ze musej vzit vlastni osud do svejch rukou,uplne celej,ze i byt jen malinkou castecku co by zapomeli,otoci darebak proti nim.

 3. Paw napsal:

  Jdou kolem reci ,ze Iran dostal od rusu SS-400 prezdivany UsaStraska , protoze jeste pred pouzitim z toho jde na Usaka strach ,zimnice a panika. Jenom se to jmenuje jinak..Mozna past, nalakat je aby se nabehli na iransky vidle...

 4. proud napsal:

  "Irácká varianta blitzkriegu se současným zapojením pozemních, námořních a leteckých sil je pro útok USA a jejích spojenců na Irán nepoužitelná. A to z těchto důvodů:"...................uz vim jak je to s autorem,my mu krivdime,on proste neustale a jenom zertuje :-))))))))))))))))))))))))))))! Duvod je jen jeden a velice prostej: Silou na nej nemaji,tak jako kdysi nemeli na Slovany! Historie se tedy bude zase opakovat: zrada,uplaceni,kradez toho proc na nej nemaji,zkolonizovani.................

 5. Novapalo napsal:

  Optimizmus je zvyčajne mylný....... Ľudia nie sú rovnakí. Ale ani národy nie sú rovnaké. Veľký omyl tých, ktorí si myslia, že Američania, teda obyčajní ľudia Američania, sú ako Slováci, alebo Rusi.... Nie Američania sú už degenerovaní. Robili prieskum v lete r. 2014 (po Krymskej kríze). Pýtali sa ľudí na ulici v New Yorku, či súhlasia, aby USA zaútočili na Rusko atómovými zbraňami. Pýtali sa asi 20 ľudí, obyčajných ľudí. Všetci súhlasili a navrhovali mnohí, aby tak prezident USA rozhodol čo najskôr.... Robili taký istý prieskum medzi ľuďmi na Kryme, v tom čase už bol koncom leta súčasťou Ruska. Či má Rusko zaútočiť atómovými zbraňami na USA. Všetci obyčajní ľudia si klepali po hlave, či sa ten reportér nezbláznil a niektorí odmietli sa potom s reportérom čo i len ďalej rozprávať...... Chápete ten rozdiel? Naivní ľudia sú, ktorí si myslia, že priemerní ľudia na Západe, v Západnej civilizácii, sú takí istí ako Slovania. Nemci, Francúzi, Angličania, Španieli, Taliani ..... sú už degenerovaní!!!! Pochopte to konečne naivní hlupáci Slovania. Kysucký to dokonale dokázal v jeho knihe "Obroda Slovanov".

  • proud napsal:

   Zil jsi tam nekde minimalne 10 let a pracoval?.............Ja jen abys vedel o cem mektas z vlastni zkusenosti,jinak mi s kysuckym vylizte prdel oba dva!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!