Novodobé revolucionářky

seawatchAni ne s údivem, ale se zájmem, sleduji případ německé kapitánky Racketeové z neziskové Sea Watch, která se rozhodla převézt do Itálie půl milionu Libyjců, i přesto, že tak porušuje italské zákony. Nepřekvapuje mě to především proto, že je německé národnosti. Němci, kteří jsou obecně považováni za nejdisciplinovanější národ (což je nezbytnou podmínkou pro nástup jakékoli totality), mají kromě přemrštěných sklonů k poslušnosti vůdcům, také letitou tradici radikákních, revolučních, anarchistických a teroristických organizací (Dutschke, Meinhofová, Monhauptová, Ensslinová, RAF...ostatně i sám Hitler měl v dobách, kdy ještě žil jako naprostý looser ve Vídni k anarchistům blízko - Vůdcovo šílenství, Omega 2018).

Odpor, který se projevuje radikalismem, revolučností, anarchismem a v krajním případě terorismem je totiž zvláště pro mladé lidi přirozená a zákonitá reakce na přehnanou většinovou německou poslušnost. Zdánlivě to vypadá jako paradox, ale německá historie to potvrzuje. Potvrzuje to do značné míry i současnost.

Německá kapitánka Sea Watch Racketeová svými postoji i činy krajně radikální je. Krajně radikální bylo také politické rozhodnutí kancléřky Merkelové pozvat do Evropy běžence z "válečnými konflikty" ohrožených zemí Asie a Afriky, bez ohledu na to, co tím ostatní Evropě způsobí. Takové extrémně humánní gesto má podle mého soudu kořeny v přežívajícím německém traumatu z nacismu, vyhlazovacích koncentračních táborů, 2. světové války - nejhorší lidské katastrofy nejen v novodobých dějinách. 70 let po válce se to zdá zvláštní, ale z psycholgického hlediska zdůvodnitelné - odčinit vinu. Merkelová svým krajně humánním a radikálním gestem chtěla tuto vinu smýt, představit Německo jako vzor humanistické solidarity. Zároveň s tím ale přenáší pomocí rozdělovacích migračních kvót vinu na celou Evropu. Kolektivní evropskou vinu.

Německá kapitánka Sea Watch Racketeová jen realizuje záměr Merkelové. Rovněž argumentuje tím, že žalostnou situaci v Libyji zavinila Evropa, tím že ji kolonizovala (naposledy Francie a Británie). Logicky se nabízí otázka, proč tedy libyjské uprchlíky nevozí do zemí "viníků" (Francie a Británie) ale do Itálie? Zajímavé je i to, že za takovými extrémně radikálními ultrahumanistickými postoji stojí ženy. Domnívám se, že je to tím, že u značné části žen převažují podle lékařských statistik emoce nad raciem. Rozhodnodnutí Merkelové i Racketeové, které nedomýšlejí důsledky svých činů, je také naprosto iracionální, ale o to víc nebezpečné. Pro nás všechny včetně samotných Němců. Ale to už je téma pro psychology, sociology, historiky a politology.

 
10 Komentářů k Novodobé revolucionářky

 1. Vlado napsal:

  To je téma spíš pro psychiatry na uzavřeném oddělení, nejlépe ve vypolstrované cele.

 2. Vlado napsal:

  PS.
  Žalostnou situaci v Libyi zavinila Evropa ale ne kolonizací, tedy hlavně Francie a Anglie s přispěním Itálie a USA díky tomu že dluhy za ropu se neplatí v jiné měně jak zelených hajzlpapírech(dolarech) a vůbec ne zlatým dinárem(no fůůůj) a nejlépe vůbec a zabavení bankovních Libyjských aktiv se nejlépe dělá při vývozu ZZZZápadních demokratických hovnot pomocí bomb, raket a podpory domácích vyzbrojených band zvaných NATEM umírněná opozice.

  • jochen napsal:

   Presne. Neplatit a popripade jeste ukrast vsechno zlato! Kampak se asi podelo Kadafiho zlato? Uz je davno pretaveny pro jakesi smejdy.

 3. Luko napsal:

  Neviem, či sa dá odčiniť vlastná vina za peniaze a na úkor druhého. Akým procesom musí prejsť myslenie, aby to fungovalo - aby z toho bol na konci dobrý pocit?
  Dr. Chocholoušek by k tomu isto vedel niečo poučné napísať.

 4. .lak napsal:

  Babík f sukňy :lol:

 5. Novapalo napsal:

  Tieto emancipované ženy sú duševne choré. Tak píše Kysucký v jeho knihe Obroda Slovanov. A feministky, vrchol duševnej vyšinutosti demokratickej rovnostárskej emancipácie žien, sú zrelé na psychiatriu..... A ďalej od Kysuckého (Už nemám svoj názor, pretože vo všetkom súhlasím s Kysuckým. A nedovolím si hovoriť, že je to môj názor a tak kradnúť geniálne myšlienky niekomu inému a prisvojovať si, že to vytvoril môj intelekt. NIe. Ja som to nevytvoril a preto sa otvorene priznávam o citovaniu z originálu. Tak to chápte aj ďalej.)Citujem ďalej svojimi slovami.
  Západ je totálne už zdegenerovaný geneticky a teda aj duševne. Najlepšia genetika je asi Slovanská, teda haploskupina R1a a I2. Západná genetika vznikla mutáciou sovanskej a degeneráciou slovanskej genetiky, Tak vznikli aj jazyky západných geneticky zmutovaných národov. Angličtina, nemčina, latinčina........ sú primitívne jazyky, ktoré vznikli výrazným zjednodušením slovanských jazykov..... A tak toto dievča, je len primitívny produkt Západného ducha, jeho degenerovaného myslenia, pretože myslenie je priamo závislé od genetiky a teda kvality mozgu daného človeka.....je to však podstatne zložitejšie, ale pritom tak jednoduché...... ako to približuje Kysucký, ako funguje tento vesmír: hmota aj duch.

 6. proud napsal:

  To na ty fotce je vazne baba???? :-))))))))))))))))))))))))))))))

 7. proud napsal:

  "Hitler měl v dobách, kdy ještě žil jako naprostý looser ve Vídni k anarchistům blízko – Vůdcovo šílenství, Omega 2018".....................kdysi bych na to napsal,ze zas az takovej blbec a looser bejt nemohl,kdyz zvladnul zabrat celou Evropu.Ale poucil me neschopnej,prihratej a vecne ozralej siozidovskej kreten havel,ze na debilovi kteryho vyberou vubec nezalezi,muze to klidne bejt i mental,staci ze umi jen papouskovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!