Nová kniha k objednání: LA PEŇA – Arwin zachraňuje svět (Konspirační román)

pdf-1O knížce: Vzala jsem spousty konspiračních teorií, přidala trochu lásky, nějakou tu nenávist, zradu a pomstu, přátelství až za hrob, mudrce a agenty, Šrí Krišnu a prezidenta Spojených států, přisypala vrcholky Himálajů, pulsující New York v Den Americké nezávislosti i pražský Vítkov se slavným husitským vojevůdcem Janem Žižkou na koni. Vše jsem to umlela v mlýnku na maso a to, co z něj vypadlo, vám teď nabízím k ochutnání. Netvrdím, že všechno, co se v mé knížce píše, je pravda, a neříkám, že všechno, co se v ní dočtete, je lež. Rozlišit ale co je co, to už je jen a jen na vás…
K objednání zde: http://la-pena.cz/?page_id=101

O Arwinovi

Arwin vyrůstající s jógíny a mudrci vysoko v horách se nečekaně zamotává do příběhu mocných tohoto světa, aniž by si to kdy takhle přál nebo představoval.

Je tím, kdo má podle předpovědi hvězd zachránit svět. Co to ale vlastně znamená a jakou cenu bude muset zaplatit zatím zdaleka netuší.

 

O autorce

Každý správný konspirační román musí být dle logiky věci publikován pod pseudonymem. Proto ta La Peňa. Nicméně laskavý čtenář jistě v průběhu čtení pochopí, že věci, o kterých se v knize píše, se ve skutečnosti týkají každého z nás, tady a teď. A že ta tajemná dáma může být docela klidně vaše nenápadné sousedka, se kterou občas jezdíte výtahem.

 

Objednávky

Knížku v elektronické podobě vám zašlu za nějaký pěkný příspěvek dle vašeho uvážení na účet: 2101458394/2010.

Do zprávy pro příjemce prosím uveďte e-mailovou adresu, kam mám knihu poslat.

Tištěnou verzi knihy si můžete předobjednat za ještě hezčí příspěvek, který by měl být schopen uhradit tisk a poštovné a balné, platbou rovněž na výše uvedeném účtě.

Zašlu vám ji, jakmile vyjede z tiskárny a k tištěné verzi vám přidám elektronickou zdarma.

V tom případě uveďte prosím kromě adresy elektronické i poštovní.

Veškeré dotazy zasílejte prosím na e-mail:

la-pena@email.cz

 

UKÁZKY Z KNIHY

Bylo to jak jediná klapka v klavíru, která vydává falešný tón. Nelže, není blázen, to, co říká není pravda. Pořád se mu to takhle vařilo v hlavě. Nakonec z toho nemohl spát ani jíst.

Začal si Arwinovy nesmyslné teorie vyhledávat na internetu. Narazil na otřesně ohavné konspirační weby plné nechutných a špinavých lží. Jeho život, vše, v co doposud věřil, a jeho názor na svět, ve kterém žil, jako by se začal ocitat ve vzduchoprázdnu.

Samozřejmě pouze v tom případě, že by připustil byť i jen hypotetickou možnost, že všechno to, o čem píšou mainstreamová média, je jedna velká propaganda a olbřímí fake news. Naštěstí to ale nebyla pravda.

Mandákovi představení si přesto všimli, že se s ním něco děje. Věděli, že na ty lživé webovky chodí jen z pracovních důvodů. Ale začali mít o něj doopravdický strach. Někdy stačí málo a mysl se otráví jedem lží a konspiračních výmyslů a je konec.

Proto, jak mu kdysi vysvětlili na jednom ideovém školení, je koneckonců zakázán například Hitlerův Main Kampf. I když je to samozřejmě jen snůška nehorázných lží jednoho ukrutného šílence, čtenáři si na základě četby té knihy mohou začít zcela mylně vysvětlovat události světových dějin úplně jinak, než se tomu učí ve škole.

Začnou třeba věřit v židovské spiknutí vůči ne-židům a všímat si mnohem pozorněji, kdo že to ve skutečnosti ovládá světová média a banky. Nic z toho není rozhodně zapotřebí. Nikdo tím nikomu v žádném případě neprospěje. Proto je tato kniha na věky věků zakázána. Amen!

Něco podobného by se teď klidně mohlo stát i jejich elitnímu vyšetřovateli Mandákovi. Neztratí ho přeci kvůli nějakému ubohému klukovi z kdovíjakého Horákova trpícímu spasitelským komplexem a paranoidními bludy.

***

Může odtud kdykoliv brnknout tomu arcidarebákovi Rasputinovi, tlustýmu nadsamci Kimovi, třesoucí se Makrele nebo tomu slizkýmu, oidipáckýmu žabožroutovi. Nejvíc ho baví, že když je tady, tak nikdo na celým světě, kromě pár nejvěrnějších, ani náhodou netuší, kde by vůbec mohl být. Prostě si mírnyks týrnyks na pár dnů zmizí, a čau.

Možná, že mu to jeho odpůrci stejně nikdy neuvěří, ale on chce vážně Americe pomoct. Už má přece všeho dost – peněz i majetku. Za tím se opravdu už pachtit nemusí.

Když by se mu ale podařilo postavit Ameriku zase na nohy, zapsal by se do dějin jako největší národní hrdina. Ale je tu ještě pořád ten šikmovokej žlutej hajzl a ten perskej, fousatej bastard. Na Asada raději nechce ani pomyslet, protože mu to akorát vždycky jenom zvedne tlak. Už měli vítězství na dosah ruky. Ale ty pitomci to pak tak strašně zpackali!

***

Mahéšvara velice soustředěně míchá v tyglíku rtuť s úlomky zvonů a mladý bráhmana ho se zájmem pozoruje.

„Snad jsem to ještě nezapomněl,“ pronáší Mahéšvara.

„Ba ne, to přece vidím, žes nezapomněl,“ odpovídá mu se vzrušeným úsměvem bráhmana. „Slyšel jsem o tom tolik vyprávět, ale dnes to poprvé vidím na vlastní oči.“

Mahéšvara právě začíná vylévat rozžhavené zlato do připravených forem. „Vůbec to není těžké,“ říká s viditelným potěšením. Má radost, že se mu to podařilo. Nejde totiž jen o použité prvky. Hlavním faktorem je zde vědomí alchymisty, se kterým pronáší mantry. Zvukové vibrace o určité frekvenci, které dovytvářejí proces proměny obyčejné zvonoviny smíchané se rtutí ve zlato. A teprve výsledný žlutý kov prokáže, zda postupoval během celého procesu správně a se správným vědomím.

Kdyby nechtěl dát Arwinovi s sebou nějaké zlato na cestu, vůbec by se tím nezabýval. Věděl, že tento vzácný kov k sobě přitahuje hříšné činnosti všeho druhu, a nechtěl za žádnou cenu ohrozit svůj klid v jeskyni, kde dlouhé roky dlel v meditacích oproštěný od vnějšího světa.

„Můj učitel říkal, že tento alchymistický proces je známý již velice dlouho, ale je udržován mocnými tohoto světa v utajení, aby se nezhroutil světový trh se zlatem a potažmo celá ekonomika, Nrisinho,“ říká Mahéšvara mladému bráhmanovi se žhnoucíma očima.

„Ano, také jsem o tom kdysi slyšel,“ přitakal Nrisinha.

„Prý to znal už i Izák Newton,“pokračoval Mahéšvara.

„Newton?“ opakoval Nrisinha, netuše kam má to slovo zařadit.

„Ále…“ zasmál se Mahéšvara a mávnul rukou. „To není vůbec důležité.“

„Vedu vám dalšího hosta,“ oznámil jim Bhrigu Muni, který se náhle zjevil vprostřed jeskyně. Vedle něho stojí indický mladík. Má na sobě světle modré, oprané džíny, modrobílou kostkovanou košili s krátkým rukávem a v ruce drží sluneční brýle pilotky – model, jaký měl Tom Cruise v kultovním filmu Top Gun. Pokorně se na mudrce usmívá a se sepjatýma rukama se jim klaní.

***

Loudají se nábřežím podél Vltavy, pozorují racky chechtající se na večerní obloze a obdivně si prohlížejí panorama s prastarým sídlem českých králů a majestátním Chrámem svatého Víta. Navzdory této malebné podívané však musejí promyslet, co dál.

Prezident sice Arwinovi prozradil, že bude pár týdnů v Čechách, ale představa, že ho tu teď najdou, připadala Gópálovi už v Americe naprosto naivní. Také to Arwinovi několikrát zopakoval, ale ten trval tvrdošíjně na svém, že s ním musí mluvit okamžitě.

Nakonec tedy odjeli a teď jen bezradně bloumají po nábřeží. Hledat ho tady je jako hledat jehlu v kupce sena. A to ještě k tomu TAHLE jehla podléhá režimu přísného utajení.

Gópál se jen kouše do jazyka, aby neřekl nahlas, co se mu bez konce mele hlavou. „Já to říkal, já to říkal, já to říkal…“

„Hele,“ šťouchne do Gópála Arwin. Před nimi sedí na zemi v lotosovém sedu cizí dívka. Má zavřené oči a nehýbe se. Je celá v černém, vlasy má spletené do temně rudých dredů a nos, obočí i uši jí zdobí spousty stříbrných náušnic. Lukům podobná obočí se klenou nad temnými řasami, výrazným aristokratickým nosem a krásně tvarovanými rty.

Navzdory ušlechtilým rysům nepřirozeně bílá barva obličeje prozrazuje jistou míru intoxikace. Není úplně mimo, ale úplně in také rozhodně není.

***

„Áááá…áááá!“ Ledové ticho bělostných vrcholků Himálaje prořízl dravčí skřek. Na pozadí vznešených štítů, obestřených mlžným oparem, se rýsuje silueta obrovského orla. Ostrým zrakem pátrá po nějakém úlovku. Doposud ale marně.

Z obrovské výšky neomylně rozpoznává každé stéblo orosené trávy, každý kamínek ohlazený ledovou vodou stékající dolů do údolí. Jeho dokonalým očím by neunikla ani myš. Okamžitě by se střemhlav vrhnul dolů a s chutí by do jejího šedého kožíšku zaryl své jak meče ostré spáry. Bohužel ale pod sebou vidí jen osamělého mladého chlapce. A na něho mu síly rozhodně nestačí.

Chlapec sedící se zkříženýma nohama ve stínu velehor hledí s přivřenýma očima na špičku svého nosu a vůbec nevnímá nic z toho, co se děje ve vzduchu nad ním, ani všeprostupující chlad.

Je naprosto pohroužený v meditaci. Přemítá o lotosu svého srdce, pozorně se nadechuje a vydechuje a snaží se sledovat proudění životní energie ve svém těle.

Zamaštěné, zcuchané vlasy má smotané do divokého drdolu, sedí na jelení kůži, na sobě má jen chatrnou bederní roušku a přes ramena má přehozenou vlněnou přikrývku, čadar. Jeho oblečení je typické pro jógíny a mudrce obývající tato odlehlá, tichá místa.
121 Komentářů k Nová kniha k objednání: LA PEŇA – Arwin zachraňuje svět (Konspirační román)

  • proud napsal:

   Proc ja vzdycky na neoznacenej yutube shit kliknu............a pak je tam opravdu shit co nema s nwoo absolutne nic spolecnyho:-(((

   • .lak napsal:

    No ale ty to víš o čem to je a ostatní to zajímá asi jako bolení zubů.

    Na tom pracují dle “potřeb. A provozují v podstatě jako nejkovanější komuna komunistů trojkoláci kdysi s nikým nevolenou (b)LIDEM prohlasované s pomocí trestně stíhaného pro restituce cizí instituci na život věčný kdy proti bylo 95-98% národa, inu demokracie.

    Švejci povýšli předsudečnou nenávist do výsměchu (kde je úcta ke samozvané sebeadorované šlechtě a panovníkům, no nelze přece pastičkářům. Preference mají pouze pro pár podprostituujících služtiček a lokajíčků, drábů najdou dost) a v podstatě ano primitivním násilníkům dnes rádoby určující každý aspekt i krok životů nevolníků či formantů a ty už snese konqista inkvizice leda jako kacíře, rouhače a lůzu odrbanou držkující a tedy jim s digitalizací nevhodných kapitálově zabezpečí NWO bezprizornost a rip. Prostě lidské zd(st)roje alias formanté z kterých mohou mít profit a radost. Ziskovci ..
    A máte mustr pro eu i kalergiády která je samostatným extempóré dotahující zmítaní choutkami a vášněmi “vyvolených skrze tupé aparátčíky systému, mimo zájmy lidí a regionální možnost ovlivnění skutečnými plátci voliči zaměstnance.
    No a určující?
    https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
    https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

    https://www.youtube.com/watch?v=AMOVsU8H6mw

    • proud napsal:

     A to uz je jina,az na to strihani :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

     • proud napsal:

      U tyhle muziky a techhle textu vzdycky hodne zalezi na postojich a podani stejne tak u interpreta,jako u posluchacu,jinak nejen ze se mijej ucinkem,ale maji naopak ucinek presne opacnej...........No a hadej jakej maji tedy ucinek pri stavu dnesni vetsinovy spolecnosti,ktera jim navic ani moc nerozumi...........bohuzel....

   • HVzV? napsal:

    Geniálni vědec pan W.řikejme mu třeba pan Erwin dnes vstal a udělal si ranni kávičku.

    Rozpadávajici Evropa ho pokládá za politika,ale on tvrdi,že žadným politikem neni a když tak nepolitickým,nepouživá totiž politické korektnosti...
    Laskavi čtenáři těchto řádků v průběhu děni pochopi,že do té šlamastiky v které se nechtěně octl byl na internetu vtažen a nyni je vidět,že se může týkat každého z nás.
    V tomto okamžiku je mu přičitáno,že prý vede obrovskou Společnost, ovšem ona je tak tak tajná,že nikdo nevěři,že existuje.
    Jeji špička totiž nemá fujera,což je zlidovělé výrazivo vycházejiciho ze slova vůdce.
    Ve vývoji se došlo tak daleko,že vůdcem či vůdkyni se tam může stát každý,kdo přijde s nápadem,pokud možno dobrým,nebo napiše článek či dokonce lidový komentář k "NAŠI VĚCI."To zni trochu gangstersky,ovšem nikdo se bát nemusi!
    Je totiž velkým štêstim,že tato v čisté skutečnosti tajná Společnost ušla pozornosti tisku a tv,přestože začala otřásat stromem vlasti politiků ,kteři si z ni udélali dojárnu.
    Tajemnému panu Erwinovi to tak vyhovuje a těši se pozornosti,která však žadnou pozornosti neni!
    Zde na tomto nenápadném webu NWOO,který prozatim ušel dokonce i zájmu pana Sorose,to může být možná prvni výhoda...

    Pokud někdo chce něco k těmto prvním řadkům konspiračniho románu něco dodat,či přednést stává se okamžite jeho AUTOREM!
    Także prozatim tak!

    • HVzV? napsal:

     JAKÝ MÁ VLATNĚ PAN PROFESOR ERWIN PLÁNY NA ZACHRANU SVĚTA?

     Je s podivem co všechno vi,jaké má konspirativni sily a jak dobře umi zatajit své Společenstvi,které může dosáhnout až 8 395 132 dušiček.
     Dokonce je o tom Společenstvi známo,že aspiruje na misto mistra světa ve skoku na špek.
     No nevadi,zdä se,źe časti jeho plánu je jak to změnit a když to nepůjde,nevadi uďělá vše za tento lid sám nebot je nejen genjí čti dženi,ale i vlastenec.
     Naštesti má i asistentky s nečekaně pěknými přednostmi i tituly a ty praci na UNI a těmi opravdu sexy vlastnostmi mu přinášeji radost a nejen to.
     Zlé jazyky tvrdi,že prý to jsou dvě Profesorovy swindury,což přispivá k jeho populatitě hlavně mezi studentkami.
     Takže dnes při jeho ranni kávičce ho pozorujeme při čteni zpráv z alternativy nebot denni tisk již dávno zavrhl jako nudný a nepotřebný.

     Zajimaji ho běžné zpràvy na př.z Ruska tato:

     Otázka rozmistěni taktických raket přimo pod branami USA na Kubu se z oblasti konspirace s téměř jistotou pesouvá do kategorie reality a to v relativně krátké době.
     Poté co wašington odstoupil od smlouvy o raketch středniho a menšiho doletu okolnosti způsobi,že opalováni na Miami a máchàni v Atlantiku bude pro tamni domorodce mnohem vice vzrušujici,když vezmeme v úvahu blizkost zbrani hromadného ničeni.
     Generalissimus Putin totiž ujištuje,že se na mistě objevi hned poté co si svoje rakety Amer nacpe do Evropy.
     Někdo soudi,že vzpruha pro penzisty na Floridě bude i letecká skupina proudových stihačů s podvěšenými raketami zn KINŽal,která tu muziku doplni!

     Tož tak.

  • HVzV? napsal:

   LA PEŇA PRY PIŠE,jak Erwin přišel i k tomu,jak ČR domorodce VYLOUPILI

   o 2 000 000 000 000 koňur a oni na to hleděli jak telátka na nové vrata!
   Bude to prima konspiračni román jak swiňa!

   A nejen to,bude toho přehršle dál!
   Jak ten román tady bude postupně a dobrodružně psán sám od sebe zdejšimi válečniky a valečnicemi svobody,demokracie a hlavně záchrany našich peněz, před nenasytnými a chamtivými kapitalisty,kteři se odmitaji s námi dělit aspoň fifty fifty!

   • Ned napsal:

    Vzhledem k tomu, že sám autor(ka) napsal(a), že semlela od každého šprochu jen trochu, lze očekávat jen sekanou. Ale i tak je výtečná, když má opravdu maso, vmíchá se do ní trochu /mléka, či vína) a peče se déle na nevíce, než 150°C.

    • HVzV? napsal:

     Kdovi,jestli je zdejši autorka románu "Arwina" informována o profesorovi Erwinovi.
     Prozatim se nám tu se svým komentářem k "našim vjecem" neobjevila přimo,mohla by tu totiž spolu s námi psat zčerstva nový dalši konspiračni román a zachranovat opravdu celý svět a republiku, možná by se stala známou protože by ji za to mohlii i zabæsnout,nebo co nebo jak?!.
     No ni?

  • HVzV? napsal:

   VZPOMINA SI ERWIN,JAK UBOHÝM DOMORODCŮM ČR UKRADLI ZLATO?

   Jak dnes ho máme méně než Mongolsko?
   My se tu mrcasime nad konspiračnim románem se stovkami lidových komentářů a banksteři se 29.3.2019 poradili jak potopit celý svět a zejména našeho oblibeného presidenta TRAMPA,který už o tom vi a dáva do tisku,že když ho znovu nezvoli jeho ejmerika pukne jak žalud!
   Prý uprosil na kolenou bankstery,aby to odložili do 1.1.2022!
   Tak ten horror by se tu misto toho konspiračniho románu hodil daleko vice a byl by ze života!
   To naše ukradené zlato je proti tomu co se na zubožené ovčany ČR našimi bankstery chystá ,jen moucha.
   Jen si všimněte co dělá strejda Putin a pan chujnan.
   Kde máme naše intelektuály a proč si váleji koule a nenapišou co se robi,co?

   VI NĚKDO Z VÁS O ČEM TADY PIČEME?

   Když ano, dejte tady aspon ten horror a ne romàny ze života zvirřad!

   • HVzV? napsal:

    Jo Daniel by to mohl vědět,ale je zalezený a tichý jak pěna!
    Danieli pocem ty kluku!

    • HVzV? napsal:

     SPISOVATELKA PINA BY MOHLA SVŮJ NOVÝ ROMAN O KONCI SVĚTA

     začit prý pravdivě asi takto.

     Den 29.3.2019 byl obyčejný a na obloze se honily mraky bližici se bouře.
     Zimu totiž ovlivnila Švedka Greta takže valná nebyla.
     Ujasnila si totiž,že dělnici,kteři vyráběli dřive zisky kapitalistům ve formě ledniček,praček,aut a jiného tvrdého hardware,nebudou brzy potřebni vůbec a zmizi!
     Na něco takového musi být pořádný důvod,vysvětleni a argumenty.
     Drama se zvětšuje o to,že komunisté,kteři doposud žili z tvrzeni,že bojuji za dělniky, proletariát a za nikoho jinèho se už dnes nechtěji dát zvolit a jdou jak všicni vidite do kytek po 5%,neboť nepochopili vážnost situace nevi,že se toho dne sešla opravdová vláda světa,jejiž složeni je přisně tajné a učini toho dne vážná světová rozhodnuti,které oni oslněni svým úspěchem jejich neomarxismu vůbec možná ani nepochopi!.
     To může brzy ohrozit i celý svět a zkřižit plány námi velmi oblibeného presidenta TRAMPA,který se opirá zejména o dělnictvo a chce být jim samozřejmě znovu zvolen!

     To by byly prvni věty opravdového konspiračniho románu,který i tady může pokračovat dál a přimět válečniky alternativy se dãt informovat a pobavit dřive ,než je všechny sežere cenzura al hamajdy jimi zvolené strany ČSsD,která lže už ve svém názvu!

     Co myslit šlo by to tak začit nebo ne?
     Kdo je proti ať to tady napiše a zdůvodni proč!

  • HVzV? napsal:

   REVOLUCE PRO 21.STOLETI MŮŽE ZAČIT.OBČANE BUDOU MUSET ŽADAT JIM UKRADENÉ HODNOTY A PRÝ I PENIZE ZPĚt!

   To by mohl být nadpis nového konspiračniho románu dnešnich dělniků a rolniků,proletariátu,který kdesi snad prý zmizel a jejich pracujici a nepracujici inteligence,která se probouzi do agonie neomarxismu nevi co s tim má má dělat!

   Proto padlo rozhodnuti k vytvořeni tajné ŠPIČKY Společnosti ČSV ,která tento konspiračni román začne na nyni už zakazovaných webech tzv ALTERNATIVY PSÁT SAMA!

   V této knize,psané samými lidovými komenttory nebo taky ne, se objevi vše co se podařilo rabovačům našich kapes vymazat zničit či ukrást,ovšem nejenom jako popis skutečné situace v niž se budouci otroci pomalu krok za krokem ocitaji,ale i jejich nadčasové návrhy na nápravu s vizi jejich možné budoucnosti.

   POKUD JE NĚKDO PROTI,AT TO TU NAPIŠE A UVEDE DŮVODY!

  • HVzV? napsal:

   PAN PROFESOR ERWIN VI,ŽE POKUD MÁ ZACHRANOVAT SVET BUDE MUSET

   ze všeho nejvice zjistit jak a co se děje s jeho financemi.
   Proto se dal do studia jakou šanci maji zubožovani obyvatelé zeměkoule ,potažmo nebohé ČR sve rabováni přibrzdit.
   Je to samozřejmě jen úkol pro genia formátu pana profesora.
   Klidně tomu můze dát na prdel,ovšem pokud jeho nepolitická naprosto tajná společnost tvořici možných 8 395 132 dušiček se nepřipoji k jeho plánu,bude apaticky chtit čekat na svoje dali rabováni,může to klidně dělat dál.
   Je třeba se řidit heslem:

   KDO CHCE KAM POMOŽME MU TAM!

   Bude ho bavit seznamovat zdejši válečniky alternativy s tim co čeká dále domorodce republiky Česka ve směru vykradeni jejich kapes a potěši ho jistě jejich válečnické uměni,když budou ve svém zájmu hledat důkazy pro jeho podporu tomu bránit.

   Je totiž prozatim jediný,který bude demolovanou a terorizovanou masu oveček,které budou vlky kapitalismu sežrány za živa,zachraňovat od otroctvi banánové republiky a teroru neomarxistů,které si nebozi domorodci zvolili a zvoli za své "zastupce!"

  • HVzV? napsal:

   I dnes pan profesor Erwin u ranni kávičky přemýšli,

   jakou informaci z oblasti alternativnich webů,které se stávaji hlavnim proudem ,nebot občané již odhalili,že tisk a tv jsou jen ohlupovadla,lžou s cilem je okrást při volbách o jejich hlas a při volbách pak vadnaými informacemi volit dookola polit.subjekty,které budou vyrábět dál bez jakékoliv kontroly vadné zákony,přičemž je občanům dovoleno jen sklizet výsměch těch tzv."zastupitelů" nad jejich bezmocnosti něco opravdu změnit!
   Prvni občané začinaji pochybovat zda takto zmanipulované volby vůbec plati!!

   Prostor pro konspiračni román psaný samými občany s nadpisem

   REVOLUCE PRO 21.STOLETI MŮŽE ZAČIT

   se den ode dne zvětšuje,nebo si někdo mysli,že ne,pak to tedy tady může napsat,proč!

   Voliči důvěřovali 30 let slepě svým zastupitelům ti však maji pouze jeden cil,jak jim vyčaistit kapsy od těžce vydělanch peněz.
   To je dobře vidět na tom,že podporuji dále třetinové platy oproti těm,které dostávaji občané za stejnou práci na ZAPADĚ1

   Nesmrtelný pan doktor ,inženýr pan "JM" CSc napsal přesně jaké jsou přičiny tohoto jevu a náprava byla zakotvena v článku č.4.i jeho PROGRAMU ;kde je vyisleno i o kolik jsou ubozi domorodci ČR měsičně okrádáni.
   Je to neuvřitelnch dnešnich 11 000 korun a to neni málo,
   Proto podtitul naeho konspiračniho románu může být

   OBČANÉ ŽÁDAJI JIM KRADENÉ PENIZE A HODNOTY ZPĚT!

  • HVzV? napsal:

   Pan profesor Erwin si dal k rani kávičce nohy na stůl a pročital si na webech činy svého oblibeného presidenta TRUMPFA,který mu je heslem AMERIKA FIRST vzorem.

   ON ten president totiž vlastně vyzývá k následováni celý svět,nebot při zachaňováni světa a i jednotlivých států je zapotřebi jednoty a informovanosti jejich obyvatelů či domorodců.
   Proto taky si pan profesor u své ranni kávičky mysli,že nebude problém si toto heslo osvojit dokonce i pro svůj národ jakoby v lidovém překladu "I TVOJE REPUBLIKA OBČANE MUSI BÝT PRVNI!"

   Rozhodl se zatelefonovat panu doktorovi Krtečkovi od sousedniho webu NR, který je na rozdil od něho spiše levicový,co se tam děje,aby sjednoceni všech demokratických sil směřujicich ke svobodě,opravdové demokracii,boji za Socilni stát a tedy i naše penize,které jsou k pokroku potřebné dále podporoval!
   Rozhodně ho požáda,jako to dělá obvykle o zasláni odkazu,abychom i my z NWOO, spíše pravicovi válečnici alternativy byli informováni co tam náš reprezentant v EU a zástupce strany SPD a zaroveň redaktor Nové Republiky vyvádi a mazakuje.
   Tak si můžeme v našem konspiračnim románu

   REVOLUCE PRO 21.STOLETI MŮŽE ZAČIT

   na ten odkaz počkat,nebot profesorovi Erwinovi samotnému bylo zakázáno odkazy na NWOO dávat...

 1. Novapalo napsal:

  No, je to totálna hlúposť............. Ak niekto zmieša guláš z názorov priemerných ľudí, alebo názorov ľudí, ktorí nechápu, a sa bijú do hrude, že niečomu rozumejú, tak tuposť .......a hovno. Vôbec to nečítajte. Je to totálna hlúposť. Radšej si ušetrite čas aj peniaze a čítajte slovenského autora P.P.Kysuckého a jeho poslednú knihu "Obroda Slovanov". Lepšie stratený čas aj peniaze..........

  • dmp.r napsal:

   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

   "Pavol Peter Kysucký je autorom kníh: „Demokracia je principiálny omyl“, „Kresťanská civilizácia je omyl“, „Zásadné omyly Západu a Vatikánu“ a „Obroda Slovanov“. Tieto knihy dokazujú schopnosti originálneho myslenia a analýzy P. P. Kysuckého. Tieto knihy sú jasný dôkaz toho, že pán Kysucký je kompetentný analyzovať veci „ináč“, ako profesionálne ovplyvnení odborníci a špecialisti v danom obore."...

   ..."Minimálna cena jednej konkrétnej analýzy nesmie byť nižšia ako 10 000 EUR, ináč sa s tým p. Kysucký, ako subdodávateľ nášho OZ, nebude zaoberať. Hodinová sadzba za práce p. Kysuckého sú od 200 EUR do 500 EUR podľa veľkosti zákazky."

   ..."V prípade, že niekto chce túto skrátenú reklamnú publikáciu v papierovej forme ako krátku knižnú publikáciu, môžeme dodať minimálny počet 50 ks za cenu 45 EUR aj s nákladmi na balenie a dopravu. Pre väčší počet kusov je cena úmerná 45/50 EUR za ks. V tom prípade nám pošlite objednávku, na základe ktorej vám vystavíme Zálohovú faktúru. Po uhradení Zálohovej faktúry Vám publikácie zašleme poštou."

   ..."Analýzy od P. P. Kysuckého
   Zásadné „nepoznané“ informácie (ekonomické, politické, ideologické, psychologické, iné komplexné ....) môžu záujemcovia získať v súčasnosti na Slovensku asi len z analýz od P.P. Kysuckého!! Neviem, nemôžem čítať všetky knihy.
   Navrhujem jednoduchú vec. Urobte konfrontáciu ponuky od nášho OZ (ktorú vypracuje P.P. Kysucký) a ostatných subjektov............ Tak zistíte, aké nekompetentné „východiska, zdroje informácii, riešenia a závery“ dokážu títo chumaji akademickí..........!! "

   ..."Ako obnoviť staro-nové Slovanské Uhorsko
   Podnikatelia určite nepatria medzi inteligenciu národa......... Naopak, sú to „väčšinou“ cudzopasníci, ktorí sa priživujú a žijú z práce národa............. Preto hlavné bude asi šírenie internetom, alebo predaj-distribúcia knihy „Propagačný výber z hlavnej knihy“ medzi ľudové vrstvy."...

   ..."Už sme si povedali, že podnikatelia sú väčšinou „nepoužiteľní“........ Sú to hlavne extrémni sebci a egoisti..... Ale samozrejme je veľa výnimiek, ako som aj ja...! Internetové technológie sú veľmi priaznivé pre šírenie „informácii“............ "

   ..."Rada starších
   Muži, ktorí sa budú cítiť „duchovne disponovaní“ učiť Slovákov..., prihláste sa do tohto spolku „Rada starších“. Teda hľadáme mužov, ktorí sú múdri!...

   ...Do tejto internetovej „Rady starších“ sa môžu prihlásiť, samozrejme len muži. A len muži, ktorí prečítali hlavnú knihu P.P. Kysuckého..."

   ...Na tomto vebe je to spolok ľudí, ktorí si myslia, že ako „starší“ vedia podstatne viac, ako tí „chumaji“ mladí a mládež a deti..... a ženy."

   ..."Hlavná kniha „Obroda Slovanov“
   Je mi ľúto neveriacich, ale Boh „žiaľ“ existuje. Existenciou Boha (aj jeho bohov) som si istý. Je mi ľúto tiež veriacich, pretože všetky súčasné náboženstvá sú sfalšované. Súčasné náboženstvá slúžia na zotročenie ducha a blokovanie myslenia ľudí – teda ich genetiky. Ten, kto nie je schopný myslenia,je ľahko ovládateľný otrok tých, ktorí vedome a cieľavedome stáročia organizujú všetky súčasné sfalšované náboženstvá. Preto sa musia zrušiť všetky tieto náboženstvá (zoštátniť ich majetky)
   a vytvoriť nové"...

   ..."Krátke postrehy od pána Kysuckého.
   Táto časť sa bude pravidelne doplňovať a meniť. P. Kysucký nie je Boh a teda sa môže mýliť!! Tieto info sú ako podnety na ďalšie skúmania a hodnotenia."

   https://www.obrodaslovanov.sk

   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 2. Ilona napsal:

  Edward Snowden : Paraziti žerou Rusko. Vajíčka nanoparazitů z laboratoří USA, ve většině dovozových potravin pro Slovanské národy. Neviditelná válka . . .

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

  • dmp.r napsal:

   dik za to info, a jestli umis rusky, je to jen ve vyrobcich nebo i v zakladnich potravinach (naprosto nezpracovanych), ci v kterych to neni a jestli se to da prevarit, eventualne vysusit. Jo, toto jsou podstatne informace ke znovupozvednuti lidstva.

   • Ilona napsal:

    Je to v mase, v rybych, kojenecke vyzive a sportovnich vyzivovych dopncich, v bez-alkoholovem piti, hlavne v polotovarech na hambace.Rusi na to testuji nove odcerveni NNN. Tak uvidime

   • Ilona napsal:

    Pisu ti v Šaline, je to hnus. Sorry za preklepy.Z ovoce nasli jenom infekcni banany a napichany ananas. Najdi si na Rutube video se Snowdenem v Ang.jazyce, popisuje to vse asi 15 minut. O te Noemove Arse jsem se dozvedela nahodou, na foru z Donbasu, kdyz tam rozebirali slane podzemni More na Karvinsku. Facebook odkazy na Archu hned maze, a emaily s odkazem na stranky nedojdou. ..

    • dmp.r napsal:

     tak alespon to lidi nauci nejist polotovary a fastfood, ale zakladni potraviny a jeste si je ohlidat, jidlo je nejvetsi zasah do organismu, proto ma tak velkou dulezitost. Tu nemoznost preposilat nektere odkazy v emailech jsem tez odhalil, a vyresil jsem to, dej odkaz do textoveho souboru a posli jej zazipovany formatem 7z , takto lze preposlat vsechno

     • dmp.r napsal:

      ono jestli te to zajima, tak zadej do google: "Bakterie a viry nejsou iniciatory nemoci" a vyskoci na tebe skvely clanek o objevu mikrozymu, o Antoinu Bechampovi nebo Wilhelmu Reichovi apod. Tedy prirozene mnozstvi parazitu je velmi prospesne, nebot jsou to ve skutecnosti cistici, tedy podstatne (a zpusob na odstraneni parazitu) je mit ciste vnitrni prostredi, to pak urcuje mnozstvi parazitu v tele, tj. "kolik jich clovek v sobe uzivi". Pochopitelne ze musi jit o prirozene parazity=cistice a v mnozstvi prirozene se vyskytujici. Stejne je zajimave, jak zena, zivici se ve velkem procentu syrovou a delenou stravou, ma velice lehky porod ditete a tez pred tehotenstvim jeji kazdomesicni "dny" se postupne meni na uplne normalni dny, aniz by tim byla jakkoliv snizena (pokud si neposkozenym travenim uchova potrebne minimalni mnozstvi tuku) schopnost prijit do jineho stavu a porodit dite. Tim se puvodne pry myslelo neposkvrnene poceti a pak to ma pry uplne fantasticke. (nezkousel jsem, cetl jsem nektere zkusenosti). Je to velmi zajimave...

     • dmp.r napsal:

      a nejvetsi mnozstvi fasistu je prave proto v tzv. codex alimentarius. Na youtube jsou o tom dobre videa, treba tohle. Jo, je to fakt

      Nutricide - Criminalizing Natural Health, Vitamins, and Herbs
      66 007 zhlédnutí
      ashadance1
      Publikováno 10. 2. 2013

  • proud napsal:

   Jen si tak trochu premejslim,jak to jde technicky zaridit aniz si toho vsimnou zamestnanci a udrzet tim onu "selektivnost" a nezabijet vlastni lidi a vychazi mi............ze nejde.Kdyz to promejslim dal,pak mi vychazi ze tahle "zbran" se v dlouhodobejsim intervalu na 300% otoci proti me,tedy ze pacham jasnou sebevrazdu...................Ptam se tedy jakej to potom ma smysl,paklize to neni jasna pitomost a kachna?!

   • proud napsal:

    Nebo................existuje lek uz zaroven s tim vynalezenej a je jen potreba ho najit...........

 3. .lak napsal:

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/budoucnost-cestovani-v-letadle-si-pospite-na-manzelske-posteli-76786?dop-ab-variant=3&seq-no=3&source=hp
  Kabinetníci je rozpustí v nádobě a že se jich vejde, výhledově v digitální podobě a fiktivně Sítí 5G a poté vyselektují jejich DNA což v druhé variantě výrazně zlevní bez pohonných hmot nafouklého papundeklu alobalu. Z první třídy i s RNA a dodají rodině, sektě či mafii nebo do zdravotní dokumentace s životopisem od idiotů s gramatikou. Otrokárníci pod zájmovci budou létat prstem po mapjie. V.I.P. si budou moci zdělat adoraci nejprohnanějšími právníky k poblití všech kromě formantů školastiky kteří mají plechové žaludky a přežili imunitně sociopatáty. Rodiny kuřáků dostanou hendicap za znečištění zkumavek.
  No na co kriply nepříjdou, že jo.

  :lol:

 4. Perun Hromovládný napsal:

  Trapný.

 5. dmp.r napsal:

  "Skrátený propagačný výber z hlavnej knihy

  str.6
  Optimizmus je hlúposť. Pozitívne myslenie je doslova tuposť!
  Ako sa chcete brániť nepriateľovi, ktorý Vás chce zabiť, ak o ňom budete „pozitívne“
  myslieť? Pozitívne mysliaci sú určite „jebnutí“... Dôkladne vystvetľujem týmto bláznom
  ich duševnú chorobu v hlavnej knihe v samostatnej kapitole! ...

  ...Avšak
  aj tak nepíšem pre masy, ale pre duchovne vyspelých ľudí, ktorí ale nemusia mať žiadne
  „veľké“ vzdelanie! ...

  ... Touto knihou sa nechcem povyšovať, že som schopnejší než Vy. Aj keď to bude vo
  viac ako 99,99 % prípadoch určite pravda, tak aj tak sa cítim len ako obyčajný služobník
  iných síl!
  Napísaním tejto knihy som absolútne stratil dôveru v samého seba a svoje vedomosti.
  Mám pocit, že nerozumiem ničomu. Nie som si istý ničím apritom sa bijem za svoje pre-
  svedčenie. Chápete, aký som somár?! Je jasné, že aj vy ste podobní hlupáci, ako som aj ja.

  str.11
  Opak neutrality je emócia. Teda energia emócií je energia Satana. A Satan spotrebúva túto energiu. Satan po-
  trebuje energiu emócií pre svoju existenciu. Satan vysáva túto energiu
  z ľudí, aj zvierat, aj všetkého živého, čo túto energiu produkuje.
  Napríklad emócie lásky a nenávisti, sú v podstate to isté, aj keď sú
  tieto emócie úplne protikladné. Je to preto, pretože energia emócii je
  energia, ktorú Satan spotrebúva a on nás núti, aby sme produkovali
  tejto energie čo najviac. Preto Satan chce, aby boli ľudia čo najviac emo-
  cionálni. Čím vyššie emócie, tým viac energie pre Satana. Je totiž úplne
  jedno, či ste šťastný, alebo nešťastný, je to vždy len energia pre Satana.

  str.12
  Čím viac vzývate kresťanského Boha, tým viac v skutočnosti pod-
  porujete Satana, vládcu tohto vesmíru!! Viete to?!

  str.13
  Ale ľudský mozog ľudí z poľa A pracuje li-
  neárne a toto nedokáže odhadnúť... ha,ha vy chuji.

  str.22
  Žena nevie vychovávať deti. Chápem, že tento názor je pre „neve-
  diacich a nechápajúcich“ šokujúci. Ale je to tak!! Zákon o hierarchii
  nekompromisne určuje, že muž je duchovne nadradený žene. Preto
  žena má slúžiť a muž vládnuť a vychovávať!! ...

  ...Matky sú
  zodpovedné aj za lenivosť a zlobu ich dcér (neschopných mať muža
  a udržať si rodinu i muža). Matky učili svoje dcéry, že ona „matka“ je pre jej dcéru dôležitejšia, než je muž... ha, ha. Chápete, aké svine sú
  tieto kresťanské demokratické matky?!

  str.24
  ...Ľudia, ktorí nie sú schopní plniť svoje ľudské povinnosti nielenže nesmú mať žiadne
  ľudské práva, ale ani sa nesmú rozmnožovať. Týmto ľuďom – zvieratám – sa musí
  zamedziť ich nekontrolované rozmnožovanie a teda premnoženie...

  ...Preto my Slovania vytvorme konkurenčnú organizáciu, ktorá
  bude fungovať na našich slovanských hodnotách!

  str.42
  Teda štátna moc bude zložená zo 4 elementov. Na vrchole moci
  bude „Rada starších“. Táto rada bude principiálne rozhodovať o všet-
  kom podstatnom. V „Rade starších“ budú len muži!!

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  …“Rada starších
  Muži, ktorí sa budú cítiť „duchovne disponovaní“ učiť Slovákov…, prihláste sa do tohto spolku „Rada starších“. Teda hľadáme mužov, ktorí sú múdri!…

  …Do tejto internetovej „Rady starších“ sa môžu prihlásiť, samozrejme len muži. A len muži, ktorí prečítali hlavnú knihu P.P. Kysuckého…“
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  str.43
  Môj stručný návrh zdravotníckych daní pre Slovensko v roku 201í sú tieto:
  ...
  • Repný cukor – 50 %
  • Ovocie a zelenina, ktoré sú dovážané na Slovensko zo zahraničia a sú zberané z polí
  ešte nezrelé a/alebo prípadne aj chemicky konzervované po dobu dopravy askladovania.
  Toto ovocie a zelenina je silne karcinogénne a všeobecne toxické pre človeka. Preto
  daň 200 %."

  obrnaslovanov.sk

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  http://www.nwoo.org/2019/07/21/na-prahu-zmien-38-tomas-brichacek-expert-na-pravo-eu-evropsky-pilir-socialnich-prav-je-jen-dalsi-mantra-nove-evropy-za-cesko-jej-podepsal-bohuslav-sobotka-byla-to-jeho-posledni-pomsta/#comment-1483125

  Novapalo napsal:
  23.7.2019 (17.30)

  „Dlhý článok …… toto všetci tu na tomto vebe a podobných veboch už dávno vedia…. Ale čo tak…“

  http://www.nwoo.org/2019/07/29/nova-kniha-k-objednani-la-pena-arwin-zachranuje-svet-konspiracni-roman/#comment-1483054

  “ Novapalo napsal:
  30.7.2019 (19.06)

  No, je to totálna hlúposť…………. Ak niekto zmieša guláš z názorov priemerných ľudí, alebo názorov ľudí, ktorí nechápu, a sa bijú do hrude, že niečomu rozumejú, tak tuposť …….a hovno. Vôbec to nečítajte. Je to totálna hlúposť. Radšej si ušetrite čas aj peniaze a čítajte slovenského autora P.P.Kysuckého a jeho poslednú knihu „Obroda Slovanov“. Lepšie stratený čas aj peniaze……….“

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  …“Rada starších
  Muži, ktorí sa budú cítiť „duchovne disponovaní“ učiť Slovákov…, prihláste sa do tohto spolku „Rada starších“. Teda hľadáme mužov, ktorí sú múdri!…

  …Do tejto internetovej „Rady starších“ sa môžu prihlásiť, samozrejme len muži. A len muži, ktorí prečítali hlavnú knihu P.P. Kysuckého…“

  …Na tomto vebe je to spolok ľudí, ktorí si myslia, že ako „starší“ vedia podstatne viac, ako tí „chumaji“ mladí a mládež a deti….. a ženy.“

  xxxxxxxx

  VEB
  From Wikipedia, the free encyclopedia
  Jump to navigation Jump to search

  VEB may stand for:

  Venturing and Emerging Brands, a division of Coca-Cola
  Virtual business
  Venezuelan bolívar, currency of Venezuela between 1879 and 2007, ISO 4217 code VEB
  Volkseigener Betrieb (German for „People-owned enterprise“), a state-owned workplace or establishment in the Cold-War-era East Germany
  Vnesheconombank (Russian: ??????????????, ???), the state-owned Russian Development Bank
  Volvo Engine Brake (VEB), A modern brake technology has been used in FH-series)

  ——————

  Website
  Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

  Website (nebo web site, běžně též web, řidčeji webové místo, anglicky doslova „místo v pavučině“) označuje kolekci webových stránek, obrázků, videí a ostatních souborů, které jsou uloženy na jednom nebo více webových serverech a jsou dostupné pomocí Internetu.

  xxxxxxxx

  „Krátke postrehy od pána Kysuckého
  V Európe sa zvyšuje sucho. … Okolo roku 2010, už neviem presne, bola veľká ropná havária v Mexickom zálive. … Ale Golfský teplý prúd vyteká z Mexického zálivu. A tento prúd sa postupne spomaľuje, kvôli tejto mase ropy v hĺbkach Mexického zálivu. …Na severe sa z teplej vody Golfského prúdu vyparuje obrovské množstvo vody. …Chápete?. …Ako bude ďalej prúdiť z Mexického zálivu k Európe menej teplej vody, tak sa bude zvyšovať sucho v Európe…. !! Jasné?!
  Preto ak chce Európa, teda EU, riešiť sucho, tak sa musí financovať realizácia odstránenia obrovských množstiev ropy z hĺbok Mexického zálivu.“

  obrodaslovanov.sk

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  What Chemtrails Are Doing To Your Brain – Neurosurgeon Dr. Russell Blaylock Reveals Shocking Facts.
  1 182 398 zhlédnutí
  Russell Blaylock M.D
  Publikováno 7. 4. 2013

  CHEMTRAIL FLU IS REAL ARE YOU SICK ? GEO ENGINEERED POISON
  350 zhlédnutí
  Lisa Carey
  Publikováno 15. 1. 2019

  youtube.com/watch?v=9yIPHErqbT8

  Dr Dietrich Klinghardt MD PhD – Geo-engineering, Chemtrails, Aluminium, Round-up, Detox, Lyme
  31 748 zhlédnutí
  Electromagnetic Refugee
  Publikováno 8. 10. 2016

 6. dmp.r napsal:

  "Skrátený propagačný výber z hlavnej knihy

  str.6
  Optimizmus je hlúposť. Pozitívne myslenie je doslova tuposť!
  Ako sa chcete brániť nepriateľovi, ktorý Vás chce zabiť, ak o ňom budete „pozitívne“
  myslieť? Pozitívne mysliaci sú určite „jebnutí“... Dôkladne vystvetľujem týmto bláznom
  ich duševnú chorobu v hlavnej knihe v samostatnej kapitole! ...

  ...Avšak
  aj tak nepíšem pre masy, ale pre duchovne vyspelých ľudí, ktorí ale nemusia mať žiadne
  „veľké“ vzdelanie! ...

  ... Touto knihou sa nechcem povyšovať, že som schopnejší než Vy. Aj keď to bude vo
  viac ako 99,99 % prípadoch určite pravda, tak aj tak sa cítim len ako obyčajný služobník
  iných síl!
  Napísaním tejto knihy som absolútne stratil dôveru v samého seba a svoje vedomosti.
  Mám pocit, že nerozumiem ničomu. Nie som si istý ničím apritom sa bijem za svoje pre-
  svedčenie. Chápete, aký som somár?! Je jasné, že aj vy ste podobní hlupáci, ako som aj ja.

  str.11
  Opak neutrality je emócia. Teda energia emócií je energia Satana. A Satan spotrebúva túto energiu. Satan po-
  trebuje energiu emócií pre svoju existenciu. Satan vysáva túto energiu
  z ľudí, aj zvierat, aj všetkého živého, čo túto energiu produkuje.
  Napríklad emócie lásky a nenávisti, sú v podstate to isté, aj keď sú
  tieto emócie úplne protikladné. Je to preto, pretože energia emócii je
  energia, ktorú Satan spotrebúva a on nás núti, aby sme produkovali
  tejto energie čo najviac. Preto Satan chce, aby boli ľudia čo najviac emo-
  cionálni. Čím vyššie emócie, tým viac energie pre Satana. Je totiž úplne
  jedno, či ste šťastný, alebo nešťastný, je to vždy len energia pre Satana.

  str.12
  Čím viac vzývate kresťanského Boha, tým viac v skutočnosti pod-
  porujete Satana, vládcu tohto vesmíru!! Viete to?!

  str.13
  Ale ľudský mozog ľudí z poľa A pracuje li-
  neárne a toto nedokáže odhadnúť... ha,ha vy chuji.

  str.22
  Žena nevie vychovávať deti. Chápem, že tento názor je pre „neve-
  diacich a nechápajúcich“ šokujúci. Ale je to tak!! Zákon o hierarchii
  nekompromisne určuje, že muž je duchovne nadradený žene. Preto
  žena má slúžiť a muž vládnuť a vychovávať!! ...

  ...Matky sú
  zodpovedné aj za lenivosť a zlobu ich dcér (neschopných mať muža
  a udržať si rodinu i muža). Matky učili svoje dcéry, že ona „matka“ je pre jej dcéru dôležitejšia, než je muž... ha, ha. Chápete, aké svine sú
  tieto kresťanské demokratické matky?!

  str.24
  ...Ľudia, ktorí nie sú schopní plniť svoje ľudské povinnosti nielenže nesmú mať žiadne
  ľudské práva, ale ani sa nesmú rozmnožovať. Týmto ľuďom – zvieratám – sa musí
  zamedziť ich nekontrolované rozmnožovanie a teda premnoženie...

  ...Preto my Slovania vytvorme konkurenčnú organizáciu, ktorá
  bude fungovať na našich slovanských hodnotách!

  str.42
  Teda štátna moc bude zložená zo 4 elementov. Na vrchole moci
  bude „Rada starších“. Táto rada bude principiálne rozhodovať o všet-
  kom podstatnom. V „Rade starších“ budú len muži!!

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  …“Rada starších
  Muži, ktorí sa budú cítiť „duchovne disponovaní“ učiť Slovákov…, prihláste sa do tohto spolku „Rada starších“. Teda hľadáme mužov, ktorí sú múdri!…

  …Do tejto internetovej „Rady starších“ sa môžu prihlásiť, samozrejme len muži. A len muži, ktorí prečítali hlavnú knihu P.P. Kysuckého…“
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  str.43
  Môj stručný návrh zdravotníckych daní pre Slovensko v roku 201í sú tieto:
  ...
  • Repný cukor – 50 %
  • Ovocie a zelenina, ktoré sú dovážané na Slovensko zo zahraničia a sú zberané z polí
  ešte nezrelé a/alebo prípadne aj chemicky konzervované po dobu dopravy askladovania.
  Toto ovocie a zelenina je silne karcinogénne a všeobecne toxické pre človeka. Preto
  daň 200 %."

  obrnaslovanov.sk

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  http://www.nwoo.org/2019/07/21/na-prahu-zmien-38-tomas-brichacek-expert-na-pravo-eu-evropsky-pilir-socialnich-prav-je-jen-dalsi-mantra-nove-evropy-za-cesko-jej-podepsal-bohuslav-sobotka-byla-to-jeho-posledni-pomsta/#comment-1483125

  Novapalo napsal:
  23.7.2019 (17.30)

  „Dlhý článok …… toto všetci tu na tomto (vebe) a podobných (veboch) už dávno vedia…. Ale čo tak…“

  …“Rada starších
  Muži, ktorí sa budú cítiť „duchovne disponovaní“ učiť Slovákov…, prihláste sa do tohto spolku „Rada starších“. Teda hľadáme mužov, ktorí sú múdri!…

  …Do tejto internetovej „Rady starších“ sa môžu prihlásiť, samozrejme len muži. A len muži, ktorí prečítali hlavnú knihu P.P. Kysuckého…“

  …Na tomto (vebe) je to spolok ľudí, ktorí si myslia, že ako „starší“ vedia podstatne viac, ako tí „chumaji“ mladí a mládež a deti….. a ženy.“

  xxxxxxxxxxx

  VEB
  From Wikipedia, the free encyclopedia
  Jump to navigation Jump to search

  VEB may stand for:

  Venturing and Emerging Brands, a division of Coca-Cola
  Virtual business
  Venezuelan bolívar, currency of Venezuela between 1879 and 2007, ISO 4217 code VEB
  Volkseigener Betrieb (German for „People-owned enterprise“), a state-owned workplace or establishment in the Cold-War-era East Germany
  Vnesheconombank (Russian: ??????????????, ???), the state-owned Russian Development Bank
  Volvo Engine Brake (VEB), A modern brake technology has been used in FH-series)

  ——————

  Website
  Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

  Website (nebo web site, běžně též web, řidčeji webové místo, anglicky doslova „místo v pavučině“) označuje kolekci webových stránek, obrázků, videí a ostatních souborů, které jsou uloženy na jednom nebo více webových serverech a jsou dostupné pomocí Internetu.

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  „Krátke postrehy od pána Kysuckého
  V Európe sa zvyšuje sucho. … Okolo roku 2010, už neviem presne, bola veľká ropná havária v Mexickom zálive. … Ale Golfský teplý prúd vyteká z Mexického zálivu. A tento prúd sa postupne spomaľuje, kvôli tejto mase ropy v hĺbkach Mexického zálivu. …Na severe sa z teplej vody Golfského prúdu vyparuje obrovské množstvo vody. …Chápete?. …Ako bude ďalej prúdiť z Mexického zálivu k Európe menej teplej vody, tak sa bude zvyšovať sucho v Európe…. !! Jasné?!
  Preto ak chce Európa, teda EU, riešiť sucho, tak sa musí financovať realizácia odstránenia obrovských množstiev ropy z hĺbok Mexického zálivu.“

  obrnaslovanov.sk

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  What Chemtrails Are Doing To Your Brain – Neurosurgeon Dr. Russell Blaylock Reveals Shocking Facts.
  1 182 398 zhlédnutí
  Russell Blaylock M.D
  Publikováno 7. 4. 2013

  CHEMTRAIL FLU IS REAL ARE YOU SICK ? GEO ENGINEERED POISON
  350 zhlédnutí
  Lisa Carey
  Publikováno 15. 1. 2019

  Dr Dietrich Klinghardt MD PhD – Geo-engineering, Chemtrails, Aluminium, Round-up, Detox, Lyme
  31 748 zhlédnutí
  Electromagnetic Refugee
  Publikováno 8. 10. 2016

  • proud napsal:

   Strc si ty slataniny i s kysuckym do riti a jdi si spamovat na slovenskej web!!! V Cechach jsou jen opravdu ti uplne nejpitomejsi necim podobnym co je u vas kreten kysuckej a kazdej kdo jeho kretenismus propaguje!

   • dmp.r napsal:

    hej, odhalil jsem ze prouda pise vice lidi, bo takovy magor nemuze byt

    http://www.nwoo.org/2019/07/21/na-prahu-zmien-38-tomas-brichacek-expert-na-pravo-eu-evropsky-pilir-socialnich-prav-je-jen-dalsi-mantra-nove-evropy-za-cesko-jej-podepsal-bohuslav-sobotka-byla-to-jeho-posledni-pomsta/#comments

    dmp.r napsal:
    31.7.2019 (19.30)
    magore, cti poradne a mysli u toho, to je kritika Kysleho Pi(y)jaka, a jestli jsi to nepoznal, tak fakt patris do jejich „rady starsich“!

    Odpovědět
    proud napsal:
    31.7.2019 (19.49)
    Nepoznal,otazka je jestli jsem daval tak malo pozor,nebo jestli je to tak blbe napsany? :-)))))))))))))))))))))))))))))

    Odpovědět

    proud napsal:
    31.7.2019 (19.50)
    A jinak se nediv,uz jsem na ty picoviny tak alergickej,ze jen zahlidnu to pojebany jmeno,vrazdil bych……..

    Odpovědět
    proud napsal:
    31.7.2019 (19.53)
    Mas recht,co se toho srace kysuckyho tejka a tech co ho sem tahaj,jsem uz opravdu magor :-))))))))))))))))))))

    Odpovědět

    dmp.r napsal:
    31.7.2019 (22.18)
    to jsou vsechno citace z jejich stranek „obroda“slovanov, vybrane pasaze k jejich odhaleni, tez i citace s odkazy na novapalo, jak se primitivne u kazdeho clanku snazi podsouvat tu svou propagandu. Uz jen kecy o vysusovani „ropou z Mexika“ a ani jedinym slovem se nezminit o chemtrails je ukazka „hodnoty“ jejich „obrody“. A nejvic se podelal a prskal jako parazit u clanku o (ne te svoji) knize: „Nová kniha k objednání: LA PEŇA – Arwin zachraňuje svět (Konspirační román)“. Jen abyste cetli pouze tu jeho knihu: „Obrna Slovanu“.

    Da se tedy predpokladat, ze uplne nejvic se posere z clanku o (ne te svoji) knize, pojednavajici o SKUTECNE OBRODE Slovanu. (coz je kazda kniha nebo i veta, popisujici pravdu, a ne jeho jakousi „sektu rady starsich-tj. POUZE tech co si koupili knihu“, jeste odznaky, diplomy, tajne heslo a babu s parkinsonem a muze tam vsem „clenum v klubu“ pohonit, baba se posadi a bez namahy vyhoni „celou radu“, alespon neco by z toho meli, hlupaci, a kdyby to byla navic „rada starsich buzen“ tak si baba neoholi fusa, jen vezme do ruky nasadu od kostete a jede, pro vrchniho „rady starsich“ sirokou lahev od vodky-plnou)

    Odpovědět

 7. proud napsal:

  Tvuj kysuckej by me prisel levnejc za patronu abych mu mohl vystrelit jeho ciganskou blbost z makovice co ma na krku jen aby mu do nej neprselo a ne abych mu za takovou pitomost jeste platil,co ten blbec nekde sesmolil u zapadacky linky na vyrobu baterii,nebo povlaku do aut jako cvicena opice!!!

 8. proud napsal:

  Jestlipak vite "Arwinkove",ze na ministerstvu uz leta lezi studie na placeni vody ze strech,svadeny do kanalizace? Naprsi a vy to zaplatite,hlupaci! A vsechno pekne francouzsky Veolii,nebo jinejm zlodejum,je jedno odkud,temer,protoze vy z toho tak jako tak nic neuvidite,davejte dal "duveru" svejm "zastupitelum"!

  • proud napsal:

   To jsou dulezitejsi veci na ktery nuzete "dosahnout" doma,nez se zabejvat slovenskejma tupcema!!!

 9. dmp.r napsal:

  „Skrátený propagačný výber z hlavnej knihy

  str.11
  Opak neutrality je emócia. Teda energia emócií je energia Satana. A Satan spotrebúva túto energiu. Satan po-
  trebuje energiu emócií pre svoju existenciu. Satan vysáva túto energiu
  z ľudí, aj zvierat, aj všetkého živého, čo túto energiu produkuje.
  Napríklad emócie lásky a nenávisti, sú v podstate to isté, aj keď sú
  tieto emócie úplne protikladné. Je to preto, pretože energia emócii je
  energia, ktorú Satan spotrebúva a on nás núti, aby sme produkovali
  tejto energie čo najviac. Preto Satan chce, aby boli ľudia čo najviac emo-
  cionálni. Čím vyššie emócie, tým viac energie pre Satana. Je totiž úplne
  jedno, či ste šťastný, alebo nešťastný, je to vždy len energia pre Satana."

  obrnaslovanov.sk

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  https://www.vitalitazdravi.cz/zdravi/dusevni-choroby/971-psychopat-aneb-kdyz-chybi-emoce

  • proud napsal:

   Neexistuje zadnej "satan",zato existuje plno kretenu...........

   • dmp.r napsal:

    to taky, a z toho:

    dmp.r napsal:
    5.8.2019 (15.27)

    se uz nevykroutis

    • proud napsal:

     Neni z ceho,z volovin neni potreba se vykrucovat......

     • dmp.r napsal:

      hele, vim ze jsou lidi co silne zapominaji, tito jsou pak hodne zneuzivani. Takhle, me je to jedno jestli je vas vic proudu a nebo jsi to zapomnel a vubec si to ani neuvedomil, ale reknu ti jedno, ze zapomenout tohle:-

      http://www.nwoo.org/2019/07/21/na-prahu-zmien-38-tomas-brichacek-expert-na-pravo-eu-evropsky-pilir-socialnich-prav-je-jen-dalsi-mantra-nove-evropy-za-cesko-jej-podepsal-bohuslav-sobotka-byla-to-jeho-posledni-pomsta/#comments

      dmp.r 31.7.2019 (22.18)

      -je vazny problem v CNS, to neni prdel a mel by ses nad sebou zamyslet jake vsechny sajrajty do sebe valis. Staci od kutny bodanec, tabletky s hlinikem, nebo diuretika a mas "tam cednik". Nekdy to jsou "vitaminy a caje" z Ciny. Syndrom "diraveho streva" propusti treba i hlinik ze syru. Mozna je velky odpad pecivo s kypricim praskem s hlinikem. Uvedom si, ze jestli v tom praskovani budes pokracovat, misto zmenit zivotni styl, tak jsou lidi, co si nepamatujou sve jmeno a ktery je rok, a alzheimer vznika uz mnoho let pred prvnim priznakem. Je to hlavne dusledek otravy hlinikem z ockovani (starsim lidem prisypavaji hliniku, aby byla nejaka imunitni reakce) tabletek a "jidla". V amyloidnich placich se vyskytuje teda hlavne hlinik, ale nekdy tez velke mnozstvi zeleza, medi a jine kovy. A v USA to muze byt i ze smartmetru, vysilaci kokotiny svinske misto elektrickych hodin.

      Lide si maji hlidat, aby jim nekdo nevyrabel z mozku reseto a tez aby nezrali tak, ze v nich misto symbiontu prospivaji paraziti. Pak by na svete nebyl zadny problem.

      Po oskenovani 83000 mozku:

      https://www.youtube.com/watch?v=esPRsT-lmw8
      The most important lesson from 83,000 brain scans | Daniel Amen | TEDxOrangeCoast
      8 986 626 zhlédnutí
      TEDx Talks
      Publikováno 16. 10. 2013

      • proud napsal:

       I ty vtipalku:-)),kdybys zil aspon zpoloviny tak zdrave jako ja,mlaskal by sis,predpokladam :-).Apropo,divm se ze se nejakym Sobotkou a jeho picovinama vubec zabejvas..........hadej proc......

      • proud napsal:

       Je spousta veci,vlastne vsechny,ktery jdou vymyslet vlastni hlavou kdyz si o nich sezenes informace,nebo muzes to vymysleny proste prebirat a nechavat si palici zakrnet,coz je jeden z nejvetsich problemu dneska,ovcanstvi,robotizace.......

      • proud napsal:

       Takze zaprve,co je mi do nejakyho Sobotky kteryho jsem ani nevolil a protoze zastupitelstvi neuznavam,i kdybych nakrasne volil:-))))))))))))))))))!!! Jakoze volby neuznavam od svy plnoletosti a techhle cviceni opic se neucastnim.A za druhy,vsichni mame jen to co dopoustime,vzdycky to tak bylo,je a bude........

  • proud napsal:

   Od robota se odlisujes prave emocema a egem,a tim,ze s tim umis zachazet se odlisujes od ostatnich co se to teprve ucej....paklize umis,takze nejakyho satana,panbicka,kysuckyho a ostatni opice si zastrc do riti!

 10. dmp.r napsal:

  Je to vlastne (pravdepodobne) docela jednoduche. Lidi jako Kysucky, tedy zparazitovani tzv. satanem, nejsou nic jineho, nez vnitrne spinavi lide a proto zamoreni parazitem, ktereho nazveme satan. (ten stary had, drak, lhar a otec lzi, pan temnoty, proste cerv). Tak nemuze Kysucky a jini psychousi psat a pusobit jinak, nez jako uplne prasivy parazit. Vemte v uvahu, ze uz "obycejna" motolice nebo toxoplasma gondii dokaze (viz prof. Jaroslav Flegr) cloveka osedlat primo v mozku a delat si s nim co chce, treba donutit k autonehode, ta proste nema lidske slitovani, je to cerv, co teprve takovy zkurveny parazit-satan (a jeho dablove-mensi cervi) kerych maji individua jako Kysucky pozehnane. Dyt to tam primo pise ve sve slatanine, ze slouzi nekomu ani nevi komu a ze po napsani uz nevi vubec nic, tez dehonestuje lidi a nejvic (tomu parchantovi cervovi v Kysuckych nebozacich) vadi laskyplni lide, cili hlavne zeny. Potreboval by ten spindira zamoreny poradny kvalitni detox, nejen traviciho traktu, moc zere, hlavne bilkovin a micha to vsechno dohromady, zamorenec. Lidi vubec zapomneli co maji delat a pak to tak vypada (zmetci v politice a Kysucti psychopate mezi lidmi), jeste nedavno se vzdy vsechny rodiny pravidelne odcervovaly, i parkrat do roka. Pelynek, hrebicek, tymian, cesnek atd. A tez: Nezrat, vyhladovet, pak o uplnku (to se paraziti mnozi) dat si sladky chlast treba konak (oni ti parchantici jsou hladovi a tak vylezou z der do streva se nazrat, nacucaji se chlastu a lezi tam jen tak bezmocne ve strevech, ani prcat o uplnku nemuzou) a po pul hodine az hodine od napiti se konaku vypit poradne saratici nebo zajecickou horkou (a ty paraziti ozrali se nemaji silu zpatky stahnout do der a leti ven z diry, je blba rada se jenom napit, to pomuze prd a je to manipulace, protoze cervi zase lehce vystrizlivi a stahnou se zas, cela a spravna rada je poradne se po napiti sladkeho chlastu napit srackolu az do poradneho posrani). Tak vyleti ven, ti "radci" Kysuckeho a vubec vsech parazitu.

 11. dmp.r napsal:

  "Skrátený propagačný výber z hlavnej knihy

  str.17
  Boh určil, že nie je rovnosť, ale hierarchia vjeho stvorení – vjeho ves-
  míre (ktorý vytvoril Satan).

  str.26
  Všeobecne sa oslavuje vlastníctvo majetku, ako jediný správny prí-
  stup v ekonomike. Vlastníctvo majetku je v súčasnosti v západnom
  demokratickom svete nenapadnuteľné aposvätnejšie ako najsvätejší
  Boh! Nielen pravicoví, ale aj ľavicoví politici, aj všetci ekonómovia –
  všetkých prúdov, aj všetky náboženstvá – skrátka všetci – nespochyb-
  ňujú vlastníctvo majetku ako základ ekonomiky a existencie človeka.
  A ja vám to spochybním...! vy chuji!
  Za posledných 50 rokov, ako narástlo množstvo bohatstva v rukách menšieho počtu
  ľudí, sa výrazne zväčšili celosvetové problémy nielen so životným prostredím, ale so
  všetkým.

  str.43
  Tiež, čím budú ľudia tučnejší aich fyzický
  výkon bude nižší, tým sa zvýšia dane na ich fyzický stav!

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  Uz vite, co znamena, ze jeho mozog pracuje linearne? Uz tomu rozumite vy chuji? A tez vy akademicki chumaji. Pripravte sve dcery na sluzbu sluzebnikovi jinych sil, ktery je chytrejsi nez 99,99 % lidi, zvyste zivotni uroven (parazitu ve spisovateli) spisovatele teto "knihy" jejim nakupem, abyste udelali to, co vam tato "chytrost" urcila, ze je vase povinnost, jinak vam vezme svobodu, zamezi se dale rozmnozovat, vasi krestanskou demokratickou matku zavre do prasecince, vyluxuje majetek aby vyresil problemy sveta, jestli budete mit problemy se stitnou zlazou nebo se cimkoliv priotravite z tech radioaktivnich jedu trochu vetsich zparazitovancu nez je on sam, tak vam zvysi dane na fyzicke telo, zacpe s vami diru v mexickem zalivu, aby vyresil sucho v Evrope a jestli se budete na nej za to zlobit, pouze si tim pritizite, protoze svymi emocemi jen krmite Satana, ktery je stvoritelem a vladcem celeho vesmiru, proto jakmile se vam narodi dite a projevi prvni emoci, okamzite jej spali na hranici jako nejvetsiho vyzivovatele a podporovatele Satana.

  Kdo se hlasi (samozrejme po zakoupeni knihy) do jeho „rady starsich“ ?

  chaaachachachachachachachachachachachachachachacha

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  str.21
  Tí, ktorí sú hlúpi, nemôžu mať právo slobodne hlásať „somariny“,
  pretože potom priemernej väčšine vsugerujú omyly."

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  Slaaava. Timto se kniha "Obroda" Slovanov sama a cela zakazala.

  chaaaaachachachachachachachachachachacha...chachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachachacha

 12. dmp.r napsal:

  a to:

  ooooooooooooooooooo
  str.6
  ... Touto knihou sa nechcem povyšovať, že som schopnejší než Vy. Aj keď to bude vo
  viac ako 99,99 % prípadoch určite pravda, tak aj tak sa cítim len ako obyčajný služobník
  iných síl!
  ooooooooooooooooooo

  plus to:

  ooooooooooooooooooo
  str.21
  Tí, ktorí sú hlúpi, nemôžu mať právo slobodne hlásať „somariny“,
  pretože potom priemernej väčšine vsugerujú omyly."
  ooooooooooooooooooo

  dohromady znamena, ze 99,99% z vas bude drzet pysk a krok, kdyz on (parazit ve spindire) bude odnaucovat lidske novorozence projevovat sve emoce, aby jim tak zabranil (vpodstate nepretrzite), podle slov parazita = "krmit Satana".

  Kdo se tedy hlasi (samozrejme po zakoupeni knihy) do jeho „rady starsich“ ???

 13. dmp.r napsal:

  "Kysucka Obrna

  str. 39
  Je to
  jasné a nikto nedokáže opak, že súčasní ľudia (väčšina, masy) sú blázni.
  A ja som objavil metódu, ako toto genetické poškodenie opraviť!!! ...

  Je to posledná príležitosť na záchranu vás a aj
  vašich blízkych.
  Podstata je v myslení. ...

  Nechápem, prečo na tento jednoduchý a doslova pro-
  mitívny princíp existencie tohto vesmíru neprišli už dávno „všetci tí
  západní humanisti a myslitelia“. Asi boli tupí... teda chuji! ...

  Musíme zabiť v
  sebe človeka (šialenca a blázna) a stať sa nadčlovekom, ako predpovedal
  F. Nietzsche. ..."

  xxxxxxxxxxxxxxxxx

  Kdo patri do "rady starsich" ?

  xxxxxxxxxxxxxxxxx

  TAK PRAVIL ZARATHUSTRA
  FRIEDRICH NIETZSCHE

  O starých a nových deskách
  19.
  Knihy kolem sebe opisuji a posvátné hranice; stále méně je těch, kdož
  se mnou stoupají na hory stále vyšší: stavím pohoří z hor stále
  posvátnějších.
  Ať kamkoli však se mnou stoupáte, ó moji bratří: dbejte, aby cizopasník
  nestoupal s vámi!
  Cizopasník: toť plazivý, točivý červ, který chce ztučněti z chorých
  vašich rozbolavělých koutů.
  A to jest jeho umění, že uhodne stoupající duše na tom místě, kde jsou
  mdlé: ve vaše hoře a do vaší rozmrzelosti, v něžný váš stud zapustí své
  hnusné hnízdo.
  Kde silný je sláb, kde šlechetný je příliš mírný - tam zapustí své hnusné
  hnízdo: cizopasník přebývá, kde velký člověk má malé rozbolavělé kouty.

  O duchu tíže
  2.
  Ale ještě odpornější jsou mi všichni patolízalové; a nejodpornější zvíře,
  jež jsem mezi lidmi nalezl, pokřtil jsem jménem cizopasník: to nechtělo
  milovati a chtělo by přece žíti z lásky.

 14. jopp napsal:

  pre schizofrenika s nickami Novapalo dmpr a Gar
  ty si strašne hlúpy, do tejto diskusie píše možno 20 ľudí, a číta ju tiež možno 20 ľudí, pričom traja z tých dvadsiatich si ty :-)
  ty tu na tejto stránke vypisuješ litánie, ktoré nečíta nikto z tých 15 ľudí, ktorí tu okrem teba sú :-)

  • jebb2 napsal:

   označit tyto tři osoby za jednu a hlavně "hloupou" osobu, může opravdu jen DEBIL. Je vidět, že to někomu, (asi) nějakému závistivému blbovi jiného serveru, co mazal příspěvky a teď má hovno a né návštěvnost, nebo parchantovi "ze státu" (kriminálníků), hodně leží ve zkaženém žaludku, tedy stránky fungují dobře, přinášejí super informace a proto mají, jak lze i zde pozorovat, velký celospolečenský vliv. Kdyby ten DEBIL opravdu chtěl někoho upozornit na údajnou nízkou návštěvnost, tak by nedehonestoval nikoho, ale radil. Takto se ten (placený nebo rozený) DEBIL sám odhalil a tím nepřímo stránky nejlépe vychválil.

   HAHAHA

  • jebb2 napsal:

   "a číta ju tiež možno 20 ľudí"

   "ktoré nečíta nikto z tých 15 ľudí"

   Tak číta nebo nečíta? Alespoň to si vyber, ty příliš hloupě manipulační KRYPLOIDE!

   HAHAHA.

   • jopp napsal:

    jebb2
    na hlupákov nereagujem, na jebnutých nereagujem, ale raz pre teba urobím výnimku
    áno, diskusiu číta možno 20 ľudí, z nich jednotlivé príspevky novapala a ani teba primitíva nečíta nikto.
    Číta dvadsať a nečíta niečo z toho nikto.

    Boha, to je záhada, ako môže byť v jednej vete dvadsať a nikto! Najväčšia vesmírna záhada.
    Nie, to len ty si naozaj tupý, jebbnutý primitív

 15. jebb napsal:

  20-3=17, ty debil,
  HAHAHA

 16. Jopp napsal:

  No jo, ja som platený dezinformátor

  • proud napsal:

   To nejsi,ale s dmpr jak to vypada ses splet jako jsem se splet ja,kdyz jsem si myslel ze to co zkopiroval bylo jeho :-),bud jsem prehlid uvozovky,nebo je ke svy skode nepouziva :-)

   • jopp napsal:

    si si istý, že to nie je jeden človek alebo jedna skupina?
    Veď on kopíruje od novapala skoro všetko, veď diskusia je strašne zasratá nimi obomi

    • proud napsal:

     Nikdy si na netu nemuzes bejt jistej :-).Je fakt ze se diskuse zasira hodne,ale kamenem hodit nemuzu.Nicmene by me to stvalo doopravdy a vic,kdyby ta diskuse k necemu byla............ale neni,jak to vidim alespon ja.

  • jebb napsal:

   jopp nebo Jopp? TY DEBIL,

   HAHAHA

 17. dmp.r napsal:

  jsou tam uvozovky i nadpis toho Kysuckeho parazitismu, nakladeneho v podobe snahy prodat "sokujici" bludy hlavni "knihy" o zdravi, emocich, ekonomice, chujich, chumajich, o pocasi, rodinnem zivote, o zenach, o vychove deti ... atd. Chaaaaaaaachachachacha

  http://www.nwoo.org/2019/07/30/jak-globaliste-podporuji-prezidenta-putina/#comments

  dmp.r napsal:
  4.8.2019 (22.59)

  „Skrátený propagačný výber z hlavnej knihy

  str.6 ...

 18. PASIVNÍ ODPOR napsal:

  Lord Vetinary na Aeronetu doporučuje položit systém:

  Proto je nejlepší co nejvíce zaujmout pozice “pasivního odporu”, jak to vymyslel Mahátma Ghándí, aby se zbavil nadvlády Angličanů – nedělat nic…!

  Jen v tom je záchrana, protože sabotováním konzumní společnosti se dá bez problémů položit systém po celém světě, a stačí měsíc na to, aby si lidé nejdříve vybrali všechny úspory v bankách, předzásobili se potravinami, následně si přestali brát úvěry, přestali kupovat zbytečnosti a všichni v jeden měsíc začali čerpat hromadné dovolené, kdy nebude nikdo ve státě dělat, … a systém se zhroutí tak, že to už nikdo nedá do pořádku.

  Stačí první týden, co dojdou prachy na sociálce pro cikány a uvidíte tu melu… : DDD

  Efekt ale bude v tom, že se zhroutí i systém těch parazitů nad námi, protože jak to správně řekl jeden král v pohádce, když přišel o veškerý majetek a služebnictvo
  – “Co já teď budu dělat, když je ze mne žebrák..?!”…
  -“Ale veličenstvo, my jsme pod vaší vládou byli žebráci celý život a nevadilo nám to,..”.. odpověděli poddaní.
  -“No jo! Ale vy jste si už na to zvykli..!”…

  • Eschatolog napsal:

   gojové NIKDY nepřipustí pád systému, neměli by být na co hrdí :-)

  • proud napsal:

   To neni pasivni odpor,jen odpor bez nasili a to se mi libi,tak nejak si predstavuju konec staryho systemu.Jenze ho nechci vystridat anarchii a na to je potreba se pripravit("vychovat").GP planuje taky zmenu,ovsem s pomoci prave anarchie a pak hodla prijit jako velkej zachrance a zavist system jeste mnohem horsi a uz jen pro "zlatou miliardu",spis jen pulku miliardy...........problem je ze to malokdo bere vazne,jak vidime u "nediskusi"........nikdo nediskutuje o tom co a jak udelat a jak udelany zajistit,jak to vysvetlit lidem a ziskat je pro to...........jak se vychovat......

 19. jebb napsal:

  A jaká je NEoficiální úmrtnost dementů např. od policie, to je DALŠÍ pravda, která je pro fungování lidský společnosti podstatná!!

  HAHAHA

 20. weissbach napsal:

  Nekoupím to. Ukázka mě nenadchla.

 21. proud napsal:

  " Narazil na otřesně ohavné konspirační weby plné nechutných a špinavých lží."...................hned v uvodu chytry podseknuti konspiracnich webu jako celku bez upozorneni,ze to nejsou konspiracni weby,ale jen jejich nepritelem ucelove zalozeny radoby konspiracne se tvarici sajty prave za ucelem zniceni pravejch konspiracnich webu,aby se mezi lidi nedostavala pravda,ani umeni samostatnyho mysleni a pravdy hledani! Autorka neumi psat,nebo jeste hur,je to profesionalni sluha sionistu jako ony prejkonspiracni weby o kterejch se tak okate zminila!

  • proud napsal:

   .....dal jsem necetl,nema to ani smysl i kdyby to pak bylo uz ve spravnym stylu.Kdo vi jak funguje lidskej mozek a zna aspon zaklady psychologie,je mu jasny o cem pisu......

   • .lak napsal:

    Hele ze studijních důvodů jo. :-D A dvje, jednu pro konzultanta. A ten řekne irony totál bomba a bouchneš.

    • John_Pitralon napsal:

     .laku napiš si do žákajdy bajli máš to za pjet. Jen nevim jestli tenhle web je dost ohavnej. Jinský, ozvi se už taky...

 22. John_Pitralon napsal:

  "KINO - Spokoynaya Noch' (Calm Night)" https://www.youtube.com/watch?v=SOYkG5VMhp8

  "New York Area Fire Commissioners Make History, Call for New 9/11 Investigation"
  https://www.ae911truth.org/news/540-new-york-area-fire-commissioners-make-history-call-for-new-9-11-investigation

 23. Mirca napsal:

  ...hee.. muj syn se jmenuje Arwin... ale, ze by se chystal k joginum do hor??

  • HVzV? napsal:

   Tak ať se synator Mirco objevi mezi nàmi,

   pokud neni v peřince a přidá se k boji za svobodu,demokracii a nàm patřici penize!
   At se Stane spolu s nami ideologickým zločincem což je ted moderni.
   Každý takový má poté co si odsedi basu naději stát se našim presidentem a to je panečku JOB!

   Můžete ho i zastupovat, nebot půjde zejména o jádro pudla a náš biftek,

   Co vy na to?

   • HVzV? napsal:

    I DNES PANU PROFESOROVI ERWINOVI NAHLIŽIME PO RÁNU PŘES RAMENO

    Copak zase našel na alternativě a co to čte? Podivejme se, no tohle!

    KAPITALISMUS S LÁSKOU?

    Dokonce s českými titulky!PRÝ anabáse Středni třidy,ktera i ČR je na tom špatně,protože nemůże vzniknout a jeji zbytky,tj ti,kteři se za ni mylně považuji jsou potirány a ničeny pokutami a exekucemi.
    Neměla by se tedy ty zbytky prý Středni třida přidat aktivně k jeho tajné Společnosti?
    V pánê profesorova Programu je totiž hájena a podporována a to hned v článku č.5..

    Pokusime se opsat signaturu toho co pan profesor čte,je to dlouhý film a pokud se to podaři a neni to ještě smazáno,což se konspiračnim materiálům stává, nebot od posledka jsou prý podle našich"zlých" námi zvolených zástupců IDEOVÝM ZLOČINEM,ostatně je jen pro silné nervy jak je to uvedeno na začatku filmu,tak si zkuste držet vechny nervy pohromadě!
    Takový matroš u socanů SPD na NR u sousedů mažou,SPD totiž v Parlamentu proti zákonu o ideovém zločinu nebylo a je tedy jednim vrzem s vnitráky ČSSD pod jednou dekou!
    Dnešni nepravi komunisté,kteři dělniky a rolniky včetně pracujici a nepracujici inteligence zradili, dokonce byli pro!
    Napišeme tedy odkaz zvlášt,kdyby to skočilo na výmaz!

    • John_Pitralon napsal:

     Já jsem to neviděl, tak ani nevim o čem to je...

     "Capitalism A Love Story O kapitalismu s laskou 2009 cz titulky1" https://www.youtube.com/watch?v=uuLYmzscoSM

     • HVzV? napsal:

      Teda pane Pitralone,
      je vidět,že nejste žadná dvojka máslo ale pořadný kanon a našel jste to,zatimco my tu hledali kde jsme udělali chybu.

      Nezbývá než vám pěkně poděkovat,teď to funguje po vašem přesné opravě.
      Kdosi tu dal odkazy na celý houf lechtivých vymazovaných věci,podařilo se odtud zachranit i zahranini miněni o Nepodminěném zakladnim přijmu NZP,který má cesky překlad.
      Je to opět jeden z článků tajného Programu ČSV pod čislem č.4.vize budoucnosti profesora Erwina a nejen jeho.

      https://m.youtube.com/watch?v=PUYTtluGu4A

      i tady jde o penize a náš možná budouci biftek.

      • HVzV? napsal:

       JEDEN Z OBČANŮ AKTIVISTŮ VYSOCE TAJNÉ A PŘESTO ZNÁMÉ

       Společnost pana profesora Erwina a,se spojila a promluvila s jednim poslancem z Parlamentu,který obsazuje hned DVA AKADEMICKÉ TITULY a zastupujes nimi komunisty.
       Prý má i vliv na dost turbulentnim rozhovoru byla zminka i o NZP.

       Rozhovot byl hodněkrát odložen,ale ten občan na něm trval a taka skute

       • HVzV? napsal:

        Tak tady to máte,
        vidite všichni konkretně jak vztekle a naivně se padajici lewice chce bránit a jeji vnitro amaže a rozbiji i rozepsané přispěvky a informace.
        Nesmime informovat o tom jak jsme se ptali proč komunisté nechtěji NZP,když ho vypláceli v minulem režimu každému z jejich poddaných

        A JAKA BYLA ODPOVĚĎ jejich špičkového poslance!

        Přatelé i nepřatelé to ukazuje na jedno

        JSME NA SPRÁVNÉ STEZCE!

   • HVzV? napsal:

    Toto by mohl tedy být nakonec kapitalismus bez přivlastků vycházejici z gangsterismu,který k nám přitáhl pan president ODS a nyni v něm má prý pokračovat jeho syn!

    https://m.youtube.com/watch?v=uuLYmzcoSM

  • proud napsal:

   Dostal koukam to spravny cesky jmeno........

 24. P.A.Semi napsal:

  Podle ukázky je to zmatené a prolhané. "otráví jedem lží a konspiračních výmyslů"...
  "všechno to, o čem píšou mainstreamová média, je jedna velká propaganda a olbřímí fake news. Naštěstí to ale nebyla pravda"
  Bohužel to JE z větší části tak. A tahle jedovatá "La Peňa" se to akorát snaží trapně zesměšnit... Je tak naivní, že věří, co o tom píše v téhle ukázce, nebo je jedovatá zmije?

  "perskej, fousatej bastard. Na Asada raději nechce ani pomyslet," - paní je zmatená obvyklou main-stream propagandou Synů Lži určenou pro naivní telátka...

  A ostatně i ten MK je zakázaný proto, že má z větší části Pravdu, a především v tom, co píše o židech ! A zakázané je to především proto, že to je aktuální až dodnes... Jen v hodnocení Slovanů se AH mýlil, protože právě Slované R1a (včetně východních němců, kdysi polabských slovanů) jsou Árijci, ti, co kdysi nesli Védy přes Irán do Indie... Potažmo jsme ale Árijci (aurijci) všichni Světlí Lidé... (severní Evropa byla pod ledovcem, všichni světlí lidé pocházejí z Ruska (třeba Yamna culture a starší), jen část jich odešla z plání Rusi dřív, a část později...)

  "podle předpovědi hvězd"... hm... co vy víte o předpovědích hvězd...?

  Je to zajímavá shoda okolností... Mé jméno "A" ale neobsahuje písmeno "R" ani jiná podobná shoda tam není, ale znám jednu slečnu se skoro tímhle jménem z tohoto románu... (a ovšem tedy to Arwin je dívčí jméno...)

 25. Maroš napsal:

  O Svete krivých zrkadiel - Globálny prediktor a ekologická kríza.
  Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.08.2019_Titulky_CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=kyVMRm3RRe4

  • HVzV? napsal:

   ČSV nepolitická Společnost děkuje za bystrou a zajimavou odezvu pana Maroše,který vi jak na to a neváhá tady na alternativu sypat zajimavé odkazy,které se mohou stát současti konspiračniho románu psaného samými válečniky alternativy!

 26. jebb napsal:

  Oficiální, TY DEMENT! Kdo tě tak ty koktavá pičo vyjebal?! Mrdko kovářova měchu!!!

  HAHAHA

 27. jebb napsal:

  Šla do kaufu Kowačka, koupit pivo pro sračka, kauf byl zavřen tak šla dom, zaječela jako hrom, sráč si píchal novou díru, řekl: "no tak nemám sílu". Dál prcali jakby nic, Kowačce se zrobil hyc, bouchly saze: "kurvo jedna! Děvko hnusná, neposedná!" Čurák řekl: "Jebej pryč! Na stole zanech můj klíč!" Klíčem mrskla po děvce, děvka řekla: "opice". Sráč jen řekl: "ser už na ní, dokončeme naše hraní". Dál prcali jakby nic, Kowačce dali těpic. Rozmlátila půlku domu, prcali však pořád k tomu, její vztek je vzrušoval a Kowačku zrušoval. Za 5 minut z Kowačky, která byla na sračky, kromě tupé opice, stala se z ní jeblice.

  Od té doby piča Lea, po své délce zkameněla, kartářka jí poradila: "ty jsi jenom marodila, abys šťastná ty byla, potřebuješ debila." Šla Kowačka za debily, ihned si jí namluvili, jeden na ní zrobil hop, byl to debil jménem jJopp!

  HAHAHA

 28. proud napsal:

  Takze jsi spammer...........dobry vedet.....

 29. John_Pitralon napsal:

  Já nevim. Malá Wohryzková z Tesca mi v sobotu tak kouká do woka jak sem tam vpad a vod tý doby jsem ňák mimoñka. Je bílá jak smrt.

 30. proud napsal:

  Jo no,asi jako: "At mam penic kterej se libi zenam.................dodatek:......at je bilej :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 31. proud napsal:

  penis............pochopitelne,cesky: curaka :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 32. proud napsal:

  Jeste chvili a zacnes volit zelenej mir a randit s klukama :-))))))))))))))))))))))))))))))))

 33. John_Pitralon napsal:

  A já Korálosovi výpalný furt platim a platim. Nemaž ho Korálosi.

  Krausberry - Starý časy https://www.youtube.com/watch?v=JuAxkomvn-0

 34. jebb napsal:

  já nejsem tvoje zulcovitá stará kunda z pudlice, TY DEMENTE!!!

  HAHAHA

 35. jebb napsal:

  jak jsem řek, já nejsem tvoje zulcovitá stará kunda z pudlice, TY DEMENTE!!!

  HAHAHA

 36. HVzV? napsal:

  Jo tady mi napovida assak,že zelená je stejně Greti oblibena barva,tak žadna křeč!

 37. HVzV? napsal:

  CO SE VLASTNĚ VŠECHNO VE SVĚTE CHYSTÁ,ŽE KDOSI FORSIRUJE GRETU?

  Co bude jeji úkol a úloha o tom pan Erwin začal přemýšlet a protože Greta má navest cestu i domorodcům země,kde pan profesor,který tady má vystupovat skrytě jako pan Erwin napadlo mu,že to jako odhad budoucnosti může zkusit popsat později.

  Dnes už je pozdě a proto se rozhodl najit nejnovějši pohádky na dobrou noc od pana Pjakina.
  Ano,Rusko náš nepřitel,jak tam asi jde život.
  Jak tam funguje KSB Koncepce Sociálni Bezpečnosti,která na napolo zakázaný web NWOO přilákala dnes brzy 6000 zvědavců a brzy 600 lidových diskusnich komentů.
  Toho armadniho generála Petrova za jeho KSB asi zabili včas jinak by se asi mohl stát snad jejich bůh,zamyslel se Erwin a pustil se do čteni pohádky na dobrou noc,které jsou však určeny jen pro vlastence.Tem to konspirativně to posilá náš car gusudar pan PUTIN.

  http://outsidermedia.cz/v-v-pjakin-otazky-a- odpovedi-ze-dne-5-8-2019/

 38. HVzV? napsal:

  JAKÉ VLASTNĚ BUDE MIT TEN KONSPIRATIVNI ROMÁN ZA CILE.

  Tomu,kdo je poprvé čte okamžitě napadne, že patři pro domorodce mini republiky ČR jen do řiše snů.
  V současné době se totiž temným silám daři nezkušené obyvatele dostat hladce z kvetouciho státu vlastniciho 1800 miliard do dluhu 1500 miliard a ten zvětšovat ročně tempem 200 miliard.
  Tato zubožovaná republika se dostáva nejprve mezi rozvojové státy a má skončit brzy jako banánová republika. ovšem bez banánů.
  Jeden z poradců vlády,který radši umřel o tom píše

  https://legacy.blisty.cz/art/48053.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!