„VELKÁ“ BRITÁNIE???

borisSvět má být „pouze“ dále naprosto každým dnem přesvědčován o tom, že „Velká“ Británie již není Hegemonem, není již střediskem koncentrace řízení. Musí být evidentní, že je „neodhadnutelná“, tudíž se s ní nedá v mezinárodním měřítku jakkoliv počítat, nesmí být symbolem stability a ani kdovíjaké prosperity. „Musí“ být velkou neznámou, neseriózní, neustále měnící názory a její další vývoj a budoucnost musí být „v mlhách“. A právě proto byl do jejího čela vynesen Borisek Johnson, který udělal gargantuovské čistky ve vládě, vykřikuje o Brexitu bez dohody atd. „Jeho“ cílem je totéž co dostal od Globálních elit (GE) za úkol Donald Trump – udělat z bývalého Hegemona obyčejnou zemi.

Opětovné odsouzení nebo spíše potvrzení rozsudku, Tommyho Robinsona má jasně poukázat na to, že spravedlnost v této zemi nehledejme. Žádnou větší „roli“ tento pán a jeho odsouzení nemá. Tommy je pouze společností vygenerovaným odporem proti tomu co se děje – tam kde se příliš tlačí, tam vzniká odpor, tedy něco, s čím v rovnici počítá každý kdo umí počítat a v řízení zase ten, co dokáže společnost efektivně ovládat.

Všimli jste si zajmutí lodi Stena Impero íránskými jednotkami? I tento akt nemá za cíl nic jiného, než těm co dokáží číst v symbolice jasně ukázat, že „Velká“ Británie končí a s ní i všechny její staré „pořádky“. Vždyť i v té jejich královské rodině mají již osobu cizího etnika, které kdysi „britští imperátoři“ používali na otrockou práci. Zajatá loď se plavila pod britskou vlajkou, ale patřila švédské (není to ten stát, který je masivně islamizován?) společnosti Stena Bulk, což v jejich řeči znamená velkou hromadu kamení a loď se jmenovala Impero…dost se jim to „kamenné impérium“ začalo drolit, že?

GE evidentně na své úkoly začali využívat osoby podobného typu, kteří v jejich jménu odvádějí skvělou práci, ale nebudí ani trochu důvěry ve světě, byť ve své zemi dělají naopak vše proto, aby se zalíbili, protože podporu domácího publika nutně potřebují. Musíte tedy hodně řvát, dělat silácká gesta, protiřečit si, měnit názory a mít velmi divný účes.

Vše se stále točí kolem jediného – změn středisek koncentrace řízení. Nemusíte ani příliš hluboce sledovat co se děje ve světě za jednotlivé procesy, protože když znáte celkovou osnovu, tak stejně víte proč se který proces děje. K tomu je ovšem nutné mít znalosti Koncepce společné bezpečnosti (KSB), bez nich jste bohužel jen odkázáni na „tlumočníky“, kteří se v určitých detailech mohou samozřejmě mýlit – je to sice lidské, ale může to být fatální a proto je nutné neustále zvyšovat míru svého chápání globálních procesů, aby si člověk sám udělal finální obrázek toho co se děje a nebyl odkázán na druhé.
30 Komentářů k „VELKÁ“ BRITÁNIE???

 1. Rocco napsal:

  Takže úkolem Borise Johnsona je vyvolat totální chaos.

 2. HVzV? napsal:

  PAN AUTOR NÁM TU PIŠE O KONCEPCI SPOLEČNÉ BEZPEČNOSTI.COPAK TO JE?

  Nepiše náhodou pan armadni generál Petrov o Konceci SOCIÁLNI bezpečnosti?

  JAK TO VLASTNĚ KURVA JE?

  Položili jsme k článku pana armadniho generala hned na začatku,kde je už prý mnoho tisic čitatelů a stovky lidových komentátorů, jednu jedinou praktickou otázku.

  Kde se v odkazu pana PETROVA (ksb) nacházi popis metody,kterou nás 8 395 132 občanů voličů vodi nami zvoleni „zastupitelé“za nos a to už doprdele 30 let?

  Pane autore článku nebylo by možne nechat VELKOU BRITANII v miru a pokoji a zkusit vysvětlit nám zubožovaným domorodcům v čem je tedy zakopaný pes a jak to napravit?
  To by bylo terno nebo si myslíte že ne?

  • Jan Kowak napsal:

   NATO Krtku neskákej.. dyž se něgdo nejmu-je Petr Novák
   .. tag je TO ww wždy fejkowej profilos !

   M : ))

  • Vlasta napsal:

   Kdo jsi, že mluvíš jménem „8 395 132″ voličů? Mým jménem rozhodně nemluvíš a jménem mé rodiny a přátel také ne!

   • HVzV? napsal:

    Vlasto,HVzV člen špičky občanů voličů ČSV se ptal kandidáta na předsedu KSČM

    zda si je vědom,že je členem Společnosti voličů ČSV.
    Ten odvětil:“Jaké je moje čislo legitimace?“
    No dostal odpověď:
    „Doktore,kdyby ČSV vydala legitimace a jedna by stála korunu,potřebovala by tedy na fleku přes 8 milionů koňur“.

    Na druhé straně pokud se citite ze Společnosti voličů vyvrhel,je to vaše věc mame demokracii,nebo jak se na to diváte vy Vlasto,co?

   • HVzV? napsal:

    Vlasto,

    zdá se nam tu,že jste úplně pomýlena tiskem a tv,který z ČSV „nechce dostat“proč jak jste napsala prý mluvi za voliče.Neni tomu tak.Každý volič mluvi totiž za sebe!
    Nikoho z intelektualu v ČR totiž doposud nenapadlo zeptat se voličů co vlastně chtěji,což je potřeba vědět,jinak nikoho zastupovat nemůžete.
    Vidite,že proti zákonu o PŘEDSUDKOVÉ NENAVISTI,což je svinstvo a dalši vadný zákon vnitráků ČSSD byl prý pouze JEDINÝ poslanec!
    A to ho za pravdu a lasku jeho minulá strana vykopla na dlažbu!

    JSOU TOTO OPRAVDU ZASTUPCI VOLIČŮ,ČI ČÍ TO JSOU VLASTNĚ ZASTUPCI?

    Co tak o tom zavést diskusi a ne strkat do VB nos tam,kde probihá řešeni a cokoli se v tomto okamžiku jevi jako spekulace.

    Co tak spekulovat o nás,co vlastně chceme a jaký by k tomu patřily články našeho občančanskeho Programu,kterým by si po osvojeni pomohly VŠECHNY politické subjekty k monumentálnimu vitězstvi ve volbàch!

    KDO Z DISKUTUJICICH SI MYSLI,ŽE NE ,TAK AŤ TO TU NAPIŠE A ZDŮVODNI PROČ!

    • HVzV? napsal:

     TŘICET LET OBČANY VODI JEJICH „ZASTUPITELÉ“ ZA NOS

     pokud v diskusich se bude razit domněnka,že se vše vyřeši samospádem a domorodci se budou obracet sami proti sobě a psát tu,že nenávidi i s celou rodinou a přáteli de fakto sami sebe,pak jim bohužel neni a nikdy nebude pomoci.
     Naopak,kdo chce kam pomožmemu tam!

     ČSV jako špička pokrokové nepolitické inteligence národa navrhuje jako jediná řešeni situace domorodců pracujici pilně za třetinové mzdy na asfaltováani své cesty vedouci do plného otroctvi. Pokud to tak chtit dále budou zůstane to na nich.

     Úplně tv a tiskem zhloupli občané jako Vlasta to v diskusich dokazuji.
     Dokud se kradlo gigantické jměni, které patřilo nám,bylo peněz dost.To se měni,penize v kapitalismu bez přivlastků,čili systému vycházejiciho z gangsterismu brzy nebudou a co bude potom?

     Chcete všichni žit brzy v Banánové republice,je tomu opravdu tak?

    • Vlasta napsal:

     Vy jste jen několik, zdůrazňuji NĚKOLIK osob, možná dokonce jen jedna osoba, pohrobci p. Josefa Mrázka. Četl jsem před časem ty vaše desatera voliče, desatera občiny ala Forgáč, atd. Jsou to jen bláboly pomatenců, kteří žijí v jakémsi nereálném světě. Proto nejsem členem té vaší OSV a nevyznávám její „program“, který nikdy nikdo neviděl. Jak pravil Goethe: Každá teorie je šedivá, jen stom života se zelená.“ Tak sněte dál své šedivé teorie. Já, moje rodina, přátelé, sousedé, koegovéatd. se konkrétně a prakticky připravujeme na změnu, která dříve nebo později přijde, neboť štěstí přeje pouze připraveným. Ostatní budou mít smůlu… a ani vaše OSV je nezachrání…

     • HVzV? napsal:

      Hnuti Voliči za Voliče je opravdu zkratka HVzV

      pokud si myslite,že je to jen jeden člověk pak to začiná být zajimavé.
      Musi to být totiž genius (vyslovujte dženi)!
      Pan Forgáč to ale neni.
      Doktor ing.Josef Mrázek CSc se opravdu stal nesmrtelný,to máte pravdu, VLASTO BURIANE!

      Co jste kdesi četl je vaše osobni věc.Ovšem,zdá se,že bohatý duchem nejste,jinak by jste tady dal přesně co jste četl a co jste konkrétně jak se zdá nepochopil a nenapodoboval moresy režimu,který obvinuje bez důkazů jednoduché domorodce vašeho raženi a bude je zřejmě ohlupovat dál!
      Ti pak zblbnou a křiči JA VŠE CHÁPU JAKO BLÁBOL a tanči tanec domorodců brzké Bananové republiky ČR!

      Pana Forgáče možná znal “JM „my ho tu neznáme vůbec a jeho dilo teprve ne!
      Jak to vypadá OSV očividně nikde neni a nikdo ani vy nevi co to je!.
      Tak se tu musime MÓC chechtat vašemu tvrzeni,že odkudsi čekáte prý změnu.
      V čem ta prý změna bude spočivat a kdo ji uskutečni?
      Nemůžete to tu napsat je to vaše tajemstvi?
      Jinak Program voličů visi už několil měsiců u souseda HzNR i s náznakem prvni diskuse.

      Kde jste studoval doktore VLASTO,když dovedete dělat diagnosy dálkově a kromě sebe považujete všechny občany voliče za pomatence!?

      Zavolejte tady tu svoji rodinu,přátele, kolegy a ve městě vyšeho bydla rozdejte plakátky,že se tady mezi námi válečniky pravdy a lásky maji objevit a ne že ne,ANO a my jim tu vysvětlime, kde DNES hraje muzika!

    • HVzV? napsal:

     MEZITIM CO TADY ČEKÁME NA ODPOVĚDI PANA VLASTY buriana

     zkuste si přečist co se děje tak mimochodem kolem vás.
     No a když nám tu neodpovi ČSV pro něho připravuje dalši dáreček.
     Ted však zkuste toto

     http://e-republika.cz/article4179

     jestli nás za ten článeček neodstřeli a opravdu vyjde..

 3. Lukaš napsal:

  Johnson je jen podobná vejtaha jako Trump.
  Rocco,asi to bude ono chaos,Johnson nemůže říci pravdu,jak je na tom Anglie hospodářský špatně,co šlo prodat je prodáno a přemnožené banky,to vůbec nezachrání,protože jedou na nadhodnoceném dolaru a když se více států odklání od dolaru,ani pro Anglii to není dobré.

 4. HVzV? napsal:

  PAN PRESIDENT TRUMF FORSIRUJE ROZVOJ AMERU.DAL FEDU PŘIKAZ

  snižit urokovou sazbu a to na 2.00-2.50% měnovy vybor Powela to schvalil poté co plačky poprosili o odkla Basileje III ze dne 29.3.2019 do 1.ledna 2022.
  No a zastavili i prodej dluhopisů Ameru o dva měsice spiše.
  2 z !0 členů měnoveho vyboru byli proti všem a chtěli to nechat na pokoji,ale zgablo.
  Pan president řikal,že ho maji znovu zvolit jinak bude z USA sračka a hotovo!

  • HVzV? napsal:

   CHA,omyl pomýlili jsme se v tom kvaltu v čislech.Je to 2.00-2.25%

   tedy o čtvrtinu % bodu.Na vic už neměli,má to držet prozatim burza jinak krachne a bude mazec.
   Dalši sniženi bude možné jen když se dobře zfalšuji statistická data.
   Lidé by hodně nakupovali a proto je třeba ucpat tu komunistickou ČINU,jinak ona skoupi všecko zlato a strejda Putin taky.

  • Lukaš napsal:

   HVzV
   Takže Trump zastavil prodej dluhopisů a dal příkaz Fedu tisknou dolary,jinak nejde splácet dluhy a nákup zboží.O ty dluhopisy není valný zájem a o tom to je.Jeden velký finanční problém je,když se státu daří,tak nejdřív chtějí vydělat banky,zvýšením úrokových sazeb.Jinak Čína měla být USA kolonii,proto už v 70 letech se převáděla výroba know-how do Číny.Čínský dělník je nejlepší otrok,nenáročný na obživu,bydlení,neprotestuje apd.Čína měla vyrábět a USA obchodovat ze světem a to se nezdařilo a právě v době zorganizovaných protestů,kdy došlo na náměstí nebeského klidu dosti k velkému masakru,tím si Čína zachránila svoji suverenitu.

   • HVzV? napsal:

    Je tomu skoro tak.

    Nenažrani kapitalisti,kteři se zalykaji penězi,přeložili výrobu do levné ČINY.
    Ten president TRAMP je obchodnik a viděl.že tak ztrati domorodci Ameru továrny,tedy i práci potažmo nebudou mit za co kupovat levnou produkci z Činy a proto zvedá cla,aby ty své parchanty donutil se vrátit a přinést ty továrny sebou zpět!.
    To se stalo jen zčasti.
    Namisto toho mu ty jeho parchanti začali přemistovat ty továrny do zemi okolo Činy,kde je rovněž levný dělnik,Malajsie a tak..
    Tiskem dolarů se živil zbrojni komplex a ten nadělal monumentálni dluh.
    Jedině to,źe dolar je prý krytý naftou zabránilo prozatim hyperinflaci.
    To co obyvatelé zeměkoule ještě nesměji vědet,ale strejda Putin vi spolu s Trumfem je BASILEJ III.

    Psal o tom PROTIPROUD,ale domorodci ČR se daji ohlupovat tiskem a tv,proto zdá se nevi nic a pokud si to i přečtou nemusi tomu rozumět..

 5. HVzV? napsal:

  ABY JSTE MĚLI PŘEHLED JAK NAFOUKANÍ JSOU TZV LEVI, ČILI ČILI LEVI

  Dáme vám tu přihodu,kterou zažil aktivista ČSV s tzv „redakci domaciho zpravodajstvi“ HALO NOVIN a to při přiležitosti schváleni Zákona o té PŘEDSUDKOVÉ NENAVISTI,kterou z 15 poslanců KSČM schválilo prý 12 a i SPD nebylo jako jeden muž proti.
  GEHEIME STAASPOLIZEI al Hamajdy čili ČSSD jim snad napodobuje asi předválečcné skopčáky a doufá,že ji jeji voliči dovoli prý brzy stavbu koncentračnich táborů.
  Tady by se zdálo,že redaktoři těch novin jsou opravdová avantgarda!

  Aktivistovi upadla údivem brada jak to dopadlo.

  Zeptal se toho redaktora zda by chtěl pomoci svým novinám s upadávajici prosperitou.
  V důsledku toho,že je nyni naše skvělá alternativa uź nyni jmenovaná zejména poslanci SPD konkrétně slizský panem JELINKEM,že v konečném důsledku prý podrývá bezpečnost a obranu státu ,což znamená fakticky abnormálni narůst sily slova válečniků ALTRERNATIVY a nebude třeba ani pancéřových pěsti,zda by některé články a tedy i naši sílu ty HALO noviny nepřevzaly,třeba i s hanlivým komentářem.
  Odpověd toho mazlika byla opavdu pozoruhodná.

  „MY JSME VIC NEŽ ALTERNATIVA A PROTO NEPOTŘEBUJEME NIC TAKOVÉHO UVEŘEJŇOVAT!“

  Takže ti ovčané,kteři si mysli,že členové této strany se mezi námi objevi a zdůvodni proč ještě voli své „papalaše“ dále, aby podpořili svůj prý kýžený socialismus,jsou vedle jak ta jedle!

  Tady vidite,že ryba smrdi od hlavy a to pořadně,NO NI?

  Kdo je proti,ať to tu napiše a zdůvodni proč!

  Udáme to za tepla jejich šefovi,aby to vedeni zdynamitoval!
  NO NI?

 6. ROZPAD BRITÁNIE POMOCÍ BREXITU napsal:

  Z hlediska „rozdmychání chaosu“ je zajímavé, že novopečený premiér Boris Johnson (ve funkci od 24. července 2019) okamžitě vyrazil na okružní jízdu po britských zemích: pondělí Skotsko, úterý Wales a středa Severní Irsko.

  pondělí 29. 7. 2019 – Johnson ve Skotsku – Skotové ho v Edinburghu vypískali a vybučeli. Po setkání se skotskou premiérkou Nicolou Sturgeonovou se vytratil z jejího sídla zadními dveřmi. Skotové brexit nechtějí, natož divoký, a chtějí nové referendum.

  úterý 30. 7. 2019 – Johnson ve Walesu – Velští farmáři vyhlásili občanský neklid. Velšský premiér Mark Drakeford na rozdíl od Johnsona trvá na tom, že brexit bez dohody by byl pro zemi katastrofa, stejně věc vidí i zemědělci.

  středa 31. 7. 2019 – Johnson v Severním Irsku – Pokud nastane Borisův divoký brexit, Severní Irsko požaduje znovusjednocení s Irskem (je v EU) pomocí referenda o odtržení od Británie. V referendu v roce 2016 hlasovala proti brexitu většina obyvatel Severního Irska, kde situaci ještě zhoršuje fakt, že právě kvůli tzv. irské pojistce dohoda dojednaná mezi Londýnem a Bruselem nakonec neprošla britským parlamentem. Divoký brexit by nakonec mohl vést ke znovuzavedení kontrol na hranicích s Irskem, čemuž se zmíněná pojistka snažila vyhnout.

  Nacionalisté tak mohou mít z Johnsona v čele britské vlády paradoxně radost. Přestože je „ztělesněním všeho, co skotští nacionalisté nenávidí na anglických pravicových konzervativcích“, jak ve svém komentáři napsal server The Observer.

  Zdroje:
  Skotové vypískali Johnsona, drtí jim sny. Jeho tlak na brexit ohrožuje celou Británii
  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/boris-johnson-ve-skotsku-britanie-premier-brexit/r~bbe1a55ab2a611e993a6ac1f6b220ee8/

  Johnson ve Walesu uklidňuje farmáře kvůli brexitu, libra klesá
  https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/johnson-ve-walesu-uklidnuje-farmare-kvuli-brexitu-libra-klesa/1782461

  Ze Severního Irska zní volání po referendu o odtržení. Johnson přijel bránit rozpadu monarchie
  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2883779-ze-severniho-irska-zni-volani-po-referendu-o-odtrzeni-johnson-prijel-branit-rozpadu

  Tak to je zajímavé, vypadá to, že Mayová měla zadání zabránit brexitu a oddalovat brexit, ale Boris Johnson má zcela jiné úkoly: všechny nasrat a pomocí brexitu zařídit rozpad Spojené království Velké Británie a Irska, které vzniklo v roce 1800.

  Alžběta I. vybudovala britské impérium, ale za dobu vlády Alžběty II. se rozpadlo nejen britské impérium, ale rozpadne se asi i Británie…

  Měli ji rodiče pojmenovat nějak jinak než Alžběta, třeba pěkně německy Hildegarda, aby její neschopnost ve srovnání s úspěšnou jmenovkyní tak netloukla do očí.

  • Lukaš napsal:

   HVzV.
   Perfektní díky.
   Co asi má Johnson za lubem,vždyť je to potupa Anglie,takhle se nechová Anglický vysoký politický činitel,snad chce napoobit Churchilla.

  • Urválek napsal:

   Jen tak namátkou, nevíte někdo, kolik je v těch rebelských státech migrantů? Myslím Skotisch,Wales,North Irisch. Chtělo by to jim tam nejakých 100tis. bubušů vyexpedovat. Johnson asi neví jak na ně.Musím mu napsat.

 7. Jan napsal:

  Johnson a Trump maji rozklad zapadu urychlit, ne zpomalit!

 8. Vlasta napsal:

  Pro HVzV?, dříve ČSV a dříve OSV: Tenhle text jistě znáte:

  Štěpán Forgáč : Desatero občanských přikázání

  Motto:
  Přirozený kolektivismus je nejvyšším možným bezpečím a jistotou!
  1. Věř v jednoho Boha na Zemi – svou územní pospolitost!
  2. Osvoboď svou územní pospolitost – osvobodíš tím i sebe!
  3. Nesvěř rozhodování o věcech svých do rukou jiných „bohů“!
  4. Pečuj o věci společné jako o své vlastní!
  5. Cti členy své územní pospolitosti jako své vlastní bratry a sestry!
  6. Nedopusť, aby kdokoliv ohrožoval svobodu tvé územní pospolitosti!
  7. Nedopusť, aby kdokoliv ohrožoval svobodu jiných územních pospolitostí!
  8. Nezapomeň, že každá územní pospolitost je součástí větších územních celků, a že jejich svoboda je i tvou svobodou!
  9. Podílej se skrze svou územní pospolitost na všem, co povedek zachování důstojných existenčních podmínek pro další generace!
  10. Podílej se na realizaci kolektivní svobody – demokratizuj svou územní pospolitost a tím celou společnost!

  Definice územní pospolitosti.
  Územní pospolitost je společenství lidí žijících ve společném území. Společenství lidí, kteří se znají nebo mohou snadno poznat a z hlediska časového a územního se snadno scházet, vést rozpravy a činit kolektivní rozhodnutí o věcech společných.
  Převedeno do jediného voličského přikázání:
  Vol ty, kteří přijmou občanské desatero a zaváží se, že ho budou prakticky naplňovat po celé volební období. Nad to se před svým zvolením zavážou ke zcela konkrétním činnostem, které jim voliči, prostřednictvím občanských iniciativ a iniciativních občanů stanoví:
  1. Budou pravidelně 4krát? v roce pořádat veřejná shromáždění s občany.
  3. Vytvoří společně s občanskými iniciativami způsob komunikace mezi veřejnými shromážděními. Ten pak schválí veřejné shromáždění.
  4. Program veřejných shromáždění budou schvalovat občanské iniciativy.
  5. Rozhodnutí učiněná na veřejných shromážděních budou pro zastupitele závazná.
  6. …..

  Sepsal je jeden z vašich „členů“, jistý náboženský fanatik jménem Štěpán Forgáč, mimo jiné spolupracovník Josefa Mrázka.
  Pokud jej neznáte, je mi vás líto, protože neznáte ani vlastní historii a nejen z tohoto důvodu si nemůžete říkat „špička pokrokové nepolitické inteligence národa“. V opačném případě se automaticky stáváte součástí „elit“. Jednoho takového „elitního a špičkového (nepolitického!)“ politika jsme tu donedávna měli a kam nás dotáhl…
  Proto se od vás nikam vést nenechám. Mám totiž vlastní (selský) rozum a také určitý světonázor…

  P.S. Naposledy vám předkládám 1. článek nové ústavy, abyste si jej konečně skutečně a celý přečetl, než zase začnete vykřikovat cosi o sociálním státu… který také musí být nějak definován a jeho funkce v praxi určitým konkrétním způsobem naplňována…o čemž se ta vaše desatera či „program“ rovněž ani slovem nezmiňují.

  Článek 1

  (1) Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický stát – parlamentní republika.
  (2) Česká republika je právní stát, založený na úctě k přirozeným svobodám, právům a povinnostem a na odpovědnosti člověka a občana za své konání. Neváže se na žádné náboženství ani ideologii. (3) Česká republika je sociální stát založený na principech občanské a společenské solidarity.
  (4) Území České republiky tvoří nedílný celek, jehož státní hranice mohou být měněny jen ústavním zákonem.
  (5) Občané mohou všelidovým hlasováním upravit nebo změnit formu, politický systém nebo uspořádání státu.

  • HVzV? napsal:

   Pane VLASTO.akceptujeme,že jste staršiho data výroby a už neflexibilni.

   pana Forgáče tu nikdo nezná,nikdy jsme ho neviděli a jeho „dilo“nám tu známo neni.

   V současné době je tu jen nepolitická ČSV a vznikaji TŘI HWĚZDY

   Jsou to HVzV,HzNR s KSDH jako možná politické ruce voličů,které by se možná rády řidily v zakladě Národnim programem voličů NPV vytvořeném ČSV elitni šspičkou,kterému ovšem musi voliči rozumět podporovat ho a chtit ho.

   V opačném připadě a pokud se tak nestane,pak nezbývá než jim i vám popřát při asfaltováni cesty do pekla kapitalismu bez přivlastků vycházejiciho z gangsterismu a ještě k tomu šsuftit to za třetinové platy ,mnoho úspěchů.

   Je nám tu jasné,že se chcete pochlubit svým „dilem „jakousi prý Novou Ústavou,ovšem proč s ni nejdete do Parlamentu,aby jste tam sklidili výsměch a pohrdáni nad vaši naivitou!

   My prosazujeme skutečně v prvnim článku NPV Sociálni stát úspěšny to vyvozni artil pravice,kterým se stávaji občané voliči bohatými a vykukuji z tlustých mercedesů smějic se ČR plné dobijených domorodců, ovšem vaše definice je tak zmrdaná,že platit u nás nemůže!

   TOŽ TAK ,no ni?

   • HVzV? napsal:

    Naši soupeři z HzNR fujera combata Krtecka navrhuji novinku.

    Dáme tu vzorek opravdově vzteklé demokratické diskuse nad Programem ovčanů voličů,kteři to už 30 let a vice neumi dát dohromady,přičemž dostanete k snidani k obědu a večeři seznamováni s vašim NPV!
    Přitom tyto články doporučime UKRÁST všem polit.subjektům co jich jenom je a to v jejich vlastnim zájmu a ne že ne ANO!

   • HVzV? napsal:

    PANU KOKOTOVI AUTORIZUJEME VŠECHNO CO MÁ HLAVU A PATU

    a je potřebné pro ČSV čimž způsobime jeho a naši nesmrtelnost!
    Ovšem má to jeden háček, nesmi to být kokot!

 9. HVzV? napsal:

  OBČANE ZAČINAJI NEPOLITICKÉ ČSV ,KTERA ODHALUJE JAK TRPI POD KNUTOU KAPITALISMU

  bez přivlastků vycházejiciho z gangsterismu posilat články kde prvni intelektuálové odhaluji mechanizmus těch zloduchů a kolik za to jim musime platit vypalného.

  Proto naši nejlepši synové a dcery válečniků alternativy připravuji výńatky z nich a daji je možná ve spoluprci z našimi ferovýymi konkurenty z HzHR jako diskuzni pispěvky ve vhodných článcich i tady k presentaci.

  Pozorujeme totiž,že ani když se dá do ruky občanům kladivo armádniho generála petrofiče petrova ,neumi s nim zacházet a motaji se v načisto poplantaných diskusich které jim mepřinesou ani zlamanou grešli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!