P.C.Robertrs: Otevřené pozvání do země Tyranie

Trump QAnon

FBI publikovala dokument uvádějící, že „spiklenecké teorie“ mohou lidi v ně věřící, motivovat k páchání trestných činů. Zamyslíme-li se nad množícími se hlasy těch, kteří se přimlouvají za preventivní uvalení vazby na lidi za zločiny, které sice nespáchali, ale z jejichž plánování jsou jen podezřelí, a dále i na lidi odmítající oficiální vysvětlení takových událostí, jaké byly veřejnosti předloženy ve věci vraždy Johna F. Kennedyho, Roberta Kennedyho, Martina Luthera Kinga či 11. září 2001, pak nám nezbývá nic jiného než domýšlet se, že je zde záměr, aby úřady měly možnost špiclovat občany s tím cílem, aby je bylo možno preventivně zatknout. Prezidenti Bush ml. a Obama stvořili precedent, kdy je na základě pouhého podezření možno člověka zatknout , uvěznit a dokonce i popravit, aniž by se mu nějaká vina musela prokazovat, či aby byl jeho čin bylo nutno prozkoumávat soudním řízením.

Jestliže je ovšem možno Američany preventivně zatýkat a preventivně i popravovat, pak mohou být preventivně též vězněni za činy, které nespáchali.

Společně s Lawrence Strattonem jsme v knize Tyranie dobrých úmyslů vysvětlili, jak byl historický pokrok ukování zákona ve štít lidu proměněn v ukování zákona ve zbraň vlády.  https://www.penguinrandomhouse.com/books/155833/the-tyranny-of-good-intentions-by-paul-craig-roberts-and-lawrence-m-stratton/

FBI ve svém dokumentu uvádí, že spiklenecké teorie „ jsou obvykle v rozporu s oficiálními či převládajícími výklady událostí“.

Všimněme si nyní oněch výrazů „oficiální“ a „ převládající“.

Oficiální výklady jsou vysvětlení, která lidu poskytují vlády. A převládající výklady jsou vysvětlení, která vysvětlení vlády opakují.

Příklady těchto oficiálních a současně i převládajících vysvětlení jsou např.tyto: Zbraně hromadného ničení Saddáma Husajna, Asadovo použití chemických zbraní, iránské atomové zbraně, ruská invaze Ukrajiny, oficiální vysvětlení americké vlády o nutnosti zničit Libyi.

A nyní tedy: Jestliže člověk o pravdivosti a platnosti těchto oficiálních vysvětlení pochybuje, je „spikleneckým teoretikem“.

Takže: oficiální a převládající vysvětlení nemusí být v souladu s fakty. Stačí jen to, že jsou oficiální a převládající. Jestli jsou pravdivé, nebo nepravdivé, je irevelantní. A z toho důvodu též člověk, který se postaví za pravdu, může být označen za spikleneckého teoretika a jako takový může být policií sledován a může být preventivně i uvězněn.

Z tohoto výkladu je jasné, že dokument FBI redukuje platnost prvního dodatku ústavy USA o svobodném vyjadřování a mění jej na právo (resp. povinnost) občana pouze opakovat oficiální a převládající vysvětlení. A každý jiný názor než názor oficiální je názor spiklenecký, který může vést ke spáchání zločinu.

Každého Američana by v tuto chvíli měla na nejvyšší míru znepokojit skutečnost, že vláda ve Washingtonu nepohlíží na tento dokument FBI jako na otevřené pozvání do země Tyranie, neodsoudila jej a ani nepožádala o jeho odvolání.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/08/07/an-open-invitation-to-tyranny/

 
26 Komentářů k P.C.Robertrs: Otevřené pozvání do země Tyranie

 1. HVzV? napsal:

  STEJNÝ ČLANEK PUBLIKOVALI SOUSEDI NR A OKAMŽITĚ TAM ZAČALA ŘADIT

  cela banda HzNR.Zeptame se fujera Krtecka, zda tu dá odkaz.
  Nam to nefunguje,Geheime Statspolizei al hamajdy (ČSSD) se houfuje nejen na vás,ale i na nás tak se chovejte slušně a ne,aby jste nadávali na vládu!
  Klidně rajtujte na těch svych mrtvých oslech co jste si zvolili dál a to ve vašem vlastnim zajmu, jinak vás daji Komunisti,kteři s nimi odhlasovali Zákon o předposrané nenávisti,kdy ani SPD nebylo proti,VŠECHNY ZABÁáaSNOUT a bude klid!

  • HVzV? napsal:

   ČSV AKTIVISTÉ ZAČALI STUDOVAT DNEŠNI KSČM A OBJEVUJI ZAJIMAVÉ VĚCI

   chtěji oni opravdu pomoci avantgardě občanů,válečnikům alternativy v jejich nesmiřitelném boji za porážku kapitalismu bez přivlastků a proč ještě ti nenažrani kapitalističti tyranisti,kteři nám vykrádaji peněženky, stale ještě nenatáhli bačkory?
   Nejnovějšim objevem je prý to,že komunisti úplně zcepeněli i se svoji teorii jejich šefa pana Marxe zatimco kapitalisti jsou flexibilni a dokázali z nich udělat páté kolo společnosti a oni se dali!
   Ted jim hrozi totálni zdemolováni,jejich šef propagandy je nemehlo,obsada trpi sektorovým pohledem na věci,ustrnuli na svých zbývajicich penzistech,kteři hrozi,že jim vymřou a oni s nimi.
   Dokonce se zuřivě bráni se tu mezi námi objevit ačkoli je tady plno jejich sympatizantů,vezměme si třeba pana armádniho generála Petrova,kde je dnes brzy 400 aktivnich přispěvků a brzy 5000 zevlounů,kteři prý sice ničemu nerozumi,ale žerou to a vychutnávaji si svoje znalosti tam obsažené!

   Mame tu prvni výsledky výzkumu,proč nechtěji komunisté vyhrat volby a dosáhnout v Prdlamentu plných budižkničemných povaečů produkuicich vadné zákony většinu.
   Můžeme je tu dát hned, ale taky ne,protože ani zdejši diskuteři zde nechtěji stejně jako oni,aby všichni voliči zbohatli a nedali se obirat jak vànočni stromečky!

   Chce někdo v tomto směru vést diskusi nebo se tlouct v tisicich bezvýznamných přispěvcich typu Seresch je můj typ a mlčet jako by už ted byl nebožtikem?

 2. Jana napsal:

  “Federálové hrozí, že zatknou Američany, kteří plánují cestovat a setkat se s Íránci, letos v září, na mírové konferenci v Bejrútu.
  V květnu FBI zaklepal na dveře Michaela Maloofa v 6:30. Maloof, bývalý úředník ministerstva obrany žijící ve Virginii, byl minulý rok v Mashhadu v Íránu na konferenci New Horizon. Chtěl se zúčastnit letošního setkání v Bejrútu. FBI ho varovala před závažnými hroznými důsledky, pokud tyto plány uskuteční. Maloof je požádal, aby okamžitě opustili jeho domov.
  Letos v červenci se agenti FBI objevili ve floridském domově překladatele leteckých sil USA / NSA Scotta Rickarda, který se dříve zúčastnil stejné konference v Íránu. FBI mu vyhrožovala, že pokud se letos zúčastní, bude zatčen.
  Předtím zavolala FBI bývalého diplomata ministerstva zahraničí J. Michaela Springmanna, aby prodiskutovala New Horizon, ale Springmann okamžitě odmítl mluvit s agenty o svých zkušenostech. “Ne, děkuji,” řekl a zavěsil.
  Všichni tři tito američtí občané byli otevřenými kritiky izraelské politiky a „zvláštního vztahu“, který USA mají s touto zemí. Tato úroveň zastrašování FBI je novým dnem v tomto „zvláštním vztahu“.
  ...

  Oficiální příběh z 11. září, který využíván ve prospěch zájmů USA, Izraele a Saúdské Arábie, byl předmětem kritické kontroly. Možná to je to právě to, čeho se State Department obává nejvíc, protože vlci ve Spojených státech od roku 2006 nervózně odsoudili Hnutí za pravdu 11. září. Při svém útoku na konferenci New Horizon státní ministerstvo uvádí svou vlastní konspirační teorii - Konference „poskytla íránským zpravodajským důstojníkům platformu pro nábor a shromažďování zpravodajských informací od účastníků.“

  /s pomocí Google překladu/

  https://medium.com/@sanderhicksdotcom/fbi-harasses-us-citizens-for-friendship-with-iran-290d7d46aac8

  • proud napsal:

   Tady vidime jak je to s tou zlou Amerikou,ktera se ostatne sklada z mnohejch z nas............tak jako i jiny zeme.Je zbytecny se nechavat mezi sebou rozestvavat kretenama co se dostavaj diky financim a mocnejm do cel zemi,naopak je potreba se pospojovat a kreteny povesit,jak v Americe,tak v Rusku,stejne jako u nas a vsude jinde,na co mame my trpet za jejich malicherny boje o vetsi kus zvance nez maji druzi?!

 3. Rocco napsal:

  Yankeeové byli vždycky svině.

 4. Rocco napsal:

  Kolik stojí české daňové poplatníky STŘEŽENÍ VZDUŠNÉHO PROSTORU POBALTSKÝCH STÁTŮ, které nedisponují vlastním nadzvukovým letectvem, že Česko nemá ani dvě miliardy na sociální služby, natož miliardy na silnice a byty?

  „Střežení vzdušného prostoru pobaltských států je plněním našeho spojeneckého závazku a důkazem, že jsme platným a aktivním členem Severoatlantické aliance,“ uvedl k misi ministr obrany Lubomír Metnar.

  LUBOMÍR METNAR (ANO), BLBEČEK PODVODNÍČEK MAGISTR Z PEDAGOGICKÉ FAKULTY OSTRAVSKÉ UNIVERZITY s plagiátem diplomové práce... Takový póvl Metnar (ANO) by v normální zemi mohl sedět leda na kase v TESKU a u nás - šéf obrany!

  Úkolem českých stíhačů bude držet ostrou hotovost v rámci systému NATINAMDS (NATO Integrated Air and Missile Defence System – Integrovaný systém protivzdušné a protiraketové obrany NATO) pomocí letounů JAS-39C Gripen. Při plnění úkolů mohou piloti nadzvukových gripenů zasahovat proti letounům, které nedodržují stanovená pravidla mezinárodního leteckého provozu. Na základě mandátu Parlamentu ČR bude do Estonska vysláno pět letounů Gripen a maximálně 95 vojáků převážně z čáslavské základny.

  10.08.2019, Mgr. Lubomír Metnar: Střežení vzdušného prostoru pobaltských států je plněním spojeneckého závazku
  https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Mgr-Lubomir-Metnar-121901/clanek/Strezeni-vzdusneho-prostoru-pobaltskych-statu-je-plnenim-spojeneckeho-zavazku-97042

 5. HVzV? napsal:

  HLAVNIM CILEM NÁMI ZVOLENÝCH GANGSTERŮ JSOU NAŠE PENIZE A KAPSY!

  Jak to dělaji,že masa ČR domorodců jim za to tleská a dá se nahnat na Letnou,kde je může tamni menšina obštastnit snad i zezadu?
  Žijete v kapitalismu bez přivlastků,přivlečeném byvalym presidentem ODS na hřbetě ,odkud se vycházi z gangsterismu.
  Tady se nevyplati zásobovat národ Švejků pouze třetinovými platy,ale hned ho pumpnout bankstery a to pořadně.
  Dali si vykrást zlato a máme ho ted méně než Mongolsko.
  Ted se připravuje lup 2 000 000 000 000 korun ukradených ovanům ČNB manipulacemi s měnou a zabunkrovaných pod guvernérem.
  Máme jimi prý zaplatit čast dluhu Ameru.

  VI NĚKDO Z VÁS JAK TO BANKSTEŘI PROVEDOU?

  To by bylo dobré téma diskusi a ne PETROF a jeho KDF,kterému jak se ukázalo nikdo nerozumi ,no ni?

 6. HVzV? napsal:

  PROČ BYL NA NÁROD ŠVEJKŮ POUŽIT SYSTÉM GANGSTERISMU A JAK FUNGUJE

  Hlavnim důvodem je,že gangsterismus dokáže zvyšovat nabidku a poptávku po svých službách.

  Podnikatel se třese strachem,že po jeho službch a zboži nebude poptávka a on zkrachuje!
  Gangsteři však nabizeji ochranu před nejistotou.Když se jim zdá,že se jim hlási málo klientů,jednoduše zvýši nejistotu.

  Někoho zabijou unesou a klienti okamžitě u nich hledaji ochranu.
  50% daji na ochranu a dalšich 50% do zvyšováni nejistoty.

  EKONOMIKA GANGSTERISMU VYTVÁŘI PROTO NEJISTOTU TĚMITO PROSTŘEDKY:

  -neplnohodnotnými pracovnimi smlouvami
  -nabourávánim zákonniku práce
  -erozi práv zaměstnanců
  -osekávánim či jak je to u nás v ČR eliminaci Sociálniho státu

  hned z prvniho článku Ustavy,která ani nebyla schválena v referendu a kdovi,zda vůbec plati!

  Toto je mafiánská ekonomika našeho ČR kapitalismu bez přivlastků,která umožnila a bude dále umožnovat bezskrupulozni rabováni zubožovaných a zadlużovaných domorodců,kteři tak aż do úplného vyrabovani a zadluženi, budou tvrdit,że se jim žije VÝBORNĚ A VOLIT DÁLE "ZASTUPCE",kteři odmitnou do svých bobkových listů dát požadavky voličů.
  Ty totiž poprve v historii začala tvořit jejich špička Společnosti voličů nepolitická ČSV a proto musi být občanům zavřeny pusy vadným zákonem o předsudkové NENAVISTI.

  Gangsteršti zločinci se budou dale smát naši bezmoci,tvořit vadné zakony a těšit se jak jednoho dne za ty zločiny budou přistiženi a vynese jim to basu!

 7. veronika napsal:

  to jako píšete o atlantidě??
  právě pro tohle skončila...

  náš pád se chystá...
  ti za oponou na to čekají....

  buďte ostražití!!!
  nevěřte těmto zrádcům, kteří zradili naši civiliaci

  • HVzV? napsal:

   Veroniko,

   to neni Atlantida,to je ČR,dejte návod na nápravu a zahajte diskusi jak máme sjednotit v boji za naše penize a naš biftek!
   Jste neomarxistka?

   • veronika napsal:

    to , co se děje kolem nás, je strašlivej marast....
    každej krade, jak může....
    šlohnou dle zdrojů cca 1/4 všech vybraných peněz, což jsou šílený částky...a pak na základní věci chybí...
    to, že jsem se zmínila o atlantidě, tak ta právě na toto dojela..lidi byli tehdy tak frustrovaní, že přestali bojovat za svá práva a oni seshora toho využili a civilizaci zdecimovali... teď se to začíná dít nanovo....

    co si přát??? znárodnění a návrat před r. 89??
    je to vůbec možný???
    jsme o 30let technologicky dál, zaniklo spoustu pracovních míst, hodně věcí je jinak a
    je otázkou, zda by šlo i dnes vytvořit pro lidi pracovní místa tak, aby každý měl povinnost být zaměstnaný... dost lidí by řeklo, že je to šikana... za to by měli jistotu střechy nad hlavou + kvalitní vzdělání, zdravotnictví + jídlo dle potravinových norem...dále řádné finanční ohodnocení, protože finanční tunely, které národ ožebračují dnes, by neexistovaly...

   • veronika napsal:

    prostě nic, než změna politicko - ekonomického systému nás z toho nevyvede...
    nevěřím na pohádky, že by najednou všichni vrátili nakradené miliony....a začali vše řídit transparentně - to je lepší baba z perníkový chalouky....

    • proud napsal:

     Jisteze never,protoze komukoliv das do ruky klacek a moc,tak te tim klackem zmlati a co vymlati,si necha.Je jen jeden system co tohle eliminuje a je spravedlivej,x krat jsem ho uz naznacil a uz pred lety se za nej,nebo podobnej demonstrovalo,marne a od ty doby se o nem radeji ani nemluvi,jakej z nej maj darmozrouti vseho druhu vichr!

   • HVzV? napsal:

    VERONIKO,

    dost nás válečniky alternativy bavi vaše láteřeni.
    Pokud opravdu přemýšlite co dělat, jste tady na správné adrese.
    Znova vše znárodnit už těžko půjde,ale jde vymyslet něco co půjde a může to fungovat.
    Kde jste byla dodnes,že jste se tu mezi námi neobjevila,no nevadi,pokud by jste chtěla zahájit litý boj za porážku kapitalismu BEZ přivlastků,naše penize a k tomu i biftek,tak se přidejte k nám špičce Společnosti voličů skwělé ČSV,kde už hraje muzika a jsou tam na ni i nové noty!

 8. HVzV? napsal:

  MALÁ SKUPINA "POSLANCŮ" snad 172 lidi UDĚLALA NA OVČANECH PODVOD

  a zaměrně VYNECHALA v tzv. ÚSTAVĚ hned v prvnim jejim článku to jedno slovo Sociálni stát.
  Oni věděli velmi dobře co to bude znamenat pro dalši vyvoj republiky.
  Umožnilo jim to jeji bezbřehé rabováni ČR,které nepůjde zastavit a bude pokračovat v budoucnosti dál.
  Nikdy by nemohl vznniknout na př Zákon o exekucich v dnešni rabijátské formě,voličům to totiž nikdo z tzv intelektuálů nenapsal,že se nebudou moci při svém vykrádáni nikde obrátit a budou vykradeni na plech.
  Buď to napsat nesměli,anebo jim unikly dalši souvislosti a neumi to napsat dodnes.

  Zároven v tom následku ,nemůže vzniknout v ČR ani opravdová Stedni třida a to co se za ni v ČR pokládá je nyni svlékáno s kůže,ačkoli jinde v Evropě je považována za základ státu.

  Připomináme lidovým komentátorům,že Němečti vykukové Sociálni stát vpašovali do svého Základniho zákona viz artikl 20,tedy jakési provisorni ÚSTAVY,kterou doposud nemaji,hned po válce.

  Když jsme se ptali kohosi z vlády proč se jim to podařilo tam nacpat,dostali jsme zvláštni odpověď.

  "NO JO ONI JIM TO TAM AMERIČANÉ,KTEŘI NEVĚLI CO TO JE POVOLILI PROTO ,ABY ZAS NEVOLILI HITLERA!"

  Tak co myslite si,že je to pravda nebo lež?
  A navrch tu je pro vás VERONIKO k zamyšleni věta artiklu 14,odstavce 2 GG tedy jejich základniho zákona která zni:

  Eigentum verpflichtet.Sein Gebrauch soll zugleich dem Wohle der Algemeinheit dienen.

  Jak to naznačujete ve svèm komentu...

 9. veronika napsal:

  nj, ale my máme zrádce, egoisty... s nimi to nejde...

  • HVzV? napsal:

   No Veroniko nikdo neřiká,že to půjde levou nožkou,to by nebylo žadné potěšeni.

   Kde jste byla andilku nezranila jste se,když jste opět z nebe spadla mezi nás?

   Zradci a egoisté budou vdycky,tak co ,chcete s nami držet stopu?

   • veronika napsal:

    asi jsem naivní - pořád věřím, že se svět vyčistí...
    =>>> že takových lotrů bude ubývat

   • HVzV? napsal:

    Kdeže Veroniko,

    samospádem to zcela určitě nepůjde.
    Musite vidět,že podvodů bude dále přibývat a nezapomente,ČR obyvatelé kandiduji na mistry světa ve skoku na špek.
    Naivita a nezkušenost domorodců,kteři se nenaučili bránit je neuvěřitelná.
    Tzv Ústava, to pokud se to nezměni, bude stále umožnovat.
    Mezi intelektuály nejsou prozatim dost rázné a výrazné osobnosti,které by měly v hlavě myšlenky,kde je zakopaný pes!
    Neváhejte a nezapomente,že držet s námi válečniky alternativy to vás ještě může docela pobavit!

 10. veronika napsal:

  SOCIÁLNI STÁT je typ solidárni Společnosti,kde vláda přejimá odpovědnost za politickou,ekonomickou a sociálni prosperitu!

  Kdo z vás válečnici a válečnice je proti ať to tu napiše a zdůvodni!

  =>>>
  kde každý jedinec má osobní odpovědnost za chod společnosti, každý do ní nějakým určitým způsobem přispívá a má to jako zažitou svou osobní povinnost.. a ten, který toho není schopen, ochoten akceptovat, pak tento do té společnosti nepatří.....(lidé jsou velmi frustrovaní a mnozí nepracují, nestudují jen proto, že jsou málo motivovaní ->> tzn podpořit, rozvinout jejich kladnou motivaci, ohodnocení - nemusí to být nutně finanční aspekt)

 11. veronika napsal:

  ps: nemyslím tím lidi labilní, nemocné atd.. - tito potřebují zvláštní péči a podporu ze strany zdravé společnosti..

 12. proud napsal:

  Myslim ze bys tezko hledala nekoho kdo nijak neprispiva,spis je lepsi rict,ze nekdo nejakym zpusobem vic,jinej min....
  Nicmene by nemuselo bejt v budoucnu spatny,kdyby se vsichni domluvili na nejakym case kterej formou prace tomu svymu statu a narodu daji,ten cas nebude zas tak tezky spocitat,kolik ho bude treba,rozhodne oproti dnesku "zalostne" malo(tipoval bych ze 3x tejdne 6 hodin uz je dost prehnany), a s praci bych byl pro "podle mistni potreby".Ale samozrejme je to jen uvaha,bylo by to tak jak by to vetsina chtela.

 13. proud napsal:

  .....a znova musim dodat ze jak by to chtela vetsina oBcanu,nikoliv ovcanu,samozrejme!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!