Jeffrey Epstein – živý nebo mrtvý?

OtvírákZáhadami obestřená sebevražda pedofilního miliardáře Jeffreyho Epsteina vyvolává mnoho otázek. Zabil se doopravdy sám nebo mu k tomu někdo pomohl? A nebo už je z vězení dávno pryč? V pavučině lží, které celý jeho případ obestírají, se lze pravdy dobrat jen stěží. Můžeme se však pokusit zrekapitulovat možné scénáře, které se kolem jeho odchodu vynořily.

Zpráva o Epsteinově smrti okamžitě vzbudila vlnu pochybností. Opravdu se v sexuálním zvrhlíkovi, který má/měl na svědomí desítky zneužitých a znásilněných nezletilých dívek, nakonec probudilo svědomí a to ho přimělo k sebevraždě? Přitom ještě začátkem července chtěl tak na svobodu, že kauci byl ochoten krýt svou nemovitostí na Manhattanu v hodnotě 77 miliónů dolarů.

Míru překvapení nad jeho údajnou smrtí dokonale vyjádřil výrok: „Pokud jste překvapení, že Jeffery Epstein spáchal včera v noci sebevraždu, představte si, jak moc musel být překvapený on samotný.“

Po pokusu o sebevraždu tři týdny před osudným 10. srpnem si měl Epstein stěžovat, že se ho někdo snaží zabít. Pokud je tedy Epstein opravdu mrtvý, tak byl nejspíš odstraněn těmi, kdo si jeho služby obstarávali a teď hrozilo, že by spolu s ním byli vyšetřováni také.

A nejsou to žádné malé ryby. V jeho černém notýsku jsou jména z nejvyšších pater světové politiky, obchodu i aristokracie. Z těch nejznámějších to jsou bývalý americký prezident Bill Clinton nebo britský princ Andrew. Mrtvý Jeffrey na ně teď už nikomu nic nepoví.

Epstein nejspíš ale vůbec mrtvý není

Na fotografii údajně mrtvého Epsteinova těla je vidět výrazný rozdíl ve tvaru nosu a ucha v porovnání s podobiznou skutečného Epsteina. Mrtvým má být americký šéfkuchař známý z kuchařských reality show Anthony Bourdain. Ten měl před rokem spáchat též sebevraždu a jeho tělo bylo uloženo v mrazicím boxu, kde čekalo na příhodný okamžik.

ucho a nos

Ten přišel po Epsteinově zadržení, kdy se musel z vězení dostat za každou cenu. Je zajímavé, že byl – protože se pokusil o sobevraždu – umístěn pod velmi bedlivý dohled. Onoho osudného večera však kontroly selhaly, protože dozorci byli unavení z předčasů, zvýšená ostraha už byla odvolána a ke všemu ZROVNA v tu chvíli, když se zabíjel, nešla kamera. Neuvěřitelné, že?

Otázkou je – pokud je tedy Epstein opravdu naživu – co s ním je teď. Nabízejí se tři varianty.

Vysmátý boháč někde v úkrytu

Možná, že Epstein si útěk z vězení a s tím spojenou fingovanou sebevraždou zaplatil ze svého pohádkového bohatství sám a teď se tomu všemu jen někde v ústraní směje. Jedním z důvodů, proč mu bylo zamítnuto propuštění na kauci, byly totiž právě jeho skvělé možnosti, jak zmizet, a to včetně soukromého tryskáče a platného saudsko-arabského pasu.

Epsteinův majetek měl přitom pocházet ne z finančního poradenství, což byla jeho oficiální profese, ale z držení ohromného množství kompromitujících materiálů. Na nich se vilní mocní tohoto světa oddávají milostným hrátkách s mladými dívkami v proslulém boeingu Lolita Express, na soukromém ostrově orgií v oblasti Panenských ostrovů nebo ve vile hříchu na floridské Palm Beach.

Deep State

Epsteina se také mohl zmocnit Deep State neboli stát ve státě řízený mocnými finančníky a zkorumpovanými politiky. Měli by tak záruku, že proti nim nebude moci v nadcházejícím procesu vypovídat. A zároveň by sami získali přístup ke všem jeho kompromitujícím materiálům a mohli by to být právě oni, komu by se otevřela možnost pod různými pohrůžkami a vydíráním manipulovat vedením států a bohatých společností.

Bílé klobouky

Ale je rovněž možné, že Epsteina z vězení dostala organizace amerických patriotů, generálů a mariňáků, která si říká Bílé klobouky a která je vůči Deep State v opozici. O jejich zákulisní válce, která má rozhodnout o dalším osudu celé planety podrobně a dlouhodobě informuje Benjamin Fulford.

Mohl by tak – třeba i za slib zmírnění trestu, který měl být 45 let, což se v jeho věku rovná trestu smrti – aktivně spolupracovat v odhalování celosvětové sítě vysoce postavených pedofilů.

Pasák & agent

Navíc se rojí spekulace o tom, že Epstein nebyl/není jen sexuálním predátorem a pasákem nezletilých pro další jemu podobné pedofily, ale přímo agentem některé tajné služby, pro které tato kompra shromažďoval.

Hovoří pro to výrok tehdejšího floridského prokurátora Alexandra Acosty, kterým vysvětloval, proč šel v roce 2008 Epsteina za zneužívání mladistvých do vězení na pouhých 18 měsíců. „Bylo mi řečeno, že patří k tajným službám a ať to nechám být,“ prohlásil.

Nejvíc se zde mluví o Mosadu, izraelské tajné službě.

Nakonec stejně nikdo nic neví

Všechny výše uvedené možnosti vycházejí ovšem jen z veřejně přístupných informací a pro konečný závěr nejsou k dispozici dostatečně věrohodné důkazy. Skutečnou pravdu znají zatím pouze ti, kdo Epsteina z vězení dostali, ať už živého či mrtvého. Ostatní si musí na další informace počkat.

Ale vzhledem k tomu, že boj mezi oběma znepřátelenými stranami v boji o vládu nad Spojenými státy se ohromně vyostřuje a zrychluje, je můžeme čekat opravdu každou chvílí. Situace je natolik rozbouřená, že informace, které obvykle zůstavaly viset jen na alternativních zpravodajských webech, se teď objevují už i na mainstreamu.

Komentáře pod smrtí Epsteina typu: „A co je nám po tom, že umřel jeden americkej pedofil,“ však prozrazují, že informační propast mezi čtenáři obou zdrojů zpráv je obrovská. Až do většinové společnosti konečně prosáknou takové informace, které už nepůjde nadále bagatelizovat jenom jako konspirační, čeká konzumenty maistreamového zpravodajství brutální šok.
8 Komentářů k Jeffrey Epstein – živý nebo mrtvý?

 1. Ilona napsal:

  Zakázaný film na Youtube o kriminálních činech „svatých“ otců . . .

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

 2. Rocco napsal:

  Nebuďte směšní s těmito bláboly, mrtvý nemluví, samozřejmě byl Epstein zavražděn.

  Ale kým? Bill Clinton? Princ Andrew?

  • proud napsal:

   .....nebo potreboval "zmizet ze sveta".......jako mnozi pred nim,zmizeli ze sceny a uzivali si zivota lip jak oficialne,ani bych se mu zasranovi pedofilnimu nedivil,mozna po nem nejaky ozbrojeny a hodne nasrany rodice uz sli..........nebo skoncil jak skoncil,vyjde to na stejno,smrt je pro takovyho gaunera jenom vysvobozeni,bejt po mym,umiral by mesice v bolestech,jako je delal jinejm..........

   • proud napsal:

    .....a kazdej takovej zmrd,protoze to je jedina moznost jak takovy potrestat,po smrti uz to nejde,to jen idioti to tvrdej svejm "oveckam" aby je uklidnili........

  • PetrC napsal:

   Rocco, nezapomente ze milovnik madych se mohl pojistit stylem ze po jeho smrti se obevi nahravky. Pokud se nemylim patra se po video kazetach. Jeho smrti bych si tak jisty nebyl.

   • proud napsal:

    Ani ja ne,co vim,delaji to tak prachaci uz staleti,jak ne dyl,ze "mizej ze sceny",jak a kam uz je otazka,domejslet se da ledacos,vzhledem k tomu ze se vi ze co veda tvrdi je minimalne 40 let za skutecnosti(napriklad v armade),jak co a v cem.

 3. Jan napsal:

  Jeho hacienda na ostrove Tittle James byla prospikovana skrytymi kamerami a mikrofony hlasila FBI. Ted jde o to, co se s temi usvedcujicimi materialy stane. Budou-li vyhodnoceny a vyuzity obzalobou, je prece jedno jestli je Epstein mrtvy nebo zivy. Bodou.li ovsem tyto materialy skartovany jak se obavam, protoze FBI i CIA stale ovlada Deep State, jeho pedofilove a jejich kamosi, pak je jako zivy pro obzalobu nesmirne cenny. Ja se domnivam, ze je v bezpeci, aby mohl zpivat. Zpravam o Jeho vrazde stejne nikdo neveri, jsou prilis neverohodne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!