POČETNÍ BILANCE

Explosion at military base in Krasnoyarsk Territory, RussiaV USA se v poslední době hodně střílelo. Počítejte se mnou - nejdříve koncem července v Kalifornii (3 mrtví) a pak se v jediném dni zabíjelo v Ohio, Illinois a Texasu. V RF hoří (hořela?) Sibiř o rozloze Belgie, kdy je již zjištěno, že epicentra požáru vznikla blízko hlavních silnic. Což je celkem logické, protože pokud chcete něco v podobném rozsahu zapálit, tak se těžko budete plahočit někam do vnitrozemí, když vám mohou plameny odříznout cestu. U cest je to pohodlné, můžete rychle pokračovat dál, nebo popojet a založit požáry další a další. Kromě toho ještě shořel muniční sklad ve městě Ačinsk a došlo k rozsáhlé evakuaci obyvatelstva.

A pamatujete jak před cca 6 týdny došlo k náhlému požáru na ponorce Lošarik?

Ale vše určitě zastínil výbuch s únikem radiace v archangelské oblasti, protože o ničem jiném se skoro nemluví a není se ani čemu divit. Vezměte si jak je Západ, zrovna krátce po odvysílání perfektně natočeného seriálu Černobyl, ještě pod emocemi z toho, co dokáže radiace a zrovinka "jako na potvoru" (náhody NEEXISTUJÍ) začnou v RF haprovat jaderná zařízení. Možná jste zaznamenali informaci z pohřbu lidí z Lošariku, že i tam se údajně zabránilo jaderné katastrofě za 5 minut 12.

Co udělá hlupák? Začne jako biorobot opakovat co viděl v daném seriálu - Rusáci nekoukají na lidi a už vůbec ne na bezpečnost práce a proto se jim všechno hatí. Jenže takto by se to dalo prezentovat snad jedině v tom případě, kdyby zcela "náhodou" nedocházelo právě v RF k majdanu, tedy ke zvenčí řízenému protistátnímu převratu.

Náhody v časových posloupnostech neexistují. Trump dostává jasná varování od US státních elit, že žádné společné aktivity (dohody, sbližování) s RF se konat nebudou. A série "ruských katastrof" má vyburcovat občany k tomu, aby vystoupili proti vládě, která není schopna efektivně řídit stát a dopouští se v řízení přehmatů.

Proč je zatím v RF majdan tak málo efektivní? Západní média to svalují na "nevídanou brutalitu ozbrojených složek", kdy jsme ovšem opakovaně viděli jak jsou demonstranti doslova odnášeni do antonů jako dobrý voják Švejk a nebo jak je navolňuje policista údery obuškem přes nohy, když dotyční odmítají jít s policisty, kteří je chtějí zatknout kvůli účasti na nepovolené (tedy nelegální) demonstraci. Každý soudný člověk si může srovnat zásahy s tím co se dělo v Katalánsku (tam byly použity zakázané gumové projektily, které již Španělsko nemělo mít oficiálně ve výzbroji) a nebo ve Francii, kde policisté již zabili a trvale zmrzačili několik osob.

A jak ten "majdánek" začal? Úřady odmítli zaregistrovat několik účastníků voleb z řad opozice kvůli tomu, že podpisové archy se jmény jejich příznivců nebyly pravdivé.

Víte kdy si mne během jednoho dne přidalo asi 800 lidí? Když jsem tvrdil, že po vraždě Kuciaka padne slovenská vláda a že se okamžitě demonstrace řízeně přesunou i k nám a skutečně se to stalo. Záminkou "majdanu" u nás přece bylo jmenování pana "Mlátičky" do jisté bezpečnostní komise. Pamatujete? Vzpomínáte si jak byl "zvolen"? Opozice se jaksi nedostavila k hlasování a pak když to prošlo, tak svolala v neskutečně krátké době démon-strace po celé republice. Dotyčného tedy nechala zvolit a pak měla dokonalou záminku na pokus o majdan.

A proč to zmiňuji? Pokud byste chtěli být zvoleni, tak si neohlídáte správnost údajů, které s kandidátkou předkládáte úřadům a pošlete je se značným rozsahem chybovosti? Samozřejmě, že si to zkontrolujete, ale pouze v tom případě, pokud nemáte jiný cíl. Vyprovokovat majdan šířením informačního pole: Podívejte, systém mi neumožnil kandidovat, je to diktatura - Pojďme do ulic!!!

Vidíte, že US státní elity alias neokoni a jejich místní páté kolony vlastizrádců, pracují úplně všude stejnými nástroji.

A proč se tedy v RF majdan zatím nedaří? Protože tam již nějakou dobu zkouší odříznout místní "neziskovky", tedy páté kolony, od veškerých veřejných zdrojů. Musí být tedy financováni v "ručním režimu" a ten je vždy spojen s korupcí, takže finančně - korupční kauzy z posledních měsíců dotyčné "revolucionáře" také silně oslabily. Na majdan prostě nejsou prachy a tak je málo démon-strantů i "lídrů".

Uvidíme co zkusí příště, ale sáhnout na jádro, to je již voláním po sebevraždě.
17 Komentářů k POČETNÍ BILANCE

 1. SOUSTŘEĎME SE NA USA napsal:

  Akcie, které odstartují zhroucení amerických akciových trhů a tím i ekonomický kolaps USA:
  - HSBC, banka HSBC Hongkong and Shanghai Banking Corporation získává 90 % svých zisků z Honkongu, který je nyní destabilizovaný masivními demonstracemi
  - GE, General Electric
  Muž, který přistihl Madoffa, viní z obřího podvodu General Electric Soukromý vyšetřovatel Harry M. Markopolos se pustil do kolosu General Electric, který působí v dopravě, energetice, zdravotnictví a dalších oblastech, ve 175stránkové zprávě, kde obvinil GE, že účetními triky tají ztrátu ve výši 38,1 miliardy dolarů (884 miliardy korun) a že její hotovostní situace je mnohem horší než oficiálně uvádí.
  https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/general-electric-madoff-markopolos-podvod-ucetnictvi.A190816_092113_ekonomika_fih
  - Boeing
  Americký výrobce letadel a letecké techniky Boeing se ve druhém čtvrtletí 2019 propadl do ztráty 2,94 miliardy USD (67,4 miliardy Kč) kvůli uzemněným letadlům 737 MAX. Kromě problémů se senzory mají 737 problémy také s praskáním komponentů na křídlech.

  Kapitalisti nic jiného neumějí než dělat dluhy, krize a válčit s Ruskem.
  Komunisti měli ve všem pravdu.

  • HVzV? napsal:

   Naopak,akciove trhy budou držet vše proti rozhodnuti skutečné vlady světa,

   jejiž složeni je tajné a už ho učinila 29.3.2019 což mělo platit tak,že se to rozloži do 8 měsiců.
   Pan president Tramp tu vládu uprosil na kolenou,at to zpomali do 1.1.2022!
   Jak a co to působuje však už je vidět okamžitě.
   Rovněž bylo toto rozhodnuti vlády světa v tisku,ovšem téměř nikdo z lidstva to nezpozoroval a když to my z ČSV oslime našim "zastupitelům" tak ti zmrdi se dělaji hloupi,že prý se jich to netýká a o ničem nic nevi!.
   No pan Putin to vi a námi oblibený Kačer taky, ne nadarmo řekl,že když ho nezvoli znovu,že Spojené státy čeká krach o kterém se jim nikdy ani nesnilo!

   • J napsal:

    Co přesně se mělo toho březnového dne odehrát?

    • HVzV? napsal:

     CO SE ODEHRALO JE ZNÁMO VŠEM ZŮČASTNĚNÝM A VYBRANÉ ELITĚ

     dali to dokonce drze do tisku ovšem tak,že i když si to V VŠICHNI ovčani mohli přečist nepochopili o co jde a jako je tomu se všim důležitým prostě jednim uchem tam druhým ven.
     Když se tehdy cinkalisti sběhli a posmoleni radosti cinkali vstřic presidentovi ODS,že zaved pro bembeky v ČR kapitalismus bez přivlastků tedy systém vycházejici z gangsterismu,zkusili tehdy naši prvni aktivisté dát dotaz,co bude potom až gangsteři rozkradou náš majetek republiky v odhadované výši 1800 miliard a začnou tu republiku zadlužovat,což se děje.
     Málem nás ušlapali a řvali "MAME KOMUNISTŮ DOST",ačkoli jsme jimi nebyli.
     Pozorujte co se kolem vás děje,možná,e se vám pane "J"podaři odhalit co se toho dne rozhodlo a co už nezastavitelně běži a i když to odhalite,řeknete si,že tomu nevěřite a je to bluff!
     To je konspirce co?A možná brzy ani ne!

 2. HVzV? napsal:

  POKUSILI JSME SE AKTIVOVAT KOMUNISTY A ZAČALI MEZI NIMI HLEDAT OSOBNOSTI

  s "Mlatičkou"mluvil náš aktivista 63 minut.
  Cilem bylo zjistit jeho znalosti a co chce pro jeho stranu udělat "opravdu",když snad je ten prý doktor práv.
  Zajimalo nás proč hlasy té strany schválily Zakon o policejnim státu § 141/1961 Sb trestniho zákona §7b v přilepku a taky proč schvalili svymi hlasy komunisté Zákon o předsudkové nenávisti.
  Nejen,že na to náš aktivista nedostal odpověd,ale ten člověk má zcela zřejmě ve stavajicim režimu plno kamarádů,protože okamžitě chtěl vedět jména ŠPIčKY ČSV KONKRETNĚ, hned i jméno našeho aktivisty,které mu klidně dal.
  Jen kličkoval a mlžil,toho bylo vice,ale necháme to být.
  Je jasné,že ani on neni ten,který by chtêl pomoci dělnikům a rolnikům,kteři trpi pod knutou kapitalismu bez přivlastků dělá se,že nevi co to je a bude a jen dále vyetřovatelem ,jakoby vystřiženému z minulého regimu.
  Stačili jsme ho ještě pozvat na alternativni weby,ale je jasné,že on o občany voliče zájem nemá a nehodlá s nimi ani o tom diskutovat!

  • proud napsal:

   Na ktery hovno chces aktivovat komance? Pouc se ze sociku,z toho dobryho v nem i spatnyho,co opravit a snaz se dat vladu lidem s poucenim.Za komancu sice bylo lip,ale porad to ani zdaleka nebylo ono,coz jasne naznacuje jak hrozne jsme se propadli a jak se oblbujeme pozlatkama a zkurvenejma charakterama!!!

  • HVzV? napsal:

   Samozřejmě máte pane Proude pravdu,taky jsme mysleli, že ty zubožené zbytky komunistů to pochopi.
   Zdupali co mohli a pokračuji!

   Nic jiného se nestalo,chovaji se i nyni stále jako lumici,kde je šef dodá do propasti zapomněni!.
   Ovšem toto je třeba ověřit a poznat a to s důkazy at chceme nebo nechceme.
   My si tu stále uvědomujeme,že pro ZMÊNU musime mit většinu v Parlamentu,jinak by musel přijit ke slovu strejda Mao a ten hlásal,že se moc srât nemáme.
   Konečně pozorujte,co dělaji ted chujnani a jak se jim bude dále dařit dělat si z kačera vrtuli.
   On prozatim sbalil kufry a odložil cla,jako dáreček na vánoce a dál rachoti plechem,což hlavni chujnan lehce odhalil a kopl do burzy až zazvonila jako zvoneček,jesti vite pane Proude o čem je řeč!

   • proud napsal:

    Treba o tom,ze zadnej parlament nemusi bejt treba,jako zadna vlada a plno podobnejch darmozroutu...........zadni zastupitele(zlodeji a pdvodnici),ale pouhy vykonavatele toho co jim narod povi..........

    • proud napsal:

     Narod vedenej svejma referendama s pomoci managementu na slovo vzatejch odborniku,jakozto poradcu,jeho zamestnancu.

    • HVzV? napsal:

     Tak to pane Proude přesně sepište,zkuste to dát tady jestli s tim zdejsi sešlost souhlasi a zda mà připominky či vylepšeni a poté to můžete i odeslat emajly všem poslancum a počkejme na odpověd.
     .़

     • proud napsal:

      Jo no,poslat maily vsem poslancum ze maji padaka :-))))))))))))))))))))))))))))))))

      • HVzV? napsal:

       Ano,takovy emajl by oni chtěli,

       žili by z toho dalši měsice radosti bez sebe,že se daři, jdou správnou cestou nás srát donedohledna a my tu bezmocně vyskakujeme jako péro ze starého otomanu.
       Dejte na profesora Erwina,který se prý dnes ráno na věci ptal svých dvou asistentek a vysledek?
       Okamžitê mu zakázaly zachraňovat občanstvo ČR,nebot z toho nic nebude mit,tak jedině ho brzy zavřou jako se chystaji dat do chládku toho přecedu Babuše! .

     • HVzV? napsal:

      Kdyby se chtěl přeceda Babiš zachránit měl by se tu mezi námi objevit

      nebo postat nějakého jeho tajného jako jeho zástupce,nebo nebýt škrob a podplatit nás poslat tady adminovi na potforu nějaké ty desitky.
      Jemu napsat,že mu držime jako štanglu,když on se pohne v našem směru a dá na NAŠI ideologii.
      Co bude z toho mit jeho manželka blondýnka,když mu v base sionisti uřežou pimprle!

   • HVzV? napsal:

    Vemte přitom v úvahu,že všemi lidmi prokletá a padajici levice ĆSSD ve spojeni s komunisty se prý s pomoci vadných zákonů o předsudkové nenavisti chtéji zmocnit vlády pry pučem a zavést znovu ditaturu pomoci jimi ovládaného ministerstva vitra ALA hamajda,který prý se chystá zatknout SPD a poslat Babiše do basy!

    • proud napsal:

     :-))))))))))))))))))))),a co by se pro obycejny lidi zmenilo? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 3. HVzV? napsal:

  O problémech Majdanu a svrženi Putinova režimu,mluvi ve svém extempore pan Pjakin

  http://outsidermedia.cz/v-v-pjakin-otazky-a-odpovedi-ze dne-5-8-2019/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!