Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 16.8.2019

katera_ksir_vms_irana1; Teherán drsně srazil Londýnu hřebínek. Íránci donutili britské piráty ke kapitulaci. Úřady britské kolonie Gibraltar se rozhodly propustit unesený íránský tanker.

2; V Kyjevě opilý muž zmlátil manželský pár a šestileté dítě. Muž je podezřelý ze zločinů podle dvou článků: výtržnost a úmyslné poškození zdraví.

3; Bible neonacismu. Proč na Ukrajině zveřejnili manifest masového vraha z Nového Zélandu? Ukrajinští ultrapravičáci z organizace „Karpatskaja seč“ vyzývají nacionalisty, aby kupovali manifest zabijáka z Nového Zélandu.

4; Na křik už je pozdě. Návodčí doněcké domobrany se dostal v Mariupolu na svobodu podle „zákona Savčenkové“. Při jeho odchodu z věznice na Kirsanova zaútočili místní „aktivisté“ a polili ho ovocnou šťávou a zelenou tinkturou.

5; Trump slibuje fantastickou dohodu s Velkou Británií. Trump prohlásil, že USA a Velká Británie se nezadržitelně blíží k uzavření historické obchodní smlouvy.

6; Byl zadržen jeden z největších obchodníků se zbraněmi na světě. Zatčení umožnila spolupráce francouzských, belgických a portugalských policistů.

7; Blogger vyhrožoval Antonu Geraščenkovi znásilněním a mlátil účastníky ATO. Co je známo o berdičevskékm bloggerovi, kterého hledá policie? Blogger také vyhrožoval, že po jednom zmlátí veškerý personál Mirotvorce.

8; Nespravedlivě luxusní privilegia Petra Porošenka. Kam hledí Zelenskij? Oligarcha už několik měsíců není prezidentem země, ale využívá přitom nezákonně některých výhod vyplývajících z funkce.

9; Je na čase si opět přilepšit zlodějnou. Naftogaz hraje vabank v boji proti Rusku. Ukrajina ve svém současném stavu se může rozloučit s tranzitem ruského plynu.

10; Budoucí vrazi pro ukrajinskou armádu? V Pobaltí fungují speciální letní tábory pro děti, jejichž otcové bojují v Donbasu v řadách ukrajinské armády.

11; Usadil zloděje. Ruský diplomat tvrdě usadil Trumpova poradce. Prakticky usvědčil USA z toho, v čem ony obviňují Rusko – z krádeže technologií. Navíc zdůraznil, že USA kradou po celém světě talenty a mozky. Poznamenal, že Spojené státy jsou v úpadku a už dlouho s žádnou převratnou technologií nepřišly. Obvinění Ruska z krádeží technologií je jen zastírací manévr pro americkou provokaci v podobě výbuchu v Archangelské oblasti, která měla za cíl zmocnit se naopak technologie vyvíjené v Rusku.

12; Naprostá tupost a ponížení. Kyjev zradil ukrajinské námořníky. Ukrajina odmítnutím převzít své v Rusku zadržované námořníky opět jen potvrdila, že je státem už jen na papíře.

13; Donald Trump si usmyslel, že koupí Grónsko jako kdysi Aljašku. Zdroje potvrzují, že prezident USA požádal svého právního konzultanta v Bílém domě, aby prozkoumal možnost dohody o nákupu tohoto území.

14; Tajfun na Dálném Východě způsobil, že stovky zahraničních plavidel se ukrývají v zálivech ruského Přímoří. Jen v oblasti Olginska se nashromáždilo více než 200 zahraničních plavidel. Jejich počet navíc stále roste.

15; Skládka odpadků u letiště Žukovskij je líheň racků, kteří málem způsobili katastrofu Uralských aerolinií.Včerejší událost svědčí o tom, že místní ptáci už dávno přišli o svou přirozenou plachost před bioakustickými odstrašovacími zařízeními.

16; Na Tajmyru brzy zcela vyhynou divocí sobi. Pytláci přijíždějí k sobům s elektrickou pilou, uřežou jim paroží a nechají zvíře svému osudu.

17; U Zelenského informovali o tom, kdo by měl přijít na místo Uljany Suprun jako nový ministr zdravotnictví. Alexandr Kvitašvili je prý člověk s obrovskými zkušenostmi, člověk, který dobře zná prostředí.

18; Trump se chystá zahnat Američany do psychiatrických klinik. Musíme opět začít stavět psychiatrické kliniky, myslí si prezident USA.

19; Deset nejbohatších lidí světa zchudlo za jediný den o 18 miliard dolarů. Je to už druhý „nejhorší den na Wall Street“ za letošní srpen.

20; Merkelová se vrátila z dovolené a slibuje, že už se nebude třást. Navíc připustila, že si pořídí domácího mazlíčka – například žábu.

21; Ve Státní dumě odpověděli na ukrajinskou „strategii navráceni Krymu“. Nedávno program Kyjeva zveřejnil zástupce šéfa prezidentské kanceláře Ruslan Rjabošapka.

22; Habíb Nurmagojedov slíbil, že amerického soupeře zmrzačí. Předtím Američan Dustin Poirier prohlásil, že ukáže celému světu, jak Habíb bude krvácet a pociťovat bolest.

23; Agent SBU Alexandr Jakovenko, který pomáhal diverzantům, dostal v Luganské republice dlouhý trest odnětí svobody v trvání 12 let.

24; Hrstka Porošenkových spolupracovníků se snaží zachránit bývalého prezidenta před trestním stíháním. Jen způsob byl zvolen příliš politický a dosti podivný.

25; Demonstrace síly: Nové rakety KLDR byly odpáleny směrem do Japonského moře. Výhrůžná prohlášení soudruha Kima nemohou brát na lehkou váhu ani Spojené státy.

26; Piloti ruského vojenského letectva mohou být vyzbrojeni unikátními zbraněmi. Posádky opakovaně vyjadřovaly přání, aby byl samopal Kalašnikov nahrazen kompaktnější zbraní při zachování palebné síly.

27; Byl hospitalizován druhý pilot letu A321, který přistál na poli. Piloti, kteří inteligentním postupem zachránili 226 cestujících, se vrátili z Moskevské oblasti do Jekatěrinburgu.

28; Majdan v Rusku se připravuje podle ukrajinského scénáře. Útoky Západu na Rusko s cílem rozkolísat zemi zevnitř budou pokračovat.

29; Pilot považovaný za hrdinu, se omluvil pasažérům za to, co museli prožít. Omlouvám se, že jsem je nedopravil do místa určení.

30; První let úderného „Ochotnika“ v tandemu se stíhačkou. Byly zveřejněny unikátní záběry z prvních zkoušek bojového bezpilotního leteckého komplexu Ochotnik (Lovec).

31; Tučňáci, nahé ženy, šavarma. Byly zveřejněny překvapivé záběry z výzdoby prostor Zelenského prezidentské kanceláře.

32; „Čečenci“ polili poslance Nejvyšší rady fekáliemi. V Kyjevě byl vyhlášen plán na vypátrání pachatelů.

33; Jednotka ukrajinské armády se pokusila přejít frontovou linii. Armáda Doněcké republiky vydala mimořádné prohlášení.

34; Byl zadržen řidič, který zabil čtyři lidi. Viník děsivé dopravní nehody v centru Doněcka ujel z místa nehody, ale policisté promptně zjistili jeho identitu a zadrželi jej.

35; Desítky mužů byly zadrženy v obci okupované ukrajinskou armádou. Ukrajinští „hrdinové“ šikanují civilní obyvatelstvo Kyjevem okupovaných oblastí Donbasu.

36; Piloti, kteří zachránili A321, byli vyznamenáni titulem Hrdina Ruska. Ostatní členové posádky dostali řády za odvahu.

37; Piráti zajali u břehů Kamerunu ruskojazyčnou posádku lodě. Ruské ministerstvo zahraničí zveřejnilo alarmující informaci.

38; „Prodávající“ země se vysmála Trumpovi, kterému se zachtělo zakoupit „kousek území“. Myslím, že si svých 370 milionů barelů půdy ponecháme, prohlásil bývalý dánský ministr pro rozvoj.

39; Stoupenec spojení Donbasu s Ruskem se stal ministrem v ruské vládě. Sergej Glazjev je známý svou aktivní vlasteneckou pozicí včetně otázky spojení s Krymem.

40; Z Donbasu je naléhavě stahována brigáda ukrajinské armády. Na potlačení vzpoury byl vyslán specnaz. V současné době zástupci vojenské policie masově zabavují vojákům smartphony, aby vyloučili možnost pokračování v organizaci vzpoury.

41; V případu „2. května“ určil soud Rusovi Mefjodovovi kauci, takže může vyjít na svobodu. Občan Ruské federace Jevgenij Mefjodov se už pět let nachází v různých věznicích Ukrajiny na základě absurdním obviněním.

42; Krvavá žeň v Donbasu. Objevily se informace o skupině karatelů, která byla v noci zlikvidována. Karatelé opět utrpěli nevratné ztráty v Donbasu. V noci ze 14. na 15. srpna zahynula celá skupina karatelů.

43; Opilí ukrajinští vojáci v kavárně postřelili do nohy obyvatele okupované Avdějevky. Vojenský prokurátor OOS (ATO) Oleg Cicak ujišťuje, že trestní řízení v daném případě bylo už zahájeno.

44; Bouřlivé zasedání oděské oblastní rady. Rusofobní vášně, hromadná rvačka, protesty s rakví a pokousaný nos.Mimořádné 24. zasedání Oděské oblastí rady začalo „přesdržkou“.

45; Žádná katastrofa. Ve Státní dumě odpověděli na odmítnutí Kyjeva zrušit vodní blokádu Krymu. Ukrajinské úřady odmítly odvolat vodní blokádu Krymu a obnovit dodávku vody z Dněpru, čímž jen potvrdili a přede všemi předvedli svou neuvěřitelnou hloupost. Voda sloužila k zavlažování polností na severu a východě poloostrova. Zemědělci se museli přeorientovat na plodiny méně náročné na zavlažování.

46; Střelba v Petrohradu. Tři lidé byli zraněni. Příčinou konfliktu se stal spor o místo pro obchodní stánek na tržišti.

47; Ukázalo se, že sedmnáctičlenná ruskojazyčná posádka zadržená piráty u břehů Kamerunu, jsou Ukrajinci.

48; Na Ukrajině bylo zahájeno trestní řízení proti šéfovi SBU. Zahájení řízení přikázal Solomenský okresní soud v Kyjevě už 2. srpna.

49; Vědci namodelovali následky jaderné války mezi Ruskem a USA. Konflikt by vyústil v desetiletou jadernou zimu.

50; Na Ukrajině vyhlásili pátrání po Porošenkem „ochočeném“ korupčníkovi Dmitriji Vovkovi. Je podezřelý ze způsobení škody ve výši 18,86 miliard hřiven na základě schématu „Rotterdam+“.

51; V kanceláři prezidenta Ukrajiny prohlásili, že drtivou většinu svých projevů si Zelenskij píše sám.

52; V Gazpromu oznámili, že „Severní proud – 2“ je hotov ze 73,6%. Uloženo bylo už 1805,6 km potrubí. Práce by měly skončit ještě letos.

53; Soud v Černigově uvalil dvouměsíční vazbu na ukrajinského ministerského náměstka Jurije Grymčaka s možností kauce 12 milionů hřiven.

54; Katarský emír pozval Putina do Dauhá. Informuje o tom Katarská státní zpravodajská agentura.

55; USA mají problémy. Zelenskij dostal šanci osvobodit se od americké závislosti. Velvyslanec USA byl propuštěn s ostudou, Kurt Volker je podezřelý z toho, že převzal obrovský úplatek od Porošenka.

56; Tribunál pro Porošenka? CO znamená ratifikace Římského protokolu Ukrajinou? Experti tvrdí, že ratifikace v první řadě dopadne na bývalé vedení země.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!