Trumpovo Grónsko

kb7YJC6Q5csPresstituti bijí na poplach. Trump se definitivně zbláznil! Opravdu? Opravdu je tento státník z tandemu řízení současného světa jen blázen lačnící po surovinách? Nebo je to tak, že má informace z kterých jde mráz po zádech a “mediální mrdky” si je nedovedou představit ani v nejodvážnějším snu? Trochu si rozeberme situaci po světě a i u nás doma. Není to poprvé, kdy se v dohodách objevují požadavky na nějaké území. Pokud se na ně ale podíváme blíže, důvodem nejsou surovinové zdroje. Připomeňme si stále platnou dohodu uzavřenou spícím knížetem o potenciálním přesídlení 2 miliónů Židů z Izraele na území ČR a podobnou dohodu uzavřenou s Ukrajinou na stejné téma. Též v této souvislosti zmíním “pirátskou elektroměrovou krizi” ohledně bytů v Praze. Ano, tyto prázdné byty jsou nakoupené pro potenciálně přesídlené občany Izraele a též italské mafie z jihu Itálie.

Ohlédneme-li se kousek do nedávné historie, tak musím připomenout, že při návštěvě JAR Baráčníkem Ohavou, byla projednávána otázka možného HROMADNÉHO přesídlení obyvatel USA do JAR! Tehdejší vláda JAR je ale poslala k šípku.

Planetární klima se mění to je fakt. Povšimněte si, že třeba UV Index v poslední době je stále daleko přes hodnotu 6 a Slunce pálí naprosto nesnesitelně i v relativně chladných dnech. Faktem je, že za tím nestojí hlavně člověk (pro tuto chvíli vyloučím geoinženýring), jak hlásá víra Greténů, ale zejména vlivy planetárního okolí a aktivita Slunce.

Alternativní vědecká komunita varuje, že může dojít ke kolapsu celého amerického kontinentu v důsledku přírodních katastrof, zejména seismické aktivity a ti ještě více alternativní hovoří i o dalších nehmotných důvodech. To, že sever pomalu taje není jen důsledek vnějších vlivů, ale i sofistikovaných geoinženýrských operací. Jak prezentoval USAF ve své zprávě z roku 1996!

https://mysteriousuniverse.org/2019/06/commanding-and-controlling-the-weather-by-2025/

Grónsko je tedy LOGICKOU destinací pro evakuaci obyvatel obou Amerik!

Položím ještě závěrečnou otázku:

Kam se budeme evakuovat my, neboť i část našeho území spadá do vědci zveřejněné potenciálně nebezpečné zóny.

Co třeba naše pravlast.

Zdroj: https://vk.com/@ivogec-trumpovo-grnsko
8 Komentářů k Trumpovo Grónsko

 1. Novapalo napsal:

  Neberte to tak vážne. Kysucký v knihe Obroda Slovanov píše, že v stredoveku boli teploty podstatne vyššie. A údajne v južnom Švédsku sa pestoval vinič a v Petrohrade rástli palmy a v domoch nemali žiadne kúrenie, pretože v zime tam nebola žiadna zima....
  Neverte židovskýmzločincom, chcú vás okradnúť. Dobre si premyslite, aby ste nepodľahli emóciám. Emócie sú energia pre Satana, ako píše Kysucký v jeho poslednej knihe Obroda Slovanov, ktorá sa asi stane slávna.

  • MXM napsal:

   Nejde o teploty, ale jak píší o intenzitu UV paprsků. Od roku 2010 který byl klimaticky velice divný i rostliny a zvířata se chovala podivně jde síla slunečních paprsků nahoru. I předtím byla horká léta, ale nikdy tak spalující. Dnes se v našich končinách na přímém Slunci spálí i kaktusy což dřív vůbec nebylo.

   • dmp.r napsal:

    ony se nespaluji kvuli UV paprskum, ale kvuli TEPLU, protoze zrudy praskuji chemtrails a tim meni UV na INFRA paprsky, tedy teplo, horko, zar. Uz se HURE lide opali (UVB,UVA) paprsky slunce nez drive, proto tak masivne pribyva rakoviny! Viz Otto Warburg.

  • proud napsal:

   :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),vy jste s kysuckym debilove :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 2. MXM napsal:

  celé to vypadá hrozivě, zvlášť pro obyvatele Severní Ameriky. Edgar Cayce měl hovořit o návratu Atlantidy, jenže žádná země se nevynoří aby se odpovídající objem hmoty oceánu nepřesunul jinam. On "Nový svět" může být opravdu novým v pravém slova smyslu, minimálně jeho větší část která se mohla vynořit právě po zániku Atlantis, proto se tam nestihla rozvinout žádná vyšší kultura/civilizace.
  Otázka přesidlování do JAR se už objevila ve filmu, myslím že to byl "Den poté"? Pokud Obama o tom skutečně mluvil a ne v žertu tak je to další potvrzení že v hollywodské produkci pracují ti co ví o běhu světa i možných událostech docela dost.
  Ještě otázka co se má stát s Austrálií které se zatím všechny předpovědi o katastrofách vyhybají.

  • dmp.r napsal:

   "jenže žádná země se nevynoří aby se odpovídající objem hmoty oceánu nepřesunul jinam..."

   Jsou teorie o tom, ze Zeme roste, zareni ze Slunce se uvnitr meni na hmotu, ktera pak vyvera na povrch planety, ktera se timto zvetsuje, vzdaluji se vuci sobe vsechny kontinenty a rozpina se cela Zeme. Proto se prodluzuje delka dne, vzdaluje se Mesic. A teorie posunu litosferickych desek je dokazany blud. Zadne desky se jedna pod druhou nepodsouvaji, ale Zeme se zvetsuje, protoze Zeme je ziva, Zeme roste.

   • Eschatolog napsal:

    Zillmer klade nekošer otázky a má na ně zajímavé odpovědi.

   • Novapalo napsal:

    Súhlasím, tak to píše aj Kysucký v knihe Obroda Slovanov, že planéta Zem sa zväčšuje.... Je to kvôli reaktoru v strede Zeme.... Je množstvo otvárajúcich sa prasklin, dokazujúcich zväčšovanie sa Zeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!