ROZTRHANÁ ÚSTAVA

Pan aktivista Minář z Miliónu chvilek pro demenci veřejně roztrhal Ústavu České republiky a to v den, kdy se sešli příznivci jeho spolku, aby (prý) uctili oběti z roku 1968, kteří byli zabiti, když se snažili protestovat proti invazi vojsk Varšavské smlouvy do naší krásné země. "Obhájil" si tento čin tím, že když ústavu nedodržuje náš prezident, tak je k ničemu a lze jí tedy v klidu roztrhat.

Ústava ČR je základní zákon České republiky. Není-li ústava, tak není ani náznak státnosti, ani náznak skutečného státu. Pan Minář tvrdí, že prezident Zeman nedodržuje Ústavu ČR, ale to je předmětem výkladu, kdy se na tomto tématu nedokáží shodnout ani erudovaní právníci. Co stačí vědět laikovi? Že se p-rezident Havel zachoval také několikrát podobným způsobem, např. při akci Kavan, jenže tenkrát nikdo nekřičel, protože loutka Havel byl nedotknutelnou figurkou.

To, že Zeman porušuje Ústavu ČR tvrdí jen jedna sorta lidí. Stačí se na ně podívat. Jsou to osoby, které by nejraději prodali celou naši zemi jako další spolkovou republiku Německu a nebo lépe, jako další stát USA (hlavně pokud by byl v USA prezidentem zase nějaký liberál). Takže kde je pravda nemá smysl polemizovat. Prezident ČR Zeman Ústavu ČR neporušil- zatímco, když ji roztrháte, tak tím naprosto jasně říkáte co si myslíte o naší zemi, o našich obyvatelích, naší historii, našem národě a naší státnosti. Pokud by ji jen na pódiu demonstrativně ukázal a pak dodal, že si myslí, že ji náš prezident nedodržuje, tak by mu nemohl nikdo nic vyčítat. Proč měl, ale potřebu ji rovnou roztrhat? Protože jeho úkolem je evidentně šířit informační pole - NEMUSÍME DODRŽOVAT ZÁKONY!!! Stejně tak, jako si tato partička pokusila přivlastnit, doslova zprivatizovat, rok 68 pro sebe, tak se to pokusí udělat i se 17. listopadem a právě proto má potřebu začít šířit infopole, že není nutné dodržovat zákony ČR, protože ti co stát řídí nejsou legitimními osobami, ale obyčejnými zločinci a tak je možné s nimi skoncovat i ne-demokraticky. O tom, že to má být předvoj na pokus o majdan se asi nemá smysl bavit.

29.5. jsem napsal článek Pro tebe, spravedlivý demonstrante, který sdílelo přes 2000 lidí a tam jsem jasně napsal, že ten kdo se nezajímá v zájmu koho trdluje na náměstích, tak je jen obyčejnou ovcí. Nyní to musím změnit. Poté, co váš lídr dehonestuje základní pilíře našeho státu, naší státnosti a ty mu stále budeš dělat šaška na náměstí, tak už nejsi jen ovce, ale obyčejný vlastizrádný zkurvysyn, který zcela vědomě pracuje pro cizí zájmy, ovšem maskované za "starost o demokracii". Jenže naše demokracie je v Ústavě ČR jasně vymezena dle Lincolnovy definice - vláda lidu, lidem a pro lid. A tu váš lídr roztrhal. Proč? Protože majdan se dá uměle vyrobit pouze v momentě sociálního chaosu, kdy neplatí pravidla a tuto myšlenku vám svým činem chce vnutit. Copak jsi opravdu tak tupé hovádko, že tě nenapadne, že Ústava ČR je jediným skutečným pilířem demokracie a její roztrhání je tedy aktem, který jde naopak proti ní? Že skutečný demokrat naopak bude dělat vše proto, aby ji všichni dodržovali a bude ji střežit jako oko v hlavě a naopak ji nebude zpochybňovat, natož ji ničit?

Přestaneš být ovcí a nebo přejdeš rovnou na level toho vlastizrádného zkurvysyna a začneš připravovat půdu pro majdan bez ústavou definované demokracie, založený na chaosu a násilí?
7 Komentářů k ROZTRHANÁ ÚSTAVA

 1. Eschatolog napsal:

  amb gojové se splaší ! někdo jim roztrhal ústavu, no to mi poser prsa, běžte se s takovou pičovinou vysrat

 2. John_Pitralon napsal:

  V kaufu ráno měli scénu Hongovci u zeleniny, viděl jsem jen jak nesla ty borůvky v kalíšku za 19,90 a pak řev jak se s Hongem porafali, ale nevim proč, nerozuměl jsem. Asi maj doma někdy Itálii lítaj talíře, trhaj se Ústavy...

  "Good Morning VIETNAM Creedence Clearwater Revival" https://www.youtube.com/watch?v=EYGhn--fbiM

 3. Kobra napsal:

  neměli by se tímto skutkem zabývat orgány činné v trestním řízení? Mám pocit, že pan Minář se dopustil trestného činu....

  • proud napsal:

   To se mozna dopustil,podle naseho tralala na picu dobryho zakoniku,ty smesny zpotvoreniny,ale ustava je uplne stejna a ze stejny siozidovsky dilny,takze ji mam v prdeli a nadal bych mu jen za plejtvani,protoze na tu prdel ji mel pouzit a ne roztrhat a vyhodit bez uzitku,jak zaslouzi!Paklize nesouhlasis,pouc se.

   • proud napsal:

    Nebejt ovcanu kteri se umele produkujou z nasich deti,nic takovyho jako ustavu by nikdo totiz nepotreboval,nebylo by potreba se trapne branit jeden druhymu a vymahat na sobe co nam samozrejme kazdymu patri!!!

 4. .lak napsal:

  Mám víš gde, vlastně mít nemůžu. F Mrož OJ :LOL:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!