ITÁLIE A PÁD HVĚZDY? (Kvůli Pěti hvězdám?)

Conte-Salvini-religione-AnsaSalvini udělal "majstrštyk" - vyšachoval se zcela sám, kdy si myslel, že svým odchodem z vlády dojde k předčasným volbám, které s přehledem vyhraje. Jenže zapomněl na to kdo je to Giuseppe Conte. Tento chlapík udělal jen jednu velice jednoduchou věc, díky které zvítězil - veřejně oznámil, že další vláda bude bez něj (24.8.) a následně se vše odehrálo tak, že Salvini byl vyšachován a Conte bude opět v čele vlády a stačily na to 4 dny (28.8.).

A proč mu stačilo k výhře říci, že končí a měl to v kapse? Protože je kádrem Globálních elit (GE) a své úkoly rozhodně ještě nesplnil všechny a proto MUSÍ (bez diskuzí) zůstat u vesla a to konkrétně on, protože přesně přes jeho osobu (je nestraník a nemá za sebou žádný stranický aparát) se budou řešit úkoly spojené s přechodem Itálie do projektu nové Hedvábné stezky. Conte totiž letos (23.3.) podepsal jako JEDINÝ lídr ze zemí G7 dohodu s čínským prezidentem Si o připojení Itálie k tomuto projektu a tím se stal z hlediska Globálního řízení nesestřelitelným! To, že to Salvini nechápe a hraje si pouze na písečku státní politiky je více než smutné kino. Ne nadarmo ho za přítele považuje Okamura, který je z hlediska chápní globálních procesů na stejně nízké úrovni jako on. Pokud by se Salvini zcela jasně vymezil s tím, že půjde do projektu NHS stejně jako Conte, tak by v následujícíh dnech sestavoval vládu on, protože má silný politický mandát a tudíž by mohl Conteho vyšachovat. Tak se ale nestalo.

Salvini nekončí, udělal dobrou práci v tom, že rozšířil z Itálie do světa informační pole - "Migranty tu nechceme" a tím právě napomohl i k připojení Itálie k NHS, protože s migranty by to nebylo možné (daná země musí fungovat co nejméně vnitrokrizově a to s neustálým přílivem cizinců není možné). Momentálně byl použit na špinavou práci, ale bude ho ještě zapotřebí, protože za Contem nestojí žádná vlastní strana, která by dokázala držet migraci v nižších číslech, takže o něm ještě uslyšíme. Pokud ovšem pochopí, kde je jeho místo v potravním řetězci.

Čína nepotřebuje mít na území pod svým vlivem migranty a kdyby za tím stál Brusel, tak by byl Conte ze hry a nezvítězil by, protože ho za spojenectví s Čínou upřímně nenávidí.
Jeden komentář na ITÁLIE A PÁD HVĚZDY? (Kvůli Pěti hvězdám?)

 1. HVzV? napsal:

  Salviniho zastavili,ale na jak dlouho?!

  Ted se budou valit do Itálie zas davy z Afriky?
  Čeka se na tah i u naši SPD,která neumi hledat podporu dalšich voličů a hrozi ji vyluxováni stávajicich?
  Jde proti němu totiž prý i tzv "redakce" NR,která postupuje velice prohnaně a když pan Okamura šermuje svým dřevěným mečikem,že prý cenzuru nechce, nezpozoroval doposud,že mu tam stoji někdo v zádech a dělá to pěkně vymaštěně!
  Neomarxisty totiž poznáte jen podle činů a to teprve až vám vážně uškodi!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!