Kampaň proti domobranám pokračuje. Děláme svoji práci dobře!

web_logo_miniV posledních týdnech se presstitutky předhánějí v útocích proti představitelům jak Zemské domobrany, tak Národní domobrany. Není snad jediného týdne, aby nevyšlo několik dehonestujících článků. Z toho plyne, že děláme svoji práci v přípravě části našeho národa na věci možné příští dobře, protože jinak by se nás nebáli a nechali si nás „hrát na vojáky“, jak s oblibou klasifikují naši činnost.

V posledním článku novodobých svazáckých aktivistických „novinářek“ Zuzany Černé a Jany Lipské (doporučuji pozorně shlédnout jejich fotografie u článku – podobnost se švédskou „eko-aktivistkou“, postiženou Gretou Thunberg, zřejmě není náhodná), je snaha kriminalizovat nošení původně armádních uniforem. Na závěr pak svazácké aktivistky píší: “Vojáci samotní o domobrancích nahlas neradi mluví. V zákulisí ale přiznávají, že je považují za směšné“.

Výše uvedené slečny hrající si na novinářky jsou se svým závěrem mimo. Hodně mimo. Většinu členů domobran totiž tvoří bývalí příslušníci armády (ČSLA i AČR), ale i policejních sborů. Samozřejmě, že nás někteří vojáci považují za směšné. Tak jak my některé zaměstnance armády (neboť pojem voják je pro ně příliš lichotivý) v uniformách považujeme za směšné, za parodie na skutečné vojáky. To ale neznamená, že jsme proti armádě nebo proti policii. Právě naopak! Pokud někdy dojde k nějaké neblahé události, budeme muset stát bok po boku a chránit společně tuto zemi.

Na závěr bych chtěl citovat z poslední kapitoly knihy Přežít nebo zemřít, právě na téma domobrana:

„Často slyším na adresu domobranců slova despektu a opovržení – jo, to jsou ti obtloustlí staříci nebo životem nedocenění muži středního věku, kteří běhají po lesích a hrají si tam jako kluci na vojáky. Něco mezi neškodnými blázny a naivními hlupáky. Navíc proč bychom měli mít nějakou domobranu, když tu máme profesionální armádu a stále se rozrůstající neméně profesionální policejní sbor? Často tato slova slýcháme právě od těchto profesionálů.

Je tomu skutečně tak, opravdu nemáme nic lepšího na práci, než si ve svém volnu hrát na vojáky? Cvičit, vylepšovat si vybavení, získávat další zkušenosti, organizovat se, zocelovat a stmelovat?

Všem těmto na nás s despektem hledícím lidem bych chtěl říci:

Skutečně si myslíte, že členové domobrany - bývalí vojáci ČSLA a Armády České republiky, účastníci bojových misí v Afghánistánu, Iráku nebo na Balkáně s válečnými zkušenostmi, mají potřebu hrát si jako kluci na vojáky?

Skutečně si myslíte, že plukovníci v záloze, kteří v době své aktivní služby veleli jednotkám o mnoha tisících vojáků s množstvím bojové techniky, které dnešní naše armáda nemá v počtech ani jako celek, podílející se na cvičeních v rozsahu o kterém si dnešní NATO může nechat jen zdát, mají ve svém důchodovém věku potřebu hrát si jako kluci na vojáky?

Skutečně si myslíte, že tátové od rodin, vysokoškolští pedagogové, lékaři, technici, dělníci z třísměnných provozů nebo soukromí podnikatelé, nemají nic lepšího na práci, než si hrát jako kluci na vojáky?

Pokud si to stále myslíte, je mi vás upřímně líto, protože nemáte schopnost vidět dále než na špičku svého nosu. Neznáte slova jako vlast, vlastenectví, hrdost na odkaz svých předků a povinnost přenechat toto dědictví v pokud možno ještě lepším stavu pro další generace našich dětí a vnuků.

Muži, ale často i ženy, kteří se ve svém volném čase a za svoje peníze (na rozdíl od činnosti většiny bohatě dotovaných politických „ziskovek“) učí připravovat se na věci možné příští, aby dokázali ochránit a ubránit svoje rodiny a svoji zemi, opravdu nejsou kluci, hrající si na vojáky. Jsou to skuteční vojáci ve válce o budoucnost naší země!“

Zdroj: https://web.zemdom.org/index.php/prispevky/zpravy-a-oznameni/95-kampan-proti-domobranam-pokracuje-delame-svoji-praci-dobre
25 Komentářů k Kampaň proti domobranám pokračuje. Děláme svoji práci dobře!

 1. .lak napsal:

  Muži, ale často i ženy, kteří se ve svém volném čase a za svoje peníze (na rozdíl od činnosti většiny bohatě dotovaných politických „ziskovek“) učí připravovat se na věci možné příští, aby dokázali ochránit a ubránit svoje rodiny a svoji zemi, opravdu nejsou kluci, hrající si na vojáky. Jsou to skuteční vojáci ve válce o budoucnost naší země!“

  • proud napsal:

   Myslis to sice dobre,ale jsi uplne mimo...............stejne jako ony smesny "domobrany" skakajici jak nase siovlada piska,az bude treba,budes se divit jak budou nasazeny proti vlastnimu narodu a pujdou proti nemu,jako policie,ty se divit budes,ja se divit nebudu,pocitam s tim jako s hotovou ovcanskou veci!!!

   • .lak napsal:

    :-D Nečetl jsi článek. Souhlasím s vytčeným ale pouze jsem převzal nosnou a je dobrá a všichni nejsou jen hledači chyb ale pracují na vizi. A takovým je poděkovat málo.

    Fakt je ten že my asi vidíme celou paletu tíže řekněme protivů aniž radši rozvinu svůj svůj expresní slovník pro workoholické dárečky jednovýsekových fachidiotů pitomostí. :-)

    • proud napsal:

     Mas recht,necetl,nevidim v tom zadnej smysl,domobrana vlastne napomaha systemu,navic hodne neodborne, at uz se tvari,nebo to mysli jak chce........bohuzel.Povim ti to asi tak,potkat par takovejch bezprizornich na ulici co by meli nejaky pripominky a tvarili se dulezite,nevedel bych kam je zaradit a co s nima,to by ostatne zalezelo na nich dal,ale v tom mi je uniforma vdecnejsi,protoze vim kam ji zaradit a jak se k ni chovat,protoze muzu predjimat jeji chovani,ale u floutku v kamuflazi s ruznejma coklama u nohou,chodicich ve skupinach bych se nejspis cejtil ohrozenej a podle toho se k nim choval a s nima i jednal,chapes?...........Pak totiz vznika takzvanej bordel,kdy nepoznas kdo je bezdak(s tema uz je i tak problem,kdyz jsou ti dobri i ti spatni,jeste domobrana do toho) co ti muze vrazit kudlu do zad a kdo je ten takzvane "v poradku"........rika se tomu "chaos" a ten je cilem GP.

     • proud napsal:

      A nezapomen ze nejlepsi obrana je utok,nikdy jsem na kudlu do zad necekal,necekam a ani se cekat nechystam,pri nanznaku agresivity ji pouzivam vzdycky prvni,protoze nevim co ma protivnik v kapsa,nebo pod kosili,znamena to tedy ze zvysoka seru na debilni prejzakon o nejaky primereny obrane,nic takovyho totiz ve skutecnossti neexistuje!!! A ted mi povez jak bych mel zaradit takovou particku prejdomobrancu???

    • proud napsal:

     Abych nebyl jen negativni,s domobranou jako takovou bych jenom souhlasil,ale za jasnejch podminek!!!

    • proud napsal:

     Dik zes mi poradil se zacist..........odted to se mnou zadnej zmrd z domobrany nebude mit jednoduchy,kdyz vim co tam leze za sprostej shit ...........

     • proud napsal:

      S takovym ksindlem bych ani nesel do jedny jednotly chranit svou vlast,nevedel bych co od hajzla cekat protoze svuj charakter uz prokazal tim ze sel na balkan ohrozovat uplne cizi,jeho vlasti neskodny lidi!!!!!!!!!!!

      • proud napsal:

       Zrejme dalsi takovej zidohavlovskej zastance "humanitarnich bombardovani" za ktery se do smrti neprestanu stydet ze mluvej stejnou reci jako ja,ze pouzivaj Slovanskou rec..........

  • proud napsal:

   Kdo to totiz mysli se svou vlasti dobre,bude volat zpatky po vlastni armade vedeny profesionalama a vycviku vseho obcanstva,podobne jako za onech nenavidenejch komancu ktery ale dobre vedeli co v tom pripade delaji,jen bych tu koncepci predelal aby byla lidem pratelstejsi a ne ze jim seberu syny na dva roky v kuse,to bylo myslim si osobne,prehnany.Slo to resit i jinak,lip a mozna levnejc.Ale mit na 10 milionovej marod 30 tisicovou armadu zoldaku co se serou nekam odkud nam nehrozilo,nehrozi a nebude hrozit nebezpeci aby nahamounili,je pouhou studou naroda!!!

   • proud napsal:

    A nejaka smesna "prejdomobrana" strejcu na tom vubec nic nemeni,ani nezmeni!!! Jinak by to vypadalo,kdyby se postupovalo po radnym ukonceni vojensky sluzby do domobrany jako do zalohy,to by bylo jiny kafe a taky uplne jinej koncept vycvicenejch vojaku v zaloze!!!

 2. geronimo napsal:

  Všechny žoldáky co lezli do Iráku a Afghánu mám u pr.... i s domobranou. Když už tak by mělo smysl leda tak změnit systém obrany po švýcarském vzoru a samozřejmě vystoupit z NATO a EU, jinak je to všechno o ničem

 3. proud napsal:

  "Skutečně si myslíte, že členové domobrany – bývalí vojáci ČSLA a Armády České republiky, účastníci bojových misí v Afghánistánu, Iráku nebo na Balkáně s válečnými zkušenostmi, mají potřebu hrát si jako kluci na vojáky?"...............takze debila co sel zabijet napriklad do Afghanistanu mam snad oslavovat??? Mam chut ho odbouchnout tady,kdyz to tam nestihli,kretena!!! Tam se sere k nekomu kdo mu nikdy neublizil ani se nechystal a tady si chce zmrd zasranej hrat na hrdinu??? No jenom dobre ze tohle o domobrane ted vim,jaka zasrana bezprizorni svoloc do ni leze:-(((((((((((((((,jaky zkurevsyni!!!!!!!!!!!!

 4. proud napsal:

  "Pokud si to stále myslíte, je mi vás upřímně líto, protože nemáte schopnost vidět dále než na špičku svého nosu. Neznáte slova jako vlast, vlastenectví, hrdost na odkaz svých předků a povinnost přenechat toto dědictví v pokud možno ještě lepším stavu pro další generace našich dětí a vnuků."............drz picu o vlastenectvi,zmrde,kdyz jsi se nechal naverbovat k zabijeni jinejch vlastencu u nich doma,tobe to slovo nepatri do tvy sprosty drzky,obycejnej vrahu,sluho NATO,tahni do pekla a domobranu nech tem pravejm az na ni prijde cas,to se jeste nestalo,jak sam svou existenci v ni dokazujes!!!

  • proud napsal:

   Vlastenec neni nacek a naopak se druzi s vlastencema jinejch zemi,aby vsem bylo vedle sebe dobre,nackove se do nich naopak serou za prachy zabijet a myslej si ze je za to snad jejich narod bude zboznovat,kurvy predfasisticky.Ani nahodou!!!

 5. proud napsal:

  Timhle clankem jsi mi otevrel oci,uz vim co je ta organizace zac,k certu s ni,prolezlou vrahama z NATO,zoldakama,opet a zase je to tady,dobra myslenka zneuzita svinema GP co do ni nacpali svoje zmrdy a zneuzivaj bejvali zalozaky!!!

 6. proud napsal:

  Apropo............tady vidime co dokaze sikovne napsanej clanek zverejnujici jisty pravdy o kterejch lidi driv nevedeli,nebo nebyli primo zpraveny.Driv jsem domobrane dokonce fandil,netuse ze v ni jsou zoldaci-zlatokopove a ze se navic vydavaji za vlastence...........

  • proud napsal:

   Vlastenec je pripravenej branit svou vlast,u sebe doma a rozhodne odmita vyvrazdovat(nebo to podporovat) jiny vlastence u nich doma!

   • .lak napsal:

    No vidíš, ale pořád se otevírají oči i těm kteří v nich měli "nablikáno a nebylo, není a formanti neberou rozum ale výchovu jo a ber to tak že to už nejsou floutci jen na rozkaz vyštěkávaná hesla a kam vítr tam plášť.

    • proud napsal:

     Netvrdim ze je spatna domobrana a domobranci generalne,i ta myslenka je vynikajici.Jenze ono zalezi na tom co se dela a jak se to dela a jak jsem si precetl i na tom kdo to dela a kdo tomu veli.A uz jen ono "veleni" me znechucuje podle staryho systemu a o tom jak je to infikovany uz ted ani nemluve........Kdyz chces neco zkurvit,zarid aby se to tak prezentovalo a pokud mozno i chovalo a dej tomu takovou tvar.......coz se bohuzel dari,alespon podle clanku soude.Na kazdej pad bych panackovat nejakymu vrahovi z Afghanistanu,nebo Balkanu,co strilel,nebo pomahal strilet srbsky bratry a protezoval kosovsky cigany, nikdy nesel!!!

     • proud napsal:

      Uz tam totiz zacala ona patalie s muslimama a ISILem,pokud to dobre vnimas,uz tam ho protezovali,zasranyho vymyslenyho allaha a jeho zfanatizovany idioty,a ze jich tam je,plna Albanie............

 7. proud napsal:

  "V posledních týdnech se presstitutky předhánějí v útocích proti představitelům jak Zemské domobrany, tak Národní domobrany. "...........i tahle hned prvni veta se mi "libi",presne podle staryho GP systemu,dostan vudce,dostanes celej narod,coz je spatne,ale zavedeny a funkcni,pri referendech a rozhodovani vetsiny vsech misto pobouchanejch "zastupitelu" by neco podbnyho vubec nehrozilo,proto se tomu taky GP a hlavne vychcani "zastupitele" branej zuby nehty,skoncily by jim stary dobry paraziticky casy!!!

 8. proud napsal:

  :-)))))))))))))))))))))

 9. .lak napsal:

  Tam jsem lezl do pyramidy tunelem pro kamióny z práce do putiky a zpět :lol: které tam měli vozit zlato. Měl být zatopený případně vodou z vltavy jako pojistka trezoru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!