Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.08.2019

pjakin

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Proč chce Trump koupit Grónsko, jak pravděpodobný je úspěch a jak to souvisí s probíhající klimatickou změnou a zájmem o arktický region, co se děje v projektu Mezimoří, do kterého patří i Česká republika a jak je namířeno proti Rusku, jak a proč se globální řízení dostává do krizí, proč zákon o zákazu zobrazování nacistických symbolů znemožňuje společnosti poučit se z hrůz nacismu a vede k jeho znovuobjevování, proč i dětem lze postupně vysvětlit složitosti v KSB, atd.
8 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.08.2019

 1. .lak napsal:

  Z PP
  Maximus 31.8.2019 23:00:15 Odpovědět
  Ještě jeden nášup:
  https://ceskavec.com/2019/08/nemecko-je-v-naprostem-soku-v-zemi-je-oficialne-312-milionu-zadatelu-o-azyl-uprchliku-a-ne-drive-prezentovany-1-milion

  .lak 1.9.2019 00:30:31 Odpovědět
  Co čekali? Nepodepsali lampedusu? :yahoo: Jestli náhodou už nejsou jejich voliči i žadatelé, moc bych za to nedal. A rázem mohou mít skopčáci třeba umumbu zanzibar kancléřem.
  http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/ni-lampedusa-ni-bruxelles-etre-europeen-ani-lampedusa-ani-brusel-aby-byli-evropane.html

  .lak 1.9.2019 00:42:27 Odpovědět
  Oni totiž politici dávno nerozhodují v reálných rámcích protože to stejně vše cálují jich voliči a na ně nikdy nedošlo. Jsou schopní udělat jakkoukol botu a teprve teď mlhavě jim a ještě možná dochází že euál není pouťový balónek k nafouknutí.

  https://pravyprostor.cz/pravo-z-dob-raneho-stredoveku/

 2. LIBERÁLNÍ POTKANI NA SLOVENSKU napsal:

  Všimli jste si vůbec BAREVNÉ REVOLUCE NA SLOVENSKU?!

  Pokud by na nadcházející mimořádné schůzi slovenského parlamentu padla vláda, prezidentka Čaputová by zvažovala i jmenování dočasného úřednického kabinetu.

  Čaputová to řekla v rádiu Expres a minulý týden v tiskovém prohlášení.

  Takhle dopadnou naivní SMERÁCI, když nedokážou americkou televizi MARKÝZA (slovenská obdoba televize Nova), majitelé TimeWarner a předseda Světového židovského kongresu Ronald Lauder, donutit k proplacení Kočnerových směnek 69 milionů eur (1,8 miliardy Kč) a nechají je řádit na Slovensku!

  Postoj Zuzany Čaputové

  Setrvání ve funkci státní tajemnice ministerstva spravedlnosti Moniky Jankovské je podle prezidentky SR neobhajitelné. Hlava státu to uvedla minulé pondělí ve svém prohlášení k aktuální politické situaci v zemi.

  „Pokud mají orgány činné v trestním řízení důvod zajímat se o komunikaci státní tajemnice s podezřelým z objednávky vraždy a obžalovaným z jiných trestných činů, je neobhajitelné nadále setrvávat na jedné z nejvyšších pozic na ministerstvu spravedlnosti,“ prohlásila hlava Slovenské republiky.

  Prezidentka poznamenala, že spravedlnost byla na Slovensku zbožím a jistí lidé si ji dokázali koupit. Takový stav se podle ní musí skončit.

  Předtím bylo informováno o tom, že se Čaputová během své návštěvy Německa setkala s německou kancléřkou Angelou Merkelovou. Na schůzce probraly situaci na slovenské politické scéně. Během jednání se také Merkelová zeptala slovenské prezidentky na vyšetřování vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové.

  https://cz.sputniknews.com/politika/2019090210620253-caputova-nevylucuje-i-tohle-slovenska-prezidentka-uvedla-jak-bude-postupovat-v-pripade-padu-vlady/

 3. PŘEVRAT NA SLOVENSKU napsal:

  1) Niekto zavraždí 21. 2. 2018 bezvýznamného pisálka a blogera Kuciaka...
  2) Ihneď vyvolá demonštrácie na zvrhnutie vlády...
  3) Nazadarilo sa....
  4) Následne nastúpia do vyšetrovacieho tímu utajení zahraniční agenti z USA...
  5) Títo bez dôkazov hodia vraždu na Kočnera, ktorý s tým nič nemá...
  6) Vzápätí sa cez Serešov sračkomet DENNÍK N začnú posielať účelové informácie Kočnerovej komunikácie z vyšetrovacieho spisu, ktorými pomlouvají Ficovu vládu...

  * slovenský DENNÍK N, vydavatel: Petit Press a PENTA. Ředitel vydavatelství Petit Press Alexej Fulmek je v představenstvu americké neziskovky Media Development Investment Fund spolu s Houstonem Spencerem, ředitelem strategických operací Open Society Foundations George Sorose. Media Development Investment Fund byla v roce 2016 označena v Rusku za nežádoucí a vypovězena. Podle ruského Úřadu Generálního prokurátora jde o organizaci, která provádí rozkladnou činnost a diverzní operace na území Ruské federace proti ruské vládě. Jak se ukazuje, i proti vládě slovenské republiky.

  * Finanční skupina PENTA tunelářů StBáků miliardářů Haščáka a Dospivy, známá korupcí Dzurindovy vlády, spis GORILA. Skupina PENTA je obdoba Babišova Agrofertu a Haščák a Dospiva jsou privatizační tunelářští zloději.

  * Jaroslav Haščák pro Aktuality.sk řekl: „Na Kuciakovy články o kauze Panama Papers a Privatbance si konkrétně nevzpomínám. Pokud jde o Mecom, ten text jsem vůbec nevnímal kriticky.“
  Týden po vydání textu o Mecom Group byl na schůzku do bratislavského sídla Penta Investments v Digital Parku pozván Ján Kuciak. Setkání se mělo odehrát okolo 13:00. Podle Kuciakových slov nasadila Penta krizové PR a přesvědčovali ho, aby počkal, Pentu prý někdo vydírá a všechno pak sama vysvětlí.
  To potvrdil i tiskový mluvčí skupiny Martin Danko: „5. 9. 2017 se uskutečnilo v sídle Penty v Digital Parku osobní setkání s Jánem Kuciakem, kterého se zúčastnil Gabriel Tóth a Marián Slivovič, manažer zodpovědný za společnost Mecom. Jednalo se o standardní setkání mezi respondenty a novinářem… Setkání inicioval Gabriel Tóth. (…) Naším cílem bylo vysvětlit Jánovi Kuciakovi, že se jedná o vykonstruovanou kauzu, za kterou stojí pochybné osoby s cílem poškodit společnost Mecom.“
  https://www.investigace.cz/sef-penty-se-snazi-vysvetlit-svoji-komunikaci-s-kocnerem-nedari-se-mu-to/

  Obviněná Zsuzsová spojuje Kuciakovu vraždu s mužem z Penty. Skupina to odmítá
  https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/obvinena-zsuzsova-spojuje-kuciakovu-vrazdu-s-muzem-z-penty-skupina-to-odmita-40270125

  7) Furt sa nedarí...
  8) Prinútia Bugyho, aby položil vládu... (Béla Bugár, předseda strany MOST-HÍD)
  9) Bugy zajtra ohlási, že vystupuje z koalície, veď žiadna už nie je...
  10) Konečne padne Ficova vláda a nastúpia do vlády úspešne vyškolení absolventi NED (americká nadácia na likvidáciu demokraticky zvolených vlád)...

 4. KOČNER VE VAZBĚ KVŮLI SMĚNKÁM OD 28.6.2018 napsal:

  Kočner byl obviněn z falšování směnek a je ve vazbě od 28. 6. 2018. Trestní oznámení na něj podala americká televize Markíza. Kočner požaduje od televize Markíza proplacení směnek 69 milionů eur (1,8 miliardy korun).

  Postupně Kočner vystřídal věznici v Bratislavě, věznici pro nejtěžší zločince Leopoldově, věznici v Banské Bystrici a nyní opět v Leopoldově, ve zpřísněné koluzní vazbě.

  28.6.2018 Slovenský soud poslal do vazby podnikatele Kočnera kvůli kauze směnek. O jeho aktivitách psal Kuciak
  Slovenský Nejvyšší soud ve čtvrtek uvalil vazbu na podnikatele Mariana Kočnera, kterého policie spolu s bývalým šéfem soukromé televize Markíza a exministrem hospodářství Pavolem Ruskem minulý týden obvinila z falšování směnek. Ruska do vazby soud neposlal.

  Kočner a zmenky: má ich veľa. Aj od Penty
  https://www.etrend.sk/ekonomika/podnikanie-kocnera-nehnutelnosti-dph-a-zmenky-aj-od-penty.html

  Znalecký posudek renomovaného amerického forenzního znalce Geralda de LaPorte z laboratoří Riley Welch LaPorte & Associates, který zkoumal stáří inkoustu a papíru směnek a další znaky, jednoznačně potvrdil, že směnky jsou pravé!

  Tento znalecký posudek předali Kočnerovi právníci soudu už v létě 2018! Směnky jsou pravé, celé je to spolčení proti Kočnerovi a slovenské vládě!

  Posudok obhajoby Mariana Kočnera vypracoval známy americký forenzný expert Gerald de LaPorte. Spolupracuje s FBI aj Bielym domom, ktorý okrem iného vypracúval aj posudok pre M. Zuckerberga.

  V závere posudku Geralda de Laporte jasne stojí: “Na základe mojej odbornej praxe, zavedených vedeckých prístupov a dôkladného posúdenia analýzy, ktorú som vykonal vo vyššie uvedených odsekoch je mojím záverom to, že neexistujú dôkazy na podporu tvrdenia, že dva podpisy na Q1 boli vykonané v inom dátume ako 11.06.2000.”
  https://www.cenpress.sk/kauza-69-milionove-zmenky-mariana-kocnera-verzus-tv-markiza/

 5. KOČNER JAKO EPSTEIN napsal:

  Kočnera se pravděpodobně pokusí v Leopoldově zavraždit jako Jeffreyho Epsteina, aby Kočner nemohl promluvit před soudem a k veřejnosti!

  Kočnerova "sebevražda" bude "přiznání viny".

  Tím by se krásně vyřešily všechny problémy, jak s dokazováním v případu Kuciak & Kušnírová, tak i se směnkami, které jsou pravé a pocházejí z roku 2000, jak Kočnerovi potvrdil světově uznávaný americký expert.

  A hlavně Ronald Lauder ušetří peníze.

  Lajčák sa stretol s Ronaldom Lauderom - predsedom Svetového židovského kongresu a ocenil jeho angažovanosť na Slovensku
  08.02.2019
  https://www.infovojna.sk/article/lajcak-sa-stretol-s-ronaldom-lauderom-predsedom-svetoveho-zidovskeho-kongresu-a-ocenil-jeho-angazovanost-na-slovensku
  Minister Lajčák prijal predsedu Svetového židovského kongresu
  https://www.mzv.sk/web/en/news/detail/-/asset_publisher/oLViwP07vPxv/content/minister-lajcak-prijal-predsedu-svetoveho-zidovskeho-kongresu/10182?p_p_auth=y71tvnAg

 6. proud napsal:

  To je zase clanek,spletenec zvastu a polopravd..............

 7. geronimo napsal:

  Mezimoří, aneb obnova Rakouska-Uherska ... asi bych to považoval za blábol, nebýt toho, že před asi 4-5 lety o tom mluvil nějaký vysoce postavený Amík, z vlády, nebo z NATO, jen on o tom mluvil jako o pásu pro oddělení Ruska od Německa .... takže na tom asi něco bude.

  PS : dřív o tom Pjakin nemluvil, pokud vím, podle něj měla skončit jako chalifát celá EU ... asi také skládá mozaiku postupně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!