Trumpovo Grónsko II.

kb7YJC6Q5csaneb co k tomu řekl Pjakin, ten Pjakin, který dle českého mainstreamu prosazuje sovětskou (rozuměj “zastaralou”) sociologickou “studii” z osmdesátých let KSB a DVTR:-).
Stát je systémem pro přežití národa, aniž by přišel o svou kulturní identitu.
Pro zajištění fungování novodobého státu je nutné, aby měl takový stát lidský potenciál v počtu minimálně 10 miliónů lidí, svých obyvatel. Kdo toto v Evropě mimo zemí Chalifátu splňuje a není projektovým státem, ale historickým státem? Jasná odpověď: Česká republika, Maďarsko po připojení Bukoviny a Bavorsko, pokud se vyčlení z Chalifátu.

Ostatní země buď nemají zdrojovou stabilitu anebo jsou státy projektovými! I takové státy však mohou existovat poměrně dlouho (USA).

Polsko, které je mimochodem odsouzeno k zániku, je toho příkladem. Stát Polsko je výlučně projektově zkonstruovaným státem, který se měl stát centrem koncentrace sjednocení všech slovanských zemí pod křídlem římskokatolické církve. Tento projekt se však nerealizoval. Realizoval se projekt Moskvy, okolo které se sjednotily všechny ruské země, všechny slovanské země. Také zanikne Rumunsko, Belgie…

A Evropa, na jejímž území je v plánu vytvořit evropský islámský chalífát, neboť tento úkol nikdo nezrušil, byl jen dočasně odložen, neboť úkol vytvořit na základě Íránu nové centrum koncentrace řízení je zatím v počátečním stádiu a Rusko je stále subjektem globální politiky pod Putinovým vedením a tuto svou politiku uplatňuje.

Pokud stát tolik obyvatel nemá, tak si takový stát v podstatě nedokáže zajistit potřebnou technologickou úroveň nutnou pro existenci novodobého státu bez použití vnějších pák. Má-li stát 10 miliónů obyvatel a je odpovídajícím způsobem řízen, tak s určitým úsilím dokáže i přes nějaké těžkosti zajistit fungování novodobého státu. Příkladem tomu je Maďarsko, Kuba a další státy jako Jemen.

Zdálo by se, že proti Saúdské Arábii nemůže mít vůbec šanci. Vždyť všichni měli za to, že Saúdská Arábie je ten nejsilnější stát světa, který si drží velkou armádu… V arabském světě. Mám na mysli v arabském světě. Že to oni tam mají tu nejlepší a nepřemožitelnou armádu. Jenže Hútíové si s ní v podstatě poradili. A proč? Protože Jemen má dostatečný počet obyvatel, jehož úsilím je možné kompenzovat náklady na existenci národního státu a zajišťovat rozvoj tohoto státu do budoucna. A jaký stát je Dánsko?

Dánsko má 5 miliónů obyvatel. A Grónsko? 60 000 obyvatel. A co dokážete s počtem 60 000 obyvatel? Nebo třeba jako Dánsko s jeho pěti milióny? Jak by si asi poradilo, byť i jen s jednou útočnou skupinou letadlové lodi USA? Jak dlouho by se dokázalo udržet třeba jen na 6. prioritě? Na té nejjednodušší, na jejímž základě se rozvíjel svět. Viz naše práce Válka.

Tak oč tu jde? Má se to tak, že na planetě Zemi, jak to může pocítit každý člověk, ať už se nachází kdekoliv, v současné době probíhá změna klimatických zón. Tento proces na planetě Zemi probíhá neustále. Nejde o globální oteplování ani o globální ochlazování, prostě probíhá změna klimatických zón.

Takže tam, kde se dosud žilo pohodlně, více než tisíc let, vlastně téměř dva tisíce, to už tak pohodlné nebude. A tam, kde byly životní podmínky těžké, budou najednou velmi příznivé. Tento posun probíhá s velkými turbulencemi.

Kataklyzmata s počasím probíhají po celé planetě, nečekaná sucha, lijáky a tak podobně. Ale je tu jeden trend, který je určujícím pro to, že všechny státy obrátily svůj zájem k Arktickému regionu. Opakuji, že probíhá výměna klimatických zón. A ta arktická oblast, která byla dříve zmrzlá, pokrytá ledem, se teď nutně bude tohoto ledového příkrovu zbavovat. To znamená, že Grónsko bude zcela odpovídat svému názvu. A jedná se o blízkou budoucnost, samozřejmě historicky, ne tak, že by to šlo ráz na ráz a hned příští rok by ty kilometrové ledy roztály. To ne.

https://www.hlavnespravy.sk/vyskumnici-potvrdili-objav-piatich-ostrovov-arktickej-oblasti/1868036

Mezimoří má být ve své podstatě obnovou Rakouska-Uherska, jeho jádra s připojením dalších států a s přístupem k Baltskému a Černému moři. Velké Británie a USA... To oni jsou přece v Evropě vnímáni jako světlonoši demokracie… Tak tyto státy by tedy nastoupily a "demokratizovaly" Rusko. To proto také byla v plánu ta operace Unthinkable (Nemyslitelná), to právě proto. Ta byla plánována od samého počátku při provádění druhé etapy světové války, neboť 1. a 2. světová válka jsou jen dvě etapy jedné války.

Okultní centrum světového židovstva v Praze a knihovna Habsburků ve Vídni mají teď být spolehlivě ochráněny před budoucím sousedem v podobě evropského islámského chalífátu vytvořením Mezimoří. A Turecko má být rozebráno, jak to bylo v plánu již na základě výsledků světové války prostřednictvím Sevreské smlouvy.

Turecko dál nesmí mít pod kontrolou Dardanely a Bospor, byla tam v plánu zcela jiná konstrukce. Projekt Mezimoří byl od samého počátku protiruský, neboť přibližně v těchto mezích se měla ta území, která jsem vyjmenoval:

Pobaltí, Bělorusko a Ukrajina stát surovinovou základnou toho Mezimoří, toho nového Rakouska-Uherska, obnoveného v nové kvalitě.

Takže tím segmentem, který má obnovit Rakousko-Uhersko a pracuje na vytvoření Mezimoří, je Visegrádská čtyřka, která má být tím bodem počátku krystalizace, na který se to vše nabalí.

A Visegrádská čtyřka na tom pracuje v klidu, metodicky a postupuje krok za krokem dál a dál. Někdo řekne: „Že se zase sešli na jednání? To jen pustě žvanili, to nic neznamená. Asi nemají nic lepšího na práci.“ Ve skutečnosti se přijímají rozhodnutí, kterých si obyvatelé ani nepovšimnou, jež obnovují Rakousko-Uhersko v nové kvalitě v podobě Mezimoří.

Mimoblokový status Ukrajiny jí brání stát se součástí Mezimoří. Nemohou ji přijmout, takže ta mimoblokovost Ukrajiny v dané etapě odpovídá zájmům Ruska. A potom jí stejně nezbyde nic jiného, protože součástí Mezimoří se nestane v žádném případě. Podle projektu Mezimoří se má jednat o její úplné ovládnutí, proto se také Pilsudski tak snažil dobýt Kyjev. Vždyť proto také vlastně vstoupil s tou intervenční armádou do Ruska, protože si uvědomoval, že buď Ukrajinu obsadí celou, stejně jako Bělorusko, nebo to celé skončí fiaskem. Takže buď vše na 6. prioritě, nebo bude potom nutné…

Jak se říká: „Zdánlivě na dosah ruky, a přitom tak nedosažitelné.“ Prostě takové „kyselé hrozny“. Vždyť my je vlastně ani nechtěli. Takže takto to vypadá s Mezimořím, je zaměřeno výlučně proti Rusku.

Globální prediktor se snaží všem krizím vyhnout, aby sám přežil. Ale vždyť pro globální prediktor je nebezpečná jen jedna krize. - Jaká?

Ta EKOLOGICKÁ.

Vždyť už teď to není k životu, už teď svět stojí na hraně globální ekologické, ekonomické a vojenskopolitické katastrofy. A to je právě základem toho, že jsou připraveni smířit se s existencí Ruska, pokud Rusko bude pracovat na záchraně civilizace. Takže dokud v čele Ruska stojí Putin, tak jsou připraveni se s existencí Ruska smířit.

Mezimoří se má stát jediným velkým subjektem na území celého toho euroasijského prostoru Evropy a Ruska. Rusko má být rozděleno na státy bez suverenity, které budou samy o sobě nevýznamné. V Evropě mají být stejné bezvýznamné státečky sjednocené pod evropským islámským chalífátem a v jejím středu, na základě té východní Evropy, má být obnoveno Rakousko-Uhersko v podobě Mezimoří.

Zdroj: https://vk.com/@ivogec-trumpovo-grnsko-ii
3 Komentářů k Trumpovo Grónsko II.

  1. commit napsal:

    3. září má dr. Leroy Hulsey prezentovat simulaci řízené demolice WTC 7, na které pracoval 3 roky.

    možná by to stálo za článek? https://www.ae911truth.org/news

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!