KONĚV??? POUZE PROVOKACE

Představte si, že je vaším úkolem a cílem polarizovat společnost. Ne, ji přímo rozložit (na to je ještě čas), ale držet ji uměle na "ostří nože", aby celý národ viděl, že je zde jakýsi "boj" někoho proti někomu, že jsou zde nějací, dozajista zlí lidé a pak ti jistojistě dobří, kdy si občané republiky mohou vybrat která strana je která. Na jedné straně je zde petice na likvidaci sochy maršála Koněva, která si bere za argumenty informace z jeho života, které nijak nesouvisí s tím, proč byla postavena a na druhé straně rozhořčení lidé, kteří v tom vidí přepisování historie a pokusy o provokaci vůči RF.

Pokud se člověk s případem zevrubně seznámí, tak zjistí, že vlastně žádný problém zatím neexistuje. Ale vše je velmi chytře informačně zaštítěno tak, aby to jako problém vypadalo. Starosta Ondřej Kolář je ze strany TOP 09 (což není nezávislá strana, ale pouze prodloužená ruka US státních elit, tedy neokonů) a je synem velice známého vlastizrádce a bývalého diplomata v USA, pana Petra Koláře, který kdysi loboval za americký radar v Brdech a zkoušel se i stát kandidátem na p-rezidenta ČR, ale když si spočítal, že se svou propagací zmiňovaného radaru mezi lidmi zcela odepsal, tak vyhledal, vyškolil (zcela mizerně) za sebe náhradu, tedy loutku a to pána s falešnými brýlemi, Drahoše. Do toho je tento pán ještě spolupracovníkem think thanku "Evropské hodnoty", což je vyloženě protistátní skupina, která všechny své odpůrce nálepkuje jako "Putinovy agenty". Aby svou roli zrádce dotáhl do konce, tak byl i u zrodu Centra proti terorismu a hybridním hrozbám, což jsou ti hošíci co mají za úkol určovat co je pravda (JEJICH "pravda") a spolupracují ze zahraničí řízenými "Elfy". O tomto pánovi, který evidentně roky pracuje pro US státní elity a jehož hlavním cílem je naprostá destabiliazce ČR a rozjetí majdanu, jsem psal mnohokrát. O tom, že se nezastaví před ničím svědčí i fakt, že ve své další zpravodajské hře využívá svého vlastního potomka.

Nejdříve zde byl "nevinný" návrh na přemístění sochy na pozemky velvyslanectví RF, snad prý proto, aby nebyla socha ničena vandaly. Upozorněním a umělým vytvořením tohoto tématu samozřejmě došlo k dalšímu počmárání sochy, pak k jejímu zakrytí, vykřikováním Semelové (KSČM), tajnému vyčištění sochy, obvinění Koláře, že je KSČM pátou kolonou RF a že Semelová pracuje pro ruskou ambasádu, následováno protesty, odkrytím sochy, dalším zakrytím atd. Skutečně někomu přijde, že je dobré přidat se na stranu jednu či druhou, vytvářet napětí ve společnosti, což si přejí ti, co tento zmatek záměrně vytvořili? Do 17. listopadu bude podobných provokací více, je "důležité" do té doby šířit informační pole, že naše vláda je proruská, že je zde mnoho ruských trollů a agentů, že Putin celé dny nespí jen, aby se mohl vměšovat do "naší" země apod. Chápete? Napětí se do 17. listopadu "musí" vyeskalovat, ale ne ze dne na den, ale "oheň" společenských rozporů musí aspoň trochu doutnat a všichni ti rádoby-vlastenci co "bojují" za sochu Koněva jsou v této hře, jako obvykle, jen obyčejnými "užitečnými idioty". Algoritmiku jejich psychiky je tak snadné odhadnout, že se dají dopředu perfektně predikovat jejich reakce a tím stavět další a další provokace. Pokud stavíte své dlouhodobé plány na provokaci, tak musíte mít jistotu toho, že se ti druzí vyprovokovat nechají, tím se stávají objektem VAŠEHO řízení!!! A tudíž pracují pro vás a vaše zájmy, i když vás jinak k smrti nenávidí.

Co má tedy akce KONĚV za cíl? Polarizovat společnost, uměle vytvořit "pro-ruské živly" na které se bude moci ukázat prstem a varovat před nimi (není-li nepřítel, tak se musí uměle vytvořit - podívejte např. na Marxův "třídní boj", který do doby než s ním přišel nikdy neexistoval). A samozřejmě i přepsat dějiny, aby se bagatelizovalo vítězství SSSR ve válce a z Německých bestií se udělala oběť. A toto vše samozřejmě překrylo skutečné zvěrstvo, tedy oficiální vypuknutí Druhé světové války, kdy se nesmyslně traduje do okamžiku napadení Polska nacistickým Německem, i když každý soudný člověk ví, že ve skutečnosti válka začala v momentě, kdy nás po Mnichovské zradě zabralo ruku v ruce Německo a Polsko (!!!) zčásti i za pomoci Maďarska. Divíte se, že Stalin následně zaútočil na Poláky, když mu tito odmítli průchod přes jejich území, aby se dostal k Německu v případě války a ještě při obsazování naší země asistovalo nacistům jako spojenec?

Koněvovi je také připisováno brutální potlačení tzv. Maďarského povstání v roce 1956 (3 roky po smrti Stalina). Víte kdo to povstání politicky vedl? Jak jinak než marxista jako řemen Imre Nagy, který byl mnohými Maďary přezdíván "maďarský Berija", tedy osoba co nechala popravit tisíce lidí. Jenže Berija kosil trockisty, zatímco Nagy jím byl a snažil se totéž dělat stalinistům. Někdo by si mohl položit otázku: Proč proboha Chruščov poslal Koněva na Nagyho, když všichni tři byli proti Stalinovi a naopak sdíleli Trockého myšlenky? Protože jim šlo o podobu toho, jak ten trockismus budou budovat. A Nagy (jehož otec byl žid a jak víme, tak židé jsou kádrovou základnou GE) se rozhodl, že ho bude budovat po svém a bez SSSR a Varšavské smlouvy. Ano, proti Sovětským jednotkám se postavilo i mnoho maďarských vlastenců, ale stále to byli jen lidé, kteří bojovali s marxistou proti marxistům. Neznalost bohužel neomlouvá.

Říká se, že historie je dnešní politika hozená dozadu, ale tak to je pouze v davově-elitářské společnosti. Braňme si minulost, ale nikoliv tím, že budeme dělat stejné chyby jako ti, jejichž odkaz jsme se rozhodli chránit. Není možné být opět zneužitým pěšákem v cizí hře. Pokud budeš jednat hystericky, tak to dopadne jako nyní - klec okolo sochy byla odstraněna a ti co to vyprovokovali mohou s úsměvem vyřvávat, že socha byla natřena protigrafitovým nátěrem a že ten humbuk kolem toho způsobilo jen několik "pro-ruských švábů".

A jak to bylo s tím osvobozením Prahy? Komu byste podepsali kapitulaci být v roli Německých důstojníků v květnu v roce 1945? Českému generálu Kutlvašrovi, který vás nechá odejít do Západního zajetí a nebo Koněvovi? Podepsali byste tomu českému generálovi cokoliv, kdyby se neblížil ten Koněv? Postavili by se proti Němcům vlasovci, kdyby se ten Koněv neblížil? Kdokoliv kdo bagatelizuje těch 692 mrtvých rudoarmějců na území Prahy je duševně zmrzačený deprivant a každý kdo hází špínu na smrt desítek tisíc zabitých vojáků Východního frontu na našem území, si nemůže nikdy myslet, že je na té správné straně, když sám postrádá úctu k obětem, kteří padli "pouze" proto, abychom dnes mohli žít a kydat na ně hnůj.
24 Komentářů k KONĚV??? POUZE PROVOKACE

 1. PRYČ S TOP GESTAPO 09 napsal:

  A to je všechno?! Plachta odstraněna?! Kdy bude odstraněn Kolář?!

  Gestapácký synovec Ondřej Kolář z klerofašistické TOP 09 se bude dál válet za naše peníze na radnici Prahy 6 jak za protektorátu a posílat na vlastenecké Čechy policii?!

  TOP 09 je bezpečnostní riziko pro stát!!!

  Schwarzenbergův otec Karel VI. Schwarzenberg (*1911 Čimelice, †1986 Vídeň) - kromě toho, že Schwarzenbergové jsou pobělohorská německá šlechta na pobělohorském konfiskátu panství Rožmberků - byl v letech 1930-1938 členem fašistické organizace Vlajka a sponzorem Národní obce fašistické. Na jeho svatbě v roce 1934 v Praze byla samá esesácká a fašistická šlechta, kterou později v roce 1945 Edvard Beneš odsunul a zkonfiskoval jim majetky! Vždyť Schwarzenbergův tchán Johannes Hardegg se podílel na vraždě kancléře Dollfusse v červenci 1934!

  Rakouský kancléř Engelbert Dollfuss padl jako první a jediný státník na světě v boji proti nacismu. V červnu 1933 byla NSDAP v Rakousku zakázána. Ilegální nacisté, SA a SS dělali v Rakousku teroristické akce, bombové útoky na železniční tratě, telegrafní, telefonická a elektrická vedení, obchody židovské komunity. Dollfussova vláda s nimi tvrdě bojovala, zatýkala je, zavírala je do vězení a internačních táborů. V srpnu 1933 rakouská vláda vydala Nařízení o ztrátě rakouského spolkového občanství, 510 které jí umožňovala zbavovat občanství těm svým obyvatelům, jenž v zahraničí podporovali Rakousku nepřátelské činy nebo se na nich podíleli či pokud se za tímto účelem odebrali do zahraničí. Dne 25. července 1934 vnikla skupina osmi rakouských nacistů do budovy kancléřství a po delší honičce, kdy kancléře Dollfusse honili po různých kancelářích, ho dostihli a zezadu postřelili.

  Jak vidíte, členové NSDAP jako Schwarzenbergův tchán Hardegg, Peter Czernin, Otto Czernin se k moci v Rakousku vůbec nedostali snadno!

  P.S. V Rakousku bylo užívání šlechtických titulů zrušeno zákonem z roku 1919, v Československu také. Schwarzenberg není žádný kníže, ani v Česku, ani v Rakousku!
  Podrobnosti o rakouském nacismu na
  https://docplayer.cz/104699815-Univerzita-karlova-filozoficka-fakulta-ustav-svetovych-dejin-historicke-vedy-historie-obecne-dejiny-disertacni-prace-mgr.html

  2. září 2019 Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář by rád definitivně se sochou sovětského vojevůdce Ivana Koněva ve své městské části skoncoval.
  „Na Praze 6 nejsou lidé kteří chtějí, aby se z ní stalo poutní místo extremistů,“ řekl Kolář. „Máme spoustu zájemců. Píše nám řada lidí z různých koutů republiky. Ozvala se nám i vojenská muzea. Stojí-li o to pan prezident, ať si ji umístí na Pražský hrad,“ řekl Kolář.
  https://www.idnes.cz/praha/zpravy/rozstrel-pomnik-marsala-koneva-zakryt-plachtou-vandalismus.A190902_170147_praha-zpravy_rsr

 2. ZATYKAČ NA GESTAPÁKA KOLÁŘE napsal:

  Vskutku šokující, jací lidé s jakým příbuzenstvem si dovolují lézt do české politiky!

  Zatykač na Kolářova strýce Otto Koláře / Otto Kolar nar. 17. 05. 1908, válečný zločinec, zaměstnán: Gestapo České Budějovice 1940-43, 1943-45 Gestapo Praha

  Zatykač na bývalé členy Gestapa, SD a NSDAP, působícících v Českých Budějovicích
  https://www.ustrcr.cz/data/pdf/projekty/doba-nesvobody/zatykac-cb.pdf

  Viz strana 25.
  Kolar Otto
  vyšetřující úředník a tlumočník, asi 35 roků starý, býv. čsl. příslušník, německé národnosti, střední silnější postavy, kaštanových vlasů a snědého obličeje. Asi v roce 1942 byl služebně přeložen do Prahy.
  Kolar Otto
  Gestapo-agent and interpreter of Czech language, about 35 years of age, German (his former nationality: Czechoslovakian), a man of middle, a bit stronger stature, brown haired, swarthy faced. In 1942 officially transferred to Gestapo Prague.

  Některé gestapáky z Českých Budějovic se podařilo pověsit, většina osob ale zmizela neznámo kam a trestu unikla. Otto Kolář uprchl do Rakouska.
  http://severniceskobudejovicko.cz/2015/08/18/seznam-pracovniku-budejovickeho-gestapa/

  • Kleště Plzeň - Praha napsal:

   Byla hrozná chyba, že Plzeňáci na jaře 1945 nepostavili barikády jako Praha a milion Schörnerových německých hrdlořezů prchajících ze Sovětského svazu a různí gestapáci a udavači z Čech se po hlavní silnici Praha – Plzeň – státní hranice dostali v klidu do americké zóny Bavorsko (v Německu) a Horní Rakousy, Salcbursko (v Rakousku), kde si beztrestně žili, jako zmíněný gestapák Kolář v Linci.

   My, Češi, jsme měli tehdy unikátní příležitost sevřít milion válečných zločinců v kleštích mezi Prahou (Rudá armáda) a Plzní (Pattonova 3. armáda) a pobít je.

   Rudá armáda na počátku května uzavřela Němce do kleští mezi Brnem a Ostravou a postupně je likvidovala.

   • krokas napsal:

    Poopravím tě komentem Administrátora z AE:

    Tyto jednotky byly na konci války v Praze a z jejich členů se po válce stali zakládající důstojníci Bundeswehru pod americkým dozorem. Odvezli si z Prahy veškeré zlato po českých Židech, které skončilo v amerických bankách po válce jako už čisté vyprané zlato. Zásluhu na tom měl generál Karel Kutlvašr, který pár hodin před příjezdem Rudé armády do Prahy nechal esesáky odjet po kladenské silnici do amerického zajetí spolu se zlatem, diamanty, šperky, všechno po Židech. Jednotky SS však kryly ústup Wehrmachtu na Vysočině a v Polabí a Rudá armáda se musela do Prahy prostřílet přes zuřivý odpor ústupových sil SS.

  • proud napsal:

   Na to sere pes,za svou rodinu nikdo nemuze,ale sel bych po nem za to co dela ted a on!!!

   • Eschatolog napsal:

    sám si pr_oude příklad toho, že geny nevychčiješ, tak klidně fandi nacistům dál

   • PetrC napsal:

    Pokud jde v jejich zasranych slepejich, muze.

    • proud napsal:

     Kdepak Peto,kazdej jsme svepravnej a svyho osudu strujcem,plne zodpovednej za svoje chovani a jednani,nikoliv nase rodina,ty delame bud radost,nebo ostudu,tu jsme si nevybrali,nebo tebe se snad nekdo ptal pred pocetim jestli se ti chce na svet a kam? :-)))

     • Petr C napsal:

      samozdrejme ze jsme si ji nevybrali. Jenze pokud pokracujeme v jejich slepejich jsme za ni a jejich ciny zodpovedni. navic pokud si projedete to rodinkareni uvidite jak jsou pekne propojeni. pokud jde clovek podporovat nejakeho politika mel by si precist jeho rodokmen, neboli jak se rika - kolo od vozu daleko nepada.

    • proud napsal:

     A to vsechno kdyz odhlidnu od toho,jestli je to ten Kolar,tech Kolaru,sam jich znam hned nekolik navzajem ruznejch,bejvalo to celkem rozsireny remeslo:-))))))

 3. proud napsal:

  Dovolil jsem si vlastizradcovi poslat svuj nazor:

  "Nezdravim gaunery,zdravim jen slusny lidi,
  a tim ty siozidovskej slouho rozhodne nejsi!!! Vadi ti Konevova socha? Vadej ti Rusove,diky jejichz armade jsi vubec nazivu a mohl ses narodit a vyrust,lezes do prdele parchantum co se chteli jednou provzdy pozabijet tvoje predky? Pak je skoda ze se jim to u tebe nepodarilo!!! Ledaze jsi mel v rodine fasouny a verbez,pak ale nevim co se seres do predsednictva ve Slovansky zemi,ani se nezacervenas!!! Ale na kazdou svini se vari voda,nezapomen,ostudo naroda!"

 4. proud napsal:

  20 milionu padlejch sovetskejch vojaku se nad takovym tupym ksindlem v hrobech obraci.............

 5. Rocco napsal:

  Zločinecké rodiny se táhnou dějinami jak černá nit, rozhodně si myslím, že Kolářové a Schwarzenberg do politiky nepatří.

  • proud napsal:

   Problem je i v nas,netrestame zlocince jen proto,ze maji penize,navic pochopitelne nakradeny,ale maji jich hodne,a nedokazeme k tomu donutit nase "zastupitele",ptam se tedy,jde vubec jeste o zatupitele???.Verim tomu ze kdyby zaviselo potrestani na referendech,neproslo by nikomu,vubec nikomu, ani "n"!!!

 6. Jirka napsal:

  Díky politikům na Praze 6 jsme si udělali opravdu jméno
  jako pražští vandalové.
  Umíte-li rusky, doporučuji přečíst si článek známého ruského spisovatele, historika a novínáře Maxima Kustova, který se jmenuje "Jak Praha volala o pomoc a umírali Koněvovi vojáci,
  kteří k ní spěchali". (na adrese https://vpk-news.ru/articles/52185)

  • proud napsal:

   Jj,napsal jsem mu at si sleha koupit krumpac a lopatu,vlastizradce,navic nedostudovanej magistr,nema co delat ve verejnejch funkcich ani jako hajzlbaba!

 7. proud napsal:

  To je fasista Petricek,fasista Kolar,koukam ze je tech siofasounu jen v samotny Praze nejak prilis............cas na vidle a defenestrace prichazi...............

 8. John_Pitralon napsal:

  Šašína jsem neviděl dlouho, asi se někde skrejvá. Naposled viděn na zvědavci v bleděmodrým trabantu SPZ 911 WTC. A teď mě eště napadlo jestli ten Hlas Ameriky nebyl vlastně řízenej komoušema - z Mořiny, že to byl jako podvod. Kamandíre?

  Time To Hide https://www.youtube.com/watch?v=ucv5Daxqlhw

 9. proud napsal:

  Ten to mysli dobre,ale ma v tom poradnej bordel.....

 10. John_Pitralon napsal:

  V kaufu mi teď Žirafaela políbila hermelín ten zelenej. Nevim proč potřebuje cumlat, co markuje. Pošlu asi inkvizici.

  Steppenwolf - Born To Be Wild https://www.youtube.com/watch?v=rMbATaj7Il8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!