P.C.Roberts: Pravda je nejohroženějším druhem

truthnewhateOd počátku věků zde byli lidé, kteří se o věcech i událostech chtěli dovědět pravdu, a pravda též fungovala jako přičina i smysl nejpůvodnější filozofie. Vědecká revoluce poskytla lidem šanci poznat některé z přírodních zákonů, které ovšem musely být ještě probojovány. Dne jsou však hlavním "rozpoznavatelem" pravdy peníze.

Skutečná pravda, např. ta, kterou se pokouším  lidem sdělit, není ovšem dnes vítána žádnou vládou a žádným vládnoucím zájmem kdekoli v západním světě, a není vítána ani v žádné zemi, kterou tento západní svět už zkorumpoval. A stalo se skutečností, že nepřítel pravdy už dnes nesídlí v Moskvě či Číně, ale usadil se ve Washingtonu, v New Yorku a v Hollywoodu, v redakcích televizí CNN, MSNBC, NPR, v redakcích deníků New York Times, Washington Post i na amerických univerzitách, jejichž vědečtí pracovníci se už naučili lhát za mzdu.

A lžou samozřejmě i ti nejmajetnější, včetně členů Kongresu a vlády, kteří všechny ty výše uvedené silou peněz lhát přinutili.

Ze všech ohrožených druhů je pravda druhem nejohroženějším.

Pozoruji, jak odchází.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2019/09/04/truth-is-an-endangered-species/
19 Komentářů k P.C.Roberts: Pravda je nejohroženějším druhem

 1. Miloslav Dědek napsal:

  "Dnes jsou však hlavním „rozpoznavatelem“ pravdy peníze." Bohužel výstižné a pravdivé konstatování uvedené v článku. Tuto myšlenku rozvádí článek OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA. Uvedený článek je např. na - https://miloslavdedek.blogspot.com/2019/08/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html

 2. HVzV? napsal:

  DĚDKU POJĎTE SPOLU S NAMI VALEČNIKY ALTERNATIVY BOJOVAT ZA BIFTEK

  a hlavně naše penize a mir.
  Napište zda chcete zbohatnout, nebo se potulovat na brzy největši pláži nahatých s názvem Česká republika!
  Indžo ne,aby z vás kapitalisti vyrobili mýdlo a ne aby až dostanete rozum jste se samou radosti zbláznil!

  • HVzV? napsal:

   Dědku,jsme jako členové ČSV za stranou KSČM,

   která má prý NOVĚ má v programu Sociálni stát ovšem za předpokladu,že otevře na svém stranickém webu diskusni rubriky a vysvětli nám co to za stát vlastně je.

   PRÝ to je údajně cosi" no,ale co,to konkrétně je nám tu ještě nikdo nenapsal a tedy to NIKDO tady asi nemůže ani védět.
   To vede k informačni dezoorientaci a tak,jak vidite už nikdo penize a dokonce i biftek natož pak mir nechce a občané si tu na webech alternativy stěžuji,že jsou chudi jako kostelni myši, nebot maji všichni podle tisku a tv měsični plat v průměru 34 105 korun

   JE TO PRAVDA NEBO NE?

   Tak vo co vlastně půjde či má jit, kdo to vi a začne o tom řeč?

 3. proud napsal:

  No vidis to HVzV,dva prispevky a uz vim uplne bezpecne co jsi zac,ovcane!Ale co ja,hlavne ze to uz videj i ostatni ;-).................:-)

  • .lak napsal:

   U mne tam máš proxi, voe :lol:

   • proud napsal:

    Taky se chystas do boje za prachy a biftek,tedy starej system? :-))))

    • .lak napsal:

     Standart je třeba a vystačím relativně s tím co mám a ovšem tedy vyhlídky celkově moc růžově nevidím. Nicméně jsem někde četl že dobrý souhrn myšlenek / který osloví schopné, u bambulů to je jedno ty vejskají třeba i za koblihu / je jak bitevní loď a tedy nějakou flotilu bych i občas dal pokud je inspirace a hlavně o tom je život bez ní je stagnace a úpadek a hlavně je to nekulturní, necivilizované a hlupácké s ňamtary a mlaskoňi. Proč ne když ale nejsou palčivá témat násilí a nemusí být jen zhola fyzické i slovy se dá zhnusit k smrti což bych si u nenažraných oponentů alias budulínků i střihl. :lol:

 4. geronimo napsal:

  sdělovací prostředky už dávno nepřináší informace, ale vytváří veřejné mínění

 5. Jan napsal:

  Penize korumpuji vsechny. Poslance EU parlamentu nuti ohromne platy ke kyvani a souhlasnemu chrochtani. Poslance v parlamentech zemi, kde je treba vymenit vladu vedou ke hlasovani podle zajmu tech, kteri uplaceji. Pozor! To je velice casta a ucinna vec jak zmenit zemi na 100% poslusnou USA. Stalo se v Brazilii, ve Venezuele i jinde.
  Media totez chovani za penize. Vytrubuji do sveta lzi a manipuluji tak lidi.
  Ta mira vlady penez je nepredstavitelna. Rovnez nepredstavitelna je mira penez, kterou disponuji superbohaci a nasazuji je v jejich prospech!

 6. Jan napsal:

  G. Orwell:
  Cim vice se spolecnost a media vzdaluji od pravdy, tim vice nenavidi ty, kteri ji rikaji.

 7. HVzV? napsal:

  JANE MATE PŘEHLED,PROČ NENAPODOBIT BOHÁČE A CHTIT TAKY PENIZE

  nejlépe po nich.Jistě i čekaji na to kdy se ozveme.
  Na co jim totiž budou takové haldy aktiv ,vidite všichni sami,že jsou nenažrani pořad a nemaji NIKDY dost!
  Občany,kteři se účastni závodu ve skoku na špek a žadné penize nechtěji je mohou odevzdat ostatnim,kteři je nejen budou chtit,ale i potřebovat!.

  Jen se podivejte jak to dopadlo za 30 let pasivity občanstva a voličstva.
  Dokonce i penize na sociál jsou vylupovány,protože je kapitalisti a korporativitivisti a fašisti pokládaji za svoje a ukradnou je!

 8. proud napsal:

  https://video.aktualne.cz/dvtv/filipova-jsem-prvni-kdo-dostal-babise-k-soudu-ma-spehy-vsude/r~5012625ad09311e9b259ac1f6b220ee8/ , to jsou panecku pomery,to je panecku jednani,zacinam se stydet ze jsenm cechem kterymu vladne zasranej stbackej slovak!

  • proud napsal:

   Stejne jako se stydim za fasisty Petricka a Kolare.............a buhvi kolik dalsich vlastizradcu tam jeste nalezlo!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!