Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 4.9.2019

vsu_nato1; Podle zásad NATO. Ukrajinská armáda přejde na nový systém řízení. I hodnosti hlavního velitele ukrajinské armády a náčelníka Generálního štábu budou do konce roku rozděleny.

2; USA likvidují Idlíb, říká Erdogan. Syrský Idlíb se nachází ve stejné situace jako Aleppo, které bylo takřka srovnáno se zemí, zdůraznil prezident Turecka.

3; Poslední let. Raketu Sojuz s ukrajinskými komponentami připravují ke startu z Bajkonuru. Začala příprava na poslední start rakety-nosiče Sojuz FG.

4; Historie jednoho nepokorného národa. 165 jmen vytesaných do žuly. Ti, kdo nás vychovávali, si ani nedokázali představit, že budou muset prožít další válku.

5; Zázrak v Donbasu. OBSE prozřela a spatřila nepřátelskou bojovou techniku. Vyplývá to z každodenní zprávy o vojenské situaci v Luganské republice.

6; Ukrajina je prohnilá. Nové složení vlády je velmi podivné. Teď už je všem jasné, že politický systém na Ukrajině je prohnilý až do základu.

7; Naštvaný klaun Boris Johnson. Proč britský premiér srovnával SSSR s fašistickým Německem? I Churchill hovořil jinak. Ten zase nazýval Polsko „hyenou Východní Evropy“. Ruské ministerstvo zahraničí připomnělo Johnsonovi, že britská diplomacie napomáhala okupační politice nacistů (Rakousko, Československo, Memel), také důsledně sabotovala návrhy SSSR na vytvoření efektivní protihitlerovské aliance včetně obrany Polska.

8; Kyjev nalezl způsob jak vyprovokovat vyostření války v Donbasu. Zdálo by se, že nynější dohody předpokládaly potrestání těch, kdo porušil režim přerušení palby.

9; Američtí páníčkové Ukrajiny poslali banderovce, aby vyprovokovali majdan v Hongkongu. Amerika znovu ukázala, že naprosto kašle na své spojence.

10; Ukrajina: Imunita byla zrušena. O tom, že se tak jednou stane, nikdo nepochyboval.

11; Zelenskij podvedl Ukrajinu i Donbas a označil domobranu za nepřátele. Před sto dny, pokud bychom měli věřit Zelenskému, nebyl v Donbasu ani jeden ozbrojenec. A teď už je tam zase vidí.

12; Krvavá stopa: V Moldávii informovali o drtivém kompromitujícím materiálu na Porošenka. Pro mnohé zpráva o tom, že bývalý ukrajinský prezident Porošenko je zločinec, nebude žádnou novinkou.

13; Bulharsko si nemyslí, že ho SSSR osvobodil od nacismu. 9. září bude v Ruském kulturním centru v Sofii otevřena výstava 75 let od osvobození Východní Evropy od nacismu. Bulharská vláda trvá na tom, aby se porážka nacismu neinterpretovala jako osvobození východoevropských národů od nacismu.

14; Ukrajinský expert, ekonom a finanční analytik Alexej Kušč varoval před hrozbou black-outu. Americký zkapalněný zemní plyn, který bude Polsko prodávat Kyjevu, nepokryje nedostatek plynu na Ukrajině a hrozí „black-out“.

15; V Rusku odpověděli na bulharská slova o roli SSSR v Druhé světové válce. Jde o koordinovaný útok na nedávné dějiny. V poslední době se i další západní političtí představitelé negativně vyjadřovali o roli SSSR v Druhé světové válce.

16; V Senátu USA jsou přesvědčeni, že Spojené státy jsou schopny dalšími sankcemi zastavit výstavbu „Severního proudu – 2“. Tentokrát chtějí uvalovat sankce na veškerá plavidla, která budou Rusku pomáhat při výstavbě. Na světě existuje jen asi pět společností schopných pokládat potrubí na mořské dno.

17; Ukrajinská armáda vede palbu na Gorlovku. Zasažena byla mateřská škola. Od rána ukrajinští okupanti pálí po Gorlovce a předměstích. Zasaženy byly obytné domy i sociální infrastruktura.

18; Výměna vězňů mezi Kyjevem a Moskvou. Proces bude spouštěn do konce tohoto týdne.

19; Merkelová pozvala ukrajinského premiéra do Berlína a vyjádřila zájem na rozvoji ukrajinsko-německých vztahů.

20; V Kanadě došlo k havárii vlaku vezoucího chemikálie. Byla vyhlášena evakuace. Vykolejila lokomotiva a 21 vagónů.

21; Při cvičném letu havaroval v okolí Stavropolu proudový letoun Su-25.

22; Ukrajinská armáda pálí na obydlené objekty v obcích. Armáda Doněcké republiky hlásí ztráty ve svých řadách.

23; Český prezident Miloš Zeman přijal zástupce rusínské menšiny a slíbil jim, že o nich bude jednat se Zelenským.

24; Vyšetřovací výbor vznesl obvinění proti Ukrajinci za útok na ruské velvyslanectví v Kyjevě. Vyšetřování tohoto trestního případu pokračuje.

25; V Doněcku došlo k silnému výbuchu. Epicentrum se nacházelo v okolí šachty Skočinského. Jsou hlášeny oběti na životech.

26; Írán dal Evropě dva měsíce na splnění jaderné dohody. Dáváme Evropě dva měsíce na to, aby se vrátila k plnění svých závazků a k jednání o jaderné dohodě, prohlásil prezident Ruhání.

27; Trump „poblahopřál“ Polsku u příležitosti začátku Druhé světové války. A oznámil, že do Polska místo něj přijede Mike Pence.

28; Byla nalezena těla pilotů Su-25,který havaroval v okolí Stavropolu. Událost potvrdili na vojenské prokuratuře a na ministerstvu obrany.

29; „Revolucionář“, který praštil příslušníka Ruské gardy do helmy, dostal za napadení tři roky vězení.

30; Hongkongské úřady nevyšly vstříc demonstrantům. Žádná amnestie pro účastníky nepokojů a nebude ani „veřejná komise pro vyšetření postupu policie“.

31; Prezident Ruské federace Vladimir Putin se drsně vyjádřil o autorech výroků špinících obyvatele Dálného Východu. Označil je za blbečky.

32; V Rusku byl společností „Remdizel“ vytvořen speciální obrněný automobil pro doprovázení kolon s jadernými zbraněmi.

33; Zelenskij vetoval zákon o nucené chemické kastraci pedofilů. Zákon s kastrací zločinců, kteří znásilnili dítě do 14 let věku.

34; Ukrajinský voják vyměnil amfetamin za deset pistolí. Ukrajinský námořník a drogový dealer byl zadržen a prokuratura chystá obvinění.

35; Na Ukrajině odpálili výbušné zařízení pod rektorem vysoké školy. Rektor Těrnopolské ekonomické univerzity a jeho žena jsou hospitalizováni ve vážném stavu.

36; Vláda Ukrajiny schválila odvolání Vitalije Klička z funkce starosty Kyjeva. O jeho odvolání požádal prezident Zelenskij.

37; Úžasný příběh záchrany. Mladíka, který bloudil v tajze, našli po dvou týdnech. Nejprve bloudil, urazil asi 33 km. Potom narazil na včelí úly, kde se pohybovali lidé. Ti ale neměli žádné spojení s okolním světem.

38; Ruský ministr pro hospodářský rozvoj zveřejnil dvě podmínky pro přechod na čtyřdenní pracovní týden. První podmínkou je zvýšení příjmů obyvatelstva a druhou je zvýšení produktivity práce.

39; Na Ukrajině se široce komentuje velké interview Zelenského, které rozebírá jeho prvních sto dní v prezidentské funkci.

40; Rusko varuje svět před budoucí válkou, která zničí lidstvo. Rusko, jak řekl Krutskich, vyzývá k efektivnější mezinárodní praktické spolupráci v boji s novou hrozbou.

41; Drahé a zbytečné. Za některé lékařské testy nestojí za to utrácet peníze. Přinášejí onkomarkery nějaké užitečné informace a je vůbec třeba hledat ve svém organismu cytomegalovirus?

42; Obránci Donbasu zachránili OBSE před rozstřílením ze strany ukrajinských karatelů. Ukrajinská armáda kašle na dříve uzavřené dohody a nadále porušuje příměří tím, že ostřeluje civilní obyvatelstvo Doněcké republiky.

43; Známost a alkoholické nápoje s místním obyvatelem. V tureckém letovisku zavraždili dvaačtyřicetiletou Ukrajinku. Ženu objevili v parku za transformátorovou budkou.

44; Ukrajinská policie provádí razie u karatelů v Donbasu. Načapali narkomany mezi obsluhou protivzdušných systémů. Naše armáda směřuje rozhodným krokem ke standardům amerických ozbrojených sil, komentují na internetu tuto událost.

45; Zabíjejte okupanty podle nových metodik. Britští vojenští instruktoři provádějí výcvik karatelů v Donbasu.

46; Hromadná rvačka nedaleko města Rovno (Malinsk v Bereznovském okrese) se odehrála kvůli chrámu. Zraněno bylo jedenáct osob, bylo zahájeno dvanáct trestních řízení.

47; Tři občané Ukrajiny byli zadrženi ve Varšavě pro podezření z terorismu.

48; Na rovenském vševojskovém polygonu zahynul devětatřicetiletý mobilizovaný voják z Čerkasské oblasti.

49; V OBSE zhodnotili výsledky příměří v Donbasu. Příměří přináší své plody navzdory vyostření situace v poslední době, prohlásil zvláštní zástupce OBSE Martin Sajdik.

50; Britský ufolog objevil na ukrajinském nebi „ruské UFO“, píše Daily Express. Let podivného svítícího bílého objektu bez křídel, světel a inverzní stopy byl natočen údajně nad Ukrajinou. Prý se může jednat o supertajný projekt Ruské federace.

51; Ruští turisté chytili v Itálii pouličního zloděje. Dva ruští turisté zadrželi pouličního zloděje, který se jim pokoušel ukrást batoh.

52; Parlament Doněcké republiky schválil návrh zákona o zákazu heroizace fašistických kolaborantů. Kolaborantství a heroizace fašismu byly odsouzeny rezolucí Komise OSN pro lidská práva ze dne 6. dubna 2005.

53; Kyjev navrhl, aby byli ruští pozorovatelé vráceni na Donbas. Informovala o tom tisková tajemnice ukrajinského zástupce Ukrajiny ve Třístranné kontaktní skupině Leonida Kučmy Darka Olifer.

54; V Minsku se domluvili na obnově mobilního spojení v Donbasu. Kromě toho v humanitární podskupině pokračují práce na propuštění zadržovaných osob.

55; Evropa odmítá dovoz ukrajinské zeleniny a ovoce. Informovala o tom ředitelka pro rozvoj ukrajinské ovocnářské asociace Jekatěrina Zvereva.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
Jeden komentář na Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 4.9.2019

 1. .lak napsal:

  Reakce na téma z AE

  Uhlíková lobby a svět masomlýnku těžených právnickými odosobněnými molochy pod aparátčíky znuděných vytváří tragikomická obluzování se stavem prostředí i pomatenosti ovládaných mamonem nehledě postavení, vzdělanosti využívající zkumáky co si lze s formanty dovolit k jejich ponížení, dehonestaci až s uvržením do zvěrstev šarvátek, bojů záměrnými nedostatky a do bídy i do konzumace sebe samých neskutečně podlými exoty deformací bytosti člověka jako takového až zbavením rozumu v obecné rovině stavu populací poškozovaných společností vydřiduchy.

  Něco málo k uhlíku a molochům.
  http://petr-kubac.blog.cz/1903/rostliny-nas-jednou-zabiji
  http://petr-kubac.blog.cz/1908/jak-ven-z-fasismu-a-oligarchie

  A rockoví rebelové
  https://www.youtube.com/watch?v=z0NfI2NeDHI

  00 OdpovězUpravZář 7, 2019 20:43

  https://aeronet.cz/news/svedsky-profesor-behavioralnich-studii-prolomil-tabu-navrhl-konzumovat-mrtvoly-lidi-s-cilem-dosazeni-zavazku-na-snizeni-emisi-a-zajisteni-potravy-v-dlouhodobe-udrzitelnem-rozvoji-civilizace/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!