Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 12.9.2019

avakov_571; Ukrajinská média informují o odstoupení Avakova. Novinář Vladimir Bojko na svém Telegram kanálu informoval, že odstupuje ukrajinský ministr vnitra. Ministr vnitra komentoval tuto informaci slovy, že u tohoto prezidenta bude žádost o zproštění funkce trvale na stole.

2; Zastával nepřijatelný postoj ohledně Venezuely. Trump informoval o velmi vážných Boltonových chybách.

3; „Mladá garda“ si připomněla Den osvobození Donbasu od německých nacistů. Mladí lidé s hrdostí připomínají roli svých pradědů ve světové historii a pyšní se jejich hrdinskými činy.

4; Prolomíme informační blokádu. Nejvyšší představitel Gorlovky vytvořil anglickojazyčný portál o Donbasu. Ivan Prichoďko na svém autorském Telegram kanálu žádá, aby informace byla co nejvíc šířena.

5; Tajemná smrt. U Doněcka zahynul rozvědčík ukrajinské armády. Ve zprávě OOS (ATO) za 10. září se o obětech nic nepíše.

6; O uzurpátorovi Zelenském, perspektivách míru v Donbasu a plynové válce Kyjeva a Moskvy. Všimli jste si, že dnes vůbec není nic slyšet o akcích nacistického uskupení S14 nebo Nacionálního korpusu? Blogger Podoljaka (Yurasumy) komentuje nejnovější vývoj na Ukrajině. Odpověď na všechny otázky spočívá ve změně postoje Evropy. Mír v Donbasu se stal pro Evropu cílem. A ukrajinská moc válku v Donbasu používá jako nástroj tlaku na Evropu.

7; Jak internet může pomoci překonat alkoholismus a narkomanii? Byl spuštěn program „alkogolizmu.net“.

8; Donbas: Ukrajinská armáda má velké problémy s vojenskou technikou a zažívacím traktem vojáků. Vyplývá to z každodenní zprávy o situaci v Luganské republice.

9; V Sýrii hrozí nová válka. V současné době se teroristická uskupení chystají k novému kolu války.

10; Na Ukrajině slibují Krymu a Donbasu masové čistky a karanténu. Na Ukrajině jsou pořád ještě lidé natolik odtržení od reality, že věří tomu, že se Krym a Donbas ještě někdy může vrátit k Ukrajině. A sami dělají všechno proto, aby se lidé takového případného návratu co nejvíc báli.

11; Zelenského mohou přinutit ke „správnému chování“. Porošenkovi spolustraníci vyhrožují nové moci majdanem a vyzývají k novému boji s Ruskem.¨

12; Za naši vlast! Konalo se rozsáhlé cvičení střelby v Západním okruhu. Cvičení se zúčastnilo kolem 1,5 tisíce vojáků a více než 600 kusů výzbroje a vojenské techniky.

13; Cemach se po uskutečněné výměně vězňů vrací na Donbas.

14; V USA se zřítilo letadlo. Dva mrtví ve věku 72 a 69 let.

15; Netanjahu informoval, co pomohlo vyhnout se srážce mezi Ruskem a Izraelem v Sýrii. Mezi Moskvou a Tel Avivem opakovaně vznikaly třenice v souvislosti s vojenským konfliktem v Sýrii.

16; V Luganské republice výbušnina usmrtila muže. Informuje o tom tisková služba ministerstva pro mimořádné situace.

17; V bojích v Donbasu byli zlikvidováni ukrajinští vojáci. Informuje o tom další z pravidelných zpráv štábu „Operace spojených sil“.

18; Washington „objevil Ameriku“. Aby bylo možné čelit Rusku a Číně, budou muset USA restrukturalizovat armádu. Před rokem a půl si armáda USA vytkla za ambiciózní cíl modernizovat zařízení, doktríny, organizaci a programy výcviku.

19; Veterán ATO zavraždil svou tchýni, pobodal své sousedy, dopustil se žhářství a pokusil se o sebevraždu oběšením. Devětatřicetiletý pachatel z Černigovské oblasti se nachází ve vězení.

20; Německá média šokují: V Německu prakticky nic nefunguje. Realita a sny se často významně rozcházejí. Vyplývá to z článku zveřejněného v listu Die Welt.

21; Samantha Power: Zablokovala jsem Rusko v Radě pro lidská práva navzdory příkazu z Washingtonu. Bylo to poprvé, kdy vláda Ruska prohrála nějaké důležité volby v OSN.

22; Ve Velké Británii zveřejnili, která ruská zbraň je nejnebezpečnější. A2/AD je koncepce zadržování nepřítele pomocí komplexu zbraní, vytvářející zvýšené nebezpečí pro jeho síly.

23; Rozsáhlé domovní prohlídky u Navalného stoupenců. Zasaženy jsou desítky měst. Šéf sítě regionálních štábů panikaří. Prohlídky probíhají v rámci trestního případu legalizace výnosů z trestné činnosti.

24; Zvítězila Ukrajina nad Ruskem: Severní proud je částečně blokován. Evropský soud schválil rozhodnutí, které vynucuje spolupráci Kyjeva a Moskvy v oblasti plynu.

25; Účastník průniku do objektu Roskosmosu informoval o tom, co se dělo v uzavřeném areálu. Byl to můj první objekt Roskosmosu, na který jsem se pokusil dostat. A pochopil jsem, že je skutečně střežen, říká blogger.

26; Trump způsobil pád cen ropy. Analytici spojují možné oslabení amerických sankcí se zvýšením poptávky po ropě na trhu.

27; Náměstek ruského ministra zahraničí informoval o riziku začátku jaderné války. Nynější strategie Západu je krajně nebezpečná a nezodpovědná.

28; Autobus s novináři narazil do letadla kanadského premiéra. K incidentu došlo na letišti Victoria, v hlavním městě kanadské provincie Britská Kolumbie.

29; V Donbasu byl odzbrojen jeden čečenský a dva fašistické bataliony. Odevzdali zbraně, které jsou nutné pro obranu státu – celkem 10 tun, píše zástupce šéfa ukrajinské policie.

30; V Doněcké republice byl připravován výbuch na železnici. K explozi mělo dojít v momentě průjezdu vlaku.

31; Rozvědka USA zveřejnila „senzační informace“ o ruských raketách Burevestnik vybavených jadernou energetickou jednotkou.

32; Ve Finsku jelen přemohl dva obrněné vozy s osmadvaceti vojáků. Dvanáct vojáků bylo zraněno. Jelen skočil vojenské koloně do cesty.

33; Putin si v Dagestánu připil s účastníky bojů, jak slíbil před dvaceti lety.

34; Na hřbitově v Dněpropetrovsku odklidili vlajky z hrobů účastníků ATO. Představitelka městské rady prohlásila, že vlajkové stožáry (žerdi) byly instalovány bez vědomí radnice a začaly chodit stížnosti.

35; Nejvyšší představitel Doněcké republiky informoval o úkolu stát se součástí Ruska na úrovni federálního okruhu. Pušilin se setkal se zástupci ruské inteligence v Moskvě.

36; Vladimir Baluch, který byl propuštěn v rámci výměny vězňů, se chystá žalovat Rusko. Po příjezdu na Ukrajinu začínají „mučedníci Kremlu“ jeden za druhým zveřejňovat své ambiciózní plány.

37; Dopravní kolaps, problémy s dodávkami léků a potravin. Británii hrozí po Brexitu vzpoura. Britská vláda byla nucena zveřejnit dokument, ze kterého vyplývá, že se země může ocitnout v ekonomické krizi a sociálním chaosu.

38; „Agent CIA“ Smolenkov je hledán Interpolem. Informaci o pobytu bývalého pracovníka administrativy Kremlu Olega Smolenkova si Rusko vyžádalo prostřednictvím Interpolu.

39; Byla objevena nová rizika v náhražkách masa. Množství některých stopových prvků a sloučenin v takové potravině je natolik vysoké, že to může být nebezpečné.

40; Prezidentovi Slovinska hrozí odvolání kvůli pravdě o Ukrajině. Svým tvrzením, že Ukrajina ani Turecko nemají reálnou šanci vstoupit do EU prezident Slovinska údajně překročil své pravomoci.

41; Ukrajinští vojáci se porvali kvůli zákopům. Několik vojáků bylo těžce zraněno v důsledku hromadné rvačky mezi vojenskými jednotkami.

42; Ukrajina prohrála spor s Ruskem u WTO, který Rusko iniciovalo v roce 2015. Jednalo se o antidumpingový spor ohledně nitrátu amonia (dusičnan amonný) ruského původu (DS493).

43; V Donbasu ostřelovač Doněcké republiky zlikvidoval příslušníky ukrajinské námořní pěchoty. Ve velení 1 samostatného batalionu námořní pěchoty ukrajinské armády informovali o smrti okupantů.

44; V Nejvyšší radě se poslanec Alexej Žmereněckij pohyboval bez bot v ponožkách s výrazným vzorkem.

45; Rusko může zachránit evropské banky, říká ruský ministr financí. Siluanov navrhl způsob záchrany evropských bank v podmínkách extrémně nízkých (dokonce záporných) sazeb u úvěrů i vkladů.

46; Karatelé byli roztrháni u Mariupolu. Drzému ozbrojenci obyvatelé města prorazili lebku. Vyplývá to z informací zveřejněných na tiskové konferenci oficiálního zástupce Národní policie Doněcké republiky Rinata Ajgistova.

47; Bývalá šéfka ukrajinské národní banky prohlásila, že je na ní pácháno naprosté bezpráví a politický teror. 12. září provádějí ukrajinští policisté domovní prohlídku v domě bývalé šéfky ukrajinské národní banky Valerie Gontarevové.

48; Ukrajinský terorista Hřib (Pavel Igorevič Grib) informoval, že během jeho zatýkání v Bělorusku ho bili a ruce mu spoutali tak, že mu zůstaly jizvy.

49; Nově zvolená poslankyně Moskevské městské dumy šokovala Moskvany svými výroky o Krymu a pochodech homosexuálů. Členka strany Jabloko Darja Besedina už stihla své budoucí kolegy překvapit prohlášením, že na prvním zasedání navrhne seberozpuštění Moskevské městské dumy.

50; Marija Zacharova zpražila ukrajinského novináře otázkou o Vyšinském. Odmítnutí ukrajinských novinářů bavit se s ruskou stranou je klasickým projevem propagandy.

51; Velitel plavidel Vojenských námořních sil Ukrajiny na tiskové konferenci s propuštěnými námořníky informoval, proč nezahájili palbu během Kerčského incidentu. Údajně proto, že situace byla na obou stranách nepředvídatelná.

52; Marija Zacharova komentovala přání vyjádřené Denisem Pušilinem připojit se jako federální subjekt k Ruské federaci slovy, že Rusko vychází ze znění Minských dohod. Tam je řečeno vše.

53; Je to naše ostuda. Prezident České republiky se vyjádřil k situaci s pomníkem maršála Koněva. Podle prezidentova názoru není situace s pomníkem projevem nějakého vnitrospolečenského sporu. Jde o osamocený výkřik starosty Prahy 6. Pokud pomník někam odvezou, starosta na uvolněném pozemku začne stavět podzemní garáže.

Zdroj: http://rusnext.ru/newshttp://rusvesna.su/news
Jeden komentář na Přehled zpráv – RusVesna, RusNext 12.9.2019

 1. .lak napsal:

  Z zvědavce
  včera 3:01
  Zakladni pohled na situaci .
  Favela 203.?.?.? Reakce na 373610
  Nejsilnejsi USA armada sveta je hrozbou pro kazdeho, a tim razi cesty Korporacim za ucelem vyssavani sveta.. To je teorie za ucelem jejich konani..
  Kdo se nepodrobi je dokonce i Hitler. Vypukne silena nenavist / berserk/.
  V pripade Ruska a Ciny/dokonce Iran/,je zurivost velka, ale bezmocna... Tim se vyradili z lidske spolecnosti... Znicili se tou nekonecnou a nenavistnou zurivosti a uz nic jineho neznaji. Parasiti ve vedoucich mistech jsou dokonce schopni znicit svet ,kdyz nejde po jejich. Tedy zvysovani zisku vzdy a za kazdou cenu.Nic jineho neznaji a silenou agresivitu, kdyz nemohou dosahnout svych cilu...Ale zatim je videt dobre ta prazdnota... Milion mrtvych zadnej problem...A velice schopnych a se to naucili zakryvat a podvadet kazdeho , ale zase skoncili tim ,ze podvadeji sami sebe..Zakladni opravdu nejdulezitejsi v jejich zivotech se stal v prubehu dolar, ale jakmile se stali totalni Zavislaci , ovladla je chamtivost a berserk, az vsecko ztratili...Udalosti jako Obcanska valka, uloupeni zeme lupicskymi milionari,,reserve Bank , kdy se nechali ovladnout behem kratkych 20 let ,zidovskymi uprchliky z Ruska a Polska, svetova krize a dalsi krize ,k 9/11 uz neschopni vlastni obrany, kdy vrchni velitel Bush, kterej utekl aby nemusel jit na vojnu,se stal vrchnim velitele US armady.. A predstavit si starozitnou babu Hillary v te same funkci uz je neuveritelne..Zavrazdeni Kennedyho , kdy uz byli neschopni vyhodit aspon z funkci skudce , Dallas Police , Serifa a spol., Vsechny amatersky funkcionare ty ubohy Secret Service a na co je Secret ? Kteri meli hlavni slovo pri vysetrovani a dalsi smesne komise atd... Je toho hodne a uz to zadny duchodci , kteri uz jsou na duchodce dokonce prestarly nemuzou nic a nejsou schopni. Frasky se ihned vynoruji za tragediemi..

  373615

  včera 11:17
  RE: Zakladni pohled na situaci .
  Miroslava 2a02:x:x:x:x:x Reakce na 373615
  Skutečně americká tiskárna dolarů, která zabezpečuje Američamům blahobyt, ochraňuje nejmocnější armáda co se týče mocných zbraní. Jenže duchem je tato armáda slabá a může vítězit jen za pomoci nekonečného bombardování rozléváním napalmu a dalších sraček na teritorii protivníka. Ovšem i v takové situaci ne vždy vítězí. V současné době se tato "slavná" armáda mění v tlupu narkomanů, alkoholiků a zvrácenců.

  373621

  Jenom dodám že padlí za zájmy majitelů krmili ryby a byli nalezeni na plážích či na skládkách komunálu velkoměst místo pohřbů, trh bez přívlastků?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!