Studená válka ,,elit“ proti lidstvu

americas-shadow-government-1-1024x512,,Světové zákulisí“ realizuje svou moc způsoby odlišnými od těch, které používají vlády států, a které jsou vnímány obyvatelstvem v roli prostředků realizace moci (řízení) v životě společnosti. Pokud vlády vydávají zákony, týkající se všech občanů/poddaných, a direktivy, adresované hlavám konkrétních státních struktur osobně, pak „světové zákulisí“ se skrze svou periferii ve společnosti účastní na činnosti státního aparátu a společenských institucí, podporujíc jejich samostatné kroky nebo je sabotujíc, a podporujíc zároveň jiné kroky jiných struktur jak v samotné společnosti, tak v jiných zemích. Taková moc se uskutečňuje na základě včasného (předbíhajícího události) formování světonázoru těch či oněch sociálních skupin davově-“elitární“ společnosti. Na základě takovým způsobem zformovaného světonázoru celé sociální skupiny, společenské třídy konají jakoby ze své iniciativy, ale způsobem který potřebuje „světové zákulisí“. A to dovoluje omezit se minimálním množstvím z větší části nedokumentovaných direktivních instrukcí. Objektivní rozšiřování informací sociálními řetězci vytváří příslušnou statistiku informační obměny, jejíž analýzou lze vypracovat dostatečně efektivní řízení a opatření vedoucí k očekávaným změnám kontrolované statistiky.

1) Ovládnutí metodologie zpracování informací patří ke klíčovým faktorům ve vedení komunikace/agrese ( dle užití ) a táhne se jako červená nit všemi ostatními info-technologickými způsoby komunikace. Při zneužití se dezinformační způsob komunikace/vzdělávání mění na dezinformační způsob vedení války. Moc se realizuje na základě ohraničení přístupu sociálních skupin ke společensky důležitému vědění a praktickým návykům, jak jsem to popsal v některých svých předchozích článcích ( zde: http://leva-net.webnode.cz/products/ne-vedomostni-koncepty-jak-se-vyrabi-ovcan/ , nebo zde: http://svobodnenoviny.eu/skolstvi-jako-soucast-projektu-zotroceni-spolecnosti-a-prevzeti-kontroly-nad-veskerou-moci/ ). Cílem současného řízení je naprostá feminizace všech pozic ve společnosti a k tomu je nutné zlikvidovat zejm. samostatně jednající heterosexuální muže, mj. tím, že budou zcela bezmocní a závislí. Život občana v moderní společnosti závisí na mnoha komponentách, v jejichž znalosti a chápání je mu bráněno současným vzdělávacím systémem, který ze svých pozic požaduje naprosté odevzdání suverenity a svěření životních okolností tzv. ,,odborníkům", kdy každý z nich si hraje na svém písečku a plní ideologická zadaní a teorie. Množství neplnocenných konfliktních názorů davu, který je ponechán bez metodologie potřebné k poznání procesů a jako metodologicky negramotný, je ideologií liberalismu poté prezentováno jako ,,názorový pluralismus" a ,,ideální demokratická platforma".

2) Dalším krokem je záměrná změna vztahu chápání příčina - důsledek v chronologii společenských událostí. Změnou vztahu a posloupnosti jednotlivých faktů se vytváří takové ideologie jako současná ,,klima-agenda". Finta spočívá v odhadu úrovně chápání cílové skupiny populace a tomu na míru přizpůsobeného koktejlu pravd, polopravd a lží s cílem získání statisticky většinové kontroly nad podvědomím cílové skupiny ( obrazy v psychice mají statisticky zjistitelné spojení).

3) Poté stačí například vytvořit ideologii, která tvrdí, že pohlaví, identita a orientace, tradiční rodina, jsou uměle vytvořené sociální konstrukty, nikoli biologické a kulturní danosti. A může se začít s jejich otevřenou ,,demontáží" se skrytým cílem vytvořit ještě větší masy sociálně dezintegrovaných závislých jedinců s různými psychickými poruchami. V dnešní době, kdy globalisti davo-,,elitáři" cíleně formují bezpohlavní kulturu davu ,,unisex", tak pod jejím tlakem se bezvůle chlapců začíná projevovat v kulturních obalech minulých výlučně ženských subkultur a bezvůle děvčat zase v kulturních obalech minulých výlučně mužských subkultur.

4) Na hospodářské a finanční prioritě se úspěšně daří blábolením o ,,trhu" maskovat skutečný řízený ( plánový ) charakter globální ekonomiky a jí podléhajících národních hospodářstvích, které téměř všechny jsou nevolníky mezinárodní židovské lichvářské mafie skrze tzv. ,,státní dluhy". V souladu s tím se všechny politicko-ekonomické a ekonomické teorie nevěnují zkoumání ekonomické tématiky z hlediska identifikace systémové celostnosti mnohaodvětvové výroby a spotřeby v současné společnosti a definování cílů řízení samoregulace tohoto systému, místo toho zkoumají jeho samostatné komponenty a vyhýbají se nastolení otázky o tom, že tyto komponenty tvoří hierarchicky vyšší ( ve vztahu ke každé z nich ) systémovou celostnost.

5) Biologická ( genetická ) degenerace populace je zajištěna minimálně od doby tzv. ,,zelené revoluce" 60. let chemickými přísadami do jídla i pití a rovněž současnou medicínou, filosofií a jejími ,,vědeckými" konstrukcemi. Lidi se podařilo přesvědčit, že myšlení je samo o sobě chemický proces a proto je žádoucí k jeho regulaci údajně kdejaká chemická tabletka, kdejaký farmaceutický přípravek. Mysl však není chemickým, nýbrž pólovým ( biopólovým, energetickým ) procesem, čemuž slouží látková výměna a struktury hmotného těla pouze jako základ ( rozuměj jeden z nezbytných předpokladů k životu, avšak nikoli život sám ). Současná farmacie pouze tupí a blokuje psychické procesy, no reální konflikt psychiky neřeší - pouze jej ,,zapouští" od podvědomí s degenerativními důsledky do budoucna ( ze svých obětí - ,,pacientů" vyrábí zombie trosky sugestivně závislé na "léku", přičemž pomalu umírají a končí jako dementní na LDN ). Na objektivní problémy ( samy obrazy - obrazné myšlení - v psychice jsou modelem objektivní reality ) se místo jejich řešení předepisuje chemie s tím, že se to údajně ,,v hlavě srovná" ( žádoucím způsobem podrobí, ovlivní ).

6) Vojenské a represivní systémy přímé likvidace/podrobení ( těch koho ,,nepřesvědčí" vyšší priority řízení ) přechází na model ,,vnitřního nepřítele". Masové armády jsou minulostí, místo nich státy udržují kontaktní armády profesionálů, neboť ,,klasické" ozbrojené konflikty na 6. prioritě řízení se ve větším měřítku neočekávají ( válka jako první nebo druhá světová, kde se střetávaly miliony vojáků a tisíce tanků, již nebude ). V daleko větším měřítku se naopak buduje "policejní režim" pro ,,nepřátele", kteří budou statisticky nějak přečnívat a ( byť i potenciálně ) ohrožovat ,,pluralismus" globalisty řízených procesů.
39 Komentářů k Studená válka ,,elit“ proti lidstvu

 1. .lak napsal:

  Ritmus tomu dává sinakoka. Potom že nový j€pani neválý.
  https://www.youtube.com/watch?v=Ov6t1yqrx7Y

  • HVzV? napsal:

   V BOJI PROTI TĚM,KTEŘI JE ZVOLILI POUŽIVAJI NAŠE "ELITY" TRIKY

   které probihaji přimo před nosem občanů voličů a ti zvoleni tzv "naši zastupitelé"namisto,aby nás bránili, lhostejně očumuji články jak v Ameru spadly baráky a spekuluji, kdo je vlastně sejmul.
   Mezitim jsou ovčané vykrádani třetinovými mzdami oproti sousedům,kteři valku nejen prohráli,ale nechtěji sami od sebe zaplatit 3,6 bilionů dlužnich reparaci o které ministr zahranii (ČSSD)odmitá požádat.

   Mechanizmus toho svinstva je 30 let stejný a jednoduchý!

   "Zdupaný"tisk a tv, svym lhanim a ovlivńovánim ukradou voličům hlasy.Ti musi volit zlo v podobě subjektů daným jim před "čumáčky".
   Takové podvodné volby nemusi vůbec platit,o tom ovšem tisk a tv ,vyčuraně mlči!
   Subjekty,tak podvodně zvolené vyberou ze svých členů ty křiváky,kterým bude dovoleno zvednout ruce i pro vadné zákony,toho nejhoršsiho druhu,exekuci,policejniho státu cenzury ,EU křivých okurek a dalšich,kterè se na budouci otroky sypou a sypou bez přestáni,aniž by na to měli vliv!

   NE NADARMO vzniká Česká společnost voličů nepolitická ČSV!

   Lži,že v ČR jsou ničeny ZBYTKY sociálniho státu,který v ČR nikdy nebyl,zmatek zvětšuje a naše "JelitA"SE SMĚJI ZUBOžOVANýM BEZMOCNÝM OBČANŮM přimo do ksichtu!

   Je pochopitelné,že pokud nevzniknou naprosto NOVÉ polit subjekty,které budou respektovat navrhy PROGRAMU samých voličů nezměni se NIC a teprve bližici se vichřice může rozmetat i odbory přisluhujici Aspen institutu!

   Tak a fčil můžete otevřit pusy,které vám mohou brzy zavřit,tak si to užijte válečnici alternativy a protagonisté konspiračniho románu pana ERWINA,kterému zkusime zatelefonovat a zeptat se ho,zda nevi,kde je náš biftek!?

   • HVzV? napsal:

    Odkaz na tento članek se objevil i na sesterském webu Nova republika,kde působi naše konkurence HzNR pana KRTECKA,tak jsme sami zvědavi,zda si tam budou držet klobouky a najdou si tady i svůj "oblibený" film

    KAPITALISMUS S LASKOU,

    kde se hezky popisuje ten kapitalismus bez přivlastků,vycházejici z gangsterismu ,co ho nám na hřbet naložil president ODS a my na něho čumime jako osel na puklé vrata!

 2. HVzV? napsal:

  PANE DANIELI NOVAKU,popisy situace jsou k ničemu pokud nenapišete

  váš navrh na nápravu.
  Kdo ten stale se zhoršujici nepořadek čili bordel má podle vás napravovat a JAK,to by nás tu zajimalo!

  Už máte doma sepsanou tu brožuru čim budeme muset nahradit ten kapitalismus bez přivlastků,vycházejici z gangsterismu nebo se chystáte produkovat spisy a dalši SPISY,co?
  Rozumime si nebo snad ne?

 3. proud napsal:

  "Studená válka ,,elit“ proti lidstvu"............tak za 1/ sam nadpis vlastne rika to stejny jako "valka elit za lidstvo",to autor jeste nevi,jak to,a nevi ani jak to funguje a neni sam.:-) A 2/Elity ,moc dobre vedi a vi to i kazdej prachac ani nemusi bejt "elita",ze bez lidstva by nikdy nemohl bejt cim je a mit co ma!!! A pak svete div se ze kdyz zahlidnu takovejhle "nazev" , ze uz me na dalsi "hruzu" radeji prejde chut :-))

 4. proud napsal:

  https://www.biosferaklub.info/podzemna-siet-tunelov/ , ;-) jenom takova zajimavost proc jsem si taky jistej tim,ze zadna atomova valka nebude,stacej ty nechteny katastrofy. Verim ze je to nastaveny asi tak,ze kdyz se sami chceme vybit,nic nam nebrani,ale vzit s sebou jiny do naseho debilniho hrobu,nesmime!!!

 5. HVzV? napsal:

  Poračovani komentu se zhroutilo.
  Ale správné je požadovat do ÚSTAVY ten Sociálni stát.

  ŽÁDNÝ POLITICKÝ SUBJEKT HO NEMÁ V PROGRAMU A NIKDO V ČR TAK NEVI O CO JDE!

  Ovšem nadpisy našich "intelektuálů"v jejich výtvorech typu Soumrak sociálniho státu v ČR jen prši,
  Je to lež, Socialni stát v CR nikdy neexistoval, nebot na jeho instalaci do ÚStavy je třeba většiny v Parlamentu.
  Z toho logicky vyplývá,že politické subjekty,které budeme muset volit neexistuji a pozor

  BUDOU MUSET TEDY TEPRVE VZNIKNOUT,nebo co si o tom myslite vy sami drazi nepolitičti členové ČSV?

  Rano jsme pana profesora ERWINA u kávičky nestihli,ale sdělil nám,že pro nás má ještě jednu větu a ta je KLADIVO jak byk!
  Hned jak ho zastihneme dáme tuto větu do článku s tim členem ČSV sedicim naproti Parlamentu,ten totiž přijde do jeho konspirativniho románu,jehož tvorby se můe účastnit každý člen ČSV,kterých může být až 8 395 132!

 6. .lak napsal:

  Hledání východisek u možných plánovaných kanibalů je až absurdní a termín chápání zaměňujete za bití a určitě ani ne svéhlavé ale bezmozky bolí protože vědomí souvislostí je zatěžuje s vidinami ega kořistnictví nabízené oborovým fachidioty. Nicméně slovy J.A.K. aby se slova ráčili do rukou vrazit je u možných mrzkých konzumentů návrhu prostě irelevantní stejně jako přemlouvat supy na veganství. :lol:
  https://aeronet.cz/news/svedsky-profesor-behavioralnich-studii-prolomil-tabu-navrhl-konzumovat-mrtvoly-lidi-s-cilem-dosazeni-zavazku-na-snizeni-emisi-a-zajisteni-potravy-v-dlouhodobe-udrzitelnem-rozvoji-civilizace/

 7. HVzV? napsal:

  Zkusime tu dat co je to ten neomarxismus,nebot na NR je ohlupovaci článek

  NEOMARXISMUS PRAVÝ NEBO LEVÝ

  Kde autorka neuměla dát tento odkaz do svého člsnku a tak to tam vdiskusi občanstvo tluče jak to umi a spiše neumi

  https://youtu.be/k1RasXw7iko

 8. HVzV? napsal:

  JE BOHUŽEL OČIVIDNÉ,ŽE"NOVÉ"POLITICKÉ SUBJEKTY JSOU STARÉ

  a zpuchřelé.Dobrým přikladem je tzv "trikkolona",která si dělá z naivnich ovčanů prdel,na př tim,e chce zrušit institut MINIMÁLNI MZDY.
  To by znamenalo,že si musite SAMI dohodnout plat a tak vás vezme kapitalismus bez přivlastku vycházejici z gangsterismu na hůl a řekne,že misto vás přijme ukrajince nabo afroaraba.

  Takže si vlastenci na tu prdel mohou hned začit připinat trikoloru,potě co pan president ODS a fotrr toho mgr šefa trikkolony,nám ten gangsterismus pověsil na hřbet a naivni ovčané tleskaji a tleskaji

  ZVOLME TRIKKOLONU A BUDE LIP! HOVNO PŘáTELÉ HOVNO!

  Francouzsky MERDE!

 9. .lak napsal:

  No zaslechl jsem že systémové strany mají střih nadnárodní a tedy od socanů socknautů i od klerikálních religiózníků či komunistů vize marxe historie bitev minulých na planetární bázi podobně NWO nelze čekat že by obhajovali zájmy tvůrců a jejich zaměstnanců z principu své vize je použít kanonenfutry. A ano není tu síla ani s nevyhraněnými ANO která by jednoznačně tahala pro zájmy svých lidí takže celé spektrum abolicérů v čele jsou firmy pro sebe a čekat od nich správu lidem k jejich kultuře a civilizaci industrializací cíleně je pro ně maximálně styl hodit psovi kost. A tohle ani přibližovat nebudu, je to na odkazu.
  https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc

 10. .lak napsal:

  Taky s nářekem juniora že lidé si mají vzít správu země do svých rukou mám pocit nejapného žertu když ve výsledku to senior zprivatizoval zejména zahraničním vlastníkům.
  To je fakt jak o vozcích kteří chtějí krkolomnou cestu pádit v černém kočáru panské jízdy kolem bílých skal zase na druhou stranu když už se zdá že dojeli do pr... :lol:

 11. HVzV? napsal:

  JE TŘEBA SI VŠIMNOUT I POHLAVÁRA ODBORÚ,PRÝ ČLENA ASPENU

  ten je obludnê velký ignorant,prý nevidi žadnou krisi,dělá se hloupý,že NEVI o čem rozhodla opravdová vláda světa dne 29.3.2019 čož žene do paniky i našeho oblibeného presidenta TRUMFA.
  Ten prý na kolenou tu vládu světa uprosil,aby to rozhodnuti dala do času pliživě rozložit a to do 1.1 2022,kdy bude v ameru po volbách.
  No a když nebude zvolen tak Ejmerika zažije prý takový krach o jakém se tam nikomu ani nesnilo!

  Oznameni o tomto rozhodnuti dal do placu asi jen pravý Protiproud a komunisti o něm nic taky pry tvrdi,že to neni jejich věc,ale dolaru či co?

  Ovšem članek je napsán tak,že si to obyčejný domorodec v ČR nejen,že nevšimne,ale i kdyby to měl před nosem a četl ho, nerozsviti se mu všechny žárovky natož pak jediná!

 12. HVzV? napsal:

  TEŽ SE NAM TU ZDÁ PODIVNE PROČ PAN AUTOR ČLANKU NEROZEBERE

  to rozhodnuti opravdové vlády světa,ačkoliv o jeho následcich PRO CELÝ SVĚT musi autor vědet a musi i vědět jak nám domorodcům bude 2 000 000 000 000 koňur z banky ČNB z větši časti vykradou aniž by o tom napsala TV A TISK aspon povidáni k odsouhlašeni ovčanům ČR z jejichž peněz,ziskanch manipulaci s měnou k tomu vykradeni dojde!

 13. HVzV? napsal:

  Připomináme z ČSV,

  že tomuto vykradeni je dnes ještě možnost bránit,ovšem den ze dne se tato opce zmenšuje!
  V cestě si pry stoji sami domorodci ČR,kteři dali vykrást nejprve svá aktiva,ty fabriky byly totiž naše a pokračuji v tom souhlasu dále ve svém kapitalismu bez přivlastků vycházejicim z gangsterismu.
  Prostě prý tvrdi,že žadné penize nechtěji a nepotebuji neboť JICH MAJI DOST!!!

 14. HVzV? napsal:

  Je jasné kam na NR miři?Mame tu ještě něco.

  https://m.youtube.com/watch?v=4fkXt7xMt5A

 15. HVzV? napsal:

  Bylo to silné kafe tak to mázli.ČSV to však ještě stihla zhlidnout.
  Sami vidite,že z nás chtěji dělat poslušné osliky..nebo kdo si mysli,že je svoboda tak at to tady da!

 16. proud napsal:

  Svoboda,jako prava svoboda neni ani v Americe,a ze je to zeme kde ji ma obycejnej clovek oproti zbytku sveta habakuk,plus ty vsechny moznosti co s ni adekvatne prichazeji,ten zatim nejvetsi dil co jsem kde poznal(ale vsude jsem nebyl).

 17. proud napsal:

  Coz svym zpusobem vypovida mnohe o tom,ze svoboda sama je malo,paklize sebou nechas "orat a vlacet" co se tvy mysli a duchovna tejka,i svobodnej clovek se cilevedomou "vychovou" stava zmetkem,i kdyz svobodnym!

 18. PetrC napsal:

  Proude jak muzete povazovat za svobodneho cloveka nekoho kdo sebou necha orat a vlacet? Navic zaklad svobody je vase vlastni mysl bez toho nemuzete byt svobodny ani fyzicky. Bohuzel v dnesni spolecnosti ma clovek k svobode daleko.

 19. proud napsal:

  Psal jsem ze prava svoboda neni ani v Americe ;-).Nicmene je tam svobody tolik,ze v evrope se o ni nezda nikomu ani v nejodvaznejsim snu!!! Coz je velice smutny.

 20. proud napsal:

  Jinak Peto,na mysli jsem pochopitelne mel onu fyzickou a spotrebni svobodu.Na tu duchovni nastesti nikdo nikomu nedosahne,ale co si budeme namlouvat,bez ty fyzicky je ti dobra akorat ve snu,az na jiny jisty specifika se kterejma neumi beznej clovek stejne zachazet.

 21. proud napsal:

  A jinak,svobodnej muzes bejt jak chces,kdyz se nechavas ovlivnit,je ti svoboda stejne na hovno a bez znalosti se ovlivnit nechavas aniz bys o tom mel tuseni! A to je presne pripad Ameriky!

 22. PetrC napsal:

  Proude soucasti svobody je to ze se nenechate ovlivnovat. Lide, kteri se vam zdaji ze maji spotrebni svobodu to je spis omyl. Jsou finnacne nezavisli, ale ne svobodni. A fyzicky nezavisli je mozna par kmenu v Amazonii. Ale my uz jsme rozmazleni na nejakou fyzickou svobodu. Tu ma snad ten pubertak grizzly, ktery jeste nevi co je strach a prochazi se frajersky po vesnici. po vesnici.

 23. proud napsal:

  Pecti si me poradne :-)))))

 24. proud napsal:

  Pisu hlavne o tom ze je Amerika OPROTI!!!!! Evrope svobodnejsi,nikoliv ze je svobodna.

 25. proud napsal:

  Nemuzu za to ze svet je v pici i s Canadou,a ze je ironicky zrovna v Americe nejvetsi kus svobody z ty nesvobody...............Navic prijde na to jak kdo vidi svobodu a jak az moc si ji plete navic jeste s anarchii............

 26. proud napsal:

  Ackoliv z hlediska ze Amerika je armadou Velky Britanie a Izraele se tomu rozumet da,vojaci prece potrebujou vedet ze vyvazeji alespon tu svobodu jakou maji sami,ze to pak neni pravda uz vedet nemusej.

 27. PetrC napsal:

  Proude Canada je sice v prdeli (ne v pici, tu si pochvaluji), ale porad je na tom lip nez ostatni svet a to diky rozloze. Co slysim od kluku USA uz je na tom hur nez Canada. Nevim srouby se utahuji vsude. Samozdrejme ze ty dve zeme se s Evropou co se tyce volnosti nedaji srovnavat.
  Ja vas ani z niceho neobvinuji jen mi to vyslo ze o svobode pisete vseobecne a staty davate jen za priklad.

 28. proud napsal:

  Taky jsem slysel ze se to v usa pekne pokazilo.....fakt je ze Canadu neznam vubec,ale jeste za me jsem srovnani mel s tema kdo z Canady prijizdeli za praci.Ale to uz je pomalu desetileti zpatky,takze se da rict ze uz jsem pekne mimo....

 29. proud napsal:

  Se svobodou je to problem,kde jsem byl,tam zadna nebyla,az v Americe ji byl kus k mani.Specialne co se obycejnyho cloveka tejka.Nicmene at tak nebo onak mi vychazi ze samotna svoboda je taky malo,kdyz jsi v ni sikovne manipulovanej.Ironicky jsem zjistil,ze treba tady v ty uz kolonii byla za komancu mnohem vetsi svoboda nez ted,paklize se o svobode vubec dalo mluvit,spis bych mel rict jen ze volnost.Udelali to vychcane,panove ze sionu,nejdriv nechali cinkat klicema a povolili co se dalo aby si mohli v bordelu nakrast a ted uz je to utazeny mnohem vic jak za komancu a pokracuje to dal! Za komancu jsi ven nesmel a ted na to proste nemas,jakej je v tom rozdil.Driv se jezdilo do levny jugoslavie,dneska se tam jezdi porad,protoze je porad levna:-)))))))))))))))))).Kdo odjede z Evropy,vetsinou zjisti za jaky hovno to tu stoji a uz se mu domu nechce.......priznam klidne ze ani me se nechtelo,ale bylo to proste potreba,nasi uz me potrebujou.Nic neroste do nebes.

 30. PetrC napsal:

  Reknete kamaradovi ze se neco rozjizdi v Pensylvanii -metane craker plant. Potrebuji lidi. Dostal jsem pozvanku, ovsem mne to nezajima. Navic ted ma asi Canada lepsi pracovni podminky, takze amici jezdi k nam.
  Co se tyce sledovani za komousu, nezapomente ze v te dobe to vypadalo jinak i na zapade. Technologie nam ke svobode nepomohla.

 31. proud napsal:

  S technologii je to jako se vsim,je jenom pro prachace,az co zbyde a jen kdyz se dobre vyspi,pusti neco lidem a to jeste vzdycky tak,aby za to poradne platili,pokud mozno pravidelne a porad...............

 32. proud napsal:

  Vem si jako priklad vodu,tvrdej ze te destilka zabije,proc? Protoze pak by jim bylo 80% cisticek a vodovodnich potrubi na hovno a nedostavali by ty prachy za kazdej litr,u kazdyho domu by byla zakopana poradna nadrz a cerpadylko,kdyz by bouchlo az takovy sucho,nechal by si jednorazove nadrz naplnit z cisterny,nebo dvou a to by zlodejsky zmrdy neuzivilo.Proto ty famy o destilce kterou jsem pil v ameru 10 let a tady uz taky zase pokracuju po prestavce a cejtim se zase cim dal tim lip,protoze vim ze me anorganicky mineraly ne ze jen nic nedaji,navic me jeste zaserou i se zbytkama chemickejch jedu co vychcijou blbci co verej doktorum.Takze mam vodu bez "vodniho" kamene. A tak to bude nejspis s vic vecma.Treba si vem vytapeni,kdyz das olej mezi dva valce co jsou jeden ve druhym a ten vnitrni malym motorkem roztocis,je to cely palivo ktery potrebujes a dum vytopis jak nic,to je dalsi priklad,Teslovo elektrina zase dalsi a tak podobne se da pokracovat celkem dlouho.........

 33. proud napsal:

  Je zajimavy treba se probirat patentama.ktery jinak nespatrily svetlo sveta........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!